Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska zmieni zdanie w sprawie Ukrainy?

Posted by Marucha w dniu 2014-07-02 (Środa)

Polska będzie musiała zmienić swój punkt widzenia w sprawie wydarzeń na Ukrainie i uwzględnić korzyści ze współpracy z Rosją – powiedział w Moskwie na spotkaniu z prezydentem Władimirem Putinem ambasador Rosji w Warszawie Aleksandr Aleksiejew.

– Ukraina, tak jak Białoruś, są oceniane jako sfery szczególnych interesów dla naszej polityki. Jestem absolutnie przekonany, że nasi polscy partnerzy będą musieli prędzej czy później zmienić swój punkt widzenia. Będą musieli wrócić do kwestii korzyści, jakie mogą czerpać ze współpracy z Rosją w sferze politycznej i gospodarczej, przy uwzględnieniu naszej bliskości etnicznej i kulturowej – powiedział dyplomata, cytowany przez ITAR-TASS.

Aleksiejew zapewnił, że pracownicy ambasady i innych rosyjskich instytucji świetnie zdają sobie sprawę z tej perspektywy i pracują spokojnie i pewnie, z całkowitą świadomością własnej słuszności.

Putin spotkał się na naradzie organizowanej co dwa lata z ambasadorami Rosji na świecie. Uczestniczyli w niej również członkowie rządu, przedstawiciele obu izb parlamentu – Dumy Państwowej i Rady Federacji, eksperci oraz reprezentanci rosyjskiego biznesu.

MPA, PAP
http://naszdziennik.pl

Być może polskojęzyczny rząd i polskojęzyczne media zmienią zdanie w sprawie Ukrainy. Nie będzie to jednak wynikiem jakichś przemyśleń i analiz – lecz zwykłej dyrektywy z właściwego centrum władzy, ulokowanego poza Polską.
Admin

Komentarze 4 do “Polska zmieni zdanie w sprawie Ukrainy?”

 1. ataman00 said

  zacznijmy od tego że tzw.państwo Ukraina nie istnieje.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-bylo-2014-06
  jest to zlepek narodowości z dominującym hałaśliwym faszystowskim nacjonalizmem zachodniej mniejszości. od 25 lat ten sztuczny twór istniał tylko dzięki rocznym 200mld dol dotacjom Rosji a przemysł opierał się na produkcji i eksporcie produktów żywnościowych i poza żywnościowych do Rosji. w kraju panuje system oligarchiczny.oligarchie to niewyobrażalnie bogata kasta która wymienia się legalną władzą kupuje wszystko i każdego.oligarchowie posiadają własne wojska. takie feudalne średniowiecze. kto był tam dłużej i spotkał się z tzw. władzą wie co to oznacza. teraz trwa wojna z mniejszością rosyjską. to jest wojna z Rosją ma na celu poprzez krwawe zbrodnie sprowokowanie wojny z Rosją co skutkować może zimną wojną i zamorzeniem projektów gazowych Rosji lub III wojną światową. wszystko to w celu ratowania zombi bankierskiego systemu finansowego który potrzebuje milionów trupów dla uzasadnienie swojego istnienia. istnieje nadzieja, że spełni się 3 opcja i banderowski faszyzm załamie się w toczonej wojnie.gospodarka Ukrainy bez rosyjskiego wsparcia zanika. terytorium Ukrainy rozpada się na naszych oczach. powstanie noworussia, małorusia, cześć przejmą Węgrzy część Rumuni. reszta wokół Lwowa pozostanie etnicznym banderowskim tworem z dziwnym ludkiem mającym na sztandarach widły. z takim sąsiadem trudno będzie bez broni rozmawiać.

 2. Juziek said

  Re 1:
  Dobrze skomentowane!

 3. Rosyjskie NIET dla syjonistycznej władzy na Ukrainie
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/03/rosyjskie-niet-dla-syjonistycznej-wladzy-na-ukrainie/

 4. Zerohero said

  Miałem nieprzyjemność oglądać tę wiadomość w TVP. Normalnie nie oglądam TV, polskiej praktycznie wcale, ale tak się złożyło, że byłem biernym widzem. Temat Ukrainy pokazano tak:

  Scena 1
  Separatyści celują z broni do kogos ukrywającego się w krzaczorach i wysokiej trawie. Krzyczą „ruki wierch, ruki wierch”. Ma to pokazać brutalność separatystów.

  Scena 2
  Dziadek o zniszczonej twarzy z petem wystającym z ust. W tel flaga rosyjska. podtekst. Ruskie to lumpy.

  Scena 3
  Władze ukraińskie. Komenatrz: Ukraina potrzebuje sukcesów w walce z separatystami.

  Scena 4
  Politycy zachodni i rosyjscy. Komentarz: Rosja uparcie odmawia współpracy. Co znaczy „współpraca” nie powiedziano. Chodzi o to, że Niemcy i Francja chcą współpracy, a Rosja nie. Komentarz 2: separatyści to oczywiste pionki Rosji.

  Scena 5
  Aresztowanie burmistrza separatysty. Wyraźnie podkreślono „samozwańczy”. Czym się różni samozwańctwo separatystów od kijowskiej junty – tego TVP nie wyjaśnia. Następnie pokazują przebitkę na skonfiskowaną broń. Rzędy kałachów mają widzowi kojarzyć się z typowym arsenałem rozbitej grupy przestępczej.

  Czy w tym przekazie jest miejsce na biały fosfor, bomby kasetowe i rozstrzeliwanie ludzi, w tym cywilów?

  Ciekawostka w charakterze premii:
  Komentator powiedział, że Moskwa KONTROLUJE separatystów. W scenie z burmistrzem powiedziano, że został aresztowany za próbę ZAKUPU broni. Bydlę uprawiające propagandę i masy bydląt przed odbiornikami nie widzi tu sprzeczności. Otóż burmistrz separatysta broń musiał kupować! A przecież mając pomoc z Rosji dostałby broń razem z jej operatorami. Za darmo. I to nie kałachy, ale co dusza zapragnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: