Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Aresztowania członków Automajdanu

Posted by Marucha w dniu 2014-03-29 (Sobota)

Niedaleko budynku, w którym kwaterowała bojówka milicjanci znaleźli trupa 49-letniego mężczyzny, który został zabity dwoma strzałami w głowę.

W ramach trwających porachunków między dawnymi sojusznikami z Majdanu ukraińska milicja zatrzymała grupę dziewięciu aktywistów tzw. Automajdanu, zmotoryzowanej bojówki, którą w trakcie burd w Kijowie zachwycały się polskie media. Grupą dowodził jeden z „bohaterów” Majdanu, dziennikarz motoryzacyjny Andriej Dzindzia.

Zatrzymanym odebrano broń palną, m.in. dwa automaty „Kałasznikowa” i siedem pistoletów, a także koktajle Mołotowa, noże, świece dymne i odzież maskującą. Niedaleko budynku, w którym kwaterowała bojówka milicjanci znaleźli trupa 49-letniego mężczyzny, który został zabity dwoma strzałami w głowę. Do jego zabójstwa przyznało się dwóch zatrzymanych automajdanowców.

http://kievvlast.com.ua
http://konserwatyzm.pl

Komentarzy 5 to “Aresztowania członków Automajdanu”

 1. Luxeuro said

  „”Bezprawne działania nacjonalistów ukraińskich wreszcie przyciągnęło uwagę wspólnoty międzynarodowej, z szefem unijnej dyplomacji Catherine Ashton potępiająca Prawy sektor za ich nacisk i „niedemokratyczne ” żądania dymisji ministra Spraw Wewnętrznych .”

  „Te „zastraszanie” (są protesty przed siedziba ministerstwa) szef polityki zagranicznej UE uważa, stoi przeciwko wszystkim „zasadom demokratyczności oraz praworządności”, jak Ashton wezwała ultra-prawicowej grupy „do powstrzymania się od użycia lub groźby przemocom.”

  Śmiechu warte, no ale tylko rosyjscy agenci mogą negatywne odbierać „demokratyczne” słowa Pani Ashton 🙂

  Pozdrawia

  RusAgent – Lux003-1

 2. Krzysztof P said

  O tyle są potrzebni komukolwiek to jako ” mięso armatnie ” w niedokończonym konflikcie stron! Później i angielska kobyła dyplomacji czyli p. AShton uzna, że są tylko zawadą i kompromitacja dla Unych. I wówczas…./ czas zacznie pracować dla nas /!!!

 3. Zerohero said

  i Catherine Ashton potępiająca Prawy sektor za ich nacisk i “niedemokratyczne ” żądania dymisji ministra Spraw Wewnętrznych

  Przecież prezydenta tak usuneli. Ja pie… co za hipokryzja. Nic dziwnego, że muszą w Sieci polować na ruskich agentów. Człowiek na poziomie widzi jakie to zakłamanie.

 4. Rysio said

  No proszę, wystarczyło tylko kilka dni, aby prawy sektor się obudził z ręką w nocniku, umaczaną kałem aż po łokieć.

  Panie i Panowie, na Ukrainie zaczyna się przedstweinie na żywo pt. Nacht der langen Messer.

  🙂

 5. marta15 said

  murzyn zrobil swoje ,murzyn morze odejsc.

Sorry, the comment form is closed at this time.