Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Grzegorz Braun wyrzucony z własnej rozprawy

Posted by Marucha w dniu 2014-03-15 (Sobota)

Znany reżyser Grzegorz Braun, będący również stałym publicystą magazynu „Polonia Christiana”, został ukarany karą grzywny w wysokości tysiąca złotych i wyrzucony z rozprawy sądowej w jego sprawie!

Do wydarzenia doszło podczas kolejnej rozprawy w procesie toczącym się już od sześciu lat.

Przyczyną gwałtownej reakcji Brauna było wyrażenie zgody przez sędziego Krzysztofa Korzeniewskiego na opuszczenie sali rozpraw przez jednego z głównych świadków, zanim oskarżony reżyser zdążył zadać mu jakiekolwiek pytanie. Świadkiem tym był jeden z czterech policjantów oskarżających Brauna o pobicie. Funkcjonariusz poprosił o zwolnienie z dalszej części przesłuchania, ponieważ musiał „podpisać ważną umowę opiewającą na 2 mln złotych”. Po tym, jak sędzia zezwolił świadkowi na opuszczenie sali rozpraw, zareagował Grzegorz Braun:

– I to wszystko? I ja nie będę mógł wypytać tego kłamcy o jego kłamstwa? Poszedł sobie? Nie wróci?! Czy tak, Wysoki Sądzie, w taki sposób ten łajdak przychodzi tutaj po raz kolejny i mówi, że będzie podpisywał umowę za dwa miliony? Przez sześć lat się odżywił, ten łobuz, ten bandyta?! I teraz będzie podpisywał umowę za dwa miliony, a ja nie będę mu mógł wytykać jego kłamstw, bo sąd go puścił?!

Sędzia po tych słowach zarządził przerwę, a po niej ogłosił postanowienie:
– Sąd postanowił ukarać Grzegorza Brauna karą porządkową grzywny w kwocie 1 tysiąca złotych, albowiem oskarżony Grzegorz Braun swoimi wypowiedziami w trakcie rozprawy w dniu dzisiejszym skierowanymi wobec świadka Grzegorza Balcerzaka ubliżył w sposób istotny temu świadkowi, zaś uchybienia tego w żaden sposób nie mogą usprawiedliwiać emocje wywołane jego sytuacją procesową. Tym bardziej, iż jest to jego kolejna wypowiedź tego rodzaju, zaś bezskutecznymi okazały się wcześniejsze próby przywoływania oskarżonego do porządku.

Chwilę później sąd zwolnił dwóch kolejnych świadków zasłaniających się niepamięcią. Nie umożliwił również Braunowi zadania im jakiegokolwiek pytania. Spotkało się to znów z gwałtowną reakcją reżysera:
– Jakżeż zwolniono, Wysoki Sądzie?! Bez możliwości wytykania kłamstw tym kłamcom, łobuzom? Co za farsa!

Słowa Brauna były przerywane przez sędziego kolejnymi upomnieniami dyktowanymi protokolantce.

Gdy w końcu udzielono reżyserowi głosu, skierował się on do prokurator:
– Pani prokurator lepiej by zrobiła siedząc cicho.

Na te słowa sąd natychmiastowo zareagował:
– W tym miejscu odebrano głos oskarżonemu.

W konsekwencji sędzia Korzeniewski wydalił Grzegorza Brauna z sali rozpraw. Reżyser zdążył jeszcze powiedzieć:
– Wysoki Sąd mnie zachęca, żebym obrony przed policją szukał u policji, i żebym na bezprawie, którego się dopuszcza prokuratura, skarżył się prokuraturze. Informuję Wysoki Sąd, że w miejscu, w którym Wysoki Sąd panuje nad rzeczywistością, ja się nie czuję bezpiecznie. Jestem napastowany przez funkcjonariuszy, którzy sześć lat mnie tutaj pomawiają.

Wreszcie kolejna rozprawa została wyznaczona na 11 kwietnia.

11 kwietnia 2008 r. Grzegorz Braun filmował jedną z demonstracji narodowców. Po przejściu marszu policja nakazała opuścić Grzegorzowi Braunowi miejsce, z którego kręcił film. Gdy reżyser chciał jeszcze zrobić kilka ujęć, nieoczekiwanie pięciu funkcjonariuszy przewróciło go na ziemię, skuło kajdankami i pobiło, a następnie odwieziony został na komisariat. Później został oskarżony o czynną napaść na pięciu uzbrojonych policjantów.

Źródło: vod.gazetapolska.pl
KRaj
http://www.pch24.pl

Gajowy rozważa, czy zamiast publikowania na swej witrynie przypadków skandalicznego postępowania tzw. wymiaru sprawiedliwości nie zająć się raczej nagłaśnianiem spraw, którymi sąd zajął się uczciwie i przyzwoicie. Bo takie przypadki zaczynają w III RP stanowić niemal sensację.
Admin

Komentarzy 47 to “Grzegorz Braun wyrzucony z własnej rozprawy”

 1. lopek said

  Jeszcze by tylko tego brakowało aby jednakowe prawo (to pisane i to niepisane) obowiązywało i okupantów i okupowanych.

 2. oldsten said

  Opis ataku na funkcjonariuszy- Pierwszego uderzyłem nosem w pięść, drugiego brzuchem w kolano a następnie twarzą zaatakowałem stopy funkcjonariuszy osłaniane przez buty…. . Można by tak pieprzyć dalej bez sensu. Wniosek. Ostatni raz państwem prawa byliśmy w 1939 r, choć do 45 r. istniały sądy wydające wyroki na kolaborantów i zdrajców dlatego u nas nie było ruchu oporu lecz państwo podziemne.
  A teraz…bez przerwy ten sam mafijny układ rządzący i ferujący wyroki, traktujący nasz kraj jak własne księstwo udzielne. Przykłady takich spraw można mnożyć i może rzeczywiście gajowy ma racją by pokazać przypadki wyroków przyzwoitych i uczciwych, będzie trudno. Jeden mi się tylko kojarzy, prawa autorskie do dzieł Pawła Jasienicy.

 3. AlexSailor said

  Ciekawe jak sąd uzasadni swoje pomysły ukarania oskarżonego.
  Nie użył żadnych niecenzuralnych słów, powiedział tylko swoje uwagi, nie popełnił żadnego nagannego czy karalnego czynu.
  Do prokuratora zwrócił się łagodnie, bo przecież prokurator wysmażył jawnie fałszywe oskarżenie i nie mógł być tak głupi, by tego nie wiedzieć.
  Zatem siedzenie cicho tylko na dobre by mu wyszło.

  Jednak sądy przyzwyczajone są do traktowania prokuratora nie jako strony, tylko kolegi po fachu i faworyzują go w sposób zbrodniczy.

 4. SARA said

  Co za pierdolony, kurewski tzw sąd, i te parchy kończą studia za zagrabione nam pieniądze w postaci podatków. Czy już zawsze tak będzie? Czy nigdy tego nie zmienimy? Kurwy szmaty i złodzieje w sądach w rządach, a zniewolone lemingi nic, teraz barany polecą głosować na to towarzycho, żeby ryje mogło włożyć do koryta europejskiego w Brukseli. Apeluję do ludzi, którzy mają jeszcze chociaż kilka szrych komórek w mózgu- nie dajcie się nabierać kolejny raz.

 5. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 6. Juziek said

  Polacy! Zbliżają się wybory do pejsoparlamentu eurosodomii, zostać w domach, nie popierać tego nic wartego draństwa.
  Czy pójdziecie, czy nie pójdziecie i tak NIC z tego mieć będziecie!

 7. JerzyS said

  Uzupełnić!

  Sedzia
  Imie , nazwisko
  PESEL
  Stan cywilny
  zamieszkały
  Ilość dzieci
  lat
  szkoły
  współmałzonek

  Stan majatkowy

 8. Anka said

  Jeżeli ktokolwiek zna choć elementarne działania sędziego w czasie rozprawy, to wie że ten „sędzia”, który ma na szyi zawieszony łańcuch z orłem w koronie powinien na siebie nałożyć karę
  Złamał wszystkie podstawowe zasady przesłuchań świadków, nie odebrał danych, rozmawiał jak w klubie golfowym od drzwi, zwalnia świadka z przesłuchania na nie wiadomo jakiej podstawie, strony nie mają szans zadawać pytań, no…… jednym słowem syf.
  Nie należy zapominać że tacy „sędziowie” decydują o naszym życiu, zdrowiu, wolności, majątkach.
  Jeżeli z tym bydłem bolszewickim nie zrobi porządku, to nie mamy co liczyć choć na cień sprawiedliwości w sądach.
  Znam przypadek w którym oskarżony zwracał się do sądu: „sprawiedliwy sądzie”, powtarzał to kilka razy, aż sąd się zdenerwował i pouczył delikwenta, że nie jest żadnym „sprawiedliwym sądem” tylko „wysokim sądem” . Ot i cała tajemnica !

 9. Griszka said

  @3
  Ten proces to farsa, ale Braun poszedł za daleko z epitetem bandyty. Jeszcze pozwać go może dodatkowo ten szemrany typek, który przeciwko niemu zeznawał.

 10. Zerohero said

  Re 2, Oldsten

  Ostatni raz państwem prawa byliśmy w 1939 r

  Zamordowanie gen. Rozwadowskiego, który za dekownika Piłsudskiego wygrał Bitwę Warszawską – to jest państwo prawa? Monopol zapałczny to jest państwo prawa? A może strzelanie do demonstrantów jest państwem prawa?

  II RP to obleśna, agenturalna, antypolska pokraka. Zwieńczeniem życia tego potworka była ucieczka elit w 39 gdy żołnierzom wydano rozkazy walki do samego końca. Haniebna historia PRL i III RP tego nie wymaże.

 11. Listwa said

  Państwem prawa byliśmy do 12 maja 1926 , czyli do zamachu majowego zrobionego przez sługusa obcych piłsudskiego, ostatnia legalna konstytucja jest z 1 czerwca 1921 r. zaczynająca się „W imię Boga Wszechmogącego, My Naród Polski dziękując Opatrzności za półtorawiekowej niewoli, wspominając z wdzięcznością męstwo i wytrwałość walki pokoleń, które najlepsze wysiłki swoje sprawie niepodległości bez przerwy poświęcały….

  Tzw konstytucję kwietniową z 23 kwietnia 1935 wprowadził rezim piłsudskeigo i zaczął słowami „Państwo Polskie jest wspólnym domem wszystkich obywateli.

 12. Listwa said

  Poprawka wkradł mi się błąd.

  Państwem prawa byliśmy do 12 maja 1926 , czyli do zamachu majowego zrobionego przez sługusa obcych piłsudskiego, ostatnia legalna konstytucja jest z 1 czerwca 1921 r. zaczynająca się „W imię Boga Wszechmogącego, My Naród Polski dziękując Opatrzności za wyzwolenie nas z półtorawiekowej niewoli, wspominając z wdzięcznością męstwo i wytrwałość walki pokoleń, które najlepsze wysiłki swoje sprawie niepodległości bez przerwy poświęcały….

  Tzw konstytucję kwietniową z 23 kwietnia 1935 wprowadził rezim piłsudskeigo i zaczął słowami „Państwo Polskie jest wspólnym domem wszystkich obywateli.

 13. Rysio said

  re 6. Niestety połowa narodu dostaje tzw. wyborzczej sraczki i musi, na byle na kogo, musi zagłosować.

 14. Listwa said

  Wymaga jeszcze uzupełnienia.

  Ostatnia legalna Konstytucja została ogłoszona w Dzienniku Ustaw z 1 czerwca 1921 r. została uchwalona 17 marca 1921 r. (stąd nazywają ją marcowa)
  Konstytucja reżimowa z 23 kwietnia 1935 r. została ogłoszona w Dzienniku Ustaw z 24 kwietnia 1935r.(kwietniowa)

  Warto odnotować jeszcze Dziennik Ustaw z 15 lipca 1935 r. który ogłosił wejście w życie rozporządzenia rezimowego prezydenta w sprawie zmiany przepisów karnych . art.230, 231, 232, 233 który uchyla przestępstwo aborcji ze względu na zdrowie kobiety oraz w przypadku ciąży w wyniku przestępstwa. (nie tylko gwałtu)

 15. Listwa said

  Oczywiście pod ustawą legalizującą aborcję podpisał się józef piłsudski i jego brat Jan Piłsudski i wielu innych

  Nie jest prawdą że aborcję po raz pierwszy wprowadzono w Polsce w 1956 r. nie jest też prawdą że wprowadzil to Hitler
  Po raz pierwszy takiej legalizacji dokonał reżim piłsudskiego, niedawno po wielu latach PIS obronił warunki dopuszczalności aborcji zbliżone do tych przedwojennch (przestępstwo zawężono tylko do przypadku gwałtu) niestety Radio Maryja przez swój niejasny , mętny przekaz pomogło pisowi , wazniejsze było dla nich usunąć LPR i Giertycha.

 16. Brat Dioskur said

  Obserwujac sadowe perypetie G.Brauna mozemy sobie wyobrazic jak wygladal proces zamachowcow na Hitlera.Zaczynam wierzyc w reinkarnacje….sedziego Freislera!

 17. RomanK said

  ad 8..pani Aniu….gramatyka…gramatyka…” sedzia z orlem powieszonym na lancuchu”…
  Pozatem, ja myslem…ot tak z niczego…ze to nie tyle krzywda i celowa msciwosc sonda..ile robienie panu Rezyseru twardej pozycji opozycjonala pszesladowanego przez… sondy, rzondy i…i historiem. za caloksztalt przez caloksztalt systemowy, w ktorym sol tej klasy mocno zwietrzala i trzaby zastapic novom ordom:-))))

 18. matirani said

  Sedzia to: Krzysztof Korzeniewski – „..niewski” wskazuje na koczownika zakamuflowanego pod polsko brzmiacym nazwiskiem.
  a tu filmik: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=INBAWIoRDVo
  z: http://vod.gazetapolska.pl/6526-skandal-w-sadzie-grzegorz-braun-wyrzucony-z-sali-rozpraw

 19. Luxeuro said

  Ad. 18 – Nie dziwie się Panu Braunu. Jak bym się tak samo wkurzył. To jest ohydne że on nie ma prawa zadać temu draniu pytania. To jest sad pokazowy czasów ZSSR.

 20. Jan said

  Ad.13 Rysio
  ” Niestety połowa narodu dostaje tzw. wyborzczej sraczki i musi, na byle na kogo, musi zagłosować.”

  Jak Pan Rysio staje się rozsądniejszy, to można coś zacytować. Ludzie uwierzyli,że wszystko uda się zmienić, wystarczy tylko wybrać pozorowanego ”mesjasza”. Takim był przed laty Walesa, i UE, takim jawi się teraz Kaczyński..

 21. Plausi said

  Sądownictwo jest jednym z filarów państwa

  obok legislatywy i egzekutywy, wg. modelu Monteskiusza, który zupełnie ignoruje monetatywę

  Sądownictwo w naszej demokracji jest wykoncypowane jako aparat represji. Niezawisły sąd n.p. w Polsce oznacza, że sąd nie jest od wszelkich norm prawnych i proceduralnych niezawisły, tzn. może robić co chce nie troszcząc się o obowiązujące prawo.

