Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów

Posted by Marucha w dniu 2014-03-07 (Piątek)

Nie lubię artykułów, gdzie pojawia się zbyt wiele DUŻYCH LITER,  gdzie używa się po dziesięć wykrzykników aby zasygnalizować durnemu czytelnikowi, że idzie o coś ważnego!!!!!!!!,  wytłuszczajacych co drugie zdanie itd. Dowodzi to nieprofesjonalizmu i mnie osobiście zniechęca do czytania. 
Ale nie mam siły wszystkiego poprawiać. Zlikwidowałem jedynie większość wytłuszczeń.
Admin.

„Jest coraz bardziej jasne, że za snajperami stoi nie Janukowycz, ale ktoś z NOWEJ KOALICJI” – Urmas Paet, Minister Spraw Zagranicznych Estonii.

STRZELANO do WŁASNYCH LUDZI – w PLECY. Dlatego też tarcze, którymi chronili się demonstranci, nie zostały przestrzelone. Jeden z kamerzystów był w tym samym miejscu, skąd strzelano i mógł współpracować z mordercą. Być może właśnie chodziło o to, by takie nagrania trafiły do opinii publicznej.

Analiza przedstawiona na rosyjskim RuTube, Неудобная правда о майдане 2: разбор стрельбы по безоружным, wygląda na rzetelną, choć należało by ją zweryfikować. Nagranie jest dostępne też na YouTube pod linkiem:  http://www.youtube.com/watch?v=J5qXS8Xc274

Nagranie BBC to zresztą potwierdza, STRZELANO z HOTELU UKRAINA, gdzie także byli PRZEDSTAWICIELE MIĘDZYNARODOWYCH MEDIÓW.

Ścierwomedia jakoś nie palą się by analizować pod takim kątem nagrania przez nich wykorzystywane, jako dowód zbrodni ze strony ludzi Janukowycza. Logiczne jest, że jeśli ktoś chciał namieszać na Ukrainie, to zatrudnił i snajperów.

Dziwne, że nikt nawet z mediów alternatywnych, nie próbuje tego analizować. Na stronie Euroradio.fm podano, że reporter TVP Info, Jacek Gasiński podał, iż snajpera złapano właśnie w hotelu Ukraina:
http://euroradio.fm/en/sniper-caught-hotel-ukraine

„Wygląda na to, że był zarejestrowany w hotelu” – podał dziennikarz.

Wpis, który znalazłem na Wykopie przez google: „Sniper was caught on the 10th floor of the Hotel Ukraina” [„SNAJPER został ZŁAPANY na 10 piętrze HOTELU UKRAINA”] – już nie istnieje.

PROF. MICHAEL CHOSSUDOVSKY w artykule „Ukraine’s “Democratic Coup d’Etat”: Killing Civilians as a Pretext for Regime Change” [„Ukraiński demokratyczny zamach stanu: zabijając cywilów w celu stworzenia pretekstu do wojny”] zwraca uwagę na ciekawy zbieg okoliczności, że ZBRODNI DOKONANO w MOMENCIE, gdy PREZYDENT JANUKOWYCZ spotykał się z WYSOKIM PRZEDSTAWICIELEM UNII EUROPEJSKIEJ.

Z rozmowy telefonicznej pomiędzy CATHERINE ASHTON z UE oraz ESTOŃSKIM MINISTREM SPRAW ZAGRANICZNYCH URMAS PAETEM, którą rzekomo przechwycono wynika, że to właśnie LIDERZY MAJDANU ZATRUDNILI SNAJPERÓW.

URMAS: Jest CORAZ BARDZIEJ JASNE, że za SNAJPERAMI STOI nie JANUKOWYCZ, ale KTOŚ z NOWEJ KOALICJI.

ASHTON: NIE CHCEMY ROBIĆ DOCHODZENIA, tzn. NIE ZROZUMIAŁAM o co CHODZI, to INTERESUJĄCE…

Rozmowę ujawniono w rosyjskiej Russia Today, podano, że była przeprowadzona 25 lutego w szczycie wydarzeń. PAET dodał też, że LEKARKA, z którą rozmawiał UZNAŁA, że ZARÓWNO do POLICJI, jak i DEMONSTRANTÓW strzelali CI SAMI LUDZIE. Pokazała mu zdjęcia, z których wynikało, że użyto takich samych nabojów.

ASHTON skwitowała to tylko jednym zdaniem „TAK, to STRASZNE”.

Russia Today podaje, że rozmowa została przechwycona przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy lojalną wobec Janukowycza. Zobaczymy, czy któreś z „polskich” kryminalnych mediów podejmie ten temat. Powyższe nagrania wideo stanowią dowód w spawie ZBROJNEGO NAPADU na NIEPODLEGŁE PAŃSTWO ze STRONY SIŁ OBCYCH. Nowe władze są władzami uzurpatorskimi, są to zbrodniarze, którzy siłą obalili legalnie wybranego prezydenta. Cel ich działania jest na pewno kryminalny.

POLSKIE WŁADZE WSPÓŁPRACUJĄ z LUDŹMI, którzy na samym starcie MAJĄ KREW na SWOICH RĘKACH.

Za: http://www.monitor-polski.pl
http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl

Komentarzy 17 to “Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów”

 1. maasteer69 said

  Rosyjska misja stabilizacyjna na Krymie jest strasznie obszczekiwana w polskojęzycznych mediach.
  Dobrze że nasi żołnierze nie uczestniczą w takich rozpierduchach. hmm

 2. Luxeuro said

  Dobrze że tak bliska i obszerna informacja rożnych obserwatorów jest nam dostępna bo,
  1) Pokazuje jak się organizuje „rewolucje”
  2) Nie widząc pieniędzy, odczuwamy że ci którzy ryzykowali życiem na pewno byli płaceni
  3) Mamy potwierdzenie że „rewolucjoniści” mieli bron
  4) Jakość nagrań pozwala określić kierunek niektórych strzałów
  5) Minister Urmas Paeta informacja jest bardzo wiarygodna i bezcenna

  Ta informacja daje do myślenia jak były robione inne rewolucje.
  http://www.theguardian.com/world/2013/aug/19/cia-admits-role-1953-iranian-coup

 3. Robert said

  A gdzie w czasie pobytu w Kijowie zatrzymywał się banderowiec Kaczyński czy Dawid Wildstein i jego kolesie z Polski? Czy nie odwiedzali czasem Hotelu Ukraina?

 4. Nemo said

  Gdyby janukowycz miał zamiar strzelać do majdanowców, to zrobiłby to znacznie wcześniej. Albo wysłałby wojsko i rozpędził całą tą hałastrę opłacanych bandziorów. Nawiasem mówiąc tak właśnie powinien zrobić. Tymczasem poszedł na ustępstwa, podpisał porozumienie z „opozycją” a następnie wysłał snajperów? Gdzie tu sens i logika? Ale do odmóżdżonych przez media głównego ścieku baranów nie docierają żadne argumenty.

 5. Józef piotr said

  I jeszcze jedno jest w tej sprawie b. ważne a m ianowićie to kim były tew ofiary które wyselekcjonował (li) snajper (rzy)
  Jak wyczytałe z korespondencji jednego ze stowarzyszenia dziennikarzy katolickich Ukrainy to zastrzeleni z posrod uczestników majdanu byli zwykłymi prostymi uczestnikami nieraz przypadkowo znajdujący się w tym miejscu i czasie. Nie popległ żaden z aktywistów majdanu tak jakby nastąpił odstrzał selekcyjny !

 6. Nemo said

  @5
  „Nie popległ żaden z aktywistów majdanu tak jakby nastąpił odstrzał selekcyjny !’

  Interesujące spostrzeżenie.

 7. Luxeuro said

  ” Nieznani Snajperzy i wspierane przez Zachód „Zmiany Reżimów” ”
  http://www.globalresearch.ca/unknown-snipers-and-western-backed-regime-change/27904

 8. Janukowycz miał, oczywiście, teoretycznie, pełne możliwości fizycznego rozprawienia się z Majdanem bez używania żadnych tam snajperów. Ze po nie nie sięgnął, lub nie chciał sięgać, to inna sprawa. Od tego trzeba, moim zdaniem, zaczynać dyskusję. Wystarczy na sam początek stwierdzić i udokumentować (także nagłośnić medialnie) fakt posiadania broni palnej przez jego aktywistów (całkowicie nielegalnie). Drugi krok – dać im, jako oficjalnie zbrojnym bandom, ultimatum tyle a tyle godzin na jej złożenie co do sztuki. W przypadku odmowy (praktycznie pewnej) w tym samym czasie wydać ściągniętym skoncentrowanym oddziałom Berkutu, a jeszcze lepiej także tzw. wojskom wewnętrznym, pozostającym w gestii MSW, ostrą amunicją dla kałachów i cięższej broni, granaty, świece dymne, miotacze płomieni itp. Krok trzeci – przypuścić zmasowany szturm na Majdan, nie bawiąc się w żadne ceregiele i konwenanse. To znaczy w odpowiedzi na choćby jeden strzał stamtąd, albo nawet sam widok jakiejś flinty w rękach któregoś z rezunów, strzelać bez pardonu. Snajperzy tu koniecznie nie potrzebni, chyba że dla selektywnego puknięcia D. Jarosza i paru innych watażków i dezorganizacji obrony. Efekt negatywny niestety – wykreowanie ich na „męczenników”. Żadnego logicznego powodu I MOTYWU, by rozkazywać snajperom strzelać do ludzi biegających po ulicy Janukowycz absolutnie nie miał. Nie jest to może specjalnie lotny mózg, ale nie jest też przecież i kretyn. Taki motyw miała natomiast druga strona – chcąc go ostatecznie obalić, trzeba było zrobić go nie tylko złodziejem, ale i cynicznym mordercom. I to się doskonale udało.

 9. revers said

 10. Marucha said

  Re 8:
  Jak wie każdy leming, strzelała milicja Janukowicza – a Pan tam jakieś takie skomplikowane wywody wprowadza. To nie na nasze głowy. Telewizja pokazała co innego i spróbuj Pan kopać się koniem,

 11. Przecław said

  http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/2725302,polskie-korzenie-wiktora-janukowycza,id,t.html

  Wywiad z krewnymi Wiktora Janukowicza Piotrem i Awkiliną Janukowiczami, mieszkańcami wsi Januki.
  Wiktor Janukowicz po ojcu jest Polakiem i katolikiem, jego dziadek był rolnikiem i pszczelarzem, babka pochodzi z Warszawy.

 12. 12. Do Pana Gajowego: odnośnie mojego kom. nr 8. Do żadnych lemingów tego nie kieruję, gdyż zakładam, że w Gajówce takiego gatunku nie ma, albo występuje tylko w śladowej ilości. Sam Pan swoją wytężoną pracą o to zadbał! Słuszniejsze byłoby więc wytknięcie, że piszę o rzeczach już i tak oczywistych dla wszystkich krytycznych jej czytelników.

 13. maurycy said

  Ze snajperami to stary ograny numer ! Zawsze wpowadzaja snajperow zeby rozjuszyc tlum ! Oczywiscie to rezimy strzelaja do biednych,, obywateli ,, obroncow demokracji za pieniadze amerykanskich bandziorow ! Tak bylo zawsze w tych tzw rewolucjach MADE IN USRAEL ! Tak tez zrobili bandziory z USA na Ukrainie !

 14. zolodu said

  Którejś nocy po 22.02.2014 TVP Info puściło pokaz strzelanie snajperów i ich rozmowy z dowódcą. Pamiętam: dowódca: weź tego. Snajper nie mogę – jest o 1360 m. Dow.: to weź kogoś z bliższych.
  Pytanie – czy ktoś z państwa jeszcze to widział?
  Pytanie 2 – czemu już potem nikt (wg mnie) już tego nie pokazał?

 15. marost said

  AD12
  Słuszniejsze byłoby więc wytknięcie, że piszę o rzeczach już i tak oczywistych dla wszystkich krytycznych jej czytelników

  Mysle, ze trzeba pisac, trzeba pisac, napietnowywac glupote i osmieszanie Polski przez pętakow – pozytecznych idiotow ktorzy nia rzadza.
  Szkoda ze, tak malo o podobnych wypadkach w historii – np o Kosowie. Okazuje sie ze wolnosc do samostanowienia nie jest wolna sama w sobie ale podlega jakiejs transparentnej wladzy swiatowej.
  Jesli Krym gdzie 60% ludnosci czuje sie Rosjanami chce skorzystac z takiej wolnosci – to nie jest dobrze, ale bylo dobrze w serbskim Kosowie….
  Kiedy Najwyzsza Izba Rosji zalecila Putinowi by zajal sie Krymem z uzyciem wojska, to jest zle, ale dobrze bylo, kiedy np we Francji decyzje wyslania wojska do Libii podjeli urzednicy ministerialni…przykladow jest wiele.

  Mysle, ze moze byc jeszcze tak, ze Janukowicz bedzie bohaterem narodowym, ktory uchronil Ukraine od nieszczescia integracji z UE. Ktory sprzeciwil sie ingerencji rzadzacych Polska politykow w wewnetrzne sprawy Ukrainy.
  Jest nam wstyd za Rodakow, ktorzy z takim zapamietaniem, wciagaja sasiadow ze Wschodu w bagno w ktorym sami siedza. Wstyd, ze wspolpracuja ze samozwancza wladza, ktora ma rece zbroczone polska krwia.
  Wstyd, kiedy widze ich w pomaranczowych szalikach przemawiajacych do tlumu w nieswoim kraju… obiecujacych unijne szklane domy, nie mowiac o teoriach rownosci plci, moralnej legalnosci zboczen plciowych, rozbicia rodziny, kastratow i innych zboczencow na lawach parlamentarnych…. To polecaja polscy tzw politycy bratniemu narodowi…????.wstyd…!!!! – Niezdolni do wypracowania madrej polityki wschodniej. Zamiast niej obszczekiwuja Rosje, ktora buduje „carskie mocarstwo”. Smieci poprzedniego moskiewskiego systemu Zachod ubiera w nowe szaty i odbudowuje nowy Zwiazek Radziecki. „Bledy Rosji rozleja sie po calym swiecie” – przekazala MB w Fatimie? I jest dokladnie wlasnie tak.

  Ale ktoz wybieral Polakom taka wladze?
  Tak latwo sie zapomina, ze nikt nie ma najmniejszego pojecia jaki ma byc przyszly ksztalt tego unijnego potwora. Jego przyszlosc wyznaczaja co pol roku politycy… Jak mozna wierzyc w obietnice pomocy 11 mld Euro w ciagu kilku (ilu???) lat w sytuacji tragicznej sytuacji gospodarczej Grecji, Portugalii, Irlandii. Astronomicznych liczb zadluzenia Francji z realnym bezrobociem dotyczacym 10 mln ludzi? i ciagle plynaca fala imigrantow….? Tego pragna Polacy dla swoich sasiadow ze Wschodu? – na ukrainska nieprawdopodobnie urodzajna ziemie znajda sie szybko nabywcy…

 16. wi42 said

  Do kompletu na temat nieznanych snajperow:
  http://nstarikov.ru/blog/37130#more-37130
  Wg. filmiku, snajperzy strzelei z kilku miejsc. ( Czesc druga )

 17. Rysio said

  Dzisiaj ( czy może wczoraj) w RT TV pokazywali tego ich reportera w niebieskiej kamizelce przeciwkulowej, który stał przy oknie i omal nie dostał w czaszkę.

  Pokazywał on taśmy, na których z tej grupy, która była kilkadziesiąt sekund później zabita przez snajperów, odbiega do tyłu jeden z demonstrantów ( w wojskowym zielonym chełmie) trzymając w ręku karabin.

  Dziwne to było bo jedyny uzbrojony zwiał pół minuty przed strzelaniną do tyłu.

  Pewnie miał w uchu jakiś nadajnik i mu powiedzieli: ” Wołodia dawaj do tyłu”.

Sorry, the comment form is closed at this time.