Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o Polska odrodzi się z Chao…
  Yagiel o Wolne tematy (47 – …
  Anucha o Wolne tematy (47 – …
  rycho08 o Między politycznym eskapizmem…
  Yagiel o Wolne tematy (47 – …
  Irek o Wolne tematy (47 – …
  Yagiel o Czy Rosja potrzebuje wartości…
  Lily. o Wolne tematy (47 – …
  solariz o Wolne tematy (47 – …
  Peryskop o Wolne tematy (47 – …
  Peryskop o Wolne tematy (47 – …
  Yah o Między politycznym eskapizmem…
  JOIGNAC o Wolne tematy (47 – …
  JOIGNAC o Wolne tematy (47 – …
  wanderer o Polska odrodzi się z Chao…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Już wiemy: posiadanie własnych poglądów to choroba psychiczna

Posted by Marucha w dniu 2014-04-30 (Środa)

Współczesna psychiatria jest nauką politycznie skorumpowaną. Typowym przejawem tej korupcji jest demonizowanie ludzi mających inne poglądy i próba traktowania ich jak chorych umysłowo.

Uderza to w oczy w najnowszym wydaniu „Diagnostycznego i statystycznego podręcznika chorób umysłowych” (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, DSM), który jako umysłowo chorych określa ludzi nie zgadzającym się z tym, co władze dekretem ogłaszają jako normalne.

Tak więc jeśli osoba zachowuje się niekonformistycznie, nie idzie w stadzie, oznacza to, iż cierpi na przypadłość zwaną „Oppositional Defiant Disorder” [ODD, kolejny paruliterowy skrót „chorób” wymyślonych przez pseudonaukowe dziwki – admin]. Nowy podręcznik DSM definiuje ją jako „trwale przejawiające się wzorce nieposłusznego, wrogiego i prowokującego zachowania”. „Choroba” ODD należy do tej samej kategorii, co „Attention Deficit Hyperactivity Disorder” (osławiona ADHD, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi), o której jej twórca, dr Leon Eisenberg sam przyznał na łożu śmierci, iż jest zmyślona.

Jak można się spodziewać, zgodnie z powyższą definicją prawie każde zachowanie, postrzegane przez kogoś innego jako dziwne lub niepożądane, może być zakwalifikowane jako ODD. Dzieci, które wpadają w złość lub pobiją się z rodzeństwem mogą być uznane za chore psychicznie, podobnie jak dzieci, które wyrażają sprzeciw wobec rodziców lub nauczycieli.

Nieposłuszeństwo i sprzeciwianie się to typowe dla małych dzieci zachowania, które rodzice od dawna traktowali przez wymaganie odpowiedniej dyscypliny. Zresztą nie wszystkie przypadki nieposłuszeństwa i sprzeciwu są naganne; zależy kto i czego wymaga. Uczeń, któremu nauczyciel zakazuje wygłaszania niepopularnych poglądów i który nie respektuje tego zakazu, może po prostu korzystać z prawa do swobodnego wyrażania swej niezgody.

Problem z wtłaczaniem w ramki pozbawionych precyzji definicji takich „chorób”, jak ODD, polega na tym, że każde niekonwencjonalne zachowanie, burzące aktualne status quo, można będzie określić mianem chorobliwego. Wielkie umysły, jak np. Thomas Edison albo Alexander Graham Bell, których pomysły wydawały się w ich czasach szalone, mogli by dziś zostać zaliczeni do osób chorych na ODD lub inną, podobną chorobę.

Jeszcze większym niebezpieczeństwem jest zagrożenie dla wolności słowa i prawa do posiadania własnych poglądów politycznych. Rząd federalny już próbował zadeklarować jako „politycznych paranoików” osoby, które sprzeciwiają się, lub nawet tylko kwestionują jego dyktatorskie posunięcia.

Charakteryzowanie nonkonformizmu jako choroby psychicznej jest cechą reżymów totalitarnych (np. byłych Sowietów). Dzisiejszym lekarstwem dla nonkonformistów są substancje psychotropowe, zmieniające świadomość człowieka i mające fatalne skutki uboczne.

Oto, co pisał na temat nadużyć psychiatrii w dawnym ZSRR i Chinach znany Journal of the American Academy of Psychiatry and the Law w roku 2002:

Zamykanie w zakładach psychiatrycznych zdrowych osób jest jednoznacznie rozumiane jako szczególnie groźna forma represji, ponieważ używa się potężnych środków medycznych jako narzędzi karania – i jest obelgą wobec praw człowieka, opartą na oszustwie i podstępie.
Lekarze, którzy pozwalają, aby używać ich do takich celów… zdradzają zaufanie, jakim obdarza ich społeczeństwo i łamią najbardziej podstawowe zasady etyki zawodowej.

Więcej można przeczytać tu: http://jaapl.org/content/30/1/136.full.pdf

Źródła:
http://breakingdeception.com
http://www.naturalnews.com
http://rense.com
http://jaapl.org
http://science.naturalnews.com

Za http://www.naturalnews.com
Autor: Jonathan Benson

Wolne tłumaczenie: gajowy Marucha

 

Komentarzy 13 to “Już wiemy: posiadanie własnych poglądów to choroba psychiczna”

 1. revers said

  Cy tylko w bloku wschodnim naduzywano psychiatrii? Na zachodzie az roi sie od spraw zamykania w osrodkach zamknietych, ludzi ktorzy mieli odwage przecistawic sie korupcji w bankach,czy w aparacie wladzy , typ przyklad sprawa Molatha, facet siedzial w psychiatrykach 7 lat za to ze mial czelnosc zarzucic pranie, lewe przelewy pieniedzy miedzybankami.

  Jesli pan mordka podaje linki psychoterrorysow, bo takimi sa na dzisiaj tworcy DSM IV, DSM V to niech przeczyta dzielka z jego rasa ksiazki prof. Sasza z tematu anty psychiatrii.

  Lub utajnione sady kapturowe w europie

  http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2014/04/secret-justice-inside-eu-court-2014417143255779945.html

 2. antka kobity szwagra brat said

  …tak to mniej – wiecej funkcjonuje…

 3. Piotr said

  a teraz panie gajowy prosze o cenzure…usun pan moje wpisy lub dodaj komentarz admina-zeby spragnione barany wiedzialy co myslec…stosujesz pan te same metody co michnikowskie scierwa…

  Panie Piotrze szanowny,
  Nie uważam Pana za chorego psychicznie z powodu posiadania innych poglądów.
  Uważam Pana po prostu za zwykłego ch…
  Admin

 4. Miet said

  A ja zapytam niejakiego Piotra,
  czy musisz człowieku każdy swój bzdet umieszczać tutaj jako oddzielny wpis?
  Już naszatkowałeś ich sześć pod rząd. To nazywasz dyskusją i przedstawianiem poglądów???

  Już ich nie ma, zostawiłem jeden.
  Admin

 5. Brat Dioskur said

  Podchodzi to pod poglady, wiec chyba wybralem wlasciwy watek. Od 2 dni Zachod ekscytuje sie niebywala wprosta afera majaca miejsce w Stanach. Na bok poszly Ukrainy ,Putiny ,wybory do Eurokolchozu a nawet Liga Mistrzow! Otoz niejaki Sterling,wlasciciel zawodowej druzyny koszykarskiej „Clippers” mial sie przez telefon wyrazic do swojej kochanki, zeby nie fotografowala sie z czarnymi a w ogole ,zeby sie zbyt z nimi publicznie nie zadawala !. Nagranie rozmowy dziwnym trafem wycieklo i zaczela sie jazda! NBA zawiesilo go dozywotnie jako wlasciciela druzyny ,tzn. nie moze sie pokazywac na meczach , doladowano mu tez 2,2 mln dolcow kary za rasizm (?) a teraz przymierzaja sie do tego ,zeby go zmusic do sprzedania druzyny. Sprawa zajal sie sam Bambo i cud tylko ,ze facet jeszcze oddycha a bylo nie bylo to miliarder!Czyzby i tam nasze nieocenione Muzeum z Wa-wy przeprowadzilo juz swoje warsztaty?Na pewno jednak bylo ono w Hiszpanii ,gdzie kibic za rzucenie pod nogi pd. amerykanskiemu pilkarzowi …banana moze dostac nawet 3 lata odsiadki!Nawiasem bylo to przy wybijaniu rogu ,pilkarz wiec najpierw podniosl banana ,odarl ze skorki i skonsumowal ….po czym wyegzekwowal rzut rozny …O co wiec chodzi?Naturalnie „semeretianie” maja na to juz swoja odpowiedz ,ale czy mozna komus zabronic bredzenia ?
  Juz przy okazji. Uwaga na IE! Znaleziono w nim potezna dziure ,ktora nawet marny hacker moze wykorzystac do woli!Zaleca sie na conajmniej 3 tygodnie przejsc na inny browser ,bo tak dlugo bedzie trwalo poszukiwanie nowej latki.

 6. Miet said

  Bracie Dioskurze,
  cała afera z tym miliarderem Sterlingiem jest trochę dziwna. Wiadomo, że Sterling to Żyd i to jest nawet nagłaśniane. On sam nawet w tej nagranej rozmowie kilkakrotnie podkreśla to swoje pochodzenie. Jego kochanka stawiając mu rasistowskie zarzuty nawet „przypomniała” mu Holokaust,
  i jak on tak może skoro jego naród wycierpiał od rasistów.
  Ja myślę, że cała ta farsa była uknuta przez pobratymców Sterlinga, po to aby go skierować na boczny tor i przejąć to lukratywne źródło ogromnych pieniędzy, które on zaczął marnotrawić na dziwki a nie dzielił się ze swoimi.
  Jak media głoszą, on wydawal grube miliony na domy i apartamenty i luksusowe samochody (typu Ferrari) dla swoich dziwek.
  Na meczach swojej drużyny otaczał się nimi a stara żona siadywała parę krzeseł dalej i dziwnie jakoś znosiła to upokorzenie.
  Sterling jest bardzo starym dziadygą, na którego najbardziej zużyte kurwy nawet by nie spojrzały gdyby nie jego pieniądze.
  Nadszedł czas aby to wszystko ukrócić i aby to źródełko wiekich pieniędzy przejął ktoś bardziej „odpowiedzialny”.

  Zauważmy, że „starsi i mądrzejsi” pieką tutaj przy tej farsie dwie a nawet trzy pieczenie: przejmują walory finansowe, które nie powinny wychodzić poza ich środowisko, pokazują Amerykanom, że są obiektywni i potrafią „ukarać” nawet swojego – no i co chyba też bardzo ważne a może najważniejsze, czarna część społeczeństwa amerykańskiego na czele z Obamą musi przyjąć niewątpliwie, że starsi i mądrzejsi to wielcy przyjaciele Mużynów ( ojjjj … podpadłem – powinno być Afro-Amerykanów).

  Inna sprawa, która przy okazji jest dyskutowana teraz w mediach, to prawo do prywatności – kto tę rozmowę nagrał i jakie miał do tego prawo – czy było to zrobione bezprawnie? Jeżeli bezprawnie, to co dalej – jakie powinny być wyciągnięte konsekwencje prawne?

 7. NC said

  Re 6, Miet.
  Jest coraz dziwniej, bo jadąc samochodem z pracy i słuchając programu Rusha Limbaugh słyszałem, jak odpowiadał on dzwoniącemu do studia oburzonemu na szykanowanie Sterlinga słuchaczowi, że I Poprawka do Konstytucji („Freedom of Speach”) nie ma tu zastosowania, gdyż zabrania ona jedynie rzadowi federalnemu represjonować obywateli za głoszenie pogladów, a tymczasem NBA jest organizacją prywatną, więc może miec swój regulamin, który może nakładać kary za różne zachowania.

  Oniemiałem….

 8. Miet said

  Ad. 7.
  Dzisiaj dalszy ciąg farsy. Media głoszą, że NBA nałożyła „straszną” karę na miliardera Sterlinga, karę bez precedensu – miliarder Sterling musi sprzedać swoją drużynę.
  No ja myślę, że ten miliarder tego nie przeżyje, na pewno z torbami pójdzie po tej sprzedaży.:-)))

  Z drugiej strony, już w kwestii formalnej, ciekawi mnie jak będzie przebiegała ta sprzedaż. Co to znaczy, że on musi sprzedać drużynę? Jeżeli wystawi cenę, której nikt nie zechce zapłacić, to co wtedy? Czy mu tę drużynę zabiorą i zlicytują? Co mówi prawo w takiej kwestii?
  Ale najważniejsze, że amerykańska gawiedź ma ubaw po pachy i ma się czym zajmować.:-))). Tak , czy inaczej, ja mogę założyć się o całą moją emryturę, że kupiec będzie z tego narodu – no jak mu tam…, wiadomo … jedynie słusznego narodu.:-)))

 9. NC said

  Re 8: Sterling może teoretycznie sprzedać drużynę dzieciom czy wnukom, za $1.
  Ale władze NBA muszą się na to zgodzić, i mała na to szansa. Zgadzam się z Panem, że ktoś ma chętkę na przejęcie tego interesu.
  Co gorsza, Sterling będzie musiał zapłacić 23.8% podatku federalnego od „capital gain tax” plus podatek stanowy. Zabiorą mu 30%.
  Lewacki totalitaryzm zaczyna galopować.
  Zaczynam myśleć o ewakuacji.
  Ale gdzie? Wszędzie to samo lub gorzej…

 10. Miet said

  Re.9.
  Zgoda całkowita: „wszędzie to samo albo i gorzej” – albo jak mój stary koleś mawia – nie ma już gdzie spier…ać.

 11. Re: 9 NC i 10 Miet.
  A co to USA to „pepek swiata” i poza nim swiata nie widzicie?
  Przyssaliscie sie do tego „zielonego” jak pijak do „jagodzianki”..a zapomnieliscie Panowie o tym, ze czlowiek zyje w CZASIE a nie w miejscu…
  No tak… Nie przypuszczaliscie, ze bedziecie sie musieli rozstac z „nieruchomosciami” i z „przyzwyczajeniami”…
  No coz, moze Alaska „odpadnie” od tego „demon-kratycznego raju” i zdazycie „zgasic” swiatlo zapominajac o tzw., „american dream”…w ktory nie tylko wy uwierzyliscie…:)))…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/04/30/juz-wiemy-posiadanie-wlasnych-pogladow-to-choroba-psychiczna… […]

 13. 77xtak said

  Reblogged this on 77xtak (dla miliardów w PLN, Bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego) and commented:
  Posiadanie własnych poglądów to choroba psychiczna !

Sorry, the comment form is closed at this time.