Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sarmata o Kard. Raymond Leo Burke: diabe…
  Leo o Na Suwalszczyźnie odkryto cmen…
  Leo o Na Pomorzu istnieją megality z…
  Salcie o Wolne tematy (64 – …
  wanderer o Zmarł Adam Słodowy
  NICK o Zmarł Adam Słodowy
  Marucha o Czas wprowadzić pełne równoupr…
  NICK o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Marucha o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  jasiek z toronto o Czas wprowadzić pełne równoupr…
  Troll Polonii o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 500 obserwujących.

Nowo odkryte w Rosji bloki megalityczne są największe, jakie kiedykolwiek znaleziono

Posted by Marucha w dniu 2014-03-12 (Środa)

Niesamowite odkrycie, jakiego dokonano niedawno w Rosji, może obrócić do góry nogami nasze dotychczasowe wyobrażenia na temat historii Ziemi. W Górskiej Szorii [ Горная Шория] w południowej Syberii odkryto mur z gigantycznych kamieni granitowych, najwyraźniej obrobionych przez człowieka.

Górska Szoria

Niektóre z tych gigantycznych granitowych bloków ważą szacunkowo ponad 3000 ton , a jak widać poniżej, wiele z nich zostały wycięte „z płaskimi, prostopadłymi powierzchniami i ostrymi narożnikami”. Nigdy jeszcze nie odkryto nic równie wielkiego – największy kamień znaleziony w ruinach Baalbeku w Libanie waży mniej, niż 1500 ton.

Jak było możliwe, że ktoś z niezwykłą precyzją potrafił wykroić z granitu bloki ważące po 3000 ton, przetransportować je w górę po zboczu i ułożyć na wysokość 40 metrów? Klasyczna wersja historii mówi, że było to niewykonalne dla starożytnych ludzi z ich ograniczoną techniką.

Bloki są ułożone w sposób niemal identyczny, jak tzw. mury cyklopowe (konstruowane z wielkich, nieobrobionych kamieni dopasowanych do siebie w miarę możliwości; luki między nimi wypełnione są ziemią oraz drobnymi kamieniami; przykładem są konstrukcje z okresu kultury egejskiej i mykeńskiej).

W Rosji megalityczne konstrukcje nie są czymś nowym – wystarczy wspomnieć Arkaim (zwany Rosyjskim Stonehenge) lub Manupuner. Unikalność znalezisk w Górskiej Szorii polega na tym, powtórzmy, że są to niewątpliwie największe bloki skalne, jakie kiedykolwiek zostały obrobione ludzką ręką.

Odkrywcą megalitów jest Georgij Sidorow, zdjęcia pochodzą ze strony Walerego Uwarowa.

Przy okazji badacze zaobserwowali dziwne zachowanie magnetycznych kompasów w pobliżu megalitów (co zdaniem admina niekoniecznie trzeba tłumaczyć występowaniem negatywnego pola magnetycznego albo pozostałościami dawnej techniki antygrawitacyjnej).

Nikt nie wie, w jaki sposób były cięte kamienie i kiedy to się stało. Jedno jednak wiadomo: według obecnej naszej wiedzy nie powinno ich tam być. Prawdopodobnie pozostaną one tajemnicą jeszcze przez długi czas.


Obejrzyjmy wideo o Górskiej Szorii i posłuchajmy absolutnie pięknej muzyki.

Zajrzyjmy na strony:

Całość opracował gajowy Marucha za http://www.infowars.com

Komentarzy 35 to “Nowo odkryte w Rosji bloki megalityczne są największe, jakie kiedykolwiek znaleziono”

 1. Bosman said

  Imponujące znalezisko i megalitycznie ciekawe 🙂 Może to jakaś pozostałość bardzo starej i zapomnianej już cywilizacji? Wygląda na to, że przeszłość będziemy odkrywać z czasem na nowo.

 2. Góry Szoria są w okręgu Kemerowo, na terenie wielkiego zagłębia doskonałego węgla nowokuźnieckiego. Jeśli MEGALITY Szoriańskie są nad rzeką Tom to można wnosić, że było to NABRZEŻĘ portowe, z którego ładowano węgiel dla spławu Obem, co daje możność datowania GEOLOGICZNEGO. Nie wykluczone bowiem, że pochodzą one z czasów Ciepłej Syberii – sprzed 12.300 lat – jak odkryte przez polskich zesłańców kamienne miasta POD LODEM.
  Najcięższym znanym megalitem jest kamień Ciężarnej w Baalbeku: ok 1.250 ton, gdy szoriańskie mają mieć nawet do 3-4.000 ton. To WYMAGAŁO Nuklearnej techniki dźwigowej, jaką znaleziono na Syberii, ale ZNIKŁA ona 20 lat temu, co wymagało najcięższego sprzętu dźwigowego – tak że artefakty te znane są tylko ze ZDJĘĆ. – Jak zaś tego rodzaju znaleziska są TUSZOWANE to świadczy kalifornijska Dolina Śmierci, gdzie archeologów aresztowała policja, i wypuściła po zmaltretowaniu, skonfiskowaniu materiałów i Zakazie Publikowania.
  Sądzę, że megality szoriańskie nie miały nic wspólnego z piramidami bośniackimi, które są raczej efektem przeniesienia przez Kara z Krakowa STOLICY EUROPY do Sarajewa w związku z organizowaniem handlu Dunajskiego. Technikę tą wypadałoby raczej łączyć z megalitami na Bahamach, jako PORTAMI WIELORYBNICZYMI.

 3. dejpanspokój said

  Raczej nic samo się nie zrobiło. Zwykle są jakieś pisma, znaki, przekazy, legendy itp A tu wygląda jak bunkier 🙂

 4. Małgorzata said

  Górska Szoria to niezwykłe i bardzo tajemnicze miejsce.Polecam portal Infra i artykuły pana Wojciecha Grzelaka pt. Anomalna Rosja.

 5. anATOM said

  ja radze czm predzej zwrocic te kamyki ich prawowitemu wlascicielowi w izraelu.

 6. Joe said

  Re6…I ja Panie AnATOM trzymam sie zdala od tego tematu,szczegolnie dotyczacego kompasu i magnetyzmu ktory porusza Gajowy….Czekam z niecierpliwoswcia na opinie PROFESOROW z plemienia wybranego…tak samo jak bylo przed laty z teoria wedrowki kontynentow Wagenera….no i nam wspolczesnej wiedzy dotyczacej Globalnego Ocipienia….Z szacunkiem pozdrawiam i lacze sie w BULU…..Joe.

 7. W kontekście Rosji można tylko dodać wiadomość o piramidach na Krymie zakopanych w ziemi.

  „…Może to jakaś pozostałość bardzo starej i zapomnianej już cywilizacji?…”

  No nie jest to z pewnością zakonspirowana inwestycja stalinowska:) To tylko wskazuje, do jakiego stopnia wszyscy jesteśmy ignorantami w sprawach historii naszej cywilizacji. Odsłona Prawdy ma być dokonana po roku 2020, jak już ludzie będą na tyle inteligentni, że przestaną się koncentrować na konfrontacji i kasie, a zaczną być ciekawi SKAD SIĘ TU WZIĘLI.

  „… można wnosić, że było to NABRZEŻE portowe, z którego ładowano węgiel dla spławu Obem,..”
  Panie Juliuszu! Wszedł Pan w kolizję z logiką – istoty, które potrafiły obrabiać i układać bloki skalne o wadze tysięcy ton używają węgla do palenia? 🙂
  One miały dostęp do takich technologii, że my dziś możemy sobie tylko wyobrazić! A, co pozytywne, że snujemy plany ich rozwoju w przyszłości.
  Musimy wreszcie zrozumieć, że istnieją cywilizacje międzygwiezdne i mają kolonie na wszystkich planetach, z tym, że oczywicie nie są takie naiwne, nie rozmnażają si jak króliki, i nie budują infrastruktur panplanetarnych, bo czas spokoju klimatycznego na planetach wynosi co najwyżej kilka tysięcy lat.
  Nawet nasz Budda (był Polakiem!) upomina: „tylko nie planujcie cywilizacji na dłużej niż 5000 lat!”…
  Wiedzę straciliśmy, ale to nie znaczy, że mamy nic nie robić i nie odbudowywać i ponawać anszej Rodzimej Prawdy. ( http://poloneum.com/Pp.html#PRAWDA )
  Pozdrawiam.

 8. — Moze nie do cywilizacji ludzkiej te budowle naleza . Moze nigdy sie nie dowiemy , jak przed milionami lat , wygladaly Istoty tworzace owczesna cywilizacje .
  Podobno po cywilizacji ludzkiej , za nastepne kilka milionow lat , na naczelnego przewodnika Swiata , typowany jest Szczur , najbardziej przygotowany do przejecia schedy . Od nas ludzi tylko zalezy , jak dlugo chcemy sie tu jeszcze na planecie Ziemia panoszyc . Musi , ze to juz z gorki .

 9. Marek said

  Oj tam, kto czytał Biblię, wie o gigantach:

  (1) A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. (2) Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. (3) Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. (5) Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, (6) żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się. (7) Wreszcie Pan rzekł: Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem. (8) [Tylko] Noego Pan darzył życzliwością.

  ks Rodzaju 6 rozdział

  cd: potop

 10. Zerohero said

  Chętnie rzuciłnym na to okiem 🙂

  Mimo wszystko przy takich wiadomościach należy uważać. Niektóre zjawiska naturalne powalają swoją regularnością. Widziałem na filmie jak japońska rybka robiła wzorzyste „kręgi” w piasku na dnie. Gdybym tej rybki nie widział, to co…? Jedno wyjasnie. UFO 🙂

  Może skała po prostu tak popękała?

  Choć z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nadmierny sceptycyzm może nas kosztować bardzo wiele, tzn. będziemy się potykać o artefakty negując ich pochodzenie.

 11. RomanK said

  Eeeee panie Gajowy..kamienie brzydkie a muzyka kacapska…tez mi gusta:-)))
  A dzwigowa technologia nuclearna nie zginęla -ale ja ukradli… dokladnie tak samo, jak mojemu drugu Sioru zapalniczke i mieszok z tabakom. plecak z dwoma flaszakami wodki i swinnoj tuszonkoj i dwoma chlebami oraz gantz nowe onuce.
  Podejrzenia kieruja sie do Tytulusa Fallusa Nadrenskiego, ktory dmuchal wielorybice w technologii reakcyjnej Urszuli Sipinskiej, przy uzyciu urzadzen kielichowych z nadbajkalskiej twierdzy elektronicznej mongolskich viedunow w chinskich myckach. Oczywiscie ma to bezposredni zwiazek z zakopana piramida na krymie i odkopana w nocy- jak piramida bosniacka- z pierzyny Urszula Sipinska.
  Ktorej sie przysnila zlota rybka, i zapytala co se zyczy najbardzej..a ta zaspana powiedzial prawde:-))) no i sie jej spelnilo:-)))

 12. ad 11.
  WOW! Ale jazda na haju! Zero do tematu, ale za to jakież to poprawne politycznie…!

 13. Marucha said

  Re 12:
  Poprawne politycznie???
  Tu trzeba wyczuć Pana Romana, ale nikomu nie będę ułatwiał zadania…

 14. RomanK said

  Na haju – panie Stanislawie Polaku:-)))
  poprawnosci politycznej… to diagnoza expercka po uznaniu???? Czy po metryce Buddy…ojca wszystkich Polakow:-)))))

 15. Ad 14.

  A to Pan, Panie Romanie! Witam!
  Co do Buddy – nie, to nie nasz ojciec, ale to fakt, że posługiwał się językiem Poli, z którego powstał Sanskryt, co jest pomijane lub wręcz negowane przez całą literaturę lingwistyczną, a to przecież protoplasta języka Polskiego.
  Z tego względu każdego kto posługiwał się tą mową traktuję jako naszego ziomala, Polaka 🙂
  Nawet NAZWA świadczy o tym. Nie żeby to był ważny argument dla naszych „wrzuć monetę” badaczy, ale będzie ważny w niedługiej przyszłości, kiedy postawimy wiedzę o Polskości na należnym Jej na tej planecie poziomie, blisko Prawdy.
  Pozdrawiam!

 16. Krzysztof P said

  Pan Roman błysnoł inteligencja i ” dowalił ” ta samą moneta Prawdzicowi Tell co wypuszcza tutaj swoje chore majaki o własnej genialności i odkryciach epokowych jak sen Sipińskiej i super Arisonik aireoplan im.Maryli Rodowicz ?!!!
  Obśmiałem się solennie – dziękuje !

 17. Boydar said

  „… Obejrzyjmy wideo o Górskiej Szorii i posłuchajmy absolutnie pięknej muzyki …”

  Sprawcy dysponowali wyłącznie muzyką, zaś zamiast video, mieli realo. A dmuchanie kielichowe jest obecnie nielegalne. Zgaduj zgadula, gdzie złota kula.

 18. Marucha said

  Re 15:
  Panie Stanisławie, to że wiele języków ma wspólne korzenie w języku praindoeuropejskim (który został częściowo zrekonstruowany), to przecież żadna tajemnica.
  Uważa się, że pochodzący odeń sanskryt jest najbardziej zbliżony do swego źródła – i że język polski jest bardziej spokrewniony z sanskrytem, niż np. niemieckim albo francuskim.
  Dlaczego zatem pisze Pan jakby o jakiejś konspiracji pomijania lub negowania tego faktu przez lingwistów?

  Re 16:
  Ja tam p. Prawdzica-Tella lubię, a w jego wpisach można znaleźć ciekawe rzeczy.

 19. Zerohero said

  „Ja tam p. Prawdzica-Tella lubię, a w jego wpisach można znaleźć ciekawe rzeczy.”

  w wymiocinach można znaleźć jakieś niestrawione ziarenka, zebrać, umyć i voila. Ale czy gra warta świeczki?

 20. Ad. 7: Polak Stanisław powiedział/a – 2014-03-12 (środa) @ 13:44:21
  Dziękuję za zwrócenie uwagi Panie Stanisławie, ale kiedyś czytałem artykuł, że SPALANIE ropy naftowej jest wielkim marnotrawstwem i Szkodnictwem, gdyż dla PRZYSZŁYCH TECHNOLOGII jest ona bardziej potrzebna niż nam – ale nie jako Paliwo a SUROWEC. Podobnie może się przedstawiać sprawa z węglem kamiennym, który – gdy rozwiążemy problem Energii – może zastąpić STAL.
  NAJGORSZYM czołgiem II WŚ był Sherman – ale 5 Shermanów brało Tygrysa. Sherman był bowiem zaprojektowany do montażu w fabrykach SAMOCHODÓW, co znaczy że miał być produkowany nie w dziesiątkach tysięcy a SETKACH tysięcy, i to nie ze stali, ale Polskiego Włókna Węglowego, tylko że energetyka jądrowa Fermiego na Czeskich elektrodach nie dostarczyła TANIEJ energii na masową produkcję włókna węglowego, więc czołgi trzeba było robić ze stali a samoloty z aluminium – i Stąd ten Najgorszy Czołg.
  Słowianie produkowali papier z łajna łosia, który umieją jeszcze robić Szwedzi, który po 4 wiekach rozsypywał się. We Wrocławiu odkopano szklane butelki, po których następnego dnia pozostały KUPKI PIASKU. Był to piasek wart wiele milionów dolarów, gdyż zbadanie jego dawało szansę na produkcję EKOLOGICZNYCH butelek na piwo.
  Czytałem o Piramidach Krymskich, ale nie ZAKOPANYCH tylko ZATOPIONYCH. Ponieważ Morze Czarne ma Ujemny bilans hydrologiczny więc budowano je przed PRZEKOPANIEM przez Kara z Krakowa Bosforu, przez który Morze Marmara wdarło się siłą KILKUNASTU wodospadów Niagara.
  Wcześniej Prahindusi przekopali Dardanele dla importu magnetytów sudeckich, ale zostali wygnani przez autochtonów więc przenieśli się do Triestu, skąd założyli CYWILIZACJĘ Rolniczych Kultur Naddunajskich. Prahindusem był nasz Pan z Wrocławia czy grecki bóg Prapoczątku Jur-Uranos z Krakowa – budowniczy Białokamiennej Moskwy. Z tego zaś można wnosić, że piramidy krymskie budowano w okresie od Przekopania Dardaneli do przekopania Bosforu.

 21. Ad 18.

  Ależ Panie Gajowy, ja witam z radością wpis Pana Prawdzica!
  Chcę tylko zauwayć, to co jest pomijane przez lingwistów, fakt, że języki takie jak francuski, niemiecki i inne tzw. „zachodnie”, są nieporównywalnie MŁODSZE od Polskiego i pokrewnych mu. Polski jest najstarszą mów na planecie i to od nas zaczęła się cała kultura ludzka.
  „Pod dywanem” narasta afera wokół tzw. „kultury zachodniej”, która jest młodsza od naszej polskiej, rosyjskiej i in. z naszego tzw. „słowiańskiego pnia”. To wielkie nieporozumienie o wyższości kultury zachodniej powstało poprzez wprowadzenie lewantocentrycznej percepcji świata (bzdury w rodzaju – Jerycho „najstarsze miasto na Ziemi” itp.), co było długofalowym skutkiem „rewolucji dawidowej”.
  Zachód czeka m.in. generalna weryfikacja kalendarza, gdzie m.in. rosyjscy badacze Fomienko i Nosowski odkryli oszustwo polegające na dodaniu ponad tysiąca lat do naszego kalendarza, co ma źródło w zafałszowaniu historii Chrystusa. Ukrzyżowanie było nie w roku „zerowym”, lecz w lutym 1086 (pierwsza krucjata poszła w dziesięcioletnią rocznicę – 1096), a poza tym nie miało ono miejsca w Jerozolimie Palestyńskiej, ale w Jerozolimie nad Bosforem (jest zachowany zapis w jednej z ewangelii po łacinie!) – dziś Konstantynopol. I to tam poszła pierwsza krucjata. Jerozolima, to nie jest nazwa miasta, tylko tytuł – dosłownie „Stolica Świata” – „Jeru Salem”. Potem była to Moskwa, a na samym końcu Jerozolima w Palestynie.
  Dlatego mamy problem z Rosja, która zna niewygodną dla Zachodu Prawdę. Prawdę zna te cała Azja, jako najstarsze centrum kultury świata i w końcu przemówi pełnym głosem. Nie chcą być tylko nachalni, bo to cecha wszystkich wedystów, szanują wszystkie poglądy, natomiast zachód kest znerwicowany i nietolerancyjny, wie, że robi źle.
  Teraz ten problem właśnie się rozlewa. To nie chodzi wcale o Ukrainę, a chodzi o wprowadzenie porzadku świata zgodnego z Prawdą, a Ona jest NIESTRAWNA dla wielu.
  Jest też inna sprawa, że sami Kosmici rządzący nami z ukrycia cały czas przez swych agentów, nie chcą byśmy znali całą Prawdę, ale teraz muszą pójść na ustępstwa, bo bez Prawdy załamiemy się jako cywilizacja.
  Pozdrawiam Serdecznie

 22. gracjusz said

  ja też lubię Prawdzica a tak naprawdę poluje na Jego komenty 🙂 . To swoisty malarz, czarodziej słów i myśli.
  Może potrosze dlatego, bo jak byłem mały, kopałem gdzie się dało. Nawet wlazłem do zapomianej części zamku, gdzie znalazłem składowisko trumien po Piastach. W jednej znich – takiej malowanej na niebiesko z ornametami – po otwarciu wieka zobaczyłem wypełnione po brzegi naczynia ze złota dosłownie nadźgane czerwonymi dużymi szkiełkami .
  Niestety na archeologię nie dostałem się ale zapisałem się na ekonomie 🙂

 23. Ad 20.
  „,,,SPALANIE ropy naftowej jest wielkim marnotrawstwem i Szkodnictwem..,” Właśnie tak! dodajmy węgla i gazu,
  Panie Juliuszu! Ja tylko zwracam uwagę na fakt, że jako cywilizacja jeszcze nie idziemy za sugestiami Nikola Tesli, ale nadchodzi czas, że nie będziemy mieli wyjścia. Nie atom, ale Elektryczność i ultradźwięki, to jest znane nauce, tylko NIE WOLNO BYŁO NAM STOSOWAĆ. To się jednak ma już wkrótce zmienić. Zmiana właśnie nadciąga, będzie rewolucja np. w fizyce… obyśmy przeszli przez ten okres zmiany bez szwanku.
  Pozdrawiam

 24. bemek said

  21. Panie Stanisławie. Ci kosmici nazywani są także eskimosami, parchami, czosnkowymi czy ostatnio rzadziej żydkami. Poszukiwanie sprawców ludzkiej niedoli wśród gwiazd jest odwracaniem kota ogonem. Prawda natomiast jest taka, że jak tym kosmitom nie sprzedamy kopa w przestrzeń międzyplanetarną, to biada nam Słowianom.

 25. Ad 24.

  Sa o wiele lepsze sposoby niz „dawanie kopa” 🙂 Agresja swiadczy o braku Wiedzy, wiec bierzmy przyklad np. z Indii – Ghandi wywalil Angoli wlasnie spokojem! Co? mamy rozpalac jakies Majdany? To nie nasze.
  My Polacy/Slowianie mamy to cos, co maja oprocz nas jeszcze tylko bramini, i po to powinnismy isc do naszych glow i pokazac calej reszcie gamoni, ze potrafimy zajac caly ten tramwaj bez jednego strzalu.
  Spokoj i Wiedza. Niebianska Wiedza, Para Wiedza, czyli PRAWDA, My mamy to w naszej mowie, a zatem i w glowie!! Ona liczy sobie miliony lat, i z nia nie pobladzimy. Musimy Ja tylko odkryc dla siebie w jak najpelniejszym wymiarze.
  To sie wlasnie zaczyna odbywac i to nie musi polegac na rewolucji. Nie moze! bo sie nam ten kruchy swiat zalamie caly. Nasz Polski Spokoj jest najlepsza bronia. Pokazal swiatu Ghandi, zrobmy tak samo.

 26. bemek said

  25. Panie Stanisławie. Przez ten nasz „spokój i wiedzę” w ciągu ostatniego wieku wymordowano wprost lub podstępem około STO MILIONÓW SŁOWIAN. Jak będziemy dalej tacy wiedzący i spokojni, to nas nie będzie. Proszę nie porównywać nas do Hindusów, bo to nie oni są głównym celem „kosmitów”. Głównym ich celem jest eksterminacja zamieszkałych w Europie centralnej i wschodniej od tysięcy lat Słowian. To my jesteśmy (jeszcze?) realną siłą, w której drzemie duch, mogący przeciwstawić się kosmitom. Ten duch wygra, jeżeli ubierze się go w draperzcę, nie baranka.

 27. gracjusz said

  Panie Stanisławie. Ghandi miał pod sobą społeczność zrównoważoną emocjonalnie 🙂 To była siła ludzi nadających na tych samych falach. Na tym samym pulsie ziemi 🙂
  Nie było wówczas szaleńczych kreskówek dla dzieci, poronionej kinematografii, sensacyjnych tabloidów wybijających ludzkość z naturalnego rytmu.
  Ale też, przykład „spokoju” Putina, którym sprawił, że ludzie na świecie go polubili ( mówię o Ludziach a nie psycholach 🙂 ) świadczy o słuszności Pańskiej tezy.
  Kto wie, może za 100 lat Putin będzie porównywany do Ghandiego.
  Ale… puki co, to co mówi Pan Bemek, mianowicie, o wystrzelenie tego gowna w przestrzeń międzyplanetarna, tak by nie zasmrodziło to żadnej innej planety jakiegokolwiek układu, też powinno być wklalkulowane na wypadek choćby potężnego blackoutu.

  Po prostu naszym potomkom musimy przekazywać zalecenie, by po jakim kolwiek kataklizmie , gdy zjawi się taki jeden z pustą skrzynią z napisem Złoto lub ze strarą księgą, obowiązkowo należy mu sie wystrzał w kosmos.

 28. Boydar said

  „… Ghandi wywalił Angoli właśnie spokojem…” chłe, chłe …

 29. Maryla said

  słyszeli wy kiedy o OLBRZYMACH! dla nich takie ,,głazy” to były kamyki

  Słyszeli i czytali w Biblii – admin

 30. bemek said

  29. Nie jestem pewien, czy olbrzym załatwi sprawę. Sam ważę grubo ponad setkę i robiąc porządki na działce przewalałem nie lżejsze kamienie. Jak duży miałby być olbrzym, żeby targać takie głazy 3000 ton?

 31. antka kobity szwagra brat said

  http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html

  ….mlotek ktory ma….140 miloinow lat!…

  http://popotopie.blogspot.co.uk/

  dobry film – … http://www.cda.pl/video/1067014c/Piaty-element-online-1997-Lektor-PL-HD

  http://treborok.wordpress.com/

 32. RomanK said

  Zgadzam sie, ze jezyk staroslowianski, a zatem i wszystkie obecne pochodne w tym polski ruski etc to jezyki najstarsze.
  Najczesciej uzywanym slowem w tych jezykach jest slowo uznane- z zadrosci chyba tylko-za niecenzuralne { K-urwa }…ktore okresla najstarszy na swiecie zawod, a skoro najstarszy,,, to i najstarsza nazwa w oczywiscie najstarszym jezyku…
  Dylemat – po jaka.. tego…znajac najstarszy jezyk inni mlodsi i glupsi od nas….wymyslali nowe jezyki bardziej prymitywne..
  Tezy tej postawionej przez mego druga Siore, nie udalo sie nam rozwiazac, z prostej przyczyny…zworili ruksak z materialami badawczymi..dwoma chlebami, zazigalku s mieszkom z tabakom i gantz nowe onuce….a kopiejek nie chwatalo na nowa flaszke…..
  Tak, ze poprostu dziadostwo ,czyli tzw niedofinansowanie,,czyni ogromne szkody nauce.
  Gdyby na ten przyklad zagwarantowno nam tzn mnie, Siorze i komandzie badawczej tzn naszemu zespolowi naukowemu odpowiednie fundusze na materialy badawcze..to ide o zaklad..ze taka twierdze z megalitow zrobilibysmy w trzy dni, i jeszcze w ramach fuchy na boku dacze dla komandira,,,i tez bysmy nie pamietali po wytrzezwieniu- jak i czym….Dokladnie- jak budowniczowie pierwszej..stad do dzis nikt nie pamieta kto zrobil i co ,,,najgorsze ,,,,,zadni sie do dzis nie przyznali..mimo, ze NKVD wiedzialo- jak pytac…:-))))

 33. Marucha said

  Re 32:
  Panie Romanie, mało się nie zsikałem ze śmiechu 😀

 34. Ad 32.

  „Dylemat – po jaka.. tego…znajac najstarszy jezyk inni mlodsi i glupsi od nas….wymyslali nowe jezyki bardziej prymitywne..”

  Bardzo dobre pytanie. A sprawa jest trywialna – ludzie nie potrafili i nie potrafią dokładnie powtórzyć tego co słyszą!
  Zauważmy przykład zgłoski ‚r’ – tylko w Europie mamy trzy zasadnicze odmiany ‚r’ (!) – nasze, nazwę je ‚standardowe’, ‚r’ francuskie, tylno-gardłowe, i to angielskie. Podobnie silne zróżnicownanie obejmuje wszystkie inne zgłoski, więc nie ma w tym nic dziwnego, że np.w ciągu zaledwie 500 lat z niemieckiego powstał angielski! Zatem na przestrzeni tysiącleci mamy naturalnie to co mamy – z jednego języka tysiące.

  Dlatego my Polacy powinniśmy czcić i szanować naszą mowę, która jest naszą narodową świetością, ale jednocześnie powinniśmy dostrzegać jej podobiestwa z innymi. Należy sobie również zdawać sprawę z faktu, że nasz dzisiejszy Polski odszedł od oryginału wystarczająco daleko, żeby się go czasami nie domyślać w wielu starożytnych tekstach, tym niemniej, niektóre najstarsze słowa pozostają w niezmienionej formie we wszystkich językach świata przez miliony lat, absolutny fenomen!
  Do takich słów należy wyraz ‚niebo’ – staropolski ‚poł’, który brzmi w połowie języków identycznie, a w pozostałych nie wyszedł nigdy poza grupę zgłoskową, którą podaję w tym kluczu lingwistycznym – http://poloneum.com/GLOBALp.html#RJ.
  Kończę pisać o tym zagadnieniu książkę, która już wkrótce się ukaże: „P Jak Niebo, Czyli Polska Znaczy Niebiańska”. My Polacy to Niebianie, czyli jak nas pamięta cała Azja – Paljaka – co w Sanskrycie znaczy dosłownie ‚archanioł, zbawiciel świata, przyjaciel’. To prawdziwi my! Do nas zawsze przychodzili po Wiedzę. ‚Riszi’ z hinduskiej mitologii (po naszemu Ryszy, ‚rudzi’, czyli dzisiejsze Rusy, półbogowie, pośrednicy między ludźmi i Rodziną Boską), spisali księgi Wedy w Polsce od Paljaka. Ich rolą było zawsze chronić Paljaki przed dzikimi ludźmi. „Wschód” to wszystko dobrze pamięta do dziś, ale młody, dodajmy głupi „zachód”, zachłysnął się swoim „sukcesem” i zapomniał jak było na początku. Rosja właśnie stara się im to przypomnieć, na miarę swej Wiedzy, którą zachowali WIĘKSZA od naszej, no a my sami widzimy, gdzie jesteśmy w tym czasie………

  Jesteśmy nie tylko najstarsi na tej planecie, ale przez urodzenie obdarzeni największym statusem społecznym na Ziemi, tzn. cała nasza grupa językowa, i nie dajmy sobie wmawiać inaczej. Uczmy się zachowywać na miarę tego statusu. Zresztą geny mają znaczenie drugorzędne – najważniejsza jest ŚWIADOMOŚĆ PRAWDY. Zachowujmy więc przede wszystkim ŚWIADOMOŚĆ TEJ PRAWDY, a ta nam da GODNOŚĆ i NIEBIAŃSKI SPOKÓJ w każdej sytuacji.
  Wszyscy wiemy… to trudne. Ale kto powiedział, że miało być łatwo? 🙂
  Ale jeśli tylko podołamy, satysfakcja cała nasza, BO URATUJEMY TĘ OGUPIAŁĄ CYWILIZACJĘ PRZED ZAGŁADĄ, która właśnie znowu jej zagraża.
  OTO WŁAŚCIWA ROLA POLAKÓW, WIDZIMY JAK PILNA W TEJ CHWILI, PRAWDA?

  I cieszmy się, bo nasza Prawda, dosłownie Niebiańska Wiedza, podpowiada nam wyjście z każdej opresji, trzeba nam ją tylko pilnie studiować.
  Codziennie 🙂
  Pozdrawiam Serdecznie

 35. Ad. 16:

  Żadnego humoru u KrzysztofaP i RomanaK nie widzę tylko żółć NIENAWIŚCI. To, że moje „chore majaki” pochodzą SPOD PIERZYNY Urszuli Sipińskiej czy Fantazji Erotycznych z Marylą Rodowicz jest jednak godne uwagi. Zalicytowałem wprawdzie minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, ale helikoptera RIODEJENEIRO nie wymyśliłem i konkurować z Kilkoma Przystojnymi Francuzami nie chciałem. Pani Rodowicz była Damą Domu Jaroszewiczów, którego Przyjacielem był mój stryj, ale ja do Andrzeja Jaroszewicza jako prowodyra Polskiej Motoryzacji się nie dostałem.
  Rodowicz sprzedała Kowalskiego Sipińskiej, ale ja nie wiem, SKĄD Sipińska wzięła kilkaset milionów dolców na pokrycie długu Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego – bo może od Piaseckiej-Johnson? Byłby to Poker o USA Pod Pierzyną USi, ale OTRUCIE Kowalskiego zbankrutowało mnie i oddało USA Flickowi. – Oj Flicku, Flicku…

Sorry, the comment form is closed at this time.