Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  revers o Wolne tematy (53 – …
  kot targalskiego o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Kara za wyleczenie z raka

Posted by Marucha w dniu 2014-03-31 (Poniedziałek)

To ogląda się jednym tchem i lepiej jak najlepszy kryminał. Jest to dowód na to, co znaczy życie ludzkie dla tych co chcą uważać siebie (USA również) za obrońcę życia i uczyć inne narody demokracji i wszelkich praw ludzkich.

Proszę zauważyć że FDA chciało zamknąć polskiego lekarza do więzienia na wiele lat, tak aby z tamtąd nigdy nie wyszedł. Wydali z publicznych pieniędzy dziesiątki milionów dolarów na prawników tylko w jednym celu – ZNISZCZYĆ KOGOŚ KTO UDOWODNIŁ ŻE URATOWAŁ ŻYCIE.

Należy bardzo podziwiać dr. Burzyńskiego że potrafił stawić czoła tak potężnej mafii. Tak chyba tylko czyni Polak. Prawdopodobnie mafia farmaceutyczna Rockefellera straciła dużo „many, many”.

Jeśli był on w stanie przejść coś takiego i to w najbardziej publiczny sposób, to już samo to udawadnia że jego terapia jest skuteczna i on w to wierzy. Walczy z bandą wierząc, że może uratować kolejne życie. I co ciekawe – nikt z „możnych” tego świata nie zgłasza dr Burzyńskiego do np. Nagrody Nobla…

Mamy prawo czuć się dumni z dr. Burzyńskiego i nie tylko jako Polacy.

Po angielsku:

http://vimeo.com/24821365
http://vimeo.com/69209285

albo

http://www.youtube.com/watch?v=iqJ_709pL5Y
http://www.youtube.com/watch?v=zfZW8YVya0c

Z polskim tłumaczeniem:

http://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM

[Cz. 2 filmu podesłał p. Gracjusz]

Dla potwierdzenia że ta klinika istnieje do dnia dzisiejszego proszę zajrzeć na ten link:
http://www.burzynskiclinic.com

Dziękuje Panu Stanisławowi za podesłanie tego filmu.

krystekart@gmail.com
http://www.wicipolskie.org

 

Komentarze 23 to “Kara za wyleczenie z raka”

 1. mgrabas said

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/09/20/dobre-wiadomosci/#comment-36614

 2. Zbyszko said

  Polecam film o BigPharmie:

 3. — Ci obrzydliwi ludzie , ich instytucje , ich osrodki wladzy , dzialajace faktycznie przeciw Rodzajowi Ludzkiemu , to rak spoleczenstwa amerykanskiego .
  Bardzo chory Narod . Bardzo zle rokowania przyszlosci

 4. gracjusz said

  Hej, Panie Gajowy,
  mam cz. 2 Pl

 5. Marta said

  Gdyba Polska była Polska, mielibysmy klinikę doktora Burzynskiego u siebie, a państwo finansowaloby leczenie wszystkich chorych, także tych ubogich. Gdyby Polska była…

 6. antka kobity szwagra brat said

 7. NICK said

  Abstrahując [a, może i nie].
  Tzw. ‚najważniejsi’ we świecie, mają LEKI na, prawie wszystkie, nowotwory. I, żyją ! Zdechną w późnej STAROŚCI.
  MY to nawóz. Np. historii.
  W razie czego, mają: klony, Nas – dawców narządów i WSZYSTKIEGO, sobowtórów[to, już trąci myszką] MAJĄ TAM, GDZIE TO WIDAĆ.
  Okiem nieuzbrojonym.

 8. AQQ said

  “House of Numbers: anatomia epidemii AIDS”, ma polskie napisy.

 9. gracjusz said

  Przy okazji tematu o leczeniu raka tanimi metodami, wlepię się z metodą leczenia zwykłych infekcji. Mogę tą metodę odpowiedzialnie promować dlatego, że sprawdziłem jej skuteczność na sobie, ale przede wszystkim dlatego, że kilka dni temu, na stronie bigfarmy, znalazłem artykuł niezwykle potwierdzający bezpieczeństwo stosowania tlenku chloru w zwalczaniu infekcji bakteryjnych.

  Czyli, bez procesów sądowych jedna big farm niechcący obaliła kłamstwa drugiej big farmy a dotyczące podchlorynu sodu a właściwie uwolnionego -przy pomocy cytryny- z tej substancji tlenku chloru.
  Podchlorym jest koszmarnie tanią metodą na dławienie gryp i zapaleń gardła. ( mam buteleczkę za 9 zł i w przeciągu chyba 3 lat w 3 osobowej rodzinie pokonałem wszelkie infekcje w przeciągu jednej nocy)
  Cyt. :
  STABILIZOWANY ROZTWÓR TLENKU CHLORU (IV) – ClO2
  Stabilizowany dwutlenek chloru to ClO2 w roztworze wodnym. To utleniający biocyd i toksyna metaboliczna. Oznacza to, że dwutlenek chloru zakłóca procesy transportu substancji odżywczych przez błony komórkowe mikroorganizmów. Stanowi najbardziej selektywny utleniacz, gdyż reaguje jedynie ze zredukowanymi związkami siarki, aminami drugiego i trzeciego rzędu oraz innymi mocno zredukowanymi i reaktywnymi związkami organicznymi.
  Dzięki swym właściwościom bakterio- i grzybobójczym znalazł zastosowanie jako dodatek do past do zębów. Usuwa resztki jedzenia z zębów i likwiduje nieprzyjemny zapach z ust. Dodatkowo nie niszczy szkliwa i nie pozostawia szkodliwych produktów powstających w procesie niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych.”

  Tekst ten pochodzi z psychopatycznej strony biotechnologia.pl 🙂
  Mamy więc dowód, ze terapia chlorynem sodu i cytryną jest skuteczna 🙂 ,bezpieczna i selektywna 🙂 Tzn, działa tylko na białka ( a właściwie na jeden ze składników białek ) zarazków 🙂

  Terapia chlorynem jest bezpieczna pod warunkiem nafaszerowania się antyutleniaczem ( np. Vitaminą C ) po kuracji. Uwaga : to jest moje przemyślenie. Np. kilka godzin po terapii. Ja brałem chloryn na noc a rankiem spożywałem ok. 3 g Vit. C . Syntetycznej ale z grupy L – lewoskrętnej.
  Chlor jest utleniaczem i niestety produkującym sporo wolnych rodników. Natomiast Vit. C niszczy wolne rodniki i zatrzymuje destrukcyjną rolę rodników.

  Aha, na 3 godz. przed przyjęciem chloru brałem podobną dawkę ( 3 g ) vit. C by wymieść rodniki spowodowane stanem zapalnym.
  Informacja z cytatu jest niezwykle istotna dla tych, którzy zatknęli się z tą metodą leczenia ale wystraszyli sie kłamliwych opinii bigfarmy.
  Chloryn sodu jest praktycznie zakazany w obrocie , poza kilkom krajami. W Pl jest do kupienia – ja to kupiłem w chyba w lekabel.

 10. JO said

  ad.9 . Wszystkie choroby wirusowe, bakteryjne i Nowotwory nalezy zwalczasc w tym jedzeniem zgodnym z Grupa Krwi…

 11. Zbyszko said

  Zbyszko @2, pomyliłem linki bo chodziło mi o ten film:

  Ale tamtem także warto obejrzec

 12. NICK said

  Ad.9. Gracjusz.
  Pana? Para lub quasimedyczny tekst szkodzi temu FORUM.
  Czy jest Pan medykiem?
  Ad. 10. P. JO.
  Troszkę racji. Procent?
  Jedzenie i grupa krwi.
  Żarło? Wpływa !
  Grupy krwi? Niewiele ! Bo to garnitur. Genetyczny.

 13. Boydar said

  Panie Gracjuszu, wiedziałem, że Pan NICK Się wzbudzi jak przeczyta (9). On tak zawsze, ale kiedyś obiecałem, że nie będę Go wqurwiał 🙂

  W tajemnicy Panu powiem (tak żeby ten wstrętny NICK nie usłyszał), że zgadzam się z Panem co do (9)

 14. JO said

  Od.12. Nonsens! Garnitur genetyczny determinuje nasze potrzeby oraz nasze slabosci .

  Czy Pan wie, ze dieta odpowiednia do KRWI Grup Leczy sie Choroby Psychiczne?

 15. Krystyna said

  Wszystko pieknie jezeli chodzi o dr. Burzynskiego, tylko nie podoba mi sie cena jaka on kasuje za pobyt w jego klinice , jest to $40.000 miesiecznie. Pytam sie kogo na to stac.Niedawno byla u nas w Kanadzie petycja, ktora zglosili rodzice dziewczynki , ktora miala byc leczona u dr.Burzynskiego z prosba o podpisy i nastepnie wyslana do rzadu z prosba o oplacenie kosztow leczenia. Dlatego znam ceny.

  ad9 Gracjusz zgadzam sie z panem jezeli chodzi o NaClo2 tzw nadchloryn sodu.

  Mam kilka blogow gdzie lubie zagladac i dowiedzialam sie o tym zwiazku z blogu Marka Podleckiego http://www.monitor-polski.pl, artykul mms leczy 95 wszystkich chorob.
  Tam rowniez dowiedzialam sie o Jim Humble, ktory przez przypadek odkryl ,ze zwiazek ten leczy b. skutecznie malarie ,ale to cala dluga historia . Z blogu Marka rowniez dowiedzialam sie o Janie Taratajcio, Polaku, ktory produkuje tzw zapper zrobiony wedlug dr.biolog Hulda Clark, ktora odkryla , ze wiekszosc chorob , ktore mas gnebia sa spowodowane przez grzyby, pasozyty, bakterie i wirusy .
  Odkryla ona, ze mozna pozbyc sie tego talatajstwa stosujac 30kHz , bateraia na prad staly. Byla ona przesladowana przez firmy farmaceutyczne. Taratajcio udoskonalil to urzadzenie i sprzedaje je za smieszne pieniadze. Moj brat w Polsce byl w ub. roku operowany na raka jelita , zmusilam go doslownie zeby to uzywal do tego wyslalam mu tzw indianskie ziola ESSIAC, po dwoch miesiacach ganial jak czlowiek w pelni zdrowy a ma on 74 lata, lekarz zbaranial, bo nigdy nie widzial takiego przypadku. Uzywa profilaktycznie do dzis. Ja pozbylam sie boli kregoslupa , i stawow. Atakujaca mnie grype wytluklam w 1,5 godziny ale tu uzylam trick , bo odkrecilam wolna elektrode i metalowa zlaczke dalam do ust , po 10 min zappowania juz czulam jak bol gardla i uszu zanika , 30 mni przerwa i od nowa , po 3 zappowaniach bylam zdrowa.
  Kilkanascie osob moich znajomych w Kanadzie rowniez uzywa zappera i sa bardzo zadowoleni, w Polsce rowniez kilka osob. Znajoma z Polski, ktora miala raka pluc i po operacji czula sie fatalnie, poslalam jej ziola ESSIAC i namowilam na kupno zappera zaczyna dochodzic do siebie. Jest to zupelnie metoda bezinwazyjna, bo bez zadnuch lekow, trzeba po zappowaniu pic zsiadle mleko , jogutr lub kefir i to wszystko.
  Dieta jest wazna , warzywa, owoce, nie jesc pszenicyi i cukru.Mieso z umiarem.

 16. Boydar said

  Panie NICK, pomocy !!! Już nie będę na Pana nastawał ! Obiecuję !

 17. Rysio said

  Aż strach pomyśleć jak ludzie musieli się źle odżywiać i źle leczyć przed 1901 rokiem (kiedy to Karl Landsteiner odkrył grupy krwi).

  JO żadne leczenie nie pomoże bo on ma krew, która do ani jednej grupy się nie zalicza i nie pasuje.

  🙂 🙂 🙂

 18. Rysio said

  re 10. Wszystkie choroby wirusowe, bakteryjne i Nowotwory nalezy zwalczasc w tym jedzeniem zgodnym z Grupa Krwi

  Święta prawda ja zgodnie z moją grupą krwi wszelkie świństwa zwalczam tym oto płynem.

  🙂

 19. Boydar said

  To chyba pamiątkowa flaszka, Panie Rysiu. Jakiś wczesny Gierek.

 20. konfuzjusz said

  Witamina C to lakton kwasu l gulonowego. Izomeryczna forma d nie jest biologicznie aktywna jako witamina. Wiec kwas d gulonowy nie jest witamina I nie mozna mowic o witaminie C w formie izomerycznej d, gdzie grupy funkcyje wystepuja po prawej stronie czasteczki.

  Witamina c strukturalnie jest cukrowcem, ale przestrzennie wypada z tej klasyfikacji, jako ze cukrowce sa w postaci d..

  Ot, tak zeby sie powymadrzac i dla formalnosci…

 21. bardzo said

  Nie moge sie powstrzymac i znow sie pochwale. Lat temu 35 mialem przyjemnosc pracowac z dr. Burzynskim, dobierajac wyposazenie do technicznej skali procesu otrzymywania frakcji polipeptydow (nie powiem z czego choc to zadna tajemnica), a pracowalem wtedy w nieistniejacej juz firmie Ladish, ktora wytworzyla linie wyposazenia sprzedawanego dzis przez Tetra Pak, mianowicie Tri-Clover, uwazana powszechnie za Cadillac of the industry.

 22. NICK said

  Ad.16. Re. poprzednie.
  Teraz to pomocy… .:D.
  Przeleciałem dalsze wypociny i jestem nieco wzbudzony.
  No comments!

 23. Burzyński – Rak to poważny biznes cz. 2 said

  Poniewaz linki z druga czescia w jezyku polskim nie pokazuja filmu, zalaczam ponizsze wejscie.
  http://splashurl.com/m9y9zdk

Sorry, the comment form is closed at this time.