Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  UZA o Mons. Carlo Maria Viganò: «Bid…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Mini NATO przeciwko Rosji

Posted by Marucha w dniu 2014-06-19 (Czwartek)

Polska, Litwa i Ukraina zdecydowały o utworzeniu wspólnej brygady, o trudnej do wymówienia nazwie LITPOLUKRBRIG. Umowa zostanie podpisana 18 czerwca. Sam pomysł nie jest nowy.

Jeszcze w 2013 roku ogłosił go szef polskiego resortu obrony. Najsilniejszym elementem brygady będzie Polska. Litwa nie posiada własnej armii (! – admin), a ukraińska, sądząc po ostatnich wydarzeniach, jest zdemoralizowana. Według rosyjskich ekspertów, brygada nie stanowi realnego zagrożenia dla Rosji. Jednakże widoczna jest pewna tendencja, która ujawniła się po zaostrzeniu się sytuacji na Ukrainie. Zdaniem ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu, jest to „bezprecedensowa” aktywność sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych i NATO w pobliżu rosyjskiej granicy.

Przypomnijmy, że prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nie poparł wniosku byłej szefowej ukraińskiego rządu Tymoszenko, o przeprowadzeniu referendum w sprawie wstąpienia do NATO. Tym niemniej, mechanizm przyspieszonego przygotowania do tego procesu, został wprawiony w ruch.

Wspólna brygada to krok w kierunku integracji wojskowej Ukrainy z dwoma państwami NATO, a tym samym, przestawienie się na standardy NATO w zakresie planowania wojskowego i wdrażania odpowiednich decyzji zespołowych. Poinformowano, że ukraiński komponent brygady zostanie rozlokowany na poligonie we Lwowie. Pełniący obowiązki ministra obrony Ukrainy Mychajło Kowal powiedział, że porozumienie „będzie również wypełniać funkcje pokojowe”.

Rozmówca Głosu Rosji, były instruktor wojskowy i dowódca załogi czołgowej Czechosłowackiej Armii Ludowej (Československá lidová armáda), szef Morawsko-Śląskiego Towarzystwa Przyjaciół Federacji Rosyjskiej Karel Šesták, w funkcję pokojową brygady – nie wierzy. Uważa, że utworzenie LITPOLUKRBRIG, podobnie jak wszystkie obecne działania NATO w Europie, skierowane są przeciwko Rosji. W dodatku, powstanie tej brygady zainicjowano całkowicie na innym kontynencie…

Amerykanie nie chcą wykorzystywać swoich żołnierzy, dlatego dają pieniądze na utworzenie takiej jednostki. Wszystko to może się bardzo źle skończyć. Stany Zjednoczone zwiększają swoją obecność wojskową w Europie, tym samym starają się okrążyć Rosję, prowokując prawdziwą wielką wojnę. Oczywiście, sami boją się systemów obronnych, które są w posiadaniu armii rosyjskiej, jak, na przykład, system „Martwa ręka”, który sam przełącza się na tryb gotowości bojowej. To ich w jakiś sposób powstrzymuje…

Co się tyczy utworzenia brygady przez te trzy państwa, oznacza to tylko jedno: Kijów nie ma pieniędzy na nic. Nawet na paliwo dla swoich czołgów i transporterów opancerzonych, które wykorzystuje w operacjach pacyfikacyjnych w okręgach donieckim i ługańskim. Za wszystko płacą Stany Zjednoczone, które do tej pory wydały na ukraiński bałagan 5 miliardów dolarów.

Barack Obama podczas wizyty w Polsce opowiedział się za zwiększeniem obecności NATO w Europie. Tylko kto go właściwie o to prosił? W Republice Czeskiej wiele osób ocenia wydarzenia na Ukrainie na podstawie oficjalnej propagandy. Ja posiadam jeszcze informacje z rosyjskich mediów. Jeśli byłyby one dostępne w Czechach, to zapewne, wiele osób zgodziłoby się ze mną.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 20 do “Mini NATO przeciwko Rosji”

 1. yattakaj said

  Nowe miejsca pracy dla płatnych żołnierzyków z Afganistanu 🙂

 2. Juziek said

  Polacy spójrzcie tylko, jak łajdacka banda w Warszawie reprezentująca syjonistów konsekwentnie wikła nas we wroga nr 1 przeciwko Rosji!

  Czy zdajecie sobie sprawę, czym to może się skończyć dla Polski, dla nas mieszkających na tej ziemi, za którą przelewali krew nasi dziadowie?

  Czy wiecie to, że wszyscy sługusi syjonizmu rozsiadający się na odpowiedzialnych stanowiskach władzy w Polsce z podwójnymi obywatelstwami, korzystający z pracy umysłów i rąk Polaków (do końca i ile się da), czmychną stąd niczym szczury pozostawiając nas na spalonym poligonie!

  Czas by zacząć budować struktury państwa podziemnego!

 3. Romank said

  Juziek…ze zgadne!
  Wyropoca wam zony i stratuja plony!…co czynia regularnie od 400 lat..z czego wyrazic nalezy sluszny zal nad nieuleczalna glupota swojego chowu.

 4. Jacek said

  Wariant „pojscia z hitlerem”, czego dokladanie Polacy nie zrobili w 1938 roku.

 5. marcinkrys said

  O szykuje sie nowe mięso armatnie.Mieszana Polsko Litewskie psie syny już walczą z Rosjanami w Noworosji. najemnicy żyjący z mordowania żadni bohaterowie. ich losem jak wielu dotychczas jest użyźnienie rosyjskiej ziemi lub trwale okaleczenie będą do końca życia żywym dowodem swojej chciwości.znakiem hańby. tak jak wojska Napoleona i Hitlera.
  NIECH IM ZIEMIĄ LEKKĄ BĘDZIE. NIEWIEDZA WYMAGA KSIĄŻKI A GŁUPOTA TYLKO KULI I SZPADLA
  w Ługańsku i Doniecku chodzi wyłącznie o eksterminację i masowe wysiedlenia ludności tam zamieszkującej i nieograniczoną eksploatację zalegających tam ogromnych złóż gazu łupkowego przez Shella po wydobyciu sprzedaż tego gazu europie z wykorzystaniem zawłaszczonych rosyjskich rur. czysty biznes dla utrzymania euro i dolara.
  szczelinowanie na ogromną skalę zamieni obszar noworosji w trwale skażoną pustynię. ale to dla europy i usa nie ma znaczenia.
  na szczęście te plany biznesowe.
  Wojsko Polskie powinno służy wyłącznie do obrony Polskich granic a nie krwawych żydowskich biznesów.
  łącze straty wśród najemników w Donbasie w okresie od 02maya-18 czerwca
  – „ASBS Othago” Polska zginęło – 26 osób,
  – PMC „Greystone”, „Hallo Trust”, „akademia” – 64 osób
  – 25 CIA 13 zabitych, 12 rannych,
  – żeńska kompania snajperów z Litwy 5 ludzi
  dla ciekawskich reszta zestawienia strat i zdjęcia:
  http://strategia-22.livejournal.com/9905.html
  teraz odpoczywają na emeryturze u szatana
  Noworosja szykuje kontrofensywę. zdobyci ciężkie uzbrojenie
  od ukraińskich żołnierzy kupiła 100 czołgów. http://etoonda.livejournal.com/189877.html
  jak pojadą zatrzymają się dopiero w Kijowie i żadna banda najemników ich nie zatrzyma.czas wyrżnąć banderowców. Ukraina zostanie małym kraikiem.
  czas iluzji kończy się. szkoda tylko że „nasi politycy” tak się skudlili i tego nie widzą. a tracimy na tym my wszyscy

 6. Brat Dioskur said

  ad4.
  Roztrzasajac znane juz konsekwencje paktu Ribbentrop-Molotow moznaby nawet posunac sie do postawienia hipotezy,ze „pojscie z Hitlerem” przeciwko Sowietom mialo jeszcze jakis sens,natomiast w aktualnej sytuacji polityczno-obyczajowej w ktorej j Polska sie znalazla wspoludzial w atakowaniu Rosji jest czystym szalenstwem i glupota nie znajdujaca podobnego przykladu w historii Polski! Wobec totalnej grozby utraty tozsamosci narodowej to wlasnie pojscie z Rosja przeciwko Zachodowi jest dzisiaj koniecznoscia chwili,zeby nie powiedziec ,racja stanu , bo dzisiejszy obywatel Europy nie potrafi podac daty wybuchu IIWS,albo co wykazala przeprowadzona w Amsterdamie na chybcika uliczna ankieta ,90% przechodniow w wieku powyzej 45 lat nie wie ile jest 3 do potegi 2 oraz glupieje jak ich zapytac ile jest pierwiastek z 9!
  U nas tez nie lepiej , jak to wyglada,wystarczy tylko zobaczyc na YT rezultaty wywiadow z nowoupieczonymi maturzystami!Wlosy staja deba na glowie ,jak sie ich slucha!

 7. MatkaPolka said

  Dzialania NATO są zaprzeczeniem swojego własnego powolania swojego wlasnego, statutu prawnego swojej własnej karty, Karty narodów zjednoczonych i innych umów międzynarodowych

  Ukraina nie jest członkiem NATO. Ukraina nie jest członkiem UE. Ukraina nie leży nad Północnym Atlantykiem. NATO jest paktem obronnym. Polski nikt nie zaatakował. Wg. Konstytucji Polskiej obce wojska nie mogą stacjonować na terytorium Polski. NATO zaatakowało Ukrainę.

  Do tej pory NATO jest wyłącznie agresorem i nie dba o jakiekolwiek prawa
  NATO nie atakuje celów militarnych – NATO zabija cywilów – bezbronnych starców, kobiety i dzieci

  Bombardowanie Jugosławii
  Wojna w Afganistanie
  Napad na Libie

  Nawet zakłamana WikiPedia – podaje podstawowe informacje
  http://pl.wikipedia.org/wiki/NATO

  Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego[1], OTP (ang. North Atlantic Treaty Organization, NATO; fr. Organisation du Traité de l’Atlantique Nord, OTAN) – organizacja polityczno-wojskowa powstała 24 sierpnia 1949[2] na mocy podpisanego 4 kwietnia 1949 Traktatu Północnoatlantyckiego[3]. Początkowym celem istnienia NATO była obrona militarna przed atakiem ze strony Związku Radzieckiego i jego satelitów, z czasem jednak organizacja stała się elementem utrzymania równowagi strategicznej między Wschodem i Zachodem. Po rozpadzie Układu Warszawskiego pełni rolę stabilizacyjną, podejmując działania zapobiegające rozprzestrzenianiu konfliktów regionalnych.

  Zadania i cele

  Podstawowym aktem prawnym, będącym podstawą działania NATO jest podpisany 4 kwietnia 1949 roku w Waszyngtonie Traktat Północnoatlantycki, zwany tez traktatem waszyngtońskim. Umowa jest w istocie bardzo prostym dokumentem złożonym z 14 artykułów określających najważniejsze zobowiązania sojuszników wobec siebie z osobna, jak i Sojuszu jako całości. Szczególnie ważny z punktu widzenia aspektu obronności jest art. 5, stanowiący że każdy atak zbrojny z zewnątrz zwrócony przeciwko jednemu lub kilku państwom członkowskim traktowany będzie jako atak przeciwko całej organizacji. Zawarta w tym artykule formuła casus foederis jest szczególnym rodzajem solidarności wojskowej między członkami Sojuszu.

  NATO jest organizacją stawiającą sobie za cel zbiorową ochronę swoich członków, jako podstawę zachowania pokoju i umocnienia bezpieczeństwa międzynarodowego. Z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia NATO jest międzynarodową organizacją opartą na sojuszniczym systemie bezpieczeństwa. Zgodnie z Traktatem Waszyngtońskim każde państwo członkowskie zobowiązuje się przyczyniać do rozwoju pokojowych i przyjaznych stosunków międzynarodowych oraz dbać o zachowanie bezpieczeństwa własnego oraz innych członków sojuszu i wzmacniać swoje siły zbrojne.

  Głównym celem Sojuszu jest zagwarantowanie – środkami politycznymi i militarnymi – wolności i bezpieczeństwa wszystkim państwom członkowskim. Do osiągnięcia tego celu NATO wykonuje podstawowe zadania w zakresie bezpieczeństwa:

  • zapewnia fundament trwałego bezpieczeństwa w Europie, opartego na rozwoju instytucji demokratycznych i pokojowym rozwiązywaniu konfliktów;
  • zapewnia środki odstraszania i obrony przed jakąkolwiek formą ataku na terytorium każdego państwa członkowskiego;
  • rozwija bezpieczeństwo międzynarodowe poprzez stałą i aktywną współpracę ze wszystkimi państwami partnerskimi należącymi do programu Partnerstwo dla pokoju (PdP) oraz Euroatlantyckiej Rady Partnerstwa;
  • wysyła swoje misje wojskowe do państw, na terytorium których toczy się konflikt zbrojny, celem zażegnania tego konfliktu.

  Ukraina nie jest członkiem NATO. Ukraina nie jest członkiem UE. Ukraina nie leży nad Północnym Atlantykiem. NATO jest paktem obronnym. Polski nikt nie zaatakował. Wg. Konstytucji Polskiej obce wojska nie mogą stacjonować na terytorium Polski. NATO zaatakowało Ukrainę.

  Do tej pory NATO jest wyłącznie AGRESOREM i nie dba o jakiekolwiek prawa

  Bombardowanie Jugosławii
  Wojna w Afganistanie
  Napad na Libie

  NATO nie atakuje celów militarnych – NATO zabija cywilów – bezbronnych starców, kobiety i dzieci

  NATO trzeba podstawić przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości – zbrodnie ludobójstwa

  INGERENCJA W WEWNĘTRZNE SPRAWY LIBII NARUSZA KARTĘ NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

  (…) decyzja o rozpoczęciu wojny została podjęta bez jakichkolwiek wiarygodnych informacji od wysłannika sekretarza generalnego ONZ Ban Ki-Moona w Libii, który nigdy nie przesłał do Rady Bezpieczeństwa żadnego raportu. Bombardowania rozpoczęto zaraz po pompatycznym szczycie w Paryżu „w celu wsparcia ludności Libii”, gdzie Sarkozy, Cameron, Hillary Clinton, Stephen Harper z Kanady i inni imperialistyczni politycy dumnie pozowali.

  Obserwatorzy dyplomatyczni byli zszokowani rezolucją uchwaloną przez Radę Bezpieczeństwa, która pozwala użyć „wszelkich niezbędnych środków” przeciwko Libii. Karta Narodów Zjednoczonych na podstawie Rozdziału 7 ściśle ogranicza użycie działań wojskowych do zagrożenia międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa, którego Libia nigdy nie stanowiła i wyklucza ingerencję w wewnętrzne sprawy państw członkowskich. Pretekstem użytym w tej sprawie była ochrona bezbronnych cywilów, ale jasne jest, że rebelianci stanowią zbrojne siły wojskowe, a nie cywilów. Ponieważ żadne państwo nie może być agresorem na swoim terytorium, rezolucja Rady Bezpieczeństwa stoi w rażącej sprzeczności z Kartą Narodów Zjednoczonych. Rosja, Chiny, Brazylia, Niemcy i Indie wstrzymały się od głosu. Rezolucja zawiera embargo na dostarczanie broni do Libii, które Stany Zjednoczone naruszają przez zbrojenie rebeliantów przez granicę z Egiptem.

  Urzędnicy amerykańscy domagający się agresji, tacy jak ambasador ONZ Susan Rice, Samantha Power z Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu Clinton, wykazali, że są tak wojowniczy jak każdy z neokonserwatystów szkoły Rumsfeld’a-Wolfowitz’a.

 8. BANITA NSZ said

  Jak zwykle głównych cyngli czyli brytoli nie uświadczysz..Wolą stać za kotarą i podlewać benzyną ognisko. Sprawili nam rozbiory,następnie wystawili na tacy dla Hitlera, teraz pchają nas w łapy rosyjskiego niedzwiedzia. Mini nato, mini wojenka, maxi porażka – dla Polski.

 9. bart_w said

  Nie pchaja nas w lapy ruskiego niedzwiedzia, tylko pod paszcze, zeby nas zniszczyl mimochodem, co mu zreszta wcale nie w smak. Jesteśmy dla misia trucizna i on nas wcale nie chce, ale jak mu Polska stanie na drodze, nie zawaha sie rykoszetem zrobic jej duze kuku. A o to wlasnie Natowi chodzi, zeby go sprowokowac. Tego maruchę znaczy się. Gdy opadnie kurz bitewny (radioaktywny) wtedy Polskę zasiedla neopolacy, przyszedlszy na gotowe i wysprzątane z tubylców. Proste jak drut. Przeto pomysł mininata to jest najbardziej w tej chwili idiotyczne przedsiewziecie, jakie można było wydumać. W US powiada sie, ze jedynym rządem głupszym od amerykanskiego jest rząd polski. Mowi sie także, że Polacy podpisali wyrok na ludzkosc.

  Nie chcialbym w tej chwili byc Putinem.

 10. Romank said

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/06/19/zydowskie-gadzinowki-i-krytykanci-w-putina-we-wspolnym-froncie/#comment-60463

  Polecam panie Bart_w

 11. JerzyS said

  Afera taśmowa cz. 3 – Czego nie mówią media – 18.06.2014

 12. JerzyS said

  Tu wojna trwa na całego


  Nie na darmo zainwestowała w wojnę domową 1926.
  Po jej przegraniu przez społeczeństwo polskie,
  to oni przejęli kontrolę nad Bankiem Polskim, i emisją pieniądza.

  „Znamienne byly zmiany jakie musialy byc na zadanie amerykanskich kol
  finansowych wprowadzone do statu Banku Polskiego.
  Do rozporzadzenia Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 13 pazdziernika 1927r.
  ,, o planie stabilizacyjnym i zaciagnieciu pozyczki zagranicznej” dolaczona zostala nastepujaca deklaracja rzadu:”Rzad oswiadcza , ze zgodnie z rozporzadzeniem z dnia 26 pazdziernika 1926 r. zrzekl sie prawa emisji biletow bankowych i ze nie bedzie ich wiecej emitowal.Bank Polski bedzie jedyna instytucja emisyjna.
  Na mocy obecnego statusu Bank Polski jakospolka akcyjna jest calkowicie niezalezny od rzadu. Rzad nie jest upowazniony do uzyskiwania zaliczek od banku, do emisjibiletow na pozyczki dla rzadu z wyjatkiem tych, ktore sie mieszcza wyraznie w granicach obecnie dozwolonych przez Status Banku” str.26
  Jerzy Zdziechowski – Skarb i pieniadz 1918- 1939 ”

  Ten kto kontroluje bank centralny, faktycznie kontroluje rząd.

  „Wszelka dyskusja o polityce, wojnach ,historii, prawie, antysemityzmie nie ma sensu jeśli nie zrozumie się SYSTEMU BANKOWEGO. Kto ma prawo emisji pieniądza ten kontroluje gospodarkę, prawo i parlament, media i polityków. WSZYSTKIE INNE TEMATY TO TAK NAPRAWDĘ TEMATY ZASTĘPCZE

  „Dajcie mi prawo emisji pieniądza a nie troszczę się kto stanowi jakie prawa”- baron Rothschild ”

  I tak to, po przegranej wojnie domowej 1926 dostaliśmy do pilnowania Banku Polskiego.
  na stanowisko członka rady nadzorczej, byłego wiceministra Skarbu USA Charles Dewey.
  Wiceminister skarbu USA – mianowany został też doradca rządu polskiego i jednocześnie pełnił rolę członeka Rady Banku Polskiego

  Od tego momentu nasza długofalową politykę wewnętrzna i zagraniczna robiono poza naszymi granicami.

  Dodatkowa najwyższa władzą będącą całkowicie poza kontrola społeczeństwa była Instytucja Nieznanych Sprawców.
  Miała ona prawo wydawania i wykonywania wyroków śmierci.
  Działała całkiem niezależnie i nie podlegała, ani systemowi prawnemu, ani kontroli parlamentu.
  Do dziś bardzo mało wiemy na temat jej struktury i finansowania

  Rządził ten,
  – kto finansował Instytucję Nieznanych Sprawców!

  Dodatkowa najwyższa władzą będącą całkowicie poza kontrola społeczeństwa była,
  – Instytucja Nieznanych Sprawców.
  Miała ona prawo wydawania i wykonywania wyroków śmierci.
  Działała całkiem niezależnie i nie podlegała, ani systemowi prawnemu, ani kontroli parlamentu.
  Do dziś bardzo mało wiemy na temat jej struktury i finansowania

  Wiemy tylko , że to Anglia była Akuszerką Instytucji Nieznanych Sprawców

  Wiemy tylko , że już w 1862 roku przebywała w Warszawie tajemnicza angielska misja handlowa.
  Efektem jej pobytu było powstanie organizacji SZTYLETNIKÓW mających za zadanie mordowanie wszystkich tych którzy sprzeciwiali się wybuchowi powstania styczniowego.
  W okresie od 1862 do 1864 organizacja Sztyletników zamordowała ponad tysiąc osób

  Z powyższego jasno wynika , że to nie Beck rządził Polska, ale :

  Rządził ten kto:
  1. Miał prawo0 emisji pieniądza
  2. Ten kto kontrolował Bank Polski
  3. Ten kto finansował Instytucję Nieznanych Sprawców!
  /==========================================

  dziś żołnierz to facet z teczką, a nie z karabinem!

 13. JerzyS said

  „I tak to, po przegranej wojnie domowej 1926 dostaliśmy do pilnowania Banku Polskiego.
  na stanowisko członka rady nadzorczej, byłego wiceministra Skarbu USA Charles Dewey.
  Wiceminister skarbu USA – mianowany został też doradca rządu polskiego i jednocześnie pełnił rolę członka Rady Banku Polskiego ”

  Popatrz jak to się mado obecnej afery podsłuchowej zwanej Afera Taśmowa pan Belki

 14. Halszka said

  @ 5
  Oczywiście, wszystko prawda. Być może z jednym wyjątkiem: tych „ogromnych zalegających złóż gazu łupkowego”.

  Nie ma możności określenia, czy gaz łupkowy jest i czy jego wydobycie okaże się opłacalne, bez licznych (kosztownych) wierceń. Dlatego przedstawiciele koncernów wydobywczych wzięli się (jak sami nieoficjalnie przyznają) na sposób: zawsze z góry stwierdzają, że złoża są ogromne i przyniosą fortunę, w przypadku państw „przyjaznych”. Czyli takich, gdzie władzom strasznie zależy na mannie z nieba i będą w każdej kwestii iść na rękę inwestorom, zwłaszcza amerykańskim, mając w głębokim poważaniu ochronę środowiska i miejscową ludność (której może m. in.zabraknąć zdatnej wody pitnej).

  Właśnie Polskę uznano też za kraj szczególnie przyjazny i dlatego na początku mieliśmy się okazać łupkowym eldorado. Niektóre media już się przecież zachłystywały z zachwytu, jak to damy Gazpromowi popalić. Potem (po wprowadzeniu super dogodnych dla inwestorów regulacji prawnych) te wspaniałe prognozy były szybko redukowane, parę firm wydobywczych jak wiadomo już zrezygnowało.

 15. BANITA NSZ said

  Ad 9 Bart
  Dokładnie tak.

  Ad 13 JerzyS
  Ostatnie zdanie ;
  W tym kraju nikt się nie ruszy bo to nie lemingi tylko – lenie.I taki Pancerowicz , Krostowski, Cfelka i inni padawani swoich mocodawców
  Topolskich, Sforosów mają się dobrze…..

 16. Siggi said

  Coś takiego w sieci;

  Agencja informacyjna Noworosja cytując przedstawicieli lokalnej samoobrony informuje, że na pokładzie transportowego samolotu Ił-76 zestrzelonego pod Ługańskiem znaleziono dokumenty oficerów NATO. Delegacji miał przewodzić oficer amerykański w stopniu generała brygady. Jak informują wysoko postawieni przedstawiciele samoobrony, oprócz niego na pokładzie znajdowali się przedstawiciele kwatery głównej NATO w Brukseli i kilkunastoosobowa obstawa. najprawdopodobniej mieli oni pełnić rolę doradców przy trwającej pacyfikacji ludowych republik Doniecka i Ługańska. Zdobyte dokumenty zostały przekazane służbom rosyjskim, które zwróciły się z prośbą o nieujawnianie szczegółowych informacji.

  (na podst. novorosinform.org oprac. JS)

  north-atlantic-terrorist-organization-20120613

 17. Romank said

  Widzialem probki z Polski…ci co je robili powiadaja ze to keipski lupek..zle oddaje gaz…i ze nei bedzie z tego ElDorado..stad wielu juz pocichutku ucieklo..ale to okazja do credytow..na koszt Polakow….Forsa dzis..a splacana bedzie gazem lupkowym..jak nie bedzie gazu podniesie cie ceny albo podatki..pacta sunt servanta…

 18. MatkaPolka said

  @JerzyS 11 12

  Dobrze, że to zamieściłeś – System Bankowy i System Emisji pieniadza jest SPRAWĄ GARDLOWĄ i powinno być jak najczęściej dyskutowane – to Największa żydowska Podmianka

  Niezaleznatelewizja. Pl – to organ PiS-owski – najwyraźniej już zaczynają kampanie wyborczą

  Wypowiedzi p. Izy Litwin (prędzej Litwak) – prawdy, półprawdy i klamstwa
  – godne wszechstronnego przedyskutowania – troche pozniej

  Niepelne transkrypty tej wypowiedzi

  Patriotyczna gra Belki
  Załamanie gospodarcze i walka z banksterami o polską suwerenność monetarną.
  http://www.urbas.mpolska24.pl/6469/patriotyczna-gra-belki

  UKRYTE MOTYWY AFERY TAŚMOWEJ
  http://niezaleznatelewizja.pl/2014/06/ukryte-motywy-afery-tasmowej-18-06-2014

  wg. pani Izy – Belka i Balcerowicz to patrioci !!! ???

 19. MatkaPolka said

  SYSTEM BANKOWY I SYSTEM EMISJI PIENIĄDZA – to największa Żydowska Podmianka
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/08/system-bankowy-i-system-emicji-pieniadza-najwieksza-zydowska-podmianka

 20. hulsz said

  ad.2 Boze jedyny z kim Pan chce budowac podziemny ruch oporu???Z tymi tepymi jelopami ktorzy niby sa Polakami a tak naprawde to tylko potomkowie prawdziwych Polakow ktorzy zostali wymordowani nie majacych z nimi wiele wspolnego chyba tylko jezyk

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: