Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Polska wystąpiła do Wielkiej B…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Apostołowie opinii i ich działalność

Posted by Marucha w dniu 2014-03-28 (Piątek)

Poniższy tekst zawiera wyłącznie fragmenty informacji zaczerpnięte z witryny firmy „Apostołowie Opinii”:
http://www.apostolowieopinii.com/.
Admin

Ochrona wizerunku w Internecie
Pełna kontrola opinii na temat Twojego biznesu w Internecie
Identyfikacja źródeł zagrożeń powstających online
Kompleksowy audyt wizerunku i inteligentny stały monitoring opinii

NASI KLIENCI JUŻ MAJĄ ŚWIĘTY SPOKÓJ W INTERNECIE!

Pełna kontrola nad wizerunkiem w sieci

W czasach mediów społecznościowych i szybkiego szerokopasmowego Internetu tradycyjne rozwiązania w zakresie wizerunku firmy, marki i osoby powoli nie wystarczają. Dynamiczny wzrost przepływu informacji i wynikające z niego częste małe i ogromne kryzysy wizerunkowe związane m.in. anonimowymi opiniami dotykają zarówno duże korporacje jak i małe praktyki lekarskie. Innowacyjne rozwiązania Apostołów Opinii powodują że przez kryzys wizerunku można przebrnąć w sposób skuteczny i kontrolowany. Nasze produkty zmieniają podejście do zarządzania wizerunkiem w sieci zarówno przez właścicieli firm jak i zespoły PR.

Monitoring oraz identyfikacja źródeł zagrożenia w Internecie

Nasze rozwiązania dotyczące monitorowania marki, firmy lub osoby w sieci nie przekładają się tylko na suche dane. Dzięki profesjonalnym analitykom oraz wieloletniemu doświadczeniu oprócz szczegółowego i szerokiego zbioru informacji dostarczamy wnikliwe informacje obejmujące zarówno identyfikację źródeł zagrożenia dla danego podmiotu jak i możliwe scenariusze rozwoju danej sytuacji. dowiedz się więcej.

Szybkie działania weryfikujące nieprawdziwe informacje pojawiające się w sieci

Naszym głównym narzędziem w innowacyjnym zarządzaniu wirtualną reputacją w sieci jest natychmiastowe rozpoczęcie działań obejmujące weryfikację znajdujących się informacji sieci. Cechą charakterystyczną naszych narzędzi jest szybkie rozpoczęcie działań. Nasze narzędzia wspierane są przez doświadczony dział prawny i informatyczny. W przypadku negatywnej weryfikacji przetwarzane dane dotyczące marki, firmy lub osoby są usuwane z zasobów sieci oraz zasobów wyszukiwarekdowiedz się więcej.

Profesjonalny i inteligentny audyt wizerunku w Internecie

Większość zewnętrznych problemów firmy czy praktyki lekarskiej bierze się z braku kontroli nad wirtualna reputacją. Tylko profesjonalny i inteligentny audyt wizerunku przeprowadzony jest w stanie zaprezentować pełen obraz wirtualnej reputacji firmy w Internecie. W Audycie prowadzony przez doświadczonych analityków można znaleźć zarówno katalog problemów jak szczegółowe sposoby ich rozwiązania. Każdy audyt powstaje w sposób indywidualny może być zarówno całościowy jak i poświęcony konkretnym problemom.

Skuteczne wsparcie w kryzysie online

Rozwiązania i narzędzia projektu Apostołowie Opinii nie ograniczają się tylko to odpowiedniego zarządzania wirtualną reputacją. Wspieramy naszych Klientów zarówno na każdym etapie kryzysu jak i poza nim. Nasze działania obejmują działania w mediach społecznościowych oraz tradycyjnym Internecie. Dzięki naszym rozwiązaniom firmy, marki i osoby uzyskują święty spokój w internecie. dowiedz się więcej

 1. Pełna kontrola nad wizerunkiem marki lub osoby w Internecie.
 2. Identyfikacja podstawowych źródeł zagrożenia powstających w sieci.
 3. Dostęp do pełnego obrazu wizerunku marki / osoby w Internecie (audyt).
 4. Szybkie usunięcie istniejących szkalujących informacji w sieci.
 5. Sprawdzenie wszystkich informacji pojawiających się w sieci.
 6. Działania w mediach społecznościowych.
 7. Skuteczne działania weryfikujące nieprawdziwe informacje.
 8. Usuwanie nieprawdziwych informacji.
 9. Pełna archiwizacja usuwanych informacji.
 10. Profesjonalne doradztwo w zakresie wizerunku w Internecie.

Produkty

Pakiet Plus

Pakiet PLUS (PP) skierowany jest do małych i średnich firm, w tym także do praktyk lekarskich oraz placówek medycznych, którzy potrzebują precyzyjnej informacji dotyczącej ich reputacji / wizerunku w Internecie. Pakiet PLUS (PP) dedykowany jest dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i przede wszystkim skutecznego usunięcia z sieci szkalujących informacji na ich temat.

Cleaning

Monitoring Wirtualnej Reputacji

Monitoring Opinii (MO) jest skierowany do małych i średnich firm ( w tym praktyk lekarskich, placówek medycznych) którzy chcą/potrzebują precyzyjnej informacji dot. ich reputacji/wizerunku w Internecie.

Kompleksowy Audyt Wizerunku

Kompleksowy audyt wizerunku (KAW) jest skierowany do do firm, marek i osób które chcą mieć kopleksową wiedze dotycząca ich wirtualnej reputacji w sieci.

Pakiet Biznes

Pakiet biznes (PB) skierowany jest do wszystkich firm które znajdują się w wizerunkowej sytuacji kryzysowej i potrzebują skutecznych i kompleksowych rozwiązań.

Pakiet Social Media

Więcej – na stronie http://www.apostolowieopinii.com

Przekopiował i inteligentnie wkleił
Gajowy Marucha

Komentarzy 10 do “Apostołowie opinii i ich działalność”

 1. Cham Wiejski said

  Uważam, że skuteczną i inteligentną ochronę wizerunku w Internecie, kontrolę opinii na temat twego wizerunku oraz skuteczne wsparcie w kryzysie on-line zapewnić mogą również odpowiednio wyszkolone grupy podwykonawców, zaopatrzone w pałki, gaz, a czemu by nie w pistolety?

 2. Aro said

  A czy usuną moją opinię na ich temat? Bo wydaje mi się, że są zwykłymi, bezczelnymi cenzorami. Tak, Apostołowie Opinii (nazwa tak samo bezczelna jak wasze działania), o was piszę.

 3. Zerohero said

  Warto przypomnieć, że „apostołowie opinii” mają związek z tym tematem:

  https://marucha.wordpress.com/2014/03/27/ekspert-jak-poznac-propagandowe-posty-pod-ukrainskimi-tematami/

  Michał Fedorowicz – szef firmy wypowiada sie na temat walki z rzekomymi rosyjskimi agentami. Agenturalność ocenia po uważaniu. Nawiasem mówiąc, metody jakich Fedorowicz używa w celu „demaskowania” rosyjskich agentów są…niezbyt błyskotliwe. Fedorowicz sugeruje, że Polacy są intelektualnie niezdolni do pisania długich i merytorycznych koementarzy, a więc podział jest taki: „KGB” pisze komentarze merytoryczne, a ogłupieni przez Putina Polacy piszą krótkie i niekulturalne…

  A teraz zastanówmy się w jakiej roli występuje w tym temacie fima „Apostołowie opinii”…Fedorowicz mówi w swoim imieniu czy w imieniu swojego klienta? Innymi słowy: czy agentów rosyjskich pan Fedorowicz szuka i analizuje za darmo (z pobudek altruistycznych) czy ktoś mu to zlecił za pieniądze?

  Druga sprawa. Ludzie są różni, firmy są różne. Jeśli ktoś zbiera w Sieci gromy, to czasem zasłużone. Czasami na drania (np. bezkarną firmę truciciela) nie ma innego bata niż ponarzekanie w Internecie. W jaki sposób pan Fedorowicz oddziela klientów uczciwych od nieuczciwych? Ma kryształową kulę, zgaduje, prowadzi wstępne śledztwo… ?

  czy też…

  bezpardonowo (ale w granicach prawa ma sie rozumieć) zwalcza przeciwników każdego kto mu zapłaci?

  Podsumowując. Czy pan Fedorowicz jest autorytem mającym prawo moralne i kompetencje intelektualne aby stawiać wyroki na temat polskich internautów?

  I jeszcze na koniec… Secyfika takich firm jak „apostołowie opinii” może pociągać konieczność wyjaśnienia wszelkim „oszczercom”, że za swoje słowa odpowidają karnie. Pan Fedorowicz ludzi popierajacych działania Rosji na Ukrainie dzieli na dwie kategorie: głupców i zdrajców. Czy to nie podpada pod naruszenie dóbr osobistych, znieważenie itp.

  ?

 4. Zerohero said

  ZASTRZEŻENIE

  Nie jest moją intencją naruszanie dobrego imienia firmy „apostołowie opinii” ani dóbr osobistych pana Fedorowicza. Firma prowadzi z pewnością uczciwy biznes a pan Fedorowicz ma prawo do wyrażania swoich prywatnych i zawodowych opinii.

  Uważam jednak, że pan Fedorowicz (tak jak przeciwnicy jego klientów) musi sie liczyć z tym, że w Polsce pewne osoby poczują sie znieważone jego opiniami. A jak sie ktoś poczuje znieważony, to może podjąć kroki prawne Szanowny Panie Fedorowiczu.

 5. Mruk said

  Pan Fetorowicz ma cały wymiar sprawiedliwości po swej stronie i pogróżek się nie obawia.

 6. Zerohero said

  Być może udowodnienie ogólnikowo (zbiorowego) zniesławienia jest trudne i dlatego facet sobie na wiele pozwala. Stronniczości sądów bym w to nie mieszał.

  Z drugiej strony faktem jest, że niektórzy nieźle odlecieli. Np. (chyba Wildstein) powiedział, że „nie ma dobrych Rosjan”. Pomyślmy co by się działo gdyby tak ktoś powiedział o Żydach. Sąd, wyrok i odsiatka. Najwyraźniej obserwujemy postępujące zdziczenie spowodowane przeświadczeniem o bezkarności. Ta banda jest wyjątkowo zdemoralizowana.

 7. Griszka said

  @6
  Wildstein fantazjował jak niby Rosjanie strzelają do kobiet za stówę. Oczywiście takich epitetów nigdy nie użyje wobec banderowców czy IDF, którego żołnierze np. rozjechali buldożerem niewinną Amerykankę Rachel Corie.
  Do tej pory te zbiry drwią sobie z tragedii tej dziewczyny. Znany był skandal z „naleśnikami Corie”.
  Oczywiście Dawidek nie opisze jak bardzo cywilizowani są jego współziomkowie.

 8. Griszka said

  Ups. Tzw. niezależny ekspert zapomniał dodać, że zamiast dać obiektywny komentarz do prasy zwyczajnie reklamował tam swoją działalność gospodarczą 🙂

 9. bodo said

  „Monitoring Wirtualnej Reputacji

  Monitoring Opinii (MO) jest skierowany do małych i średnich firm ( w tym praktyk lekarskich, placówek medycznych) którzy chcą/potrzebują precyzyjnej informacji dot. ich reputacji/wizerunku w Internecie.”

  Widocznie ktoś zamierza podłączyć nagrobki do internetu, więc sprawa jest poważna.

 10. Eris said

  Re6:

  „Ta banda jest wyjątkowo zdemoralizowana” – lub opłacana.

  Kolejną sprawą jest wysyp firm takich jak „Apostołowie Opinii” (a przynajmniej publiczny ich wysyp), czy to aby nie przygotowanie do wprowadzenia założeń TTIP ?

Sorry, the comment form is closed at this time.