Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Upadek cywilizacyjny Polski
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowskie gadzinówki i krytykanci W. Putina we wspólnym froncie

Posted by Marucha w dniu 2014-06-20 (Piątek)

„Najbardziej znane nazwiska żydowskie, pojawiające się najczęściej w naszej prasie, nie należą wcale do rzeczników judaizmu, ale do nielicznych wybranych jednostek, reprezentujących „Wydział Propagandy” wśród gojów. Propaganda ta występuje (…) w formie „liberalnych” opinii w kwestiach religijnych, społecznych i politycznych. W jakiejkolwiek przejawia się ona postaci, bądźcie pewni, że istotna działalność hierarchii żydowskiej ukrywa się pod płaszczykiem tego, co każą oni nieżydowskiemu społeczeństwu dostrzegać i pochwalać.”
„Międzynarodowy Żyd” – H.Ford, 1920r. s.145, t.1

W tekście „Jaka będzie Rosja (2)…” pan M. Głogoczowski cytuje i wytłuszcza ze słowackiego artykułu zdanie:

„Paradoksalnie na przykład społeczny nastrój w Izraelu od dłuższego już czasu przeszedł na stronę Rosji w konflikcie z Ukrainą.”

I dalej:

„Tu trzeba rozróżniać między Żydami a Syjonistami, którzy się uważają za elitę i którzy nie uważają pozostałych Żydów za równych, a wręcz na odwrót.”

Objaśnienie to w połączeniu z wcześniejszym fragmentem ze słowackiego artykułu:

„Wszyscy Słowianie – 300 milionów – są przeznaczeni na likwidację. Za nimi mają iść Żydzi. Te dokumenty (dokumenty syjonistycznych władz USA – przyp. D.K.) są obecnie odtajnione, da się je znaleźć Internecie i przeczytać.”

winno nas doprowadzić do następującego logicznego wniosku: w walce o prawo narodu do wolności szukajmy sprzymierzeńców wśród Żydów, bo mamy wspólnego wroga i przecież nie każdy Żyd jest syjonistą.

A w każdym razie nie liczmy na „PREZYDENTA-CARA WŁADYMIRA PUTINA” i na „sprzedajne elity władz Rosji”, które nie reagują militarnie na mordowanych na Ukrainie Rosjan – zdaje się sugerować nam pan M. Głogoczowski wespół z innymi krytykantami W.Putina. Oczywiście krytykanci dokładają starań, żeby przekonać nas, iż swoje sugestie wygłaszają z pozycji patriotycznego zatroskania.

Być może w Izraelu Żydzi rzeczywiście biorą stronę Rosji, co można zrozumieć tylko w jeden sposób: Żydzi w Izraelu dostrzegają upadek USA i szukają ochrony przed zagrożeniem ze strony świata arabskiego. A swoją drogą to interesujące, dlaczego krytykanci W. Putina nie wskazują na Arabów jako sprzymierzeńców Słowian, tylko na – Żydów – ?

Ewa Rozenau

W odróżnieniu od Żydów z Izraela Żydzi w Polsce twardo stoją na pozycjach antyrosyjskich (w ogóle antysłowiańskich). Daje się to zauważyć nie tylko w głównych żydo-mediach, ale także w regionalnych gadzinówkach.

W Otwocku, gdzie mieszkam, ukazuje się tygodnik Linia Otwock (LO), ot, kolejna żydowska gazeta. W ostatnim wydaniu LO Nr24 stała felietonistka, Ewa Rozenau pisze:

Putinada po polsku

„Chyba nawet ci, którzy od polityki chcą się znajdować jak najdalej, wiedzą, jakimi metodami posługuje się współczesny car Rosji, Władymir Putin („car W. Putin” – określenie nie musi wskazywać na istnienie wspólnego frontu krytykantów W.Putina na stronie Wierni Polsce i w Linii Otwock – przyp. D.K.). Te metody to szeroko zakrojona propaganda (czy zyskuje poklask i uwielbienie własnego społeczeństwa) oraz skłócanie od wewnątrz tych, których innymi metodami pokonać mu się nie udaje. (…) Taktykę tę zastosował w Gruzji, Czeczenii, na Ukrainie oraz w innych republikach post sowieckich, którym „zachciewa się” niezależności. (…)
Przy pomocy popów (mam nadzieję, że dotyczy to tylko czasów minionych), nie tylko podstępnie rozprawiano się z „niepokornymi”, ale także „zaszczepiano” antysemityzm – chroniczną chorobę Rosji.” itd.

Mamy tutaj niemal przekrój całego nurtu negatywnej oceny Rosji i jej polityki, od krytykantów W. Putina ustrojonych w piórka patriotycznej refleksji po żydowski „hard rock” polityki syjonistycznego Międzynarodowego Żyda – cel jest ten sam: obezwładnić goja w każdy możliwy sposób.

Żydówka nie byłaby Żydówką, gdyby nie dorzuciła w swoim teście innych smaczków, np. żydowskiego fałszu o Polakach:

„Hiszpan Hiszpanowi gra na tamburynie
A Polak podkłada Polakowi świnie
Francuz Francuzowi funduje ślimaka
A Polak najchętniej podgryza Polaka”

felietonistka Rozenau przytoczyła za innym Żydem, L.J.Kernem.

LO już dawno zrezygnowała z moich tekstów – dlaczego, to chyba oczywiste: jestem antysyjonistą.

Dariusz Kosiur
http://wiernipolsce.wordpress.com

Komentarzy 7 do “Żydowskie gadzinówki i krytykanci W. Putina we wspólnym froncie”

 1. Fran SA said

  Niestety, nawet ci, ktorzy uwazaja, ze prasa klamie – tej samej prasie wierza bezkrytycznie.

  Bo duzo latwiej jest potepic niz … pomyslec.

  I duzo latwiej jest domagac sie niesprawiedliwosci w imie niesprawiedliwosci niz robic rachunek sumienia.

 2. Brat Dioskur said

  „Wszyscy Słowianie – 300 milionów – są przeznaczeni na likwidację. Za nimi mają iść Żydzi. ….”

  A coz to? Trzej przyjaciele z boiska na „H ” :Hitler , Himmler i Heydrich …zmartwychwstali?

 3. robertgrunholz said

  Typowa syjonistyczna sztuczka. 60% prawdy, 30% pół-prawdy, 10% kłamstwa. Żydzi do likwidacji? No przecież wiadomo jak się ich od tysięcy lat niesłusznie wszędzie dyskryminuje i nienawidzi. Czyż nie?

 4. Plausi said

  Pajęcza sieć gazinówek

  Któż nie zna takiej gadzinówki jak choćby pospolite „GW”no, które stara się ostatnio naciągeć ludzi na kupno tego g..wna.

 5. Mariol said

  Zydowka zydowka, ale co napisala o wzajemnym podgryzaniu podkladaniu swin to prawda.

 6. Nemo said

  @5 Mariol

  Tak. Niestety to prawda…Ale nie uogólniajmy są chwalebne wyjątki.

 7. Romank said

  …Prawda..ale tylko przy zachowaniu wlasciwej pisowni..polak podgryza Polaka:-))))

  W sumie jeszcze nie tak dawno..mozna bylo to widziec patrzac tylko na ubrania ludzi… na Kalwarii Paclawskiej..czy do Debowca .kiedy schodzili sie ludzie z dalekich okolic do kaplicy Sw Ikony BozejRodzicielki ubrani- jak Slowianie…mimo drobnych roznic identyfikujacych wsie, powiaty klany..byli ubrani, jak w mundury….Lniane Koszule i suknie…biale i kolorowe kaftany i kamizelki i kwiaty swieze z lak nadsanskich….dopelnialy stroju i urody dziewczat…
  I ludzie byli niezwykle dla siebie serdeczni…witali sie radosnie dzielili jadlem…laczyli w wielkie grupy idac na Kalwarie czasami pare dni…pomagali, wspierali staruszkow, niesli na barana maluchy….Bo Podkarpacie nasze to piekna i rozlegla ziemia…. dzis porastajaca chwastem….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: