Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Obywatel Izraela kandydatem na prezydenta Ukrainy

Posted by Marucha w dniu 2014-03-27 (Czwartek)

Bezczelność Żydów powala na wznak

Trzymaj się mocno oparcia fotela: prezydentem Ukrainy może zostać obywatel Izraela.

[No a któż nadaje się lepiej na prezydenta, premiera, ministra spraw zagranicznych czy ministra finansów w dowolnym kraju, niż obywatel Izraela? – admin]

Izraelska witryna internetowa Ynet donosi, iż Wadim Rabinowicz, żydowsko-ukraiński oligarcha [czytaj: złodziej – admin], posiadacz izraelskiego paszportu, mieszkający w kraju apartheidu, Izraelu, ogłosił zamiar kandydowania na stanowisko prezydenta Ukrainy.

Jest on jednym z czterech kandydatów w wyborach prezydenckich, jakie mają się odbyć 25 maja br.

Rabinowicz jest przewodniczącym Wszechukraińskiego Kongresu Żydów oraz założycielem Europejskiego Parlamentu Żydowskiego. Jako powód zgłoszenia swej kandydatury podał, iż chce udowodnić, że Ukraina nie jest antysemicka. „Uważam, że jestem doskonałym kandydatem, szczególnie w tych trudnych czasach”. [P. Rabinowicz jest doskonałym kandydatem na dowolne stanowisko w dowolnym kraju. Dziwne, że jeszcze nie zainteresował się Nadwiślańską Żydolandią – admin]

Trudno przewidzieć, czy Rabinowicz odniesie jakiś sukces w wyborach – prawdopodobnie w razie niepowodzenia dokona zwrotu o 180 stopni i oskarży Ukraińców o antysemityzm, którego w danej chwili nie ma. Niewykluczone, iż rozpocznie kampanię przesiedlania ukraińskich Żydów na okupowane terytoria palestyńskie.

Jeśli jednak zwycięży, Ukraina dołączy do klubu państw – proizraelskich dupowłazów, razem z Czechami, Mikronezją czy Fidżi.

http://www.redressonline.com
Tłumaczenie (z niewielkimi skrótami) – gajowy Marucha

Komentarzy 21 do “Obywatel Izraela kandydatem na prezydenta Ukrainy”

 1. Krzysztof said

  Takie to dziwne? U nas wcale jest nie lepiej. Podwójne obywatelstwa szczególnie polsko-niemieckie i polsko-izraelskie jest normom szczególnie jak „idą w ambasadory”… ciekawe komu takie indywiduum służy? Odpowiedź sama się narzuca…

 2. Nemo said

  @1

  „Takie to dziwne? U nas wcale jest nie lepiej.”

  Dokładnie. Tyle że u nas jednak zmieniają nazwiska by zachować jakieś pozory a ten koleś jak widać pojechał po bandzie. Żydostwo na Ukrainie musi się czuć bardzo pewnie.

 3. Misiek said

  Kolejny dowód potwierdzający syjonistyczne plany likwidacji Izraela i przeniesienia całego towarzystwa do rodzącej się na terenie Ukrainy i Polski Wielkiej Chazarii.

 4. Dzonyy said

  Skoro Henry Kissinger wieszczy o tym, i daje 10 lat, to nie ma wyjścia.

 5. […] https://marucha.wordpress.com/2014/03/27/obywatel-izraela-kandydatem-na-prezydenta-ukrainy/ […]

 6. MatkaPolka said

  Kryzys na Ukrainie widzimy jako konflikt wewnętrzny na Ukrainie o zdobycie władzy, konflikt miedzy społeczeństwem a Oligarchami, konflikt miedzy samymi Oligarchami, konflikt miedzy Ukraina a Rosja , konflikt miedzy wschodem a zachodem.

  Neo-Rezuny ze „Swobody” lub Prawego Sektora” myślą, ze walczą o „Wielką Ukraine” ( w istocie o panowanie nad i podporządkowanie całego społeczeństwa ), Rosjanie ze Wschodniej Ukrainy (Donbasu i Krymu)myślą, ze walczą oWielka Rosję i o wyzwolenie od Rezunów.

  Jest jednak inny punkt widzenia – Kryzys na Ukrainie jest efektem Walki o wpływy i przewodnictwo dwóch nurtów w świecie żydowskim i walka o leadership w tym świecie.

  To walka żydowskiego syjonizmu a Żydami ortodoksyjnymi, a w szczególności walka między Chabad Lubawicz a reszta żydowskiego świata.

  Nie chodzi tu o Wielka Ukrainę, nie chodzi tu o Wielka Rosję, a chodzi tu o Wielka Chazarię

  Żydzi Przeciwko Chabad oskarżają Żydów z Chabad Lubawicz o wszystkie możliwe przestępstwa, sami zaś przedstawiaja siebie jako dobrotliwych i prawych wyznawców Talmudu ( wyznawcy Talmudu prawi i dobrotliwi ?!!)

  Żydzi Przeciwko Chabad mówią nawet ze ci zChabadu nie sa w ogóle nie sa Żydami.
  Rabiniczny Kongres Żydów (ortodoksyjnych – Naturai Karta i Jewsagainstzionism)) USA i Kanady jest przeciw Syjonizmowi – twierdza nawet, że istnienie państwa Izrael jest zaprzeczeniem religii żydowskiej i przepowiedni Jeremiasza.

  Chabad Lubawicz zaś oskarża wszystkich innych o to, że nie sa wystarczająco czyści i w ogóle nie są Żydami.

  Chabad ma duża obecność na Ukrainie i w Rosji ( wygoogluj Ukraina Chabad, Rosja Chabad)

  Ukraińscy NeoRezuny i Rosjanie ze wschodniej Ukrainy walczą w istocie o zwycięstwo Żyda – Syjonisty z Manhattanu albo Chabadu.

  Tak się dziwnie składa, że wszyscy tzw. Oligarchowie – nowa klasa nowobogackich – w Rosji i na Ukrainie albo sami sa rabinami, albo maja bliskie związki z rabinami z Chabad.

  ŻYDZI PRZECIWKO CHABAD
  Chabad Lubowicz z punktu widzenia ortodoksyjnego Żyda
  Yehudim Neged Chabad (Jews Against Chabad)

  Oto obszerna strona http://www.chabad-mafia.com
  CHABAD-MAFIA
  Wielka krytyczna strona dotycząca żydowskiej sekty Chabad. Podobno dotyczy tylko Chabad , ale czy na pewno. Chabad przedstawiony jest, jako zło samo w sobie, ale czy nie dotyczy to przypadkiem wszystkich sekt żydowskich, a sam Chabad robi tu za kozła ofiarnego.

  C H A B A D – M A F I A
  chabad = lubavitch = cult = mafia = crime = fraud = abuse = drugs = fake

  | Chabad | Cult | History | Religion | Mafia | Crime | Fraud | Abuse | Drugs | Fake |
  | Hatred | Holocaust | Messianic | Boss | Jewish Law | Alternatives | Español |
  | Violence | USA | Israel | World | Idolatry | Book | Psak | Life | Psycho |
  | Kidnap | Arson | Supremacy | Madness | Feedback | Videos |
  | Contradict |

 7. Zawsze mnie zastanawiał motyw obrad knesetu w Polsce.

 8. https://marucha.wordpress.com/2014/03/25/w-rownem-zabito-oleksandra-muzyczko-saszke-bialego/

  147: Juliusz Prawdzic-Tell powiedział/a – 2014-03-25 (wtorek) @ 22:12:30
  Jeśli 25 policjantów aresztuje w kawiarni czołowego ukraińskiego antysemitę i ANTYRUSA, ładuje go z ochroną do samochodów, gdzie go Strzela a ciało wyrzuca na Bruk zaś ochroniarzy wywozi w nieznane to jest to DEMONSTRACJA. W tym wypadku jest to WYPOWIEDZENIE Traktatu Ryskiego – że w MONACHIUM Obamy Polska Równego nie dostanie.
  Znaczy to, że Równe zostanie przyłączone do Ukrainy Kijowskiej – z Czenihowem, Połtawą, Chersonezem i Odessą jako „modyfikacja” Komgresu we Fryburgu Bryzgawijskim w r. 1799. UCHWALONO tam Państwo Żydowskie między Dnieprem a Wisłą, które car Aleksander, gdy Anglia nie dała mu na Kongresie Wiedeńskim Kalifornii, anektował do Bugu. Rotszyld zaczął lamentować i pokłócił się z carem grożąc UPADKIEM ROSJI.
  Państwo żydowskie na Ukrainie zostało reaktywowane przez teścia Stalina Kaganowicza, Nadrabina ZSRS, przy pomocy idących za frontem dywizji NKWD. Kaganowicz anektował jednak Krym, na co pitrowcy poskarżyli się komendantowi okupacyjnemu w Niemczech Żukowowi, który przy pomocy III NSZ przeprowadził dywizje Armii Czerwonej z Brandenburgii na Ukrainę: http://www.wandaluzja.com/?p=p_322&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-i
  Przerażony sojuszem Armii Czerwonej z NSZ Bierut wysłał na Ukrainę LWP, które wzięło w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi 25 tysięcy ton złota na wykupienie przez Holokaustów USA.
  Celem Obamy jest doprowadzenie do Pokoju między Polską a Izraelem. Izrael grozi atakiem Nuklearnym na 22 miast polskich, co ma zniszczyć antysemityzm Środkowoeuropejski jako JEDYNY GROŹNY, na co Polacy zagrozili atakiem nuklearnym na Nowy Jork jako stolicę OPRYCZNEJ Iwana Groźnego. Obama chce to osiągnąć przez MONACHIUM DLA UKRAINY, które powoła państwo żydowskie ze stolicą w KIJOWIE.
  ***
  Skora mi ścierpła, gdy Działacz Polonijny w USA Zażądał od Knessejmu warszawskiego Oddania Żydom Wawelu – dla Miłej Zgody z Holokaustami z haremów stalinowskich. Skoro bowiem Kazimierz III Wielki sprowadził z Węgier 120 tysięcy Żydów, którzy ZBUDOWALI KRAKÓW, to równie dobrze mogli Zbudować i Kijów (???). Jest to historiografia niemiecka SRANIA INNYM DO TALERZY, którą to techniką otruli Rosję i Francję, a dzięki Amerykańskim Guzikom Mundurowym z wojny wietnamskiej otruli też USA.
  Tu jednak Niemcy będą musieli powalczyć z Litwinami, którzy szydzili z Polaków: A NA LITWIE BYŁA STADNINA NA 80 TYS KONI czy: POLSKI ZAMEK KRÓLEWSKI NIE UMYWAŁ SIĘ DO LITEWSKIEGO ZAMKU KSIĄŻĘCEGO…
  Tu złapałem tych litewskich harcowników, bo JAKI TO KSIĄŻECY ZAMEK LITEWSKI? – bo ja taki znam tylko w Kijowie, który też mógł być zbudowany PRZEZ ŻYDÓW czy ogierki żydowske?
  Ukraińcy jednak twierdzą, że STOLICĄ POLSKI BYŁ KIJÓW, ale jeśli tak to jako Sambor, bo nazwa Kijów pochodzi od Wojewody Kija, który w r. 860 zdobył Konstantynopol a potem ODBIŁ Wiedeń, gdzie ożenił się z córką Henryka V Pobożnego Ryksą – polską Lady Makbet. Dzięki temu Kij – zwany też Miotłą – zyskał Dynastyczne imię Popiela II.
  Kij jako Popiel II musiał mieszkać w pałacu GODNYM – na miarę Pałacu Ptolemeuszy w Aleksandrii, który Konstantyn Wlk przeniósł do Konstantynopola, skąd znowu Oleg przeniósł go do Kijowa. Tu bowiem wypada zwrócić uwagę, że olej KONSTANTYNOPOL jako Troję z KONIEM TROJAŃSKIM: http://www.wandaluzja.com/?p=p_293&sName=23.-konstantynopol/ il. IX, która przedstawia Galatę już Po rozebraniu i uprzątnięciu Pałacu Konstantyna Wlk, wobec czego pałac Cesarski trzeba było przenieść na Blachownię.
  Ja to tłumacze tym, że Oleg, który zdobył Konstantynopol siłą 2000 okrętów, czyli pół miliona ludzi w tym kawaleria, kazał pałac rozebrać i przenieść do Kijowa, i dopiero PO ROZBIÓRCE przyszło mu do głowy, żeby się sportretować jako ZDOBYWCA TROI (???). To GRA, ale Dlaczegoż przeniesiony z Konstantynopola pałac nazywał się Ławrą Peczorską czyli Klasztorem Pieczyngów-Prawdziców? To można jednak tłumaczyć ową PÓŁMILIONOWĄ armią, której Oleg NIE MIAŁ, ale wg danych arabskich Prawdzice z Rostowa nad Donem mieli armię STAŁĄ o sile 400 tysięcy piechoty i jazdy.

 9. Dzonyy said

  W ramach zacieśniania przyjaźni, oczywiście, nieprawdaż, Panie Stanisławie?
  Jeśli plemię traktuje jakieś terytorium jako swoje, to prowadzi na tym terytorium obrady, narady, różne spędy, wszystko legalnie i bez przeszkód a nawet za zaproszeniem na to terytorium przez tubylców.

 10. Dzonyy said

  Nawet nie przez tubylców, tylko plemienną agenturę udającą tubylców i wszelki ich bliższy i dalszy pomiot.

 11. Joe said

  Re 2…Czy Pan nie zdaje sobie sprawy z waznosci etapu?Pan byly prezydent w Polin pseudonim Bolek…streczy juz od roku nowy etap….Globalne S…wienie….z obrazkiem w klapie oczywicie.

 12. Stary Warszawiak said

  O ile mi wiadomo w trzech krajach; Japonia, Szwecja, Wielka Brytania, ażeby móc kandydować do parlamentu tych
  krajów, trzeba udowodnić, że się jest od trzech pokoleń Japończykiem, Brytyjczykiem, Szwedem.
  W Izraelu trzeba udowodnić, że się jest od pięciu pokoleń Żydem.
  Ale gdyby coś podobnego usiłował ktoś w Polsce wprowadzić, od razu byłby antysemitą.

  Nie wiem, jak w Japonii – ale w W. Brytanii czy Szwecji prawo to wydaje się być martwe.
  Admin

 13. Dzonyy said

  Teraz nowym etapem jest atak na tych „pieprzonych Ruskich” za pośrednictwem Ukrainy. Medialne szczucie, prowokacje Żirinowskiego, zbieranina wypowiedzi różnych mężyków stanu, przyklaskiwanie O’Bamie, co to udzielał się ostatnio. Nachalna propaganda, powtarzanie ile się da w mediach słów „aneksja Krymu”, taki rozkaz dostały media i tak powtarzają. Co wiadomości to „aneksja Krymu”. Ufającym ,że NATO ich obroni przed imperializmem Putina ma to się utrwalić w stu procentach, żeby na chwilę nawet nie pomyśleli inaczej. Bo skoro Unia Europejska mówi „jednym głosem”, to jak to może być nie prawda? No to teraz, skoro kazano mówić unisono, ci sami, którzy kazali wsadzić chcą plemiennego na wodza „nowej Ukrainy” gdzie będzie druga kraina szczęśliwości, zaraz, po naszej. A może nawet i przed naszą, bo będzie to kraina oficjalna i bez przykrywek, jak u nas. A jak spadniemy na drugie miejsce, to będzie pole do popisu (przepraszam za skojarzenia) dla Radków, Bronków aktualnie panujących, innych takich współbiesiadników konsumpcji Kraju, by „żądz moc móc zmódz”.

 14. JO said

  ad.6.

  Na Zachod Uciekaja Pedaly z Rosji…, jakos nie widze ani jednego Normalnego Rosjanina a przeciwnie, potomkowie szlachty Rosyjskiej wracaja do Rosji.
  Jak to sie ma z tym co Pan wpisuje?

 15. JO said

  Rosjanie odnotowali dodatni przyrost naturalny i to nie chinczykow a Rosjan na Rosyjskiej ziemi – jak to sie ma do wpisu Matki Polki???

 16. Kar said

  Na Zachod Uciekaja Pedaly z Rosji..

  Litwini gadajacy po rosyjsku…

 17. Jan said

  Ad 15
  To musi się bardzo nie podobać ” przybłędom”, wszak Słowian to rasa do eksterminacji.

 18. JO said

  ad.17. Zydo_masoneria exterminuje rase bialego czlowieka – nie tylko Slowian….Zachod robi sie Czarny…

 19. dejpanspokój said

  No i wyłazi szydło z zapchlonego wora. Ale czy w Polsce było i jest inaczej? Lejba, Stolzman. W sumie było inaczej bo nazwiska sobie zmienili za wczasu i mamili/mamią ludzi „polskością”, a tam bez żenady startuje w jarmułce.

 20. Fran SA said

  Telefon do agencji posrednictwa pracy:
  „Halo, tu mowi Rabinowicz; czy potrzebujecie takiego specjalisty?”

 21. Fran SA said

  Ad.12
  Stary Warszawiak
  Niejaki pan Tony Blair posprzedawal tytuly lordowskie pejsatym i teraz Izba Lordow smierdzi cebula

  http://www.redressonline.com/2010/05/jews-eight-times-over-represented-in-uk-parliament/

  Korona tez. Ksiaze Karol jest obrzezany:

  http://felieton102.bloog.pl/id,337671697,title,Zydzi-w-rodzinie-krolewskiej,index.html?smoybbtticaid=611f60

  Torah government in the UK:
  http://www.redressonline.com/2013/06/david-camerons-torah-government/

  A szef Opozycji w Anglii jest z pochodzenia polskim zydem
  KOMPLECIK

Sorry, the comment form is closed at this time.