Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Słowianie byli tu zawsze? Archeolodzy w szoku.

Posted by Marucha w dniu 2014-06-11 (Środa)

Wykopaliska na trasie budowy autostrady A2 ,

Genetycy podważają teorię części polskich archeologów. Być może Słowianie wcale nie pojawili się w Polsce dopiero we wczesnym średniowieczu.

[Powiedzmy od razu: nie polskich, ale niemieckich, bądź Niemcom się wysługujących. Tacy z nich uczeni, jak z koziej d..y trąba. Te fakty są znane od dawna. – admin]

Kiedy Słowianie pojawili się w Polsce?
Wbrew opinii części archeologów, Słowianie nie przybyli do Europy dopiero we wczesnym średniowieczu. Tak przynajmniej wynika z badań genetycznych zespołu badawczego prof. Tomasza Grzybowskiego z Collegium Medicum Uniwersytetu M. Kopernika w Bydgoszczy.

– Raczej skłanialibyśmy się ku autochtonizmowi Słowian, ale zastrzegając mocno, że cechy genetyczne wcale nie muszą być tożsame z charakterystyką kulturową właściwą dla tych populacji – mówi prof. Grzybowski w „Naukowym zawrocie głowy”.

Badania trwały prawie 10 lat. Naukowcy przebadali materiał genetyczny pobrany od 2,5 tys. osób z różnych populacji narodów słowiańskich. Okazało się, że przodkowie niektórych z nich żyli w Europie już w epoce brązu – czyli 4 tysiące lat temu, a może nawet już w Neolicie, siedem tysięcy lat temu.

Nagranie ciekawej rozmowy z prof. Grzybowskim:
http://www.polskieradio.pl/7/179/Artykul/823726%2cSlowianie-byli-tu-zawsze-Archeolodzy-w-szoku

Nagranie na Youtube:

Z genetykiem rozmawiała w Jedynce Katarzyna Kobylecka.
http://www.polskieradio.pl

Komentarze 32 do “Słowianie byli tu zawsze? Archeolodzy w szoku.”

 1. robertgrunholz said

  Germanofile oczywiście zaplują się zaraz z oburzenia, no bo jak to tak, że te nędzne Polusy mogły założyć Berlin, a nawet że mają największe prawo do tej ziemi? Każdy przecież wie, że zawsze i wszędzie jako pierwsi być musieli Klaus i Hans jako przedstawiciele dumnej cywilizacji germańskiej (co do Klausa to są różne podejrzenia, aczkolwiek wygląd przeciętnego Germańca stanowi źródło problemów odróżnianiu przedstawicieli obu płci: Conchita Kiełbasa potwierdza, to mogła być Helga w trzeciej fazie gender, daleka przodkini). Czekamy na reakcję właścicieli w Tel-Avivie, gdyż zaprzeczanie istnienia wielotysięcznej Judeopolonii będzie od tej pory karane lobotomią.

 2. darr said

  Dobre.Chociaż to dopiero kamyczek do ogródka, to cieszę się z niego.
  Zawsze bowiem trudniej dyskutować z nauką opierającą się na konkretnych badaniach, a nie na domysłach, interpretacjach, przekręceniach („historycy”).
  Może kiedyś dojdziemy do tego, dlaczego Niemcy mają taki kompleks Polaków i Słowian (liczę na odnalezienie jakichś dokumentów z archiwum wandalskiego). Może przez 1000 lat służyli za tanią siłę roboczą dla rozwiniętego społeczeństwa … Ech, optymizm.

 3. NICK said

  Wszystko być może a nawet jest.
  Prof. Grzybowski, po raz kolejny zresztą, „się naraża”.
  Zwolnią z pracy?

 4. Yah said

  Ad.2

  Tak panie Darr pewnie mają kompleksy i mentalność niewolnika obserwując ich zachowanie w stosunku do imigrantów rozwalających im państwo. A cała III Rzesza i rasa panów do był taki epizod związany z syndromem wyparcia. Zresztą, można poczytać Nietzschego co sadził o Niemcach – dla Nietzschego to takie ciepłe kluchy , a ideałem był polski szlachcic.

 5. Przecław said

  Komentarz Admina jest właściwy.
  Uczciwi naukowcy zawsze twierdzili, że Słowianie /w historii występujący pod różnymi nazwami/ przebywają na terenie Środkowej Europy, w tym Polski od tysięcy lat. pogląd przeciwny to wymysły 19wiecznej propagandy podporządkowanej ekspansjonistycznej polityki Niemiec. Dotyczy to zarówno średniowiecznych kronikarzy jak i profesorów krakowskiej akademii. Podobnego zdania był w odrodzonej Polsce prof.Józef Kostrzewski i związani z jego ośrodkiem badacze.
  Radykalna, nie umotywowana żadnymi odkryciami zmiana nastąpiła od r.1989, ale już od końca lat 70ch zaczynają się pojawiać na naszym terenie i przepisywacze niemieckiej propagandy, pozujący na naukowców. Do tych żałosnych okazów należał „prof” K.Godłowski, a także z tego samego środowiska się wywodzący celebryta i cadyk schyłkowej i postpeerelowskiej nauki Aleksander Krawczuk. To zjawisko nie bez powodu skorelowane było ze zmasowanym atakiem na podstawy istnienia Polski.

 6. Kazik said

  Słowianie zawsze byli ponad Germanami oraz ” starszymi braćmi … ” i nadal są . Dlatego tak bardzo nas nienawidzą i robią wszystko aby nas zniszczyć .

 7. JO said

  ad.6. Mlodszymi Bracmi slowian sa Celtowie. Zydo-Germania Niszczy Jedna Rodzine Haplogrupy R, to jest widoczne jak Placek na Patelni….

 8. JO said

  Zwiazek Szlachty Polskiej Robil Badania Genetyczne swoich przynaleznych, ktore wykazaly, ze Rody z ktorych przedstawiciele w przeszlosci byli Przywodcami Heretyckich Sekt maja Haplogrype – J – Zydowskiej – w linii meskiej.

 9. Premizlaus said

  Re 7:
  Celtowie? To by tłumaczyło, dlaczego Iryjczycy tak bardzo lubią Polaków i odwrotnie.

 10. Przecław said

  dot.9.
  Słowianie Zachodni /i nie tylko zachodni/ oraz celtyccy mieszkańcy wysp brytyjskich od 2 tysięcy lat zmagają się z tym samym podbojem w wykonaniu tych samych plemion, w sensie dosłownym. Dlaczego ten fakt z taką trudnością dociera do głów ?

 11. JO said

  Essex
  Sussex….Saxmundham – Saxons, Anglo-Saxi – Rodzina Pruska Haxburg = Saxburg = Haksburgowie = Saxburgowie.

  Wszedzie , ale to wszedzie w Anglii sa Znaki Gwiazdy „Dawida” Masonskie-Izraelskie …na Domach majacych po kilka set lat…

  Anglia jest Podbita….. Szkocja jest podbita….

  Zydo-Masoneria wyniszcza Normanow , Celtow….a otwiera szeroko drzwi poprzez Ideologie multikulti dla dzieci Kaina….od ktorych sama pochodzi…

 12. Zadnych „Slowian” i „Germanow” nigdy nie bylo.
  Na naszej planecie byla tylko jedna rasa biala, jedna rodzina, ktora, jak to rodzina, klocila sie i rozchodzila w rozne strony. Byla nieliczna grupa bialych gigantow, zwanych Gali, oraz masy czarnych ludzi zwyklych rozmiarow, zwanych „Mali”. Z tego powstala 10000 lat temu hybryda tych dwoch – biala rasa o rudych wlosach, z tego powodu zwana zwana „rudi”, co bylo przekrecane w wymowie na setki sposobow „ludi”, „ljudzi”, „judi”, „juczi”, „jeti” nawet „ryszy”. Stad do dzis w Indiach tradycja celebrowania „riszich”, posrednikow miedzy „bogami” i „ludzmi”, trwa do dzis od tysiecy lat w najlepsze, nie zeby w Europie ktos to dostrzegl. Europa brzydzi sie Azja zarazona lewantocentryzmem, zupelnie niepomna, ze wiedza szla na zachod ZE WSCHODU, czyli wlasnie z Azji, konkretnie z Nepalu, skad wzieli sie giganci Nepalczycy – znani jako Nealim, a pozniej jako Nefilim – po tzw. Wielkim Przesunieciu Samogloskowym. To czesto spotykane zjawisko w lingwistyce, ktore nagle z Palestynow, robi Filistynow, z Nepalim, Nefilim, z Persow Faryzow itd – cale jezyki ulegaja znieksztalceniu, przez co badacze historii, najczesciej nie lingwisci, daja sie wpuszczac „w maliny” i zle interpretuja przekazy z przeszlosci.
  Opracowuje to na nowo tutaj i od tego linki na calej stronie – zapraszam do dzielenia sie uwagami:
  http://poloneum.com/Pp.html#PRAWDA
  Przykre to, ale mamy cala historie oszukana i niestety trzeba nam ja samemu oczyszczac.
  Wstyd mi za zawodowych historykow calego swiata, ze zawiedli nas – spoleczenstwo planety Ziemia, bo nie zdali egzaminu z jej historii.

 13. Listwa said

  w VI w plemiona germańskie podbiły dzisiejsze wyspy brytyjskie. Brytole to germania.

 14. Jacek said

  w rzeczywitosci nie jest to „nowa” wiadomosc. Jest to tylko potwierdzenie wczesnijeszych takich stwierdzen. Co jest interesujace to to, ze historia panstwa polskiego sprzed Meszka i i Chrobrego zostala praktycznie wymazana ze zrodel pisanych i ze „istorycy” piszacy Historie Polski kaza nam wierzyc, ze panstwo Mieszka i Boleslawa powstalo z niczego i od razu bylo zdolne prowadzic polityke miedzynarodowa na najwyzszym szczeblu (z papaiezme i cesarzem niemieckim) oraz wojny od Pragi do Kijowa lacznie z wojnami z cesarstwem niemieckim. Znane operacje wojenne Chrobrego do dzisiaj bylyby trudne do powtorzenia w geograficznej i czasowej skali przy uzyciu czolgow i samolotow.

 15. Premizlaus said

  Re 13:
  No właśnie. Anglicy i Niemcy to ludy germańskie. J. angielski i j. angielski to języki germańskie. Język staroangielski jest podobny do średnio-wysoko-niemieckiego.
  Germanie wymieszali się z Celtami.

 16. konfuzjusz said

  maja Haplogrype – J – Zydowskiej – w linii meskiej.

  Wspaniale trafnie mu sie to przejęzyczyło.

 17. Andrzej said

  Nasza historia może być o wiele bardziej zakłamana niż nam się wydaje. Dla przykładu artykuł o Kazimierzu Wielkim i jego „budowaniu” zamków: http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/warownie/kazimierz.htm

 18. antka kobity szwagra brat said

  http://treborok.wordpress.com/slowianskie-artefakty-w-europie/

 19. JO said

  ad.18. A Z Amki na Kresach?

  Okaze sie, ze te zamki I zamczyska, to Budowle Wielkiego jednego z Imperiow Imperium np – Wenedow…ludow, ktore budowaly Imperum Rzymskie a przedtem Greckie…… Greckie, Wenedow, Rzymskie, ktore ze soba nie walczyly bo byly Bratnie , Imperia,ktore byly niedopokonania przez inne Imperia Azji…,a Rzeczpospolita to Jego Przeobrazenie, ktore dalo poczatek Cesartwu Rosyjskiemu jako kontynuatorowi…, podbitemu przez Masonski Zakon, ktory Niszczy nasz Narod oddajac go w rece pokoleniom Kaina jak caly Zachod…

 20. bylekto said

  Polecam książkę Jerzego Bessali „Tajemnicze dzieje Polski”..Również w niej jest poruszony ww temat. Poza tym wiele innych ..

 21. „3000 lat Państwa Polskiego” – http://chomikuj.pl/km_dante/3000+lat+Pa*c5*84stwa+Polskiego

 22. Romank said

  Marcin BIelski_ Kronika POlska…. podrecznik Historii dla Krolow Polski…dedkowany Krolowi Polski Zygmuntowi I

  https://archive.org/stream/kronikapolskama01bielgoog#page/n73/mode/2up

 23. Przecław said

  dot.22
  …Kronika Polska Bielskiego str.36-39
  …Heneci /Henedy/ to zdaniem Bielskiego przodkowie Polaków, a Sarmaci to Słowianie. Heneci założyli Wenecję, nazwa Henetów jest prawdopodobnie odmianą „Wenetów”…

  Kroniki Galla, Kadłubka, Wielkopolską /Baszki ?/, Długosza, Bielskiego i innych należy czytać w oryginale bo więcej tam prawdy niż w narosłych później, a zwłaszcza w ostatnich dwóch wiekach interpretacjach, których papką karmi się nas jako prawdą objawioną.
  Wycofanie łaciny ze szkół odcięło nas od trzy tysiąclecia liczącego dorobku naukowego Europy i zrobiło z obecnych mieszkańców świata zagubionych w labiryncie durni, którzy po omacku szukają wyjścia z tunelu.
  Dzicz niemiecka zawsze miała wstręt do łaciny, co objawiło się m.in. w czasach przed bitwą pod Grunwaldem, już wtedy dyplomacja krzyżacka unikała łaciny.

 24. Fran SA said

  Ad.13
  Listwa
  Chyba zadne wyspy nie byly tak podbijane i najezdzane jak Wyspy Brytyjskie: przez Celtow, Piktow (Szkotow) Rzymian, Norsmenow, Wikingow, Saxonow, Dunczykow (Anglia) i Normandow- Francuzow.
  Do Wysp doplynely tez nie tylko rzesze niewolnikow, ale i scholarow z Bizancjum po upadku Bizancjum.
  Matka jednego z pierwszych krolow angielskich, Kanuta Wielkiego, byla siostra Boleslawa Chrobrego, Swietoslawa, a jako ze urodzila jeszcze dwoch krolow skandynawskich nazwana ja Sigrida..

  Moj wujo z Londynu opowiadal, ze gdy rasa brytyjska wykazywala objawy zdegenerowania i kobiety z twarzy przypominaly konia, trzeba bylo sprowadzic do Anglii troche … Hindusow, zeby poprawili Angielkom urode.

  Wiec ja nie mam zadnych dowodow na to, ktora rasa jest wyjatkowo czysta, poniewaz nie bujajmy sie- nie ma materialu dowodowego- a w kazdym muzeum w Europie do ktorego udalo mi sie dotrzec – opowiadaja inne historie na temat przybycia Slowian do Europy.
  Badania genetyczne moga byc mylace, bo na polskich ziemiach poleglo mnostwo obcych wojow i niewolnikow a takze mieszanych rodzin arystokratycznych.

  Oprocz genow, mamy zrodla pisane: Bede, Anglo-Saxon Chronicle, rzymskie dokumenty czy arabskiech podroznikow, greckich i rzymskich historykow, kroniki z irlandzkich klasztorow, zbiory watykanskie itp. Wedrowki Pawla z Tarsu…
  Wydaje mi sie, ze nauka nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa i mamy zdaje dluga droge. O Ilirach tez niewiele wiemy, bo ich zmiotlo z kart historii..

  A jezyk angielski, rzeczywiscie nalezy do grupy germanskiej ale jest mieszanina laciny, saksonskiego, j. francuskiego, skandynawskiego i rodzimych dialektow: Kent, Northumbria, Essex, Mercia…

  Anglicy jakos nie maja kompleksow skad pochodza.
  Kazdy przeciez musial skads przyjsc.

 25. Kar said

  ..ze gdy rasa brytyjska wykazywala objawy zdegenerowania i kobiety z twarzy przypominaly konia, trzeba bylo sprowadzic do Anglii troche..

  nic tej rasie nie pomoglo i nie pomoze, obawiam sie. Mnie zawsze dziwi ich oficjalny/otwarty antagonizm – rasowy rasizm w stosunku do innych, w roznego typu aplikacjach, gdzie oficjalnie uwidaczniaja/wyrazja do bolu w du_pe swoja rasowa wyzszosc (nie beda kopiowal aplikacji, bo jest dostepna na Internecie). Jest zawsze powtarzajace sie pytanie: „do jakiej rasy przynalezysz-British white, Irish white or other..(!?)..

  Wychodzac na ulice widzi sie klujaca kolorowa krzyzowke karlowatego cygana z czarnym i zaraz cisnie sie pytanie:..gdzie do k..rwy przenajswietszej jest ten zdominowany „bialy anglik”..no gdzie!?

  -kiedys zawsze bylem pod presja, ze to tylko Niemcy sa tak paskudnie ustosunkowane rasowo do innych, ale odkrylem osobiscie, ze mamy pokrewna-lepsza rase bryto-chamow..

 26. Fran SA said

  Ad.25
  Kar
  Zadziwiajace, jak Anglicy, ktorzy od Polakow sie nauczyli jak sie rury kanalizacyjne zaklada i rozwiazuje kody niemieckie, pyskuja teraz na emigracje i kombinuja jakby tu sie pozbyc nie tylko Polakow.

  Do tej pory odroznia sie w brytyjskich paszportach kto jest British a kto English. Ci z Hong Kongu maja klawe paszporty.
  Wmalowane maja skad pochodza, zeby im sie nie zdawalo, ze naleza do Angel-cynne (narodu angielskiego)
  Podobno … Bog byl Anglikiem i wybral sobie taki jeden narod: wybrany.

 27. JO said

  ad.24. A Pan Maci I Maci Panie Fran SA…, tak jak z przyazna religia muzulmanska…Kity Pan wciska wlacznie z Pochodzeniem od Chrobrego :))))

 28. Marucha said

  Nie jest istotne, czy nazwiemy prehistoryczne ludy Rusami, czy Prasłowianami.
  Liczy się tylko to, że wbrew zachodniej pseudonauce Słowianie są plemieniem prastarym i mieszkają na swoich ziemiach od zawsze.
  I to należy zapamiętać.

 29. JO said

  ad.28. Tak wlasnie I ja to odbieram. Rusy, to moga byc Polanie, Wenedowie…po prostu prastare slowianskie plemiona – Nasi Praojcowie.

  Cieszy, ze Rosjanie do nich wlasnie naleza ale I sie przyznaja….

  To jest nadzieja dla Nas Polakow..

 30. Marucha said

  Re 30:
  Oczywiście tylko Rosja może się obecnie przeciwstawić Imperium Zła – i jeśli nam zależy, aby ono sczezło, albo przynajmniej osłabło, powinniśmy zapomnieć o zaszłościach historycznych i popierać Rosję.
  Śmieszą mnie mrzonki o Polsce niezależnej od Zachodu i od Wschodu. Ple ple ple. Polska jest za słaba, aby obecnie marzyć o tym.

 31. Fran SA said

  Ad.27
  JO
  No to niech mi ktos udowodni, ze nie pochodze od Boleslawa Chrobrego?

  Panie JO
  Moze i jest pan nadzwyczaj pobozny ale napewnio nie nadzwyczaj kumaty/lotny.
  Ja nigdy nie twierdze, ze religia muzulmanska jest ‚przyjazna’ – tylko, ze zydowska propaganda kaze nam nienawidzic bardziej muzulmanow niz np. tych co rzeczywiscie wywoluja awantury wojenne i morduja miliony niewinnych ludzi na calym swiecie.

  Jugoslawia powinna byc dla wszystkich katolikow czarnym memento, za to ze popierali albanskich muzulmanow przeciwko serbskim chrzescijanom. I niech mi pan nie opowiada, ze to Sikorski i nie-polski rzad!.

  Znakomita wiekszosc Polakow popierala mordowanie Serbow przez zydowke Albright i syjona Clintona. Bombardowanie Serbii przez NATO ponad dwa miesiace dzien w dzien nie wzruszylo ZADNEGO katolika w Polsce! Wszyscy popierali ‚prawo muzulmanskiego Kosowa do wolnosci i demokracji’.
  TCHORZE!!!!!! Pacholki syjonu!

  A mnie wtedy wyzywali od fanatykow katolickich i czarnej reakcji w sutannie!

  Od samego poczatku twierdzilem, ze tylko kompletny idiota uwierzy w to, ze trzy potezne wiezowce w Nowym Jorku mogli zniszczyc … studenci arabscy dwoma amerykanskimi samolotami i do tego bez zalogi. Zeby tych arabskich studentow ukarac, Polacy razem z innymi poboznymi panstwami, ktore chcialy sie zemscic na Arabach i fanatycznej religii muzulmanskiej napadly BEZPRAWNIE na zupelnie nie arabski Afganistan!!

  I pomagamy mordowac ten kraj przez 13 lat, a Komorowski opowiada o wielkim patriotyzmie polskiego zolnierza zabitego w Afganistanie.
  NIKT NIE ZAPROTESTOWAL!!!!
  DLaczego? Bo w Afganistanie mieszkaja muzulmanie a takich wolno zabijac; ich dzieci tez!!!!
  Ktore to Przykazanie pozwala zabijac????

  To znaczy, ze wszyscy Polacy kochaja Komorowskiego i sie z nim zgadzaja!
  I od samego poczatku twierdze to, do czego przyznaja sie sami politycy amerykanscy i szefowie CIA : ze stworzyli i oplacaja Taliban i AL Kaide.
  I to, ze w Koranie na pierwszej stronie pisze jak wol, ze Islam uznaje chrzescijanstwo i Jezusa jako Proroka.
  A my mamy w dupie taka religie, ktora uznaje nasza religie!!!

  I to nie muzulmanie nasmiewaja sie z Jezusa. Pan dobrze o tym wie, chyba, ze pan czytac nie umie.

  Teraz sie opowiada o zagrozeniu muzulmanskim, gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze Kosciol Katolicki nie rozwala od srodka ani od zewnatrz Islam, tylko sam Watykan, w ktorym akurat nie ma muzulmanow. Zdaje sie, ze pierwszego wlasnie wpuscil Franciszek zeby sie tez pomodlil.
  To nie muzulmanie urzadzili nam II Sobor Watykanski!! Chyba, ze pan juz zupelnie stracil poczucie rzeczywistosci.

  Ani Polsce, ani Ukrainie nie zagraza Islam tylko Izrael i jak pan jeszcze na to nie wpadl, to bardzo panu wspolczuje. Na takich jak pan liczy syjonistyczna propaganda, zeby odwracac uwage od prawdziwego zagrozenia.

  Polacy zapatrzeni w islam, nie zauwazyli co im rzad w Warszawie przygotowuje. My odszkodowanie nie placimy muzulmanom tylko zydom.
  A pan ze mnie robi muzulmanskiego apologete.
  Jak panu nie wstyd!!!!!!!

  I tu mamy religijny konflikt, panie JO, bo MNIE Dekalog uczy, zeby nie mowic falszywego swiadectwa przeciwko blizniemu.

  Pana zdaje sie Dekalog niewiele nauczyl!

  A to co popierali Polacy, a teraz udaja, ze to nie oni. Polskie wojska tez tam byly . I dalej sa. W Kosowie. Bronia muzulmanow przeciwko chrzescijanskim Serbom:

 32. JO said

  ad.31. Panie Fran SA. Ja nie jestem kumatym bardzo – przyznaje. Jednak jak mozna zgodzic sie z Pana wypowiedzia oskarzajaca Polakow o poparcie dla Albanczykow?…lub , ze uczestnicza jako Narod w Wojenkach…. , skoro my tu w Gajowce wlacznie z Panem ukazujemy czytelnikom Gajowki, ze PRL jest pod okupacja tak fizyczna – patrz lista smierci – jak I Duchowa – patrz Bractwo Piusa X I znaczenie slowa Leming…

  Co z Panem jest Panie Fran SA?????

  P.S. To Pan niech Udowodni , ze od niego pochodzi – Chrobrego – Pani Fran SA. Niech Pan nie szuka Arabow. Nic to na Gebe w Gajowce nie a zawsze sa Twarde dowody…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: