Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Miłośnicy uzależniania Polski od Zachodu to zdrajcy albo idioci

Posted by Marucha w dniu 2014-04-04 (Piątek)

Polska jest krajem pozbawionym przez klasę polityczną III RP znaczenia ekonomicznego i zdolnej wzbudzić czyjkolwiek respekt armii. Polska, zgodnie z deklaracjami tejże klasy politycznej, czyli rządzącej PO, a jeszcze bardziej opozycyjnego PiS-u, ustawia się w roli najgorliwszego (retorycznie) przeciwnika Moskwy w Europie.

W przeciwieństwie do np. Węgier Orbana, które walczą o swoją suwerenność i dobrobyt, zamiast prowadzić demoliberalne krucjaty, my taką krucjatę prowadzić próbujemy. Jak najgorsi głupcy, bo bez wojska, pieniędzy i wpływów na arenie międzynarodowej.

Jednocześnie nadwiślańscy mesjaniści nawołują do „umacniania integracji europejskiej” jako panaceum na „rosyjskie zagrożenie”, do zwiększenia którego, zresztą, walnie się w ostatnich miesiącach przyczynili.

Dziś dochodzą zaś kolejne informacje:

 • Rosja zakazuje importu wieprzowiny z Polski i Litwy
 • w Brukseli toczą się rozmowy między szefem Gazpromu a MSZ Niemiec i niemieckim komisarzem UE ds. energii, zakończone deklaracją o „korzystnej współpracy”
 • Holandia i Niemcy odniosły się z dystansem do polskich propozycji stałego rozmieszczenia w Polsce dwóch brygad pancernych NATO w sile 5 tys. żołnierzy każda

Polska „walczy” z Rosją, a „sprzymierzony z nami” Zachód się z nią dogaduje. Szokujące? Oburzające? Nieprawdopodobne? Nie. Jest to oczywiste dla każdego, kto nie miał i nie ma oczu zaślepionych hurra-unijną i hurra-natowską propagandą.

Ile jeszcze potrzeba dowodów na to, że uzależnianie Polski od Zachodu, poddanie naszych interesów dominacji Berlina, Brukseli i Waszyngtonu, rezygnacja z prowadzenia suwerennej polityki w imię polskiego interesu narodowego, to domena zdrajców albo idiotów?

Autor: Robert Winnicki
http://prawica.net

Komentarzy 29 do “Miłośnicy uzależniania Polski od Zachodu to zdrajcy albo idioci”

 1. assasello said

  Wierzyć się nie chce że Winnicki przeszedł na jasną stronę mocy. A jednak. Szkoda tylko że takie rzeczowe postawienie sprawy przejdzie bez echa w „prawicowej” prasie.

 2. Dzonyy said

  Debilizm tej sytuacji to mało powiedziane. Rosyjska Weterynaria wydała komunikat, że mogą wprowadzić embargo na te firmy z UE, które będą sprowadzały wieprzowinę z Polski i Litwy. Oznacza to, że polscy hodowcy są „ugotowani”. Zachodnie firmy nie będą brały od nas wieprzowiny, co w przypadku zakazu eksportu do krajów tzw „trzecich”, będzie dramatem dla handlu wieprzowiną.
  Kto powinien za to dopowiedzieć? Niech się sukinsyny dalej sprzymierzają i integrują. Brakuje słów właściwych dla cywilizowanej wypowiedzi.

 3. JO said

  Ad.2. Polskich chodowcow wieprzowiny juz niemaze nie Ma, wszystko przejela Zydowska Prima Sp. z.o.o., czyli Smithfild…

  Decyzja Rosji udeza w Zydow . Polakom to juz nie moze zaszkodzic…, przeciwnie…

 4. Dzonyy said

  Panie JO, trochę Pan przesadził. to, że w Polsce funkcjonuje Smithfield, który teraz nota bene jest chiński (co oczywiście nie oznacza, że kierownictwo jest inne), to nie wszystko. Akurat temat trochę znam. Jest mnóstwo hodowców, polskich, którzy funkcjonują na rynku i dają sobie doskonale radę. Tzn dawali, i to nie przez Smithfielda, tylko przez polskojęzyczne władze, które „walczą” z Rosją. Największym odbiorcą wieprzowiny z poza UE była Unia Celna (Rosja, Białoruś, Kazachstan), potem Chiny, Japonia.

 5. oldsten said

  Już dawno pisałem że wakaty o których mówi autor zajęli pożyteczni idioci i skończone kanalie, dziwi mnie tylko wciąż tak wielka liczba tych pierwszych. Nikt nam nie pomoże jeżeli sobie sami nie pomożemy a nie pomożemy bo wszelkie wysiłki konsolidacyjne są ubijane w zarodku przez skończone kanalie. niemniej jak napisał mi ktoś niedawno, poddawać się nie można, my Polacy mamy to we krwi. Vivere militare est a nie święty spokój.

 6. JO said

  ad.4. Krach na wieprzowinie do Rosji dla polskich chodowcow byl ok 14-16 lat temu…wg moich obserwacji polscy chodowcy swin ledwo co przeda….

 7. koherer said

  Robert Winnicki, katolik tradycyjny, jak o sobie mawia. A jako katolik nie widzi nic złego z brataniem sie z jawną neopogańską i antykatolicką bandyterką w wyborach do Rady najwyższej Eurokołchozu. Taki z niego piewca katolicyzmu.

 8. Marucha said

  Re 6:
  Tak to jest, jak ratlerki nabierają śmiałości i drażnią misia.
  Nb. Ukraina też dostaje po d…
  A Węgry i Słowacja – nie.

 9. Winnicki na zewnątrz prezentuje się zdecydowanie najjaśniej spośród wodzów RN. Tylko co tam robią, jak to już zasygnalizował p. Koreher, np. ci neopoganie z Niklotu? Nowa forma ekumenizmu, tym razem pod „narodowymi” sztandarami?

 10. Juziek said

  Widać jak na dłoni, że rządy w Polsce sprawują obcy agenci, którzy swoimi działaniami pogłębiają gospodarczą izolację Polaków.

 11. Griszka said

  @1
  Mnie to nie dziwi. Winnicki od początku zadymy na Majdanie pokazał się z dobrej strony, nie uciekł się do retoryki „niezależnych mediów”, które są dobrze opłacone przez kolesi Poroszenki, m.in. Sorosa. W jego przypadku można mówić o tym, że rozpatruje sprawę obiektywnie.

 12. Dzonyy said

  http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/rosjanie-wznowia-zakupy-amerykanskiej-wieprzowiny-ale-tylko-z-zakladow-smithfield,99208.html

 13. JO said

  ad.12. ????

 14. Luxeuro said

  „Branża mięsna może stracić ok. 900 mln zł z powodu rosyjskiego embarga na polskie wędliny
  Od 7 kwietnia Rosja zakaże importu przetworów z mięsa wieprzowego z Polski i Litwy. W 2013 roku polski eksport mięsa wieprzowego do tego kraju był warty blisko 417 mln złotych. Krajowa branża traci na zakazie 10-15 mln złotych dziennie”
  http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/branza-miesna-moze-stracic-ok-900-mln-zl-z-powodu-rosyjskiego-embarga-na-polskie-wedliny,99117.html

 15. JO said

  Uwazam, ze Jezeli Prima jest w Rekach Chinczykow, to tylko Naciski Chinskie powoduja, ze ta firma bedzie exportowac a nie jakosc miesa z tej firmy, gdzie w jednym Budynku jest 10 000 Tucznikow zyjacych w ciamnosci lub sztucznym swietle na Antybiotychach….

 16. JO said

  Coz, a moze wszystko sie zmienilo od 15 lat jak poznalem te Firme? Moze wlascicielem sa tak naprawde Rosjanie :)…

 17. Zerohero said

  Re 1, Assasello

  Jeśli za prawicową uznać Frodnę, to zostało zauważone. Fronda nie zamieściła tekstu Winnickiego, ale zreferowała go za pomocą sformułowań „Wg. Winnickiego”, „Winnicki twierdzi…”. A na końcu podsumowała:

  Skoro, jak chce Winnicki, Polska jest krajem słabym, to musi szukać silnych sojuszników. Jeżeli nie na Zachodzie, to gdzie – czyżby w Rosji, której imperialne dążenia stają się coraz bardziej jasne? Jeśli taka jest w istocie propozycja Winnickiego, to doprawdy ciężko powiedzieć, dlaczego jego ruch nazywa się „narodowy”. Z polskim interesem nie ma to bowiem nic wspólnego!

  I wyszło (po raz kolejny) żydło z frondowego worka. Nie chesz lizać nutelli z zachodniej doopy – jesteś agent Putina. Ale czego oczekiwać po Terlikowskim, który publicznie oznajmił, że czeka na odbudowę świątyni Salomona i że „wszyscy jesteśmy duchowymi Żydami”? Facet kibicujący Izraelowi musi szczerze nienawidzieć Rosji, choćby za jej postawę w Syrii.

 18. Dzonyy said

  Panie JO, nie wiem, czy tak na prawdę.
  Mam dość spory, w zasadzie codzienny kontakt z rolnikami z mojego terenu, największy powiat w Polsce. Sporo się tu dzieje. Faktem jest, że spada liczba gospodarstw utrzymujących świnie. Z bydłem się ustabilizowało. Natomiast gospodarstwa świńskie pozostały te, które sobie radzą. jest jeden obiekt należący do Primy, czyli Smithfielda. Oni sprzedają świnie do hodowców, nie tylko swoich tzw kontraktowych, do tych, którzy chcą, również. To m.in pozwala utrzymać większe stada w Polsce, bo sprzedają po kilkaset tygodniowo. Owszem odbiorcy się powtarzają.
  Nie mówię, że mają rynku.Owszem, mają. Maja przecież swoje ubojnie, Ełk, tłucze 2000 świń dziennie na dwie zmiany, Sokołów, bydlęce Morliny, Szczecin, czy także „słynny” Constar, Starachowice, rzeźnie z dużym „przemiałem”.
  Ale mamy rolników, którzy nie biorą świń od nich, też duże stada, i dają sobie radę. Głównie stada tucznków, nie zarodowe.

  Natomiast ta informacja, podana przez Rosjan, jest co najmniej dziwna.

 19. JO said

  ad.18. Moj dobry znajomy opracowal dla Primy dokumentacje na ich Hurtownie Lekow. Wowczas to Prima sie prezyla, rozpychala i zagrabiala rynek. Wielo poplynelo i niemalze calkowicie zadluylo sie u Primy….

  Teraz rolnicy w tym ja ida na parter i adchowuja pod potrzeby wlasne, bliskich i znajomych w kolo i malego ryneczku i dzialaja na przetrwanie.

  Poza tym Prima nie ma polskich ras swin a te chude , odtluszczone, szybkorosnace czyli najbardziej Toksyczne dla organizmu ludzkiego. Jak rosjanie moga to g kupowac?
  Moze informacja „rosyjska” jest podpucha…?

 20. Dzonyy said

  Może tak. Ale na tym portalu zazwyczaj były informacje sprawdzone. Niemniej, niczego nie można wykluczyć
  Najlepszą rasą świńską, jeśli chodzi o mięsność i zawartość tłuszczu jest polska biała zwisłoucha. Tak się nazywa. Poważnie, rasa uniwersalna, i na mięso i na boczek, słoninę, fantastyczne przyrosty. Krzyżowano z diurokiem, bo bardziej mięsny, wychodziły takie łaciate krzyżówki, ale to nie to. Druga rasa to wielka biała polska, bardziej mięsna, mniej tłuszczu. Obie rasy uznawane za lepsze w świecie, bo ekonomicznie opłacalne. Tylko – i tu dotykamy problemu, który drąży korporacje – one chcą zysku w krótkim czasie. A to jak z jedzeniem wiadomo, nie „licuje się”. Szybko i tanio – nie ma dobrze. Dłużej i drożej – nie ma szybko. Obie w/w rasy potrzebują czasu dłuższego niż 6 miesięcy do uzyskania masy ubojowej, tzn takiej, która jest opłacalna, by świnkę ubić i mieć z tego wszystko, co potrzebne. W wolnym chowie to jest rok, 1,5 roku, z żywieniem swoim a nie sztucznym. Widziałem maciorę, ważącą 300 kilo, która dawała mioty po 12 sztuk, wszystkie przeżywały i rosły w siłę i masę bez upadków. Ale to wtedy, kiedy nie napędzano rynku sztucznym żarciem.
  Teraz, tucznik ma 6 miesięcy do uzyskania wago 100-110 kilo i idzie do rzeźni. Żarcie ma sztuczne i z dodatkami, niby dozwolonymi, ale co chwila okazuje się, że producenci pasz dodają do tego żarcia jakieś „stymulatory wzrostu”, co świadczy o zmowie producentów pasz z hodowcami świń.
  Rozpisałem się o hodowli, a w sumie nie o to chodziło. Ale, generalnie, żywność mamy dobrą,mimo tego, iż mleko uht to syf, a z kilo szynki producenci robią dwa kilo, to nie jest ona taka, jak na zachodzie. Tam się nie da jeść. Sprzedaje to głównie sieci handlowe. A ludzkość się budzi, i kupuje z małych, lokalnych zakładów przetwórczych. To koszerni wymyślili, że zakazują w wędzeniu węglowodorów aromatycznych, powyżej pewnego poziomu. Pewnie chodziło o to, aby ukrócić rynek prywatny. Był artykuł w Gajówce. Przebadaliśmy w powiecie wszystkich producentów prywatnych, około 50ciu, żaden z nich nie przekracza nowych norm unijnych. To się gnoje przeliczyli.
  Szlag mnie trafia na myśl, co mogą jeszcze unijni komisarze wymyślić, by zamknąć zwykłych przedsiębiorców a dać pole do popisu koncernom.

 21. Sędziwój said

  Wolne tematy (21 – 2014) 172.
  Zerohero powiedział/a
  2014-04-03 (czwartek) @ 21:01:47

  Re 169, Griszka

  Absolutnie nie chcę posądzać pana Winnickiego o złą wolę czy agenturalność, ale warto pamiętać, że tych co nie lubią zachodu też trzeba zagospodarować, dać im “opiekuna” itd. Wszak wśród tych co “dobrze gadają” też są agenci. Może nawet zwłaszcza wśród takich.

 22. Sędziwój said

  17
  „Facet kibicujący Izraelowi musi szczerze nienawidzieć Rosji, choćby za jej postawę w Syrii.”

  Gdzieś połowa Polaków nie potrzebuje żadnych powodów, by nienawidzić Rosji.

  Czy ten wpis Winnickiego znaczy że Ruch Narodowy 11 XI 2014 nie będzie palił budek przed ambasadą Rosji?

 23. marta15 said

  „..Rzecz w tym, iż badanie postaw Polaków w stosunku do tej ukraińskiej afery miało miejsce po wyjątkowo intensywnej, wręcz nachalnej i przeprowadzonej we wszystkich możliwych mediach – od TVP z red. Tadlą Beatą w kevlarowym hełmie – po TV Republika z red. Maślankiewiczem , poprzez te wszystkie Polsaty, TVNy i co tam jeszcze, o prasie od Gazety Wyborczej po Gazetę Polską nie zapominając.

  I skoro po takiej kampanii wynik w przypadku elektoratu PiSu był jaki był, to znaczy , że PRZED kampanią był jeszcze bardziej dla zwolenników relatywizowania zbrodni UPA, SSGalizien itp. niekorzystny,
  I że za parę miesięcy, jak już o relacjach red. Davida Wildsteina z Majdanu mało kto w Polsce pamiętał będzie, te wyniki WRÓCĄ do tych sprzed mediowego prania Polakom mózgów,…”
  http://macgregor.neon24.pl/post/107911,ewaryst-fedorowicz-polacy-nie-popieraja-banderowcow

 24. marta15 said

  ad 23
  „..I okazało się, że tak jak mój reklamiarski instynkt mi podpowiadał, Polacy widzą i oceniają nowe władze w Kijowie INACZEJ NIZ wiodący nurt mainstreamu nad Wisłą. U większości z nas NIE MA zachwytu i otwarcia.
  JEST st obserwacja i NIEPOKOJ..”

 25. marta15 said

  „..” Can there be anything more ludicrous than a man having the right to kill me because he lives over the water and his king HAS A QUARELL with mine ,
  even though I have NONE with him..”
  Blaise Pascal „Mysli”
  ” Czy moze byc cos bardziej idiotycznego niz mezczyna ,ktory ma prawo mnie zabic tylko dlatego,
  ze mieszkaon po drugiej stronie rzeki i JEGO krol ma ktotnie z MOIM krolem, pomiomo ze JA NIE mam zadnej klotni z nim”?.

 26. marta15 said

  bardzo dobry artykul
  „..
  DODAJ DO ULUBIONYCH
  WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
  185 postów

  7379 komentarzy

  218192 odsłon

  SpiritoLibero
  SpiritoLibero – Najpierw Cię ignorują, potem się z Ciebie śmieją, potem z Tobą walczą – i wtedy wygrywasz – Gandhi. Nie odpowiadam na napastliwe komentarze ANONIMÓW z hasbary. Kasuję je.
  O autorze bloga Sympatyczka p.p. Kaczyńskich: KRETYN, CHAM, PSEUDO-AUTOR, TZW. DZIENNIKARZ, OSOBNIK ZDECYDOWANIE BEZ KULTURY, WYKSZTAŁCENIA ANI TALENTU. (Człowieku! Chcesz pisać, zdobądź choć maturę w ogólniaku!) A za ten wybuch przepraszam wszystkich postronnych (oczywiście, nie ciebie CHAMIE I GŁUPKU). Pewien kolega bloger zarzucił mi z niesmakiem masochizm więc spieszę z pozytywną opinią : Tekst bez jakichkolwiek pozorów jest rewelacyjny, SL to mistrz! Czytam Go z zapartym tchem, nie śmiem komentować z braku wiedzy (o konkretnych sytuacjach, interpretacjach, ocenach historyków).
  POLSKA 04.04.2014 09:04 33 komentarze
  Upadek czasów i jutrzenka nadziei
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM
  Zbliża się kanonizacja naszego rodaka na Stolicy Piotrowej i skoro każdy święty ma jakaś grupkę zawodową w swojej opiece to Jemu może przydzielić euromatołów?

  Gdyby jeszcze dziesięć lat temu ktoś powiedzial, że będziemy stać na krawędzi nastepnej, światowej katastrofy to większość popukałaby się w głowę.
  No bo jak? Przecież mamy dobrze a będziemy mieć lepiej. To nic , że troche nas złupiono ale teraz sobie to odbijemy z nawiązką. Unia rządzi, Unia radzi, Unia nigdy cię nie zdradzi!

  Tak to ładnie wszystko wygladało. Dość nieśmiałe protesty trzeźwo myślacych traktowane były jako polityczny folklor, ot takie sobie popierdywanie w granicach „demokracji”. Wszystkie postępowe siły w kraju wiedziały lepiej co dla Polaków lepsze. Zresztą nie było już odwrotu – należało jakoś zdyskontować lata krwi i potu gdy pozbyliśmy sie nic nie znaczącego przemysłu budowanego przez naszych głupich dziadków i rodziców. Głupich, bo gdyby byli mądrzy to od razu budowaliby zamiast stoczni, fabryk i hut porządne montownie cudzych samochodów, piękne centra logistyczne dla zagranicznych towarów i piękne, sterylne lydle i pierdonki.

  Ale nic to, szczęście w tym nieszczęściu to fakt, że zebrała sie pokaźna grupa mędrców, tych co to z czerwonego przefarbowali sie na lekko różowy i tych, których dziadkowie chadzali do synagogi albo budowali bolszewicki raj na ziemi w Rosji. Do tego pokaźna rzesza sobotnich posługaczy, których nigdy nie zabraknie gdy czuć w powietrzu swąd konfitur. Razem wzięli się do roboty i w pocie czoła wystrugali nam raj. Oczywiście ponieśli ogromne koszty takiego robienia dobrze Polakom – jedni musieli ciężko harować na majątku, który spadł im nagle z nieba, za państwowe pieniądze budować autostrady, z których teraz muszą pobierać opłaty. Inni, ci mniej zaradni, cierpią katusze na Wiejskiej i w Brukseli za grosze. Takie grosze, za które muszą przeżyć średnio mieszkańcy jednej klatki w czteropiętrowym bloku. Nie, każdy z osobna, wszyscy razem.

  Nie dziwota więc, że odrzucenie przez zbrodniczego prezydenta Janukowycza umowy stowarzyszeniowej z Unią potraktowane zostało jako szczyt aberracji umysłowej i słusznie ukarane.

  Nasi administratorzy z bożej (czyt. jewropejskiej) łaski poczuli sie tak pewnie, że dla wiekszego szczęścia męskiej części narodu zlikwidowali pobór do wojska, opustoszałe koszary przerobili na hurtownie, te lepiej położone jak we Wrzeszczu czy Ostródzie przemianowano na centra handlowe i apartamentowce. Bo po co nam wojsko? Te parę tysięcy świetnie wyszkolonych najemników do krzewienia demokracji w świecie, żeby nie było wstydu, wystawimy. A obroną kraju zajmą się wielce przyjazne nam wojska jedynego sprawiedliwego paktu. 10 czy 20 lat temu nikomu nie przyszło do głowy, że Polska nie przeprowadziła sie na Marsa i ciągle tkwimy miedzy młotem a kowadłem.

  Ale nic to! Nasi sprzymierzeńcy nas obronią, podeślą parę brygad żołnierzy, może nawet naszych odwiecznych przyjaciół – Niemców, którzy będą nas bronic przed naszymi odwiecznymi wrogami Rosjanami, którzy jak wiadomo, po przystawce w postaci Krymu mają ochotę skonsumować także nas. I tutaj widać duży postęp. No bo jeśli będą nas na naszej polskiej ziemi bronić Niemcy to przynajmniej nic nam z z Zachodu nie zagraża. Przecież obrońcy nie będą atakować samych siebie! Prawda, że genialne?

  Na wypadek jakiegoś polskiego „majdanu” nasi przewidujący włodarze też sie zabezpieczyli. Gdyby nie starczyło naszego zomo to przybiegną nam z pomocą zaprzyjaźnione unijne ludy i będą trzebić terrorystów, bo tylko tacy mogą podnieść ręke na władzę z jewropejsko-usraelskiego nadania. Mogą nawet bezkarnie ich zabijać bo taką ewentualność przewiduje Traktat Lizboński wynegocjowany przez naszych światłych wodzów, którzy nawet nie pytali się Narodu o zgodę bo przeciez doskonale wiedzieli, że wszyscy są za. Po co wiec było trwonić pieniądze na nikomu niepotrzebne referenda? Czego jak czego ale zmysłu oszczędzania nie można im odmówić…”

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/107905,upadek-czasow-i-jutrzenka-nadziei

 27. marta15 said

  „.Takie cuda jak na Ukrainie nam więc nie grożą bo u nas ludzie światli. Tych mnie światłych też można izolować. Pan Prokurator Generalny Seremet już w lutym br. wydał swoim podwładnym instrukcję, żeby z większą uwagą pochylić się nad najbardziej odrażajacymi przestępstwami – przestępstwami z nienawiści. Dzięki pewnemu artykułowi kodeksu karnego można w porę reagować i takiego nienawistnika, któremu się ustrój, sojusze czy jakaś określona grupa etniczna nie podobają, szybko odizolować od reszty zdrowego społeczeństwa.

  Jak więc widać nieszczęścia nam nie grożą i spokojnie w pocie czoła możemy robić za Chińczyków Europy, wysyłać naszą zdolną młodzież na nauki w brytyjskich fabrykach i restauracjach (a pomysleć, że nasi durni przodkowie jeździli do Europy studiować na uniwersytetach…), budować gender, chronić z zapałem tęczowych i w ogóle budować lepszy świat.

  Zbliża się kanonizacja naszego rodaka na Stolicy Piotrowej i skoro każdy święty ma jakaś grupkę zawodową w swojej opiece to Jemu może przydzielić ochronę euromatołów? Powinniśmy Mu być wdzięczni za to, że tak światle poprowadził nas za rękę. Przecież jak mało kto znał europejskie realia i wszelkie korzyści płynące z przynależności do jewropejskiej cywilizacji.

  Następną grupą powierzoną uwadze nowego świętego powinny być media, które przez cały czas posługi na stanowisku wikariusza Chrystusowego wspierały Go dzielnie w pielgrzymkach po świecie i w niestrudzonej pracy na rzecz zbliżenia wszelkich religi, dzięki czemu Kościół Katolicki wyrósł na potęgę i najwiekszy autorytet moralny świata. Mogą sie o tym zwłaszcza przekonać chrześcijanie z terenów, na których pokojowe siły naszych sprzymierzeńców toczą zaciekłe walki o zaprowadzenie demokracji. No i, co również niezwykle istotne, nie musimy już modlić sie o nawrócenie żydów bo oni już naszymi braćmi są. Nawet starszymi braćmi…”

  .

 28. assasello said

  @11, 17 Panowie Griszka i Zerohero, nie sądzicie że test ukraiński jest jednym z lepszych sposobów na przejrzenie intencji wielu ludzi tzw „Prawicy”? Wg mnie idealnie pozwala na rozróżnienie poglądów deklarowanych od rzeczywistych.

 29. bylekto said

  Tytul jest zly. Nalezy wyrzucic slowa „od zachodu”. Kazde uzaleznianie jest zdrada. Mozna byc sojusznikiem, ale Ojczyzny nie wolno uzalezniac od NIKOGO! A gdy juz jest zalezna, nalezy dazyc do zmiany.

Sorry, the comment form is closed at this time.