Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Władimir Putin ostatnim Mohikaninem na tej planecie

Posted by Marucha w dniu 2014-04-29 (Wtorek)

Kilka mało znanych faktów z życia Władimira Putina przedstawił prowadzący stronę Center for Syncretics Studies (http://syncreticstudies.com) Joaquin Flores, w wywiadzie, który udzielił Maurice Hermanowi (kanał 108Morris108 na YouTube).

Putin jest jednym z najważniejszych graczy politycznych w ostatnich 30-40 latach. Nie jest przypadkiem, że znalazł się na takim stanowisku, na to złożyło się wiele czynników, w tym jego pochodzenie i środowisko, z którego pochodzi. Wiele innych osób ma techniczne kwalifikacje, ale nie mają takich uwarunkowań psychologicznych jakie ma Putin.

Ludzie, którzy go umieścili na tej pozycji, sprawdzili dokładnie jego przeszłość, z dzieciństwem włącznie. Zdaniem Joaquina, istotny był brak konformizmu u młodego Putina, przejawiał on wręcz cynizm i dystans wobec edukacji i wszelkich instytucji. Powodem mogło być przeświadczenie, że dla ludzi inteligentnych czasy, w których żyjemy są trudne, bowiem w skorumpowanym i pełnym kłamstwa i hipokryzji świecie tylko oportuniści robią kariery.

Putin jako dziecko pasjonował się filmami radzieckimi, które na wzór westernów, przedstawiały dzielnych „szeryfów”, czyli agentów Czeka walczących z „bandytami. Z tego też prawdopodobnie powodu, Putin wstąpił do organizacji pionierskiej dopiero w wieku 13 lat, a ta decyzja była w pełni świadoma. Zainspirował go też do tego ojciec, który był oficerem NKWD, szczególnie aktywnym i znaczącym podczas II wojny światowej. Dziadek Putina był osobistym kucharzem Lenina i jego żony Nadji Krupskiej. Przygotowywał także dania dla Stalina, tak więc był tym jednym z szczególnie „zaufanych”.

Edukacja Putina była niezwykła jak na przyszłego oficera NKWD, bowiem zamiast pójść do wojska, studiował Stosunki Międzynarodowe i ukończył Prawo na Uniwersytecie w Moskwie. Następnie znalazł się w wylęgarni agentów, tzw. Instytucie Jurija Andropowa, obecnie Moskiewska Szkoła Stosunków Międzynarodowych. Szkoła ta uznawana jest nawet do dnia dzisiejszego za jedną z najlepszych w świecie, a za czasów Putina była tą Najlepszą.

Istotny dla zrozumienia tego jak kluczową postacią jest Putin, jest fakt, że kierunkiem studiów który obrał był Kontrwywiad. Agenci kontrywiadu nie tylko szukają szpiegów, ale też potrafią się maskować wśród tych szpiegów i agentów w instytucjach, które są przeznaczone do zniszczenia. W latach 1985-1990 zajmował się koordynacją agentów STASI i KGB w Dreźnie we Wschodnich Niemczech. W tym okresie nawiązał szereg ważnych kontaktów.

Grę prowadzoną przez KGB w tym czasie można przyrównać do szachów – już wtedy przewidywano ruchy przeciwnika na lata naprzód. Stwierdzono, że atak na Związek Radziecki nie może nastąpić drogą militarną, a przez infiltrację agentów. I to dokładnie się stało. Media unikają tego tematu, zajmując się raczej agresją sowiecką na Afganistan czy imperialnymi ambicjami Związku Radzieckiego. A przecież wtedy KGB przygotowywało się do ruchów, które miały być wykonane w kolejnych latach.

Atak na Związek Radziecki nastąpił przez korupcję w aparacie władzy oraz osłabienie kluczowych elementów KGB. Ale, ponieważ ten scenariusz był przewidziany, to KGB miało już zainstalowany system podwójnych czy też potrójnych agentów. W latach 1989-93 zabezpieczono w sposób rygorystyczny rdzeń KGB – to „państwo w państwie”. Agenci z tego „rdzenia” byli ludźmi z wyjątkowymi kwalifikacjami, odporni na dezinformację i propagandę i wszelkie ciągotki czy to w lewo czy w prawo.

W końcu doszło do przewidzianego przez KGB jako jednego z najbardziej prawdopodobnych scenariusza, a odbyło się to podczas panowania Gorbaczowa, a później Jelcyna. Ponieważ pod wpływem ataku z zewnątrz całe państwo się zawalało, wykreowano iluzję, że agenci KGB dali się sprzedać. W Rosji pojawili się oligarchowie, także z kręgów byłego KGB. Wielu z nich od razu otrzymywało podwójny paszport – rosyjsko-izraelski.

Putin jest jedną z osób niekorumpowalnych, tych, których opisał amerykański agent od brudnej roboty John Perkins w swojej książce „Confessions of an Economic Hit Man”. Są ludzie, nawet wśród światowych liderów, z takim profilem psychologicznym, którzy są niekorumpowalni. Nazywa się ich wprost „niekorumpowalnymi”. Są to ludzie, którzy mają cel w swoim życiu, posiadają głęboki element duchowy i poczucie sprawiedliwości. Nie można ich ani kupić, ani też nie boją się gróźb śmierci, tak więc nie można ich zastraszyć. Można ich tylko niszczyć krytyką.

Putinowi udało się zdobyć zaufanie oligarchów, wielu z nich było obywatelami Izraela i USA, dlatego też musiał uczestniczyć w ich aferach, nielegalnych mafijnych transakcjach. Musiał odgrywać rolę podwójnego agenta, co nieco ułatwiło mu działanie, gdyż mógł poruszać się otwarcie po obu stronach.

Należy jednak pamiętać, że celem działania Putina jest dobro Rosji. Nieprawdą jest sugerowanie, że jest on fałszywą opozycją – na podstawie faktów, iż jest on popierany przez żydowskich i izraelskich oligarchów. Owszem, są to fakty, dlatego też kłamstwa na temat Putina są tak trudne do obalenia. Ale są też i fakty potwierdzające tezę o Putinie – patriocie rosyjskim. Jak to, że wielu oligarchów musiało opuścić Rosję, kilku z nich znalazło się w więzieniach. Oczywiście, są to zdrajcy. Inni oligarchowie, którzy się ostali, są jak zwierzyna, na którą Putin poluje.

Putin jest jednym z Ostatnich Mohikanów.

Są ludzie, którzy kładą pryncypia ponad wszystko, lecz nie osiągają sukcesów. Inni są skrajnymi oportunistami, którzy pozostawiają po sobie ruiny. Ale są też ludzie pragmatyczni, którzy są pośrodku i tak jak w szkole walki Sun Tzu’s, używają taktyki, która leży w granicach możliwości i z uwagi na metody wroga, nie ograniczają się do „czystej” gry. Jedynym wykładnikiem jest cel.

Cel uświęca środki – i to wyznaje Putin.

Putin był już agentem, gdy jako 13-letni dzieciak wstąpił do pionierów. Podczas gdy inni, później na ważnych stanowiskach, wstępowali do pionierów w wieku 5-6 lat, Putin ćwiczył judo. Już wtedy był rebeliantem, gdyż widział ile hipokryzji i sprzeczności jest w otaczającym go środowisku. To uczyniło go tak skutecznym agentem.

Na podst. Putin: The Last Man Standing
http://syncreticstudies.com/2014/04/23/putin-the-last-man-standing/#more-957

http://www.monitor-polski.pl

Komentarze 23 do “Władimir Putin ostatnim Mohikaninem na tej planecie”

 1. Re: Artykul
  W.Putinowi – patrzac i oceniajac obiektywnie – mozna podziekowac za bardzo dobrze uprawiana prawie bezkompromisowa polityke w interesie Narodu rosyjskiego. (nie mylic z nami Polakami, ani innymi narodami, ktorych interesow mamy sami obowiazek bronic).

  Jesli Alaska zostanie przylaczona do Rosji dzieki referendum (Amerykanie umieja liczyc pieniadze, ktore zostaja im po opodatkowaniu przez lichwiarzy w kieszeni), to bede emigrowal na Alaske…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. revers said

 3. Andy said

  Świetna ocena osobowości!
  Całkowicie się zgadzam, że to „Ostatni Mohikanin” w oceanie globalnego zażydzenia
  Uzupełnieniem do historii Rosji może być poniższy wykład:

  Ukraine’s Anti Russian Stance Is a Zionist Masterplan – Sheikh

 4. błysk said

  Może to i prawda na temat Putina,ale dlaczego Rosjanie czyli KGB milczą na temat morderców Polaków w Katyniu i miejscach zesłania ,,także innych zbrodni na Polakach ? Dlaczego w każdym mieście jest pomnik Lenina, żyda przecież i nadal można przerywać ciążę , co sprawia zmniejszanie się liczby Rosjan?Także dość anemicznej akcji Rosji na Ukrainie /min. w większości regionów Ukrainy na wschodzie i południu rządzą żydowscy oligarchowie mianowani przez majdanowców/. Poza przyłączeniem Krymu do Rosji Putin nie dokonał zbyt wiele. Są to pytania na które na próżno oczekuję odpowiedzi .

 5. Griszka said

  @4
  Jakby nie groźba „ćwiczenia ruskich wojsk” 1 km od granicy to banderowcy już dawno rozbijaliby się w Słowiańsku. Rosjanie wiedzą, że nie mogą wyrywać się bez powodu. A Ukrainą już od wielu lat rządzi ta sitwa mafijna. Janukowicz miał nikłe szanse się utrzymać przy władzy przy większej rozróbie – to prędzej czy później było nieuniknione. Wcześniej ubolewałem nad tym co się tam dzieje, ale może Ukraińcy we wschodnich rejonach pogonią stamtąd oligarchów i zaczną w końcu walczyć o swoje. Na pewno nie zrobią tego banderowcy, który biegają na ich rozkazy.
  Zbrodnia w Katyniu została nazwa po imieniu przez najwyższe władze państwowe. Może niektórzy oczekiwali czegoś więcej, ale jak na kraj, w którym rewizjonizm historyczny nie jest zbyt popularny, to i tak dużo wywalczyliśmy.

  Co do aborcji. Większość ludzi uważających się za chrześcijan nie widzi w tym bestialstwie nic złego jeśli jest to odpowiednio uzasadnione, np. chorobą płodu. Także tu w Polsce jest więcej zwolenników takich praktyk wśród „katolików” niż przeciwników. Wszystkim przetrącono kręgosłup moralny – nie tylko Rosjanom. Może czas zacząć przekonywać tych ludzi, żeby podjęli w tej materii jakieś kroki. Nie wiem czy już niektórzy Rosjanie wyszli z taką inicjatywą. Ci co mieszkają w Rosji niech się wypowiedzą.

 6. Miet said

  Re.4.
  Widzę, że Panu się marzy taki Putin Cudotwórca, który błyskawicznie rozwiązuje wszystkie przypadłości nękające współczesny nam świat a w szczególności Rosję.
  Przecież te problemy, które Pan wymienił, występują wszędzie – no może pomników Lenina w innych krajach jest mniej – ale jakie ma znaczenie dla ludzkości liczba pomników Lenina w Rosji?

  Odnośnie Katynia, Putin wie, tak jak i wie każdy trochę znający historię Polak, czy Rosjanin, kto w tamtym czasie wydawał rozkazy, kto dominował wtedy w NKWD.
  Czy Putin powinien to ogłosić światu specjalnym dekretem?
  Przecież takiego dekretu żadne państwo by nie zaakceptowało włącznie z niby-rządem Polski.
  Przypomnę jeszcze raz to co tutaj w Gajówce było setki razy mówione: – Putin pracuje dla Rosjan i Rosji a nie dla żadnego innego państwa.

 7. Miet said

  Podsyłam wiersz, warty zastanowienia, szczególnie teraz gdy polskie pajace już zacierają ręce, że może US przyślą nam swoje wojska na stałe.
  Autor nie jest mi znany.

  JAK CO DO CZEGO……

  Najskuteczniejszą obroną jest atak,
  Niebezpieczeństwo konfliktu jest blisko,
  Putin zajmuje Krym na oczach świata,
  My zajmujemy twarde stanowisko.

  Putin wyraża się jasno: To nasze!
  Zachód wyraża zaniepokojenie.
  Putin posyła rodaków w kamasze,
  Unia posyła Rosji ostrzeżenie.

  Internet huczy, że sankcje to kpina.
  Żart o Obamie pojawił się w druku:
  Ponoć zagroził, że może Putina
  z listy znajomych skreślić na facebooku.

  Polak, jak zwykle, potrząsa szabelką,
  Nadstawiać karku chce w nierównej walce.
  Inni do boju mają chęć niewielką.
  Jak co do czego nikt nie kiwnie palcem.

  Ilu w przeszłości było już Putinów?
  Historia ciągle lubi się powtarzać.
  Łatwo o słowa, trudniej przejść do czynu,
  Lecz dość składania ofiar na ołtarzach!

  Gdyby się ziścić miał scenariusz czarny,
  Będziemy sami, bez szans na ucieczkę.
  Świat się okaże, owszem, solidarny,
  Lecz co najwyżej zapali nam świeczkę.

 8. Marucha said

  Re 4:
  Rosja powiedziała już wszystko na temat Katynia. Co ma jeszcze zrobić? Ogłosić w ONZ-cie, że „to nie my, a Żydzi?”.. Przecież to i tak wynika z papierów Polsce przekazanych.

  Anemiczna akcja Rosji na Ukrainie? Panie Błysk, a jaka miała być? Wkroczyć z wojskami i zająć całą wschodnią Ukrainę? Rosja spokojnie czeka, czas pracuje na jej korzyść.

  A inne problemy Rosji – czekają na swoją kolej. Zawrócić całe społeczeństwo na nową drogę nie da się ukazem.

 9. błysk said

  ad8. Rosja powinna zorganizować ruch antymajdanowski na wschodnich i południowych terenach Ukrainy,czego nie czyni. Na co czeka ? Aż majdanowcy wspólnie z zachodem opanują całość państwa ,wejdą do NATO i Uni Europejskiej ?Nie musi wcale wkraczać z wojskiem ,wystarczy zorganizować opór ,którego prawie nie widać.Co do ustawy o karalności przerywania ciąży ,uczynił to nawet Stalin w roku 1936 .Również nadal nie rozumiem milczenia w sprawie morderców z Katynia i kierownictwa wywózkami Polaków ,także w sprawie zbrodni ubowsko- stalinowskich w Polsce. Sądzę ,ze nie to wcale nie wynika z dokumentów przekazanych Polsce.

 10. Griszka said

  @10
  Są różne wersje czy zorganizowali ruch przeciwko banderowcom czy nie. Gdyby mieli ich wrzucić do NATO, dawno już by to zrobili, ale widocznie Rosja ma jakieś mocne karty skoro tego otwarcie nie robią.

 11. Wpisy „Jurka” jakoś zniknęły… g…o rozpuszcza się w wodzie? – admin

  Re: 10
  NIe przypominam sobie, abysmy mowili o milosci czy poklonach „carowi Putinowi”, ale o uprarawianiu przez niego polityki, ktora bezposrednio dotyka OBYWATELI ROSJI a nie obywateli polskich czy „polsko-podobnych”.
  Mozna rowniez brac pod uwage w sensie dobrej polityki Kadafiego wobec Syryjczykow. Czy tez mamy klaniac sie „carowi Kadafiemu?… Czy rowniez mamy sie klaniac innym prezydentom, ktorzy dbaja o dobro wlasnego narodow???.

  W Gajowce zwracamy uwage na fakty, a nie na jakosc I blysk politycznie gadajacych z przeciagami lbow politykierow z kneSejmowego kibucu…
  Mysle ze sie p. Jurek rozumiemy???.
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Griszka said

  @12
  Chyba chodziło Panu o Asada.

 13. Re: 12 Griszka.
  Tak. O Asada chodzi. Sluszna uwaga.
  Tak z rozpedu myslalem o Libi I Kadafim a napisalem o Syrii. Przepraszam za niezamierzona pomylke.
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli chodzi o LIbie, to Kadafii uczynil z tego kraju godziwe miejsce do zycia dla swoich obywateli.

 14. Andy said

  Ref.#4
  Przepraszam, ale musi Pan/Pani zaakceptować ten prosty fakt, że to nie „Rosjanie” zrobili mam Katyń, a Chazarska dzicz, która jest ODPOWIEDZIALNA za Katyń i miliony innych niewinnych istnień. Sami oprawcy tego ludobójstwa to przyznali w Izraelu w latach 70-tych. Sumienie nie dawało im spokoju i przed śmiercią wyznali tą oczywistą, powszechnie znaną prawdę!
  Znana jest kopia ich wyznań z żydowskiej gazety tamtych lat.
  Oczywiście dla wielu naszych rodaków to tabu!
  „Nasz” nierząd (i posoborowy Kościół) nie śmie nawet o tym myśleć a co dopiero głosić prawdę.
  Może to i niebywałe dla wielu, ale jednak prawda ostatecznie zawsze zwycięża!
  Jakie to smutne, że kolejne pokolenia Polaków powielają wstrętne kłamstwa i zabobony stając się posłusznymi idiotami w rękach wrogów Kościoła i Polski.

 15. Fran SA said

  Ad.4
  Blysk
  Ma pan bardzo wnikliwy i bardzo rozwiniety zmysl obserwacyjny.
  Moze sprobuje pan nowszej zagadki historycznej i podpowie nam, kto i dlaczego spowodowal katastrofe samolotowa pod Miroslawcem, w ktorej zginelo cale dowodztwo polskiego lotnictwa.
  Zywcem sie nie da zwalic ani na Rosje, ani na NKWD ani na KGB ani nawet na Putina.

  Zacznijmy rozwiazywac nasze lokalne zagadki jak np. smierc Lepera, Ratajczaka czy gen. Petelickiego..

  A potem sie wezmiemy za Putina, Obame, Kerry’ego, Busha, i tych ‚pro-rosyjskich Ukraincow co nie lubia bo bedziemy miec duze doswiadczenie w dziedzinie dochodzenia sin i przczyn.

  Jeszcze proponuje rozliczyc Chiny Ludowe za Rewolucje Kulturalna.

 16. kowalski z prowincji said

  Ad 14.Andy ;
  przybliż nam te wyznanie Izraelitów o winie ws. Katynia.
  Ciekawi mnie to ,a może być tez otrzeźwieniem dla wielu .
  Pozdrawiam !

 17. dziadek Dionizy said

  uprzejmie proszę:
  http://3obieg.pl/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow *

  A także:
  https://marucha.wordpress.com/2011/01/31/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
  Admin

 18. Sowa said

  Re 16:
  Do postu 17 dodam jeszcze:
  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=434

 19. Andy said

  Co tu się rozpisywać, udowadniać, tłumaczyć, wyjaśniać?
  Nie „istotne” to czy to śp.dr.D.Ratajczak, JFK, x.Prajnatis, Traugutt, Papała, syn Piaseckiego, lot MA370, USraelskie „lądowanie” na księżycu, cyrk wyborczy niby „amerykanina” :)))) Obamy, „powstanie” Izraela, US, Kanady, Meksyku….odnalezienia „zaginionego” 13 plemienia „starszych braci”, 911, Katyń, Chiny…. one i inne „istotne” wydarzenia mają ten sam wspólny mianownik!

  Pewnie, że można pisać……..i można stracić wiele godzin, na coś co jest pewną łaską by poznać prawdę i przejrzeć na oczy.
  Żyjemy w świecie kompletnej iluzji, kompletnej fikcji bez granic!
  Kościół (Tradycyjny) określa to mianem……”na tym łez padole”!
  Co nie znaczy, że życie w prawdzie musi być „nie do zniesienia”.
  Na zadane pytania w szczegółach można znaleść odpowiedż w wielu, wielu dobrych źródłach, pod warunkiem, że się nie będzie dotykało polskojęzycznych mediów, by najpierw uzdrowić swój umysł i swoich bliskich a tym samym nie wspierać najgorszych wrogów prawdy.
  TAvizję wyrzucić przez okno!
  Podobnie to niby „polskie radio”!
  Nie mniej ważne jest by nie wspierać modernistycznego, liberalnego, zażydzonego posoborowego kościoła…to może być nawet gorsze niż powszechnie znane koszerne media..
  Sięgać po Konecznego (choć dzisiejsza Rosja przejawia cechy wówczas nieznane Konecznemu), Staszica, Chestertona, Paula Findleya, prof.Poradowskiego, Deirdre Manifold, Ostrowskiego, ‪Charlotte Iserbyt, ….trzeba pamiętać że wielu z nich boi się (co zresztą rozsądnie) do końca nie ujawniać Chazarów z House of Rotchilds, że ostatecznie oni decydują kto i kiedy ma zginąć, niemalże bez wyjątku!

  Uczyć młodzież obcych języków by sięgać do nieprzebranych źródeł prawdy, nawet tej Katolickiej!
  Temat rzeka……

 20. Andy said

  zapomniałem dorzucić:
  http://whatreallyhappened.com/
  http://davidduke.com/
  http://www.rense.com/
  http://www.maxkeiser.com/

  …..i wiele innych

 21. Stary Warszawiak said

  AD 4 i 8.
  Oczywiście, że Putin nie jest ani Bogiem, ani nawet nie ma władzy diabła.
  I dlatego chociaż być może nie kocha żydów to jednak musi się z nimi liczyć, a wie że
  niestety rządzą oni poważną częścią świata. Jak pisze w swoich książkach Albin Siwak
  tak potężny na czasy Związku Radzieckiego generał Żukow czy później marszałek Kuliwow,
  też nie mówili głośno i przy wszystkich co sądzą o żydach.
  Ale o błyskotliwości Putina świadczy taki epizod, jaki miał miejsce przy rozmowie Putina
  z ambasadorem Izraela w Moskwie.
  Była wtedy głośna sprawa, że ówczesny prezydent Izraela Mosze Kacew molestował seksualnie swoje współpracownice. I wtedy Putin żartem odezwał się do przybyłego na Kreml
  ambasadora Izraela „ale ma zdrowie ten Kacew tyle bab wyj……..ć.”
  Oczywiście w czasie tego żartu mikrofony powinny być już wyłączone, ale (pewnie za zgodą
  Putina nie były) i ta „uwaga”, „żart” poszły w eter.

 22. MatkaPolka said

  To trzeba ciągle powtarzać

  Proszę to zachowa i kopiować

  KATYŃ – KTO STRZELAŁ ?? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971r. Prasa zachodnia, szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że :

  1,Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:

  * Raichman * Mierkułow * Urbanowicz

  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:

  * Lew Rybak * Chaim Finberg * Abraham Borisowicz

  3.Zbrodnię wykonali

  * Bogdan Zaharewicz * Kobulow * Begman * Elman * Estrin * Abram Borysowicz * Krongauz
  * Lejbkind J.Raichman * Abakumow * Milstein (transport) * Sierow * Lew Rybak * Chaim Finberg * major Joshua Sorokin * kapitan Aleksander Suslow * kapitan Samyun Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób NIE była Rosjaninem
  Zbrodni dokonało żydowskie NKWD
  !

  patrz: https://marucha.wordpress.com/2010/04/21/zydowski-etyk-bedzie-w-lodzi/#comment-45279

  Janusz Rozwada w książce Katyn, Paryż 1960 nie dał się zaszczepić i udało mu się zbiec.
  Podaje ze kierownikiem pociągu przewożących więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut
  Poźniejszy prezydent Polski ( wyrzucić z Powązek)

  Albin Siwak w książce „Bez strachu” podaje , że oficerów polskich żydowskiego pochodzenia odłączano od reszty i zabierano im dokumenty, wkładano te dokumenty(Żydów) zamordowanym Polakom, a Żydom oddawano dokumenty pomordowanych Polaków. Dlatego taki Wajda może udawać , że jego ojciec zginął w Katyniu.

  Około 2,000 Żydów, którzy przeżyli w ten sposób Katyń, stanowiło później trzon Armii Andersa, niemieckiego Żyda, zdezerterowało w Palestynie , aby tworzyć wojsko Izraelski, organizacje terrorystyczne itd.

  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960 nie dał się zaszczepić i udało mu się zbiec.
  Podaje ze kierownikiem pociągu przewożących więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut
  Późniejszy prezydent Polski ( wyrzucić z Powązek)

  Albin Siwak w książce „Bez strachu” podaje , że oficerów polskich żydowskiego pochodzenia odłączano od reszty i zabierano im dokumenty, wkładano te dokumenty(Żydów) zamordowanym Polakom, a Żydom oddawano dokumenty pomordowanych Polaków. Dlatego taki Wajda może udawać , że jego ojciec zginął w Katyniu.

  Około 2,000 Żydów, którzy przeżyli w ten sposób Katyń, stanowiło później trzon Armii Andersa, niemieckiego Żyda, zdezerterowalo w Palestynie , aby tworzyć wojsko Izraelski, organizacje terrorystyczne itd.

  W Katyniu zginęło 22,000 ludzi = kwiat inteligencji polskiej. Eksponujemy zbrodnie Katyńską

  ZBRODNICZA, NAZISTOWSKA III RZESZE NIEMIECKĄ ZGOTOWAŁA NARODOWI POLSKIEMU 1000 –CE KATYNIÓW

  Zapominamy o tych zbrodniach – DLACZEGO ??

  Wg niepełnego Raportu
  RAPORT Nr1 DOTYCZĄC

  Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

  ŚWIATOWA FERACJA POLSKICH KOMBATANTÓW
  ŚWIATOWY KONGRS POLAKÓW (WORLD CONGRESS OF POLES)

  Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych w II WOJNIE ŚWIATOWEJ, w wyniku agresji zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej na Polskę w dniu 1. IX. 1939r.

  W wyniku II WŚ zginęło szacunkowo 7 – milionów 223- tysiące – ofiar Polaków i obywateli polskich. A gdzie SETKI TYSIĘCY zamordowanych Polaków na ulicach miast i w innych niemieckich obozach zagłady…,

  W wybielaniu niemieckich KATÓW Polaków i fałszowaniu martyrologii Narodu Polskiego przodują rządowy Instytut Pamięci Narodowej i Państwowe Wydawnictwa Naukowe.

  Rzekomo zginęło 6,028.- miliony obywateli polskich (wg IPN). Jeżeli tak, to zsumujmy tylko niektóre straty na podstawie Literatury źródłowej i podanych liczb w punkcie II.).

  w Piaśnicy – 12 tysięcy, Rotundzie Zamojskiej – 8 tys., ściętych na GILOTYNACH – 20- tysięcy,
  KL Warschau – 200. tysięcy…

  I taki fałsz firmuje IPN – rzekomo polska instytucja rządowa w rzekomo wolnej Polsce!
  Ci drudzy z PWN, celują w fałszowaniu martyrologii Polaków, eliminując z kolejnych wydań Encyklopedii straty ludzkie poniesione przez Polaków z rąk niemieckich KATÓW.

  Do tego trzeba dodać zbrodnie UPA – ok. 500, 000 bestialsko i okrutnie zamordowanych
  – sponsorowane i uzbrajane przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką

  Na samym Wołyniu UPA zamordowała
  minimum 120,000 Polaków
  minimum 80,000 Ukraińców – Rusinów ( w końcu też Polacy) którzy nie chcieli zabijać,

  Udział Niemców w formowaniu UPA – Bandera był agentem GESTAPO;
  wspomnijmy tylko SS- Galizien i 31Bataliony SD ( tzw. Wołyński oddział samoobrony) – udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego

  Wystarczy porównać dane z haseł z kolejnych wydań Encyklopedii,… lub danych dot. zbrodni popełnionych na Polakach przez bandy ukraińskich zwyrodnialców z OUN – UPA, Hasła – UPA, OUN.

  Po zakończeniu II wojny światowej – zbrodnicze ŻYDOWSKIE – UB/NKWD
  Wywózki, rozstrzelania – ok. 3mln ofiar

 23. nwowatch said

  Chcecie wierzyć że Putin jest rosyjskim patriotą?
  Mam spore wątpliwości.
  3 pokolenia.
  Dziadek gotuje kolejno dla Rasputina, Lenina i Stalina czyli kolejnych najbardziej istotnych w danym momencie w Rosji wynajętych agentów banksterów. (Talenty kucharskie można włożyć między bajki – Lenin nie przywiązywał najmniejszej wagi do jedzenia).
  Ojciec – w organach. Ważna i tajemnicza misja w okresie Powstania Warszawskiego. Moim prywatnym zdaniem przekazał Reinefarthowi gwarancje osobistego bezpieczeństwa po wojnie w zamian za rozpoczęcie masowych mordów.
  Sam Putin od młodości w KGB.
  Namaszczony przez Jelcyna.
  Panowie…

  Może patrzmy się raczej na to, co Putin robi dla Rosji? – admin

Sorry, the comment form is closed at this time.