Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

  • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


    Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
    Antoni Słonimski, poeta żydowski

    Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
    Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

    Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
    Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
    Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
    Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
  • Kategorie

  • Archiwum artykułów

  • Kanały RSS na FeedBucket

    Artykuły
    Komentarze
    Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

  • Wyszukiwarka artykułów

  • Najnowsze komentarze

    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
    Boydar o Wolne tematy (24 – …
    Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
    Boydar o Wolne tematy (24 – …
    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
    Boydar o Wolne tematy (24 – …
    Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (24 – …
    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
    Greg o Wolne tematy (24 – …
    Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (24 – …
    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
    Enya o 7 rzeczy, które musisz wiedzie…
    lewarek.pl o 7 rzeczy, które musisz wiedzie…
    Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  • Najnowsze artykuły

  • Najpopularniejsze wpisy

  • Wprowadź swój adres email

Rosyjski sąd zaocznie aresztował ukraińskiego oligarchę

Posted by Marucha w dniu 2014-07-02 (Środa)

kolomojskiSąd Moskwy zaocznie aresztował gubernatora obwodu dniepropietrowskiego Ukrainy, oligarchę Igora Kołomojskiego – podaje RIA Novosti.

W sprawie biznesmena w Rosji zostały wszczęte sprawy karne za zorganizowanie zabójstw i użycie zakazanych środków i metod prowadzenia wojny. To właśnie Kołomojski był głównym przeciwnikiem zawieszenia broni i jakichkolwiek kontaktów z ruchem oporu na południowym wschodzie Ukrainy.

Kołomojski jest jedną z najbogatszych osób na Ukrainie. Czasopismo Forbes oszacowało jego majątek na 1,8 mld dolarów. Kołomojski finansuje szereg formacji zbrojnych, uczestniczących w operacji specjalnej na południowym wschodzie.

http://polish.ruvr.ru

Żyd Kołomojski to zwyczajny bandyta i gangster, znany m.in. z załatwiania spraw biznesowych przy pomocy oprychów z kijami bejsbolowymi.
Admin

Komentarzy 40 do “Rosyjski sąd zaocznie aresztował ukraińskiego oligarchę”

  1. Dictum said

    Podręcznikowa chazarska „uroda”.

  2. lopek said

    Bardzo dobre posunięcie – prawdopodobnie Kołomojski sprzeniewierzył się Putinowi na rzecz grandziarzy zza wielkiej wody. Niech każde skrzypnięcie czy stuk słyszany przez niego z jego łóżka – mówi mu, że już po niego idą.

  3. Marucha said

    Re 2:
    Myślę, że Kołomojskiego mogli by zdjąć w krótkim czasie… ale może wolą, aby przedtem żył w strachu. I bardzo dobrze.

  4. Sowa said

    Re 1: Toż to antysemityzm! Przecież polskie media piszą że to 110% Ukraiński oligarcha. Czyli nasz.

  5. lopek said

    Re3: Może tak być jak Pan sugeruje ale jeżeli ów oligarcha dużo może – to przecież można go zmusić aby pracował tak naprawdę – dla Putina.

  6. Griszka said

    Na Kołomojskiego trzeba poszczuć innych żydów. To jest najskuteczniejsza metoda. On w swoim środowisku ma już z niektórymi na pieńku – wystarczy dać takim zielone światło.

  7. AlexSailor said

    Było takie miasto na Kresach II RP, które zwano Kołomyja.
    Zgadnijcie państwo z czego słynęło.

  8. Romank said

    Panie Dictum dzizki stokrotne,,czy moglby pan zamiescic swoje..dla kontastu????

  9. Xe said

  10. Nareszcie prawidlowy ruch!
    I przestanmy sie bawic w bieganie za cieniem, czyli np. sciganie wielce enigmatycznych „zydow”, ktorych do dzis nikt na tej planecie nie potrafi nawet prawidlowo zdefiniowac! Zyje juz szosta dekade i jeszcze nie spotkalem czlowieka, ktory by wiedzial o czym mowi w tym temacie. Zacznijmy po prostu scigac PRZESTEPCOW, a efekty zadziwia wszystkich.
    To, ze kiedys kiedys dawno temu dalismy sie nabrac na lewantocentryczny punkt widzenia historii, m.in. przyjmujac za pewnik istnienie „zydowskiej NACJI”, nie oznacza, ze musimy te teorematy, fobie i zmory z przeszlosci przenosic na nasz czas.
    Nie rozdrabniajmy sie, szkoda naszego czasu, mamy co robic na tej planecie – walczmy o niesmiertelnosc w wiecznej mlodosci!
    Kto powiedzial, ze nie sie nie da? A scigajmy tylko i wylacznie kryminalistow.
    Wszystko.

  11. Aro said

    Ceregiele i tyle. Zaoczne aresztowanie, phi. Jego pobratymcy jak trzeba było to ścigali poza granicami swego „państwa” każdego kto im podpadł, czasem osądzali, często robili swoje. Ja nie chcę nic sugerować, ale on przyzwyczajony do takich metod mógłby paść ich ofiarą.

  12. MatkaPolka said

    Jeszcze w sprawie nieważnych granic

    https://marucha.wordpress.com/2014/07/01/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo/#comment-395885

    Granice z Rosja – Ukraina jest WARUNKOWA
    Tak samo jak podarowana niezależność dla Ukrainy –

    Warunki – spełnienie zobowiązań „Traktat o Przyjaźni” oraz wypełnienie warunków o przynależności Ukrainy do Wspólnoty Niezależnych Państw WNP – CIS – Comonwealth of idependen States

    Ukraina nie może być częścią NATO

    Granice sa NIERATYFIKOWANE – Ukraina nie ratyfikowała tych traktatów granicznych
    Granice nie spełniają jakichkolwiek kryteriow miedzynarodowych

    Neo-Nazistowskie rzady NIE SPEŁNIAJĄ – traktatu o przyjaźni i nie wypełniają warunków przynależności do WNP – i JEDNOSTRONNIE JE WYPOWIEDZIAŁY

    W związku z tym Rosji, żadne układy nie obowiązują

    Krotki wystarczająco dobry artykuł na ten temat w języku angielskim
    http://www.opednews.com/articles/Ukraine-without-Borders-S-by-George-Eliason-Cultural-Genocide_Genocide_Genocide_Hate-Groups-Neo-Nazis-140415-286.html

    Neo- nazistowskie ukraińskie bęcwały chcą oddać Ukrainę Międzynarodowemu Panu Bankowemu i
    Neo-Nazistowskiej Unii Europejskiej tzn. Niemcom.
    Neo- nazistowskie ukraińskie bęcwały w liczbie ok. 50 osób uzurpują sobie prawo decydowania o losie całego kraju – czyli chcą sprzedać nie swoje – wg typowo żydowskiego prawa Chazaki
    Neo- nazistowskie ukraińskie bęcwały nic nie rozumieją – potrafia tylko kraść i mordować

    W Polsce Żydzi zrobili to samo – Obergruppenfuhrer Tusk jest agentem niemieckim

    Do tej sytuacji doprowadził Michail Pirestrojkowicz Gorbaczow – który przehandlował całą Rosje ( nie swoje!!) i w nagrodę dostał nawet od anglo- amerykańskiej MASONERII Racho Paradiso w San Diego, Kalifornia

  13. MatkaPolka said

    Andrzej Niemojewski: DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU

    http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski

    XIII. CHAZAKA.

    Gustaw Marx przyznaje, że w księdze Choszen Hamiszpat w § 156 art. 5 znajduje się zdanie: “Własność gojów jest rzeczą bez pana”. Ale, powiada, Mojżesz Isserles przytacza to zdanie jako mniemanie “niektórych” i przeciwstawia mu opinje innych, więc “nie tak łatwo da się odpowiedzieć na pytanie, co należy tu uważać za prawomocne” ( Juedisches Fremdenrecht, str. 14 — 15 ). Słowem Gustaw Marx zapomina zupełnie o panowaniu zasady in dubiis libertas. “Ale gdzież jest jakieś żydostwo”, zapytuje dalej, “które istotnie praktykowałoby w całości prawo Szulchan-Aruchu” ( str. 33 ). Słowa te wygłosił w czasopiśmie “Nathanael” w r. 1885, a następnie powtórzył w osobnej odbitce w r. 1886. Tymczasem już w r. 1869 pojawiła się była “Kniga kabała” Jakóba Brafmana, odpowiadająca na to pytanie dokumentami kahalnemi.

    Konsekwencje, wynikające z powyższej zasady, wyraża Baba Batra 54b, gdzie jest powiedziane, że pierwszy, który położy rękę na własności goja, staje się jej panem. A z tej znowu zasady wypływa logicznie prawo, które wyraża słowo: chazaka.

    Słowo to znajduje się już w Misznie, Baba Batra III, 1. Pereferkowicz tłomaczy je: zadawnienie posiadania. Słowa zmieniają swe znaczenia stosownie do tego, jaki sens im nadaje praktyka życiowa. Brafman wyraz chazaka oddaje przez: władza. Z dokumentów, które nam przedstawia, wynikałoby, że chazaka znaczny: prawo rozporządzalności.

    Otóż nie ulega żadnej wątpliwości, że pod koniec XVIII i na początku XIX wieku kahały sprzedawały żydom prawo rozporządzania się majętnościami gojów, czyli sprzedawały im chazakę na ich majętnościach. Żyd, który takie prawo nabywał, mógł te majętności jako handlarz, faktor, lichwiarz eksploatować, nie obawiając się konkurencji swych współplemieńców.

    Ale od chazaki odróżniano meropie: kahał sprzedawał żydowi wprost osobę goja, z którą wskutek tego żaden inny żyd nie mógł już wchodzić w stosunki kupna, sprzedaży etc.

    Z opublikowanych przez Brafmana dokumentów kahalu mińskiego widzimy, że żydzi rozprzedawali między siebie place, domy i sklepy gojowskie, ba, nawet majętności klasztorne i arcybiskupie. Nabywca tej cudzej własności, której właściciel nic naturalnie o tym nie wiedział, stawał się jej “posiadaczem”, przy czym zwykle dodawano formułę “od środka ziemi aż do wyżyny niebios”. Niekiedy powstawały o to między żydami kłótnie, który z nich jest “posiadaczem” tajnym “własności” jawnej takiego a takiego goja.

    Niewątpliwie dokonano następujących tranzakcji zakonspirowanych:

    1 ) Rozporządzono się placem “nieobrzezanego” czapkarza Zwańskiego ( str. 13 N* 22 etc ).

    2 ) Jochjel Michel kupuja od kahału prawo eksploatowania sklepów murowanych rosjanina Bajkowa ( str. 41 N* 77 ).

    3 ) Abraham Abel kupuje od kahału sklep, będący własnością “pana Kistera”. Kahał sprzedaje mu zarazem prawo przechodzenia przez jego dom. Żyd płaci kahałowi za ten przywilej 75 rubli ( str. 62 N* 98 ).
    4 ) Eleazar Segal kupuje od kahału prawo “posiadania klasztoru” dawniej karmelitów, następnie franciszkanów, wraz z wszystkiemi należącemi do niego zabudowaniami i placem, piwnicami i świetlicami tego klasztoru. Tranzakcji dokonano w środę dnia 4 miesiąca Sziwan roku 5560 od stworzenia świata, czyli 1800 ery naszej ( str. 67 N* 105 ).

    5 ) Rabin Michel, syn Izaaka, kupuje od kahału plac, będący własnością niemca stolarza Johanna, wraz z budynkami, które właśnie ów stolarz sobie wybudował ( str. 74 N* 115 ).

    6 ) Synowie zmarłego rabina Arji spierają się z kahałem o prawo posiadania sklepów arcybiskupich. Działo się to w r. 1802 (str. 102 N* 177).

    7 ) Sześć sklepów, należących do księży Bonifratrów, kupuje od kanału spółka braci, Izaak i Józef, synowie Samuela ( str. 106 N* 189 ).

    8 ) Rozporządzono się domem pewnego kowala (str. 106 N* 186 i str. 109 N* 195).

    9 ) Prawo rozporządzania się balkonem domu “pana Trankiewicza” kahał sprzedaje Saulowi, synowi Wolfa, a ten odprzedaje Jehudzie Lejbie (str. 112 N* 202). Dokonano tej tranzakcji “w myśl praw, zgodnych z prawami podstawowemi i postanowieniami naszych mędrców”!

    10 ) Za 50 rubli kupuje od kahału Izaak, syn Gersona, prawo władania połową domu Bajkowa, ponieważ nabywca prawa rozporządzania się dwoma domami tegoż Bajkowa dotąd kahałowi całej sumy za to nie wpłacił. a kahał właśnie winien jest Izaakowi 50 rubli. Gdyby jednak w ciągu kwartału ów dawniejszy nabywca, Jochjel Michel, pozostałość wpłacił, Izaak będzie musiał mu ustąpić (str. 113 N* 205).

    11 ) Izaak, syn Gersona, kupuje od kahału plac, należący do mieszczan. Izaak ma prawo zawładnąć znajdującemi się tam domami “za pomocą wszelkich sposobów” (str. 140 N* 261).

    12 ) “Ponieważ pan Szejbe zamierza wybudować nowy sklepy murowany”, “przeto kahał postanawia: sprzedać prawo posiadania tego sklepu Jehudzie Lejbie” (str. 143 N* 266).

    A więc mamy dwie rzeczy udowodnione z ścisłością, nie pozostawiającą nic do życzenia:

    1 ) że Talmud uważa majętności gojów za resnullius, czyli za rzecz niczyją, i że pierwszy żyd, który na nich rękę położy, może je zagarnąć;
    2 ) że zakonspirowana masa żydowska, rozporządzająca na ziemi naszej organizacją, rzeczywiście w myśl tego swego kodeksu złodziejskiego sprzedawała między sobą majętności gojowskie dla eksploatacji ich i zawładnięcia niemi wszelakiemi sposobami.

    Wobec tych dwóch niewątpliwych faktów nabierają wielkiego znaczenia liczne skargi i wołania, że chazaka nietylko dotąd istnieje, ale kwitnie i że walka z nią należy do najpilniejszych spraw naszej dzisiejszości.

  14. ludmilamila said

    a mnie ciekawi, gdzie ten Kolomyjski KUPOWAL bron, w ktora zaoopatrywal banderowcow? Moze tam, gdzie kupowal tam sie schowal?
    Alex S. z czego slynela Kolomyja?
    a czy dzisiaj nie ma juz tego miasta?

  15. AlexSailor said

    Ad. 14
    Miasto Kołomyja jest, tylko w związku z II WŚ i zbrodniami narodowych socjalistów niemieckich (naziści) oraz komunistów radzieckich straciło swój charakter.

  16. Griszka said

    @14
    Na Ukrainie, szczególnie w czasach Pomarańczowej Rewolucji, nagminna była kradzież uzbrojenia z magazynów wojskowych. Broni jest tam pod dostatkiem.

  17. Dictum said

    ad. 8
    Uwierz Pan na słowo, u mnie słowiańska uroda i wdzięk.

  18. Mańka said

    Na Kołomojskiego trzeba poszczuć innych żydów. To jest najskuteczniejsza metoda. On w swoim środowisku ma już z niektórymi na pieńku – wystarczy dać takim zielone światło.

    Izraelscy Żydzi rozwiązują problem radykalnie.

    Przeciwko Kołomojskiemu przeprowadzono obrządek śmierci

    Obrzęd ten ma jeden sens – oddzielić duszę od ciała człowieka, który czyni zło. To ostatni sposób, aby go powstrzymać.

    Jednym z występujących na wiecu w Gorłowce powiedział, że przeciwko Igorowi Kołomojskiemu (gubernator województwa Dniepropietrowskiego i jeden z głównych ukraińskich oligarchów) został przeprowadzony rytuał “pulsa de nura”, więc jego dni są policzone. Rytuał ten był prowadzony również przeciwko byłemu premierowi Izraela Arielowi Sharonowi, po którym zapadł on w śpiączkę i zmarł osiem lat później.

    Jak wyjaśnia rabin Mosze Ze’ev Pizem obrzęd “pulsa de nura” jest obrzędem kabalistycznym, nazwa przekłada się od słów aramejskich “cios ognia.”

    “Ten obrządek oddziela ludzką duszę od ciała, jest on bardzo niebezpieczny również dla tych, którzy go przeprowadzają, ponieważ jeżeli oni nie maja racji, to umierają w strasznych męczarniach”, – mówi rabin.

    Również według jego słów, obrzęd odbywa się tylko w wyjątkowych okolicznościach i tylko przeciwko tym, kto czyni zło wobec narodu izraelskiego. Z powodu różnic politycznych lub po prostu, z samej chęci, przeprowadzenie obrzędu jest niemożliwe.

    “Chcę powtórzyć – jeśli zło grozi naszemu narodowi, to tylko wtedy można przeprowadzić ten obrzęd. Obrzędu “pulsa de nura” dokonują tylko najwyżsi duchowni Izraela, są oni naszymi nauczycielami, którzy poznali tajemnice wszechświata, a nie ludzie, którzy żyją tylko w naszym świecie materialnym. Ci ludzie, którzy próbują zrozumieć chytrości labiryntu politycznego, nie mogą przeprowadzać rytuału. Nasi nauczyciele nie mają nic przeciwko ofierze tego obrzędu, przecież są oni daleko od światowego życia, a ten obrzęd zawsze się odbywa tylko w imię narodu izraelskiego “- konkluduje Mosze.

    Z portalu „Moskwa III Rzym”:

    http://3rm.info/48011-izrailskie-evrei-reshayut-problemu-radikalno-protiv-kolomoyskogo-proveli-obryad-smerti.html

    19.6.2014, 04:43

    Tłumaczył Janusz Sielicki

    Kilka komentarzy dot. tematu:

    */ Smotriaszczij (20 czerwiec 2014 22:09)

    Ze słów Edwarda Hodosa wynika, że nad nim też ten rytuał przeprowadzono!

    **/Aleksandr W (20 czerwiec 2014 23:57)

    „Obrzędu “pulsa de nura” dokonują tylko najwyżsi duchowni Izraela…”

    Pulsa de nura – to rytuał czarnej magii, w którym metodami magii dokonuje się zło. I jeśli robią to “tylko najwyżsi duchowni Izraela,” to mówi tylko o tym, że ci “duchowni” – są czarnymi magami wysokiego wtajemniczenia. Jedni sataniści chcą zabić innego satanistę. Zło w świecie od tego tylko rośnie.

    ***D620 (21.6, 00:02)

    Hodos mówił, że przeciwko Stalinowi tez był przeprowadzony taki rytuał

    ****Ewdokija D. (21.6, 05:09)

    А czym się naraził Kołomojski Izrealitom wysokiego stopnia uświęcenia, z czym wszedł im w drogę, ciekawe? Procentami od zysku swoich biznesów nie podzielił się? Albo tym, że zadania w sprawie oczyszczenia terytorium Południowego Wschodu nie zdołał wykonać w ustalonym przez nich czasie?

    *****sergjakowlev (21.6., 08:20)

    Czytałem kiedyś, że jeszcze podczas omawiania możliwości utworzenia państwa Izrael, część Judejczyków – ortodoksów twierdziła, że tego nie można robić, nie można wracać do Palestyny, nie można ludzkimi rękoma odbudowywać to, co zniszczył Bóg. Mówili: „tam wszyscy zwariujemy…” Sharon, na krótko przed swoja chorobą, w towarzystwie żołnierzy dwukrotnie wchodził na Górę Świątynną, wejście na którą dla Żydów jest zabronione pod strachem przekleństwa i nieuchronnej kary… Oni symbolicznie „zakładali kamień” dla budowy Trzeciej Świątyni…”

    ******Smotriaszczij (21.6, 09:12)

    W powieści o kupcu Kałasznikowie opisuje się tak zwane działanie spotkaniowe lub antidotum na żydowski obrzęd. Nad Carem Nikołajem II Żydzi próbowali przeprowadzić analogiczny obrzęd, aby Żydzi nie byli powoływani do służby w armii!

    Od tłumacza:

    O rytuałach, o których piszą blogowicze, pisze również Eduard Hodos w swoich książkach. Oto kilka zdań z opracowania pod tytułem „Eduard Hodos (2). CHABAD OGŁASZA: CAŁA PRACA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. MOSHIAH (MESJASZ) JUŻ TU JEST”, które jest umieszczone na stronie Gazety Warszawskiej.

    […] „Sekta Chabad stosuje satanistyczno – kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” („cios ogniem”) w celu likwidacji niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zostali zabici I.W.Stalin, premierzy Izraela Rabin i Sharon. „Pulsa denura” czytana jest rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na Żydów i na posiadających krew żydowską”.

    Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi, o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU).
    ___________

    Zobaczymy, czy zadziała 😉

  19. Romank said

    Od Rytualu Pulsa Denura jest skuteczniejszy… Pustaja Karman…To ruski rytual starozytny odzielenia parchatego oligarchy od jego kapitalu…. po ktorym ten w krotkim czasie podlega unicestwieniu..

    1…Najpierw uciekaja ochroniarze i dziwki
    2. Wszyscy znajomi i koledzy od niezliczonych interesow
    3. Sam rytowany probuje uciekac… gdzie sie da..
    4. Porytowany umiera..nagle, po diable, albo na raty sam sie wiesza wlasnymi silami, potem topi i zaciera slady..
    5,. Majatek znika rytualnie…

    Na Ukrainie macie przyklad tegoz rytualu, w polaczeniu z udoskonalonym o nowe zaklecia i gesty.
    Do historii przejdzie- jako Drugie Zniszczenie Hazarii..tez przez Wlodzimierza…

  20. Xe said

    Czarny rynek kart Polaka: http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189712&temat=383688

  21. placebo said

    Ufoludy konspirują z żydami i dlatego trwa okupacja naszej planety:)

  22. Xe said

    @19 Tak sobie pomyślałem. Skoro Ukraina nie ma wyznaczonej granicy z Rosją, a Rosja jest prawnym spadkobiercą ZSRR to wszystko co jest wewnątrz granic ZSRR jest de jure wewnątrz Rosji. Białoruś na pewno też z resztą nie ma takiej granicy wyznaczonej.

    Krótko mówiąc, jeśli to prawda że Ukraina nigdy nie zaistniała, to znaczy, że zimny czekista mógł parchów podpuścić, robactwo powyłaziło z dziur/ujawniło się a teraz wzięło za łby z wrodzonej chciwości, a zimny czekista na wszystkich jak na tacy.

  23. Romank said

    Panie Xe..podczas ruskiego rytualu wypowiada sie magioczna formule:
    Czieplo…czieplo…zimno..czieplo. cieplo…cieplejjj czieplejjjjj”=____GORONCO!!!!!
    Co do majontku..wszysko nalezy sie ludziom wybranym..jak panu wiadomo, ktorych jedynym prawowitym przedstawicielem i uprawnionym do obrotu jest Kahal..co pan obserwuje wlasnie naUkrainie..bo w Polin juz skonczyli dzialy , wejscia w posiadanie i przejecia wg prawa Hazaka , a zwlaszcza prawa Meropie,,jak to dokladnei opisal rabin Jakub Bronffman po przejsciu na Prawoslawie w ksiazkach – Ksiega Kahalu…. i Zydowskie Braterstwo.
    dzisz juz Polin tylko dojom..na cztery dojki….

  24. AlexSailor said

    Ad. 18
    Ciekawe dlaczego wobec Hitlera nie zastosowano tego obrzędu??
    Czyżby był to stek wierutnych bzdur mający na celu jeszcze bardziej obezwładnić mentalnie przeciwników??

  25. Xe said

    @21 😀

    Icek Brafmann, Żydzi i kahały

    http://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Czas%20Apokalipsy%202012/%C5%BBydzi%20i%20Kaha%C5%82y.pdf/download.html

  26. placebo said

    Ad.25. Będę musiał mieć wiele odwagi aby przeczytać tę książke i uważać żeby nie udławić sie wymiocinami. Ale tak jak pisałem w/g mnie Rosja jako jedyny kraj tak duży broni prwaorządności na tym świecie ale wielu ludzi zaufało antychrystowi i chyba spełaniają sie przepowiednie że żyjemy w czasach ostatecznych. Dr. Jan Pająk ma wiele racji że coś tu nie gra na tej planecie , trwa okupacja i żydzi maczaja w tym palce.:)

  27. Birton said

    najważniejsze jest jednak ( żydostwo Kołomojskiego jest przy tym niczym) odkrycie, że JP2 był po matce Katz ŻYDEM i w porozumieniu z żydowskimi bankierami, którzy nazywali go „naszym papieżem” – załatwił nas, Polaków, w 1989 gładko i pozostawił z ręką w nocniku

  28. Romank said

    Panie Briton- bez piepszu,,plizzzz…niech pan raczej leczy swoje parchy,,ocet jest pomocny..niz szuka innym.
    Nie dlatego Zyd jest s’synem- ze jest Zydem..ale tylko dla tego- ze jest s’synem…
    tak samo- jak Polak, Niemiec, czy Arab….
    Gdyby Zydzi,,nie oparli swojego wbranstwa na Talmudzie i prawie talmudycznym..na 603 mytzvoh, na kodach podwojnych…na instytucjonalnym rasizmie – supremastowskim….do dzis nie byloby zadnego Zyda na swiecie….
    Dowodem na to jest Chrzescijanstwo….zbudowane i przez 2 wieki wylacznie zydowskie…i przez wspolczesnych postrzegane, jako sekta wewnatrz judajska.
    Kto chce niech wierzy ,kto chce niech nie wierzy….ale wszyscy prawdziwi rasisci i szalejacy antysemici..weszacy zyda pod spodnica zakonnicy i komza papieza….to zydzi rasisci- swiadomi swego zydostwa.

  29. ŻYD Kołomojski to ZBRODNIARZ wojenny jak Hitler lub Stalin said

    Tacy ZBRODNIARZE ludobójcy żydy z ukraińskim obywatelstwem jak Kołomojski, Jacyniuk, Turczynow, Kliczko, Arsen Avakow … itd to przecież zwykli bezkarni MORDERCY winni ZAMORDOWANIA tysięcy obywateli tej gównianej sztucznej wirtualnej „ukrainy” rządzonej przez krwawych żydo-bandytów.

    Należy zrobić oficjalny spis popełnionych przez nich przestępstw MORDERSTW wojennych, aresztować i sadzic identycznie jak ZBRODNIARZY wojennych w Norymberdze.

    Ten ludobujca zbrodniarz oligarcha ZŁODZEJ żydowski Igora Kołomojski to wyjątkowy MORDRCA groźny dla otoczenia, wiec organizacje społeczne w III RP powinny się domagać, aby jego NIE wpuszczano na terytorium III RP.

    Niestety ale obecna III RP też rządzona przez takich anty-polskich gangsterów jak Tusk, banderowiec Kaczyński, Miller czy ten anty-polski imbecyl Komor, którzy za łapówki ludobujców z Waszynktonu wystawili na pośmiewisko światowe ta III RP i zbratali się tymi krwaymi żydowskimi bandytami obecnego reżimu z Kijowa.

  30. Prawda nas wyzwoli said

  31. SKANDAL ! Władze Poznania finansują wakacje UKRAIŃCOM a nie Polakom z Kresów! said

    Miasto Poznań zarządzane przez skrajne LEWACTWO i skorumpowanych łapówkarzy SFINASOWAŁO ze środków Urzędu Miasta przyjazd na 2-tygodnie 30 BACHORÓW ukraińskich nacjonalistów banderowców z nazistowskiej tzw. „ukrainy”:

    Jest o tyle strasznie BULWERSUJĄCE, że urząd miasta Poznania NIE sfinansował przyjazdu POLSKICH dzieci mieszkających na Kresach, tzn. na tej obecnej wirtualnej „ukrainie” które to polskie dzieci są PRZEŚLADOWANE przez obecnych post-banderowców ukranców nacjonalistów, którzy ZABRANIAJĄ tym polskim dzieciom używac na co dzień języka polskiego usiłując te polskie dzieci zukrainizowac na siłę.

    Szczegóły tego PROCEDERU poznańskich władz lewaków BOJKOTUJACYCH Polaków na Kresach, a wspierających finansami polskiego podatnika BACHORY banderowców nacjonalistów z Ukrainy:

    http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3493081,ukraincy-z-rodzin-euromajdanu-rozpoczynaja-wakacje-w-poznaniu-zdjecia,id,t.html

    Dziadków polskich dzieci zamieszkałych na Kresach czyli obecnej tzw. „ukraina” ODESZŁA polska granica – została PRZESUNIĘTA na zachód przez Stalina w 1944 roku na bazie porozumienia z masonami Rosveltem i Churchilem w Jałcie gdzie ustalono zaocznie OBRABOWANIE Polaków z Kresów Wschodnich na rzecz stalinowskiego ZSRR.

    KONIECZNIE posłuchajcie też wypowiedzi Marysi Pyż – redaktorki Polskiego Radia Lwów redakcji „Na Lwowskiej Fali” która wyjaśnia jak NACJONALISCI ukraińscy UTRUDNIAJĄ życie Polakom w obecnym Lwowie, o tym jak banderowcy ukrainscy obrabowali we Lwowie tam mieszkających Polaków z polskich kościołów, których nie chcą zwrócic oraz PRZESLADUJA tam zamieszkałych Polaków we Lwowie:

  32. Romank said

    http://brothernathanaelfoundation.org/news/211-brother-nathanael

    Posluchajcie, jak byly Zyd ochrzczony w Prawoslawnej Cerkwi i poslusznik w klasztorze prawoslawnym, tlumaczy roznice,,pomiedzy..Zyd, Chrzecijanin, Czlowiek….BOG…

  33. Mańka said

    Ad. 24 Bo Hitler Izrael budował 😉

  34. Birton said

    do Mr Romank z uniżonym ukłonem
    pozwolę sobie mieć zdanie odrębne na temat świętego heretyka JP2

  35. Mańka said

    Ucieczka rzeźnika Igora

    Czy czekoladowa ukraińska demokracja straci jedego ze swoich ojców chrzestnych? Nasze źródła podają, że koszerny rzeźnik z Odessy, złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, uciekł z Ukrainy do Szwajcarii, z obawy przed akcją rosyjskiego Specnazu.

    Jeżeli nasze państwo, dumna kolebka okrągłostołowej demokracji, „praktycznie istnieje”, to wyobraźmy sobie tylko co dzieje się w sąsiedniej Ukrainie. Co prawda wciąż nie wiadomo kto strzelał na Majdanie, ale to nie przeszkadza w rozkwicie nowej majdańskiej demokracji, jakiej świat jeszcze nie widział.

    Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) sypnął 17 miliardami dolarów dla czekoladowej Ukrainy i prezes Narodowego Banku Ukrainy (NBU) Stepan Kubiv już zaczął zacierać ręce. Niestety w międzyczasie okazało się, że prezes NBU rozłożył wcześniej na łopatki ukraińską filię PKO BP (Kredobank), więc MFW wymusił zmianę prezesa NBU, tak aby pieniądze nie wyparowały zbyt szybko:

    http://monsieurb.neon24.pl/post/110212,ukrainski-belka-wywalony

    Przed swoja odstawką prezes Kubiv, zdążył jeszcze wpompować miliard dolarów pomocy dla PrivatBanku, którego właścicielem jest gubernator Dniepropetrowska, złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, odpowiedzialny m.in. za masakrę w Odessie. Bank PrivatBank, ratowany hojną ręką byłego prezesa NBU, stał się słynny na całym świecie po tym jak zaoferował 10 tys dolarów za każdego złapanego Moskala (nie wiadomo czy martwego czy żywego). Kolomoyski zafundował sobie także prywatną armię najemników, niesławny batalion „Dniepr”.

    Moskale nie czekali biernie na łapankę, tylko oskarżyli Komoloyskiego o zbrodnie wojenne na cywilnej ludności w okręgu donieckim, wypuszczając za nim list gończy. Nie wiadomo czy list gończy już przeszedł przez Interpol.

    Podobno rosyjski Specnaz zaczął się też przyglądać bliżej możliwości złapania Kolomoyskiego. Nic dziwnego więc, że Kolomoyski szybko opuścił Ukrainę (której miał dzielnie bronić) i schował się w Genewie.

    Niestety, Kolomoyski może nie zaznać spokoju także w neutralnej Szwajcarii, jako że jego prawo pobytu kończy się na jesieni i ewentualne przedłużenie musi być rozpatrzone przez szwajcarską administrację. A ta może stwierdzić, że rzeźnik z Odessy nie jest mile widziany w miłującej pokój Szwajcarii.

    Już nie wspomnieć o tym, że skoro Szwajcarzy aresztowali pedofila Polańskiego na życzenie Amerykanów, to gwoli sprawiedliwości dziejowej mogą też aresztować Kolomoyskiego na życzenie Rosjan. Wszak zasady zobowiązują.

    Wtedy Kolomoyskiemu pozostanie tylko ucieczka do Izraela …

    http://monsieurb.neon24.pl/post/110566,ucieczka-rzeznika-igora

  36. JO said

    ad.28. A Najwiekszym Zydem Byl Sam Jezus Chrystus glowa tych I tylko SAMYCH ZTDOW!!!!

    Prawda Romek?

  37. NC said

    „Czy czekoladowa ukraińska demokracja straci jedego ze swoich ojców chrzestnych? Nasze źródła podają, że koszerny rzeźnik z Odessy, złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, uciekł z Ukrainy do Szwajcarii, z obawy przed akcją rosyjskiego Specnazu.”

    Jeśli Specnaz ma rozkaz dostarczenia go do Moskwy, to go dostarczy, Szwjacaria, Argentyna czy Paragwaj go nie uchronią.

  38. Romank said

    Panie Briton….. oczywiscie, wolno panu miec swoje odrebne zdanie! Opinie…poglady.
    Jak widac diametralnie rozni ludzie maja diametralnie rozne opinie….inni rozum i mozliwosc uzycia go wg woli..wolnej woli. Poza tymi , co poprostu nie moga:-))), ktorych tez- jak pan widzi- nie brakuje:-))))

  39. Romank said

    Gupie ruski,,l po co scigac Kolomojskiego skoro tylu Zydow maja pod reka…wszyscy winni wiec za Kolomyjskiego powiescic tych co nie uciekli…. Do tego sprowadza sie myslenie tu ultra tradycjonalistow:-)))) Winny przez urodzenie…
    Swoja droga to jest tradycja..tego typu tradycjonalizm charkterystycznym byl dla parchatych Szmaciakow i ich permamantne walki komitetowe z herezja syjonizmu, trockizmu czyli wypczeniami parchatej sarmacji.

  40. Marucha said

    Re 29:
    Coś Pan dziś cięty na tradycjonalistów, a wszystkich do jednego worka wkłada…
    Choć u nich w kościołach nie ma tańczących zakonnic, kukiełek na „ołtarzu” ani murzyńskich bębenków.
    Za to jest ołtarz, ksiądz stoi twarzą do Boga, a Msza jest bezkrwawą ofiarą Chrystusa zamiast ucztą ku pamięci.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: