Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Siłom i godnościom osobistom

Posted by Marucha w dniu 2014-03-22 (Sobota)

Przyłączenie Krymu do Federacji Rosyjskiej wywołało oburzenie wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie, a w każdym razie w jego najlepszej części.

Ale nie tylko oburzeniem zareagował świat. Świat, a przynajmniej ta najlepsza jego część, zareagował również potępieniem oraz sankcjami. Niestety! Zimny rosyjski czekista Włodzimierz Putin w swojej zatwardziałości nie tylko puszcza mimo uszu wszelkie wyrazy potępienia, ale w dodatku naigrawa się z sankcji, przez co stawia pana ministra Radosława Sikorskiego, podobnie jak innych Umiłowanych Przywódców, w sytuacji bez wyjścia.

Przy innej okazji pisał przed laty w warszawskiej urzędówce „Kultura” komunistyczny parobek Hamilton: „Jak cenny jest prestiż! Nie chcą stracić prestiżu. Wolą, by setki ludzi straciło życie”.

Ale może nie będzie aż tak źle, może jakoś unikniemy najgorszego, bo właśnie na ratunek ginącemu światu pośpieszył pan redaktor Adam Michnik. Pryncypialnie napiętnował wszystkie błędy i wypaczenia, niczym Aleks Wardęga w słynnym tekście „Oskarżam”, o którym wspomina Janusz Szpotański w poemacie „Szmaciak w mundurze, czyli wojna pcimska”.

Jeśli nawet jego zimny rosyjski czekista Putin nie posłucha, jeśli nie opamięta się, gdy właśnie pan redaktor Michnik na oczach całego świata nie tylko wyliczył wszystkie jego kłamstwa, nie tylko scharakteryzował jego politykę, jako „imperialną” i „bandycką”, ale zadając niewątpliwy gwałt swemu znanemu na całym świecie pokojowemu usposobieniu, oświadczył, że „bandytyzm może być zatrzymany tylko przez siłę” – no to już nie wiadomo, co robić, to znaczy – oczywiście wiadomo. Trzeba będzie zimnego rosyjskiego czekistę zatrzymać siłą.

A właściwie – jak zalecał Jan Kobuszewski w słynnym skeczu – „siłom i godnościom osobistom”. A skoro tak, to nikt nie zrobi tego lepiej niż pan redaktor Adam Michnik na czele batalionu maszyn do pisania z redakcji „Gazety Wyborczej”.

Na widok straszliwej postaci bywalca Klubu Wałdajskiego, który – co prawda na innym etapie – poświęcając się dla wolności i demokracji, pozwalał zimnemu rosyjskiemu czekiście karmić się i poić, prezydent Putin powinien się zreflektować, zwrócić nowemu ukraińskiemu rządowi Krym i przekazać 15 miliardów dolarów obiecanych wcześniej ukraińskiemu tyranowi, no i dobrowolnie udać się na Syberię, by tam, wzorem cesarza Aleksandra I, do końca życia pokutować. Aha – no i zwrócić wszystko, łącznie ze łzami wylanymi po utracie rosyjskich alimentów, Michałowi Chodorkowskiemu.

Wprawdzie to pryncypialne wsparcie świętej sprawy integralności terytorialnej Ukrainy przez pana redaktora Michnika wynika wyłącznie z pobudek ideowych, ale co nam szkodzi zwrócić przy okazji uwagę na pewien unikalny w skali światowej fenomen, jaki objawił się właśnie na Ukrainie. Akurat Ogólnoukraiński Kongres Żydowski stwierdził, że na Ukrainie „nie ma antysemityzmu”.

