Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

USA wprowadziły sankcje przeciwko rosyjskim urzędnikom

Posted by Marucha w dniu 2014-03-07 (Piątek)

Stany Zjednoczone wprowadzają sankcje wobec rosyjskich urzędników, których uważają za winnych powstania zagrożenia dla integralności Ukrainy – poinformował przedstawiciel Białego Domu.

We wtorek poinformowano, że Stany Zjednoczone zamrożą kontakty wojskowe i handlowe z Rosją. Poza tym, przedstawicielka Departamentu Stanu USA Jen Psaki oświadczyła, że Senat USA rozpatruje sankcje wobec Rosji.

Władimir Putin oświadczył w związku z tym, że szkody wyrządzone przez ewentualne sankcje mogą być wzajemne, gdyż we współczesnym świecie wszystko jest ze sobą powiązane i zależne od siebie.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 8 to “USA wprowadziły sankcje przeciwko rosyjskim urzędnikom”

 1. Nemo said

  „Stany Zjednoczone wprowadzają sankcje wobec rosyjskich urzędników, których uważają za winnych powstania zagrożenia dla integralności Ukrainy – poinformował przedstawiciel Białego Domu.’

  Co za bezczelne, dwulicowe, polityczne qurwy. Tfu!

 2. Griszka said

  Od dawna z tymi sankcjami czekali, w ramach wojny ekonomicznej z Rosją i amerykańskim obywatelem. Nie jest to dla mnie niespodzianka.
  Następnym razem jak będą organizować okupację Wall Street, oby ludzie zabrali ze sobą giwery…
  Inaczej tej syjonistycznej zarazy nie da się zrzucić ze stołków.

 3. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka z radoscia wysluchal o bardzo powaszne sankcje ekonomiczne i polityczne od Kanada dla pan Putin.

  A wiec, kanadyjski minister spraw zagranicznych, ktury jest taksze zamilowany pedal, pan John Baird, oglosil sze:

  9 rosyjskich zolnierzy, ktuszy odbywali cwiczenia w Kanada zostali wyslani do domu.

  Kanada odwolala kanadyjski pan ambasador z powrotem do Kanada.

  Pan John Baird taksze powiedzial sze te powaszne sankcje dadza pan Putin bardzo duszo do myslenia.

  Ja pan Mordka jest szczesliwy sze pan John Baird tak bardzo upokoszyl KGBiste pan Putin.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Świetne, panie Mordka kochany!

 5. Joe said

  Czy Pan Mordka Najsympatyczniejszy…mieszka w Kanada?Jezeli tak to prosze zapytac Pan Baird czy to juz koniec tego nieszczescia….Bo Pan Putin bedzie zmuszony wywiesic na Kreml flagi SOS…a nie wiem czy jeszcze pamieta ten system.
  To moze Joe by sie udal do Moskwa zamiast Pan Ambasador.

 6. Mordka Rosenzweig said

  re 5

  Szanowny pan Joe,

  Ja pan Mordka, tak jak cala nasza rasa, jest obywatel calego swiata, ktury naleszy do nasza rasa. Pszynalesznosc do tylko jeden kraj jest ciemnogrud i pszeciwne wolnosc i demokracja.

  Niestety pozycja jako minister jest jusz zajeta pszez szanowny pan Baird i zaakceptowana pszez pszyjaciela pan Mordka pan Bibi Netanyahu, tak sze jest nietykalna.

  Ja pan Mordka by chetnie polecil pan Joe do pan John Baird szeby byc jako wiceminister zgraniczny do spraw kultularnych albo kulturowych.

  Ale znajac szanowny pan Baird to pan Joe by musial sie najpierw pszygotowac na bardzo namietna noc z pan minister po kturej napewno szanowny pan Joe by zostal wiceminister.

  Ruwniesz, biuro gdzie pan Joe by uszedowal by nie mialo kszesla, bo pan minister Baird sie zwieszyl pan Mordka, sze pan Joe jako wiceminister by i tak nie mugl siedziec bo jakby usiadl po tej namietna noc to by go bardzo bolalo.

 7. Fran SA said

  Jak na razie to demokratyczna i wielce wysublimowana dyplomacja USA ustala liste tych urzednikow rosyjskich co to maja nie dostac wizy.
  Chodzi glownie o to, ze amerykanski wywiad ma inne informacje niz czlonkowie rzadu, ktorzy maja ‚wlasne’ zrodla informacji.

  Ad.6 Mordka Rosenzweig

  Ja sie zgadzam z panem Mordka.
  Zazydzone rzady panstw zachodnich i prozachodnich poznac przede wszystkim po tym, ze musza miec przynajmniej jednego pedala w rzadzie. Jest to warunek demokracji Zachodu. Zdaje sie, ze inne warunki w ogole nie sa brane pod uwage.

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=734:bracia-kliczko-pozuj-w-niemieckim-magazynie-dla-homoseksualistow

 8. Joe said

  Re 6…Przesympatyczny Pan Mordka bedzie laskawy skreslic, jesli moze ….moja kandydture!!!Tak bardzo Joe nie moze sie poswiecic dla dobra ludzkosci…bo to i wiek i zdrowie nie to.
  Ale jezeli to prawda co Pan Fran SA pisze ze tylko jeden pedal musi byc w rzadzie…jeszcze daje jakas nadzieje.Bo jednego to bardzo latwo mozna sie pozbyc…gorzej jak same pedaly jak w palikociarni…. to juz tragedia.

Sorry, the comment form is closed at this time.