  Naturalnie obrażanie świadków nie jest co prawda uznaną metodą w stosunkach sądowych, wszakże odmowa przesłuchania świadka przez sąd pod pretekstem, że ma podpisać umowę w wysokości 2 milionów, prowokuje pytanie, od kiedy stójkowy do bicia operuje milionowymi kwotami ?

  Mieliśmy już parę razy do czynienia z sądami w Wolnej Polsce i możemy z całą odpowiedzialnością potwierdzić, że fałszowanie dokumentów, selekcja dowodów dla potrzeb zleceniodawcy przez sędziów i wszechobecna korupcja wespół z podstawową zasadą prawną „rączka rączkę myje”, dotyczy to w szczególności sędziów sądów apelacyjnych, co upraszcza postępowanie przed sądami w Polsce, czyniąc dla pokrzywdzonych czy okradzionych przez sąd niższej instancji każdą apelację zbyteczną i bezsensowną.

  Przypadek pułkownika, od dawna zapomniany i zignorowany przez publiczność, świadczy najlepiej w jaki sposób jest zorganizowany system prawny. Prawnicy są jedynie szeroką bazą szantażystów, złodziei i oszustów, jak to znakomicie wykazało przestępstwo władz Wolnej Polski dokonane w operacji Amber Gold.

  Przedstawiciel organów administracji państwowej mają, wydawać by się mogło, jedynie jedną troskę i zadanie, jak tu jak najwięcej nakraść, wymusić, przepuścić w okresie sprawowania urzędu czy mandatu.

  Kiedy słyszy się ciągle o pilnej konieczności zreformowania sądownictwa z ust rządzących polityków, można przez to rozumieć tylko jedno, zwiększenie efektywności rabunku ludności przez przedstawicieli administracji państwowej a jeszcze więcej osób i firm prywatnych, których klientami ci przedstawiciele są.

  Nikogo nie powinny dziwić częste tzw. „samobójstwa” w Polsce, rozwinęła się bowiem do państwa zbrodni, nie bez naszego przyzwolenia, w końcu to jest jej jedyny cel i sens jej istnienia .

 22. Sunny said

  Krzysztof Korzeniewski to parch. Jakie jest jego prawdziwe nazwisko? Ciekawe czym zajmowal sie jego ojciec i dziadek w czasach PRL.
  Prawdopodobnie mordowali Polakow w zydoubeckich katowniach UB.

 23. Griszka said

  @14
  To jest właśnie chore. Karze się niewinne dziecko a nie gwałciciela. Nawet jeśli matka nie chciałaby je wychowywać to przecież istnieją sierocińce – zawsze to lepsze rozwiązanie niż pomoc w morderstwie.
  Gwałciciel powinien być przynajmniej obciążony wszystkimi kosztami związanymi z opieką medyczną udzieloną matce, żeby nie siedział sobie po prostu w ciepełku.

 24. devasura said

  Pan Braun zachowywal sie tak jakby chcial byc wyrzuconym. Taki polski Alex Jones (dopelniony przez P. Sakiewicza).
  Zagospodarowanie drugiego rzedu opozycji (tych, co wyrosli juz z dialektyki POPiSu).

 25. antka kobity szwagra brat said

  ad 24….jaja jak chelmy – co?…jakbym sluchal – „Profesorow” – Bartoszewskiego i Zolla…/Profesor -… to bylo bardzo popularne imie – nadawane przechrztom chazarskich koczownikow!…mysle,ze na ty forum nie musze tego wyjasniac!/


  oraz
  http://www.kekusz.pl/
  GŁÓWNA: Polskie prawo czy polskie prawie?

  …niestety – pedaly – mnie blokuja i strona sie nie wyswietla

 26. devasura said

  Przeciez wiedzial gdzie sie pcha i jaki to typ sprawiedliwosci. „Niezawisly sad”, ktory wykorzysta kazda jego slabosc. Pan Braun to inteligentny czlowiek. Utrata spokoju to pierwszy krok do przegranej z Nimi.
  Co tak naprawde NOWEGO wniosl p. Braun do dyskursu? Halas?

 27. 25godzina said

  @25 Przecież świadek któremu Braun miał niby ubliżyć chwilę wcześniej wyszedł.

 28. devasura said

  Wszyscy,prawie?, ulegamy zludzeniu, ze to wiedza wyzwala. To gnostyckie klamstwo prosto z Edenu.
  Tak mysla i w to wierza przede wszystkim ci, ktorzy formuja spiski i tajne organizacje.
  W to wierza wyznawcy Pana Brauna. Prosze wybaczyc ale dla mnie jest on kolejna swieta krowa tym razem
  frakcji patriotycznej.
  Nie istnieje wiedza nieprzetworzona, czesto o falszu decyduje tylko rozklad akcentow. Prosze zobaczyc co Coryllus wyciaga z powszechnie niby znanych „faktow” historycznych.
  Pan Braun swoja osobowoscia zaglusza sedno problemu. Z pewnoscia oburze, a chetnie sprowokuje do trafnej riposty, stwierdzeniem, ze Grzegorz Braun jest Mama Madzi dla srodowisk zw. z Panem Marucha, i in. podobnymi

 29. antka kobity szwagra brat said

  …ad28…wyznawcy?!….

  …cyt…

  SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD.

  Mniejszość zydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
  Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

  Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

  Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
  Żyl na przelomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo…

  Żydowskie Podmianki

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=15294

  http://kekusz.pl/

  oraz

 30. antka kobity szwagra brat said

  ad28…

 31. NICK said

  Ad. Admin. (komentarz publikacji) – rzeczywiście.
  Ad. Meritum – swoi swoich „czołgają” v. „tarmoszą” v. zabijają. Jak pod Smoleńskiem.

 32. Hermie said

  Ad.6. Ja pójdę na wybory po to aby napisać na karteczce wielkie SPIERDALAĆ! 🙂

 33. Dosyć tego! said

  POLONIA CHRISTIANA TO MASOŃSKIE ŚCIERWO!

  Do takiego wniosku doszedłem po długim już czytaniu tego periodyku i odwiedzaniu portalu internetowego o tej samej nazwie.

  Po primo:

  Polonia Christiana uznaje, że głosi poglądy katolickie. Tymczasem nieustannie zamieszcza się tam artykuły głoszące radykalny kapitalizm. Wielokrotnie powoływano się na Misesa i Friedmana, zapominając chyba, że ci dwaj panowie należeli do wysokich gremiów globalistycznych i byli członkami masonerii, czyli sekty dążącej do zniszczenia Chrześcijaństwa i ustanowienia Nowego Porządku Świata! Dodam, że zarówno Mises jak i Friedman mieli żydowskie korzenie.
  Redaktorzy Polonii Christiana mają iście korwinowego bzika, polegającego na dostrzeganiu socjalizmu, tam, gdzie go nie ma. Nawet Katolicką Naukę Społeczną nazywają socjalizmem! Jak więc widać PCH nie ma za wiele wspólnego z Katolicyzmem!

  Po secudno:

  Ostatnio natrafiłem w Polonia Christiana na niesamowite fajerwerki głupoty.

  Czytam w PCH, że w Syrii istnieje zły reżim Asada, a dobrzy rebelianci nie są w stanie go pokonać.

  http://www.pch24.pl/syryjska-armia-przejela-kolejne-miasto,21746,i.html

  Można też przeczytać, że Rosja wspiera NWO i masonerię przeciwko Kościołowi i Polsce. Majdanowcy to nie UPA, a Katolicy. Albo, że masoni nie lubią Jana Pawła II.

  http://www.pch24.pl/szkalujace-billboardy-a-cele-rosyjskiej-polityki,21688,i.html

  Wszystko to skłania mnie do do wyrażenia poglądu, że Polonia Christiana to celowe narzędzie w łapach żydów i masonów, stworzone po to, żeby mieszać Katolikom i Patriotom w głowach.

  Już nie będę kupował tej gazety, ani odwiedzał portalu PCH.

 34. NICK said

  Ad.32. Hermie.
  NIE idź!

 35. Dosyć tego! said

  Lepiej wcale nie iść na wybory, bo się tylko zwiększa frekwencję. Jak jest wysoka frekwencja to się żydki cieszą, bo myślą, że ludziska akceptują ich demokrację!

 36. Marucha said

  Re 28:
  Z pewnoscia oburze, a chetnie sprowokuje do trafnej riposty, stwierdzeniem, ze Grzegorz Braun jest Mama Madzi dla srodowisk zw. z Panem Marucha, i in. podobnymi

  Sprowokował Pan.
  Gdzie Pan, kurwa, widział jakieś szczególne zainteresowanie p. Braunem w Gajówce? Wlazł Pan tu dopiero co i już zaczyna pieprzyć zasłyszane gdzieś slogany na tematy, o których pojęcia nie ma.
  Gdyby umiał Pan czytać ze zrozumieniem, to by zobaczył bez trudu, że rolę mamy Madzi w gajówce spełnia obecnie Ukraina i sprawy z nią powiązane.

 37. syoTroll said

  ad ^ A co w zamian zaproponujesz ? Bojkot w stylu krymsko-tatarskim ?

 38. Luka said

  Re. 33
  Obawiam się, iż może mieć Pan rację. Co robić? Chyba tylko usiąść i płakać.

 39. Brat Dioskur said

  ad32
  ” Ja pójdę na wybory po to aby napisać na karteczce wielkie SPIERDALAĆ”

  A jak w wyborach bedzie startowac LPR ,to co?Tez ma sp….ac?

 40. Marucha said

  Re 39:
  Jeśli będzie dopuszczone LPR czy Samoobrona – to głosować na nich.
  Ale nie będą i to zapewne miał na myśli Hermie w #32.

 41. Brat Dioskur said

  re40

  Jezeli w wyborach do PE nie dopuszcza LPR ,w co watpie, to nie nalezy tak drogocennych , bo wartych 44tys. zl. /mies. synekurek zostawiac szczukom ,szynszynszylom czy innym gadom i plazom tylko glosowac chocby na RN !

 42. Dosyć tego! said

  re 38

  Nie płakać. Modlić się!

  re 40

  LPR to misesowscy kapitaliści, a Giertych to sługus masońskiej PO. Po drugie często w tej partii faszyzowano.

  Samoobrona była dosyć ok. No i jest prorosyjska i antyunijna, ale pamiętam jak była w sejmie i sprzeciwiała się zakazowi pornografii (którą to finansują żydzi do ogłupiania ludzi, zwłaszcza młodzieży).

 43. Doprawdy niewiarygodne… w normalnym państwie…

 44. NICK said

  Ad.40. I dalej. (…..?…?).
  Czy oni nie są? DOKŁADNIE ZAINWIDUOGOWANI?

 45. buka said

  http://pl.gloria.tv/?media=581965

  GRZEGORZ BRAUN – FRAGMENT Z ROZPRAWY SĄDOWEJ – SKANDAL !!!

 46. Brat Dioskur said

  ad42
  „LPR to misesowscy kapitaliści, a Giertych to sługus masońskiej PO. Po drugie często w tej partii faszyzowano..”

  Gdyby LPR byl za Misesem to Rysio nosilby Giertycha na rekach!Sam zas Giertych sluzy PO na zasadzie :”zlapal Kozak Tatarzyna…” A .faszyzowanie LPR jest najlepsza laurka jaka tej partii wystawila TVN!Glosuje na nia w ciemno!

 47. Marucha said

  Re 46:
  W każdym bądź razie Dmowskiego do LPR by nie przyjęto…

Sorry, the comment form is closed at this time.