Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polski pisarz-homoseksualista demaskuje homolobby

Posted by Marucha w dniu 2014-03-22 (Sobota)

Autor skandalizującej powieści „Lubiewo” Michał Witkowski potwierdził istnienie lobby homoseksualnego w instytucjach kulturalnych. W jego opinii ułatwia mu to funkcjonowanie w świecie artystycznym. [Potwierdzenie ogólnie znanego faktu nie było konieczne, ale dobrze, że uczynił to właśnie homoseksualista – admin]

– Lobby gejowskie istnieje. To jest tak, że na przykład w instytucjach kulturalnych masz łatwiej. Wszędzie są cioty, gdzie nie spojrzeć. Może nie w górnictwie, nie wiem. Ale już w teatrach, czy wszędzie, gdzie chcesz coś wystawić, w telewizjach, no wszędzie są cioty. Do mnie się odnoszą bardzo dobrze i jest mi łatwiej – podsumował Witkowski.

Pisarz przyznał, że w ostatnim czasie otrzymał zaliczkę w wysokości pół miliona złotych [Dobrze, dobrze być pedałem… – admin]

Jego książka, określana przez autora jako „powieść przygodowo – obyczajowa z życia ciot”, została przetłumaczona na dwadzieścia języków. Angielski przekład książki nominowany był do The Independent Foreign Fiction Prize. Pisarz – homoseksualista jest także finalistą Nagrody Literackiej NIKE 2006 i laureatem Paszportu „Polityki”.

Źródło: kafeteria.tv
luk
http://www.pch24.pl

Komentarzy 14 to “Polski pisarz-homoseksualista demaskuje homolobby”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK and commented:
  Wszędzie pedalstwo-poza górnictwem

 2. Nemo said

  @1

  „Wszędzie pedalstwo-poza górnictwem”

  To górnictwo coś w sobie ma , bo femenki i inne takie kobiety wyzwolone też je omijają szerokim łukiem 🙂

  Jak by to oświadczenie przedstawił by jakiś hetero(czytaj normalny) to by zaraz go okrzyknięto homofobem. Ale w zaistniałej sytuacji ten wariant nie jest możliwy.

 3. Zerohero said

  Re 2

  Elektroniki też nie chcą studiować. Na kopy bab z „wyższym”, ale to przeważnie humanistyczne wyższe albo wręcz jakaś zawodówa typu marketing & zarządzanie. Oddaję sprawiedliwość paniom po medycynie, biologii i paru takich podobnych.

 4. marost said

  Ciekawe czy takie „Srody, Nowickie, czy Szczuki” to lesbijki?

 5. Brat Dioskur said

  Tak,tak p.admin, pedal to ma klawe zycie…..ale szambo to nie rozlalo sie same !Winne temu jest to 52% ,ktore w dniu wyborow udalo sie na grilla no i …..grilluja nas teraz j pedaly ,banderowcy czy RASisci ,zeby tylko te pierwsze z brzegu scierwa wymienic!
  Ciekawe w tym kontekscie sa analizy powyborcze w Holandii, dokonywane przez rozne biura specjalistyczne.Okazuje sie bowiem ,ze gdyby frekwencja pozostala na poziomie 40% ,jak to przewidywaly sondaze, to partie koalcji rzadzacej utrzymalyby w wielu gminach swoje wiekszosci w radach.Tymczasem najwyrazniej zdopingowane owymi niskimi prognozami masy wyborcze zdecydowaly sie pojsc do urn i 53%(nawet o 1% nizsza niz w poprzednich wyborach komunalnych) frekwencja wystarczyla zeby zmiesc partie rzadzace z powierzchni ziemi!Bojkotem jeszcze nikt nie wygral N
  astepna ciekawostka jest partia w Holandii ,ktora majac tylko 1 (slownie : jednego !) czlonka ,zajmuje w parlamencie 10% miejsc!Partia ta jest PVV a jedynym jej czlonkiem jest jej szef ,czyli sam Wilders.Po jego skandalizujacej i powodujacej porwanie na rowne nogi cej gamy lewackiego i nie tylko ,towarzystwa , PVV rozlatuje sie jako partia ,bo jej przedstawiciele w zarowno w parlamencie jaki w radach komunalnych opuszczaja jej klub!Proponowano wyrzucic z jej Wildersa ,ale jest on jej jedynym czlonkiem ,wiec prawnie jest to niemozliwe. Oczywiscie nie ma wielkiej straty ,bo przynajmnije plewy oddzielaja sie od ziarna ,a ludzie Wildersa dalej popreraja.

 6. Nemo said

  @Brat Dioskur

  „Bojkotem jeszcze nikt nie wygral N”

  Pewnie, że nie wygrał, ale żeby iść na wybory, to najsampierw trzeba mieć na kogo głosować :-[

 7. Marucha said

  Re 5:
  Panie Bracie, Pan porównuje dwie nieporównywalne sytuacje.
  W Holandii – jak Pan twierdzi – było na kogo głosować. W tej sytuacji bojkot jest błędem,
  Ale gdy NIE MA na kogo głosować? Gdy gdzie nie spojrzysz, tam Chazar, szabesgoj, agent, kurwa i złodziej? Głosować na kurwy czy na złodziei?

 8. chirho440 said

  Re7:
  Dlatego też że serwery „samogłosujące” mogą być tu i ówdzie, dlatego tylko NIE GŁOSOWANIE daje większości szansę na „policzenie się ile nas jest” i wówczas czas na wprowadzenie NORMALNOŚCI ” w Imię Jezusa Chrystusa” … bez dodatków społecznej entropii europeizmu

 9. Sunny said

  Zaloze sie ze wiekszosc tych homosow w kulturze to parchy. Czy Michał Witkowski jest zydem?

 10. konfuzjusz said

  Na kurwy, panie Marucha, na kurwy.

  Glosowac, znaczy sie.

  Najmniejsze zło.

 11. konfuzjusz... said

  No cóż, panie Gajowy….
  Rozumiemy sie bez slow.

 12. Konfuzjusz... said

  Drogi Panie Gajowy.

  Mnie sie wcale nie rozchodzilo, ze Pan wywalil moja retoryczna i mimochodna odpowiedz, tylko o to, ze wraz z nia wywalil Pan i swoje retoryczne pytanie. Teraz przywrocona odpowiedz bez pytania nie robi zadnego sensu, a czyni ze mnie glupa.

  Niewazne, zostawmy to.

  Z niedzielnymi pozdrowieniami.

 13. Konfuzjusz... said

  Przepraszam za mimowolne szerzenie konfuzji.

  Teksty i literki skaczą mi w oczach, pojawiają sie I znikają. Nie, nie piłem nic, tylko robię trzeci dzień nadgodziny, mimo, że miał to być czterodniowy weekend (służba publiczna).
  Nie powinienem był w ogole nic pisać, a ograniczyć sie do czytania, od której to czynności ponoć rosnie intelekt.

  Proszę Gajowego i Gremium przyjąć powyższe nie jako probę bezsensownego usprawiedliwiania się, ale raczej jako częściowe wyjaśnienie przyczyn zaistniałego mętliku, jaki niechcący zdarzyło misie spowodować.

  Miłej reszty dnia życzę.

 14. Brat Dioskur said

  ad6,7

  Glosowac nie ma kogo w Korei Pn,bo tam do wyboru jest tylko jeden (nomen omen)…Un.W Polsce wystarczy tylko wygladnac poza parawan POPiS,zeby zobaczyc wcale atrakcyjna alternatywe:LPR!

Sorry, the comment form is closed at this time.