Na pewno tak jest, bo czyż Ogólnoukraiński Kongres Żydowski mógłby poświadczyć nieprawdę? To wykluczone, ale w takim razie fenomen ten („fenomen ten godzien rozbiorów”) zasługuje na tym większą uwagę już nawet nie dlatego, że Ukraina jest chyba jedynym państwem na świecie – jeśli oczywiście nie liczyć bezcennego Izraela – w którym nie ma antysemityzmu, ale przede wszystkim dlatego, że jeszcze niedawno – konkretnie 13 grudnia 2012 roku – Parlament Europejski potępił właśnie za antysemityzm ukraińskie ugrupowanie Swoboda, której przywódca Ołeh Tiahnybok jest nie tylko jednym z filarów ukraińskiej demokracji, ale również duszeńką Umiłowanych Przywódców.

To pokazuje, jak szybko zmienia się sytuacja; jeszcze wczoraj („jeszcze wczoraj tokaj piłem, moja ty, miła ty dzieweczko”) Swoboda z powodzeniem krzewiła na Ukrainie rasismus i antysemitysmus, a dzisiaj – wszystko jakby ręką odjął. Co to robi z ludźmi demokracja, no i oczywiście mądrość etapu, której nie tylko wyznawcą, ale i najwybitniejszym krzewicielem jest właśnie pan redaktor Adam Michnik – Wielka, a może nawet Ostatnia Nadzieja Świata.

Stanisław Michalkiewicz
http://naszdziennik.pl/

Komentarze 42 to “Siłom i godnościom osobistom”

 1. Krym NIGDY NIE należał do "ukrainy" ! said

  Krym NIGDY NIE był, NIE był, NIE był … jakiś tam „ukraiński”.
  Takie są FAKTY historyczne !!!

  Krym do 1964 roku wchodził w skład tzw. „Rosyjskej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. Wcześniej Krym był 267 lat WŁASNOŚCIĄ Cesarstwa Rosyjskiego.

  Dlatego, że Krym po ustanowieniu tzw. „Republik Radzieckich” fizycznie nie graniczył z Rosyjską Republiką, to DLATEGO za czasów władzy Nikity Chroszczowa, który pochodził Doniecka ze względu na jego PRYWATNĄ sympatie do utworzonej „Ukraińskej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej” (Ukraińska SRR) on polecił ADMINISTRACYJNIE przyłączyć Krym do tej „ukraińskiej SRR”.

  ZSRR zostało rozkłute w 1991 roku przez obywateli ZSRR z narodowością żydowską, najczęściej ŻYDO-komunistów, którzy zostali wrzuceni z Kremla, a następnie w zemście przeciw Rosjanom się WYNAJELI dla CIA / Mossad do prowadzienia wściekłego SABOTAŻU ekonomicznego ZSRR w celu jego zbankrutowania indagowali do defraudacji oraz kradzieży finansów publicznych. To jeden z główniejszych powodów dlaczego rozsypało się ekonomicznie ZSRR.
  Wskutek tego odłączyło się od Rosji wiele byłych republik związkowych, a wśród nich republika ukraińska do której adminstracyjnie w 1964 roku został podczepiony Krym.
  To było WIELKIM PRZYPADKIEM, dosłownie wielkim FUKSEM lub przeoczeniem w tym zamęcie, że ten Krym PRZYPADKOWO pozostał dalej pozostawał dalej SZTUCZNIE podczepiony do nowo utworzonego państwa Ukraina. Faktycznie ten, że Krym POWINIEN powrócić jako własnośc administracyjna Rosji, tak jak było HISTORYCZNIE przed 1964 rokiem.

  Faktycznie to Krym NIGDY NIE był własnością jakiejś tej SZTUCZNIE nadymanej terytorialnie Ukrainy !!!
  To nie jest przypadkiem, że 80% obywateli na stałe zamieszkałych na Krymu to osoby narodowości Rosyjskiej, gdyż Krym prawie 300 lat temu stał się własnością Cesarstwa Rosyjskiego,a potem ZSRR.

  W czasie procesu rozpadania się ZSRR dyplomacja Turcji zaczeła robic poważne STARANIA na forum ONZ-u o przywrócenie Krymu pod administracje Turcji. Dyplomacja Turecka w 1991 roku na forum międzynarodowym przypominała, że Krym 400 lat temu był pod kontrolą i WŁASNOŚCIĄ Imperium Osmańskiego czyli Tureckiego.
  500 lat temu przez stulecie Turcja razem Tatarami i Mongołami organizowali najazdy oraz wyprawy grabieżcze na Królestwo Polskie, Węgierskie i Cesarstwa Rosyjskiego. W koncu Cesarstwo Rosji pokonało siły Turkocko-Ttarskie i Mongolskie 370 lat temu, a nastepnie Rosja odebrała Krym turkom i przyłączyła do Cesarstwa Rosyjskiego.
  Dlatego Krym był przez setki lat WŁASNOŚCIĄ Rosji, a potem ZSRR ale NIGDY Ukrainy.

  W 1991 roku jak toczyły się rozmowy o podziale ZSRR na drobne państawa to dyplomacja Turecka czyniła poważne starania o ZWRÓCENIE Krymu dla Turcji, a w 1991 roku na wody terytorialne Krymu wpłynęły wojenne okręty Tureckiej Marynarki Wojennej, co zaniepokoiło tworzącą się SZTUCZNIE nadymaną terytorialnie Ukranę, która jako państwo NIGDY przedtem nie istniała na mapie świata.
  Wtedy w Kijowie i Moskwie OBAWIANO się, że Turcja ZAJMIE Krym i dlatego pozostawono całą Marynarkę Wojenna ZSRR na Krymie i to na wyraźną PROŚBĘ Kijowa, aby w tym względzie miec protektora w postaci Rosji.

  Faktycznie tworząca się administracja ukraińska w Kijowie w 1991 roku OBAWIAŁA się, że UTRACI Krym w konflikcie z Turcją i zgodziła się na utworzenie AUTONOMICZNEJ Republiki Krymu od państawa Ukrainy.

  Krym NIGDY NIE był własnością jakiejś tam Ukrainy, gdyż takiego państwa jak Ukraina NIGDY przedtem w historii NIE było.

  Dombas też NIE jest własnością tej obecnej durnowatej skorumpowanej obecnej „ukrainy” lecz Rosji. Jest jeszcze pełno innych WIELKICH terytorów, połaci ziemi etnicznie ROSYJSKICH na wschodzie aż do rzeki Dniepr tej obecnej „ukrainy” które to ziemie są zamieszkałe w 80% przez etnicznych ROSJAN i faktycznie HISTORYCZNIE są własnością ROSJI !!

  Na południowo zachodnie tej obecnej SZTUCZNIE nadymanej terytorialnie „ukrainy” po 1991 roku są do niej WCZEŚNIEJ siłą odebrane ziemie Rumuni, Wegier i Czechom, a następnie PRZEMOCĄ przyłączone przez Stalina do ZSRR. Faktycznie wiele terenów na połodniowo zachodniej tej obecnej „ukrainie” to są HISTORYCZNIE własności Węgier, Rumuni, Czech i Polski !!!

  Lwów też NIE jest „ukraiński” lecz HISTORYCZNIE przez 700 lat był własnością Królestwa Polskiego od ŚREDNIOWIECZA np. z miastem Satanów na POLSKIM Podolu WŁĄCZNIE, siłą odebrany przez Rosje w czasie rozbiorów Polski w XVIII wieku !!!

  Osada Satanów została formalnie założona przez Króla Polski 1404 r.
  W 1641 r. otrzymał prawa magdeburskie.
  21 sierpnia 2011 roku odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą polskim, ukraińskim i żydowskim obrońcom rubieży dawnej Rzeczypospolitej przed najazdami tatarskimi i tureckimi:

 2. Lach said

  Ani rasismus ani antysemitysmus na Ukrainie ni ma. Jezeli któryś rebe dostanie po pysku to „po uwazaniu”

 3. Fran SA said

  Michnik powinien dac przyklad narodowi polskiemu:
  Karabin, plecak, spadochron i … jazda na Moskwe! (Da nam przyklad kolejny … bonaparte…)

 4. Zerohero said

  Panie Fran. Żydzi są 100 razy mądrzejsi od Polaków, więc ich świętym prawem jest stanie na drugiej linii w czasie gdy polaczki szturmują i sie wykrwawiają. Trzeba chronić bardziej watrościowe jednostki.

