Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Krwawa spuścizna prezydentury Baracka Obamy

Posted by Marucha w dniu 2014-06-29 (Niedziela)

Na tragiczne dziedzictwo, które pozostawi po sobie prezydent Barack Obama wskazywali obrońcy życia, biorący udział w zorganizowanej w Waszyngtonie konferencji Faith and Freedom Coalition.

– To powinno być epitafium tej administracji. W ciągu pięciu lat tej prezydentury więcej dzieci zostało zabitych w aborcji niż stworzono miejsc pracy – zauważył Gary Bauer, szef grupy American Values, podczas przemówienia wygłoszonego 19 czerwca 2014 r.

Bauer jest od dawna zaangażowany w działalność w obronie życia. W przeszłości był kandydatem na prezydenta USA, nominowanym w ramach Partii Republikańskiej. Szef grupy Americna Values domaga się m.in. odcięcia aborcyjnego giganta – Planned Parenthood – od publicznych pieniędzy.

– Tylko kilka innych rzeczy bardziej pasjonuje Baracka Obamę niż aborcja na żądanie – mówił Bauer. Liczby są wymowne. Około 1,2 mln dzieci zostało abortowanych w USA w 2008 r. (czyli ok. 100 tys. miesięcznie) – według danych opublikowanych przez pro-aborcyjny Instytut Guttmachera. Przyjmując, że ta liczba jest stała, przez ponad pięć i pół roku administracji Obamy, około 6, 6 milionów dzieci zginęło w aborcji – informuje portal pro-life.pl.

Jednocześnie według danych biura statystyk w Amerykańskim Departamencie Pracy liczba zatrudnionych osób w styczniu 2009, a wiec kiedy Obama inaugurował prezydenturę wynosiła – 142 152 000 osób. W maju 2014 było zatrudnionych 145 814 000 osób. To oznacza wzrost o 3 662 000 miejsc pracy.

Wśród dzieci zamordowanych przed narodzeniem znajduje się nieproporcjonalnie dużo potomków czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. To oni są wykorzystywani przez Planned Parenthod. – Prezydent USA powinien się wstydzić za to, co robi dla społeczności czarnych – pokreślił Bauer.

Źródło: pro-life.pl
pam
http://www.pch24.pl

Komentarzy 5 do “Krwawa spuścizna prezydentury Baracka Obamy”

 1. kassandra9 said

  Barack Hussein Obama syn lucyfera

 2. Birton said

  „żydostwo się szerzy” – powiedział do mnie 3 lata temu, w parku, pewien nieznajomy pan, a ja potem wyczytałem w internecie , że może tu chodzić o matkę Obamy, żydówkę czystej krwi i jej syna – czarnego Żyda Obamę, a może nawet o JP2 ( tez po matce), who knows?

 3. Plausi said

  Zielone ludki

  „W ciągu pięciu lat tej prezydentury więcej dzieci zostało zabitych w aborcji niż stworzono miejsc pracy „, nie ma w tym nic niezwykłego, w latach 50-tych ubiegłego wieku stworzono, nie pytajcie nas kto stworzył, instytucje zajmujące się planowaniem rodziny. Dziwnym zbiegiem przeniknęła ta idea do krajów tego wstrętnego „komunizmu” gdzieś w latach 60-tych i to pomimo „żelaznej kurtyny” i znanej niechęci zarządzających „komunizmem” do wszystkiego, co z Zachodu.

  Jednocześnie wprowadzono do obiegu pigułkę na Zachodzie i w DDRze antykoncepcyjną, która znakomicie zapobiegała reprodukcji populacji tak dalece, że francuski katolicki badacz historii Pierre Chaunu (patrz „Un futur sans avenir” „Przyszłość nie nadejdzie „) już w latach 70-tych zauważył, że została zatrzymany proces reprodukcji populacji ludzkiej zarówno na Zachodzie (za pomocą pigułki antykoncepcyjnej) jak i na „komunistycznym” wschodzie, głównie za pomocą skrobanki, nazywanej w powyższym tekście aborcją.

  Przy zerowej reprodukcji (zerowy przyrost ludności) wynosi liczba urodzeń na kobietę średnio 2,1, te wartości spadły na Zachodzie nawet poniżej 1,5. RFN utrzymuje swój stan ludności jedynie dzięki imigracji, gównie z krajów islamskich, ostatnio także z Polski, Polacy osiedlają się we wschodnich gminach RFN, które opustoszały.

  Jakoś w tych 60-tych latch zostali zainstalowani tzw. Zieloni, którzy propagowali pożycie płciowe we wszystkich jego znanych formach, ale bez konieczności wychowywania potomstwa, pigułka a i skrobanka umożliwiała taki stosunek do spraw płciowych. Słynny przywódca Zielonych żydowski dziennikarz i agitator Cohn-Bendit usiłował nawet przekonać do stosunków seksualnych z dziećmi i to w czasie, gdy był aktywny w przedszkolu.

  Zieloni i ich zleceniodawcy (wódz Zielonych w RFN J. Fischer stał się n.p. jednym z założycieli CFR dla EU) mogli się powołać nawet na ideę humanizmu, w końcu regulacja urodzin jest bardziej humanitarną metodą regulacji populacji wg. Malthusa niż wojny światowe, pytanie tylko, czy Mathuzjanizm może być humanitarny ?

  Nie krytykował bym w czambuł ludzi, którzy wykorzystali okazję, aby wyżyć się ze swymi wszystkimi możliwymi zboczeniami, istotniejszym jest, że władze najwyraźniej stworzyły możliwości dla nich, aby zdemoralizować resztę, jeszcze nie zdegenerowanego społeczeństwa. Skutki są widoczne, niemała część społeczeństwa straciła orientację, i kręgosłup moralny czego dowodem jest choćby powstanie prywatnego ruchu Palikota, który usiłował się nawet podlizywać u Bilderbergów, czy choćby pogłębiająca się kryminalizacja naszego państwa, jak też tzw. partie polityczne, ten POPiS demokracji wraz z SLD, PSL, SP … do wymienionych wyżej Palikotków włącznie, których jedynym celem politycznym jest wyszukiwanie, komu by się tu sprostytuować, jeśli red. Michalkiewicz przypomina tu jurgieltników, to nie bez racji wskazuje na te tzw. partie polityczne.

  Czytelnik zarzuci nam, ale to jest wszystko takie przygnębiające, to już wolimy te wesołe obrazki, jakie nam media prezentują. Odpowiadamy, konsekwencją jest wyniszczenie, nawet wymiana całego społeczeństwa. Aby pojąć co się dzieje, trzeba w pierwszej kolejności odciąć się od potoku ekskrementów, jaki przynoszą media, jak choćby „GW”no i zacząć się tak oswobodzonym od zarazy zastanawiać co właściwe oznaczają używane słowa i rozważyć stanu rzeczy, wtedy rozwiązania okażą się oczywiste.

  Wyjaśnienie być może najlepsze znajdziemy w „Weselu” u Czepca: A, ja myśle, ze panowie
  duza by juz mogli mieć, ino oni nie chcom chcieć!”

 4. Romank said

  Statystyki tegoroczne ujawnily..ze po raz pierwszy w Historii USA..wiecej ludzi rasy bialej zmarlo ..niz sie urodzilo.
  Pozostajac przy statystykach… od wprowadzenia ustaw aborcyjnych Roe Vs, Wade zamordowano 50mln dzieci,,,,, znaczna liczbe stanowia dzieci katolickich rodzicow….

 5. Brat Dioskur said

  Skoro w USA wiecej ludzie umiera niz sie rodzi to byc moze dlatego Bambo nie reaguje na prawdziwa inwazje latynoskich dzieci ,ktore tysiacami przekraczja Rio Grande.Ostatnio zachodnie media obszernie referowaly ten temat a skala inwazji latynosow na USA jest podobna do tej ,ktora przezywaja teraz Wlochy.Tam bowiem znowu w ub. tygodniu wloska marynarka ” uratowala” na morzu kolejny 1600 osobowy transport uchodzcow z Afryki….. przy czym proceder ten trwa nieprzerwanie ,Wlochy ze swojej strony monituja do Brukseli a ta milczy ,tylko powiekszaja sie koczowiska bambusow pod Calais ,gdzie znajduje sie glowny punkt przerzutowy do UK a cale kolumny bambusow podazaja do Niemiec i Szwecji.W Holandii imigrantow lokuje sie juz w starych koszarach i nieczynnych wiezieniach.Nie mozna sobie wyobrazic sytuacji ,ze nie zepchnie sie nadwyzek tych przybyszow do ….Polski!
  W Kalifacie brytyjskim nowa afera , hmmmm….jezeli tak to mozna nazwac!Pewien miejski osr.zdrowia zawiesil na 9 miesiecy swoja pracownice za to ,ze ta jako chrzescijanka podarowala swojemu muzulmanskiemu koledze ksiazke o przechodzeniu muzulmanow na chrzescijanstwo.Na hol. portalach pojawily sie celne uwagi ,ze gdyby bylo odwotnie, to zapewne nikt nie pisnalby nawet slowa sprzeciwu….
  Nie bardzo rozumiem ”paliglupowcow” ,ktorzy wpatruja sie z uwielbieniem w Holandie ,widzac w niej swietlany przyklad dla swoich idealow podczas gdy brytole sa juz o wiele dalej!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: