Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o „Wyszczepianie”. Czy mamy stat…
  Anucha o Wolne tematy (5 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (5 – 2…
  jasiek z toronto o „Wyszczepianie”. Czy mamy stat…
  Boydar o Wolne tematy (5 – 2…
  Boydar o Rewolucja w Kościele trwa. Pap…
  osoba prywatna o Wolne tematy (5 – 2…
  Boydar o Rewolucja w Kościele trwa. Pap…
  Lily o „Wyszczepianie”. Czy mamy stat…
  Anucha o Wolne tematy (5 – 2…
  gd-ap o Życie ludzkie rozwija się w…
  gd-ap o Życie ludzkie rozwija się w…
  Boydar o Rewolucja w Kościele trwa. Pap…
  NICK o Zacharowa: To już rutyna, że U…
  NICK o WHO – globalna władza i k…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 532 obserwujących.

Tatarzy krymscy chcą interwencji NATO

Posted by Marucha w dniu 2014-03-14 (Piątek)

Przywódca Tatarów krymskich Mustafa Dżemilew wezwał do bojkotu niedzielnego referendum w sprawie przyłączenia Półwyspu Krymskiego do Federacji Rosyjskiej. Zwrócił się do NATO z prośbą o interwencję, zanim – jak to ujął – „dojdzie do masakry”.

– ONZ nigdy nie zgodzi się na wysłanie na Krym „błękitnych hełmów” ze względu na prawo weta, które Rosja posiada w Radzie Bezpieczeństwa ONZ – zaznaczył Dżemilew w rozmowie z AFP . Dlatego – jak dodał – zwrócił się do NATO, żeby „zainterweniowało tak, jak w Kosowie”, „zanim dojdzie do masakry”.

Przywódca Tatarów wskazał, że liczy na to, iż spotka się jutro z sekretarzem generalnym NATO Andersem Foghiem Rasmussenem.

Dzisiaj ma być przyjęty w Brukseli przez zastępcę sekretarza generalnego NATO Alexandra Vershbowa. Nie zaplanowano żadnych spotkań Dżemilewa z przedstawicielami prasy.

– Nie widzieliśmy żadnego poważnego środka działania ze strony Zachodu – podkreślił Dżemilew w rozmowie z AFP. Według niego restrykcje wizowe nie będą skuteczne, gdyż ludziom, którzy mieliby zostać nimi objęci, „dobrze żyje się w Rosji”.

Na nadzwyczajnym szczycie w Brukseli 6 marca UE postanowiła zawiesić rozmowy z Rosją o liberalizacji wizowej oraz nowej umowie o partnerstwie i współpracy. Zagroziła też Moskwie dalszymi sankcjami, jeżeli w najbliższym czasie nie dojdzie do wycofania rosyjskich sił z Krymu oraz nie zostaną podjęte próby rozwiązania konfliktu. Wśród tych dalszych sankcji mogą znaleźć się sankcje wizowe, zamrożenie aktywów i odwołanie szczytu UE-Rosja.

Waszyngton nakazał nałożenie sankcji wizowych na wysokiej rangi rosyjskich i ukraińskich urzędników i inne osoby odpowiedzialne za zagrożenie suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy oraz nakazały zamrożenie ich aktywów w USA.

Dżemilew, który był wcześniej szefem Medżlisu – tatarskiego parlamentu – jest obecnie deputowanym do parlamentu Ukrainy.

RP, PAP
http://naszdziennik.pl

Powiedzmy od razu, iż p. Dżemilew nie reprezentuje Tatarów Krymskich, lecz jedynie ok. 20% ich populacji. Ale rozumiemy jego obawy, że może dojść do masakry. Rosja może bowiem posłużyć się „masowym mordercą”, niejakim Janukowiczem, który przebywa na jej terenie, a jest to człowiek bardzo niebezpieczny.
Admin

Komentarze 22 do “Tatarzy krymscy chcą interwencji NATO”

 1. revers said

  Jaka masakra? Eurosojuz ma socjalny Fndusz dla koczownikow 600 mln EUR, do zasiedlania cale polacie NRW w okolicach Duisburga, w hanoverze czekaj juz Tatarzy Hanowerscy z prawami szariatu na swoich z Krymu z nie mniejsza kasa EFS.

  Tak jak kiedys przesiedlao sie narodki sila na zachodzie i wschodzie, tak teraz robi sie to przez rozne unijne EFSy.

 2. Najazdy Tatarów na Polskę XIII - XVIII wieku i OKRUCIENSTWA na Polakach, Wegrach ... said

  Najstraszliwszymi brutalnymi najeźdźcami na Polskę do XVIII wieku byli Tatarzy Krymscy, których wspierali Turcy i Mongołowie.

  Sama nazwa „Tatar” w historii dawnej Polski budziła strach i przerażenie. To znany historyk z czasów średniowiecza Jana Długosza opisał obraz okrutnych i barbarzyńskich Tatarów.
  Długosza niewątpliwie opierał się na prawdziwych opisach praktyk wojennych najeźdźców, przedstawił je podkreślając żądzę mordu Tatarskich jako dzikiej i barbarzyńskiej hordy, nie mającej szacunku dla życia, gdyż mordowani wierzyli w innego Boga oraz mieli inne obyczaje niż tamtejsi bardzo brutalni Azjaci.
  Zdziczałe hordy Tatarów w Polsce wyłapywali dzieci w celu ich porwania na Krym, Turcji lub Azji i sprzedania ich na targu kupcom jako niewolników do końca życia.
  Oblicza się, że Tatarzy wywieźli w czasie 75-u największych najazdów na Polskę i w tych najazdach porwali co najmniej 150-180 tysięcy polskich dzieci, które zostały sprzedane jako niewolnicy.

  Oto opis najazdu Tatarów:

  „Tatarzy rozbiegli się po miastach, wsiach i osadach i mordowali (ludzi przyp. autora) obojga płci, wszelkiego stanu i wieku. (…) Podpalają też ograbione miasto Peszt.
  I gdy niektórzy mieszczanie i inni ludzie, którzy w ucieczce tam się zatrzymali, w liczbie dziesięciu tysięcy schronili się w klasztorze dominikanów i obwarowawszy się tam, uważali, że są bezpieczni, dzicz tatarska zaczyna oblegać klasztor, łatwo go zdobywa i całe te dziesięć tysięcy ludzi obojga płci wtrąca w płomienie i wytraca.

  Kiedy wreszcie wiele tysięcy Węgrów i ich kobiet sprowadzono do obozu tatarskiego, kobiety tatarskie do wszystkich kobiet węgierskich, które wydawały się piękne i urodziwe, odniosły się z najsroższym okrucieństwem i albo je zabijały, albo dla oszpecenia obcinały im nos, wargi i uszy, z obawy aby mężczyźni ujęci ich urodą i pięknością, wzgardziwszy nimi samymi, nie przylgnęli do obcych.

  Ale i chłopcy tatarscy nauczeni i podpuszczeni przez matki srożyli się wobec wziętych do niewoli chłopców i młodzieńców węgierskich, bijąc ich raz po raz kijem po głowach aż do wypłynięcia mózgu.
  I ten chłopiec tatarski zdobywał większą pochwałę, który mocniej i jednym ciosem raził śmiertelnie chrześcijańskiego chłopca.”

 3. Zerohero said

  Głupi Tatar w federacyjnej, niezależnej Ukrainie mógł zachować tożsamość. Mógł ją zachować nawet pod okupacją rosyjską. Natomiast jak najpierw go przeczołgają banderowcy, a potem unijny reżim demoliberalny, to z Tatara nic nie zostanie.

  Cóż…Chanat Krymski rozbiła Rosja. Są resentymenty. Jeśli Tatarzy są tak głupi jak wyborcy PIS, to zapewne na konto Rosjan wrzucą również stalinowskie represje. Wystarczy, że paru agitatorów z walizką dolarów ich nakręci.

  Re 2

  Banderowcy, Niemcy, Żydzi – są już naszymi przyjaciółmi. Okaże się zaraz, że z Tatarami wiąże nas 1000 letnia przyjaźń, a kto wątpi – ten agent Putina. Oto są skutki wybicia inteligencji w Polsce. Zamiast ludzi myślących mamy chołotę edukującą się na żydowskich portalach typu demotywatory.

 4. Luxeuro said

  Może Tatarzy chcą Chevron zamiast NATO ? Chevron jest gotowy na Ukrainę,

 5. Marucha said

  Re 5:
  A propos tatara….

 6. Griszka said

  Co to za przywódca, skoro go popiera tylko 1/5 Tatarów ?

 7. Cezasty said

  #6
  Ilu wybralo i popiera parlament UE?

 8. Zerohero said

  Zwracam uwagę na fragment:

  Zwrócił się do NATO z prośbą o interwencję, zanim – jak to ujął – “dojdzie do masakry”.

  Tu się agent zdradził. W rosyjskim Krymie Tatarzy byliby mniejszością z która Rosjanie muszą się liczyć, a nie bezsensownie represjonować. Nie wiem skąd ta „masakra”. Putin taki głupi nie jest. Niechybną masakrą za to skończyłaby się wojna NATO z Rosją.

  Facet mógł udawać rusosceptyka (jego prawo), ale prośbą o interwencję NATO zdemaskował się jako człowiek CIA.

 9. Joe said

  Ten caly „Tatar” pewnie boi sie tej samej masakry co Tymoszenkowa,przyjda do niego zeby…. podzielil sie walizka dolarow co dostal w ambasadzie Usraela.

 10. JO said

  To Zydzi a nie Tatarzy.
  Zydzi Krymscy poparli Hitlera a teraz Zydowski Globalizm Nie ma Prawa Zyd mieszkac na Krymie.

 11. Griszka said

  @8
  Ten przywódca 1/5 Tatarów przypomina typowych pseudosyryjskich działaczy politycznych, którzy pomstowali żeby Izrael obrzucił bombami Syrię, co miało wygonić Assada (np. Syryjski Danny). Bo co innego oznacza interwencja NATO ?
  Ostatnio pisano też, że Arabia Saudyjska chce uruchomić swoją agenturę wahabicką na Krymie. Widać, że te analizy się sprawdzają.

 12. Mordka Rosenzweig said

  re 5

  Ja pan Mordka bardzo prosi pan Gajowy aby nie pokazywac takie swinstwa.

  Ja pan Mordka kiedys zjadl tatara w restauracji na pl. Trzech Krzyzy w Warschau i dostal po tym solitera.

 13. Joe said

  Re 12…Przemily Pan Mordka pewnie nie posluchal rabina i zachlannie zjadl niekoszerne…tatara z prosiaczka….a powinien byc z mlodego zrebaczka….no i podany w koszernej restauracji….A czy na Pl.III.Krzyzy moze byc naprawde koszerna??
  Toz wszyscy faryzeusze sie w grobach przewracaja Panie Mordka.Takch bezecenstw prawdziwy Zyd nie robi…

 14. marta15 said

  nie tatary, ale jakis jeden chalaciarz co to chce sie na sile wcisnac na panskie dwory , udajac zatroskanego o dobro tzw ludzkosci czy mniejszosci „gumaniste „, a bedac w rzeczywistosci tylko pazernym , chciwym szmalo-kariero-robem.

 15. marta15 said

  ad 12
  panie Mordka,
  i czemu pan tak narzeka , nie dosc, ze zjadl pan tatara to i DOSTAL pan solitera.
  powinien sie pan cieszyc ze nie tylko pan stracil kase za tatara , ale i na koniec cus tam pan jeszcze dostal.
  I to pewnie za darmo.
  Jak pan moze tak narzekac bez powodu , moze promocja byla i soliter byl w ofercie?
  „nasza rasa” to nigdy nic nie zadowoli. Zabierasz to wreszcza, dajesz, tez wrzeszcza.

 16. Rysio said

  re 5. Dlaczego Gajowy zawsze zapomina o płynach?

  Czyżby już nie mógł?

  🙂

 17. Putin NIGDY NIE pozwoli zrobic krzywdy Tatarom ! said

  Jak głoszą plotki – Władimir Putin (Vladimir Putin ur. 1952) był ZAUROCZONY utalentowaną gimnastyczką, to na dodatek bardzo piękną kobietą Tatarskiego pochodzenia Aliną Kabajewa (Alina Kabaeva ur. 1983).

  Władimir Putin już jako najwyższy urzędnik w Rosji, podobno w wolnych chwilach wsiadał samolot bez rozgłosu i leciał gdzieś w świat oglądac uczestnictwo gimnastyczki Aliny Kabajewa w zawodach sportowych w których ona startowała. Podobno, po jednych takich zawodach Władimir Putin zaprosił Alinę Kabajewa na prywatny tylko we dwoje jakiś późniejszy obiad do restauracji. To się chyba wydarzyło po jakiś zawodach we Włoszech.

  Potem w prasie brukowej chodziły ploty, że Władimir Putin oszalał na punkcie Aliny Kabajewa, jeździ cichaczem na wszystkie zawody gimnastyczne tam gdzie uczystniczy Aliny Kabajewa, zwłaszcza w Rosji, że Władimir Putin jest zakochany w tej gimnastyczce i ma cichy, acz gorący z nią romans.

  Gdy się ogląda zdięcia Władimira Putina, a jest ich tysiące z różnymi bardzo znanymi ludzmi z pierwszych stron gazet na całym świecie to tak widać zauroczenie w oczach Władimira patrzącego na tatarkę krymska Aline i vice-versa. Są zdięcia jak oni na siebie patrzą wzajemnie i widać to wzajemne zauroczenie. To patrzenie Władimira na Alinę nie jest lubieżne, ale widać jego zauroczenie tą gimnastyczką i na dodatek bardzo piękną kobietą Tatarskiego pochodzenia Aliną Kabajewa.

  W przeszłości byłem kilka razy na Krymie, a w tym Bakczysaraj (Bachczysaraj lub Bakhchysarai) w pałacu chanów krymskich, a że się interesuję różnicami obyczajowości stosunków damsko-męskich różnych narodów to też posiadłem podstawową wiedze jak to było u Tatarów.

  Tatarzy praktykowali wielożeństwo, więc zwyczajem u nich nagminnym było branie sobie NAŁOŻNIC nie tylko z tubylczych Tatarek z Krymu, ale też spośród ludności podbitej z całej południowej Euro-Azji, ale też z Europy a w tym w tym też BLONDYNKI z niebieskimi modrakowymi oczami z Polski, a nawet Germani …
  Pozycja żon tatarskich wojowników czy władców różnego szczebla z chanatu Bachczysaraju była raczej niska i nie miały one wiele lub prawie NIC do powiedzenia w wyborze tego, kogo by chciały do miłowania.
  Kwestia związków swych mężów z innymi kobietami lub wyboru faworytki w swoim haremie należała do wojownika lub władcy. Tak jest w całym świecie muzułmańskim, euro-azjatyckim czy azjatyckim do dzisiaj.

  Oczywiście, obecnie czasy się zmieniły i nastepuje galopująca emancypacja kobiet w bandyckiej Arabi Sudyjskiej. Wiekszośc córek King Abdullaha – króla Arabi Saudyjskiej które ma ich aż 17, które studowały w różnych krajach świata otwarcie tatusiowi powiedzaiły, że to one wybiorą sobie SAME amanta do miłowanie i one będą tylko JEDNĄ żoną wybranka, a jak wybrany amant będzie się zadawł z inną kobietą to one uciekną z Arabii Sudyjskiej. Te córki Kinga Abdullaha czy innych szejków powiedziały swoim ojcom, że w Arabii Saudyjskiej mają by tak samo traktowane jak Iranie czyli tak samo jak w islamie SZYICKIM.
  Ta sytuacja rozwścieczyła szejków Arabii Saudyjskiej i to jest jeden z ważniejszych powodów, dla których islam SUNICKI chci zniszczyć Iran oraz islam SZYICKI – te informacje to tylko tak na marginesie.

  Wydaje mi się, że Władimir Putin faktycznie był zakochany do szleństawa w tatarce Alinie Kabajewa, by może że ten władca przepłakał wiele nocy do poduszki, że nie może jej miłować na codzień . . . bo obecne zasady i obyczaje dzisiaj na to nie pozwalają jak kiedyś to było …

  Władimir Putin z całą pewnością nie jest nacjonalistą, bo gdyby było inaczej nie byłby tak zauroczony tatarka Aliną, a w skutek obecnych obyczajów tak musi cierpieć z powodu NIE spełnionej swojej miłości do Tatatrki, dlatego ZAWSZE będzie protektorem Tatarów jak NIKT inny na świecie i NIE pozwoli dotknąć Tatarów, a ten kto ich obecnie dotknie to MARNIE zginie z czego nie zdaje sobie sprawy ten zwykły GŁUPIEC Mustafa Dżemilew, naiwny DURNY UZURPATOR nazywąjący siebie „przywódcą” Tatarów krymskich, a nim absolutnie ten GŁUPEK NIE jest i NIE będzie.

 18. Mordka Rosenzweig said

  re 17

  Szanowny pan Putin NIGDY NIE pozwoli zrobic krzywdy Tatarom,

  Ja pan Mordka pszeczytal uwasznie ta historia o pan Putin, sze mial romans z ta pani gimnastyczka.

  Nieszczesliwie sie zloszylo, sze moje Salcie tesz obejszalo to video o ta pani gimnastyczka i teraz moje Salcie tesz prubuje podnosic swoja noga tak wysoko jak ta pani.

  Ja pan Mordka wie, sze moje Salcie chce szeby Putin sie tesz w niej zakochal.

  Ja pan Mordka oficjalnie muwi, sze nie ma nic pszeciwko aby pan Putin sobie wzial moje Salcie.

 19. Podglądacz said

  @ 17

  Tatarska muzyka na tym Video z Alinka Kabajewą też jest wspaniała.

  W Bachczysaraju na Krymie byłem na specjalnym koncercie ludowych muzyków tatarskich w pałacu Chanatu, którzy tak grali i do tej muzyki tańczyły najznakomitsze tancerki „belly dancing” z całego świata bo tam Bachczysaraju było spotkanie bardzo znanych tancerk, a w tym najznakomitsza tancerka Sadie, która jest pochodzenia indyjskiego ale urodziła się w Sheboygan w stanie Wisconsin, USA.

  Bilety wstępu na te występy tancerek „belly dancing” w Bachczysaraju były niesamowicie słone, ale wtedy na Krym zjechała się śmietanka światowa, która podpisuje kontrakty z najlepszymi tancerkami do najlepszych lokali na całym świecie

  Sadie mieszka w Denver, Colorado gdzie założyła szkołę i Instytut Belly Dance

 20. Krzysztof P said

  Bo ja wiem? Taniec biodrami do prymitywnych dźwięków bębenków ? Kiedyś to Angielscy ” gentelmani ” jako władcy Indii ś l i n i l i się z podniecenia ogladając takie wystepy? Mnie to nie pasii…ale u mnie …to skoro Pan zabrał możliwości to i CHĘCI też stłamsił !! he he he A p. Putin podobno wzioł cerkiewny ślub z piękna Tatarką, zaś Ludmiła zadowoliła się SUTA odprawą??

 21. krytyk armii said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/1_Tatarska_Brygada_G%C3%B3rska_SS

 22. Bzdury totalne plecie ten Dżemilew – można zakładać w ciemno, że to bezwolna marionetka określonych sił na Zachodzie i do tego jeszcze agent Turcji, a przynajmniej pozostający na jej garnuszku!

Sorry, the comment form is closed at this time.