  Zauważyłem, że nawet najgłupszy Żyd (taki co sobie np. nie radzi w dyskusji) dobrze wie o co w tym wszytskim chodzi. Natomiast 90% Polaków zajmuje stanowisko żydowskie, i to nawet w konflikcie polsko-żydowskim. Gdy Izrael dokonuje zbrodni – bronią Izraela albo nie interesują się tematem, gdy lżone są Radwańskie – wzruszają ramionami, przepraszają za Jedwabne itd. Gdy USA napadały Irak, to krytyków wojny nazywano „antyamerykanistami”. A z okazji Krymu proszę – histeria maksymalna. Jeśli Żydom chwilowo pasuje układ z banderowcami, to Polactwo będzie się z banderowcami bratać. A jeśli sie Żydom odwidzi, to Polactwo rzuci się na banderowców z pazurami.

  WSZYSTKIE tematy światowe opracowuje żydowska głowa. Polaczki cebulaczki stanowią tylko pudła rezonansowe powtarzające żydowskie mądrości. Jak Żyd lubi ZSRR, to Polacy lubią ZSRR. Jak Żyd nienawidzi Rosji – Polaczki nienawidzą Rosji.

  Czy Polaczki mają zdanie na jakiś temat? Tylko gdy przychodzi do decyzji czy mocz oddać teraz czy za 5 minut. Tam są suwerenni. Jak ZWIERZĘTA.

 5. Zerohero said

  PS.

  wg. sondaży na świecie najbardziej agreswnym państwem są USA i Izrael. W Polsce za najbardziej agresywną ludzie uznali Rosję.

  Mimo, że Polacy są ciągle ruc…ni przez Goldman Sachs, przepłacają za F16, płacą za wojnę w Afganistanie i Iraku. Mimo, że Zachód kasuje im miejsca pracy i zniechęca totalnie do posiadania potomstwa.

  Polacy leją gęstym siurem na fakt, że weszła u nas ustawa o „bratniej pomocy”. Dla nich się liczy Krym.

  Czy można wyobrazić sobie większe ZBYDLĘCENIE?

 6. Lach said

  Ciężki kretynizm. 🙂

 7. Mada said

  Proszę nie obrażać Polaków, którzy walczą o byt egzystencjalny. Nie mają czasu na szukanie prawdy poza komercyjnymi mediami nie mówiąc o ogłupianiu i demoralizowaniu ich .Jednak rozum jakiś mają gdy co najmniej 2/3 nie popierało polityki Zachodu względem Krymu.
  Wrogowie dobrze wiedzieli co robią przejmując Kościół w Polsce, który w przeszłości był spoiwem i nauczycielem narodu. Potencjalni przywódcy rdzennie polscy zostali zamordowani. Naturą rzeczy, że masa ludzka w większości jest bierną i dlatego są potrzebni przywódcy do pokierowania nią. Dlatego każdy prawdziwy Polak, który mógłby nabrać znaczenia jest niszczony.
  Trzeba otwierać zapracowanym ludziom oczy na prawdę i modlić się za Polskę bo u Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

 8. Romua said

  # 7
  „Nie mają czasu na szukanie prawdy poza komercyjnymi mediami…..”

  Na ogladanie glupot w Telavizji czas maja i pieniadze i na prenumerate GW czy innych szmat. Szukanie prawdy? Czy analezc ten porlal to wielkie szukanie czy po prostu sie nie chce bo szmata polskojezyczna jest pod lapa?

  Tu nikt polctfa nie obraza. Tu mowi sie prawde o polactfie.

 9. Fran SA said

  Chyba nie mozna problemu Ukrainy jasniej wytlumaczyc: Szkoda, ze to tylko po angielsku. Ale wielu Amerykanow jest wkurzonych na polityke bankowa. Ron Paul jezdzi po wszystkich stanacha i opowiada o Ukrainie.

  A oto kolejny Amerykanin, ktory niczego nie owija w bawelne:

  http://investmentwatchblog.com/ukraine-imf-inside-job/

 10. bluke said

  Ad 1. Skoro sam piszesz, (niezgodnie z prawdą zresztą) że wcześniej nigdy nie było państwa ukraińskiego – to chyba oczywistą rzeczą jest, że do nieistniejącego państwa żadne istniejące ziemie należeć nie mogą… Skoro zaś (zgodnie z Twoją wersją) niepodległa Republika Ukrainy wyłoniła się z URR – to Krym się jej należał, skoro decyzją władz ZSRR wchodził w jej skład… Uprawiane przez Ciebie pranie mózgów prowadzi do nikąd. Fakty są takie, że Rosja wzięła Krym – bo mogła. Jeżeli będzie miała taką możliwość to weźmie też inne „rosyjskie” ziemie.

 11. Jan said

  Paradoks czy co. Uczynni grabarze Polski bronią wolności i bezpieczeństwa Ukrainy.

 12. Kozi syn said

  Czytam i czytam, kolejne teksty i nie wierze….co sie stało, co za olśnienie??? A gdzie kurwa wszechobecne ruska razwietka i typ podobne głupio mądre pierdy?

 13. Marucha said

  Re 10:
  1. Kiedy powstało Państwo Ukraina?
  2. Jak długo Krym należał do Rosji, a jak długo do Ukrainy?
  3. Skąd cudzysłów przy słowie „rosyjskie”?
  4. Na jakiej zasadzie decyzje władz sowieckich mają obowiązywać w Rosji?

 14. bluke said

  Synu Kozy! Czy – niemal bezkrwawe – przejęcie Krymu, nie jest dla Ciebie wystarczającym dowodem omnipotencji i wszechobecności „razwiedki”?!! Starożytni Rzymianie mawiali „Is fecit, cui prodest.” Ja się z nimi kłócił nie będę…

  Słusznie, nie kto inny, jak „razwiedka” osadziła na Krymie rzeszę Rosjan, głosujących jak jeden mąż za połączeniem z Rosją. – admin

 15. Lach said

  To ja się zapytam jakie narodowości wchodziły w skład Rzeczpospolitej Trojga Narodów?

 16. bluke said

  Nie kwestionuję wyniku referendum… Chodziło mi raczej o rozhuśtanie ludności w Kijowie i cały ten „majdan”. W rosyjskiej prasie od dawna ukazywały się artykuły sugerujące chęć rozbioru Ukrainy. Niestety okupujący obecnie Polskę reżim ma gdzieś nasze interesy – więc Rosjanie sami wzięli się do roboty. To co mnie dziwi – wielu ludzi, których uważałem za całkiem mądrych (np. pan Andrzej Pilipiuk) dało się ponieść „majdanowi”. Niestety…

 17. Marucha said

  Re 16:
  Jakie niby Polska miała mieć interesy w obecnej sytuacji?
  Dołączenie sobie na zgubę Banderowszczyzny?
  Czy może Krymu?
  Polski jedyny interes to było trzymać głupie mordy mężyków stanu na kłódkę.

  Nb. czy to aby na pewno Rosja „rozhuśtała” nastroje majdaniarzy? Za te amerykańskie 5 miliardów USD?

 18. Rysio said

  Rosja wzięła Krym – bo mogła. Jeżeli będzie miała taką możliwość to weźmie też inne “rosyjskie” ziemie.

  Fakt. Ale to będzie ta dobra Rosja*, którą popiera nasz Gajowy.

  🙂

  * tak samo jak byli źli i dobrzy Niemcy – no ci z NRD.

  Widzę, że powraca nasz stary, dobry, kopnięty w mózg Rysio…
  Admin

 19. Rysio said

  Niemcy się właśnie obudziły z ręką w nocniku.

  Nagle zrozumiały, że Дядя Путин może zakręcić im kurek z ropą когда он хочет.

  A wtedy cały niemiecki przemysł będzie błyskawicznie się musiał przestawić na wielorybnictwo i na lampy z oleju rybnego.

  🙂

  A wtedy Polska pod ponownym panowaniem sowietów – w XXI wieku – zapiszczy oj cinko zapiszczy.

  😦

  Jasne. Nie ma to jak panowanie kurew, złodziei, banksterów, pederastów itd. z Brukseli.
  Admin

 20. Rysio said

  re 18. Miło mi, że mnie Gajowy zauważył.

  🙂

  PS. A czy Gajowy naprawdę uważa Putina za świętego czy tylko tak udaje?

 21. Rysio said

  Panie Gajowy – tak jak k. z. b. p. itd. z Brukseli nie są świętymi tak samo nie jest nim Putin.

  Ciekaw jestem czy zgodzi się Gajowy z tym zdaniem?

  Kto, głupcze, mówił że Putin jest święty?
  Dlaczego, do jebanej kurwy nędzy, postulat świętości stawia się tylko Putinowi – a nie takim egzemplarzom, jak O’Bambo, Merkelica czy Hollande?
  Admin

 22. bluke said

  Skoro nie chcieli brać udziału w rozbiorze Ukrainy – to rzeczywiście powinni siedzieć cicho. Kolejny raz okazało się jacy durnie nami rządzą. Zgodnie z postulatem Michalkiewicza powinni sprawić sobie przeźroczysty nocnik – żeby zobaczyli co narobili…

 23. Lach said

  Tikkun olam, znaczy NWO, póki co zostało powstrzymane, tylko przez Putina. I jak powiadomił o tem RomanK pozostaje na dzisiaj talmudystom… ujadanie. Co będzie dalej zobaczymy.

 24. Rysio said

  Widzę, że powraca nasz stary, dobry, kopnięty w mózg Rysio… Admin

  Tylko nie dobry, tylko nie dobry.

  🙂

  Od dłuższego czasu nie byłem na stronach mojego ulubionego żyda tj. Mises.org

  Jakież było moje wielkie zdziwienie – a właściwie totalny horror gdy je odwiedziłem i przeczytałem, że identycznie jak nasz Gajowy Marucha popierają Putina i Rosję.

  Jest ich cała plejada – i tak: Ron Paul, Lew Rockwell, Jackob Horenberg … i cała reszta Misesowców wszyscy są pro-Putin.

  Ponieważ nie wierzę, że czytają oni gajówkę po polsku i że poprzez to czytanie się „zMaruchowili” – pozostaje mi przyjąć, że to Gajowy ich czyta i się „zMisesował”.

  😦

  A ja z Misesa już dawno zostałem wyleczony przez Gajowego Maruchę.

  A więc od dzisiaj przymuję linię anty-Misesowską tj. anty-putionowską.

  🙂

  No chyba, że Gajowy publicznie się przyzna, że jego ulubiony żyd to ten sam co Rysia.

  Wtedy być może jeszcze raz zmienię moje poglądy na wszystko.

  😉

 25. Rysio said

  Kto, głupcze, mówił że Putin jest święty?
  Dlaczego, do jebanej kurwy nędzy, postulat świętości stawia się tylko Putinowi – a nie takim egzemplarzom, jak O’Bambo, Merkelica czy Hollande?
  Admin

  ——————-

  Dlatego p. Gajowy bo na świętoś Bambo mamy dowody.


 26. Rysio said

  Kto, głupcze, mówił że Putin jest święty?
  Dlaczego, do j..ebanej k..urwy nędzy, postulat świętości stawia się tylko Putinowi – a nie takim egzemplarzom, jak O’Bambo, Merkelica czy Hollande?
  Admin

  ——————-

  Dlatego p. Gajowy bo na świętość Bambo mamy pełno dowodów.

  🙂


 27. u said

  KOlchoz nie moze sobie na bolesne sankcje pozwolic, tymvardziej, ze Madryt burzy sie przeciwko „zaciskaniu pasa.” Dzis w sobote, byly masowe, gwaltowne protesty w Madrycie.88 osbo zostalo rannych, Dobrze to nie wrozy dla unijnych bonzow! Moze zaskutkowac ‚copyright’ i kto wie czy i u nas lato nie bedzie gorace.

 28. Fran SA said

  Ad.10.
  Bluke
  Czy mozesz nam przypomniec historie parlamentu ukrainskiego?

 29. Fran SA said

  Ad.24
  Rysio
  Ty sie ucz angielskiego.
  Ron Paul nie jest pro-putinowski.
  Po prostu uwaza, ze Amerykanie nie maja zadnego interesu na Krymie.
  Ron Paul od dawna, odkad byl w Kongresie, huczy, ze amerykanskiego podatnika wojny i draki za duzo kosztuja.
  I to, ze Ron Paul potepia wojne w Iraku, to nie znaczy, ze kocha, czy mu zal Husseina.

  http://www.usatoday.com/story/opinion/2014/03/17/crimea-ukraine-russia-ron-paul-editorials-debates/6544163/

 30. oldsten said

  Ukraina i Polska podobne do siebie, znaczy podobne armie mają, znaczy armii nie mają. Jak ruskie za dużo Ukrainy wezmą to szwabskie polskiego wezmą by wyprzedzić ruskich. Coś jakbym ten film już widział…deja vu

 31. Mada said

  Ad 7 Romua
  razem z Zerohero napisaliście z typowo żydowską pogardą o Polakach. Bodajże Ziemkiewicz stworzył termin polactwo.

  Polacy mają najwyższy średni iloraz inteligencji w Europie … i nie potrzebują żadnych „wybrańców” ani takich „Polaków” jak wy.

 32. Rysio said

  re 29. Fran SA jak tak dalej pójdzie to tylko patrzeć jak zostaniesz Polskim namiestnikiem na którąś z dzielnic Ukraińskich.

  🙂

  Ron Paul to Misesowiec – a ty co, też go popierasz?

 33. Marucha said

  Re 31:
  Cóż to jest inteligencja?
  Jest to umiejętność rozwiązywania testów na inteligencję.
  Nie musi mieć wiele wspólnego ani z mądrością, ani z rozsądkiem – czego pięknym przykładem jest właśnie otumanione polskie społeczeństwo.

  Proszę zatem nie strofować Romua czy Zerohero za to, że piszą prawdę. A czy użyją słowa „polactwo”, czy „nasz wspaniały naród polski” – nie ma żadnego znaczenia dla konkluzji.

 34. Mada said

  re 33
  To Pan dopuszcza pogardę dla Polaków?
  Zerohero pisze przekłamania jak:

  ” Gdy Izrael dokonuje zbrodni – bronią Izraela albo nie interesują się tematem, gdy lżone są Radwańskie – wzruszają ramionami, przepraszają za Jedwabne itd. Gdy USA napadały Irak, to krytyków wojny nazywano “antyamerykanistami”. A z okazji Krymu proszę – histeria maksymalna. Jeśli Żydom chwilowo pasuje układ z banderowcami, to Polactwo będzie się z banderowcami bratać. A jeśli sie Żydom odwidzi, to Polactwo rzuci się na banderowców z pazurami.”

  nie spotkałam Polaków, którzy chcieli przepraszać za Jedwabne; są oburzeni postawą rządu wobec banderowców itp
  sondaże pokazują, że conajmniej 2/3 Polaków nie popiera polityki Zachodu względem Majdanu etc. więc jaka histeria?

  Testy na IQ są jednak pewnym wyznacznikiem. Miał Pan do czynienia z Anglikami lub Hiszpanami? Polacy błyszczą przy nich. Oczywiście, że propaganda robi swoje i to jest ból, że media są całkowicie niepolskie.

 35. Lach said

  Masz rację Mada wierszyk Jana Turnała jak ulał pasuje do tej mentalności :”„Kici, kici, łapci,/ pojedziem do babci,/ ale ani słówka,/ bo babcia Żydówka”

 36. Marucha said

  Re 34:
  To gratuluję Pani Madzie osobistych doświadczeń, bo ja spotkałem b. wielu Polaków, którzy chcą przepraszać za Jedwabne, bronią praw banderowców do walki o „demokrację”, nazywają Putina zbrodniarzem, czy onanizują się do nieprzytomności Katyniem i Smoleńskiem.

  Nie bardzo wiem, czego wyznacznikiem są testy IQ – praktyka wykazuje, iż osobnicy obdarzeni wysokim IQ wcale nie osiągają w życiu większych sukcesów, niż ci z normalnym IQ.
  Oczywiście, mając IQ większe od, bodajże, 131, można zostać członkiem Mensa International.

  Re 35:
  Chciał Pan coś powiedzieć, cytując oklepany, ulubiony wierszyk Żyda Turnaua z G*** Wyborczego?
  Czy tylko pochwalić się oczytaniem?

 37. bluke said

  Dla wszystkich niedowiarków:

  Do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych wpłynęło oficjalne pismo z Dumy Państwowej z propozycją podziału terytorium Ukrainy. Do informacji dotarli dziennikarze „Wiadomości” TVP1.
  Wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, lider frakcji LDPR, Władimir Żyrinowski proponuje, by Polska domagała się referendum w sprawie przyłączenia do naszego kraju w pięciu zachodnich obwodach Ukrainy: wołyńskim, lwowskim, iwanofrankowskim, tarnopolskim i rówieńskim.
  Podobną „ofertę” dostały Węgry i Rumunia ws. obwodów zakarpackiego i czerniowieckiego. W granicach Ukrainy miałaby pozostać tylko jej środkowa część.
  Polskie MSZ ocenia pismo jako „kuriozalne”. Władimir Żyrinowski dostanie kurtuazyjną odpowiedź, bez odniesienia się do treści swojego listu.
  Tvp Info/ansa

  To dowód na to, że MSZ nie prowadzi ŻADNYCH rozmów z Moskwą – nawet w najważniejszych dla nas sprawach – a zamiast polityki zagranicznej uprawia błazenadę.

 38. Lach said

  Ten cytat pochodzi akurat z Bibuły.com panie gajowy.
  A chciałem powiedzieć to, iż „Jedwabne” popierają ci co mają nie tylko babkę Żydówkę, ale i podwójną moralność robiąc za patriotę po rożnych forach, w ramach hasbary.
  O ich niewątpliwej błyskotliwości świadczy fakt „s*ania we własne gniazdo” w ramach hasbary jako rzekomy patriota, będąc z drugiej strony łącza.

  Ok, rozumiem. Ale ten cytat to ukochana mantra niejakiego Turnaua, „całkowicie spolonizowanego”, z G*** Wyborczego.
  Admin

 39. Lach said

  Poznajemy ich po uczynkach panie Bluke. Ruskie zabezpieczyli swoje interesy strategiczne w tej części europy i już nic nic nie stoi na przeszkodzie reanimować Chazarie, czy jak kto woli Polin. Zresztą zgodnie z porozumieniem sprzed kilku lat.

  Kreml pozwolił sobie na kpinę z pacynek i tyle.

 40. Lach said

  I owszem panie Marucha, artykuł Turnała dotyczył żydowskich korzeni B XVI i w ogóle zagadnienia Chrześcijaństwo a Żydzi.
  Zdaje się, że na Gajówce nie był ten artykuł publikowany. Może nie zauważyłem.

 41. Lach said

  Musze iść orać

 42. NICK said

  ad.31. Mada.
  I niższe komentarze.
  Z całym szacunkiem, dla wszystkich.
  Chodziło o termin: „polactfo”, „polactwo”.
  Czasem – prawda.
  ACZ!
  Nadużywać nie należy. Wprost – unikać.
  Tłumaczyć? DLACZEGO ???
  Retoryka.
  Wiem, że pytań? nie będzie.
  Basta.
  No, dodam: nawet Polak-leming i t.p., JEST mi BRATEM!

Sorry, the comment form is closed at this time.