Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Wojna z Polakami

Posted by Marucha w dniu 2014-07-02 (Środa)

Punkt pierwszy stwierdza, że Bóg stworzył mężczyznę i niewiastę na swój obraz. To jest prawo natury i odrzucanie tego, zamazywanie różnic genetycznych między mężczyzną i kobietą ma znamiona zboczeń psychicznych.

Polak jest katolikiem. Jeżeli więc niszczą nam tę tożsamość – niszczą Polskę. Kto twierdzi, że można być Polakiem i ateistą lub wyznawcą ideologii antychrześcijańskiej – myli się w całej rozciągłości; zaprzecza tradycji, a przede wszystkim osobowości każdego wolnego Polaka.

Masoneria stawia sobie za przeciwnika katolików na całym świecie. Jest bezwzględna w działaniach. Ludzie z nią związani mordują, szkalują, odbierają prawa zawsze w imię demokracji. Katolicy w państwach, gdzie są większością, spychani są do roli mniejszości religijnych i wciąż światu wmawia się, że wiara to indywidualna sprawa każdego człowieka.

Przeciwko tej socjotechnice pierwsi w Polsce zaprotestowali lekarze ogłaszając deklarację wiary w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej. Na dzień dzisiejszy, 29 czerwca 2014 roku, deklarację tę podpisało 3245 lekarzy katolickich i studentów medycyny. Media rozszalały się w atakowaniu tego tekstu. Szkalowanie i oskarżanie o przekraczanie prawa to najłagodniejsze formy ataku dziennikarzy. Tak to jest, gdy medialne koncerny nie należą do Polaków. Dziennikarze pilnują raczej swoich dochodów niż dbają o etos pełnionego zawodu.

Deklaracja składa się z sześciu punktów. Są one sformułowane jednoznacznie. Podstawą ich jest dekalog, z którym katolik nie podejmuje dyskusji.

Punkt pierwszy stwierdza, że Bóg stworzył mężczyznę i niewiastę na swój obraz. To jest prawo natury i odrzucanie tego, zamazywanie różnic genetycznych między mężczyzną i kobietą ma znamiona zboczeń psychicznych. Prawo stanowione jeżeli akceptuje takie wynaturzenia jest nieetyczne i katolika nie obowiązuje. Stąd trudno dziwić się odrzucaniu przez wierzących, prawa sankcjonującego wolę człowieka do bycia innym pod względem płci, niż wynika to z faktu jego poczęcia w łonie matki.

Drugi punkt uznaje ciało ludzkie i jego życie jako dar Boga. Jest więc to działanie Stwórcy stąd prawo stanowione, gdy zabiera komuś życie jest fałszywe. Człowiek zastępuje w takim przypadku Boga i prawo swoje niejednokrotnie doprowadza do absurdów. Dlaczego odrzucamy prawa nazistów, komunistów, stalinowców, a akceptujemy prawo uchwalone przez naszych parlamentarzystów mówiące o zabijaniu, w łonie matki, dzieci chorych? Czym to się różni od praw Hitlera, Pol Pota, Mao Zetonga? Powie ktoś, iż ustawa ta powstała w imię demokracji i jest arcydziełem kompromisu. Zabijanie jest zabijaniem, nawet jeżeli nazwiemy to kompromisem.

Następny punkt już konsekwentnie określa płeć człowieka jako daną przez Boga i zdeterminowaną przez biologię. Stąd wszelkie odstępstwa od tej prawidłowości, mają podłoże dewiacyjne i nie powinny być akceptowane przez prawo stanowione w ludzkich instytucjach ustawodawczych. Dzisiaj, prawo takie manipuluje przy płciowości człowieka, jutro będzie musiało akceptować zamienność psychiczną człowieka np. w goryla.

Punkt czwarty deklaracji wiary jasno określa, że wyznacznikiem działań lekarza katolika jest sumienie oświecone Duchem Świętym i nauką Kościoła. Profesor dr hab. n. med. Bogdan Chazan ginekolog – położnik zabierając głos w rozszalej, negatywnej dyskusji medialnej na temat klauzury sumienia, powie, że „misją lekarza jest ratowanie zdrowia, a nie zabijanie”. Sumienie musi być stale poddawane weryfikacji, aby odrzucać błędne teorie, które są sprzeczne z doktryną katolicką. Dobrze ukształtowane sumienie – nie zabija, ale ratuje każde istnienie ludzkie od chwili poczęcia, po naturalną śmierć.

Deklaracja wiary logicznie więc przyjmuje, w następnym punkcie, prymat prawa Boga nad prawem ludzkim. Taka postawa broni nas przed totalitaryzmem prawnym, który jest nieodłączną cechą ludzkich kombinacji legalistycznych, gdy wcześniej projektodawca odrzuca Boga jako instancji nadrzędnej. Lekarz katolik ma obowiązek unikania i nie realizowania praw sprzecznych z jego sumieniem. Działa się tak, by nie zmuszać pracodawców do restrykcji, a jeżeli nie można tego uniknąć – to przecież , ważniejszy jest Bóg i nasze zbawienie, niż ludzki terroryzm choćby nawet wyrażony w najpiękniejszych formułach prawnych.

Punkt szósty omawianej deklaracji oczekuje szacunku innych w stosunku do lekarzy katolickich. Nie jest prawdą, że lekarz taki leczy gorzej, a wręcz przeciwnie – to właśnie jego wiara pozwala liczyć na ogromną wiedzę medyczną, teologiczną i antropologiczną. Taki lekarz zapewni mi poczucie godności i będzie naprawdę ratował, a nie zabijał.

Deklarację tę napisała pani dr n. med. Wanda Półtawska psychiatra, psycholog – wieloletnia przyjaciółka duchowa i naukowa papieża św. Jana Pawła II.

Zenon Dziedzic
http://konserwatyzm.pl

Komentarze 23 do “Wojna z Polakami”

 1. antka kobity szwagra brat said

 2. JO said

  Deklarację tę napisała pani dr n. med. Wanda Półtawska psychiatra, psycholog – wieloletnia przyjaciółka duchowa i naukowa papieża św. Jana Pawła II.

  ?????????????????????????

 3. jowram said

  12 marca 2014___________________________Anioł Stróż Polski
  Anioł Stróż: „ Pisz, człowiecze. Przekazuj moje słowa w Imię Boga, Który posyła mnie do waszego narodu, abym przekazał wam Jego wolę.
  Polacy, bądźcie odważni w waszych czynach i powierzcie Maryi wasze troski i obawy. Niech nie trwożą się wasze serca! Musicie mieć jednak świadomość bliskości krzyża, który jest waszym przeznaczeniem. Głoście moc krzyża narodom, aby podjęły jego brzemię, w nadziei zmartwychwstania prawdy. Krzyż przynosi oczyszczenie i jest narzędziem oddzielającym mroki ciemności od blasku światłości. Jest znakiem prawdziwego podziału, który wynika z radykalnego opowiedzenia się za Prawdą. Iskra Bożego Miłosierdzia, która ma przygotować świat na przyjście Boskiego Syna, jest naznaczona Ranami Chrystusa i [tylko] w nich narody mogą osiągnąć prawdziwy pokój.
  Świat tęskni za pokojem, ale nie wzywa jedynego Dawcy Pokoju. Czy ludzkość może osiągnąć pokój, który polega na ucisku sprawiedliwych? Szatan domaga się krwi. Współcześni kapłani i prorocy Baala domagają się złożenia krwawej ofiary na ołtarzu świata, aby jeszcze bardziej potwierdzić dominację Bestii i jej proroków ponad narodami. To jest poważny czas przed decydującą walką – także wewnątrz narodów.
  Polacy, nie dajcie się wciągnąć w manipulacje dwóch Bestii, które bluźnią Bogu i podburzają narody przeciw sobie! Niedźwiedź się przebudził i pokazuje łapy, podczas gdy pantera czeka na ciemności nocy, aby zadać swój bezszelestny cios. Orzeł wzniesie się ponad obłoki, by schronić swe pisklęta przed pazurami lwa.
  Pisz, człowiecze. Potrzeba jest mądrości i otwartych oczu i uszu, by zrozumieć, że wydarzenia, których jesteście teraz świadkami, są planem dwóch Bestii, które pod pozorem konfliktu chcą wciągnąć inne narody do realizacji swych zamierzeń. Jedność z Krzyżem Chrystusa może przynieść ukojenie i ograniczyć działanie szatana. To jednak powinniście uczynić świadomie. Zjednoczenie z Krzyżem to nie jest tylko jego przyjęcie, ale także podjęcie modlitwy i pokuty.
  Aby iskra, przygotowująca inne narody na przyjście Syna Człowieczego, mogła wyjść z waszego narodu w całej swojej pełni, musicie wpierw sami dać im przykład. Jako pierwsi, powinniście dać świadectwo wiary i ufności, a przede wszystkim upaść na twarz przed Bogiem – przed Majestatem Krzyża – i prosić Go o przebaczenie. Jeśli wytrwacie w modlitwie, możecie być pełni ufności w Miłosierdzie Boże, które nie pozwoli, aby łapy niedźwiedzia ani przebiegłość pantery oraz strzały lwa dosięgły orła, którego Maryja przytula do swej piersi. Zwracajcie się do Niej i uciekajcie pod Jej macierzyński płaszcz. Oczyszczenie trwa i będzie trwać tak długo, aż otworzą się serca i ujawnią myśli. Stańcie przy Krzyżu, który jest znakiem zwycięstwa, i z którego już teraz tchnie powiew Ducha Świętego – jak podczas pierwszego dnia stworzenia. Podejmijcie prawdziwy wysiłek nawrócenia, aby nie upadać na duchu i nie pozwolić opanować się lękowi. Człowiek ogarnięty strachem poddaje się rzeczom materialnym i ziemskim. Wy powinniście dążyć do prawdziwej wolności, w której przeciwieństwem strachu nie jest beztroska, ale zaufanie.
  Rozważajcie słowa, które przynoszę wam z polecenia Bożego. I ogarnijcie ten czas waszym oddaniem i modlitwą. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

 4. Romank said

  Pani Profesor..pisze..Polak to Katolik…
  to w takim razie- KTO????? jest wiernym odbiorca tych antypolskich massmerdioff, gazet, magazynow z kolorowymi dupamy-nie rozdawanych wcale za darmo…telawizjow, radiow i tancow ze szmatamy, wywiadow z glowamy, w zdecydowanej wiekszosci szpiczastymy ,po wysuchaniu- ktorych nabijamy sie..z ciemniakow zza kszakoff….????za ich wlasne dotacje na nabijacje???
  KTO????
  Madrzy ludzie odpowiadaja: I co z tego???
  odpowiadam madrym ludziom:
  – Ano wlasnie:-)))

 5. Romank said

  Panie Jowram,.,.,pan rozmawia z Aniolami…mam do pana prosbe…
  Zapyta pan z laski swojej,,,ktory to ssyn rabnal moj generrator z budowy???? bo zaden sie nie chce przyznac….
  Przepraszam za prywate..

 6. Birton said

  Twoje imię nazwisko data
  adres
  mail

  Wielce Szanowny Ksiądz Proboszcz
  Bazyliki św. Michała Archanioła na Skałce
  ul. Skałeczna 15 31-065 Kraków

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica

  Proszę Księdza Proboszcza, by zechciał rozważyć usunięcie ze świętej, katolickiej
  i polskiej Bazyliki na Skałce trumny z prochami Czesława Miłosza, który nie powinien tutaj spoczywać jako znany za życia nieprzyjaciel Polski i Polaków.

  z Bogiem

  Twój podpis

 7. Zdravko said

  Re 2: JO

  Widzi pan coś sprzecznego z prawem Boskim, dekalogiem, nauczaniem społecznym Kościoła Katolickiego w deklaracji Wandy Półtawskiej?

 8. Zbyszko said

  Chwała tym lekarzom, którzy podpisali tą deklarację. Natomiast szkoda że dziennikarze nie przyłączyli się do tej deklaracji. Przecież oni, gdy szkalują tych lekarzy, wychwalają taką „wolnośc” zabijania dzieci a nawet gdy nie sprzeciwiają się temu, są współwinnymi tych zbrodni. Czekamy więc na masowe deklaracje dziennikarzy. Obraliście taki zawód, więc nie możecie chowac głowy w piasek, albo udawac że nic się nie dzieje. Po to jesteście obdarzeni zaufaniem społecznym, byście prawdę wyciągali na wierzch. Wzięliście tą władzę mediów i czy chcecie tego czy nie, pełnicie ją w imieniu Pana Boga. Głosząc nieprawdę lub tylko ją przemilczając sprzeniewierzacie się Panu Bogu.

 9. Zbyszko said

  Birton @6 należałoby ostatnie zdanie uzupełnic: …”nieprzyjaciel Polski- Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski oraz nieprzyjaciel Polaków”…

 10. Zbyszko said

  Birton @6 chociaż tak myślę, że nie nam to osądzac. może te intensywne modlitwy spowodują że dusza Czesława Miłosza zostanie przyjęta do Nieba i jako świety stanie w szeregach ze Wszystkimi Świętymi w walce ze Złem?

 11. Zbyszko said

  RomanK @5, ja nie lekceważyłbym tego, bo chyba nie mamy wątpliwości, że jest tam zawarta prawda obiektywna, tzn nie ma tam żadnych interesów ziemskich. Komu z tych wszystkich ludzi Zła, zależałoby na powszechnej, szczerej modlitwie, gdyby to od nich pochodziło to przesłanie. Nie ulega wątpliwości że Modlitwa ma swoją moc, nie muszę mówic że wielu się już o tym przekonało. Że wspomnę tylko naszego króla Jana III Sobieskiego, czy Hetmana Żółkiewskiego. Szatan nie będzie nas namawiał do modlitwy.
  Zachęcam do przemyśleń i… pokory:-)

 12. Marucha said

  Re 8:
  W Polsce nie ma właściwie już dziennikarzy. Są dresiarze, gotowi na mokrą robotę za niewielkie pieniądze. Pytań nie stawiają. Biją, kogo im pokażą.
  Prawdę jeszcze piszą, lub poszukują prawdy, ci co piszą za darmo: właściciele niektórych witryn, blogerzy i inne niespełna rozumu jednostki, które same pod sobą doły kopią.

 13. Rafal Z said

  @Romank powiedział/a
  2014-07-02 (środa) @ 13:19:24
  :D:D:D

  może tylko pożyczył?

 14. marta15 said

  ta pani chyba nie wie kto to katolik ,bo wiekszosc Polakow nie ma absolutnie NIC wspolnego z katolicyzmem.
  Bija za to nieustanne poklony codziennie przed oglupijaca, daiboliczna telewizornia umieszczona jako najwazniejsze „sanktuarium” w glownym ( i bocznych tez) pokoju domostwa.
  Polak -katolik? Dobry zart.

 15. towarzysz0 said

  Biorąc pod uwagę, jakim jest w swojej większości środowisko lekarskie, a zwłaszcza nadchodzące pokolenia, to jeszcze większa chwała tym lekarzom, za ich odwagę. Środowisko to najczęściej było platformiano-mazowiecko-unijne. Wieć tym oświadczeniem świadomie zgadzali się na ostracyzm.

  Te parę audio rekolekcji, prowadzonych przez Panią Wandę Półtawską, podobały mi się bardzo. Rozumiem, że Pan Jo zarzuca jej brak jakiejkolwiek krytyki w stosunku do papieża św. Jana Pawła II.

 16. marta15 said

  http://www.novusordowatch.org/wire/

 17. Romank said

  Panie Zbyszku..panie Towarzysz…no mam nadzieje… ze pozyczyl…ale chcialbym sie tylko upewnic…A to swiadczy o mojej glebokiej wierze i ufnosci..zarowno do Aniolow- jak i do tych co z nimi koleguja,…. Ja wiem ze Prawda obiektywna w przekazie jest najwazniejsza.. dokladnie, jak generator na budowie bez miejskiego zasilania….stad po przemysleniu ta pokorna prosba.

 18. Romank said

  Aaaaaa,,bylbym zapomnial… orlow sie nie tuli i nie glaszcze,,to dziki i wolny ptak..glaskanie i tulenie orla zamienilo go w kure..a poniewaz nie moze znosic jajek..w zamian sie tylko posrywa.
  Co zryw…. to posryw,…
  A swoja droga…panie Zbyszku..na co zasluguje facet parodiujacy Ducha Swietego????

 19. JO said

  ad.1. Czemu Ten Ksiadz nie wskazuje Bractwa Piusa X? Czemu nie wskazuje na przyklad Tradycjonalistow? Czemu nie nakazuje wspierac Szkol Bractwa….?
  Czemu nie wskazuje Kaplic Bractwa?
  Czemunie nie wskazuje Te Deum?

  Czemu nie nawoluje laczyc sil z Katolikami , ktorzy cos robia juz….?

 20. oli said

  Polak po pierwsze jest Slowianinem. Niestety jest to temat tabu. Kościół i szkoła na ten temat nie powiedzą nic.

 21. JO said

  ad.20. Przede wszystkim to slowianie. Czy Polak jest Slowianinem w sensie genetycznym? Tak nie jest. Prawda jest, ze Polak kulturowo jest Slowianinem.

 22. Boydar said

  @ Pan Oli (20)

  „… Kościół i szkoła na ten temat nie powiedzą nic …”

  Jak rozumiem, miał Pan na myśli tą wszechobecną hucpę, z którą mamy do czynienia na co dzień. Gdyby to był w istocie Kościół i takoż szkoła, to na pewno byłoby mówione. Nie wchodząc w tyłek Panu Gajowemu, Gajówka musi chwilowo (mam nadzieję) „robić” za jedno i za drugie. Moja nadzieja dotyczy oczywiście przywrócenia w perspektywie, właściwej roli zarówno formalnych struktur Kościoła jak i szkoły.

 23. tedd said

  A w zasadzie nie odkrywamy niczego nowego ..napisana przez Z. Dziedzica prawda nie jest prawda tylko dla masonerii, antychrystów ..ale tą prawdę trzeba ciągle przypominać i nam powtarzać!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: