Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Estonia potwierdziła autentyczność rozmowy o snajperach na Majdanie

Posted by Marucha w dniu 2014-03-06 (Czwartek)

MSZ Estonii potwierdził autentyczność rozmowy telefonicznej szefa estońskiej dyplomacji, Urmasa Paeta, z Wysokim Przedstawicielem UE ds. zagranicznych, Catherine Ashton, w której omawiana jest między innymi kwestia snajperów, strzelających w Kijowie podczas akcji na Majdanie.

„To przykre, że taki podsłuch w ogóle był prowadzony” – powiedział Paet. Dyplomata wstrzymał się od bardziej szczegółowych komentarzy.

Zapis rozmowy Paeta z Ashton został dziś zamieszczony w serwisie YouTube. Według tego, co powiedział Paet, ludzie, którzy ponieśli śmierć po obu stronach, zostali zabici przez tych samych snajperów, którzy zostali wynajęci przez liderów Majdanu.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarzy 8 to “Estonia potwierdziła autentyczność rozmowy o snajperach na Majdanie”

 1. Pewnie, iż „przykre, że taki podsłuch w ogóle był prowadzony”. To złamanie dobrych obyczajów panujących odwiecznie w dyplomacji. Szczególnie, gdy stoi za tym Rosja. Bo, gdy to samo robią USA, podsłuchując nawet swoich najbliższych sojuszników, to grzech jakby mniejszy. Ale czy w końcu nie ważniejsze, czego ten podsłuch w ogóle dotyczy, na jakie tropy prowadzi, jakie wnioski sugeruje?

 2. syzyf said

  Rzeczywiscie,beszczelnosc niesamowita ze ktos sie wazyl podsluchowywac przedstawicieli jasniepanujacej nam wladzi!!! A fakt ze te beszczelne ruskie jeszcze to nagrali i wrzucili do ogolnego urzytku gawiedzi,to juz szczyt chamstwa i nieposzanowania jasnie nam panujacej wladzi!!! Uwazam ze samo to uprawnia jasnie panujaca nam wladzie do wypowiedzenia wojny ruskim!albo chociaz do wykluczenia tych dzikusow z G8,ale o tym cichosza! zeby nam przypadkiem kurka nie przykrecili,no i zeby czasem nie przestali przyjezdzac na zakupy do berlina,i bron Boze nie przestali chodzic w dresach Adidas.Cale nasze oburzenie i wszystko co im zrobimy ,a przynajmniej jak jestesmy na nich wsciekli wygarnie im glosno polskojezyczna prawica,lewica i Centrum!!!

 3. Griszka said

  Dzisiaj Anty-Majdan przejął budynki rządowe w Doniecku.

 4. arcybolesnaprawda said

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/sensacyjna-rozmowa-telefoniczna-nie-snajperzy-janukowycza-strzelali-ludzi-w-kijowie?page=3

 5. nimes said

  Stanisław Ciosek były ambasador RP w ZSRR/Rosji. „Dziesięć lat temu przygotowywaliśmy wizytę interwencyjną naszego prezydenta w trakcie „Pomarańczowej Rewolucji” – przypomniał.”

  W TV mówił że Kwaśniewskiego do pomarańczowej rewolucji przygotowywał przez…kilka miesięcy. Czyli długo przed samą rewolucją.

 6. wi42 said

  Komplet wideo I komentarzy o „unknown snipers”:
  http://nstarikov.ru/blog/37130#more-37130

 7. MatkaPolka said

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/01/nato-szkolilo-ukrainskich-bojowkarzy/

     Zachodnia “demokracja” budowana na terroryzmie

   Ukraina – NATOwcy szkolili ukraińskich bojówkarzy. Ukraińska młodzież nacjonalistyczna przechodzi szkoleniowy kurs dywersyjno-terrorystyczny pod kierownictwem instruktorów NATO na terytorium bazy wojskowej w Estonii latem 2006 roku. To nie są turyści ani żaden zespół folklorystyczny. To są przyszli dywersanci.

 8. Zerohero said

  Euromajdaniarze – Euromordercy

Sorry, the comment form is closed at this time.