Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  Sceptyk o Upadek cywilizacyjny Polski
  Carlos o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Wojtek. o Dlaczego ludzie nie lubią…
  Krzysztof M o Stalingrad
  Krzysztof M o Upadek cywilizacyjny Polski
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Komu zależy na atakach na Tatarów?

Posted by Marucha w dniu 2014-07-01 (Wtorek)

Z nocy z soboty na niedzielę zdewastowano tatarski meczet i mizar (cmentarz) w Kruszynianach. Na nagrobkach i świątyni wymalowano świnię, znak Polski Walczącej i inne bazgroły. Warto w tym momencie zastanowić się komu faktycznie na rękę są te ataki.

Dość prawdopodobny wydaję się trop „przeciwników islamizacji Polski” – środowisk związanych z Polish Defence League – organizacją stworzoną na wzór brytyjskiej. Kilka miesięcy temu, jeden z jej członków wstawił do internetu zdjęcie w kominiarce na tle podlaskiego meczetu.

Powyższe środowisko jak widać, nie jest poinformowane o historii Polski i Tatarów. Jest to mniejszość, która zapisała się złotymi zgłoskami w naszej historii i jest wręcz wzorowym przykładem asymilacji kulturowej. Pielęgnując swoją odrębność, na przestrzeni wieków zachowali jednak wierność Rzeczypospolitej, za co często spotykali się z krytyką i prześladowaniami muzułmanów z innych części świata.

To właśnie Tatarzy, walczyli u boku polskich wojsk pod Grunwaldem i co ważniejsze również pod Wiedniem – właśnie przeciwko tzw. islamizacji Europy. W późniejszych latach byli oni stałymi członkami polskiego wojska, w wojnie polsko-bolszewickiej funkcjonował Pułk Jazdy Tatarskiej.

Nie jest to jedyny trop dotyczący sprawców. Podejrzenia kierowane są również na lewicowych prowokatorów – całe wydarzenie miało miejsce kilka dni po protestach przeciwko Golgocie Picnic. Teatr Trzyrzecze, który wystawiał tą „sztukę” jest znany z wyszukiwania wszędzie rasizmu i ksenofobii – od kilku miesięcy na Podlasiu takich zdarzeń nie było w ogóle, dlatego Prezes Trzyrzecza, Rafał Gaweł robił wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę i wmówić białostoczanom, że jesteśmy regionem nienawiści i faszyzmu.

Doszło do tego, że na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wrzucono zdjęcie chłopaka protestującego przeciwko Golgocie Picnic i trzymającego różaniec. Według lewicy jest to przykład ksenofobii.

Gaweł jest znany również z donosicielstwa i tchórzostwa – w tym pierwszym potrafi posunąć się do wręcz szaleństwa. Przed wymienionym wyżej protestem, wysłał on list do policji, w którym twierdził, że środowisko Ruchu Narodowego grozi mu podpaleniem teatru i atakiem przy użyciu maczet. Wytyka on również brak chęci dialogu środowiskom prawicowym, ale nie chcę przystać na propozycję otwartej debaty, stanięcia w szranki razem z Adamem Andruszkiewiczem, wiceprezesem Młodzieży Wszechpolskiej. Co więcej, udaje że nie wie kto to jest – nie przeszkadza mu to jednak w pisaniu na białostockich portalach felietonów oczerniających właśnie tą postać. Na potwierdzenie tej sytuacji, filmik i artykuł. Pierwszy nagrany około godziny 20, drugi opublikowany w lutym 2014. Czyżby Pan Gaweł miał słabą pamięć?

http://www.czasbialegostoku.pl/artykul/uderz-w-stol-nozyce-sie-odezwa-rafal-gawel-odpowiada-liderowi-mlodziezy-wszechpolskiej

Kwestia finansowania różnych przedsięwzięć Gawła też jest ciekawą sprawą – duża część jego akcji jest objęta patronatem Fundacji Batorego założonej przez George’a Sorosa – żydowskiego spekulanta giełdowego, współautora tzw. „Planu Balcerowicza”. Jakiś czas temu wymieniony wyżej ośrodek zajmujący się wyszukiwaniem rasizmu i ksenofobii dostał od Departamentu Stanu USA 250 tys. złotych na działania.

Do tego dochodzą sowite dotacje od Urzędu Miasta i nachalna promocja w mainstreamowych mediach. Marginalny teatr, o którym 90% białostoczan nigdy nie słyszało, kilkanaście razy był już opisywany i przedstawiany na łamach Gazety Wyborczej czy TVNu.

Sprawa Teatru Trzyrzecze jest bardzo ciekawa i można by w niej napisać znacznie więcej. W obliczu takich działań, teza o prowokacji również wydaję się być prawdopodobna.

Dla formalności dodam tylko, że lewicowe media już starały się przypisać tą skandaliczną dewastację białostockim narodowcom. Podlascy Wszechpolacy wydali w tej sprawie oświadczenie, w którym stanowczo odcinają się od tego typu postępków.

Dzisiejszy tekst ,,Wyborczej”:

,,Jeszcze dalej poszły środowiska, w których postawy ksenofobiczne zawsze znajdowały oparcie. Oto np. Młodzież Wszechpolska rozpoczęła akcję bojkotu „Gazety” mówiąc wprost, że problemem są nie ataki na obcokrajowców, ale to że wrogie Polsce media je nagłaśniają, oczerniając miasto.”

W odpowiedzi:

Po 1. Nie jesteśmy środowiskiem ksenofobicznym. W naszych szeregach można znaleźć prawosławnych Polaków, szanujemy podlaskich Tatarów.

Po 2. Owszem, nie zgadzamy się na multi-kulti, czyli ściąganie do Polski tysięcy eimgrantów obcych nam cywilizacyjnie. Na Zachodzie zniszczyło to europejską kulturę, za 20-30 lat w Belgii większość osób będą stanowili muzułmanie. Naszej zgody na wasze chore koncepcje nie będzie NIGDY.

Po 3. Tak, to dokładnie wy ciągle płaczecie o jednym problemie, jaki rzekomo zdominował Białystok. Zrobiliście z naszej małej Ojczyzny ,,miasto nienawiści”, jak głosił jeden z waszych tytułów. Będziemy dynamizować i rozszerzać naszą kampanię dopóty, dopóki nie uda nam się zminimalizować waszych szkodliwych dla Białegostoku i tradycyjnych wartości działań. Jeżeli ktoś łamie prawo, to odpowie przez sądem, nie macie prawa skazywać ludzi według swoich własnych, lewackich przekonań.

Wyborcza? W Białymstoku dziękujemy!

Ze swojej strony mogę tylko życzyć Tatarom, aby nie spotkali się już więcej z takimi wyczynami w naszym regionie i aby pamiętali oni, że wbrew temu co niektórzy chcieliby słyszeć, środowisko narodowe uważa ich za wiernie oddanych Polsce patriotów.

http://narodowcy.net

Polskich Tatarów możemy pocieszyć, iż tego typu ataki na katolickie obiekty sakralne i cmentarze należą w Polsce do codzienności. Nie są więc sami w niedoli.
Admin

Komentarzy 18 do “Komu zależy na atakach na Tatarów?”

 1. Romank said

  http://www.jdl-uk.org/

 2. Xe said

  Organizatorom „Golgota piknik”?

 3. Sowa said

  Aby Polaków osakrżyć o rasizm i wziąć mocniej za mordę, a przy tym zrobić podkład dla przyszłych emigrantów.

 4. ERROR 404 NSZ said

  Ad 2 i 3

  Dokładnie tak.

  Na kontrze dla „gulgoty pic nic” zachowaliśmy się bardzo przystojnie. Oczywiście było kilku czerwonych prowokatorów , ale społeczeństwo jest
  już tak zorientowane, że obeszliśmy to śmiechem. Film do obejrzenia na http://www.niezaleznemediapodlasia.pl .
  Na marginesie, ten marny moralnie człowieczek z rudery „trzy rzecze”, dostaje od żydów średnio 250 tys zł jęcząc , że jest dyskryminowany itp..
  Jest to cwaniak który pośrednio przez ministerstwo kultury doi pieniądze z naszych podatków, przy okazji lżąc naszej tradycji i wierze ojców.

  Informacja dla Romana, na filmie na niezaeznemediapodasia przed Ząbkiem stoję ja…

  Wracając do aktu wandalizmu

  Te malowidła w Kruszynianach to pokłosie nieudanej prowokacji lewaków w Białymstoku.My to wiemy, a Wy musicie nam uwierzyć……

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ , Białystok

 5. maurycy said

  Widac golym okim ze u nas zalezy i to bardzo ,srodowiskom zydowskim na podgrzewaniu wasni narodowosciowych, religijnych i rasowych ! Przykladow bylo juz duzo Ta wiec jest to standardowe zachowanie Sluza takie dzialania do opluwania i wylewania kublow pomyj ,obelg i wszelkich bezecenstw na glowy Polakow ! Ksenofoby, rasisci ,koltuni, zasciacainkowcy ,nieokrzesane chamy i wszelkie epitety wedlug upodoban i inwencji ! Sadze ze takie przyklady beda nieustannie wrecz sie nasilaly Z podgrzewania wszel
  kich takich wasni, srodowiska zydowskie czynia podstawe swojej egzystencji Sluzy to do tworzenia i zaostrzania ciagle prawodawstwa rzekomo w obronie wartosci ktore Zydzi wykorzystuja do obrony swoich racji wobec niepokornym im , wymuszania posluszenstwa dla rasy panow i nadludzi za jakich sie uwazaja !

  Panie Maurycy, a co z Pańskimi oskarżeniami o „cenzurę”? Odszczeka Pan?
  Admin

 6. maurycy said

  Panie Marucjha ! Ja wyraznie pana przeprosilem za caloksztalt ! Pozatym teksty raz i drugi znikaly , stad moje podejrzenia a pozniej po napisaniu ich, teksty sie pojawily . Postawilo to mnie w niezrecznej sytuacji Moze to ,,une ,,tak mieszaja .Piszac nie mialem intencji pana obrazic ani urazic ale uszczypnac ,jesli wyszlo inaczjej PRZEPRASZAM !

 7. Romank said

  Error 404 NSZ….
  Badzcie madrzy i ostrozni!!!!!
  Benedicat vos et misereatur vestri Omnipotens Deus!

 8. Zerohero said

  Sporo jest w Polsce gimnazjalnego antyislamizmu spowodowanego napatrzeniem się w portale typu demotywatory. Rasizm – be. Ksenofobia – be. Nacjonalizm – be. Antysemityzm – zbrodnia nr. 1. I nagle na tym morzu politycznej poprawności wyskakują „odważne” wpisy poświęcone problemowi islamizacji Europy. Nie chce w tym miejscu umniejszać problemu z islamem. Po prostu widzę jak tendencje do odreagowywania i naturalna ksenofobia są jednostronnie KANALIZOWANE. Być może ten akt wandalizmu był efektem kanalizowania.

  Proszę zauważyć, że Polakom nie tylko pozwala się na agresję w stosunku do muzułmanów, Arabów oraz Rosjan. Do tej agresji wręcz zachęca się. Na żadną inną nie ma miejsca. Każda inna jest wyciszana albo wrecz tepiona. Lista nacji zasługujących na atak ścisle się pokrywa z czarną listwą międzynarodowego żydostwa. Lista narodów, organizacji i państw zasługujących na szacunek pokrywa się z kolaborantami zorganizowanego żydostwa. Pokrycie jest praktycznie 100%. Jak ktoś fika Żydom albo stoi im na przeszkodzie, to ląduje jako wróg Polaków. Jak ktoś pomaga Żydom choćby chwilowo, staje się przyjacielem Polski. Ostatnio spotkało to banderowcow.

 9. Romank said

  Tak chyba polski spod znaku TrzyRzycie:-)))) z oberznietym drzewcem:-)))

 10. minus said

  Niszczenie nagrobków to tak nie po polsku. Cmentarzy, cmentarzy wojskowych wszelakich. Komuchy po wojnie co prawda zaorywały cmentarze niemieckie, np. w Bydgoszczy, w centrum miasta był Park Ludowy, teraz Witosa, ale jak powiesz park sztywnych, to większość wie o co chodzi. Na czynach społecznych w podstawówce zdarzało się kości, czaszki wykopywać, wygrzebywać. W Olsztynie pamiętam też taki zagajnik, czy cóś i drzewa- wchodzę, a tam niemieckie nagrobki, polskie flaszki, puszki. No ale to chyba inna bajka. A może nie do końca? Odreagowywanie? PRLowska kulturwa? Ale to… Wstyd przed Tatarami, zawsze lojalni Rzeczypospolitej. Chyba o to chodziło. Co za szambo, i znowu nie wiadomo komu po mordzie płacić.

 11. ERROR 404 NSZ said

  Ad 08 RomanK

  Pozdrowienia od Ząbka, od soboty będzie szukał żołnierzy Bartka, mają dobre namiary…

  Do powyższych pozdrowień dołącza nasza ekipa , mam nadzieję, że znajdziemy Kmicica, my eksplorujemy od przyszłego poniedziałku pod nosem
  Łukaszenki…

 12. Kronikarz said

  , – )

 13. Zbyszko said

  Error… my Wam wierzymy. Ważne żeby nam Katolikom uwierzyli ci Tatarzy, więc myślę, że powinniście tam lokalnie wziąśc udział w odmalowaniu tej zniszczonej elewacji. Pozdrawiam

 14. ERROR 404 NSZ said

  Ad 13.

  Oczywiście wpadliśmy, na ten pomysł, ale zanim dowiedział się o tym Białystok był już na miejscu P.żywno z magistratu.Prowokacja pewna.Ci co to
  wymalowali , dzień wcześniej zawiadomili „saperów” z gówna wyborczego, a ci skoro świt, telefon do UM – „uprzejmie donoszę…”,( gdzie jest
  specjalny pokój) odpowiedni ludzie zadbali o scenariusz, kamerę i wiśta wio w plener….

 15. Jaromir said

  Bo w świecie zawsze jest równowaga. Mahometanie zabiją kilku chrześcijan w Afryce czy na Bliskim Wschodzie a w Polsce na meczecie namalują jakieś świnki. Ewidentnie widać że w przyrodzie trwa równowaga.

 16. Brat Dioskur said

  Jezeli Antifa ma filie w Bialymstoku to sprawca jest oczywisty!

 17. ERROR 404 NSZ said

  Ad 16

  Sugestia słuszna, tego gówna wszędzie pełno.
  Ad 15

  Nie wiem co było na cenzurce, ale ja znaku równości między wymalowaniem czegoś a zabiciem kilku chrześcijan nie postawił .

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ, Białystok.

 18. veri said

  Objawiono nam „antytataryzm” – obawiam sie, ze Zydzi nie zniosa takiej konkurencji i mozemy spodziewac sie z ich strony wzmozonych aktow antysemityzmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: