Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pomoc dla Ukrainy to zły interes dla wszystkich

Posted by Marucha w dniu 2014-03-31 (Poniedziałek)

Artykuł sponsorowany przez gajówkę za krwawe ruble Putina.
Admin

W ubiegłym tygodniu Kongres ogromną większością głosów zatwierdził  ustawę o pomocy dla Ukrainy w wysokości  miliarda dolarów oraz o poszerzeniu sankcji wobec Rosji. Ustawa prawdopodobnie zostanie podpisana przez prezydenta. 

Jeśli myślisz, że obywatele USA wyślą swoje pieniądze na Ukrainę po raz ostatni, mylisz się. To jest dopiero początek.

Ten miliard dolarów dla Ukrainy to nie tylko okradanie amerykańskiego podatnika, ale i kiepski interes dla samych Ukraińców. Ani jeden potrzebujący Ukrainiec nie zobaczy nawet grosza z tych pieniędzy, ponieważ będą użyte do ratowania międzynarodowych banków, w których Ukraina ma długi publiczne.

Według postanowień Międzynarodowego Funduszu Walutowego [MFW] i jego planów wobec Ukrainy, poziom życia przeciętnego mieszkańca pogorszy się. Rząd zamrozi pewne podwyżki płac, podniesie podatki, a ceny energii wzrosną w znaczący sposób.

Ale za to bankierzy będą zarabiać pieniądze, a MFW przejmie kontrolę nad ukraińską gospodarką.

Wspomniana ustawa oznacza również dalsze wydrenowanie kieszeni amerykańskiego podatnika na finansowane przez rząd różne organizacje „pozarządowe” [NGO] „promujące demokrację” oraz na nadawanie propagandy na falach Radia Wolna Europa i Głosu Ameryki. Znalazło się i miejsce na pobrzękiwanie szabelką: do sekretarza stanu USA skierowano apel o „zapewnienie wzmożonego bezpieczeństwa dla współpracy z członkami NATO z Europy Środkowej i Wschodniej”.

USA „promowały demokrację” na Ukrainie przez ponad dziesięć lat, ale jakoś nie widać, by wynikło z tego cokolwiek dobrego. Ostatnio demokratycznie wybrany rząd został obalony przez barbarzyńskich rebeliantów, co jest pogwałceniem zasad tejże demokracji, w której rządy są zmieniane w drodze wolnych i uczciwych wyborów. Jest szokujące, że zarówno rząd amerykański, jak i jego organizacje „pozarządowe” stanęły po stronie puczystów. Gdyby istotnie troszczył się o demokrację, nie stanąłby po żadnej stronie – bo to w ogóle nie jest nasza sprawa.

Waszyngton nie chce mówić o własnych działaniach, które doprowadziły do ukraińskiego zamachu stanu, lecz skupia się na reakcji Rosji na zamieszki wzniecone przez USA tuż pod jej drzwiami.

Nowa ustawa, uchwalona przez Kongres rozszerza sankcje wobec Rosji z powodu roli, jaką odegrała w popieraniu referendum na Krymie, gdzie większość ludności postanowiła dołączyć się do Rosji.

USA, które brały decydujący udział w wymuszonej siłą zmianie granic w Serbii i innych krajach – nagle oświadczają, że granice międzynarodowe na Ukrainie nie mogą być kwestionowane. 

Ci z nas, którzy nie popadają w euforię na myśl o sankcjach, o manipulowaniu wyborami czy o wysyłaniu naszych żołnierzy za granicę, są atakowani za brak patriotyzmu. Tak było, gdy nie popieraliśmy wojny w Iraku, ataku na Libię i w innych przypadkach.  I to samo ma miejsce ponownie, gdy nie chcemy kolejnej, zimnej czy gorącej, wojny z Rosją o niewielki półwysep, który nie ma najmniejszego znaczenia dla USA i naszego bezpieczeństwa narodowego.

Uważam, że prawdziwy patriotyzm polega na obronie naszego kraju i na staraniach o to, by nasze wolności obywatelskie nie były podważane tu, na miejscu.

Niestety, podczas gdy tak wielu koncentruje się na problemach wolności Krymu – Kongres USA jest zdecydowany „zreformować” Agencję Bezpieczeństwa Narodowego [NSA] w taki sposób, aby zmusić prywatne firmy do gromadzenia naszych danych osobowych i jeszcze bardziej ułatwić NSA szpiegowanie każdego z nas.

Musimy zmienić nasze priorytety w kierunku promowania wolności w samych Stanach Zjednoczonych!

Ron Paul
http://ronpaulinstitute.org
Tłum. gajowy Marucha

Komentarzy 8 do “Pomoc dla Ukrainy to zły interes dla wszystkich”

 1. Luxeuro said

  Dodam jak pomoc MFW wyglądała w Argentynie, w jednym z silniejszych krajów Ameryki Południowej. Do dzisiaj się nie mogą pozbierać.
  http://www.docstoc.com/docs/68046763/Chaos-gospodarczy-kt%C3%B3ry-spad–na-Argentyn–w-2002-roku-spowodowa

  http://www.jewishfederations.org/page.aspx?id=110932
  „Alfonsin cieszył się poparciem ludności żydowskiej (0.445%) i umieszczono wielu Żydów na wysokich stanowiskach.”
  „Menem mianowany wielu Żydów do swojego rządu,”

  0.143% populacji Ukrainy to Żydy.

 2. dejpanspokój said

  A ja głupi nie pomyślałem, że te 5 mld $ trzeba w końcu oddać z nawiązką. Ale przewał.

 3. RomanK said

  Djpanspokoj…bez rozpaczy..takich- jak pan dziesiatki milionow…malo dalej tak mysla:-))))

 4. Luxeuro said

  Wujek USA pomaga
  http://www.ned.org/where-we-work/eurasia/ukraine

  http://www.commondreams.org/headline/2014/03/30-1

 5. marta15 said

  http://www.deliberation.info/rebranding-torture-american-way/

 6. u said

  Paul Craig Robets wydaje mi sie, ze podsumuwujac tresc ostatnio napisanego przez niego artykulu pt: IMF, grabiez, Ukraina, prawidlowo uczulil myslacych na przyczyne grabienia tubylcow z jego majtku narodowego.

  Ano, pisze :” Pomimo rzucajego sie w oczy dowodu z jednego kraju do kazdego nastepnego, ktory jest grabiony przez Zachod. rzady niezaludoznych krajow kontynuuja podpisaywanie sie pod programem finansowej pozyczki z IMF. Dlaczego, z jakich przyczyn rzady panstw wciaz kontynuuja wyrazenie zgody na zagraniczne lupienie ich populacji? Jedyna prawidlowa odpowiedz jest jedna, sa oplacane. (Czyli przekupione.) Korupcja, ktora miala tendencje malejaca na Ukrainie, sprawi, ze poprzedni rzad, bedzie wydawal sie ( w porownaniu do obecnych – zbirow)- uczciwy.”

  IMF po prostu zacyzna grabiez od przekupienia wladz a pozniej lupi bez znieczulenia. Teraz wiemy dlaczego kazdy z politykow przy korycie, forsa szasta jak po skoku na bank, wiemy gdzie „znalazl lampe Alladyna.”

 7. Rysio said

  A Gajowemu co znowu odbiło, że drukuje Rona Paula?

  Przecież to beton misesowski w najczystszej postaci.

  😦

  Rysia też drukuję – admin

 8. MECHANIZM rewolucji nowych "demokracji" na ZAMÓWIENIE złodzeji bank-sterów z USA/UE ! said

  Przeciętni ludzie na świecie nie mają wiedzy i nawet nie podejżewają, że FAKTYCZNIE organizowaniem KONFLIKTÓW społecznych w różnych krajach świata, w które sobie upatrzyli bank-sterzy jako OFIARY do RABOWANIA przez żydo-mafijne zorganizowane networki z wilczymi siedzibami w żydowskim New Yorku, Waszynktonie lub innych miastach USA lub zdegenerowanej Brukseli UE.

  Aby jakiś kraj uzależnic finansowo i politycznie, SKOLONIZOWAĆ i metodycznie RABOWAĆ przez żydo-masońskich bank-sterów z New Yorku lub Brukseli, taki kraj MUSI byc koniecznie WGONIONY w PUŁAPKĘ zadłużeniową, ale jeśli legalna władza w jakimś tym upatrzonym kraju do OBRABOWANIA się ZGODZI brac kredyty we wskazanych żyd-mafijnych „centralnych ich bankach” to jest OBALANA !

  W przypadku gdy oficjalny legalny rząd w jakimś państwie NIE godzi się na PODPOŻĄDKOWANIE żydo-masońskiej mafii, przystąpienie do jakieś PASOŻYTNICZEJ organizacji jak ta „UE”, to ta pasożytnicza złodzejsko żydo-mafia bank-sterów ZATRUDNIA zatrudnia za pieniądze wyspecjalizowane FIRMY ze ich FACHOWCAMI do organizowania „rewolucji”, lub wprowadzania „nowej demokracji” z OBALENIEM dotychczasowej konstytucyjnej władzy w upatrzonych krajach do OBRABOWANIA.

  OBECNĄ najważniejszą kryminalną siedzibą kryminalistów oraganizujacych bandyckie i ludobujcze ROZBOJE MEDZYNARDOWE na całym świecie jest CENTRALNA żydowska MELINA o nazwie „Biały Dom” w Waszynktonie, która używa flagi amerykańskiej do swojej zasłony oraz sił militarnych USA do WYMUSZENIA poddania się rabunkowi bezkarnych żydo-banksterów.

  To ci bandyci UZURPATORZY podający się za „władze światową” z MELINY z Waszynktonu najczęściej pod PRETEKSTEM wprowadzania tzw. „demokracji” czy innym PRETEKSTEM w tym upatrzonym kraju do OBRABOWANIA jak obecnie Ukraina, NAJMUJĄ już wyspecjalizowane firmy, które opracowują MASTER PLAN, posiadają sztaby wyspecjalizowanych FACHOWCÓW od organizowania zamętu społecznego na WYSOKĄ skalę lub nawet do organizowania krwawej WOJNY DOMOWEJ pod jakimś pretekstem w celu OBALENIA legalnej władzy w kraju przyszłego RABOWANIA oraz wstawienie na piedestały centralnej władzy WYHODOWANYCH wylansowanych swoich płatnych subordynowanych PAJACY, marionetki, swoich CYNGLI jak np. takich UZURPATORÓW coś jak Jacyniuk czy Turczynow na Ukrainie.

  To wyspecjalizowane zawodowe wyspecjalizowane FIRMY z USA o profilu „global intelligence complex” jak np. STRATFOR lub inaczej nazywanej: Strategic Forecasting, Inc., (po polsku „strategiczne przewidywanie” … wiedzą co przygotowują z jakim celem nazywając to „przewidywaniem” , ciekawe czy Rosja i służby specjalne Rosji śledzą z kim się kontaktują lub co organizują w Rosji pracownicy STRATFOR przyjerzajacy do Rosji w wiadoyum celu organizowania sabotażu )

  http://www.stratfor.com/

  w której „pracuje” na przykład taki zawodowiec sabotażysta od „organizowania rewolucji” jak ZALEGALIZOWANY bandyta terrorysta Srdja Popovic:

  http://www.occupy.com/article/exposed-globally-renowned-activist-collaborated-intelligence-firm-stratfor

  Srdja Popovic to ROZWALACZ Jugosławi oraz jeden z główniejszych aktorów, organizator sfabrykowania Kosowa.

  Srdja Popovic był jednym z wielu wynajętych FACHOWCÓW od organizowania „rewolucji” w Egipcie, krwawego przewrotu w Libii, Syrii oraz innych krajach Bliskiego Wschodu, Venezueli, Ukrainie a w ostatnich dniach na Tajwanie aby odwrócić uwagę Chin od przewrotu przez nich zorganizowanego na Ukrainie, gdzie był też zatrudniony STRATFOR przez CIA opanowanego(zarządzanego) przez żydostwo i Mosad.

  Oprócz firmy STRATFOR, która jest wiodąca w tej branży ZAWODOWEGO zalegalizowanego przez USA, UE czy ONZ w organizowaniu terroryzmu międzynarodowego w zawodowym organizowaniu networków OPŁACANYCH przez nich do przeprowadzania demonstracji, zamieszek na ulicach i krwawych przewrotów rządowych jest całe mnustwo INNYCH firm zawodowych w tej branży ze swoimi wynajętymi siedzibami oraz doświadczonymi „konsultantami” od „zakładania „nowej demokracji” sprzyjającej RABUNKOWI organizowanemu przez żydo-bank-sterów.

  Ta firma STRATFOR na zamówienie CIA jak ROZPRACOWUJE jakiś Kraj w celu dokonania przewrotu politycznego, zamachu stanu, wykorzystuje całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU, inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju, ZBIERA informacje o networkach powiązań personalnych całej MASY ludzi w tych krajach w którym globaliści bank-sterzy ZAMAWIAJĄ założenie nowej tzw. „demokracji” aby tam zainstalowac swoje mechanizmy RABOWANIA lokalnych tubylców.

  W BARBAŻYNSTWIE organizowania ROZWALANIA Jugosławi, rewolucji w Egipcie, Libii, a teraz na Ukrainie czy Tajwanie brało udział wielu profesorów z uniwersytetów w USA, a także pełno instytucji jak np. Center for International Affairs, International Republican Institute – zarządzanego przez senatora a właściwie zalegalizowanego TERRORYSTĘ miedzynardowego, bandytę Johna McCain , National Endowment for Democracy z USA, University of Oxford, Harward University …itd.
  KORRDYNATOREM naukowym w tym był i dalej jest profesor Gene Sharp, który opracował wiele książek poradników, a w tym jego najwazniejszą książkę PORADNIK – biblję jak obalac legalną władzę, organizować „pokojowy” opór przeciw „dyktatorskiej władzy”. Tytuł tego opracowania Gene Sharp to:

  „Od Dyktatury do Demokracji”

  To jego dzieło zostało przetłumaczono na 34 języki i też na j.polski. KONIECZNIE PRZEKOPIUJ, aby poczytac ten podręcznik z którym WARTO się zapoznac z tąd:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/31/gene-sharp-od-dyktatury-do-demokracji/

  Ten PORADNIK naucza jak urządzc ULICZNE ZADYMY czyli protesty, demonstracje, organizowc network ludzki rewolucji, stawiac aktywny czy bierny opór, zajmować budynki publiczne i je okupowc ..itp. itd. Temu żydo-masonowi Gene Sharp za udział w rozwaleniu Jugosławi zgłosili do nagrody pokojowej NOBLA … SIĆ !

  Jako oblania prezydentury Jnukowicza i rzadu ukrainskiego na Ukrainie w 2014r. był zatrudniony ZAWODOWIEC do organizowania rewolucji ukrainiec strateg Dmitro Peteschin (opłacony przez STRATFOR) – polityczny doradca z organizacji OTPOR opłacanej też przez CIA z USA. Według Dmitro Peteschina organizowana „rewolucja” musi byc WESOŁĄ celebracją, aby wciągnąc w to przecietnych obywateli. Oczywiście REBELIA na Ukranie to „praca” całej masy ekspertów przez wiele poprzednich lat, który wcześniej organizowali „pomarańczową rewolucje” co kosztowało kilka MILIARDÓW US$ + Euro.

  Muszą też być różne imprezy towarzyszące takiej „rewolucji obalania np. prezydenta” bo organizowana rewolucja musi by czymś w rodzaju „heppeningu” musi WCIAGAĆ publikę dzięki wprowadzonemu specjalnemu SYMBOLIZMOWI jak np. „pomarańczowemu kolorowi” lub „róży w Gruzji” czy innych symboli, które są niejako FLAGĄ indagującą do obalenia istniejacego porzadku publicznego w jakimś kraju, któremu wynajęci za gotówkę REBELIANCI przyklejają NAKLEJKE na plecy oficjalnej władzy jako „dyktatura” na zamówienie sponsorów żydo-masonów bank-sterów z USA lub „banków centralnych” z Niemiec czyli UE.

  Tak zwana „różna rewolucja” w Gruzji, gdzie wyłoniono pro-amerkanskiego i pro-żydowskiego gruzina na prezydenta, który był wykonawcą poleceń bnank-sterów MELINY z Waszynktonu, aby ekonomicznie WYSZLAMOWAĆ Gruzje, a banksterzy z New Yorku tam mogli założyc swoje przyczółki w udzielaniu „KREDYTÓW” wirtualnych, aby potem DRENOWAC ekonomicznie ten cały kraj, wszystkich obywateli tubylców.

  Ten sam koncept też próbowano użyc na Białorusi, ale tam władza Łukaszenki była bardziej czujna wiedzieli o co chodzi i KTO za tym stoi organizowaniu „rewolucji demokratycznej” wiec skutecznie ROZGONIONO płatnych rebeliantów ze Strategic Forecasting, Inc., z USA.
  Tak samo było w Kirgizji. W poszczególnych krajach ZMENIAJĄ się jedynie symbole, ale KONCEPT tych rewolucji jest IDENTYCZNY.

  Sponsorem tego byli żydo-masoni bank-sterzy z USA, którzy usiłuja wstawic swoich ludzi marionetki, aby SZLAMOWAĆ ekonomicznie dany Kraj.
  Obecnie Dmitro Peteschin, strategoczno-polityczny doradca, który zdobył doświadczenie w czasie organizowania udanej „pomarańczowej rewolucji” jest STAŁYM zawodowym KONSULTANTEM zatrudniony przez CIA i jest opłacany za organizowanie rewolucji w Venezueli, Iranie, Rosji i innych krajach zgodnie z zamówieniem żydowskiej mafii w USA, której centralną złodzejsko-bandycką MELINA stał się przez nich opanowany „Biały Dom”.

  Ci zawodowi konsultanci o organizowania „demokracji i przewrotów politycznych” za pomoca Skypa utrzymuje SATEŁE kontakty ze wszystkimi swoimi opłacanymi agentami w docelowych krajach organizowanej rewolucji, którzy przygotowują demonstracje, siłowe zajmowanie urzędów państwowych, organizują krwawe zadymy uliczne w celu ZANEPOKOJENIA tam mieszkających w spokoju żyjacych ludzi oraz zwrócenia uwagi lokalnej publiki i opinii międzynarodowej.

  Organizowanie rewolucji w jakimś kraju jest dużym STRATEGICZNYM przedwsięzięnciem organizycjnym, zabierającym wiele czasu, gdyż z każdym WYNAJETYM aktywistą rewolucjonistą trzeba współpracowac przez dłuższy okres czasu, udzielać na bieżąco INSTRUKCJI, nauczac metodologii działania w określonych sytuacjach obyczajowych jakiegoś kraju.
  Ci zawodowi INSTRUKTORZY z zawodowej firmy w tej branży Strategic Forecasting, Inc., MUSZĄ zachęcac do organizowania „rewolucji”, WYMUSZAJĄ. opłacają budowę networku ludzkiego za pomocą Twittera, Fasebooka … itp wykozystując zawodowe firmy marketingowe lub reklamowe mające bazy danych o ludziach – adresy, telefony, e-maile … itd,

  Oczywiście też zakładają specjalne Organizacje lub nawet chwilowe Partie polityczne do swojego wykorzystania na okres przygotowywania oraz przeprowadzenia PRZEWROTU w celu zalegalizowania ich działalności w Kraju ATAKOWANYM oraz budowy specjalnych relacji personalnych w rodzinie lub przyjaciół lub znajomych PŁATNEGO zatrudnionego „rewolucjonisty” REBELIANTA.

  Ci ZAWODOWI instruktorzy opłacani przez CIA oraz STRATFOR systematycznie podrużóją służbowo do krajów, gdzie jest przygotowywana „rewolucja”/przewrót polityczny i tam na miejscu organizują tzw „Work-Shop” czyli spotkania edukacyjne, nauczają jak przygotowywac poszczególne ETAMPY rewolucji, werbowac ludzi aby etapy organizowania przewrotu miało charakter ZABAWY, jakieś konspiracji wśród młodych ludzi, ale to doprowadziła do zmiany sytemu politycznego ZAMÓWIONEGO przez bank-sterów z USA lub UE.

  Konsultanci z CIA lub STRATFOR przygotowują listy ROZCZEN politycznych wobec lokalnych władz, oraz nauczają metodologii do wymuszania na władzy zniesienia lub ustanowienia jakiś „prawa” lub zalegalizowania SPECJALNIE na ta okolicznośc organizowania „rewolucji demokratycznej” powołanych organizacji (np. Prawy Sektor na Ukrainie) do organizowania rewolucji / przewrotu politycznego w interesie bank-sterów. Oczywiście w tym wszystkim MUSI by baza do WYKREOWANIA jakiś konfliktów, za pomocą odpowiedniej metodologii jeśli władza nie jest ustępliwa.
  W kulminacyjnych momentach organizowanych zamieszek często są POTRZEBNE ludzkie TRUPY, czyli ZABICIE jej uczestników, aby demontracja, czy przygotowanie do przewrótu nabrał charakteru DRAMATYZMU oraz DYNAMIKI wydarzeń, nabrał rozgłosu medialnego – tak jak było na Mjdanie w Kijowie w lutym 2014 roku, kiedy to WYNAJECI ci sami snajperzy przez REBELIANTÓW lub pomocników konsultantów z USA/UE zaczeli strzelac do WSZYSTKICH stron uczestników konfliktu, aby POLAŁA sie KREW na ulicy, aby udramatycznić oraz intensyfikowac konflikt, aby stał sie bardziej zażarty, nabrał ROZGŁOSU międzynarodowego, poruszył wśiatową opinie publiczna … a nawet spowodował KONFLIKT MĘDZYNARODOWY … wskutej za wczasu już spreparowanej propagandy medialnej.

  NASTĘPNA REWOLUCJA ale na wielka skalę jest cynicznie z jubilerska dokładnoscia PRZYGOTOWYWANA w Rosji, aby ten kraj PODZIELIĆ wewnętrznie, ROZBIĆ na części, spowodowanie jego UPADKU gospodarczego. W kraju ROZBITYM jest łatwiej organizowac rewolucje oraz UZALEŻNIĆ ekonomicznie oraz politycznie przez PAZERNE hieny żydo-masonów bank-sterów z USA lub UE.

  Aby nauczyć REBELIANTÓW do prowadzenia regularnej ULICZNEJ BITWY na ulicach miast z siłami porządkowymi państwa, czyli POLICJĄ w tym celu opracowano specjalne GRY KOMPUTEROWE o tym jakie taktyki stosowc w czsie demonstracji ulicznych, o sposobach atakowania policji, stosowania oporu aktywnego oraz biernego przez demonstrantów

  Te GRY komputerowe specjalnie zaprojektowane dla przyszłych „rewolucjonistów” maja na ZADANIU naucza za pomocą ZABAWY jak prowadzic BITWĘ na ulicy w grze komputerowej, uczyc się strategii organizowania zamieszek ulicznych w bardzo agresywnej formie łacznie z urzywaniem koktajlów Mołotowa, kamieni, pałek i innych kryminalnych form przemocy.
  Uczy się też posługiwania się inżynieria psychologii tłumu, dowodzenia grupa rewolucyjna oraz takich stosowanych technik w czynnej walce ulicznej ze służbami porządkowymi na ulicy.

  Te specjalnie zaprojektowane GRY KOMPUTEROWE pod nazwami „A Force More Powerful”:

  http://www.aforcemorepowerful.org/game/index.php

  uczą bardziej EFEKTYWNEJ walki ulicznej. Ta metodologia nauczania za pomocą gier komputerowych była wykorzystana do edukacji rewolucjonistów w Egipcie, na całym Bliskim Wschodzie 2011, a teraz na Ukrainie w Kijowie, Venezueli i pare dni temu na Tajwanie.
  Te GRY KOMPUTEROwe naczujace jak przeprowadzac zamieszki uliczne w określanym panstwie, ulicy czy konkretnym obiekcie budowalanym nie są dostępne w sprzedaży lecz tylko dla osobników płatnych z networku, którzy przygotowują te zadymy w określanym państwie oraz planowanym miejscy demonstracji – zadymy.

  Pieniądze na opracowanie tych gier komputerowych orza finansowanie na to daje skorumpowany rząd USA i różne „filantropijne” organizacje z USA sponsorowane przez Sorosa, JC Morgan … itp i innych ZŁODZEJI bank-sterów.
  MELINA w Waszynktonie, czyli tam skrzyknięta mafia żydo-masońska OKUPUJĄCA tzw. „Biały Dom” stała się wichrzycielem świata, aby jego destabilizowc w celach RABUNKOWYCH, aby potem to wykożystywac do własnych globalistycznych celów podporządkowywania sobie małych krajów, aby je RABOWAĆ pod każdym względem, ale NIE w interesie Ameryki jako całości lecz małej wyselekcjonowanej UPRZYWILIJOWANEJ KASTY kilkudziesięciu rodzin mafijno-finansowych, które są zdominowana przez żydów z różnymi obywatelstwami podających się władze państwowe.

  Ten bandycki proceder USA jest ze STRASZNĄ SZKODA dla przeciętnych obywateli Ameryki, którzy też starcili w ostanim 10-leciu ponad 24 miliony domów wskutek wyprowadzenie 750 tysięcy firm poza granice USA do Azji. W USA 65% wszystkich obywateli obecnie NIE posiada jakich kolwiek ubespieczeń zrowotnych.

  Ponadto społeczeństwo USA jest skrajnie wynędzniałe, zbankrutowane w którym panuje BARDZO POWAŻNE konflikty społeczne oraz KATASTROFALNE podziały socjalne , które jeszcze nie wybuchły na masową sakle ale już się GOTUJĄ.
  To już kwestą niedługiego czasu do 2-ch lat, że wręcz EKSPLODUJĄ te nabrzamiałe konflikty z powstaniem bardzo krwawej WOJNY DOMOWEJ. Iskrą zapalną będzie koniec kadencji buraka bandyty Obamy, co pociągnie za sobą USUWANIE czarnych złodzeji hoksztaplerów z całej państwowej administracji publicznej USA, którzy w ostatnich 7 latach obskoczyli jak KARALUCHY oraz dogłębnie zrujnowały ekonomicznie oraz moralnie.

  Czarni złodzeje to USUWANIE ich z administracji państwowej będą to fałszywie interpretowac jako „rasizm” i zaczną wojować z użyciem wszędzie dostępnej broni palnej. Zacznie się wojna domowa w USA na wielką skalę czarnych z białymi + inni kolorowi + bardzo rozżaleni pokrzywdzeni OBRABOWANI autentyczni właściciele ziemi amerykańskiej czyli Native American:

  Zobacz: Native American Indian Activist Russell Means testifies at Senate Hearing:

  Innym zagadnieniem w przygotowaniu organizowania za pomocą rewolucji czy przewrotu politycznego czyli INSTALOWANIA „nowej demokracji” jest REKRUTACJA AKTYWISTÓW „rewolucji” w jakimś kraju do OBRABOWANIA, tak aby oni byli potem LOJALNI wstawionej na piedestały „nowej władzy” wynajętych CYNGLI, którzy są płatnymi WASALMI wobec bank-sterów czy właścicieli międzynarodowych korporacji trzymających w żelaznym uścisku taka Bruksele czy Wyszankton.

  Do rekrutacji rewolucjonistów wykożystuje inżynierie społeczną. Każda władza państwowa posiada służby porządkowe, sondy, prokuratury, wojsko czyli cały system funkcjonowania państwa, którymi się posługuje aby Państwo jako INSTYTUCJA mogła funkcjonować, a w rozgryzaniu w OBALENIU tej instytucji oraz NAUCZANIU jak z tym mają sobie poradzic WYNAJĘCI rebelianci rewolucjoniści uczestniczą właśnie ci fachowcy ZAWODOWI instruktorzy z wyspecjalizowanych ZAWODOWYCH zalegalizowanych FIRM w USA lub UE, jak ta którzy wykonują ZAMÓWIENIA tej „robocie” jak ta skrótowo nazywana STRATFOR.

  Główną filozofia tych ZAWODOWYCH firm, które dla zimnego wyrachowanego finasowego ZAROBKU realizuja ZAMÓWIENIA CIA lub banksterów z UE przygotowuja krwawe przewroty w różnych krajach pod PRETEKSTEM zakładania nowej „demokracji” przez WYNAJETYCH też za pieniądze rewolucjonistów, jest to, ze ta rewolucja MA BYĆ forma masowej ZABAWY na ulicy w formie DEMONSTRACJI, tak aby demonstrant musi byc bardzo ZAJETY ta zabawą, aby NIE MIAŁ czasu myślec i czegoś bac lub wystraszyc.

  Organizatorzy rewolucji dużo wcześniej BUDUJA NETWORK „niezadowolonych” najczęściej młodych ludzi rządnych ciekawych wrażeń.
  Na ulice trzeba ZWABIĆ dużo ludzi w jakimś tam „proteście”, demonstracji lub marszu, aby uczestnicy się DOTYKALI się ramonami co ich to wzmacnia psychicznie.
  W tym też musi byc jakis rytm marszu, śpiewana piesń, wznoszone okrzyki lub nawet gwizdanie gwizdkiem bo daje poczucie SIŁY tłumu. Dlatego na zadymach ulicznych demonstranci są za wczasu wyuczeni na określona komendę krzyczec lub konkretnie coś śpiewac w czasie marszu, taka jest psychologia WYKOŻYSTANIA dzikiego tłumu w celach dokonania przewrotu politycznego zapoczątkowanego na ulicy.

  Musi być stworzona atmosfera ZADOWOLENIA bycia ze sobą demonstrantów w czasie protestu ulicznego, a nawet WESOŁOŚCI, że jest „fajnie” w tym uczestniczyć, a przy okazji można zarobić lub zostać wypromowanym na politycznego przywódcę jak taki niemiecki PŁATNY najemnik V. Kliczkow w Kijowie.

  Inżynierowie organizujący „demonstracje” uliczną w celu obalenia „reżimu” przygotowują jakiś „fan” czyli ŻARTY, aby wyśmiac przeciwników w najbardziej brutalnej formie, zrobic z przeciwników humoreskę. To wszystko UDAŁO się w Egipcie zoorganizowac. Zasada rebeliantów jest taka, że trzeba cos zrobić, aby ośmieszac jakiś tam „reżim” skazany na ZNISZCZENIE przez zagranicznych bank-sterów, tak aby się wszyscy z niego śmiali. Oczywiście płatna propaganda medialna w takim Berlinie, Waszynktonie czy Brukseli czy takiej WASALNEJ Warszawie nakręca propagandę PODŻEGAJAC do przewrotu w interesie ban-sterów lub zysku międzynarodowych korporacji.

  Zaraz po Nowym Roku w 2003 roku ludobujca G.W. Bush oznajmił, ze Bliski Wschód niedługo zostanie ZAMIENIONY w „demokrację” a co za tym idzie zostanie wprowadzony wielki „wolny rynek” z użyciem tylko US dolara. Ten bandyta Bush chwalił się, że to on zamocuje międzynarodowe korporacje oraz systemy finansowe z New Yorku kontrolujące przepływy finansowe „terroryzmu” tak jak Regan zoorganizował „Solidarnośc” w Polsce, a potem do Polsce „pomogły” międzynarodowe korporacje, które ZADEPTAŁY dotychczasowy lokalny biznes, finanse i tradycje, a na ich zgliszczach bank-sterzy zorganizowali SWÓJ „wolny rynek” ale tylko dla WYBRANEJ KASTY , gdzie biedni WYKOŁOWANI polscy obywatele stali się jeszcze bardziej biedniejsi + SKASOWANO im istniejący systemem opieki zdrowotnej, którego NICZYM nie zastąpiono !

  W USA stawia się tą rewolucję „Solidarności” z 1981 a potem w 1989r. przejętą przez drapieżnych „desydentów” żydowskich z polskim obywatelstwem jako WZORZEC do NASLADOWANIA dla innych państw lub skolonizowania jakiegoś NASTEPNEGO małego państwa pod pretekstem wprowadzenia nowego systemu „demokracji”.
  Potem pod PRETEKSTEM instalowania tzw. „wolnego runku” zaczęło się DRENOWANIE tam zamieszkałych tubylców z wypracowanych przez nich faktycznych pieniędzy, bogactw naturalnych, który w Polsce dało się ODEBRAĆ Polakom prawie NATYCHMIAST po szybkim ogłupieniu Polaków, którzy mieli wyimaginowane ZŁUDZENIA o „kochającej ich” …SIĆ! … zdemoralizowanej do dna Europie czy zbankrutowanym przez żydo-masonów USA.

  KONIECZNIE obejrzyjcie sobie poniższy film, aby lepiej ZROZUMIEC cały ten KRYMINALNY proceder, mechanizm organizowania kryminalnej rewolucji walki o nową „demokracje” przez zatrudnione WYSPECJALIZOWANE zalegalizowane FIRMY realizujące ZAMÓWIENIA bank-sterów oraz wynajętych przez nich CIA, ONZ a też NATO którzy wszyscy razem KRYMINALNIE wprowadzają nową „demokrację” aby brutalnie RABOWAC mniejsze kraje:

  Czyli KTO stoi za tymi rewolucjami walki o nowa „demokracje” w Jugosławi, Gruzji, Ukrainie a teraz w Venezueli zobczcie tutaj:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: