Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Scena seksu na ołtarzu kościoła katolickiego w Belfaście!

Posted by Marucha w dniu 2014-06-26 (Czwartek)

W kościele katolickim w Belfascie przy ulicy Ormeau Road doszło do haniebnego i bluźnierczego aktu. Ekipa filmowa pod przewodnictwem Aoife McArdle’a nakręciła scenę erotyczną dla brytyjskiego muzyka DJ Wilkinsona. Scena przedstawia pijaną parę, która po poznaniu się w klubie nocnym przenosi się do pobliskiego kościoła aby dać tam upust swoim seksualnym żądzom.

Kierownik klipu muzycznego twierdzi, że uzyskał zgodę do nakręcenia materiału. Jednak odpowiedzialny za kościół ksiądz twierdzi, że nie wiedział o szczegółach scenariusza i rozbieranych scenach. Szybka reakcja księdza Patricka McKenna oraz Roberta Fullertona doprowadziła do usunięcia z klipu bluźnierczych scen.

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu jakie udało się zrobić przed interwencją duchownych.

Za http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/northern-ireland/fury-at-pop-video-sex-on-the-altar-in-belfast-catholic-church-30375220.html
http://www.myslkonserwatywna.pl

Komentarze 24 do “Scena seksu na ołtarzu kościoła katolickiego w Belfaście!”

 1. Atanazy said

  Tego typu występki nigdy nie pozostają bez ukarania. Grzechy przeciwko pierwszemu przykazaniu zawsze rodzą poważne konsekwencje, choć ludzie nie zawsze wiążą te konsekwencje z właściwą przyczyną. Dlatego też – choć nie jest to oczywiście główny powód – trzeba walczyć o niewystawianie na polskiej ziemi bluźnierczych widowisk typu „Golgota picnic”, bo za to potem Polacy będą cierpieć kary.

 2. lopek said

  Zaczyna się zawsze skromnie z użyciem jednej spółkującej pary a skończy się orgią gdzie nie zabraknie pedałów pedofilów, lesbijek, nekrofilów, kanibali, zoofilów – etc.
  Zło należy zawsze zdusić w zarodku.

 3. Boydar said

  Muszę Panu Lopkowi (2) przyznać rację; spółkowanie na ołtarzu jest rzeczą skromną i nijak się ma do podniesionej wrzawy. Przewidywana obecność zoofilów narusza jednak moje poczucie przyzwoitości ekologicznej i tu jestem zdecydowanie przeciw. No chyba że z norkami i od przodu.

 4. lopek said

  Re3:
  Moja wina, że wyrazu – skromnie – nie wziąłem w cudzysłów.

 5. Boydar said

  Panie Lopku, proszę Się mną nie przejmować, tylko pisać. Przecież Pana nie zjem, jak się Pan gdzieś „machnie”. Pańskim obowiązkiem (jako Gajówkowicza) jest brać udział w komentowaniu, a moje zbójeckie prawo celnie strzelać do komentujących 🙂

  PS. to kulki z farbą, nie zubożony Uran

 6. Premizlaus said

  Świętokradztwo! Teraz Ołtarz trzeba na nowo poświęcić i odprawić modlitwy ekspiacyjne, bo został splugawiony!
  A tym seksualnym świniom 50 chłost się należy i to migiem! I żeby blizny były do końca życia, by popamiętali do końca, że Najświętszego Przybytku się nie plugawi!

 7. Premizlaus said

  Re 6:
  Poprawka: (…)i to migiem!(…)

 8. Boydar said

  A ja Panie Premizlaus, skorzystał bym z doświadczeń Skopców oraz rodzin „szwedzkich” muzułmanek. Co oczywiście nie zmienia konieczności ekspiacji.

 9. Brat Dioskur said

  Jakiz to ksiadz ,ktory nie wie co bedzie sie dzialo w jego kosciele?Nawiasem kosciol to nie jest zaden plener filmowy do nakrecania reklamowych klipow!Co innego sceny Mszy Sw. jako element jakiegos fabularnego filmu vide „Potop”czy „Hubal”.W ostatnio emitowanym w hol. TV niemieckim filmie „Dresden” jest taka scena kiedy niemieccy zandarmi z bronia w reku wpadaja do kosciola w poscigu za zbieglym angielskim pilotem.Na spotkanie wychodzi im ksiadz a widzac karabiny wola „tutaj jest Dom Bozy(Gottenhaus) ,prosze stad natychmiast wyjsc”. Niemiaszki ,przynajmniej na filmie ,daja ksiedzu posluch i poslusznie sie wynosza…..

 10. NICK said

  Ad 9:
  Otóż to! Panie Bracie.
  Jakiż to ksiądz, który na długi czas [a i w ogóle] wpuszcza do Domu Bożego szatańską ekipę!?! Niczego nie pilnując?
  Wyobraziłem sobie x. Natanka jakby tą ‚ekipę’ przyjął. 🙂

 11. NICK said

  Zakładam, iż nie wiedział o szatańskości celu.

 12. Jacek said

  W pierwszym rzedzie nie na oltarzu a na stole. A w drugim to nastepny, ktory ” nie wiedzial” ale wpuscil i po co?

 13. NICK said

  „…na stole.”?
  Drugie zdanie: może być. Z zaznaczeniem, że Pana: „…i po co?” równa się mojemu:[a i w ogóle].
  A w ogóle to ładnieś Pan łyknął zasadę: ‚przypier..l się i postaw się’.
  Ad MERITUM!
  Było do P. Jacka.

 14. Piotr72 said

  Kościół, jako Dom Boży, powinien służyć jedynie jako miejsce modlitwy ! Niestety czesto turyści zwiedzając nie zachowują sie odpowiednio, a co dopiero mówić o widzach różnych koncertów, nie wspominając o ich ekipach technicznych. To samo odnosi się do każdej ekipy, która miałaby robić jakiekolwiek zdjecia do filmu, a tym bardziej jakiegoś teledysku. Czy ktoś wiedząc, a przynajmniej podejrzewając, że dana osoba może mu nasrac na dywan i obsika wszystki kąciki, ot tak wpuści ją do swojego domu i zostawi samą.? A z drugiej strony, dlaczego takich teledysków nie robią w meczetach lub synagogach?

 15. Jacek said

  ad NICK

  na stole, to co z oltarza zostalo widac na drugim planie. No wlasnie po co, po to. Trzeba publike, tzn „katolikow” posoborowych, przyzwyczajac.

 16. NICK said

  Re 15: P. Jacek.
  Trochę TAK. i, TROCHĘ NIE.
  Czyli NIC nie odpowiedziałem. Za co, przepraszam.
  Rozpocząłem urlop. Proszę wybaczyć. Mam luzik. Dwa tygodnie.

 17. marchabr said

  To nie żaden ołtarz, tylko stół wieczerny oraz to już nie kościół katolicki, a posoborowy.
  Fakt faktem, że codziennie dochodzi do ohydy spustoszenia w budynkach, co były świątyniami katolickimi (posoborowe hece)
  Dziś w europie zachodniej są zamienianie (jak u Sowietów tyle że bez przemocy) na garaże, biblioteki, hotele, domy publiczne (zgadnijcie w którym miejscu kościołów jest najdroższy sex-room? Tak, w miejscu PRAWDZIWEGO ołtarza przedsoborowego.
  Niedawno w Anglii jacyś bogaze kupili stary średniowieczny kośćiół, zgadnijcie gdzie umieścili łoże…
  Pooglądajcie zdjecia, są publicznie dostępne w necie.
  „Kto ma rozum, niechaj rozumie”

 18. marchabr said

  Ad. 14
  W Putinowskiej Rassiji też nie zauważy Pan takich scen w cerkwiach, a jak zauważy (przypadek „Pussy Riot”), winni zgorszenia publicznego dostają łagier. każdy kto odrobine zna teologię, wie, że baby z ‚krzyku c*py” naruszyły mir świątyni Bożej, gdyż mimo iż schizmatycka, to w widzeniach świętych św. Bazyli Wielki był nad nia widziany wielokrotnie (przypominam, że to jeden z Ojców Kościoła Katolickiego).

 19. marchabr said

  Klika miesięcy temu scena seksu nie na [planie filmowym, a faktyczna, odbyła się w Norwegii w zborze protestanckim. Był nawet film w necie z tego aktu. I co?
  I NIC.
  „Przyjdą zgorszenia”
  ‚To musi się stać”

 20. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/06/26/scena-seksu-na-oltarzu-kosciola-katolickiego-w-belfascie/ […]

 21. Sowa said

  No to mamy ciąg dalszy tej serii:

  Kosowo: skandaliczny albański teledysk w prisztińskiej cerkwi
  Autor: Dominika Kovačević / 26.06.2014

  http://www.cerkiew.pl/index.php?id=68&tx_ttnews%5Btt_news%5D=20976&tx_ttnews%5BbackPid%5D=3&cHash=7a85082d6c1aaf2467a706b422b783e8

  To nie jest przypadek. Oczywiście znowu ktoś tu napisze o przyjaznych muzułmanach.

 22. Premizlaus said

  Fakt, na stole, ale jest tam sprawowana ofiara, zatem i tak to jest splugawienie.

 23. Brat Dioskur said

  No i czy nie jestesmy 100 lat za Murzynami? Wlasnie ugandyjski biskup RK Wanika ,przekazal policji obyczajowej nazwiska 22 studentow seminaruim duchownego ,ktorzy mieli sie trudnic nienormalnymi praktykami seksualnymi!W Ugandzie pedalstwo jest przestepstwem.
  Bruksela jest wsciekla i zada od Ugandy natychmiastowego odstapienia od scigania wymienionych seminarzystow.Kiedy to bedzie u nas ?

 24. NICK said

  Re 22:
  Pan też rzekł? „na stole?” Znaczy – zwykłym, np. kuchennym? Bez innych części mowy, zwł. przymiotników? I, to, tych, najważniejszych? Np.’ofiarnym’?
  Nawet, jeżeli, pośrednio, Pan TO zawarł, TO trza BEZPOŚREDNIO! A nie w zdaniu podrzędnie, złożonym. [podrzędnie – w trzech znaczeniach]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: