Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (40 – 2014)

Posted by Marucha w dniu 2014-07-02 (Środa)

Pora na kolejne „Wolne tematy”, gdzie wpisujemy różne komentarze nie mające odniesienia do innych artykułów.

kapusniaczki

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2014/06/27/wolne-tematy-39-2014/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2014/07/08/wolne-tematy-41-2014/

 

Gajowy Marucha

Komentarzy 198 do “Wolne tematy (40 – 2014)”

 1. robertgrunholz said

  Jak zwykle przepysznie, panie Gajowy.

  A ja zapraszam do siebie, popełniłem w pół godzinki taki oto straszny artykuł http://rgrunholz.wordpress.com/2014/07/03/konserwatyzm-ciemnogrod/

 2. von Smallhausen said

  ad 1.
  Ja, choć bez zaproszenia, pozwoliłem sobie przeczytać Pański artykuł. Wspomina Pan w nim o honorze. Ostatnie środowisko, jakie sobie przypominam, w którym honor był ceniony, to był ruch gitowców. W ogóle to chyba było ostatnie zjawisko kulturowe w naszej Ojczyźnie, które przejawiało jakiekolwiek ambicje posiadania jakiegoś stylu. No, ale Pan pisze o konserwatystach, których u nas jest tylu, co kot napłakał. Dobrze jednak, że w ogóle jeszcze są. Dziękuję więc za przypomnienie i nazwanie paru prostych i fundamentalnych jednocześnie rzeczy po imieniu. Choćby to, czym dla zdrowego na umyśle człowieka jest posiadanie dzieci.

 3. Panie Gajowy, telegonia to jest nie za bardzo znane zagadnienie dotyczace ludzkosci i bardzo wazne w relacji kobieta/mezczyzna/ pierwszy kontakt sexulany….

  Prosze Pana o zapoznanie sie z tym filmem .Dzieki temu filmowi zrozumialam ze telegonia to b. wazny a nawet kluczowy aspekt dla ludzkosci, a tymczasem ‚komus’ b.zalezy zeby telegonie wyeliminowac z zycia Slowian, co ma prowadzic do ICH eksterminacji.

  Dziekuje.

 4. JO said

  I ja przeczytalem ten artykul i nie zgadzam sie ze zdaniem:

  Narody rozwijają się poprzez wypracowywanie pewnych reguł tyczących się wszystkich, by życie we wspólnocie było jak najłatwiejsze i najbardziej korzystne dla każdego – RG

  Tak nie jest w Panstwach Katolickich. To co Pan napisal Panie Robercie to niestety Lewacki Wplyw na Pana, ktory to poglad Pan powinien w sobie wytepic.

  Narody Katolickie tworza reguly NIELATWE do Realizacji w Zyciu oraz Hierarchie, ktora nie jest korzystna dla kazdego. Narody Katolickie nakladaja na Kazdego Jarzmo. Inna sprawa, ze to jarzmo jest jest Slodkie ale „nienajlatwiejsze” i nie jest przez to korzystne dla Kazdego w rozumieniu swieckim.

 5. von Smallhausen said

  ad 3.
  Może najlepszym państwem byłoby takie, w którym żyliby przede wszystkim mnisi i mniszki, a pozostałą część społeczeństwa stanowiliby ci, którzy aż do takich wyrzeczeń nie są zdolni, czyli księża diecezjalni, zwykłe zakonnice, katecheci, pewna ilość pracowników fizycznych i Strażników Jarzma, którzy dbaliby o to, aby to wszystko było naprawdę.
  Dla mnie Państwo, czy też Naród, to ani religia, ani tym bardziej Chrystus.
  Użyłem skrótu myślowego, żeby nie było, że jestem przeciw temu, żeby wszystko było pięknie.

  Zależy, jakie państwo. Polska jest zbudowana na wierze w Chrystusa. Izrael nie.
  Admin

 6. JO said

  ad.4. Panie Von, czy Pan uwaza, ze jest Pan w stanie sam Kontrolowac swoje Hucie? Pan bez Boga za…bie KOZE na smierc I Siebie I Pan mowi , ze tym bardziej Narod to Nie Chrystus.

  Zycze milego slotkania z Koza, tzn – „pieknego”

 7. von Smallhausen said

  ad 6.
  Panie JO, Bóg tego właśnie od nas wymaga, żebyśmy sami kontrolowali swoje chucie! A tam, gdzie nie dajemy rady, prosili go o Łaskę. A jeśli Pan ma takie wyobrażenie, że człowiek, żeby,, jak to Pan pisze, nie „za…bać KOZY na smierc” potrzebuje aż samego Boga, to cóż mogę powiedzieć … Prosta obserwacja życia dowodzi, że niewielu jest takich, którzy maja ochotę na kozy. Zgorszę Pana, ale dopowiem, że brak chęci do kóz jest dość powszechny także wśród nie-katolików, niewierzącyh w ogóle, wśród heretyków, a nawet – o zgrozo! – wśród wyznawców posoborowia. No, ale może ja przebywam pośród jakichś nienormalnych ludzi i moje obserwacje są nic nie warte.
  Pańska wizja człowieka, który, choć po upadku, to jednak jest stworzeniem Boga, lekko mnie przeraża. Tłumaczę to sobie tak, że Pan sam nie wierzy w to, co powyżej raczył Pan napisać.
  Obiecuję Panu, że – tak jak to było zawsze – nigdy nie będę chciał żadnej kozy … No, wie Pan, co!
  Proszę mi wierzyć, że są ludzie, którzy, gdy myślą o szczęściu i pięknie, nie myślą o kozach. Nawet o jednej!

 8. Marucha said

  Re 3:
  O telegonii wiem co nieco, dość powierzchownie. Z filmem chętnie się zapoznam.
  Co ciekawe, zjawisko to jest dobrze znane przez hodowców rasowych zwierząt: koni, psów, kotów.

 9. robertgrunholz said

  Panie JO, po prostu dla mnie jest to rzecz dosyć oczywista, iż np. państwo katolickie powinno być monarchią, a zatem by nie zazdrościć Królowi czy jego doradcą, a akceptować taki stan rzeczy i hierarchię społeczną. Istotnie, nie dla wszystkich jest to oczywiste czy łatwe. Wychodzę z założenia, iż piszę jednak do ludzi w większości podobnych nam.

 10. Nemo said

  „Dopiero teraz – 70 lat po śmierci – po raz pierwszy (!) od czasu zakończenia II wojny światowej udało się uczcić publicznie jej pamięć. Na cmentarzu obecni byli żołnierze z Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego, przemawiał burmistrz miasta, wiersze recytowała Joanna Szczepkowska. Przybyły znane postaci naszego życia kulturalnego.

  Całej uroczystości nie byłoby, gdyby nie determinacja i upór jednej osoby – Magdaleny Gawin, której ciocią była zamordowana Jadwiga Długoborska. Od dwóch lat prowadzi ona historyczne dochodzenie, mające na celu zrekonstruowanie wojennych losów swej krewnej, a także oddanie sprawiedliwości zapomnianym bohaterom tamtych wydarzeń.

  Z materiałów historycznych wynika, że gestapowiec, który zamordował Jadwigę Długoborską, torturując ją przed śmiercią, m.in. wyrywając żywcem paznokcie i wybijając oko, uniknął kary i dożył swych dni jako szanowany obywatel Polski Ludowej. Wszystko wskazuje na to, że został zwerbowany przez służby peerelowskie, które chroniły go przed pociągnięciem do odpowiedzialności.”

  http://wpolityce.pl/historia/203102-grzegorz-gorny-zapomniana-bohaterka-jadwiga-dlugoborska-przed-smiercia-wyrywano-jej-zywcem-paznokcie-i-wybito-oko?fb_action_ids=752552121457796&fb_action_types=og.likes

 11. Nemo said

  @3, 8

  Oglądałem ten film jakiś czas temu. Godzien uwagi. Prelegentka wychodzi z założenia, że o ile hodowcy rasowych zwierząt do telegonii podchodzą jak najbardziej poważnie, o tyle współczesne narody traktują to zjawisko jako mit. Pięknie przedstawiona historia obyczajów słowiańskich(i nie tylko) narodów Europy, w kontekście życia w czystości i moralnego prowadzenia się. Piękne przykłady jak powinny wyglądać zdrowe relacje damsko- męskię, w społeczeństwie i w rodzinie. Nie ze wszystkim można się zgodzić ale naprawdę warto obejrzeć. Polecam.

 12. von Smallhausen said

  ad 9.
  Wyznawcom kultu monarchii nieśmiało przypominam ten oto fragment:
  „Nie podobało się Samuelowi to, że mówili: «Daj nam króla, aby nami rządził». Modlił się więc Samuel do Pana. 7 A Pan rzekł do Samuela: «Wysłuchaj głosu ludu we wszystkim, co mówi do ciebie, bo nie ciebie odrzucają, lecz Mnie odrzucają jako króla nad sobą.” ( 1 Ks. Samuela 8, 6-7 ).
  Wcześniej była epoka sędziów i wygląda na to, że Bóg darzył ten system większą życzliwością.

  :

 13. THE ECONOMIST zmieścił duży rysunek MOJŻESZKI-Merkel na Saharze, jak pokazuje laską Narodowi Wybranemu fatamorganę na Niebie: OTO JEST ZIEMIA OBIECANA. Niemcy nie mogą jednak dojść do Ziemi Obiecanej w NIEBIOSACH w sandałach czeskich, gdyż do tego potrzebny jest mój Aerobus, którego Czesi produkować raczej nie będą, ale już prędzej Ukraińcy czy Rumuni, którzy mieli zawsze ambicje lotnicze.
  Mojżeszka wywiodła swój Lud Boży na SAHARĘ po deklaracji wobec MEJ Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej: NIE BĘDE JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW, która to FChAN jest Antytezą fekaliów pruskich, którymi Niemcy otruli Rosję i Francję, o czym pisałem TYSIĄC razy.
  Najbardziej poczytną książką w III Rzeszy była poza Mein Kampf ATLANTYDA Kissa, którą ja znałem tylko z szyderstw. Atlantyda Kissa mówiła że Niemcy pochodzą nie od Neandertalczyka tylko od Hellenów-Greków, co powtarzał Hitler, i dlatego są Nadludźmi, a Hellenowie byli ATLANTYDAMI, którzy Przypłynęli do Europy Środkowej i stworzyli tu Wielką Cywilizację – starszą od śródziemnomorskiej.
  Ja się Atlantydą Kissa nie powodowałem tylko Lwowsko-Wrocławską Szkołą Archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną, która została WYTRUTA, a na mnie też był trucicielski zamach – II w mym życiu – który przeżyłem. Ta L-WSAiAH mogła być zaś inspirowana Atlantydą Kissa.
  AKi była spekulacjami i dywagacjami, gdy ja wprowadziłem KATEGORYZACJĘ z identyfikacją topograficzną i architektoniczną, Już w r. 1968 oświadczyłem, że Troja na Złotym Rogu była takim dystrybutorem żelaza małoazjatyckiego, jak Tartess-Tanger na Słupami Heraklesa – przyjmując za dobra monetę NIEMIECKĄ teorię o małoazjatyckiej genezie metalurgii Żelaza i Stali. Nie stać mnie było, żeby pojechać do Turcji i SPRAWDZIĆ TO więc trzymałem się pruskiego fekalia, co kosztowało mnie 25 lat Blokady. Dopiero, żeby NIE SKOŃCZYĆ jak Indiana Jones powiedziałem POKEROWO, że Przyjmuję Halsztat Haubowicza czyli że metalurgia Żelaza i Stali zaczęła się nie w Azji Mniejszej a NA ŚLĄSKU.
  Kariera Mojżeszki jako komisarza Satelitarnej Detekcji Złota zaczęła się od deklaracji NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW, co po zamordowaniu przez bułgarskiego kamikadze nałożnika Hitlera Bronisława Geremka awansowało ją na Dystrybutora SDZł. Mojżeszka wyszła z Doktryny Harwardzkiej w II poł. lat 70. Darowaniem złota Włastów z Modlina AMERYKANOM i ANGLIKOM, co było SKRYMINALIZOWANIEM ich, na sposób nakarmienia Rosjan i Francuzów fekaliami pruskimi. Miało to ten dobry efekt, że Fed ZAREJESTROWAŁ 750 tysięcy ton złota Włastów, co złamało suwerenność tajnych kont izraelskich nad USA.
  Gdy zimą 1989 jechałem do Niemiec to wiedziałem, że Ferdynand Markos jako ZAWODOWY poszukiwacz skarbów splądrował na Filipinach złoto za 20 miliardów $ wartości kruszcowej, gdy gen. Jamaszito ukrył tam skarby z Malajów za SETKI milionów $. Zostałem WYŚMIANY, gdyż Emnilda Markos oferowała za Zwrot paszportu filipińskiego 50 miliardów $.
  Po puczu Janajewa Policja ZABRONIŁA Wieczorowi Wrocławia opublikowania korespondencji z Moskwy, w której była mowa, że „z porównania zdjęć satelitarnych na Filipinach BRAKUJE złota archeologicznego za 200 miliardów $ wartości Kruszcowej”, która jest III wartością, po historycznej i artystycznej, choć Filipiny nie były Mocarstwem Tezauryzacyjnym, jak Indie, Bułgaria, Turcja, Włochy, Francja czy Hiszpania – wobec czego Korespondencja ta trafiła do mnie.
  Niemcy po WYŚMIANIU mnie za Markosa-BIEDAKA wywędrowali w sandałach CZESKICH na Saharę, UZBROJENI we Włoski skraplacz pustynnej mgły nocnej i lustro fotoelektryczne Siemensa – co jest przestrogą dla naśmiewających się z ubóstwa innych.
  Uciekali na Saharę a ja myślałem że WYKITUJĄ.

 14. Dziad Wernyhora said

  ad.12
  Do czasu namaszczenia Saula Izrael był teokracją – „lud” prosi Samuela o króla, ponieważ rozumie, że tylko prorok Samuel ma władzę (od Boga) aby namaścić kogoś na króla.
  W owym czasie władzę w Izraelu sprawował bezpośrednio Pan Bóg poprzez proroka Samuela. Była to więc monarchia. Ale oni chcieli ziemskiej monarchii.

 15. Dziad Wernyhora said

  To dziś przypada rocznica zwycięstwa Rusi na Chazarią – 3 lipca 964 (na dwa lata przed Chrztem Polski). Niecałe 1000 lat póżniej, w 1917, Chazarowie niszczą Ruś poprzez rewolucję bolszewicką. Zastanawiałem się po co Żydzi wywołali tą rewolucję … Skoro tak naprawdę, chcą wybudować III Świątynię i to zupełnie gdzie indziej … może ta rewolucja to zemsta po 1000 lat. Z tymi ludźmi nie da się chyba „pojednać”…

  I jeszcze jedno – po przeczytaniu artykułu „Pakt Lenin – Piłsudski” tylko jedna konkluzja – gdyby nie nasz „nieoceniony” marszałek, nic by z tej zemsty po 1000 lat nie wyszło.

 16. JO said

  ad.15. Dlatego Marszalek Lezy na Wawelu a Kaczynski obok niego..

 17. JO said

  ..Kaczyski przynajmniej oficjalnie, bo osobiscie nie wierze, by Kaczynski zginal w wypadku Samolotowym…

 18. marrkerr said

  A ja wątpię, by w tej trumnie na Wawelu leżał akurat Kaczyński…

 19. zeev said

  :)))
  Новый министр обороны Украины «расписался» ручкой с закрытым колпачком (ФОТО)
  Новый министр обороны Украины Валерий Гелетей после принятия присяги на трибуне Верховной Рады сымитировал, что оставил подпись на документе.
  Этот момент зафиксировали фотожурналисты, работающие в парламенте. «Новый министр обороны Украины такой суровый, что может заставить
  чернила просочиться сквозь колпачок…) В кадре роспись после принятия присяги», — написал в фейсбуке автор снимка фотограф Богдан Бортаков.

  http://politikus.ru/events/23325-naznachennyy-ministr-oborony-ukrainy-poobeschal-parad-pobedy-v-sevastopole.html

  Кадровая политика высшей степени тупизма.:))))

 20. Boydar said

  Ja też nie wierzę (17).

 21. sniddy said

  @17-19 I ja 🙂 Jednoczy nas niewiara!

  A na marginesie, z innej beczki. Zainteresowałem się ostatnio polskimi osiągnięciami w winiarstwie. Trochę z pobudek patriotycznych, bo nie mam złudzeń, że raczej nie dogonimy tu Włoch, Francji itp. Ale jak to mówią połowa smaku to otoczka. Najlepsze wino polane z plastikowego kubka nie wejdzie tak dobrze jak średnie, ale w odpowiedniej otoczce. Tą otoczką jest dla mnie myśl, że to nasze 🙂

  Na początek znalazłem to: http://www.winnicasrebrnagora.pl/pl/. Mieszkam 60 km od Krakowa, a nie wiedziałem że tam jest winnica, i to jaka! 🙂 Zakupiłem 3, w weekend testuję!

  Znacie jeszcze jakieś dobre wina z Polski? Słyszałem, że Podkarpacie dobrze stoi.

 22. Tadeusz said

  Re.3. Wspaniały wykład. Dziekuję.

 23. Tadeusz said

  Chrześcijaństwo podzieliło Sławian: http://rodzimowierca.wordpress.com/tag/toporzel/

 24. sniddy said

  @23: rodzimowierstwo robi się dziś modne. Nie tylko w Polsce.

 25. Zdziwiony said

  Re 8
  A co do pokrewieństwa:
  Zwłaszcza u koni żyjących w naturze, do kopulacji, klacz wybiera samca na ojca swego potomstwa. Klacz w rui nie pozwala się kryć swemu ojcu, bratu, synowi.
  W hodowli ras czystych, inbredu powyżej II stopnia pokrewieństwa obawiać się nie trzeba. Dziko żyjące zwierzęta inbredują się i trwają miliony pokoleń w tej samej populacji. Inbred szkodliwy jest tylko u krzyżówek.

 26. towarzysz0 said

  Ad 8
  Panie Marucho!
  O tym, ze zjawisko telegonii znane jest hodowcom poszczegolnych zwierzat slyszalem tez, ale zawsze od zwolennikow tej teorii. Stad skoro nie mozna siebie wyciagnac z blota, ciagnac siebie za wlasne wlosy, to i nie odbieralem powaznie tej argumentacji.
  Czy spotkal Pan takie opinie w oderwaniu od telegonii??

 27. towarzysz0 said

  Ad 18,19 20, 21
  Troche nie rozumiem argumentacji.
  Tu, na Gajowce panujacym pogladem jest opinia o wypadku smolenskim, niezamierzonym, bez swiadomego udzialu Rosjan (?).
  Dlaczego wiec watpicie w to, ze w Krakowie lezy cialo sp Kaczynskiego???

 28. AniaK said

  Nasza kochana Marysieńka.:)

  http://www.pomponik.pl/plotki/news-marysia-sokolowska-oskarza-lecha-walese,nId,1462183#iwa_item=6&iwa_img=1&iwa_hash=31483&iwa_block=gossipMain

  I w tym przypadku moim zdaniem Marysia z Gorzowa ma sporo racji. Lekcji historii w szkołach teraz trochę mniej, to młodzież szuka informacji gdzie indziej. Internet to ogromna encyklopedia wiedzy, oczywiście pod warunkiem przesiewu. Co do pana Wałęsy to powiem tak: wszedł do naszej historii z hukiem, „tron” udało mu się zdobyć błyskawicznie, ale i na Matyska przychodzi kryska, i pewne rzeczy trzeba sobie wyjaśnić. Całego dorobku pana Wałęsy nie chciałabym przekreślać. Trochę dobrego w swoim życiu pewnie zrobił, ale wydaje mi się, że szala złego chyba przeważy. Moim bohaterem na pewno nie jest.

 29. Brat Dioskur said

  Szykuje sie kolejna intifada….Jeszcze nie zlozono do grobu 3 zamordowanych uczniow jewsziwy kiedy w nieznanych okolicznosciach porwano palestynskiego nastolatka a jego spalone zwloki znaleziono gdzies na odludziu. Zreszta sprawcy morderstwa trzech zydowskich nastolatkow sa znani z nazwiska ,naleza do Hamasu i domy ich sa juz zrownane ziemia,ponoc ukrywaja sie w Gazie ,gdzie lotnictwo izraelskie przeprowadza juz intensywne naloty.Spirala wiec wzajemnej przemocy rosnie i Bog raczy wiedziec czym to sie skonczy. Ponoc jeden z porwanych zdazyl polaczyc sie z policja ….ta nie chciala dac wiary slyszac slowa „jestesmy porwani” w chwile pozniej w telefonie dalo sie slyszec komende „pochyl glowe” i nastapil strzal….

 30. Brat Dioskur said

  ad28

  Pani AniuK ,jezeli Bolek cos w zyciu dobrego zrobil to tylko jego przyjemnosc …a mam na mysli owe nastki ,ktore sprowadzal mu kapciowy ,a SB wszystko….. filmowalo!

 31. NyndrO said

  Panie Kierowniku,jestem osobistym fanem takich „Kapuśniaczków”,proszem pana.Osobiście uwielbiam takim przetrącić barszcz lub walnąć solo z pół-słoikiem musztardy sarepskiej.

 32. von Smallhausen said

  ad 14.
  „„lud” prosi Samuela o króla, ponieważ rozumie, że tylko prorok Samuel ma władzę (od Boga) aby namaścić kogoś na króla.”

  Lud wymusza taką decyzję. Użycie określenia „lud rozumie” tylko zaciemnia fakt, że w oczach Boga ziemski król będzie bardziej oddzielał lud od Boga, niż go z Nim łączył. Ja tak, póki co, pojmuję tę kwestię.

  Tzw. monarchiści chcą po prostu ziemskiego króla. Nadto, w gruncie rzeczy większość z nich to zwykli mąciciele, którzy są na usługach producentów pieniędzy. A ci nie dbają o to, co jak się nazywa i do czego to coś oficjalnie dąży. Dla nich jest istotne, żeby wszystkie propozycje i systemy, w których mamy żyć, pochodziły od nich. Nie od Boga Żywego. Jak się wydaje, po SVII, gdzie ogłoszono również w Kościele „kult człowieka”, został ograniczony ( jeśli nie zamknięty! ) ostatni i najważniejszy kanał, którym Stwórca użyźniał duchową glebę na tym padole. Na taki stan rzeczy wskazuje choćby fakt, że po ojcu Pio trudno doszukać się wśród ludzi prawdziwej świętości. I żadna biegunka kanonizacyjna tego nie zmieni!

  Ja tytuł królewski zachowałbym dla samego Chrystusa. Nami mogą rządzić np. prezydent w sprawach państwa jako całości oraz sędziowie, czyli umocowani prawnie i wybierani w małych społecznościach mędrcy. Tak prezydent, jak i ci mędrcy mieliby za zadanie porządkowanie naszego życia doczesnego, łącznie z potrzebnymi regulacjami w sferze publicznej moralności.
  Umocowany prawnie mędrzec, znający społeczność, w której działa, i mający w niej oparcie, miałby większą szansę poradzenia sobie ze złodziejami, lichwiarzami, publicznymi gorszycielami, bandytami etc., niż wszystkie te urzędy,sądy, prokuratury i wszelkie inne tego typu instytucje, które nic innego dziś nie robią, jak tylko komplikują nam życie i zabijają je tak w wymiarze wspólnotowym, jak i indywidualnym. Aż poza granice wytrzymałości.
  Howgh!

 33. osoba prywatna said

  prof.I.NIEUMYWAKIN Piwo , telegonia

  Telegonia cz. I – Monika Burzyńska – 20.06.2013

  Telegonia cz. II – Monika Burzyńska – 4.07.2013

 34. Marucha said

  Re 26:
  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem pytanie, a zwłaszcza porównanie z wyciąganiem samego siebie za włosy z bagna – ale przecież na ogół tak bywa, że w dane zjawisko/teorię wierzą jej wyznawcy, a nie wierzą przeciwnicy.
  Za istnieniem telegonii wydaje się świadczyć znana historia o klaczy, która urodziła pręgowane źrebię ze zwykłym ogierem, po nieudanej próbie skrzyżowania jej z samcem zebry

  Re 27:
  Nie, w gajówce nie obowiązuje żaden konkretny pogląd. Ja osobiście przychylam się do katastrofy spowodowanej przede wszystkim totalną nieodpowiedzialnością zarówno organizatorów wyjazdu, jak i osób biorących w tym udział. Wina strony rosyjskiej polega na tym, że przy pomocy działek przeciwlotniczych nie wymusili na samolocie rezygnacji z lądowania
  Podkreślam, to jest moja opinia – której bronię jako najprostszej z możliwych.
  Inni mają inne zdanie..

 35. Nemo said

  @ 28 AniaK

  Ta pani(wasza? czyja? ja się nie utożsamiam) Marysia jest, delikatnie mówiąc zagubiona:

  „Wyciągnięto ci internetowy wpis dotyczący Żydów. Chciano zrobić z ciebie antysemitkę. Jak to odebrałaś?
  Byłam bardzo zaskoczona, że wyciągnięto mi tę informację z mojego „aska”. Jeszcze bardziej byłam zaskoczona, że nazwali mnie antysemitką. Po pierwsze, wyraźnie w mojej odpowiedzi napisałam, że nie wolno być antysemitą i Żydzi są takimi ludźmi, jak wszyscy. Po drugie, po prostu zaczęłam się śmiać – jak mogłabym być antysemitką, skoro Pan Jezus, którego tak mocno kocham, był w ziemskim życiu Żydem. Jego Matka, moja imienniczka – również była Żydówką. Święty Józef również pochodził z tego narodu. Jak mogłabym być antysemitką? Kocham wszystkich ludzi, Żydów również. Nie miałam zamiaru nikogo obrażać w swojej wypowiedzi. Odpowiedziałam tam adekwatnie do pytania, które mi tam zadano, które było typowo antysemickie. Pytanie było antysemickie, ale nie odpowiedź. Piszę wiersze, cały czas je piszę i używam skrótów myślowych, i ta odpowiedź też była pewnym skrótem myślowym. Tata mówi, że jestem artystką. W żadnym wypadku nie jestem antysemitką.”

  http://niezalezna.pl/55976-tylko-u-nas-maria-sokolowska-nie-walcze-z-premierem-mi-zalezy-na-dobru-polski

  I tutaj:

  „Możemy się więc dowiedzieć np., jaki jest pogląd nastolatki na temat Smoleńska: „Moim zdaniem zamach, aczkolwiek nie jest to potwierdzone. W każdym razie ufam komisji Macierewicza, ponieważ doszukuje się ona prawdy. Jak ona ustali, tak będzie najbliżej prawdy”. Dlaczego głosowałaby na PiS? „Nie jest partią idealną, ale najlepszą, z tych, które mają szansę na wygraną. PiS ściga komunistów, byłych zbrodniarzy, mafie, dba o bezpieczeństwo i suwerenność Polski, jest katolicką partią, jest przeciwny aborcji, eutanazji, in-vitro, homoseksualistom i innym tego pokroju”. Gdyby zamiast Tuska spotkałaby Jarosława Kaczyńskiego, chciałaby mu podziękować, za to, że „mimo niechęci przez zmanipulowane media do jego osoby oraz działalności walczy o bezpieczeństwo i suwerenność Polski”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Maria-Sokolowska-kim-jest-nastolatka-ktora-wzbudzila-sensacje,wid,16661465,wiadomosc.html?ticaid=11304a

  Wystarczy, czy coś mam jeszcze dorzucić?

 36. Romank said

  Wlasnie dlatego Marysie oskarzyli o antysemityzm….popelnila blad uwazajac Zydow za takich samych ludzi, jak inni… a to jest straszliwy antysemityzm..i zlosliwe bydlece odzieranie Zydow z ich odrebnosci, wybrannosci co czyni ich calkowicie odmiennymi od innych ludzi , tzn bydla w ludzkiej postaci… czyli gojow…
  Jednak mimo tylu przymiotow..nie polecam nikomu glosowac na Marysie..glosujcie na Tadzia,,ktory nie dosc, ze zaczal mowic majac 8 miesiecy, to pierwszym slowem- jakie powiedzial wyraznie..bylo ..””uj…..

 37. Dziad Wernyhora said

  ad 32.
  „Nami mogą rządzić np. prezydent w sprawach państwa jako całości oraz sędziowie, czyli umocowani prawnie i wybierani w małych społecznościach mędrcy.”

  Wybierani??? Demokratycznie??? Sorry, ale nie wierzę, żeby demokracja była w stanie wyłonić cokolwiek dobrego.
  Jesli władza nie pochodzi od góry, to decyzje podejmowane są w piekle co wyraxnie widzać w demokracji.

 38. AniaK said

  Re35:
  Wielkie dzięki za linki 🙂
  Marysia z Gorzowa jest nasza wasza w sensie Pawlakowa lub Kargulowa. A może nawet Pawlakowo-Kargulowa. Inteligencji może Jej pozazdrościć sama Doda. Dziewczyna bardzo ładnie potrafi odpierać ataki i logicznie wyłuszczać w czym tkwi sęk. Błądzić ma prawo, ale jak na swój wiek to rozgarnięta dziewczyna. Poglądowo z Marysią do końca się nie zgadzam (na PiS nie głosuję) ale w wielu kwestiach jak najbardziej. Mam nadzieję, że tym z PiS-u nie da się wykorzystać do celów reklamowych. Dziewczyna jest bystra. Często identyfikujemy się z jakąś grupą na podstawie znajomości kilku osób, a w każdej grupie zdarzają się ideowcy. Czasami też trudno odróżnić ideowca od nawiedzonego.

 39. AniaK said

  Re36:
  O jakiego Tadzia chodzi?

 40. Nemo said

  @36 Romank

  „dnak mimo tylu przymiotow..nie polecam nikomu glosowac na Marysie..glosujcie na Tadzia,,ktory nie dosc, ze zaczal mowic majac 8 miesiecy, to pierwszym slowem- jakie powiedzial wyraznie..bylo ..””uj…..”

  :] :] :]

 41. Nemo said

  @38 AniaK

  Pani Aniu- nie ma za co. Proszę nie dziękować, tylko sobie poczytać.

 42. von Smallhausen said

  ad 37.
  „Wybierani??? Demokratycznie??? Sorry, ale nie wierzę, żeby demokracja była w stanie wyłonić cokolwiek dobrego.
  Jesli władza nie pochodzi od góry, to decyzje podejmowane są w piekle co wyraxnie widzać w demokracji.”

  Nie użyłem terminu „demokracja”. Przez kogoś musi być jednak wybierany. Choćby przez postulowanych mędrców. Nie musi, a nawet nie powinno to być głosowanie powszechne. Jak Pan to sobie inaczej wyobraża? Bezpośredni telefon do Stwórcy?
  Gabriel García Moreno jest przykładem wspaniałego prezydenta, który został wybrany. Wygląda na to, że przez Boga. Ale za pośrednictwem ludzi.

 43. osoba prywatna said

  NOPy i kodeks etyki lekarskiej – Przemysław Cuske – 1.07.2014

 44. http://niezalezna.pl/56996-absurd-pisarz-oglosil-pierd-sie-polsko-prokuratura-po-dlugim-sledztwie-nie-obrazal/

  Lżenie Polski za OKUPACJĘ jej przez Opryczną Rosję i Juden SS (frankistów-opryczników z Odessy) jest karygodne. Niech Szczepan Twardoch i tysiące jemu-podobnych jadą do Anglii, gdzie będą mogli, jak Anglicy, chlubić się spermą jerozolimską od fakira indyjskiego.
  Na tej stronie jest Wezwanie PRZYBĄDŹ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ: Message from the Custos of the Holy Land. W Tej Ziemi Świętej będą opowiadać BREDNIE o Świątyni Salomona na Wzgórzu Świątynnym, gdzie był PAŁAC Salomona z pałacem 300 nałożnic: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow/, przebudowany przez prefekta Gratusa na Pretorium.
  Pod Ścianą Płaczu czyli Pretorium Gratusa, pod którą modlili się polscy notable z Tuskiem, można napotkać SALOMONA, DAWIDA, FAKIRA INDYJSKIEGO A NAWET MOJŻESZA (Mekka Szaleńców) co czasami jest nie lada atrakcją, którą musi czasami przerwać policja izraelska. Ja bym pojechał tam, żeby zobaczyć Królową Sabę, która wizytowała tam Salomona.

 45. Xe said

  http://www.bibula.com/?p=75378
  Środowisko chcące uchodzić za ultrapatriotyczne wchodzi w logikę typowo kompradorską. Wyraża i promuje przyzwolenie na mieszanie się mocarstw w polskie sprawy.

  Tomasz Sakiewicz przez lata płynął pod prąd głównego nurtu medialnego, bezlitośnie punktując słabości współczesnego polskiego salonu. Zwłaszcza gdy chodziło o wątpliwości co do lojalności elit III RP wobec polskiego interesu publicznego.

 46. matirani said

  Troche o Bambim, dla chetnych. Jesli to prawda to wiadomo dlaczego Czarna kukielka jest taka ulegla Korporatokracji:

 47. osoba prywatna said

  POWRÓT DO POLSKI – List z poparciem dla naszych Rodaków
  http://citizengo.org/pl/8962-list-z-poparciem-dla-naszych-rodakow?m=5&tcid=5054013

 48. towarzysz0 said

  Ad 34
  Panie Marucho
  Oskarżony nie będzie we własnej sprawie sędzią, tonącego w błocie można uratować, ciągnąc za włosy, ale nie zrobi on tego sam. Tak i tu, zwolennicy tej rewolucyjnej tezy, która by podważyła podstawy współczesnej genetyki, a i biologii, powinni podpierać się jakimiś niezależnymi źródłami, a nie wspomnieniem jakichś faktów, być może opowiadanych podczas sympatycznych herbatek u babci. Pan również podał pewien fakt, o którym słyszałem tylko od wyznawców tej teorii.
  Osobiście, mnie ta teoria się podoba. Ale chciałbym poznać źródła tej informacji.

 49. Romank said

  TowarzyszuO… o telegonii dowiedzialem sie od startego niepismiennego cowboya jakies 20pare lat temu..kiedy siedzac i jedzac, nagle rzucili wszystko i na leb na szyje skaczac- jak zajace rzucili sie do zagrod..bo mlody ogierek przesadzil ogrodzenie i zabieral sie za klaczki….
  Kiedy go odsaperowali i wrocili klnac, ze zmarnowali zarcie…zapytalem co ich tak poruszylo….i wtedy powiedzial mi o tym pierwszy raz….
  Po minie mojej wiedzial ,ze przyjmuje to jako bajki..wtedy przerwal i powiada mi tak….a bylo to jakos w czasie jak zaczely sie klopoty pary Diana- Karol i w prasie bylo na top news …
  Popatrz…Rodzina Krolewska Anglii…jak myslisz dlaczego taka wage przywiazuja do tego , zeby zona przyszlego krola byla dziewica….???
  MY pilnujemy klaczy…cala historia, kultura to ochrona dziwic i dziewictwa…i tylko teraz tarlo..jak leci i z kim leci..niggers ,kikes, chins,Mf,, .na klacze uwazac… a ludzie nie musza???? Pomysl….i zrobilo mi sie wstyd ii zaczalem i myslec i szukac…i uczyc sie…czego i panu zycze…
  Niech pan zajmie sie dziwnym , bogatym w KRZEM srodowiskiem narzadow rodnych……

 50. Marucha said

  Re 48:
  Nie jestem ekspertem w tych sprawach – warto jednak obejrzeć filmy zamieszczone w komentarzu #33. P. Monika Burzyńska jest lekarką.
  Wiele do myślenia daje też fakt, że hodowcy rasowych zwierząt nie pozwalają ani razu na parzenie się z nierasowymi, choćby później dopuszczano do siebie tylko zwierzęta rasowe.
  Istnieje w jęz. polskim termin „zjawisko pierwszego samca”.
  Oficjalna nauka nie uznaje telegonii.

 51. Romank said

  W tej ksiazce podana jest bogata bibliografia:

  http://www.amazon.com/KEEP-YOUR-VIRGINITY-UNTIL-MARRIAGE/dp/1480253383

 52. towarzysz0 said

  Ad 49 i 50
  Jestem jak najbardziej za tą teorią, bo ona ma po prostu zwyczajny sens.

  „Oficjalna nauka nie uznaje telegonii.” Dlatego tak zwany oficjalny naukowiec jest po prostu pasożytem. Bo człowiek nauki, który przez definicję miłuje PRAWDĘ napotkawszy fakt, rozbijający jego dotychczasowe poglądy, uzna, że czegoś nie rozumie, że nie pasuje do dotychczasowych informacji.
  Ale nie schowa głowy do piasku. Pewnie też są tacy, ale nie dostają grantów, i żony im uciekają (patrz dr Ratajczak).

  A to, że niepiśmienny kamboj lepiej i odważniej rejestruje rzeczywistość – jest kolejnym potwierdzeniem słuszności dziecka o nagim królu.
  A propos, nie jest tak źle z moralnością naszych Polek, murzyniątka widziałem tylko od ciemniejszych ojców.

 53. JO said

  ad.33.
  Ta kobieta to fleja, nie umie wypowiadac sie, niemalze caly Film – jego temat – nie jest mowiony przez Nauke Chrystusa a przez Cialo.

  Szczescia nie ma na tej ziemi a jedyna miloscia I tylko przez NIa – Chrystusa – Mozemy Kochac w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

  Emocje – uczucie zakochania to CHOROBA a ta Pani nie ma nic przeciwko niej???? Chacha…

  Co to pozadna milosc z prawdziwego znaczenia???? Chacha, czy ta Pani ma definicje „pozadnej milosci???”

  No I poza tym ta kobieta wypowiada sie o milosci fozycznej – „sex”

  No I poza tym ta osoba „sieje zgorszenie”

  ….no I poza tym o „wymazaniu warstw..telegonicznych” to dla mnie jest Najswietrzy Sakrament I w ogole Sakramenty w tym Sakrament Slubu,

  Co ta Panie „oswieca”

  Eneria Zycia to „orgazm”….

  „rozkrecanie czakr”

  „sex osiem godzin z orgazmem” , „sex na fest z wielka miloscia do niej I do niego”

  co ta qwa Baba pier…doli????

  Kolejne mieszanie prawdy z g-wnem

 54. Siggi said

  Z Sieci:

  W obecnych czasach mnóstwo rodzin żyjących na Ziemi i wychowujących dzieci nawet o tym nie wie, że wychowują nie całkiem swoje dzieci.
  W świecie naukowym funkcjonuje termin „telegonia„.
  W medycynie nazywa się to „zjawiskiem pierwszego samca”.
  I naukowcy i starożytni mędrcy uważają, że pierwszy mężczyzna w życiu dziewicy pozostawia jej wizerunek swojego ducha i krwi. Psychiczny i fizyczny portret dzieci, które ona urodzi. Wszyscy inni mężczyźni, którzy będą nawiązywać intymne stosunki z tą kobitą w celu poczęcia dziecka, dają jej tylko nasienie i choroby ciała.

  Czyż nie tutaj kryje się masowe niezrozumienie między ojcami i dziećmi? A i degradacja całej ludzkiej społeczności?
  Ponadto, nasi starsi przodkowie nawet czynnik dziewictwa uważali za niewystarczający, dla urodzenia kontynuatora rodu! Uważali oni, że jeśli kobieta w trakcie zbliżenia intymnego z jednym mężczyzną będzie myślała o innym, to urodzi dziecko podobne do tego, o którym myślała.
  Takie stwierdzenia świadczą o tym, że dawni ludzie uważali, a być może doskonale wiedzieli: najważniejsza w poczęciu jest myśl! A dokładniej – energia myśli.

  Kobieta, być może na poziomi podświadomości, zachowuje w pamięci informacje o swoim mężczyźnie, a w konsekwencji rodzi się dziecko w pełni bądź częściowo do niego podobne.

  Oto dlaczego dzieci pochodzące wydawałoby się z jednych rodziców, są różne i do żadnego z nich nie podobne.

  Ja w to wierzę,tzn jestem o tem przekonany.Ale… Temat należy rozwinąć i wzbogacić naukowo o prawo „pierwszej nocy”.Przed wiekami i przez wieki feudalizmu kwestię deflor…roztrzygał zwyczajowo pan na włościach albo pleban ,albo jeszcza jakaś inna ,ważna kanalia.I faktycznie,że w gromadce dzieci pojawiał się jakiś rudzielec,bo pleban był ryży albo feudał. Ciężkie to były czasy,ale tak to funcjonowało wtedy,że młody prowadził nowopoślubioną tam …
  Po Mao Tse-tungu pozostał około dwa i pół tysiąca potomków.Kiedyś ,może ze 25lat temu widziałem reportaż w rosyjskiej TVi ,gdzie pokazano kilkoro z dzieci Mao już jako wyrośniętych,z którymi rozmawiano.Wszyscy oni wiedzieli,kto jest ich ojcem.
  Gdzieś od połowy l.60-tych tj Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Kulturalnej funkcjonowała w ich KC KPChin sekcja,która zajmowała się doborem ,kształceniem ideologicznym 16-to letnich dziewic(med.sprawdzano),które po odpowiednim przygotowaniu polt.ideol. były następnie podkładane Przewodniczącemu.Był to wielki honor dla dziewic i ich rodzin.Termin był tak dokładnie dobrany ,aby dziewica była w tzw.dniach płodnych.Chodziło o uzyskanie efektu poczęcia za pierwszym razem,”bez pudła”.Po tym efekcje dziewczyny były obficie zabezpieczone materialnie na długie lata ,itd.
  W tym reportażu te młode Mao-wiątka były tak łudząco podobne do siebie i do Przewodniczącego.Nie dlatego,że skośne oczy i żółtki,ale całość.Bardzo urodziwi,mądrzy,zadowoleni.Bardzo rzeczowy był komentarz autorów rosyjskich,którzy zrealizowali ten film.
  Podobno Przewodniczący jeszcze na 24 godz.przed zejściem zaliczył ostatnią prokreację bez…wyjmowania.

 55. dzo dziekuję za ksiązkę: The History Of Vandalia: Containing The Ancient And Present State Of …, Tom 1
  Autorzy Thomas Nugent…, London 1766
  Jest to historiografia skapitulowanego przez Henryka Lwa w II krucjacie księcia Lubeki NIKLOTA – założyciela niemieckiej dynastii Meklemburskiej. Książka ukazała się w Londynie w związku z groźbą likwidacji przez Fryderyka II Wlk Wielkiego Księstwa Meklemburskiego, które było już tylko resztówką historycznej Meklemburgii.
  10 lat temu dr Kazimierz Abramski z Gdańska polecał mi dr Mateusza Piskorskiego i kogoś Jeszcze jako Naczelników Zadrugi-NIKLOT, ale nie odpisywali mi – jakby nie byli moją Wandaluzją zainteresowani czy traktowali ją jako KONKURENCJĘ? Bywałem też we wrocławskiej redakcji ZADRUGI, ale to było narzucaniem się im.
  Policja polityczna zlikwidowała moją PROSPEKTYWNĄ korespondencję z autorem KSIĘGI POPIOŁÓW, wydaną w Zgorzelcu bodaj w r. 1980, i nie byłem w stanie go odnaleźć choć napotykałem takich, którzy poszukiwali go również. Jedynym śladem tegoż jest: http://svasti.org/cd/Izwor/Leledrag.htm/.

 56. Ad. 15:
  Co za bzdury, że 20 tysięcy Kijowian Światosława podbiło Kaganat Chazarski, który miał 200 tysiącami wojowników konnych. Kagnat został pobity i podbity przez Bolesława Srogiego a podczas bitwy nad Wołgą na Chazarów uderzyła od tyłu wracająca ze Zjednoczenia Chin polska jazda.
  Bolesław oddał Wołgograd i Astrachań Prawdzicom wywożąc do Bratysławy Złoto Chazarów i zdobywając w drodze POWROTNEJ Konstantynopol, gdzie osiadł jako Car Bułgarski i po kilku latach umarł.

 57. marrkerr said

  http://rafzen.wordpress.com/2014/07/03/hitlers-jewish-soldiers/

  Nie jestem historykiem, ale temat bardzo ciekawy. Czy naprawdę liczą się wyłącznie granty? Uczeni dołączją do tej samej kategorii ludzi co dziennikarze. Najczęściej skurwieni.

  „Znacie jeszcze jakieś dobre wina z Polski? Słyszałem, że Podkarpacie dobrze stoi.”
  ad 21
  znam. np. moje. Jutro jadę na rynek – czarna porzeczka jest znakomita na wino. A to już najwyższy czas: cena niezła i w tym roku porzeczki smaczne bardzo.

  ad 27 Towarzysz
  Jak mi Pan odpowie, w którym grobie spoczywa ciało Anny Walentynowicz albo ks.Ryszarda Rumianka (a i jeszcze kilka „podmianek” , które nawet nasza pożal się Boże prokuratora zanotowała} to może przestanę wątpić.
  Ale na „wykopki’ już nikt się nie zdecyduje, bo czasami lepiej nie wiedzieć. Nawet brat Jarosław przed pogrzebem przecież nie chciał trumny sprawdzić, więc wolał wierzyć, niż wiedzieć.

 58. 150 NIEROZWIĄZANYCH ZGADAEK ŚWIATOWEJ HISTORII, 21. Wiek EXTRA /03/ Lato 2014 – Numer powstał we współpracy z 21. Wiek History Revue HISTORY.

  Wszystko to jest Głupiego Robota bez wyjaśnienia ZBRODNI HISTORIOGRAFICZNYCH. Konserwatyzm jest grą kapitałem historycznym, którego doktryna mówi, że KTO PANUJE NAD PRZESZŁOŚCIĄ PANUJE I NAD PRZYSZŁOŚCIĄ, toteż Otrucie Rosji i Francji fekaliami pruskimi było OŚLEPIENIEM przez masonów Ludzkości.
  Masoneria jest świecką struktura rabinacką. Powołał ją Oliver Cromwell DLA HANDLU NIEWOLNIKAMI, gdyż niewolnikami mogli handlować tylko Żydzi – więc powstała sekta Nowoizraelicka z Obrzezaniem PO ŚMIERCI, w której nomenklaturą mogli być jednak tylko rabini jako Synowie Jezusa Chrystusa, gdzie sakra kapłańska przechodzi z ojca na syna, co nazywa się Pokoleniem Kapłańskim. RABIN jest bowiem nauczycielem Talmudu.
  Otóż kupienie przez Rosję Długu Sułtańskiego w Skierniewicach w r. 1884 – zaasekurowanego kapitałem historycznym Troi Schliemanna – było nie tylko OTRUCIEM Rosji i Francji, ale i OŚLEPINIEM LUDZKOŚCI, która kapitałem historycznym jako Prognostykiem Przyszłości GRAĆ NIE MOŻE. Na domiar Karol Marks otumanił robotników KAPITAŁEM, którego wykład powinien się mieścić na 2 stronach maszynopisu, DZIĘKI CZEMU Jaruzelski i Balcerowicz ZABRALI robolom olbrzymi kapitał postkomunistyczny.
  Przez to Oślepienie przeciętny Polak NIE WIE, co to kapitał i papiery wartościowe – Niezbędne do kierowaniem kapitałem – gdyż nie wie, co znaczyło WYGNANIE rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej, co było MOŻLIWE po skonsumowaniu przez Rosję fekaliów pruskich czyli Troi Heinricha Schliemanna jako kapitału historycznego ILIADY. Gdyby bowiem Dług Sułtański był asekurowany Troją na Złotym Rogu to Rosja mogłaby kapitałem finansowym Długu Sułtańskiego POKIEROWAĆ a wówczas nie byłoby KATASTROFY finansowej Rosji i Francji.
  Po ZJEDZENIU przez Rosję tego fekalia Żydzi mogli wydać w Krakowie PRAWO WYŻSZEJ RASY jako Właściciele Ziemi Francuskiej – bo są od fakira indyjskiego.
  Zagadkami historycznymi są STONEHENGE, PIRAMIDY, ZŁOTO MOJŻESZA, ŚWIĄTYNIA SALOMONA, ZŁOTO RZYMU, ZŁOTO DZURDZENÓW czyli Włastów, SKARB TEMPLARIUSZY, ZŁOTO OPRYCZNEJ oraz TAJNE KONTA STALINA I HITLERA, IWAN GROŹNY z Treblinki, PORUCZNIK SCHROEDER z Poecking pod Monachium czy MORDERCY OLEWNIKA. Po mordzie w Poceking Niemcy obudzili się bowiem w NIE SWOIM PAŃSTWIE, gdyż było to już państwo kapitału stalinowsko-holokaustycznego.
  Wobec tego Niemcy przez 40 lat szukali Porucznika Schroedera, aż ja wytłumaczyłem im, że to Kanclerz Schroeder – tak jak Sowieci, Polacy, Niemcy i Amerykanie przez 50 lat szukali Iwana Groźnego z Treblinki, aż ja wytłumaczyłem im, że Nikita Chruszczow jako funkcjonariusz ANITKOMUNIASTISCHBEFEHL z Białegostoku.

 59. https://www.youtube.com/watch?v=5I0VKmCk7rs Gry Bogów Lawszunow

  Panie Gajowy Marucho,

  dziekuje za zamieszczenie wykladu na temat telegonii. Moim zdaniem i my Polacy moze powinnismy powrocic tak jak Rosjanie bracia Slowianie do swoich prastarych korzeni i wtedy uwierzymy w swoje sily i razem pogonimy wroga z naszej prastarej Ojczyzny?
  Najlepszego!

 60. Dzonyy said

  Jeśli chodzi o weterynarię, to jest jak w powyższych wpisach. Żaden szanujący się hodowca nie dopuści do tego, aby samica została pierwszy raz pokryta samcem, który nie ma wymaganych cech eksterierowych, znaczy zewnętrznych czyli wygląd, oraz takich cech charakteru, jakie są pożądane. No i tzw papiery, czyli rodowód. Wszystko jedno, czy chodzi o konie, owce, świnie, czy psy, o kocie nie wspomnę.

 61. NyndrO said

 62. 150 NIEROZWIĄZANYCH ZGADAEK ŚWIATOWEJ HISTORII, 21. Wiek EXTRA /03/ Lato 2014 – Numer powstał we współpracy z 21. Wiek History Revue HOSTORY – II.

  Ten Extra kończy się na Śmierci Hessa, gdzie będąc w cytadeli Spandau starałem się Zaglądać. Bodaj w Poniedziałek bt. przeczytałem, że Anglicy ujawnili akta IS, które ZAMORDOWAŁO Hessa. Wobec tego JAKĄŻ to Tajemnicę mógł ujawnić Hess? ale ja pisałem kilkakrotnie, że zawiózł Mountbattenowi dokument Pana Rotmistrza, który zresztą Churchill już miał od Paderewskiego, który kupił Dokument za 40 tys RM. Ważniejsze od tego było to, że Mountbatten mógł Obalić tym dokumentem rząd Churchilla i powołać rząd Lordowski Hamiltona, co zresztą Robił, ale Churchill zagroził Mountbattenowi i Hamiltonowi Kaftanami Bezpieczeństwa, które trzymali Polacy – bo że kaftany te były na Hessa nie uwierzę.
  Extra POMIJA Śmierć Stalina i Berii – jako widocznie WYJAŚNIONE – o czym świadczy to, że na tym Kapitale historycznym i politycznym zostały ZJEDNOCZONE Niemcy. Chruszczow był funkcjonariuszem Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS w Treblince jako Iwan Groźny a potem żołnierzem mego ojca polskiej partyzantki NACJONALISTYCZNEJ na Ukrainie, gdzie przy pomocy marszałków Żukowa, Broz-Tito-Pindara i Roli-Żymierskiego zlikwidował Państwo Żydowskie, biorąc do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi 25 tys ton złota na wykupienie przez Holokaustów USA.
  Chruszczow przywiózł Jeńca do Moskwy w czapce generała AMERYKAŃSKIEGO – że niby generałem Polskim już NIE JEST – do której salutował na peronie członkom Biura Politycznego, więc potem na Rozkaz mego dziadka jako generała Irlandzkiej Armii Republikańskiej OSKALPOWAŁ Stalina i przyjął z ręki mego stryja pistolet, z którego ten zastrzelił Berię – co jest sprawą państw postjugosłowiańskich, za co Albańczycy zainkasowalo Kosowo.
  Extra ODDAJE Stalina i Berię Nie Bez Kozery, bo Bierze za to KRÓLEWSKĄ Bibliotekę Aleksandryjską, z 500 tysiącami tytułów z katalogiem o Tysiącu Haseł, która w średniowieczu miała być w Konstantynopolu (s. 14-18). Ja jednak twierdziłem, że była w Podziemnym pałacu na Athosie z ELEKTRYCZNYM oświetleniem. Mym argumentem może tu być Elektryczny zegar Kochańskiego z XVII wieku jako pochodzący z Turcji ???
  Ostatnią wiarygodną wzmianką o Bibliotece Aleksandryjskiej jako ISTNIEJĄCEJ – jeśli nie liczyć enigmatycznej deklaracji Ben Guriona, który miał ją oglądać w skarbcu Łupów Żydowskich z II wojny światowej – ma być Adres Hołdowniczy Republiki Mnisiej dla Katarzyny Wlk. Jeśli Ben Gurion mówił prawdę to zostałaby zagrabiona przez Niemców i jako Łup ŻYDA-Hitlera zostałaby wywieziona przez Adolfa Eichmanna do Hajfy. Mnisi mogli oddać Bibliotekę, żeby Niemcy nie tykali Skarbca.
  MIEJSKA Biblioteka Aleksandryjska, jako Łup Kalifa, została wywieziona do Tartessu-Tangeru, gdzie stała się zaczątkiem Najstarszego Uniwersytetu. Podobnie Słowiański Uniwersytet Włastów w Krakowie, w którym był też kościół KATOLICKI, powstał dla zagrabionych w Konstantynopolu ksiąg, która to biblioteka została spalona podczas pogromu Uniwersytetu na Kazimierzu przez mieszczan.

 63. Rosomak said

  Po zamieszczeniu na mojej stronie na FB linka do artykułu o Monte Cassino, odezwali się oburzeni ludzie (niektórych znam), którzy twierdzą, że przedstawiona w nim historia o zajęciu M.C. jest kompletną pomyłką i bzdurą. Owszem, ona burzy pewien paradygmat, ale generalnie rzecz biorąc zgadzam się z wyłuskanymi tezami. Nie jestem jednak aż tak mocny w historii, by o tym dyskutować, i chciałbym poznać Waszą ew. opinię na ten temat. Dla mnie i kilku innych to ważne. Z góry uprzejmie dziękuję.

  http://www.pch24.pl/monte-cassino–nieudolnosc-i-zbrodnia,22987,i.html

 64. Marucha said

  Re 63:
  Proponuję zajrzeć na komentarze do
  https://marucha.wordpress.com/2014/05/18/monte-cassino-nieudolnosc-i-zbrodnia/

 65. NyndrO said

  Rosomak,nie pierdol się.Ucz się czytając.Ja tak zrobiłem i żyję o wiele mądrzejszy!

 66. 57. marrkerr powiedział/a – 2014-07-03 (czwartek) @ 22:56:51
  http://rafzen.wordpress.com/2014/07/03/hitlers-jewish-soldiers/
  „Nie jestem historykiem, ale temat bardzo ciekawy. Czy naprawdę liczą się wyłącznie granty? Uczeni dołączają do tej samej kategorii ludzi co dziennikarze. Najczęściej skurwieni.”
  ***
  Dziękuję za deklarację Nauki AGENTURALNEJ. – To się opłaci, gdzie Dobrze Płacą, a płacą z Berlina za serwowanie fekaliów pruskich i hitlerowskich. Mój Aerobus jest np. od kilkunastu lat atakowany przez Zajoby Amerykańskie za pieniądze Rotszyldów i Rokefelerów, które wyczyniają FIKOŁKI w stylu Salto Mortale ze ŚRUBĄ Olgi Korbut.
  Przebicie minireaktora URSZULA SIPIŃSKA superreaktorem ROCKEFELLER kosztowało Japończyków 250 miliardów $ w I racie a koszty Niewymierne są dużo większe. Teraz Japończycy nie mogą się już skarżyć, że Nie Mają Boga, bo mogą się modlić do ZAJOBA, jak Żydzi do Złotego Cielca.

 67. Rosomak said

  Dziękuję 🙂

 68. NyndrO said

 69. Brat Dioskur said

  No i mamy murzynski…HEART! Wlasnie zachodnie media doniosly ,ze 15 panstw i organizacji rejonu Morza Karaibskiego zawiazalo organizacje ,ktorej celem jest wymuszenie odszkodowan od panstw zajmujacych sie w przeszlosci handlem …niewolnikami! Strone prawna ma poprowadzic renomowane biuro adwokackie z Londynu.Na celowniku znalazly sie m.i Anglia ,Francja ,Holandia i USA.Co prawda Polska nie brala udzialu w procederze handlu niewolnikami ,ale czy na tapecie nie znajdzie sie epizod z San Domingo?Zaskarzane kwoty maja isc w miliardy dolarow!Nawiasem czy okres…. panszczyzny w Polsce nie mozna by zaliczyc do niewolnictwa i czy potomkowie chlopow panszczyznianych nie mogli by wystapic do III Rzeczy o stosowne odszkodowanie ,tylko ….kto sie dzisiaj przyzna do tego ,ze jest potomkiem chlopa panszczyznianego? ….,teraz to wszystko szlachta!

 70. NyndrO said

  Ja to ja jestem już w sumie w średnim wieku jmość.Ale jestem jeszcze na tyle starszy-i-młodszy,żeby puścić to,i do tego mieć nadzieję,że ktoś posłucha.* http://www.youtube.com/watch?v=lxJobE9ql0Q

 71. NyndrO said

  Niby gówniarze,a mądrzejsi od połowy lasu.

 72. towarzysz0 said

  Powtarzam, wracajmy do starych czasow. W terazniejszej cywilizacji nie mamy szans, zwlaszcza jesli chodzi o wychowywanie dzieci.

  O tym w Rosji pisze Sterligow, wspominalem o nim wielokrotnie, ale brak jakiejkolwiek reakcji. ???

  Tu inne zrodlo, przez nas tak wysoce szanowane
  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/2034

 73. NyndrO said

  Ego mi leciuchno drgnęło z tym polskim rapem niegłupim,żeby się niejako usprawiedliwić. Beethoven mi też nie szkodzi,a na sałatkę,walnę…tak (to jest prawdopodobnie bardzo pogańskie,no bo coś takie jest). No trzeba się zajmować problemami tu i teraz.Bo z nich może jedynie wyniknąć przyszłość.Dobrze?! http://www.youtube.com/watch?v=LTrk4X9ACtw

 74. jojo said

  Michał Kamiński no przecież to pedały są

  http://www.youtube.com/watch?v=mrvKdPddAXA

 75. GierSon said

  Czy Gajowy w te wakacje również wybiera się na urlop? Jeśli tak, to które kierunki obierze jeśli można wiedzieć?

 76. Premizlaus said

  Re 33:
  Co to do cholery za rysunek w tle?
  Aż rzygać się chce. To jest coś dla studentów medycyny, a nie dla szarych ludzi.

 77. buka said

  http://independenttrader.pl/244,derywaty_-_finansowa_bomba_masowej_zaglady.html

  W dużym uproszczeniu uczestnicy rynku wykupują kontrakty terminowe, które zyskują na wartości jeżeli ich prognozy okażą się trafne. Jeżeli jednak cena zmieni się przeciwnie do oczekiwań posiadacz kontraktu (derywaty) ponosi straty. Co ważne, przy handlu derywatami stosuje się ogromne dźwignie finansowe przekraczające 1:200 w niektórych przypadkach. To tak jakbyśmy inwestowali 200 tys. mając tylko 1 tys. własnych środków.

  Wg najbardziej konserwatywnych szacunków Banku Rozrachunków Międzynarodowych wartość wszystkich derywatów na koniec 2013 roku wyniosła 710 bln USD. Bilionów nie miliardów. Jest to w przybliżeniu kwota odpowiadająca 10-letniej globalnej produkcji wszystkich dóbr i usług.

  Jak napisałem, szacunki BIS mogą być bardzo zaniżone. Wg La’Rouge’s Inteligence Review całkowita suma derywatów jest dwukrotnie większa.

 78. AniaK said

  http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-afera-tasmowa-seremet-nowe-watki-sledztwo-zatacza-coraz-szer,nId,1463283#commentsZoneList

  Mam nadzieję, że uda się poukładać wszystko mądrze do kupy. Niejeden Kowalski gołym okiem widzi co tam jest grane. Jak się pali grunt pod nogami, to winnych zazwyczaj szuka się nie tam gdzie trzeba. Ofiarami zazwyczaj bywają osoby z której strony nic nam nie grozi i pasują do układanki. To jest tak zwany „kibolizm” wyższego rzędu. A prawdziwy sprawca ma satysfakcję, że jednych udało się mu wyrolować, a drudzy jedzą mu z ręki.

 79. AniaK said

  I jeszcze może Mała podpowiedź. 🙂
  Sprawców podsłuchów może być sporo. Należy przede wszystkim skupić się na intencjach. Jedni pewnie robili to dla własnego bezpieczeństwa jako dowód swojej niewinności – trudne czasy dla uczciwych. Inni w celach szantażu. Tym drugim warto poświęcić trochę więcej czasu.

 80. Tekla said

  Mężczyzna został zatrzymany ze względu na podejrzenie o próby nawiązania kontaktu z rosyjskim wywiadem. Według doniesień niemieckich mediów, podczas przesłuchań przyznał się, że dostarczał informacje amerykańskim służbom.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szpiegowski-skandal-w-niemczech/sbq3d

 81. revers said

 82. Zerohero said

  W czasie imprezy politycznej na Majdanie Caritas zbierał „pomoc humanitarną dla Ukrainy”. Faktem byłem troszkę zniesmaczony, bo Ukraina majdanowa i Ukraina przedmajdanowa pod względem humanitarnym niczym sie nie różniły, a „pomaganie” oznaczało manifestację poparcia dla puczu CIA. TYLKO zniesmaczony. Być może Caritas naiwny…. Aktualnie na wschodniej Ukrainie są setki (tysiące?) zabitych, tysiące (dziesiątki tysięcy?) rannych, odcięta woda, prąd, brak pomocy medycznej, dziesiątki (setki?) tysięcy uchodźcow. Głód i zburzone domy.

  Czy Caritas rozpoczął kolejną kampanię pomocy humanitarnej na Ukrainę czy uznano, że na pomoc zasługiwali jedynie aktywiści Sorosa i Kołomojskiego? Proszę wybaczyć prowokacyjny ton. informacja o pomocy Ukrainie z okazji Majdanu przyszła do mnie „sama”, a z okazji rzezi Wschodu jakoś sama nie chce przyjść. Krótkie sprawdzanie na stronie Caritasu nie dało rezultatów.

 83. Zerohero said

  @Brat Dioskur

  „kto sie dzisiaj przyzna do tego ,ze jest potomkiem chlopa panszczyznianego? ….,teraz to wszystko szlachta!”

  …w dodatku mająca za przodków husarzy, żołnierzy z Wizny, Westerplatte. Kult nieudanych powstań jest w znacznej mierze wyznawany przez potomków dekowników, zdrajców i ludzi o narodowości „miejscowy”. tacy zawsze byli mocni w gębie i gębą nadrabiali tchórzostwo.

  co do murzynskiego HEART, to proponuję w poczet odszkodowań zaliczyć cały socjał jaki dostali murzyni w USA i Europie.

  Pan dobrze kombinuje..Myślę, że nr. 1 wśród niewypłacalnych winowajców mają szansę zostać Włochy. Kilka wieków niewolnictwa w starożytnym Rzymie to chyba większa sumka niż czarne niewolnictwo. Problemem jest jednak rasa niewolników. Ani polscy chłopi panszczyźniani, ani biali niewolnicy Imperium Rrzymskiego nie podpadają pod ROZMYŚLNIE zbudowany hollywoodzki stereotyp niewolnika. Niewolnik jest czarny, ciemiężyciel jest biały.

  O arabskich handlarzach mówi sie mało, a o żydowskich jeszcze mniej, choć w niewolnictwo wmieszała się nawet rodzina Monsanto. TEGO Monsanto od GMO.

 84. AniaK said

  http://www.biztok.pl/biznes/tysiace-polakow-maja-glodowe-emerytury-bo-ich-swiadectwa-pracy-niszczono_a16831

  „Właściciele tych firm za przechowywanie brali pieniądze, a później wywozili dokumenty do altanek, porzuconych budynków czy nawet kurników.”

  No to trzeba gościów odszukać, i porozmawiać z nimi odpowiednio. Muszę pogadać z Młodzieżą Wszechpolską. Tym co ich zatrudnili też warto tyłki przetrzepać. „Niska szkodliwość społeczna czynu” – mam nadzieję że będzie wzięta pod uwagę. Młodzież stojąca w obronie starszych pokrzywdzonych ludzi to właściwie wykorzystany potencjał ludzki. 🙂 Po prostu brak słów na to wszystko. Zrobić równe emerytury i będzie po problemie. Raz jeden trochę straci raz drugi. Takie życie. Za pracę każdy miał zapłacone niekoniecznie sprawiedliwie, a te składki i tak często nijak mają się do emerytury.

 85. osoba prywatna said

  15 czerwca zachęcałam Państwa do podpisania listu z poparciem dla Pana Profesora Bogdana Chazana, który stał się obiektem absurdalnej nagonki za to, że nie wyraził zgody na dokonanie aborcji 25-tygodniowego dziecka podejrzewanego o niepełnosprawność.

  Już ponad 45 tysięcy osób podpisało się pod listem poparcia dla Pana Prof. B. Chazana. Jeśli jeszcze Państwo tego nie zrobili, gorąco do tego zachęcam! Niech będzie nas co najmniej 50 tysięcy!
  http://citizengo.org/pl/poparcie-dla-postawy-profesora-bogdana-chazana?sid=MTEyMTY5MTM0NzgxNzMw

 86. AniaK said

  Re85:
  Proszę wybaczyć ale ja nie podpiszę. Jestem zwolenniczką zasad i obrończynią życia poczętego, ale nie bawienie się w Pana Boga. Nie będę zabierała głosu na temat sumienia pana profesora bo nie miałam przyjemności poznać, ale jeżeli odmówił w takim przypadku zabiegu, to moim zdaniem powinien pokierować pacjentkę do szpitala o innych zasadach.

 87. Nemo said

  @86 AniaK

  Pani AniaK po raz kolejny pokazała swoje prawdziwe oblicze. Doceniam pani szczerość; ale o poglądach wolę przemilczeć.

 88. Marucha said

  Re 75:
  Tak, jakiś obchód lasów zrobię. Najprawdopodobniej jakieś parę dni będę w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 89. towarzysz0 said

  Ad 88
  A może by tak
  XX Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa—Jasna Góra

 90. Marucha said

  Re 86:
  Bawienie się w Pana Boga??? Przez przestrzeganie Jego przykazań?

  A poza tym… „Ja Pani dziecka nie zabiję, ale mam tu kolegę, co to zrobi”.

 91. towarzysz0 said

  Panie Marucho
  Ale ja to chciałem ładnie wtrącić – A poza tym… „Ja Pani dziecka nie zabiję, ale mam tu kolegę, co to zrobi”.
  Chociaż nie, użyłbym większej ilości słów.

 92. AniaK said

  Re90:
  To przykazanie dotyczy chyba każdej istoty żywej. Niech no ja ino zobaczę jak ktoś tu muchę zabija. Od razu ma po łapach. 🙂

  My w tym przypadku mamy do czynienia z tragedią ludzkiego wyboru.
  „Ja Pani dziecka nie zabiję, ale mam tu kolegę, co to zrobi”.
  Z przestrzeganiem przykazań bywa różnie. Nie wszyscy też są osobami wierzącymi. We własnym szpitalu pan profesor ma prawo podejmować jednoosobowe decyzje, ale nie ma prawa decydować o każdym życiu. Przekierowanie do innego szpitala nie jest zbrodnią tylko możliwością wyboru. Takie jest moje zdanie.

 93. towarzysz0 said

  Tu o roztropności. My Polacy, dajemy się ponieść emocjom. Należy się uczyć od Niemców (tych starych Niemców w Niemczech jest coraz mniej), na zimno przemyśleć i oddzielić plewy od dobrych ziaren

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13146&Itemid=80

 94. Marucha said

  Re 92:
  We własnym szpitalu pan profesor ma prawo podejmować jednoosobowe decyzje, ale nie ma prawa decydować o każdym życiu. Przekierowanie do innego szpitala nie jest zbrodnią tylko możliwością wyboru. Takie jest moje zdanie.

  Właśnie. Pan profesor wyraźnie powiedział, że nie będzie decydował o każdym życiu – i dlatego odmówił zabicia dziecka,

  Jeśli się chce, żeby ktoś „przekierowywał”, to powinno się założyć specjalne placówki „Centra Informacji o Zabijaniu”, gdzie będą siedzieli osobnicy dysponujący wykazami aborcjonistów i eutanastów (bo lekarzami ich nazwać nie można).
  Ja nie muszę nikomu ułatwiać dokonywania czynów, które potępiam.

  Czyż „Dr eutanazji” nie brzmiało by lepiej i uczciwiej, niż „Dr medycyny”?

  Tragiczne jest, że coraz więcej osób nie rozumie, co to jest „klauzula sumienia”.

 95. krzysiek said

  Myli się Pan ,dla lekarza powinno być ważne dobro pacjenta i,lub,dziecka w tym wypadku.
  Tutaj Chazan zachował się bardzo nieprofesjonalnie,rozumiem bronienie nienarodzonego,ale nie w tym przypadku.
  Ta kobieta urodziła to dziecko,i co ? niech ten dobroczyńca Chazan zmusi się teraz żeby je zobaczyć.
  Prof.Dębski na pewno mu to umożliwi,tylko niech się pospieszy bo może w każdej chwili umrzeć.


 96. Studio Kadr w polskich rekach….jeszcze zamiescilo bardzo dobry film A. Munka Zezwoate szczescie…
  polecam bo film zciagna juz Hindusi majacy prawo do dystrybucji?

  ten film powinien byc w filmotece kazdej polskiej Rodziny.

 97. jaszmija said

  Islamski Kalifat: Mapa rzekomo przedstawiająca obszary, które ISIS planuje mieć pod swoją kontrolą w ciągu najbliższych pięciu lat.

  Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2674736/ISIS-militants-declare-formation-caliphate-Syria-Iraq-demand-Muslims-world-swear-allegiance.html

  👿

 98. Minęło sto lat od WYBUCHU I WOJNY ŚWIATOWEJ. W Pokoju Paryskim Niemcy uznały WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ za tą Wojnę, ale Zjednoczone w wyniku rewolucji solidarnościowej Niemcy przekwalifikowały to na swą ODPOWIEDZIALNOŚĆ, żeby Kryć masonerię, której Stalową Pięścią była w Niemczech Juden SS.
  I WŚ była skutkiem Planu Bismarcka-Schlieffena o Granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi i Wygrania Wojny w ciągu 4 tygodni prochem na saletrze HABERA-BOSCHA, której Ententa przeciwstawiła technologię Kowalskiego-Mościckiego: http://www.wandaluzja.com/?p=p_335&sName=dmowski-czy-pilsudski-/.
  To Wykluczyło okupację Rosji BEZ POLAKÓW, toteż konserwatywna prasa krakowska szydziła z Politycznego Infantylizmu Polaków, którzy spekulowali, że Niemcy ZNISZCZĄ ROSJĘ LENINEM – który odda Skarby Rosji Rotszyldom: WAŁĘSA – SOLIDARNOŚĆ – ZWYCIĘSTWO. W porównaniu z półanalfabetą Wałęsą to Lenin był jednak wielkim panem i patriotą rosyjskim.
  Solidarność od KOR-owskiego początku jechała na moim kapitale technologicznym i finansowym. W II połowie l. 70. pojawiła się Doktryna Harwardzka, że ZSRS NIE PRZEŻYJE XX WIEKU, co było dla mnie zrozumiałe jako skutek Satelitarnej Detekcji Złota – z czego jednak Żydogermania z GRANICĄ NA MISSISIPI wyszła karmiąc Amerykanów i Anglików złotem z Satelitarnej Detekcji: Łykanie złota jest bardziej Honorowe niż fekaliów pruskich.
  Lenin był masonem choć niskiego stopnia, ale tak masonerię jak marksizm traktował instrumentalnie – jako środki Ratowania Imperium, którego europejska Niekonkurencyjność była OCZYWISTA. To samo usłyszał mój znajomy 25 lat temu w ambasadzie chińskiej odnośnie Mao Tse-tunga – że bez marksizmu nie możliwa byłaby odbudowa Mocarstwowych Chin w tak krótkim czasie: LASALIZM WAS POŻRE, STANIECIE SIĘ LANDEM NIEMIECKIM, TRZYMAJCIE SIĘ MARKSIZMU, KTÓRY ZAAKCEPTUJE POLSKĘ W GRANICACH 1938. – Szkoda tylko, że nie powiedział, iż zostaniemy spacyfikowani przez Żydów przy pomocy NOŻOWNIKÓW TURECKICH, bo Robotników zlikwidowała Solidarność.
  Polaczkowie dziwili się: JACY CI ŻYDZI MĄDRZY??? na co ja mam odpowiedź, że DLATEGO, iż Żyd to Synek Jezusa Chrystusa czyli mózg Kobiety w ciele Mężczyzny. Ojciec tłumaczył mi, że Bogiem Żydowskim nie jest Złoty Cielec tylko SILNIEJSZY.

 99. towarzysz0 said

  Ad 94
  Panie Marucho!
  „Ja nie muszę nikomu ułatwiać dokonywania czynów, które potępiam.”
  Wg możliwości muszę temu przeszkadzać czynnie. Chronić maluczkiego. To jest NAKAZ BOGA, to nie jest zalecenie.

  Tylko, że my jesteśmy tak słabi i letni, dlatego czyn profesora uchodzi w porównaniu do totalnej obojętności za czyn bohaterski.

 100. Marucha said

  Re 95:
  Co z wami, ludzie, kurwa, zrobiono…
  Co ten Krzysiek, rozumie przez „profesjonalizm”… przestrzeganie kurewskiego „prawa” skleconego przez Żydów dla Polaków?
  Co to dla niego jest „dobro”pacjenta?
  Pierdoły, jak z G*** Wyborczego.

  Lekarz ma leczyć, a nie zabijać.
  Wiedzieli to już starożytni poganie.

 101. Marucha said

  Re 98:
  Ma Pan zupełną rację.
  Jak to jednak wytłumaczyć polskojęzycznym zombie, którym wyoperowano mózgi, a czaszki wypełniono papką G*** Wyborczego?

 102. Luxeuro said

  Ad. 96 – No i będzie potrzebna dzielna walka przeciw Kalifatu. Zamówienia na bron jusz poszły do USA, biznes się kreci.

  Rano bylem zdziwiony kiedy ta piosenkę usłyszałem na falach Polskiego Radia. Czyżby cenzor nie działał? A może chodzi o fakt ze mało kto zrozumie o czym piosenka?

 103. http://nt.interia.pl/galerie/technauka/sting-r12-samolot-vtol-przyszlosci-zdjecie,iId,1521852,iAId,121584#1521851

  Sting R12 – samolot VTOL przyszłości
  „Sting R12 to pojazd zainspirowany samolotem Quinjet należącym do Agentów Tarczy (znani z komiksów Marvela). Ma startować i lądować pionowo, a z jej usług skorzystają zarówno cywile jak i wojsko. VTOL to akronim od Vertical Take Off and Landing, terminu używanego w lotnictwie do określania zdolności samolotu do pionowego startu i pionowego lądowania. Zresztą, mniejsza o detale, ponieważ projekt jest po prostu znakomity.”
  ***
  KOMENTARZE INTERNAUTÓW RACZEJ OBRAŹLIWE, a mój:
  Jest to CZTERDZIESTOKTÓRYŚ Zajob Amerykański dla Przeskoczenia mego Aerobusa stylem Olgi Korbut czyli Saltem Mortale ze ŚRUBĄ: http://www.wandaluzja.com/?p=p_357&sName=olga-korbut/.

 104. Obambo said

  „Co to dla niego jest „dobro”pacjenta?
  Pierdoły, jak z G*** Wyborczego.”

  No i co?, ma leczyć tak jak Chazana?, który skazał to biedne dziecko na cierpienie tak jak i jego rodziców…

 105. Luxeuro said

  Polskie Radio rano informowało o kolejnych planach oddania byłym właścicielom tereny. Tym razem mowa o Saskim Parku. Bufetowa pracuje.

  http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,106541,16146440,Warszawa_oddaje_parki_w_prywatne_rece__Sa_kolejne.html

 106. Marucha said

  Re 104:
  A kto pańskich rodziców „skazał na cierpienie” z takim synem?
  Może stwórzmy „Oddziały Miłosierdzia”, które każdego cierpiącego człowieka zastrzelą dla jego dobra?
  Co z Polakami zrobiono… to tragedia.

 107. Lily said

  Re105;P. Luxeuro,wiedzac kim jest bufetowa,i kogo reprezenuje, to nie ma sie co dziwic. Po prostu swoi,swoim …Smutne,to strasznie,ale prawdziwe.Czy zostalo jeszcze cos w Polsce,czego jeszcze nie przejeli?.Czy jest,drugi tak kraj w E.U(kolchozie),tak traktowany?. Mysle,ze NIE. Prosze zagladnac,na ta strone.

  wellaware1.com

 108. http://turystyka.wp.pl/gid,16720871,title,Najciekawsze-atrakcje-w-Polsce-ranking-TripAdvisor,galeria.html

  Z prospektu wynika, że Kraków i Wrocław biją pozostałych Na Głowę. Ci jadacze fekaliów pruskich piszą np.:
  Miejsce 9. Rynek w Poznaniu:
  „Stary Rynek w Poznaniu, wytyczony w 1253 roku, ma kształt kwadratu o boku 141 m. Jest to trzeci co do wielkości rynek w Polsce i jeden z największych w Europie. Zobaczymy tu charakterystyczny ratusz, wagę miejską oraz niezwykle malownicze domki budnicze – grupę trzy- lub czterokondygnacyjnych wąskich kamienic z pierwszej połowy XVI wieku.”
  Chodzi tu o nadaniu miastu prawa magdeburskiego, co z budownictwem nie miało się wiązać. We Wrocławiu np. patrycjat przyjął Samowolnie prawo magdeburskie po śmierci Henryka II pod Legnica, ale zostało ono uznane dopiero w 1260 r., czego manifestacja jest statua Henryka III Białego na wieży farnej z roku 1260. Na zachodnim bloku Sukiennic jest kartusz rokiem PRZEBUDOWY: 1863 oraz Skutym na polecenie Radcy Cesarskiego Rokiem BUDOWY bloku Zachodniego w VI wieku ne, który przeniesiono ze zlikwidowanego portalu.
  Pierwotny Rynek wrocławski był na placu Solnym a obecny został WYTYCZONY przez Tymoteusza – zięcia Posejdona z Poznania, więc nie radzę walczyć Panem Oceanów Gołą Dupą.
  Wczorajsza „Rzeczpospolita” ma wkładkę „Życie Krakowa” z artykułem: POTRZEBNY ODWAŻNY DIALOG Z HISTORIĄ; rozmowa Moniki Kuc z prof. Krzysztofem Ingardenem o Braku Koncepcji Urbanistycznej Krakowa. Otóż ponad 20 lat temu Pan Profesor AGH narzucał się Doktorowi Skonce, prosząc go m.in. o pomoc w budowie metra krakowskiego. Napisał m.in. coś takiego – że GDYBY MÓGŁ to poszedłby do Wrocławia NA KOLANACH???
  De Skonka dał mi jego listy, ale on stracił entuzjazm i odpisywał mi zdawkowo. Napisałem mu, że budowę metra należy zacząć od rozpoznania kazamat, którymi jeździła kolejka forteczna, ale nie od Wawelu tylko cytadeli austriackiej na Bielanach.
  W związku z artykułem o BRAKU KONCEPCJI przypominam, że najważniejszą dla Krakowa jest promenada TURYSTYCZNA Wawel-Gargamell czyli zamek Królewski na Bielanach, gdyż Wawel był zamkiem Biskupim, zarekwirowanym przez Łokietka po zburzeniu Gargamella przez Jana Luksemburskiego.
  Wobec tego budownictwo Wysokościowe można lokalizować na odległej Północy od Promenady Turystycznej, przy której mogą być tylko hotele i restauracje z przejściami PODZIEMNYMI a sama promenada może być wałem Przeciwpowodziowym. Całą zresztą dzielnicę Zwierzyniecka można traktować jako TURYSTYCZNĄ.

 109. AniaK said

  Hej hej 🙂

 110. Pan Samochodzik said

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2014/07/wojna-stanow-zjednoczonych-z-rosja-juz.html

  GR: Ale jakie jest dokładnie uzasadnienie tych niekończących się wojen?

  Paul Craig Roberts: Istnieje kilka powodów, które wzajemnie się uzupełniają. Jednym jest to, że ideologia neokonserwatywna uderzyła z pełną siłą wraz z upadkiem Związku Radzieckiego. Ta ideologia mówi, że historia wybrała Stany Zjednoczone, aby dominowały na całym świecie, że nie ma alternatywy dla amerykańskiego systemu politycznego i gospodarczego, i że ten wybór historii daje USA obowiązek sprawowania hegemonii nad całym światem.

  Tak więc jest to bardzo silna ideologia, mocniejsza ideologia niż Stany Zjednoczone miały kiedykolwiek przedtem. I to zdarza się w czasie, gdy inne ideologie zniknęły. Ideologia komunistyczna zniknęła, marksistowskie ruchy rewolucyjne zniknęły. To pozostawia USA dominującym państwem na poziomie ideologicznym.

  Innym powodem jest kompleks wojskowo-przemysłowy. Jest to niezwykle duża i potężna grupa interesu prywatnego z elementami rządowymi, takimi jak wszystkie agencje bezpieczeństwa – CIA, Homeland Security, FBI, Pentagon. I pochłania setki miliardów dolarów, prawdopodobnie blisko bilion dolarów rocznie.

  I te pieniądze są bardzo ważne dla tej grupy interesu. Niektóre z pieniędzy podatników zawracają, wracają do Kongresu, do kandydatów na prezydenta, w postaci politycznych dotacji do kampanii wyborczych, zapewniając w ten sposób ich kolejne wybranie na urząd. Tak więc, jest to bardzo silna druga siła – materialny interes, który bardzo korzysta poprzez wojny i groźby wojny.

  I trzecią bardzo silną grupą interesu jest izraelskie lobby. Większość neokonserwatystów to etniczni Żydzi. Wielu z nich to obywatele Izraela i USA. Prawie wszyscy z nich są ściśle związani z Izraelem. W ten sposób neokonserwatywna ideologia amerykańskiej hegemonii wpasowuje się bardzo dobrze w 13 lat wojny na Bliskim Wschodzie, bo te wojny służą celowi, jakim jest pozbycie się państw arabskich, które nie są posłuszne Stanom Zjednoczonym i Izraelowi i które mogłyby stanowić zagrożenie dla polityki izraelskiej ekspansji na Bliskim Wschodzie.

  Tak więc, te trzy czynniki wspólnie, wszystkie wzajemnie się wspierają i pod wieloma względami stoją za tym te same osoby. Neokonserwatyści są izraelskim lobby. Urzędnicy w Pentagonie, w Departamencie Stanu, są również neokonserwatystami. Jest to bardzo silny trzy częściowy fundament, które trzyma się razem.

 111. pan samochodzik said

  Były kandydat na prezydenta USA, katolik syn ojca Irlandczyka i matki Niemki, Patrick J. Buchanan, w swojej książce, „Churchill, Hitler, and the Unnecessary War” („Hitler, Churchill i Niepotrzebna Wojna.” (Crown Publishers, 2008, ISBN 978-0-307-40515-9), twierdzi, że Polska wywołała Drugą Wojnę Światową nadużywając gwarancji brytyjskich i francuskich w 1939 roku i w ten sposób jakoby spowodowała powtórne osłabienie znaczenia Zachodu na świecie, po wcześniejszym, bardzo szkodliwym dla Zachodu wydaniu wojny Niemcom w 1914 roku przez Rosję, Anglię i Francję. Obydwa te twierdzenia Buchanana są błędne.

  http://www.pogonowski.com/?p=2813

 112. Nemo said

  Podsyłam ten krótki horror pani Ani K, Krzyśkowi i Obambo.

  @109 AniaK

  Proszę sobie darować :/

 113. Premizlaus said

  W argentyńskiej katedrze nakręcono bluźnierczą reklamę:
  http://www.pch24.pl/w-argentynskiej-katedrze-nakrecono-bluznierczy-film-,23992,i.html

 114. jaszmija said

  Ad. 102 Luxeuro

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,rufus_wainwright,going_to_a_town.html

 115. osoba prywatna said

  Korwin, Farage i Le Pen: śmiech na sali
  http://blog.wirtualnemedia.pl/jerzy-szygiel/post/korwin-farage-i-le-pen-smiech-na-sali

 116. wi42 said

  Powstancy zostawiaja Slawiansk

  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=60709

 117. Luxeuro said

  Osoba zainteresowania jest Gen. Francisco Franco. Dużo o nim słyszałem ale mało wiedziałem szczegółowo. Był głęboko wierzący, nacjonalista i antykomunista. Dodatkowo napisał książkę na temat Masonerii z ktora walczył. Myślę ze to już kwalifikuje go na usuniecie z władzy jak najszybciej. Co w końcu zrobili bracia robotników z obozu loży czerwonej którzy przyjechali walczyć w Hiszpanii.

  http://www.soczeva.republika.pl/STRONY/xx%20wiek/dyktatorzy/franco.html

  Teraz wiem czemu gdzie rusz to Franco jest przedstawiany jako brat Hitlera lub Diabła. Jego wielki grzech w oczach Międzynarodówki to nacjonalizm i wiara.

 118. Tralala said

  ad 117

  Leon de Poncins – Histoire secrète de la révolution espagnole, Beauchesne et Fils éditeurs, 1941. Éditions Saint-Remi, (ISBN 2845194897)

 119. osoba prywatna said

  Lennon and Maisy Cover -That’s What’s Up

 120. Xe said

  Michelle Obama a Man?

 121. Xe said

 122. osoba prywatna said

  ‚What A Wonderful World’ – Elena Haydurova

 123. towarzysz0 said

  Jak możemy pomóc Panu Prof Chazanowi?

 124. revers said

  z hakowanej poczty mailowej wynika ze na ukrainie obrot organami ludzkimi idzie pelna para

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1764744

 125. Martka said

  o lemingozie

  http://wirtualnapolonia.com/2014/07/04/lemingoza-najwieksza-choroba-swiata/

 126. Zerohero said

  Izrael Szamir
  Fatalny trójkąt: Rosja, Ukraina i Żydzi
  http://prawica.net/forum/38795

 127. szalomista said

  http://lovekrakow.pl/galerie/zdjecie/id/29543

  Szalom P. Mordka! Goje strasznie zadowolone ( a może to jednak żydzi z Polski?)
  Wolontariuszka Grażyna Torbicka też się dołącza!
  Ktoś się wybiera na 24. edycje Festiwalu Kultury Katolickiej w Telavivie?;)

 128. Zex said

  To zabawne, że artykuł o lemingozie opublikował portal, który czci Jana Pawła II i jego herezje oraz uważa Putina za terrorystę, dyktatora i zagrożenie dla Europy i Świata.

 129. JO said

  ad.119. What@s up ? – opanowane przez Demony Dwie Dziewczynki.

  Smutne.

 130. towarzysz0 said

  Pieśń tym razem Małorusów

 131. towarzysz0 said

  Tę pieśń lwowiaka ukraińskiego pasowałaby do nas też

 132. Łukasz Radwan, JAK BRYTYJCZYCY OKRADLI GREKÓW – Akropol bez turystów. ŚWIĘTE WZGÓRZE. W XIX wieku sylwetka zrujnowanego Partenonu stała się jednym z symboli kultury europejskiej; Fakt HISTORIA /Archeologia/, 5-6 VII 2014, s. VI.

  Partenon nie miał cudownych proporcji Artemizjonu, gdyż był budowany z marmuru eubejskiego, gdy Artemizjon z małoazjatyckiego. Ciekawe więc, z JAKIEGO marmuru zbudowano w Kielcach Kopię odbudowanego przez Dianę Artemizjonu. Mógł to by marmur małoazjatycki, gdyż Diana w Wojnie Satrapów zabrała Aleksandrowi również Azję Mniejszą.
  Krążą słuchy, że w skarbcu bizantyjskim na Athosie zgromadzono 2/3 Skarbów Świata, choć niektórzy uważają, że WIĘCEJ. Ja to ignorowałem, aż zorientowałem się, że LabirynTHOS-Athos to Labirynt, którego szukał Prus a olbrzymi skarbiec Aleksandra Wlk. Powinien być ZAPEŁNIONY. Były to:
  I. Łupy Aleksandra Wlk;
  II. Złoto Rzymu, które było SKONFISKOWANYM przez Oktawiana Augusta Złotem Egiptu. Egipt przez TYSIĄCLECIA drenował Złoto Afryki a Egipcjanie lubili się nim chwalić, co ułatwiło Żydom sporządzenie szczegółowego rejestru, co dało Największy Łup w Historii. Zapodane przez Diodora Sycylijskiego Złoto Ramzesa II jest NIEWYOBRAŻALNE, ale Logiczne jako efekt drenażu za stal środkowoeuropejską, sprzedawaną w detalu na wagę złota. Oktawian August potraktował to złoto nie jako Zdobycz Rzymu tylko Łup Cesarski i złożył na Athosie;
  III. Drenaż złota przez Troję na Złotym Rogu, którą Aleksander Wlk przechrzcił na Aleksandrę Trojańską a Konstantyn Wlk na Konstantynopol. Troja była dystrybutorem żelaza i stali z Europy Środkowej – przez tysiąclecia JEDYNEGO tegoż producenta. Żelazo to rozprowadzano po Morzu Śródziemnym i przez kanał Aleksandria-Suez do Afryki Wschodniej, gdzie od Ramzesa III konkurowało ze stalą indyjską.
  IV. Pojawienie się doskonałego Żelaza Armeńskiego, którym Bizancjum zamierzało Podbić Świat, co było POWODEM sfinansowania militaryzmu arabskiego.
  V. Złamanie przez Justyniana monopolu Jedwabnictwa Chińskiego, co zapewniło jedwabnictwu bizantyjskiemu kilkuwiekowy monopol w Europie i na Bliskim Wschodzie, co skutkowało drenażem złota europejskiego.
  VI. Czołowa w średniowieczu Technologia Bizantyjska.
  Z powyższego wynika, że Konstantynopol Bił na Głowę Rzym jako Euroazjatyckie centrum handlowe i technologiczne, toteż wersja, że Konstantynopol zdrenował 2/3 Skarbów Świata – niektórzy twierdzą, że Więcej – nie jest Nieprawdopodobna a w Bizancjum skarbiec był tylko jeden, jako Ośrodek Władzy – na ATHOSIE.
  Athos został zdobyty tylko RAZ, przez Wandalów Śląskich i Afrykańskich, którzy jednak w TOPEROS nic nie znaleźli choć zamordowali 25 tysięcy ludzi – czyli że dostali Większego Zajoba niż Bolesław Dziki przy poszukiwaniu skarbu Czyngis Chana, który Polacy nazwali TYSIĄCLETNIM. Zdobycie Toperos było wstępem do oblężenia przez Moskwę i Rusa Konstantynopola, który został uwolniony w r. 558 przez sprowadzonych z Mongolii Awarów.
  Po Pokoju w Adrianopolu w r. 568 Athos oddano mnichom na prawach Republiki Mnisiej. Gdy sułtan chciał przeszukać Athos to przypłynęły galeony hiszpańskie, które ROZSTRZELAŁY galery tureckie. Galeon miał 30 dział a galera 3.
  Ben Gurion powiedział w Knesecie: WIEDZIAŁEM, ŻE BIBLIOTEKA ALEKSANDRYJSKA JEST WIELKA, ALE WIEDZIAŁEM, ŻE AŻ TAK WIELKA. Zaczęto nagabywać kustosza, który zaczął łagodzić – że Prezydent użył Przenośni i Nie Ma o Czym Mówić, gdyż są to Dary Prywatne – ale skoro Prywatne to DLACZEGOŻ TAJNE???
  Jeśli chodzi tu o Bibliotekę Ptolemeuszy, o której wspomina Adres republiki Mnisiej do Katarzyny Wlk, to znaczyłoby, że Biblioteka ta została KUPIONA przez hitlerowców, w czym mnisi mogli działać w dobrej wierze, że oddają ją PRZECIEŻ Najlepszym Uniwersytetom, ale hitlerowcy postąpili tak, jak z archiwami jezuickimi na Białorusi: WYWIEŹLI DO PALESTYNY.
  Do wkroczenia Armii Czerwonej działała linia żeglugowa Konstancja-Haifa, obsługiwana przez 3 transatlantyki amerykańskie: Kościuszko, Pułaski i Steuber, które woziły Żydów rumuńskich do Palestyny. Na skutek protestów Steubera przemianowano na Strumę, która pływała pod banderą bułgarską. Przeładowaną Strumę zatopił sowiecki okręt podwodny i uratował się tylko jeden Żyd, który był więziony przez władze tureckie na żądanie ambasady brytyjskiej jako HITLEROWIEC.
  Ten Żyd był Hitlerowcem, gdyż płynął do SPRZYMIERZONEJ Z III RZESZĄ HAIFY – co daje do myślenia, że Biblioteka Ptolemeuszy została przewieziona przez Strumę z Athosu do Haify?

 133. krzysiek said

  Co ten Krzysiek, rozumie przez „profesjonalizm”… przestrzeganie kurewskiego „prawa” skleconego przez Żydów dla Polaków?
  Co to dla niego jest „dobro”pacjenta?
  Pierdoły, jak z G*** Wyborczego.

  A przepraszam czy wszyscy mają być wyznawcami Pańskiego „prawa” ?,Posiada Pan takowe moce żeby tworzyć prawo ?.
  Wątpię w to,a przerzucanie całego zła na syjonistów też nie uważam za słuszne,chociaż też nie darzę ich szacunkiem.
  Prawo Polskie obowiązuje wszystkich,czy to się Panu podoba czy nie.

  Nemo powiedział/a

  2014-07-05 (sobota) @ 13:19:22
  Podsyłam ten krótki horror pani Ani K, Krzyśkowi i Obambo.

  Widać że Pan pojęcia nawet nie ma jak teraz usuwa się ciążę,Podpowiem że wywołuje się poronienie.

 134. wi42 said

  Kapital Marksa wg. Katasonowa jest wzorowany na Talmudzie:
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=60697
  (4 min)

 135. Marucha said

  Re 133:
  Słuchaj, człowieku lobotomizowany przez media – nie MOJEGO prawa, ale prawa NATURALNEGO. Prawa Bożego, które uznaje każdy normalny człowiek, nawet niewierzący, nawet poganin.

  A poza tym nawet jeśli godne pogardy „prawo” polskie uznaje klauzulę sumienia – to lekarz ani nie ma obowiązku zabijać, ani innych zabójców rekomendować.

  Teraz zaś proszę o pójście sobie z gajówki. Panu nie jest z nami po drodze.

 136. galazka said

  http://ukraine-human-rights.org/confidential-document-on-ukraine-by-the-rand-corporation-leaked/ wyciekł poufny dokument

 137. Rano 6 VII o 8;00-9;15 w programie Viasat-History-Polsat oglądałem Venece-Film „Średniowiecze”, z tezą, że Zamki powstawały w IX-X wieku. Gdy wiosną 1989 przyjechałem do Badenii-Wirtembergii to zadziwiło mnie datowanie zamków nadreńskich na X-wiek, co było SPRZECZNE z tym, czego uczono mnie na UWr, że Była ZAMKOWA technologia Żelaza w Halsztacie i technologia LEŚNA w Latenie. Znaczyło to, że w Halsztacie rudę i paliwo (drewno i węgiel) przywożono DO ZAMKÓW, gdzie je przerabiano, zaś w Latenie rudę wożono DO PALIWA, jak obecnie.
  Tym wytłumaczyłem fenomen ZNIKNIĘCIA w Latenie kurhanowych grobowców arystokracji celtyckiej, choć arystokracja ta niewątpliwie istniała: W związku z przeniesieniem się technologii Żelaza DO PALIW zamki nabrały charakteru Pałacowego więc arystokracja zaczęła Chować się w KRYPTACH swych zamków. Gdy zmieniał się ród to trumny PRZETAPIANO.
  Tym odatowałem Niemcom zamki nadreńskie na VIII wiek p.n.e. – jako przerabiające szwajcarską rudę westfalskim węglem – bo dymarki były do Wzbogacania rudy – ale oni zaatakowali STALINA Satelitarną Detekcją Złota karmiąc nim Amerykanów i Anglików niczym Rosjan i Francuzów fekaliami pruskimi.
  Ćwierć wieku później okazało się, że też się myliłem. Otóż archeolog niemiecki Heinrich Kusche zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowałem jako LOCHY zamkowe, co zostało Potwierdzone w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkryto na polach ORNYCH wejścia do Tuneli, gdzie stały ZAMKI, które rekultywowano rolniczo.
  Odsyła to ten VENECE FILM Węgrom, gdyż zamek wenecki CASTELLO-Arsenał, budowali od r. 1104 Węgrzy jako Królewski, a rozebrali jako Zbyt Wspaniały by go dać Włochom podczas ewakuacji Wenecji w r. 1177.
  W Badenii Wirtembergii zostałem Zniszczony przez Kochanka Hitlera Francoise Mitterranda, który odatował Mont-Saint-Michel na XIII wiek. Uważał się za Wielkiego Urbanistę: CHCIAŁ ŻEBY PARYŻ BYŁ NAJPIĘKNIEJSZYM MIASTEM ŚWIATA, ale zniszczyłem jego plan Rekonstrukcji MSMich żądając przywrócenia Pierwotnego stanu hydrologicznego a miast Ażurowego Mostu PODZIEMNEGO TRAMWAJU z windami: Miejsce dla Jego Majestatu.
  Na podstawie analogii MSMich z farami meklemburskimi i wrocławską jako Pierwotną doszedłem też do wniosku, że architektura FARNA powstała na Śląsku podczas Wojny Bogów. Pierwszą farą była wrocławska jako II kościół, zbudowany przez starszego syna Posejdona z Poznania Buzyrysa. Asklepios ze Lwowa zabił Buzyrysa i zdobył Wrocław lewobrzeżny, ale zamku Biskupiego bronił młodszy syn Posejdona Innachos – co Wykazałem podczas wykopalisk Franza J. Straussa.
  Innachos zbudował fary dolnośląskie, dzięki którym UTRZYMAŁ wałbrzyski węgiel i kowarskie magnetyty, a potem fary meklemburskie jako Drogę Wojenną do MSMich, co przenosiło dystrybucję żelaza i Wojnę Bogów na Zatokę Biskajską. To tłumaczy też fary południowoniemieckie, jako Obronę Bohemii-Chalibów przed Innachosem, który trzymał drogę Ren-Rodan, którą dostarczał Żelazo i Stal na Morze Sródziemne.

 138. Kar said

  re:121/Joan Rivers

  stara zepsuta do kosci zydowska du_pa.., ktora sieje ferment w Ameryce..to jej zasluga, ze Ameryka wyglada jak burdel mama dzisiaj..

 139. Premizlaus said

  Msza trydencka – za gestami i symbolami kryje się bogactwo Kościoła:
  http://www.pch24.pl/msza-trydencka—za-gestami-i-symbolami-kryje-sie-bogactwo-kosciola,23917,i.html

 140. Griszka said

  @133
  Spędzanie płodu to zwykłe morderstwo a środki poronne były już podawane w starożytności. Rozmawiałby Pan z nami, gdy pańska matka poddała się takiej „nieszkodliwej i nowoczesnej aborcji” albo została do niej przymuszona ? Prawo ludzkie nie jest absolutem. Kiedyś jako profesjonalizm w lecznictwie uznawano ratowanie życia ludzkiego a teraz jak widać priorytetem jest wykonywanie skrobanek i chodzenie na skróty po trupach, także tych najmniejszych.

 141. http://fakty.interia.pl/news-polak-20-razy-biedniejszy-niz-szwajcar-miazdzacy-raport,nId,1463609#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=20399&iwa_block=facts
  Polak 20 razy biedniejszy niż Szwajcar. Miażdżący raport
  41 minut temu

  Jak Polacy wypadają na tle najmajętniejszych Europejczyków, czyli Szwajcarów? Najnowszy raport Global Wealth Databook 2013 wskazuje, że wyjątkowo blado. Okazuje się, że nasze majątki są średnio 20 razy mniejsze niż obywateli tego alpejskiego kraju. Co więcej, przeciętny Polak jest cztery razy biedniejszy niż przeciętny Grek.
  Zdjęcie – Polacy wypadają blado… /© Bauer
  Raport został przygotowany przez Credit Suisse. Majątek jest w nim definiowany jako wartość aktywów finansowych i niefinansowych (przede wszystkim domów, mieszkań i ziemi), pomniejszonych o długi.
  Według raportu, w 2013 r. wartość majątku przeciętnego Polaka to 20,8 tys. dolarów. To ponad cztery razy mniej niż majątek przeciętnego Greka (83,4 tys. dolarów), którego kraj od kilku lat boryka się z głębokim kryzysem gospodarczym. Jednak naprawdę blado wypadamy na tle najmajętniejszych Europejczyków – Szwajcarów; w tym alpejskim kraju jedna osoba zgromadziła przeciętnie majątek o wartości 407,2 tys. dolarów.
  ***
  Sperma jerozolimska uznała UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota za Zamach na Żydowski Monopol Złota czyli AKT WOJENNY. Z tej racji Żydzi oświadczyli maltretowanym przez komunizm Polakom: Chcecie Pokoju to macie go przy Okrągłym Stale, ale POKÓJ BĘDZIE STRASZNY – co oznaczało eksterminację Polaków przez Balcerowiczów czyli AMERYKANÓW. – Dobrze, że powiedzieli, że POKÓJ BĘDZIE STRASZNY czyli gorszy od wojny.
  Przed powstaniem rządu Mazowieckiego-Balcerowicza Polska była SAMOWYSTARCZALNA KAPITAŁOWO i żadnych Dotacji Unijnych nie potrzebowała a teraz sperma jerozolimska uczy Polaków ILE DUPA KOSZTUJE?

 142. http://poczta.wp.pl/d656/indexgwt.html?flg=1#md,uid=12845

  „(…) Po zakończeniu projektu Harwardzkiego pojawił się tak zwany Projekt Houstoński. Jest on wymierzony głownie przeciw Rosji, jako że rozbicie ZSRS, Bloku socjalistycznego oraz Układu Warszawskiego już nastąpiło. Houstoński projekt planuje rozbicie Rosji na strefy okupacyjne i na małe państewka. Syberia ma należeć do USA, Północny Zachód do Niemiec, Południe i Powołże do Turcji, daleki Wschód do Japonii. Tego projektu już się nie da zrealizować i w związku z tym USA wyraźnie zdenerwowały się i przystąpiły do przyspieszenia tempa na ile tylko to się da. Rosja bowiem wywozi 57 % dobywanej ropy, 40 % gazu ziemnego, 90% miedzi, 97 % niklu, 99% aluminium, ale zamiast „obsługi za darmo” zaczęła na tym zarabiać środki na modernizację armii, która według scenariusza amerykańskiego nie miała już istnieć. Pomimo to Zachód wciąż patrzy na Rosję jako na kolonię surowcową. (…)”
  ***
  Mnie zapewniano, że aspiracje terytorialne Turcji w Rosji ograniczają się w Europie do Krymu i Kubania a tu Proszę, Proszę…

 143. Tekla said

 144. Zerohero said

  http://www.autonom.pl/?p=9148

  Wśród jutubowej inteligencji bolszewik Farange robi za rycerza na białym koniu. Jak jest w rzeczywistości?

  . Podobnie było też w zeszłym roku, a działacze UKIP krzewiący „kontrowersyjne poglądy” byli wyrzucani z partii albo nie mogli kandydować w wyborach. Sam Farage wzbudził kontrowersje w marcu, gdy udzielił wywiadowi portalowi homoseksualistów „Pink News”, gdzie miał opowiedzieć się za małżeństwami homoseksualnymi i za pozbawieniem statusu prawnego małżeństwom chrześcijańskim. Lider UKIP tłumaczył później, że wywiad ukazał się bez jego wiedzy i część wypowiedzi była przekręcona, jednak nie przedstawił klarownych poglądów na te tematy. Wcześniej UKIP opowiadało się co prawda przeciwko legalizacji małżeństw osób tej samej płci, ale popierała zawieranie między nimi związków partnerskich. O podobnych kwestiach nie wspomina program ugrupowania, zawierający kilka frazesów. Można jednak dowiedzieć się z nich, że partia Farage’a chce „kontrolować” imigrację, a nie ją zatrzymać.

  Nie trudno się domyślić, że UKIP nie przepada tym samym za nacjonalistami. Farage ma wręcz na ich punkcie obsesję. Wystarczy wejść na stronę jego partii i wejść w formularz zgłoszeniowy. Znajduje się pod nim adnotacja, że w UKIP nie są mile widziani byli działacze Brytyjskiej Partii Narodowej (BNP), Angielskich Demokratów, Frontu Narodowego, Brytyjskiej Partii Ludowej czy Brytyjskiej Partii Wolności. Wrogiem dla UKIP są tym samym działacze tak naprawdę marginalnych ugrupowań, za to swobodnie mogą się do niej zapisywać byli działacze Torysów czy Partii Pracy, odpowiedzialnych za obecność Brytyjczyków w UE i złą kondycję tamtejszej gospodarki, o cywilizacyjnej degeneracji nie wspominając.

 145. Xe said

  @138 Dlatego ma w 100% pewne info z pierwszej ręki i nie musi się bać że ktokolwiek jej coś zrobi jak je ujawni.

 146. JO said

  ULIP wg mnie to taka NOwa Prawica….
  Anglia jest Kontrolowana przez Zydow Zupelnie

 147. http://www.prawy.pl/historia/6245-dzis-mija-68-rocznica-pogromu-kieleckiego

  Pan Jan Bodakowski napisał ładny artykuł na 68 Rocznicę Pogromu Kieleckiego, który jaruzeliści UWIARYGODNILI paląc w roku 1988 kieleckie archiwum UB. Jednak tak jak śledztwo Abwehry w JEDWABNEM było w/s Złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa, tak Pogrom Kielecki SMERSZA był aktem Wojny Ukraińskiej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_322&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-i/, gdyż BEZ POGROMU KIELECKIEGO ARMIA CZERWONA BY NA UKRAINIE Z NKWD PRZEGRAŁA. W trakcie śledztwa w Jedwabnem Abwehra znalazła w Białymstoku uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką, na podstawie czego Oberkommando der Wehrmacht wydał ANTIKOMUNISTISCHBFEHL – podstawę prawną Holokaustu.
  Za Złamanie Planu Barbarossa w Jedwabnem Stalin dał Goldzie 500 mld $ wyznaczając na płatnika Polskę. Komisarzami tej NAGRODY zostali Cyrankiewicz i Gomułka, którzy tą należność uiścili co do grosza; natomiast za Wojnę Ukraińską LWP samo zainkasowało Zapłatę, biorąc w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi 25 tysięcy ton złota na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to zostało podzielone równo między 3 marszałków wojny ukraińskiej: Rolę-Żymierskiego, Żukowa i Broz-Tito-Pindara.
  Tak jak kapitałem politycznym Jedwabnego była KARTA ATLANTYCKA tak kapitałem politycznym Pogromu Kieleckiego był REFERAT BERMANA O JUDEIZACJI POLSKI, który mówi o II wojnie światowej jako ŻYDOWSKIEJ.

 148. Xe said

 149. Listwa said

  Warto zauważyć:

  Jak podaje Nova et vetera nr 14 ( http://www.wieden1683.pl/static/nova-et-vetera/ ) w Instytucie Dobrego Pasterza nastąpił rozłam. W lutym br. powstało Stowarzyszenie kleryckie Grzegorza Wielkiego , założyli je byli członkowie Instytutu Dobrego Pasterza , wśród czterech założycieli jest dwóch polskich seminarzystów kl. Łukasz Zaruski i kl. Bartłomiej Krzych.

  Jak podaje Bractwo św Piotra obecnie z ramienia tego Bractwa w Polsce posługuje tylko dwóch kapłanów ks. Marcin Kostka i ks. Wojciech Grygiel ( http://www.fssp.pl/menu_items/56 )

  Jak podaje Instytut Dobrego Pasterza z ramienia tego Instytutu posługuje w Polsce tylko jeden kapłan ks. Grzegorz Śniadoch ( http://pastorbonus.pl/index.php?page=kaplani-w-polsce) do niedawna był tam ks Sergiusz Orzeszko.

  W obecnym roku nie odbędzie się pielgrzymka Instytutu do Częstochowy , organizowana z powodzeniem od kilku lat. Strona pielgrzymki ( http://bialo-czarno-czerwona.pl/ )Interesujące, że praca ks. Grzegorza we Wrocłwiu przynosiła duszpasterskie efekty, jednak ten ksiądz został przeniesiony do Białegostoku, a wierni z Wrocławia zostali pozostawieni na pastwę soborowia.

  Kilka dni temu w Instytucie został wyświęcony ks. Mateusz Markiwicz dzisiaj odbyła się Msza Św prymicyjna ( http://pastorbonus.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=142&cntnt01returnid=54 ) nt. czterech ostatnich święceń w Instytucie Tu: http://pastorbonus.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=141&cntnt01returnid=54

  Jak podaje Bractwo Piusa X, ks. Sergiusz Orzeszko będący w Instytucie Dobrego Pasterza i tam wyświęcony obecnie będzie sprawował opiekę duchową nad najbliższą pielgrzymką Bractwa ( http://www.piusx.org.pl/pielgrzymka/ )

  Jk podaje „Zawsze Wierni” maj – czerwiec 2014 w dniach 25 – 27 października 2014 odbędzie się międzynarodowa pielgrzymka Bractwa Piusa X do Lourdes. Będą w niej uczestniczyli przełożeni wszystkich dystryktów z delegacjami wiernych. Zapisy od 15 lipca 2014.

  Pożegnanie ks. Karola Stehlina odbędzie się 14 siepnia br w Częstochowie na zakończenie pielgrzymki,a 15 sierpnia 2014 w Warszawie dla tych ktorzy nie będą mogli udać się na pielgrzymkę lub 14 sierpnia do Częstochowy.

  Nadal trwa (z inicjatywy wiernych) zbiór funduszy jako wyrażenie wdzięczności dla ks. Karola Stehlina za 20 lat pracy w Polsce i zasianie – w wielkich trudach – na ziemiach Polskich tego wszystkiego co określamy Tradycją oraz jako materialne wsparcie na rozpoczęcie Jego pracy dla narodów Azji.

  Listwa

 150. JO said

  Czeczenia. O czym myślisz, gdy słyszysz nazwę swojego ojczystego kraju?

  Zuhra Umalatova: Nie mam dobrych wspomnień. Te, które się zachowały, zostały wymazane przez wojnę. Pamiętam, że bardzo dużo płakałam. Rosjanie przychodzili do nas nawet w nocy, kiedy spaliśmy i zabierali z naszych domów to, co akurat było im potrzebne. Właściwie co noc wyprowadzano także mężczyzn z domu. Miałam wtedy może z 9 lat.

  A twoje skojarzenia z Polską?

  Szkoła. Przyjaźnie. Dom.

  Zaaklimatyzowałaś się tutaj?

  Od naszego przyjazdu minęło już prawie 10 lat. Wrócić do Czeczenii na razie nie chcę. Wojna się skończyła, ale tutaj mam szkołę, rodzinę i dużą grupę przyjaciół. Żyje mi się tu bardzo dobrze.

  Dlaczego Czeczenki kojarzą się Polakom z terrorystkami?

  W czasie wojny czeczeńskie kobiety były autorkami samobójczych zamachów, detonując np. ładunki wybuchowe ukryte pod ubraniami. Mściły się za zabite rodziny czy mężów i pomagały mężczyznom w walce z Rosjanami. Istniało przekonanie, że jeśli zginie się na wojnie z niewiernymi, to trafia się do raju.

  Problemem dla pracodawców jest wygląd, a właściwie chustka, której nie mogę zdjąć. Kiedy muzułmanki kończą 15 lat, muszą zacząć ją nosić, bez względu na pogodę czy okoliczności. Tam, gdzie są mężczyźni, nie mogę jej zdjąć, mogę pokazać tylko ręce i twarz. Jestem muzułmanką, więc muszę robić to, co mówi Allah
  Zuhra Umaalatova
  To twoje pochodzenie przeszkadza Ci w znalezieniu pracy w Polsce?

  Problemem dla pracodawców jest wygląd, a właściwie chustka, której nie mogę zdjąć. Kiedy muzułmanki kończą 15 lat, muszą zacząć ją nosić, bez względu na pogodę czy okoliczności. Tam, gdzie są mężczyźni, nie mogę jej zdjąć, mogę pokazać tylko ręce i twarz. Jestem muzułmanką, więc muszę robić to, co mówi Allah.

  Jak to się stało, że zaczęłaś interesować się wizażem?

  Dostałam propozycję zagrania w jednym z odcinków serialu „Misja Afganistan” i mogłam tam obserwować charakteryzatorki przy pracy. Bardzo mi się to spodobało. Zdecydowałam wówczas, że rozpocznę kurs wizażu, a później poszukam pracy w tym zawodzie, by finansowo wspomóc rodziców. Mimo że skończyłam kurs i mam certyfikat, znalezienie pracy okazuje się wyzwaniem.

  Pracodawcy mówią Ci szczerze, że hidżab stanowi dla nich problem?

  Część osób, z którymi rozmawiałam, odpowiadała szczerze, że przez chustkę nie mogą mnie zatrudnić. Nie ukrywano tego. Czasami przyjmowano moją aplikację, zapewniano mnie, że wkrótce się skontaktują, nawet w przypadku odpowiedzi odmownej, ale telefon milczał.

  Wyznawana przez Ciebie wiara też narzuca pewne ograniczenia. Nie mogłabyś przecież pracować np. na planie zdjęciowym czy w telewizji, bo wiąże się to z charakteryzacją mężczyzn. Może w tym tkwi problem?

  Jeśli nie dochodzi do dotyku pomiędzy kobietą a mężczyzną, to nie ma z tym problemu. Mężczyźni zazwyczaj wymagają tylko lekkiego upudrowania, czy nałożenia podkładu, który rozsmarowuje się specjalną gąbeczką. Nie musiałabym więc dotykać bezpośrednio ich twarzy. Jeżeli chodzi o charakteryzację filmową, to mógłby być już kłopot. Wówczas trzeba by było nadać twarzy aktora cechy granej przez niego postaci, doklejać np. część zarostu. Nie mogłabym tego robić.

  A jak rozwiązałabyś kwestię modlitwy w pracy?

  Muzułmanie mogą się modlić niemalże w każdym miejscu, jeśli wykorzystają do tego dywanik modlitewny. Ja zawsze zabieram go ze sobą. Modlę się pięć razy dziennie – pierwszy raz o 4 rano, później ok. godziny 12, 17, 19 i 22. Potrzebuję na to ok. 20 minut. Jeśli byłabym w ciągu dnia bardzo zajęta, modlitwę mogłabym odmówić później, np. w nocy.

  Religia jest dla Ciebie ważna?

  Dla mnie w tym życiu religia jest bardzo ważna, najważniejsza. W religii jest wszystko, więc nie mam ułożonego jakiegoś systemu wartości. Staram się robić to, co mówi Bóg.

  Nie podoba mi się sposób, w jaki Polacy flirtują ze sobą. U nas do ślubu nie można się całować czy dotykać. Na warszawskich ulicach dla młodych ludzi nie stanowi to problemu. Okazują sobie uczucia w otoczeniu starszych osób, czy dzieci, a dla mnie to jest nie do pomyślenia. Taka jest tradycja i ja to respektuję
  Zuhra Umalatova
  Wiara nakazuje Ci także posłuszeństwo wobec męża. Co jeśli Twój wybranek zabroni Ci wykonywać wymarzoną pracę?

  Jeśli mój mąż nie pozwoliłby mi na taką pracę, musiałabym się z tym pogodzić i uszanować jego decyzję. Zrobiłabym to, o co mnie prosił. W naszej kulturze szanuje się nie tylko tzw. starszyznę, ale także męża czy starszego brata. Oczywiście bardzo bym go prosiła o to, by liczył się z moim zdaniem, ale ostateczne zdanie należałoby do niego. W związku z tym, że czeczeńskie rodziny są bardzo liczne, mężczyźni coraz częściej zgadzają się na to, by ich małżonki pracowały i tym samym wspierały domowy budżet. Kulturowo, to na barkach mężczyzny leży utrzymanie rodziny, kobiety zajmują się z kolei prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi.

  A czy mogłabyś wyjść za Polaka?

  Jeśli by był muzułmaninem, to tak. Myślę, że rodzice by mi na to pozwolili, choć nie ukrywam, że czeczeńskie pochodzenie byłoby przez nich mile widziane. W innym przypadku mężczyzna musiałby przyjąć islam.

  Podoba Ci się to w jaki sposób Polacy flirtują ze sobą?

  Szczerze? Nie podoba mi się to. U nas do ślubu nie można się całować czy dotykać. Na warszawskich ulicach dla młodych ludzi nie stanowi to problemu. Okazują sobie uczucia w otoczeniu starszych osób, czy dzieci, a dla mnie to jest nie do pomyślenia. Taka jest tradycja i ja to respektuję.

  Zdarzały Ci się jakieś przykre sytuacje ze względu na twój ubiór?

  Zdarzyło mi się kilka nieprzyjemnych sytuacji, kiedy np. w warszawskim metrze młodzi ludzie zaczęli krzyczeć w moim kierunku, że „Polska jest tylko dla Polaków”. Czasami padały też jakieś określenia typu: „nienawidzę tych muzułmanów”. U niektórych budzę też strach. Kiedy byłam ubrana na czarno, przestraszyły się mnie dzieci, które szły z opiekunkami z przedszkola.

  Uważasz, że Polacy są tolerancyjni?

  Kiedy słyszysz w swoim kierunku takie słowa, to jest ci po prostu źle. Nie ukrywam, że myślę o tym, cierpię i obrażam się na cały świat. Zastanawiam się nad tym, dlaczego ktoś może tak w ogóle mówić. Nie mniej, to są naprawdę jednostkowe sytuacje. Bardzo dobrze się tu czuję.
  Poleć
  Udostępnij

 151. JO said

  Kiedys Polki nie wyobrazaly sobie calowac sie na oczach starszych i dzieci a nawet przed slubem…..

  Kazda Kobieta , ktora tak robi i nosi sie jak qwa to juz nie jest Polka…

 152. Nemo said

  @133 Krzysiek

  Nemo powiedział/a

  2014-07-05 (sobota) @ 13:19:22
  Podsyłam ten krótki horror pani Ani K, Krzyśkowi i Obambo.

  Widać że Pan pojęcia nawet nie ma jak teraz usuwa się ciążę,Podpowiem że wywołuje się poronienie.

  A co to Qurwa za różnica dwulicowy sukinsynu?

 153. Xe said

  Wartościowa stronka? -> http://maciejsynak.blogspot.com/

 154. Lily said

  Chinskie rowery tyle warte, co i wszystko co tam wyprodukowane. Przyslowiowa „lipa w proszku”.

 155. Miłek said

  Ktoś z Państwa, chyba pan Jo wrzucił b. dobry artykuł. Dzięki. Ponawiam ten link, w zalewie przeróżnych informacji może umknąć, a naprawdę warto przeczytać i przemyśleć. Może nawet Gospodarz wrzuci na główną?
  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/2034

 156. hulsz said

  Podczas gdy cała uwaga jest skierowana na bratobójczą wojnę na Ukrainie, w Rosji cichcem wprowadza się nowe prawo, prawdopodobnie najbardziej straszne w skutkach. Zgodnie z tym prawem, od 1 stycznia 2015 roku karta z elektronicznym nośnikiem informacji stanie się podstawowym dowodem tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej.

  a

  Mówi się o tym w projekcie dekretu Prezydenta, zamieszczonego na oficjalnym portalu, dotyczącym przygotowania aktów normatywnych i wykonawczych. W ten sposób to, z czym prawosławny naród walczył przez tyle lat, starają się ostatecznie wprowadzić w życie, przekształcając Rosję w elektroniczny obóz koncentracyjny „nowego porządku świata”. Termin dyskusji publicznej tego prawa kończy się 12 lipca 2014 roku.

  Publikujemy tekst powyższego dekretu i inne oficjalne informacje z „Jednolitego portalu» (http://regulation.gov.ru/project/16116.html?point=view_project&stage=2&stage_id=10765)

  Termin dyskusji publicznej (w dniach): 15

  Daty prowadzenia dyskusji: 27.06.2014 – 7.12.2014

  Adres e-mail do wysyłania przez uczestników dyskusji swoich propozycji: estarkova@fms-rf.ru

  Adres pocztowy do wysyłania przez uczestników dyskusji swoich propozycji:. 107078, Moskwa, Bojarski pier., 4

  Osoba odpowiedzialna: Doronin Roman B.

  Adres e-mail osoby odpowiedzialnej: bdoronin@fms-rf.ru

  PROJEKT

  DEKRET PREZYDENTA FEDERACJI ROSYJSKIEJ O WYDAWANIU I STOSOWANIU DOWODU TOŻSAMOŚCI OBYWATELA FEDERACJI ROSYJSKIEJ NOWEJ GENERACJI

  W celu zapewnienia konstytucyjnych praw i wolności obywateli Federacji Rosyjskiej, w celu poprawy ochrony głównego dokumentu, potwierdzającego tożsamość obywatela Federacji Rosyjskiej na terytorium Federacji Rosyjskiej, a także usprawnienia systemu rejestracyjnej i migracyjnej ewidencji ludności Federacji Rosyjskiej do czasu przyjęcia odpowiedniej ustawy federalnej postanawiam:

  1. Wprowadzić w życie od 1 stycznia 2015 r. podstawowy dokument, potwierdzający tożsamość obywatela Federacji Rosyjskiej na terytorium Federacji Rosyjskiej, wykonany w formie plastikowej karty z elektronicznym nośnikiem informacji, zawierający zapisane na nim w formie wizualnej (graficznej) oraz elektronicznej dane osobowe obywatela, w tym dane osobowe biometryczne, jak również zawierający rozmieszczone na elektronicznym nośniku informacji środki i klucze podpisu elektronicznego, wykorzystywane do tworzenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz inne informacje przewidziane przez ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej (dalej – dowód tożsamości).

  2. Ustalić, że:

  – wydanie dokumentu tożsamości obywatelowi Federacji Rosyjskiej dokonuje się jemu osobiście lub jego prawnemu pełnomocnikowi w trybie, przewidzianym przez rząd Federacji Rosyjskiej;
  – dowód tożsamości stosuje się na terytorium Federacji Rosyjskiej na równi z paszportem obywatela Federacji Rosyjskiej, potwierdzającym tożsamość obywatela Federacji Rosyjskiej na terytorium Federacji Rosyjskiej, jak również ważnym paszportem obywatela ZSRR, wydanym w ustalonym trybie;
  – graniczna ilość wydanych w 2015 roku dowodów tożsamości wynosi 300 000 (trzysta tysięcy) sztuk;
  – umieszczenie na elektronicznym nośniku informacji dowodu tożsamości dodatkowych danych biometrycznych obywatela (wizerunek papilarnych wzorów dwóch palców rąk) odbywa się według życzenia obywatela Federacji Rosyjskiej lub jego prawnego przedstawiciela na podstawie pisemnego wniosku do Federalnej Służby Migracyjnej;
  – tryb stosowania dowodu tożsamości w systemach informatycznych, jak również tryb informacyjno – technologicznego współdziałania organów władzy państwowej, organów samorządowych i organizacji przy realizacji przez nie swoich funkcji, a także przy świadczeniu państwowych, komunalnych i innych usług, dokonywaniu płatności, dokonywaniu istotnych prawnie czynności w formie elektronicznej, określa się zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej, w tym o świadczeniu usług państwowych, komunalnych i innych;
  – ewidencja, w tym ewidencja zautomatyzowana, wydanych dowodów tożsamości, włącznie z informacjami i danymi, umieszczonymi na dowodzie tożsamości, prowadzona jest przez Federalną Służbę Migracyjna;
  – obywatel nie ma prawa do posiadania dokumentu, potwierdzającego jego tożsamość, równocześnie dowodu tożsamości i paszportu obywatela Rosji lub ważnego paszportu obywatela ZSRR.

  3. Rządowi Federacji Rosyjskiej:

  a) w okresie 2 miesięcy opracować i wnieść do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej projekt ustawy federalnej „O podstawowym dokumencie, potwierdzającym tożsamość obywatela Federacji Rosyjskiej, a także wnieść zmiany do Ustawy Federalnej” O organizacji świadczenia usług państwowych i komunalnych”;
  b) określić porządek przeprowadzenia próbnego użytkowania;
  c) w terminie do 1 października 2014 roku zatwierdzić wykaz informacji i danych, umieszczanych na dowodzie tożsamości, wzorzec dowodu tożsamości, opis dowodu tożsamości, wymagania techniczne dotyczące dowodów tożsamości, a także zatwierdzić wzorzec i opis tymczasowego dowodu tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej;
  g) zapewnić, poczynając od dnia 1 stycznia 2015 r., wykonanie dowodów tożsamości;
  d) zapewnić w terminie do 1 grudnia 2014 roku wniesienie poprawek i uzupełnień do ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej w sprawie podatków i opłat w odniesieniu do ustalenia opłaty państwowej za wydanie i zamianę dowodów tożsamości;
  e) w terminie do dnia 10 listopada 2014 roku zatwierdzić porządek sporządzania, wydawania, zamiany, uznania nieważności i zniszczenia dowodów tożsamości.

  4. Federalnej Służbie Migracyjnej i jej organom terytorialnym, położonych w Republice Krym, mieście o znaczeniu federalnym Sewastopolu, kraju Krasnodarskim i województwie Rostowskim, zrealizować od dnia 1 stycznia 2015 roku na życzenie obywateli Federacji Rosyjskiej wydawanie dowodów tożsamości.

  5. Niniejszy dekret wchodzi w życie z dniem jego oficjalnego opublikowania.

  Prezydent
  Federacji Rosyjskiej
  Władimir Putin

  NOTATKA WYJAŚNIAJĄCA

  do projektu dekretu Prezydenta Federacji Rosyjskiej „ O wydawaniu i stosowaniu dowodu tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej nowej generacji”

  Projekt dekretu Prezydenta Federacji Rosyjskiej „ O wydawaniu i stosowaniu dowodu tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej nowej generacji” (dalej – projekt dekretu), został przygotowany przez Federalną Służbę Migracyjną Rosji wspólnie z Ministerstwem Komunikacji Rosji, Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego Rosji i Ministerstwem Finansów Rosji, jako wykonanie punktu 1 protokołu ze spotkania u Premiera Federacji Rosyjskiej w dniu 16 czerwca 2014 roku.

  Liczba DM-P10-48pr.

  Projekt dekretu ma na celu zapewnienie realizacji projektu dotyczącego wprowadzenia głównego dokumentu, potwierdzającego tożsamość obywatela Federacji Rosyjskiej na terytorium Federacji Rosyjskiej, wykonanego w formie plastikowej karty z elektronicznym nośnikiem informacji, zawierającym zapisane na nim w formie wizualnej (graficznej) oraz elektronicznej dane osobowe obywatela, w tym dane osobowe biometryczne, jak również zawierającym rozmieszczone na elektronicznym nośniku informacji środki i klucze podpisu elektronicznego, wykorzystywane do tworzenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

  Projekt dekretu nie jest sprzeczny z realizowanymi w Federacji Rosyjskiej państwowymi programami rządowymi w dziedzinie polityki migracyjnej.

  Realizacja projektu dekretu będzie wymagać wydatkowania w 2015 roku dodatkowych środków z budżetu federalnego Federacji Rosyjskiej w wysokości 200 milionów rubli, które zostaną w pełni zrekompensowane w roku 2015 w wyniku opłat za wydawane dowody tożsamości.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

 157. Nyndro said

 158. NyndrO said

 159. NyndrO said

  Ja tak walę tymi linkami człowieka niby-młodego,bo wiem,że Pan Kierownik mnie akceptuje. Ja to robię w szacunku do Was,Drodzy Państwo.Jestem z Wami,bo porządek jest podstawą Cywiliacji,a cywilizacja jest warunkiem porządku..A ja próbuję ino tylko powiedzieć,że debile też tu zaglądają i nie jesteście tacy w-cale najmądrzejsi 😉 . Debilem jestem ja,a najmądrzejszym nie jest Pan YO. Chociaż bardzo dobry kumpel to jest mój.Noszę sztruksy.

 160. NyndrO said

  A jeźli o Gajówę,to bardzo Was kocham i idę wymieniać kierunkowskaz w moim motorze.

 161. NyndrO said

  Bo mi się pizgnął na parkingu.Opiszę Wam mój debilizm.Se ustawiłem bydle 350 kg. na centralnej stopce.Myłem,myłem.Gleba podmokła,zmiękła.I się mój Konik przewalił się .Wniosek? Nie podlewać! NIe myć! Przeparkować.

 162. marrkerr said

  Wreszcie coś optymistycznego. Hołota obśmiewa naszą wiarę, a każdy decydent trzęsie porami, by nie narazić się hołocie. Tym razem było inaczej.

  http://wpolityce.pl/kultura/203825-zero-tolerancji-dla-przesmiewcow-wiary-katolickiej-dyrektor-osrodka-kultury-w-rabce-odwolala-wystep-kabaretu-limo

 163. marrkerr said

  http://www.rp.pl/artykul/68342,1123687-Zapomniana-rata-za-polskie-F-16.html

 164. Zdziwiony said

  KL Warschau prawdziwą przyczyną Powstania Warszawskiego

  http://abelikain.blogspot.se/2013/08/kl-warschau-prawdziwa-przyczyna.html#!/2013/08/kl-warschau-prawdziwa-przyczyna.html

 165. JO said

  ad.160. Spotkalem sie ze stwierdzeniem, ze Warszawiacy „powstancy” wyszli by na niemcow z Rozkazem czy bez za bestialstwo Okupacji.

  To dla mnie jest rowniez dowod na Brak Boga w Warszawiakach a Grzech Rozpaczy … I inne spowodowal, ze Warszawa 44 Jest Wstydem dla Polakow…..procz Dzieci Walczace….

 166. The Economist: WĘDRÓWKA NARODU WYBRANEGO PRZEZ SAHARĘ W SANDAŁACH CZESKICH pod przywództwem Mojżeszki Merkel.

  Kilka lat temu pisałem, że wszyscy, którzy podają rękę Kanclerz Merkel, podlegają śledztwu Satelitarnej Detekcji Złota. Mówi się, że elity władzy (burżuazja polityczna, plutokracja) są skorumpowane, ale Niemcy wyszli z Kazusu Harwardzkiego KRYMINALIZUJĄC elity polityczne satelitarną detekcją złota.
  W wyniku rewolucji Solidarnościowej władzę w Europie objął holokaustyczny harem Boskiego Adolfa, który znamy jako Listę Schindlera. Dystrybutora NKWD SDZł, nałożnika Hitlera Bronisława Geremka zaszczułem wprawdzie na śmierć, ale jego następcą została stasistówka Merkel, córka Żydówki gdańskiej, która pracowała w gdańskim Neptunie, gdzie była rezydencja Fuehrera, w której mieszkał Kochanek Hitlera Francoise Mitterrand. Dla „wykluczenie tego” Stasi Odmłodziło tą Żydówkę, że niby była Za Młoda na obsługę seksualną kompanów Adolfa.
  Niemcy wyszli z Kazusu Harwardzkiego karmiąc Amerykanów i Anglików złotem z Satelitarnej Detekcji dla granicy żydowsko-niemieckiej na Wiśle: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski/ i Missisipi. Oczywiście tylko tych, którzy są masonami czyli mają spermę jerozolimską do fakira indyjskiego. Fakir, jako Emin Babilonu, miał haremów kilka, z którymi płodził RABINÓW dla Talmudu Babilońskiego.

 167. Brat Dioskur said

  Mundial w koncowej fazie a tu zadnych komentarzy a zdarzaja sie ciekawe rzeczy.Mecz Argentybna-Belgia …flaga argentynska jest biala z dwoma jasnoniebieskimi poziomymi pasami i oto kamerzysta w morzu argentynskich flag wylapuje flage …izraelska!Laikom sportowym wyjasniam ,ze podobnie jak my ,Izrael nie zakwalifikowal sie do Mundialu mimo tego znalazl sie ktos ,kto przypomnial o jedynej demokracji na Bl.Wschodzie!
  Nie milknie fala zlorzeczen na hol. portalach z powodu nieslabnacego naplywu azylantow!Brakuje juz miejsc dla ich zakwaterowania i juz otwiera sie nieczynne koszary,ktorych w Holandii sporo ,bo chyba 2/3 sil zbrojnych jest zredukowane.jezeli z poczatkiem lat 90’Holandioa miala prawie 1300 czolgow to dzisiaj juz ani jednego!Ale i koszarow juz brakuje i wiec otwiera sie punkty przyjecia na duzych barkach…. i oto w postepowej Holandii spadkobierczyni Erazma i Spinozy internauci proponuja te barki ,jak sie wypelnia ,wyprowadzic na otwarte morze i zatopic!

 168. AniaK said

  Pragnę w tym miejscu Wszystkich poinformować, że jeszcze żyję, i za życia, żadnej mszy w swojej intencji nie zamawiam. Z pieniędzmi krucho. 🙂 Jeżeli jestem czyimś wyrzutem sumienia, to albo proszę zrobić ze mną „porządek: do końca, albo trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Samobójstwa popełnić nie planuję, bo jestem osobą wierzącą. 🙂

 169. AniaK said

  „porządek” do końca….

 170. Luxeuro said

  Ad. 159 – „Resort finansów zaskoczył premiera wielkim wydatkiem.” – Ten pajac Hajdarowicz powinien pisać komiksy.

 171. Luxeuro said

  Ad. 163 – ” morzu argentynskich flag wylapuje flage …izraelska!Laikom sportowym wyjasniam ,ze podobnie jak my ,Izrael nie zakwalifikowal sie do Mundialu mimo tego znalazl sie ktos ,kto przypomnial o jedynej demokracji na Bl.”

  Też to zauważyłem. Ujecie było takie ze znajdowała się ona w środku ekranu.

 172. Luxeuro said

  Ad. 160 –
  „A jednak taką próbę podjęto…

  – Próbę odebrania dotacji podjęła administracja urzędu miasta, a konkretnie komórka odpowiedzialna za inwestycje. Wobec przewidywań, że pomnik nie zostanie zbudowany w tym roku – dlaczego, jeszcze powiem – postawiono wniosek, żeby dotację przesunąć na rok 2005 na inne cele. Było to działanie dowolne, ponieważ niewykorzystanych dotacji imiennych się nie cofa, można je tylko przesunąć na następny rok, zachowując ten sam cel. Dowiedziawszy się o tym, Komitet wystosował listy protestacyjne do prezydenta miasta, do przewodniczącego Rady Warszawy, podniósł alarm w prasie… Pożaliliśmy się też przedstawicielom Polonii, którzy postępowanie urzędników ratusza odbierają jako zupełnie niezrozumiałe.
  W rezultacie, pod naciskiem opinii publicznej, dotacja została przywrócona.”

  Prezydent Warszawy
  „Lech Kaczyński (18 listopada 2002 – 22 grudnia 2005)”

 173. zeev said

  Ktoś to wyjaśni…???…

 174. sleszowiak said

  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/348
  poczytajmy o „klasykach” kacerstw i obrzydliwości

 175. Zerohero said

  Pustka intelektualna ruchu narodowego.

 176. revers said

  wlasnie pod granica z Rosja za Luganskiem bohaterska junta rozwalila caly autobus z dziecmi i kobietami, brawo , slawa ukrainie i ich mococdawcow z lacholandii, usraela, jewroeuropejsa.

  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201407071602-nhnp.htm

  no i kryminalnych medii.

 177. Griszka said

  @176
  Me(n)dia niezawodnie zrzucą wszystko na separatystów. W końcu kogo obchodzi ósme przykazanie ?

 178. http://naszeblogi.pl/47998-tusk-caly-czas-byl-alfonsem-giertycha

  TUSK CZAŁY CZAS BYŁ ALFONSEM GIERTYCHA – 2014-07-07 12:14

  „Giertych odradzał Nisztorowi publikację książki o Janie Kulczyku. „…„ Będzie ścigał Cię do końca świata. Wszystkimi możliwymi metodami. (…) **Wyjdzie książka, oni cię pozwą za chwilę. Ty nie wyrwiesz kasy ja nie zarobię kasy. Faktem jest, że jak sprzedamy mu tę książkę, to książka nie wyjdzie. To jest prawda. Ale ty musisz, słuchaj, za tyle kasy to ty napiszesz następną książkę. No, o kimś innym „..”Piotrek, moja ostateczna propozycja: cztery stówy (400 tys. – dop. red.) i dziesięć pro (chodzi o procent od tego, co uda się wyciągnąć od Kulczyka). (…) Możemy taki „way of life zrobić”. Ty będziesz pisał, a ja będę, słuchaj, sprzedawał to. Dawał ci support prawny „…”Za robotę masz zapłacone pięć razy tyle, co dostaniesz w najlepszym wariancie megabestsellerów. I zabieramy się za następnego gościa [miliardera – red.], tak? Bo dla mnie to jest biznes. Ja na tym zarobię. Nie ukrywam „..”Masz materiał na następną książkę, to możemy zrobić firmę , tak? Ja daję opiekę prawną. Wszystko załatwię tak, żeby było koszerne. Ty zbierasz materiały, ty piszesz, zadajesz pytania „…(źródło)
  ***
  Giertych CHWALI SIĘ, że to on Obalił rząd Kaczyńskich, a to znaczy, że to londyńska loża masońska wyszukała Alfonsa Tuska i „dała go” Angeli Merkel, żeby zrabować Złoto Włastów z Modlina??? Giertych deklaruje się jako Zawodowy Szantażysta.
  Stąd zaś o Jeden Krok do PODWÓJNEGO Marszałka KGB Koziny, który UCIEKŁ DO ANGLIKÓW.

 179. NyndrO said

  Nie szamać! * http://kobieta.onet.pl/moda/sexy-pink-dekolty-oraz-opalone-nogi-czyli-modowe-wpadki-w-swiecie-politykow/6kmwb

 180. RECHABILITUJĄ Ławrientija Berie w Rosji - Żydowska V kolumna PRZEJMUJE władze na uniwersytetach w Rosji ! said

  Żydzi z obywatelstwem rosyjskim zamieszkali w Rosji skrzyknięci w jeden silny network maksymalnie WSPERANI finansowo oraz politycznie z zewnątrz przez „międzynarodowego żyda” zwłaszcza z USA zaczynają po całości OSACZAĆ na kierowniczych stanowiskach instytucje naukowe, uniwersytety w centrach intelektualnych obecnej Rosji.

  Ta zgraja utworzyła V kolumnę, która przejęła w swoje szpony centralne wszystkie media w Rosji.

  Obecnie ta V kolumna bardzo silnie pracuje nad tym, aby sfabrykowac RECHABILITOWAC, wybielic wszystkich największych KOMUNISTYCZNYCH morderców ŻYDOWSKICH z Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, a w tym LUDOBUJCĘ żyda Ławrientija Berie – Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych ZSRR (NKWD, ros. НКВД – Народный комиссариат внутренних дел) który wydał wydał i podpisał wyrok śmierci na 25 tysięcy Polskich oficerów i wyłapaną inteligencję po 17 września 1939 roku po zajeciu polskich terytoriów przez Armię Czerwoną na bazie niemiecko-żydo-rosyjskiej umowy Paktu Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939r.

  „Нераскрытые тайны”: Кого расстреляли вместо Берии в бункере МВО:

  http://www.m24.ru/videos/41868

  Intencją żydowskiej V kolumny prosperującej w obecnej Rosji jest wybielanie żydowskich komunistycznych oprawców oraz wyniesienie ich na cokoły pomników jako „męczeników bohaterów” w obecnej Rosji i USA, a potem całego świata.

  Pierwszy pomnik ma być budowany na cześc żyda rosyjskiego „męczenika” Ławrientija Berii.

 181. hulsz said

  ad.175 co to kurwa ma byc trzech zydkow Zawisza Winnicki trzeciego nazwika zapomnialem i jeden glupi Polak

 182. hulsz said

  ad.180 a niby co w tym dzinego??Ci co mysleli ze Rosja to wolne od zyda panstwo albo sa debilami albo ich udaja

 183. Marek said


  wypowiedź ks Małkowskiego z 2011 roku

 184. zeev said

  Цветет ТА Украина! :)))))
  Вызывает вопросы судьба собранных для армии денег. «Куда деваются эти деньги? Воруют! Уже три месяца мы про это говорим, и ни одного негодника не уволили и не посадили!
  http://vybor.ua/news/vorovstvo_pomoshchi_dlya_ukrainskoy_armii_dostiglo_gigantskih_masshtabov.html
  http://iskatel-2014.livejournal.com/77721.html

  2 июля возле здания Кабинета министров проводили акцию-протест Тарифный Майдан.
  Активисты требуют, чтобы власть отменила поднятие тарифов на свет и воду.
  Не понимаю. Им же сказали что тарифы это требование МВФ и условие ассоциации с ЕС. И во время майдана говорили и после. Они что, реально тупые?

  http://kp.ua/politics/460245-semia-poroshenko-nosyt-lechebnye-vyshyvanky-a-u-liashko-zaschytnye-uzory

  Адвокат Тимошенко под шумок торгует органами украинских солдат
  http://novorus.info/news/interesno/24743-advokat-timoshenko-pod-shumok-torguet-organami-ukrainskih-soldat-.html
  http://ukraina.ru/news/20140705/1009726077.html

  Глава «Нафтогаза» признал, что Украине может не хватить топлива и призвал жителей экономить.
  Украине зимой может не хватить газа, жители должны экономить топливо.
  канешна могут! нам начальник жека
  уже сообщил, что с нового года горячей
  воды можно не ждать. кста – у нас ее нет
  и сейчас (как во многих киевских домах)
  http://russian.rt.com/article/39637#ixzz36jAS5Nrt

 185. NyndrO said

  http://i1.pudelekx.pl/a6ae312186c818d9aa5117792a46c011001b1a51/charlize-theron-sports-small-flower-top-her-right-foot-jpg

 186. NyndrO said

  http://chomikuj.pl/files-kass/Literatura/Louis+F.+Celine

 187. Siggi said

  Było,nie było?

  Ukraina: Amerykański gwałt na demokracji

  Na zdjęciu: Zofia Bąbczyńska.
  W sprawie Ukrainy powstał niewidzialny mur, za którym to, co w demokracjach Zachodu jest uznane powszechnie za niedozwolone, karalne a w Rosji przez Zachód publicznie potępiane i nagłaśniane, na Ukrainie – jest dozwolone, aprobowane a skandale wyciszane. Prawo międzynarodowe i demokratyczne standardy – na Ukrainie zostały zdeptane relatywnym traktowaniem i podwójnymi standardami.

  W fajerwerkach politycznych tyrad i gestów USA i UE, sugerujących dążenia Zachodu do stabilizacji i położenia kresu masakrze ludności na południowym wschodzie Ukrainy, władze Kijowa w represjach wobec zbuntowanych regionów poszły na całość.

  Po zaprzysiężeniu nowego prezydenta, sięgnięto po najcięższą broń i zastosowano niedozwolone środki militarne wobec ludności. Premier Ukrainy zapowiedział, że będzie unicestwiał „podludzi”, generalicja – że należy przeprowadzić przesiedlenia i czystki etniczne. Ludność w obrębie działań wojskowych odcinana jest od dostępu do wody i energii, bombardowane są szpitale i obiekty socjalne. Zdesperowani ludzie uciekają przed wojną do Rosji, na Krym lub na zachód Ukrainy. Liczba ich sięga dziesiątków tysięcy, co potwierdza ONZ. Polska uchodźcom z Ukrainy odmawia azylu.

  Ukraińska Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Kraju zapowiedziała jednostronną demarkację granicy z Rosją a prezydent Proszczenko – że wstrzyma działania wojenne dopiero wtedy, gdy Ukraina będzie miała kontrolę nad swoimi granicami.

  Bojówkarze z Prawego Sektora zdemolowali teren ambasady rosyjskiej w Kijowie a pod ambasadą, szef ukraińskiej dyplomacji śpiewał publicznie sprośne piosenki o Putinie, nazywając go wulgarnym określeniem penisa. Do szerokiego asortymentu szykan wobec rosyjskiej żurnalistyki, pracującej na Ukrainie dorzucono ostrzelania.

  Wielomiesięczne i bezowocne domaganie się Rosji od Ukrainy zapłacenia miliardowych (USD) rachunków za gaz i zakręcenie w efekcie kurka z gazem dla niewypłacalnego klienta, media zachodnie potraktowały, jako skandal i naciski polityczne, choć przyznały, że w obrocie towarami na wolnym rynku, to, co robi Rosja jest to normalną praktyką.

  Zachód bez względu na bilans ofiar prowadzi na Ukrainie wojnę z Rosją. Przy czym pod pojęciem Zachodu należy rozumieć, w tym przypadku, USA i transatlantyckie lobby w UE i Kanadzie. Do tego chóru antyrosyjskiego włączyły się też niektóre państwa członkowskie Rady Bezpieczeństwa ONZ, blokując rezolucje potępiającą Ukrainę za napad na rosyjską ambasadę.

  Polska także ma swoje za uszami. Sprawę zamordowanego na Ukrainie w niewyjaśnionych okolicznościach polskiego historyka, MSZ radykalnie wycisza, twierdząc, że to na „życzenie rodziny”.

  Od zaprzysiężenia nowego prezydenta na Ukrainie nie minęły 2 tygodnie a rozzuchwalone władze Kijowa zdają się mówić polskim przysłowiem: „hulaj dusza, piekła nie ma”.

  Zachodnie media za całe ukraińskie zło nadal obarczają Rosje. „Nadzieje, które pojawiły się po wizycie prezydenta Rosji Władimira Putina w Normandii, okazały się złudzeniem. Moskwa traktuje Ukrainę w niezmiennie brutalny sposób” – pisze „Die Welt”, po decyzji Moskwy wstrzymania dostaw gazu dla Ukrainy.

  Mimo tego całego medialnego jazgotu, Rosja konsekwentnie i systematycznie prowadzi działania mające na celu powstrzymanie masakry ludności na Ukrainie. Są to działania dyplomatyczne, wielokierunkowe i jak się okazuje skuteczne.

  Zastrzelenie dwóch dziennikarzy rosyjskich w Ługańsku i blokada w RB ONZ rezolucji w sprawie ataku na ambasadę w Kijowie – przelały jednak miarkę cierpliwości Rosji. 17 czerwca późnym wieczorem prezydent Władimir Putin siegnął po telefon i zadzwoni do prezydenta Proszczenki. Komunikat Kremla jest bardzo lakoniczny. Natomiast skutki tej rozmowy – znamienne.

  Nie wiem jakich argumentów użył w tej rozmowie prezydent Rosji wobec Piotra Proszczenki, ale w ciągu 12 godzinach prezydent Ukrainy ogłosił jednostronne wstrzymanie działań militarnych na południowym wschodzie kraju, w celu ustabilizowania sytuacji, o co od tygodni zabiegała Rosja. Zdymisjonował też Andrija Deszczyca, szefa ukraińskiej dyplomacji, który cztery dni wcześniej, w czasie burd pod rosyjską ambasadą wulgarnie wyzywał prezydenta Putina. Zapowiedział również wcześniejsze wybory, a tym samym zmianę rządu.

  Także zabiegi Siergieja Ławrowa przyniosły pożądany przez Rosję skutek – RB ONZ potępiła zabicie rosyjskich dziennikarzy, a szef francuskiej dyplomacji przystąpił do współpracy z Rosją nad rezolucją RB ONZ dot. sytuacji na Ukrainie. Jednocześnie, podczas zamkniętego posiedzenia Dumy Państwowej, minister obrony FR Siergiej Szojgu oświadczył, że siły zbrojne Rosji są przygotowane na każdy rozwój sytuacji na Ukrainie.

  Amerykański gwałt na pryncypiach demokracji nie przyniósł pożądanych efektów na Ukrainie. Wystarczył jeden telefon z Kremla, by to udowodnić. Kolejna partia na politycznej szachownicy w rozgrywce z Zachodem przyniosła zwycięstwo Władimirowi Putinowi.

  Zofia Bąbczyńska-Jelonek, publicystka polska
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_06_20/Ukraina-Amerykanski-gwalt-na-demokracji-6824/

 188. osoba prywatna said

  Janusz Rewiński: nie wierzę, że wybory w Polsce są przeprowadzane uczciwie.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/janusz-rewinski-nie-wierze-ze-wybory-w-polsce-sa-przeprowadzane-uczciwie/158vt

 189. Boydar said

  Siara jest git.

 190. Luxeuro said

  Karuzela się kręci

  http://fakty.interia.pl/polska/news-wyrok-ws-grudnia-70-odroczony-do-30-czerwca,nId,1447397#commentsZoneList

 191. revers said

  Jaruzelski juz umarl smiercia naturalna, a tow. Kociolek z Gdanskiej egzekutywy lat 70-tych nie ruchawy.

  Podobne cyrki sluza jako przykrywki PsyOp na zachodzie, tam tez znaleziono ostatnio 17 straznikow z majdanka, a majdan na ukrainie rozkreca sie w najlepsze.

  nawet doradcy usraelscy doradzja huncie wojskowej w kijewie, juz otwarcie-nie kryja sie, podobne Majdankowo-Obozowe rozwiazania w ukrainie wschodniej, czyli masowe egzekucje i oboz smierci.

 192. Tralala said

  Czy u Panstwa takze Gazeta warszawska otwiera sie pusta biala strona ?

 193. hulsz said

  Ukraina – Wojna żydów przeciwko Rosjanom

  Ukraina – Wojna żydów przeciwko Rosjanom.

  Żydowscy przywódcy euromajdanu. Żyd Zisels przemawia z kartki do ogłupionego tłumu.
  Żydowscy przywódcy euromajdanu. Żyd Zisels przemawia z kartki do ogłupionego tłumu.

  Jest jedna morda, wielokrotnie sądzona w ZSRR za „oszczercze wymysły, które zniesławiają radziecki ustrój państwowy i społeczny”. Ten niedoróbek nazywa się Josif Zisels, żydowski działacz społeczny Ukrainy, członek Rady Nadzorczej ukraińskiego Komitetu Helsińskiego ds. Praw Człowieka. W czasach radzieckich uczestnik ruchu dysydenckiego i ruchu praw człowieka w ZSRR, członek Ukraińskiej Grupy Helsińskiej (UGH), pracownik Komisji Roboczej ds. wykorzystania psychiatrii w celach politycznych, dystrybutor samizdatu, aktywista żydowskiego ruchu narodowego.

  Czytając jego wywiad opublikowany w gazecie „Panorama” (USA), jeszcze raz przekonujemy się, że w ZSRR nikogo niepotrzebnie nie zamykano. Na terytorium Ukrainy i Donbassu po stronie żydowskiej władzy kijowskiej znajduje się kilka tysięcy izraelskich wojskowych. Rosyjsko-putinowska propaganda przemilcza ten fakt i mówi o tym, że są to jakoby amerykańscy najemnicy. Ale to łgarstwo. W okolicach lotniska Donbassu, podczas jego szturmu, zostało wziętych do niewoli, przez powstańców pospolitego ruszenia, 5 (pięciu) wojskowych z armii izraelskiej. W związku z tym tego samego dnia miała miejsce rozmowa Putina z izraelskim premierem. W wyniku tej rozmowy już następnego dnia rankiem jeńcy zostali przejęci od powstańców przez speców z GRU RARF. Zapłacono za nich i zażądano gwarancji nierozpowszechniania tych informacji stanowiących tajemnicę państwową. Istnieje video z przesłuchania i przekazania tych żydów w ręce GRU a także fotokopie dokumentów i fotografie tych osób. Jedyna rzecz, która powstrzymuje od publikacji tych materiałów, to zagrożenie zamordowaniem świadków, w tym ich rodzin. O tym fakcie otwarcie powiedzieli pracownicy GRU. Tymczasem od kierownictwa Donbassu żąda się zezwolenia na wprowadzenie na terytorium Donbassu batalionu Alia z Izraela.

 194. Boydar said

  @ Pani Tralala

  Shakowali im stronę. Pod spodem jest shit reklamowy. Tylko o Apaczu zapomnieli (chyba), bo wirusów w downloadzie nie ma.

 195. Griszka said

  http://prawy.pl/z-zagranicy2/6277-uniwersytet-w-cambridge-pedofilia-jest-normalna-dla-mezczyzn

  Tacy ludzie chodzą na wolności i jeszcze organizują tzw. konferencje naukowe…

 196. zawisza said

  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/lektura-gonca/siedem-dni-ze-stanem-tymi%C5%84skim-codzienno%C5%9B%C4%87-z-szokow%C4%85-transformacj%C4%85-w-tle-17.html

  Tak więc pod szyldem masowego ruchu pracowniczego „Solidarności” o niepodległościowym charakterze, wdrażano skrajnie antynarodowy i skrajnie antypracowniczy plan terapii szokowej. Tego w historii demokratycznego ruchu związkowego w Europie nigdy jeszcze nie było. Duże zaufanie, jakie większość polskiego społeczeństwa miała do „Solidarności”, jako gwaranta interesów polskiego świata pracy i polskich aspiracji narodowych, zostało użyte do ekonomicznego i politycznego zdławienia tego świata i tych aspiracji. Można przypuszczać, że gdyby to komuniści chcieli wdrożyć plan Sorosa-Sachsa, jako na przykład plan Wilczka, masowy opór społeczny by im to uniemożliwił.

 197. Boydar said

  aaalleeeee o coo chooodzi ???

 198. Siggi said

  To jest glowny problem;…wchodzić,czy nie …

  Tajemnice ukraińskiej gospodarki.
  Eksperci z Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) nie rozumieją, co się dzieje z gospodarką Ukrainy. Przedłużyli nawet swoją roboczą wizytę w Kijowie, aby zgromadzić więcej informacji. Na razie odłożyli transfer drugiej transzy pomocy finansowej. Jednak dla większości analityków sytuacja na Ukrainie jest całkowicie jasna: kraj i tak był na skraju bankructwa, a rozpętana przez Kijów wojna domowa niszczy resztki infrastruktury i przemysłu.

  Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) jeszcze w kwietniu podjął decyzję o udzieleniu Ukrainie dwuletniej pożyczki w wysokości 17 miliardów dolarów. Pierwsza transza – nieco ponad 3 miliardy – szybko została przelana, jeśli chodzi o drugą – pojawiły się trudności. Fundusz tłumaczy zwłokę „szybko zmieniającą się sytuacją w kraju oraz potrzebą omówienia z rządem wielu spraw”.

  Najwidoczniej Zachód stopniowo zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, w jakiej znalazł się sytuacji – nie tylko na Ukrainie, ale także w całej Europie. Zachodnie media – a za nimi i niektóry politycy – stopniowo zmieniają ton swoich wypowiedzi. Na przykład, agencja Reuters przyznała, że gospodarka Ukrainy załamie się z powodu trwającej od maja wojny w południowo-wschodniej części kraju. Brytyjski „The Guardian” publikuje wywiady z cywilami, którym nie udało się opuścić miast, które obecnie są zrównane z ziemią przez ukraińską armię oraz Gwardię Narodową. Gazeta zauważa, że panujące tam warunki są nie do zniesienia: w większości domów nie ma wody, energii elektrycznej i gazu, sieci komórkowe działają z przerwami. Ostrzał artyleryjski i naloty zniszczyły pompownie wody, linie energetyczne, gazociągi. Jedynie na kolei działania zbrojne spowodowały straty w wysokości 100 milionów dolarów.

  Ukraińska gospodarka jeszcze do rozpoczęcia wojny domowej balansowała na krawędzi upadku. Nowe władze w Kijowie nie mogą zrobić zbyt wiele, aby naprawić ten stan rzeczy – najwidoczniej liczą tylko na pomoc Zachodu. Aby uzyskać ją od Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW), już teraz musiały one dokonać cięć w zaplanowanych wydatkach – zmniejszyć liczbę pracowników państwowych, zamrozić wysokość płac i świadczeń socjalnych, podnieść cenę gazu, ogrzewania i energii elektrycznej w warunkach dewaluacji hrywny. A to dopiero początek – najgorsze przed nami, uważa komentator gospodarczy Aleksander Kariejewski:

  Państwo nie będzie pobierało dodatkowych podatków. W związku z czym, nauczyciele i lekarze nie otrzymają należących się im wynagrodzeń. A to natychmiast wpłynie na poziom życia ludzi – już wpływa. Jeśli odrzucimy wszelkie konwenanse, to Ukraina już jest bankrutem. Kraj nie może funkcjonować bez zewnętrznego finansowania. Tylko w tym roku Ukraina, aby spłacić deficyt bilansu płatniczego, potrzebuje 20 miliardów dolarów co jest równoznaczne z pożyczką zaciągniętą w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

  Narastające problemy społeczne na Ukrainie tamtejszy rząd również planuje rozwiązać przy pomocy Zachodu. Bank Światowy obiecał Ukrainie pożyczkę w wysokości 300 milionów dolarów. Bank ogłosił, że pieniądze pójdą na „rozbudowę programów pomocy społecznej, skierowanych do najbardziej narażonych grup ludności”. Tylko czy kwota ta będzie wystarczająca, aby zmienić cokolwiek? – powątpiewa dyrektor zarządzający grupy „Alor” Siergiej Chestanow:

  300 milionów dolarów. Jeśli wziąć pod uwagę, że mianem potrzebujących na Ukrainie możemy określić dziesięć milionów ludzi, to wychodzi całe 30 dolarów na osobę. Dlatego najprawdopodobniej pieniądze zostaną wydane w ramach jakichś programów księgowych. Obecnie na Ukrainie bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie, czy dana rodzina zalicza się do takiej czy innej kategorii. Chyba że mówimy o jakichś programach edukacyjnych, których celem jest tylko zwiększenie konkurencyjności tych biednych ludzi na rynku pracy. Kwota jest zbyt mała, aby mogła zapewnić jakąś realną pomoc.

  Analizy dotyczące stanu ukraińskiej gospodarki tylko niewiele ustępują raportom z teatru działań wojennych na południowym wschodzie Ukrainy. Oto niektóre z nich. Rezerwy złota Ukrainy tylko w czerwcu zmniejszyły się o 5 procent. Ukraińskie firmy ponoszą ogromne straty, które zwiększyły się ponad 5-krotnie w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. Żniwa w tym roku się nie udały – głównie z powodu cen paliw, które wzrosły o 35-40 procent. Chleb podrożał o 30-70 procent, ceny na podstawowe produkty wzrosły dwa-trzy razy. W sezonie grzewczym nie wystarczy gazu – jak poinformował Naftogaz, należy zgromadzić w magazynach gazu co najmniej sześć miliardów metrów sześciennych.

  Zachodnie transze nie rozwiążą tych wszystkich problemów – starczą zaledwie na obsługę zadłużenia. W związku z tym – bliżej zimy – Poroszenko nie uniknie swojego Majdanu. Oczywiście, o ile wcześniej nic się nie wydarzy.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_07_07/Tajemnice-ukrainskiej-gospodarki-2256/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: