Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Syryjski rozsądek

Posted by Marucha w dniu 2014-03-24 (Poniedziałek)

Godne uwagi podsumowanie na poziomie politycznym tego jak i dlaczego świat poszedł dziś w tak złym kierunku przedstawia użytkowniczka YouTube „Syrian Girl Partisan”.

Ta młoda syryjska patriotka podała osiem powodów, dla których Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii i robi co tylko może, by obalić obecny rząd syryjski i zastąpić go swoimi marionetkami. Katolicy nie mogą pozwolić, by zachodnie kłamstwa i propaganda zatruły ich umysły, nie mogą też mówić, że polityka nie ma nic wspólnego z religią.

Nowy Porządek Świata jest napędzany szalonym marzeniem całkowitego wyeliminowania Społecznego Panowania Chrystusa Króla wraz z naturalnym Bożym porządkiem świata. Oto powody podane przez syryjską dziewczynę:

 1. Syryjski Bank Centralny jest państwowy i jest kontrolowany przez państwo, aby służyć narodowej ekonomii i ludowi syryjskiemu, zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z Zachodu i Izraela, którzy narzucają prawie wszystkim narodom świata lichwiarskie pożyczki, generujące sztuczne kryzysy zadłużeniowe, przez które te narody są w istocie zniewolone.
 2. Syria nie ma długów w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. MFW pełni funkcję policji windykacyjnej międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród stoi z dala od szponów MFW, tak jak udało się to Syrii, ale banksterów taka mądrość wcale nie zadowala.
 3. Syria zabroniła genetycznie modyfikowanych nasion, inaczej „Franken-food”, ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich obywateli. „Franken-food” oznacza kontrolę żywności, która oznacza kontrolę populacji. Oczywiście Nowy Porządek Świata faworyzuje GMO (USA narzuciły je podbitemu Irakowi).
 4. Syryjska ludność jest dobrze poinformowana o Nowym Porządku Świata, którego dominacja nad światowymi marionetkowymi politykami, poprzez think-tanki i tajne stowarzyszenia, jest otwarcie dyskutowana w syryjskich mediach i na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NPŚ, który musi ukrywać swoje operacje w ciemności.
 5. Syria ma potężne rezerwy ropy i gazu, i pracuje aby wykorzystywać je niezależnie od gigantycznych zachodnich koncernów paliwowych, takich jak Shell czy Texaco. NPŚ kocha ropę, ale nie naftową niezależność.
 6. Syria wyraźnie i jednoznacznie przeciwstawia się syjonizmowi i Izraelowi. W ostatnich latach nawet zakłamane zachodnie media reagowały na faktyczną izraelską zamianę Palestyny w mega-Gułag. Syria potępia izraelski brutalny apartheid. Oczywiście żydowskie lobby na całym świecie zjednoczy się i użyje wszystkich swoich wpływów, by położyć kres takiemu stanowczemu przeciwstawianiu się swoim izraelskich współziomków.
 7. Syria jest jednym z ostatnich świeckich muzułmańskich państw na Bliskim Wschodzie, i odmawia uznania jakiegokolwiek zwierzchnictwa wobec tych ludzi, którzy nadal uważają się za Naród Wybrany (nawet 2 tysiące lat po tym jak Wcielony Bóg, Jezus Chrystus, zaprzestał wybierania swoich ludzi przez rasę, a zaczął wybierać ich przez wiarę – por. Rz 3,4). To samo lobby wychłoszcze każdego za odmowę uznania jego religijnej i rasowej supremacji.
 8. Syria dumnie podtrzymuje i ochrania swoją polityczną i kulturową tożsamość, podczas gdy Nowy Porządek Świata usiłuje roztopić wszystkie narody (za wyjątkiem jednego) w jedną zlepioną masę trzody dla nadchodzącego Antychrysta.

Obejrzyj oryginalny ośmiominutowy film „Syrian Girl Partisan” na YouTube, albo przeczytaj znakomite podsumowanie argentyńskiego komentatora na: http://actualidad.rt.com/expertos/salbuchi

Jakiekolwiek by nie były wady narodów muzułmańskich, któż by nie zauważył, o ile więcej robią oni niż zepsute i dekadenckie narody zachodnie dla oporu przeciw bezbożnemu Nowemu Porządkowi Światowemu?

Kyrie eleison.

Bp Richard Williamson
Tłumaczył P.P.
http://xportal.pl

 

Komentarzy 19 to “Syryjski rozsądek”

 1. ao said

  znow swietny tekst

 2. Aron Blumblembaum said

  Jak dla mnie punkty 1 i 7 to te najistotniejsze….

 3. Griszka said

  Na takich ludzi jak bp Williamson trzeba stawiać a nawet na tym forum są tacy, którzy na JE plują.
  Wskażcie mi innego dostojnika kościelnego, który miałby tyle odwagi i poruszyłby temat Syrii w kontekście międzynarodowej lichwy słusznego pochodzenia. Gdyby u nas w Polsce było więcej takich kapłanów to syjoniści dawno musieliby pakować manatki.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Zgadzam się, że sprawa bpa Williamsona to wrzód na ciele FSSPX.
  To bardzo odważny człowiek, wierny prawdzie.

 5. Marucha said

  I jeszcze jedno…. czy są w Polsce takie dziewczyny? A może chłopaki?
  Odważnych debilów może by się trochę znalazło – ale ilu posiadających wiedzę i rozumiejących otaczający ich świat?

 6. Juziek said

  Re. 5:
  Proszę wybaczyć, że trochę zażartuję!

  A gdyby tak poszukać tych odważnych debili posiadających wiedzę
  i rozumiejących otaczający ich świat wśród spacerujących po galeriach lub zajadających kanapki w Macdonaldach?

 7. Griszka said

  @4
  Żydki i tak są niepocieszone, bo bp Fellay przynajmniej raz do roku przypomina, że oni i masoni są głównymi wrogami katolicyzmu. Dlatego też dostał łatkę antysemity, nie tylko za odrzucanie SV II.

 8. dejpanspokój said

  Piękna kobieta (cudo), pięknie mówi. No ale gdyby zagrać z przeciętnym lemingiem z ulicy w skojarzeniówkę typu pytanie-odpowiedź, sprawa byłaby jasna: Arab-terrorysta.

 9. NICK said

  Aż PODZIW bierze dla „Syrian girl partisan”!
  Przez minutę rozmyślałem czy chodzi tylko o Chrystusa Króla, czy też w ogóle o naturalny porządek rzeczy.
  Przecież to to samo, głupcze. Samokrytyka. Obnażona.
  Ludzie muszą myśleć i myślą podobnie. „Po Bożemu”.
  Ziemię mają poddaną a lucyfer nie śpi.
  Moja mama, gdy wspomnę „moce diabelskie”, mówi: nie wywołuj!
  Ma rację?

 10. Luxeuro said

  Oto jak Demokracja w Libii się ma,
  http://therealnews.com/t2/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=74&jumival=11622

 11. Eliza said

  Jestem pod wrażeniem oświadczenia złożonego przez śliczną syryjkę, która w całości pokrywa się z moim widzeniem świata.
  Dziękuję p. Marucha za wyłowienie tej perełki.
  Moim zdaniem spojrzenie naszej młodzieży na te zagadnienia zależy od postrzegania świata przez jej najbliższe otoczenie.
  Na obiektywną ocenę sytuacji w Syrii i prezentowanie argumentów podanych przez tą młodą osobę młodą syryjkę w mediach zagnieżdżonych w Polsce, nie ma, co liczyć.
  Ze swojej strony, postaram się rozpowszechniać stronę na youtube, wśród przyjaciół i znajomych.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 12. Re: Artykul.
  A tak zydostwo „rozprawia” sie z Syryjczykami…
  (podobnie jak w Katyniu z naszymi oficerami)…
  na stronie:

  http://www.intifada-palestine.com/2014/03/syrian-soldiers-executed-western-backed-militants-shocking-video/

  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Brat Dioskur said

  Co za uroda!…..dziwne ,ze jeszcze Ostabaltisch tu sie nie zjawil:))).Pozostanmy jednak przy polityce bo W Syrii zaszlo wiele ciekawych zdarzen.Co prawda uwaga swiata najpierw skupila sie na Krymie a potem obszernie relacjonowano przygode malezyjskiego liniowca pasazerskiego wiec sila rzeczy bombardowanie baz syryjskich przez lotnictwo Izraela musialo ujsc uwagi. A rozochocil sie Assad i rozpuscil niczym dziadowski bicz i po odzyskaniu dwoch prowincji i kontroli nad granica z Libanem wydawalo mu sie ,ze moze sobie pozwolic na podkladanie min na wzgorzach Golan,ktore jak wiadomo sa zawiadywane przez Izrael.Oczywiscie na sucho mu to nie uszlo i wlasnie w momencie kiedy juz odnosil sukces militarny nad jakims odlamem AlKaidy ,spadla na niego sluszna reka sprawiedliwosci!Podobna kara spotkala go rowniez ze strony Turcji ,chociaz tutaj sprawy maja sie inaczej.Mianowicie Erdogan odbywa pokute!Bedzie z 1,5 roku temu uczestniczyl on w debacie TV z m.i Peresem w stosunku do ktorego pozwolil on sobie na grubianskie docinki a juz szczytem chamstwa bylo rzucenie mikrofonem i demonstracyjne opuszczenie podium! Pozniej wysylal statki z rzekoma pomoca humanitarna do Gazy wiedzac,ze ta przechodzi bez klopotow przez terytorium Izraela ,zatem tureckie frachtowce musialy wiezc bron!Pewny siebie nawolywal w czasie wizyty w Niemczech do swoich zamieszkalych tam rodakow ,zeby sie nie asymilowali ,podwazajac tym sens istnienia UE!Na sucho ujsc mu to nie moglo wiec najpierw Turcja wstrzasnela afera korupcyjna kilku ministrow Erdogana a na ulice jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki wylegly tlumy demonstrantow.Czyzby Majdan a’ la Turkish?W koncu na wierzch wyplynely tasmy z rozmowamu Erdogana z jego synem w ktorych padaly slowa o milionach dolcow,ktore trzeba zabezpieczyc.Jednakze Erdogan byla dalej uparty jak koziol i nie posypywal glowy popiolem wiec go w koncu przyszpilowano …Twitterem.Okazalo sie ,ze Inetrnet to straszna bron i Erdogancio podreptal kornir do Canossy!Zestrzelenie syryjskiego mysliwca nad terytorium …Syrii i grozba zablokowania Dardanelow to pierwsze oznaki nawrocenia i mniemac nalezy ,ze odechce mu sie na przyszlosc podobnych numerow, jakie wyczynial w czasie wspomnianej debaty.

 14. Zerohero said

  Co do tej młodej kobiety….to może być chrześcijanka, alawitka albo niewierząca. Może być też muzułmanka. Od dawna walcze z generalizacją nt. muzułmanów. np. w Syrii żołnierze Hezbollahu walczą z wahabickimi terrorystami. Gdy czytam polskie komentarze internetowe typu: „i dobrze, niech sie powybijają nawzajem”, to sie zastanawiam: kto jest wartościowszym człowiekiem – ten muzułmanin z Hezbollahu czy polski katolicznik modlący sie do McDonalda”?

  Dziewczyna jak widzę podoba sie wielu (w sensie fizycznym i poukładania w głowie). Dlatego Żydzi tak jadą na Arabów. Arabowie bywają zbyt biali, bywają zbyt inteligentni. Isnieje ryzyko, że sie kiedyś zintegrują. I po co to? Stąd presja aby Europa otwierała sie bardziej na Murzynów. O ile krytykować Arabów jest w dobrym tonie, to krytyka Murzynów (np. za przestępczość, niski etos pracy, braki postępów w nauce) jest tabu. Pałka rasizmu. Proponuję przeglądać internet pod tym kątem. Zobaczą Pańswo, że np. moderacje różnych forów internetowych i portali wyraźnie stopniują przyzwolenie na ksenofobie. Często tak bywa, że: Żydzi – tabu. Murzyni – mniejsze tabu, Arabowie – podludzie do wystrzelania. Tę politykę widać też w Anglii. Jakich emigrantów boją się głośno Anglicy? POLAKÓW! Polacy są zbyt biali, zbyt pacowici, zbyt inteligentni. A niech by ktoś tak spróbował o Murzynach.

  Re 5, Marucha

  No właśnie. Na portalu nacjonalista.pl tłumaczyłem, że skoro portal popierał Assada, to powinien zrozumieć, że Assad trzyma się tylko dzięki Rosji i jej flocie czaromorskiej operującej z Krymu. Z tego powodu ślepy entuzjazm dla Prawego Sektora i potępienie aneksji Krymu są głupie. I na to mi odpisano, że piszę coraz bardziej żenująco. No to przestałem tam komentować, a nawet zaglądać.

 15. marta15 said

  ad 14 bardzo dobry artykul.
  „..Why are not blacks who are brutally attacking whites in depraved, predatory, and animalistic atrocities called “knockout games” being charged with hate crimes? If “violent crimes that occur ‘because of’ the victim’s ‘actual or perceived race, color, religion, national origin, ethnicity, gender, gender identity, disability, or sexual orientation,’” are defined as hate crimes, why are not these black hoodlums being charged with hate crimes?
  Give me a scenario in which blacks attack, rape, brutalize, and/or murder whites that it is not based on hate.
  What clearer evidence is needed?..”

  http://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2014/03/why-arent-blacks-charged-with-hate-crimes-2825858.html

 16. maasteer said

  może i rosja nie ma możliwości angażować sie w Syrię ale jakby niechcący podrzucili dla pana Assada zestawy S 400 to byłoby miło z ich strony

 17. zagrypiona said

  Mądra odważna dziewczyna. Poza tym, tak mi się przypomniała ta malowana melepeta z majdanu co szerzyła majdańska propagandę. Od niej od razu bila fałszywość. Ta natomiast syryjska kobieta wie co mówi i z sensem.

  PS. A ktoś kiedyś pisał, nie wiem czy tu na Gajówce, ze Ukraina za Janukowycza odmówiła kredytu u MFW… Prawda to? Próbowałam coś szukać na ten temat, ale nie znalazłam, może ktoś coś wie lub pamięta?

  @5 Nie ma, bo Polacy to wiadomo co. 😉 Próżno szukać takich pereł jak ta pani, w polskim łajnie.

 18. Zerohero said

  @zagrypiona

  Ja pamiętam. Janukowycz faktycznie nie chciał kredytu MFW. Warunki MFW były takie, że po pół roku nikt by tam nie musiał organizować przewrotu CIA. Ludzie sami by się zbuntowali (energia w górę, płace w dół, prywatyzacje itp). Janukowycz pozwolił licytowac się Rosji i Zachodowi. Oferta Rosji była lepsza, dlatego Zachód przyspieszył przewrót.

  Teraz Ukraińców za twarz wezmą Bojówki Prawego Sektora, a buntujących sie ludzi określi się jako agentów Putina, więc to już co innego. Ja jednak przypuszczam, że NATO i Unia udławią się jeszcze tą Ukrainą.

 19. marta15 said

  tu ciekawy artykul, ktory mowi m/in ,ze wojna z Syria przybieze na sile.
  http://ericmargolis.com/2014/03/war-in-syria-set-to-intensify/

Sorry, the comment form is closed at this time.