Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Crash Course po polsku

Posted by Marucha w dniu 2014-07-01 (Wtorek)

Zachęcam do przerobienia przetłumaczonego na j. polski przez Marcina Popkiewicza Crash Course’u, po kliknięciu w „więcej” pojawią się wszystkie części.

http://www.jednodniowka.pl

Komentarzy 12 do “Crash Course po polsku”

 1. sniddy said

  No dobrze, „ludzkość zmierza” nad przepaść. No i? Zarzucimy Afrykę prezerwatywami jak Bill Gates, kupimy bunkier gdzieś na pustyni i zrobimy zapasy jedzenia na 50 lat, poprzemy naciski na aborcję, eutanazję, homopropagandę, żeby „ujarzmić nadprodukcję” ludzi? Przejmujmy się dalej tego typu rzeczami, a prawdziwe życie przejdzie nam przez palce. To, które jest tu i teraz. I jego cel. Bo nie jest żadną wartością dla mnie „przetrwanie ludzkości”, a moje własne. A nawet jeśli coś ponad to, to i tak nie w kategoriach materialnych. Tego typu myślenie już i tak za daleko weszło nawet do naszego Kościoła. O niczym innym nie słyszę tylko o problemach „ludzkości” pojmowanej jako kolektywny podmiot najwyższej wagi. Na coś trzeba umrzeć. Czy zdechniesz w globalnej wojnie o ostatnią kroplę wody, czy rozjedzie Cię jutro samochód – co za różnica? To rozkmina dla ludzi, którzy nie wiedzą po co żyją, albo dla szefów korporacji, którzy bawią się z nudów w Boga.

 2. Boydar said

  Nie wiem, czy zaakceptuje Pan to jako dodatek do (1) Panie Sniddy, proszę jednak spróbować …

 3. Boydar said

  Wkleiło się nie to co chciałem, przepraszam; choć teraz stwierdzam, że też pasowało.

 4. sniddy said

  @2, 3: może to przez pracę umysłową, może przez zmęczenie, a może po prostu za głupi jestem, ale nie wiem czy Pan się ze mną zgadza czy pisze Pan w opozycji. Za daleka wycieczka umysłowa dla mnie na dziś.

 5. matirani said

  Podejrzenia – ilosc ludzi na Ziemi juz nie rosnie tak szybko, wiec straszenie przeludnieniem jest na reke najbogatszym. Ciekawe, ze tylko wykres wzrostu polulacji zostal pokazany jako kat prosty! Pozostale zostalu tak dobrane aby mniej straszyc – czyli rosnac wolniej ( odpowiedni dobór osi, moze NIEprzypadkowy… moze? )
  Nawet gdyby – to nawet w Chinach pustych przestrzeni do zaludnienia jest na 50 miliardów osób… W Afryce pusto…

  Rozdzial 7 – WSZYSCY ekonomisci ze szkoly austryjackiej pisza o mechanizmie rezerwy czesciowej i kreacji pustego pieniadza – dlugu od 100 lat! Gupi ich nie czytaja, normalni-ignoranci ich wysmiewaja a madrzy-cwani pomijaja milczeniem aby dalej robic ludzkosc w konia.

  Rozdzial 9 – kryzys 1907 WYWOLALY banki aby stworzyc FED. Czyli dyrygentami kryzysów byli Rotszyldzi a wykonawcami Warburgi – Rothbard to opisuje.

  Ciekawe filmiki, ale… jako wstep ostroznie nie szokujacy.

 6. Boydar said

  Zgadzam się Panie Sniddy, oczywiście, że się zgadzam. Ostro filozoficznie podszedłeś Pan do zagadnienia, a to mnie zainspirowało do skojarzeń, różnych i czasem dość odległych. Przecież ja też nieustannie staram się, przynajmniej na własny użytek tak ułożyć pojmowanie życia, żeby mniej bolało.

 7. antka kobity szwagra brat said

  ….Czyli dyrygentami kryzysów byli i są – Rotszyldzi…

 8. towarzysz0 said

  Ad 1
  Panie Sniddy
  „Na coś trzeba umrzeć.”
  Rozumiem, że w przypadku jakichś poważniejszych dolegliwości nie pójdzie Pan do lekarza/dentysty, bo i umrzeć należy, a i o cierpieniach było obiecane w Biblii.

 9. Boydar said

  Towarzyszu, „na coś trzeba umrzeć” ma inny sens niż (8). Słowo harcerza.

 10. sniddy said

  @8: Pójdę. „kiedyś trzeba umrzeć” pasowałoby lepiej.

 11. towarzysz0 said

  Ad 10 i 9
  Jeszcze raz przeczytałem ten wpis, i rzeczywiście – opatrznie Pana zrozumiałem. Przepraszam. Ale zawsze był powód do pogaduszki.
  Ja poprostu zareagowałem na – Na coś trzeba umrzeć- ten zwrot jest używany jako argument tłumaczący brak aktywności w zaopatrzeniu własnej rodziny i siebie w pradziwą żywność, w celu zapobieganiu chorób.
  Prawdziwa WIARA, prawdziwa żona, prawdziwa rodzina, prawdziwe jedzenie, prawdziwy dom – czy taka PRAWDA nie jest warta wysiłku?

 12. MatkaPolka said

  Skoro rządzi Prawo Pięści to zbliżamy się do pogromów Żydów, bo jak długo ludzie mogą wytrzymać nachalne i bezczelne oszustwa i agresje tzw. Żydów, czyli Przestępczości Zorganizowanej dosłownie na każdym kroku. Jak na razie to żydzi na każdym kroku biją goja – nie obowiązują żadne zasady – naga przemoc

  Pieśń “Bij Żydów” wykonywana przez Alieksandra Charczikowa, pochodzi z 1905 roku czyli z okresu pierwszej próby żydowskiej rewolucji mającej na celu obalenie chrześcijańskiej monarchii Rosji i próby wprowadzenia satanistyczno-żydowskiego bolszewizmu.

  Znienawidzona przez żydokomunistów pieśń, śpiewana była przez członków “Czarnej Sotni” a także przez innych patriotów rosyjskich.

  Bij Żydów

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: