Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sekty pod płaszczykiem organizacji pozarządowych mogą być zagrożeniem dla społeczności międzynarodowej

Posted by Marucha w dniu 2014-05-31 (Sobota)

Członek NGO – licencja na interwencje i destabilizacje

Totalitarne sekty maskujące się jako organizacje pozarządowe, mogą stać się zagrożeniem dla wspólnoty międzynarodowej – powiedział w czwartek oficjalny przedstawiciel Komitetu Śledczego Rosji, Władimir Markin.

W swojej kolumnie w gazecie „Izwiestia”  przytoczył informacje z Wielkiej Brytanii, że dzieciom od dziewięciu lat, rzekomo chcącym zmienić w przyszłości płeć, lekarze zamierzają aplikować zastrzyki leku blokującego proces dojrzewania. Zanotowano, że ten lek został przetestowany na 12 – 14 -letnich „ochotnikach”.

„Tego rodzaju manipulacje fizyczne lub chemiczne, w szczególności tyczące osób małoletnich, a także próby kontrolowania zachowań płciowych  to jedno z najbardziej oczywistych znamion sekty, destrukcyjne i totalitarne. Takie sekty istniały wcześniej, ale pasożytowały bardziej na religiach światowych; teraz pasożytują na świecie nauki, ale nie zmienia to istoty rzeczy.” – powiedział Markin.

Według Markina totalitarne sekty, jak np. wyżej wspomniany fundusz brytyjski, maskują się jako organizacje non-profit. Rosyjski Kodeks karny przewiduje odpowiedzialność w postaci grzywny lub pozbawienia wolności na okres do 4 lat za zakładanie organizacji non-profit naruszających tożsamość i prawa obywateli.

„W dobie globalizacji sekciarskie organizacje tego gatunku, zwłaszcza mając możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii, mogą stać się zagrożeniem dla wszystkich krajów i narodów – i dlatego ich działalność została objęta rosyjskim kodeksem karnym. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie ścigać agentów sekty za udział w destrukcyjnej działalności skierowanej na rosyjskich obywateli.” – powiedział przedstawiciel biura .

Przypomnijmy, że przepisy tyczące organizacji pozarządowych (NGO), które weszły w życie w listopadzie 2012 roku, zobowiązują je do zarejestrowania się w Ministerstwie Sprawiedliwości jako agentura obcych państw, o ile prowadzą działalność polityczną i korzystają z zagranicznych źródeł finansowania. Za nieprzestrzeganie grożą kary administracyjne do miliona rubli i sankcje karne do czterech lat więzienia.

W marcu 2013 roku rozpoczęto sprawdzanie organizacji pozarządowych w celu wykonania nakazów nowej ustawy. Prokuratorzy zauważyli, że 650 organizacji pozarządowych działających w Rosji otrzymało z zagranicy około 1 miliarda USD. Podobne liczby podawał prezydent Władimir Putin w wywiadzie dla niemieckiej telewizji.

Od czasu wprowadzenia nowego prawa szereg organizacji pozarządowych zostało uznanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości za obcą agenturę. Pierwsze na liście było Stowarzyszenie „Głos”. Ponadto  pod koniec kwietnia ubiegłego roku Ministerstwo Sprawiedliwości zgłosiło zastrzeżenia co do działalności rosyjskiego oddziału  Transparency International.

Tak to się robi w Rosji. Napis głosi: Zagraniczny agent!

http://vz.ru
Tłum. Gajowy Marucha

Rosyjskie prawo, nakazujące obcym agenturom rejestrować się jako obce agentury, wzbudziło powszechne oburzenie na cały szwiat, co oczywiście rozumiemy.
W Stanach Zjednoczonych analogiczne prawo istnieje od dawna.
Admin

Komentarzy 5 do “Sekty pod płaszczykiem organizacji pozarządowych mogą być zagrożeniem dla społeczności międzynarodowej”

 1. Pokręć said

  Nienienie! To społecznośc międzynarodowa organizuje te NGO! Ta sama społecznośc, co dawno temu była narodowa, ale po buncie i rozwaleniu im stolicy przez Tytusa rozjechała się po świecie i stała się społecznością międzynarodową. Jak słyszymy sformułowania typu „opinia społeczności międzynarodowej”, to wszystko wiemy.

 2. Andrzej B R said

  Autora tego napisu zdradza wykrzyknik, po hebrajsku odruchowo pryśniety po

  lewej stronie, ech im wiecej robią tym wiecej toną . . .

 3. Eliza said

  Re.2 ” im wiecej robią tym wiecej toną”, zgadzam się z Tobą

 4. Zerohero said

  http://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_Agents_Registration_Act

  W USA takie prawo istniało już przed II Wojną światową.

 5. u said

  Wczoraj oburzone The Moscow Times poskarzylo sie, ze przygotowana jest do zatwierdzenia przez Dume ustawa o mediach. Jezeli, wiec jakies czasopismo korzysta z 25% funduszy judaszowych, to musi w miejscu widocznym na pierwszej stronie napisac ” obcy agent.”

  Widac Putin ostro sie bierze do wyczyszczenia wlasnego podworka z majdaniarzy. Nie chce sie dzielic wladza z inspirujacymi do zadym – zagranicznikami. Tym samym przyklepal sobie ujadanie sfory wilkow , zamiast cieplego PR.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: