Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  UZA o Mons. Carlo Maria Viganò: «Bid…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Kanut o Wolne tematy (23 – …
  UZA o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Zenon_K o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kim są członkowie 13 rodów Illuminati?

Posted by Marucha w dniu 2014-07-05 (Sobota)

Stanowią ukrytą elitę sprawującą kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. USA są ich narzędziem, za pośrednictwem którego dbają o to aby krok po kroku cały świat legł u ich stóp. Kim są tajemniczy Iluminaci?

Nawet zwykły jednodolarowy banknot kryje w sobie więcej tajemnic niż byśmy mogli przypuszczać. Na tym niewielkim skrawku papieru umieszczono ogromną liczbę okultystycznych symboli mających rzekomo ostatecznie wyjawić cel jaki stoi przez rządzącymi Stanami Zjednoczonymi elitami. Szczególnie jeden symbol pełni ogromnie ważną funkcję. Jest nim rzecz jasna piramida znajdująca się na rewersie banknotu. Jej czubek jest oddzielony od podstawy, u szczytu promienieje wszechwidzące oko. Dolna część piramidy składa się z 13 poziomów.

Dlaczego 13? Między innymi dlatego, że dokładnie tyle głównych rodów wchodzi w skład tajemniczego zakonu Illuminatów. W ich skład wchodzić mają między innymi takie rodziny jak Rockefellerowie, Rotschildowie, DuPontowie, Kennedy czy Onasiss. Ich liczba nie jest przypadkowa, ma ona nawiązywać do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela, lecz w szatański sposób wypaczać to przymierze poprzez powołanie do istnienia tych trzynastu wielkich rodów:

1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li
8. Onasiss
9. Reynolds
10. Rockefeller
11. Rotschild
12. Russell
13. Van Duyn

Na prośbę jednego z czytelników bloga „Kod Władzy” zajmiemy się omówieniem rodziny Russellów. Ród ten w porównaniu z takimi klanami jak Kennedy, Rotschild czy Rockefeller może być nieco mniej znany, lecz jego rola jest ogromna.

Russellowie to dwunasty z wielkich rodów Illuminati, wielu noszących to nazwisko było wpływowymi członkami lóż masońskich i innych organizacji o charakterze ezoterycznym. Szczególnie ciekawa wydaje się jednak jednego z Russellów, którego historia wiąże się bezpośrednio z Towarzystwem Strażnica i Świadkami Jehowy. Ich założycielem był bowiem pastor szkocko-irlandzkiego pochodzenia Charles Taze Russell.

Przyszedł on na świat 16 lutego 1852 roku w Pittsburgu w stanie Pensylwania jako drugie dziecko w kupieckiej rodzinie prezbiterian. Wcześnie zaczął pracować w sklepie ojca znacznie przyczyniając się do rozwoju rodzinnego interesu. Bardziej jednak niż handel absorbowały go treści religijne. Dochodząc do wniosku, że chrześcijaństwo w takiej formie jaka istnieje nie spełnia jego oczekiwań zaczął on wspólnie z grupą znajomych wnikliwie badać Pismo Święte. W przeciągu lat odrzucił on wiele z dogmatów chrześcijaństwa, zaczął też głosić rychły powrót Chrystusa i zniszczenie pogańskich królestw.

Ważnym momentem stało się założenie przez niego w 1879 roku czasopisma „Strażnica Syjońska i Zwiastun Obecności Chrystusa” („Zion’s Watch Tower and Herald of the Christ’s Presence”), wkrótce też powołano stowarzyszenie o tej samej nazwie. Jego działalność zaowocowała stworzeniem ruchu, który pozyskał ogromne ilości wiernych na całym świecie a sam Russell dążył do przetłumaczenia swoich publikacji na jak największą liczbę języków europejskich. Swoją działalność rozwijał przez całe życie doprowadzając do powołania wielkiego ruchu religijnego mającego swoje przedstawicielstwa na całym świecie.

Na czym miałby polegać związek Russella z Illuminatami?

Osoby zajmujące się tym zagadnieniem zwracają uwagę na symbolikę założonego przez Russella Towarzystwa Strażnica do złudzenia wręcz przypominającą tą stosowaną przez Iluminatów. Kilka lat po śmierci swojego założyciela członkowie Towarzystwa postawili obok jego nagrobka ponad dwumetrowy pomnik w kształcie piramidy. Motyw ten, kojarzony przede wszystkim ze wzorem zaczerpniętym z jednodolarowych banknotów, bardzo często pojawia się w symbolice masońskiej. Piramidę można znaleźć choćby na omawianej już na tym blogu drodze krzyżowej w pobliżu Żywca („Golgota Beskidu i masońskie symbole”).

W przypadku upamiętnienia miejsca pochówku Russella nie mogło być przypadku, był on osobą wykształconą i zorientowaną w okultystycznej symbolice, musiał więc również wiedzieć co oznacza symbol piramidy. Jak wynika z materiałów podesłanych przez czytelnika tego bloga, nawet dziś publikacje Towarzystwa Strażnica zawierają ukrytą symbolikę i przesłanie mogące mieć związek z Iluminatami.

Jeśli chodzi o samego Russella to istnieje szereg poszlak mogących wskazywać, że obok religijnego reformatora mógł on posiadać także drugą, dokładnie skrywaną tożsamość. Przede wszystkim istnieją poszlaki wskazujące na fakt, że był on aktywnym, być może wysoko postawionym członkiem masonerii, zakonu różokrzyżowców, a nawet interesował się okultyzmem. Co więcej jego działalność i głoszone proroctwa, w których utrzymywał, że do upadku „pogańskich królestw” dojdzie w 1914 roku wieszczyły powstanie nowego porządku, który do złudzenia przypomina postulaty głoszone przez zwolenników NWO.

Należy przy tym zaznaczyć, że związki te mogą nie dotyczyć jedynie Charlesa Russella. Okazuje się bowiem, że jeśli mamy do czynienia z o wiele większą linią potężnych rodów kontrolujących światową politykę to obok niego muszą się znaleźć również inne, wpływowe osoby noszące to nazwisko. Autor strony TheWatcherfiles.com twierdzi, że poza C.T. Russellem można w historii znaleźć takie postacie jak choćby William Huntington Russell współzałożyciel zakonu Skull&Bones skupiającego najważniejsze i najbardziej wpływowe osobistości Ameryki, William H. Russell – współzałożyciel słynnego przedsiębiorstwa Pony Express czy George William Russel – twórca loży teozoficznej w Dublinie.

Wszystkie te osoby łączy z pewnością zainteresowanie okultyzmem i podejrzenia o związki z masonerią. Czy można je jednak łączyć z powodu wspólnego nazwiska? Szkocko-irlandzkie nazwisko „Russell” jest jednak dość powszechne i teza jakoby praktycznie każda znana i wpływowa osoba je nosząca miała być związana z okultyzmem i być członkiem wielkiego satanistycznego rodu.

Trzynaście głównych rodzin Iluminatów stanowić ma ścisłą elitę wielkiego światowego spisku. Uważa się ich za satanistów, okultystów a nawet Reptillian. Ich ogromna władza i wpływy nie są bynajmniej przypadkowe – pochodzić mają one z wielkich machinacji i umiejętnego wykorzystania mechanizmów władzy. Bez względu na to czy wiedza ta ma okultystyczne pochodzenie czy też jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji należy przyznać, że stanowią oni dziś główny obiekt badań i dociekań najprzeróżniejszych badaczy „teorii spiskowej” a wszystkie informacje i doniesienia na ich temat są wnikliwie analizowane. Najczęściej rzecz jasna słyszy się o dwóch, wydawać by się mogło, że najpotężniejszych rodach – Rotschildach i Rockefellerach, ale czy możemy mieć pewność, że pozostałe z wymienionych nie są przypadkiem potężniejsze? W przyszłości postaram się omówić również pozostałe rody z tej listy.

http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl

Komentarzy 56 do “Kim są członkowie 13 rodów Illuminati?”

 1. Obambo said

  Kim są?, niewątpliwie zdolnymi ludźmi…

 2. Ad. 2

  Kim są?, niewątpliwie zdolnymi ludźmi…

  Zdolnymi do czego?

 3. Zbyszko said

  Miał rację Radek Sikorski, że: Sojusz ze Stanami czyli pic na wodę, podwykonawstwo (parafrazując tytuły Czterdziestolatka). Dalczego więc ludzie mają do niego pretensje? skoro on powiedział prawdę

 4. Luxeuro said

  Ad. 2 – Wyprzedził mnie Pan do tego trafnego pytania. Odpowiem, „Zdolni złodzieje”.

 5. sarto said

  Anton Szandor LaVey i John Kerry

  http://www.whale.to/b/lavey_q.html

 6. Lily said

  Zapomnieliscie,o najbardziej niebezpiecznej rodzinie na Swiecie,z U.K. Zyciorysy,maja Oni wypisane na twarzy…

 7. akej said

  Chocby ze wzgledu na prezydenture Johna Fitzgeralda Kennedy (proba obalenia Federal Reserves) nie bardzo rozumiem dlaczego na tej liscie jest jego rodzina?

 8. Pokręć said

  Banda psychopatów. Biedni ludzie…
  My jesteśmy chrystusowi. Dopóki będziemy się trzymać Boga i Jego Przymierza – nic nam nie zrobią, nawet, gdyby całe piekło im przyszło z pomocą. Niepokalana zwycięży i zmiażdży głowę węża, rozsypie ich masońskie piramidy w pył. Nic, co nie pochodzi od Boga się nie ostanie.

 9. Nie dajmy sie wciagac w te podchody – wladza nad ludzmi w ogole nie nalezy do ludzi.
  My ludzie nie jestesmy informowani o istnieniu technologicznie zaawansowanych plemion gwiezdnych, dla ktorych Ziemia stanowi jedna z wielu kolonii. Oni maja tu u nas od milleniow i milionow lat swoje gniazda w bezpiecznych podziemiach oraz na orbitach, a my jestesmy tylko przechodniami, ktorych nawet nie informuje sie np. o cyklicznych koncach swiata natury elektrycznej konczacych brutalnie nawet najwyzej zaawansowana cywilizacje ludzka.
  O tym mowi PRAWDA, czyli niebianska Wiedza, ( http://poloneum.com/Pp.html#PRAWDA ) nieznana juz dzis wcale, no i dlatego nasza cywilizacja idzie takim torem, a nie innym.
  Zeby to zmienic, musielibysmy dokonac wielu powaznych korekt w naszej CELOWO ZNIEKSZTALCANEJ INFORMACJI, poczynajac od fizyki, ktora ZUPELNIE INACZEJ WYGLADA, a konczac na ETYCE.
  Oto tylko mala probka takiej korekty – kto zdola przyswoic sobie taka wiedze, zrobi duzy krok w prawidlowym kierunku – w kierunku PRAWDY: http://poloneum.com/libraryp.html#F1
  http://poloneum.com/libraryp.html#FO

 10. Nemo said

  @2 Krzysztof M

  „Zdolnymi do czego?”

  Do wszystkiego proszę pana. Do wszystkiego.

 11. Lily said

  Re 2; P.Krzysztof M,do wszystkiego,co sie najgorszym zwie(mowiac delikatnie).

 12. Romank said

  ad 3..dlaczego ludzie maja pretensje???? nie wszyscy:-)) jak widac -pan nie ma:-)))_)
  Ja mam dlatego ,ze czolowy w Polsce obciagacz druta oplacany pensja podatnicza Ministra Spraw Zagranicznych…tymi samymi ustami ssacymi w godzinach sluzbowych mozne fiuty…..po sluzbnie nazywa mnie i innych cocksuccer…..:-)))i posadza o swiadome lodziartwo…..
  W sumie jak juz wtybral taki zawod..powinien trzymac pysk zamkniety -zeby nie smierdzialo…..a nie pchac sie do dawania buzi…. zonatym…

 13. Juziek said

  Re 2:
  Proszę Pana, są zdolnymi do strzyżenia owieczek na wszystkie strony!

 14. Xe said

  Rząd światowy? Iluminaci? Kongres świadków Jechowy – Białystok 5.07.2014 – mówi Andrzej Pochylski

 15. Delije sever said

  To czemu kuźwa do tych Kennedy jak psów strzelali skoro une takie potężne……..?

 16. Branibor said

  Zostawcie mozne dziadostwo sobie. Oni sa straceni Organizujmy sie I usunimy polityczny establishment w Polsce Ktory nie jest zadnym establishmentem tylko dobrze zorganizowana banda .Na uslugach tego zyda sorosa.Wlasciciela Polski.On tak mysli.
  A my pokazymy mu w 100% ze sie grubo myli.LUDZIE CZAS ZACZAC dzialac. A nie biadolic.To nie po Slowiansku I po chrzescijansku.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Chciałbym być tak stracony, jak oni – właściciele ogromnej większości zasobów i gospodarki światowej oraz mediów.
  My to możemy im pokazać co najwyżej wała. Po kryjomu, żeby nas nie zaaresztowano za antysemityzm.

 18. JO said

  ad.9. Chory Umyslowo , opanowany przez Demony Czlowieku. Sp – laj z Gajowki.

 19. Krystyna said

  Ad7 Akej rodzina Kennedy to masonski rod dorobili sie olbrzymich pieniedzy podczas wielkiej depresji majac informacje z wyprzedzeniem od inspiratorow calej przewalki.
  Prezydent Kennedy kochal swoj kraj I wylamal sie chcac ratowac Ameryke I przywrocic prawo drukowania dolara jako pieniadza niezadluzonego.
  Ojciec jego ostrzegal go, ze zostanie zabity jezeli to uczyni .
  Zemsta byla straszna caly rod po lini meskiej zostal wyciety.
  Czasami wsrod tych rodow zdarzaja sie ludzie prawi I odwazni.
  Jeden z rodu DuPont rowniez wylamal sie popieral Londona LaRocha na prezydenta, rodzina zamknela go w domu wariatow a La Roche zostal aresztowany.
  Rowniez jeden z Rotshildow zostal powieszony w hotelu w Paryzu przez swoich bo nie pasowal do nich , nie byl kanalia.

 20. Re: 15
  Zamordowanie J.F.Kennedy’ego i calej linni meskiej bylo dokonane za sprzeniewierzenie sie (zdrade) masonerii do ktorej JFKennedy w stopniu 32 nalezal z racji bycia prezydentem USA, ktorego finansowala zydowska finansjera. Ot taka zemsta zydowskiej finansjery na rodzinie Kennedy’ego glownie za to, ze J.F.Kennedy zaczal emitowac walute wolna od oprocentowania i sila rzeczy od podatkow na podstawie parytetu zlota i srebra.
  Podobne morderstwo zostalo dokonane na A.Lincoln’ie, (zydzie) prezydencie Stanow Zjednoczonych, ktory widzac zachlannosc swoich rodakow zydow sam postanowil emitowac dolary tzw. „green bucks” na potrzeby wojny secesyjnej.
  Tak wiec widac tylko na podstawie obrazu USA, zydowska lichwiarska finansjera NIGDY nie pozwoli wszelkimi dostepnymi srodkami zlikwidowac wszystkch, ktorzy beda probowac zlikwidowac dominacje (kontrole) lichwiarskiej finansjery nad kredytem finansowym i lichwiarska finansjera jest gotowa na rozpetania III wojny swiatowej tylko po to, aby nie stracic kontroli nad emisja oprocentowanego i opodatkowego pieniadza wchodzacego do spolecznej cyrkulacji.
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. matirani said

  Falszywka… sa Kennedy a nie ma Warburgów, Schiffów, Lazarów… koncentrowanie sie na stronie mistycznej jest typowym wywodzeniem lemingów na manowce. Zaslona dymna. Wprowadzaniem szumu informacyjnego.
  Iluminaci to zimne dranie, wyrachowane, z zapleczem naukowym, prognozami rozwoju Swiata na 25-50-100 lat. Pracuja dla nich najtezsze mózgi i najwieksze komputery.
  Chromolenie o rutualach, kabale, okultyzmie to historyjki dla naiwnych.
  Hadko czytac takie banialuki.
  Macko

 22. Re: 21 Matiani.
  Czy byl to komentarz do mojego wpisu czy ot tak wogole?
  O ile sobie przypominam, to pytanie bylo: Dlaczego meska linia rodziny Kennedy’ego naznaczona byla na likwidacje przez zydo-masonerie.
  Oczywiscie, ze lichwiarska finansjera to: rotschildowie, rockefelerowie, wartburgowie, j.p.morganowie i innie „bernakie” i zilbersztajne finansujace wszelkiego rodzaju „zadymy” czy rozpetywanie wojen czy rewolucji. (no ale to troche inny temat).
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Prosze odpowiadac na konkretne komentarze i konkretnie do kogo kierowane sa wypowiedzi.
  Dziekuje.
  P.S. 2 Wyjasnie, dlaczego JFKennedy tak niespodziewanie sie nawrocil, mimo, ze byl masonem 32 stopnia, mimo, ze p. Krajski publikuje swoje wypowiedzi bardziej powierzchownie i lakonicznie n/t masonerii i jej wplywow na zycie polityczne i spoleczne.

 23. — Panie JO — nieladnie Pan pisze o uczestnikach Forum , Gosciach Pana Maruchy . Wylacznie Gospodarz ma prawa wzgledem dyskutujacych . Pan usiluje wzniecic , wprowadzic „ZLO” do dyskusji , w postaci „pyskowki” . Ta robote Pan zostawi trolowi , ktorego Pan Marucha z pewnoscia , skutecznie pogoni .

  — PS — Z sugerowaniem innym choroby umyslowej , moze ostrozniej

 24. matirani said

  Jasku z Toronto – mój komentarz jest do artykulu li tylko wylacznie.
  Macko z Santiagówka.
  ( Spoko, bo na ubita ziemie wyzwe i na topory )
  😉

  Jak do Wasci mam komentarz to ZAWSZE to stypuluje precyzyjnie podajac numer komentarza albo imiennie. Akurat chcialem nawet przyklasnac Pana komentarzowi #20 ale mi sie nie chcialo… i tak jestes Wasc przekonany o wlasnej najwyzszosci najjasniejszej i namaszczonej – ale ten komentarz celny jest.
  Prosze czytac mój komentarz a nie wyobrazac sobie byle co. 😦 i zachowac sobie dla mlodzierzy pouczanki.

  Artykul o 13 rodach to falszywka, bo miesza prawde znana wszystkim z bajdurzeniem i nazwiskami malo znaczacymi w sterowaniu Ziemia.

  Pisze Pan o Morganach – to nie byli zydzi, wrecz przeciwnie. Do lat 50tych XXw nawet nie zatrudnili jednego zyda na jakimkolwiek liczacym sie stanowisku. Do lat 70tych bylo ich kilku tylko. Potem sie sporo pozmienialo, ale potem JP Morgan mniej sie juz liczyl na arenie miedzynarodowej. Wlasnie niechec Morganów do „wulgarnej zydowskiej finansjery” sprawila, ze zostali zaatakowani publicznie i rozdrobnieni na czesci w dwuch atakach orkiestrowanych przez ich zydowska konkurencja banksterska.

  czakam wiec na rozwiniecie obiecanego z P.S.2
  pozdrówka

 25. Centuria said

  Re 19 and 22

  Joseph Kennedy nie dorobil sie majatku na gieldowych spekulacjach, ale na shmuglowaniu alkoholu z Kanady do Stanow w czasach prohibicji. Mial tez niewatpliwe zwiazki z mafia. mial zamiar kupic prezydenture synowi (rowniez Josephowi), ale ten zginal w II Wojnie. Stary postawil wiec na Johna. I dokonal tego – glosowaly cale cmentarze w Illinois, a w Texasie w miasteczku okolo 2000 ludzi, glosy oddaly ponad 4000. I takich przypadkow bylo wiele.

  Mowi sie o przeklenstwie Kennedy, ale obejmuje to i kobiety (jedna poddano lobotomii, inna niedawno poplenila samobojstwo). Ted Kennedy byl w Senacie przez conajmniej 50 lat, jego syn byl w kongresie. Dopiero od paru lat rzad jest wolny od czlonkow tej rodziny.

 26. Re: 24 Matiani.
  Ustalmy cos raz na zawsze. Albo trzymamy sie konkretnego tematu, albo bedziesz „skakal” z tematu na temat…co m.in., 13 tzw., „rodzin” kontroluje swiat, (no powiedzmy 2/3 swiata), ale tych „rodzin” zydowskich jest tylko…ano wlasnie ile tych rodzin jest???… (brak rozeznania i durny komentarz).

  Ale wracajac do rodziny Kennedy’ego, to po wizycie w Watykanie JFKennedy wraz z Chruszczowem (I sekretarzem partii ZSRR-u) na poczatku lat 60-tych obaj sie w dziwny sposob nawrocili (tak!!!! Nawrocili – jeden komunista a drugi mason 32 stopnia rytu szkockiego). Tym dwom politykom z pierwszego „szeregu” zostala ujawniona cala tajemnica Fatimska, ktora w/g mojej opinii „potrzasnela” ich sumieniami i de facto nawrocili sie w sposob nie do opisania. Stali sie zupelnie nowymi ludzmi, ktorych nie sposob bylo rozpoznac przez ich wspolpracownikow politycznych. Zostali w jakis „dziwny” sposob odmienieni czego skutkiem bylo zupelne przetorowanie polityki w ZSRR i USA na co zydowska masoneria w pierwszych chwilach nie miala praktycznie zadnych „srodkow” hamujacych ich przedsiewziecia… Finansjera byla w „szoku” i jedynym w tamtej chwili rozwiazaniem bylo niezwloczna likwidacja tychze politykow, ktorzy w realny sposob mogliby calkowicie zmienic negatywne wobec siebie (USA i ZSRR) bieguny tzw., „zimnej wojny” z totalna strata finansowania zydowskiej finansjery w te dwa imperia – ZSRR i USA, a „kropka nad i” byla niekonrtolowana decyzja JFKenned’iego emisji banknotow wolnych od podatku i oprocentowania w ilosci 4.8 miliarda dolarow. To byl wyrok smierci zydowskiej masonerii na masonie 32 stopnia JFKennedy’im . Tak, JFKennedy byl masonem, ale rowniez i katolikiem (tak przynajmniej byl utozsamiany przez media publiczne w USA kontrolowane przez zydostwo).

  Nie jest to banajmniej jeden czy dwa przypadki „nawrocenia” sie masona tak wysokiego stopnia, ale sa coraz czestsze przypadki, ze masoni o tak wysokich stopniach zdaja sobie sprawe, ze ich walka z Bogiem jest „groteskowa” i nie ma zadnego fundamentalnego podloza (prawdy) i ich „dzialalnosc” (finsowana przez lichwiarska miedzynarodowke) jest w zasadzie fasadowa jak rowniez skazana na unicestwienie po wykonaniu „brudnej roboty”…o czym jest napisane w Protokolach medrcow Sjonu.
  (warto ta publkacje sobie bardzo uwaznie przeczytac – polecam – ktora publicznie w 1993 roku publicznie w sieci Internetu jako pierwszy opublikowalem ).
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. Re: 25 Centuria…
  Prosze mi odpowiedziec na proste pytanie:
  Ktory z prezydentow w USA nie byl masonem jak rowniez nie byl zydem???.
  Zadne finansowe „dobrocie” czy zyski zadnemu prezydentowi USA nie otwieraly drogi do prezydentury, ale przynaleznosci do konkretych „ugrupowan” czy „ras”…
  I prosze tutaj nie „wciskac ciemnoty” n/t „dorabiania” sie czy prywatnych kwestii finansowych torujacych droge do prezydentur w USA.
  Czy to jest jasne i przejrzyste????
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Prawda nas wyzwoli said

  Lista 13 rodów Illuminatow jest szyta grubimi nicmi. Uwazam ze jest to falszywka.
  Kim jest autor tej listy? Dlaczego nie podpisal sie pod tym co napisal?
  A Nowy Ekran czy nie jest to strona zalozona przez tajne sluzby?
  Do 13 rodów Illuminatow naleza glownie zydzi.

 29. Centuria said

  Panie Jasku. Nie bardzo jasne i nie bardzo przejrzyste, bo Pan sobie uzurpuje prawo do prawdy absolutnej. Jednym zdaniem, Pna wszystko wie. A fakty? Tym gorzej dla nich. To, ze Joseph Kennedy byl czlowiekiem ambitnym i kupowal dla swych synow wysokie pozycje jest akurat dobrze znanym faktem.

  I moze Pan cos wiecej napisac o tej wizycie Kennedy’ego u papieza? Kennedy spotkal sie w lipcu 1963 roku z Pawlem VII (masonem, marksita i pedalem). I to wlasnie Pawel VI zmienil go na lepsze? Poza tym Kennedy nie mial zamiaru drukowac jakichs tam pieniedzy wolnych od podatkow, ale wydal zarzadzenie 111110, ktore wprowadzalo srebrny standard to znaczy, mozna bylo drukowac tyle pieniedzy, ile jest oparcia w srebrze. W efekcie wydrukowano ponad 4 mld pieniedzy ktore byly interest-free i debt-free (nie tax free).

  Tu jest wiecej na ten temat.

  http://www.rense.com/general76/jfkvs.htm
  http://foundationfortruthinlaw.org/jfk-vs-fed.html
  http://theeconomiccollapseblog.com/archives/debt-free-united-states-notes-were-once-issued-under-jfk-and-the-u-s-government-still-has-the-power-to-issue-debt-free-money

 30. dzak said

  25

  Całkowicie to nie zniknęli:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Caroline_Bouvier_Kennedy

  Córka JFK jest ambasadorem w Japonii

  http://en.wikipedia.org/wiki/Edwin_Schlossberg

  Razem z mężem tworzą przepiękny posoborowy ekumenizm;)

  Była wymieniana jako główny kandydat do objęcia fotela senatora po Hillary Rodham Clinton, zwalniającego się w wyniku objęcia przez nią stanowiska sekretarza stanu w administracji 44. prezydenta USA Baracka Obamy[2]. Kandydaturę Caroline popierał zresztą sam prezydent. Po tym, jak zrezygnowała z powodów osobistych, nową senator reprezentującą stan Nowy Jork została Kirsten Gillibrand[3].

 31. Prawda nas wyzwoli said

  Caroline Bouvier Kennedy, ktora wyszła za mąż za żyda ktorego korzenie siegaja Ukrainy jest jedna z kukielek żydowskich bankierow tak jak Hillary Rodham Clinton czy Barak Obama. Oni tylko wykonuja polecienia. Karty rozdaje kto inny.
  Jest kilka nazwisk na tej liscie, ale reszta to falszywka.

 32. Prawda nas wyzwoli said

  Historia Rezerwy Federalnej

 33. matirani said

  RE26 Jasko z Toronto – spoko albo na ubita ziemie.
  Moga byc miecze albo luki jesli Wasc boisz sie toporów. Up2y

  Konkretnym tematem nie jestes Wasc ze swoimi wydumaniami ale tresc artykulu. Nie kazdy komentarz sie odnosi akurat to Wasci wypowiedzi, panial …? Jak za trudno Panu sledzic pozorne skoki w tresci to wytlumacze, zawsze dziele sie swoja wiedza z innymi – i korzystam z wiedzy innych, uczac sie od tych, co wiecej wiedza niz ja.

  Re ogólnie – ciesze sie ze wiecej osób podziela moje zdanie, ze ten artykul to sprowadzanie ludzi na manowce – szum informacyjny.

  Zagadnienie NIE skierowane do J z T:

  Kennedy – ten dekret 11110 jednak sporo zamieszal u pasoszytofskich banksterów sterujacych FEDem – ciekaw jestem, czy ktos wie, komu byl na reke? W tamtych latach, no przyklad, banki korzenia Morgan byly absolutnie wolne od wplywów koczowniczych – sami chrzescijanie w Morgan pracowali, warto to brac pod uwage. Moze jakis konglomerat banków uczciwszych chcial wyzwolenia USA do dominacji pasoszytuf bru¡ytyjskich i niemieckich? Mysle ze wszystkim nam wiadomo, ze jakis tam prezydent jest raczej marionetka w rekach tych, co maja rzeczywista wladze i … PIENIADZE. 😉

 34. Centuria said

  Re 30:

  Caroline zrezygnowala, bo wyszla na idiotke. Nabijali sie z niej, ze wyraza sie jak panienka ze szkoly sredniej, a nie przyszly senator. Miala niewielkie szanse, natomiast jako ambasador nie byla wybierana, zostala wzynaczona na stanowisko. Nie wyglada na dosc inteligentna, podobnie, jak niezbyt rozgarniety byl jej brat (trzy razy podchodzil do egzaminu adwokackiego).

  Zyje cala masa potomkow Kennedy, bo Rose miala 9-ro dzeci. Edward „Ted” Kennedy mial dwoch synow (i corke). Obaj synowie zyja – Patrick i Edward Jr. Z synow Roberta Kennedy zyja: Robert Jr, Max, Joseph Kennedy II, Douglas i Christopher. Corek nie wymieniam, bo ponoc mieli wymierac potomkowie w linii meskiej. Nie chce mi sie tez szukac na temat dzieci owych synow, bo pewnie okazaloby sie, ze jest ich co najmniej tuzin.

 35. Centuria said

  Re 32:.. Nie wiem, czytal Pan te linki, ktore zamiescilam. Nieco wyjasniaja. Ciekawe, ze 111110 byl caly czas aktualny choc nie stosowany. Odwolal go dopiero Reagan, ktory ponoc porzadkowal dekrety, ktore nie byly w uzyciu.

 36. aaaaaaaaa said

  ” nieprzeciętnej inteligencji „….nie rozśmieszajcie mnie ludzie bo brzmi to jak słowa michnika ….oszustwa , kłamstwa , dezinformacja i malwersacje nie mają nic wspólnego z inteligencją tylko ze zwykłym cwaniactwem błędnie kojarzone z intelektem …to jest tylko i wyłącznie brak wiedzy, informacji i zerowego zaangażowania gojów że robią co chcą …..za czasów Vikingów dostali by w czapę i wąchali by kwiatki od spodu .

 37. Kar said

  re:34

  …jakos pani nie wspomina Marilyn Monroe (popularnej zydowki-aktorki/piosenkarki chyba kopiujaca wiernie Marlene Dietrich ), i ktora odegrala powazny akt materaca w zyciu Kennedy. Rzucali ja bezmyslnie po lozkach jak jakas pilka na boisku. A ona tylko cierpliwie notowala w swoim pamietniku kazdy szczegol..Pozniej musieli sie jej pozbyc, bo za duzo wiedziala/widziala…och ta brudna Ameryka i gudlajskie brudy..

 38. Centuria said

  Re 36: Nie wspominam, bo nie w temacie. A czy MM byla zydowka? Nie wiem, ale ponoc, jak stala sie slawna miala sie wyrazic dosc wulgarnie, ze juz nie bedzie musiala „suck any Jewish dick”. I znowu ponoc – zydzi, ktorzy mieli w swych rekach Hollywood, za szczyt marzen mieli oprowadzanie sie z sziksami i organizowali orgietki z udzialem owych shiks. Miala tam bywac poczatkujaca gwiazka MM. A i pooc bywala na nich zamordowana pozniej w bestialski sposob Czarna Dalia. No, ale znowu odbiegamy od tematu…..

 39. matirani said

  Re35. Centuria.
  Czytalem, ze dekret 11110 zostal odwolany podpisem Lyndona Johnsona w momencie smierci Kennedieg, na pokladzie Air Force 1 – odwolanie bylo gotowe do podpisania PRZED zamachem.
  Dekret nr 11110″

  ….Dekrety prezydenckie w USA to najmocniejsze prawo. Wykorzystują one w pełni przywileje prezydenckie. Kierowane są do agencji i departamentów rządowych, albo obwieszczane w sytuacji zagrożenia, kiedy nie ma czasu na uchwały parlamentu. Dekrety prezydenckie są poleceniami prezydenta, które nie wymagają autoryzacji przez kongres i które muszą być wykonane.
  Wydany przez J. F. Kennedy’ego dekret nr 11110 miał wyglądać jako poprawka do rozkazu wykonawczego 10289 przez wcześniejszego prezydenta Harry S. Truman’a. W istocie jednak rozkaz wywracał całą elitę finansową USA. Kennedy rozkazał aby departament skarbu (tj. rząd federalny) wypuścił certyfikaty na posiadane srebro. Skarb USA miał wówczas olbrzymie rezerwy srebra i srebro było w powszechnym obiegu monetarnym. Na każdą posiadaną uncję srebra musiałby być wystawiony papier. Tylko takiego papieru można by było używać jako pieniądza….Kennedy zdecydował się na srebro zamiast złota ponieważ rynek srebra jest dużo trudniej kontrolować, a tym samym trudniej go manipulować grupom nacisku. Postanowił wypuścić w obieg 4,3 miliarda dolarów, powstałych w oparciu o realną wartość posiadanego przez USA srebra. Była to pierwsza od pół wieku emisja pieniędzy przez skarb państwa, z pominięciem Rezerwy Federalnej (w skrócie „FED”).
  W tym miejscu historia robi się szczególnie interesująca. W dzień zabójstwa Kennedy’iego, ów podany dekret anulowano. Dekret o numerze 11110 był jedynym dekretem, który został całkowicie zignorowany. Ślad po nim zaginął. …

 40. Centuria said

  Re: 35. Zgodnie z ponizszym 111110 byl poprawka do dekretu Trumana 10289, wiec ma Pan racje. Wikipedia ma tesz fragment tekstu, ktory to tego sie odnosi. Podaje rowniez, ze Johnson nie odwolal dekretu, zrobil to dopiero Reagan w 1987 w ramach „czystki” dekretowej.

  Z ta moca dekretow roznie bywa. Prezydent moze nakazac jedynie stosowanie prawa agencjom rzadowym. No i kazdy nastepny prezydent moze dekret odwolac. Z drugiej strony np Roosevelt wydal dekret 6102 w 1933 roku, na mocy ktorego posiadanie zlota bylo nielegalne i konfiskowano zloto od jednostek i korporacji. Czyli wyszlo to ponad agencje rzadowe. I byly przypadki procesow karnych (np za posiadanie 13 sztuk zlotych 20-dolarowek). Zakazan byla produkcja zlotych monet. Kilka wyprodukowano i 20 zostalo skradzionych (Podwojny Orzel z 1933). Monety byly tak rzadkie, ze jedna z nich zostala potem sprzedana za 7.5 mln w 2002.

  Z prawami kongresu nieco trudniej, bo wymaga to chyba 60 glosow w Senacie glosow.

  Nieco od odwolaniu 111110

  http://en.wikipedia.org/wiki/Executive_Order_11110
  http://www.ronpaulforums.com/showthread.php?135003-JFK-Silver-Executive-Order-11110-nullified-by-Reagan-s-E-O-12608

  No, ale odbiglismy od tematu. Mnie najbardziej dziwi na liscie Onassis.

 41. matirani said

  Centuria – Onassisa znaja starsze osoby, wiec jego obecnosc uwiarygadnia falszywke.
  pozdr

 42. Re: 29 Centuria.
  Widze, ze wasc jest az nazbyt uparty w swoim „pogladzie” i „opinii”…, ale powtorze na wszelki wypadek pytanie, ktore wasc „ominal” i nie wiem z jakiej przyczyny, a pytanie brzmi (powtrzam je po raz drugi – bo byc moze wasc szykuje sie na „posla” wiec na wszelki wypadek je ponawiam: ” Jaki amerykanski prezydent, a w szczegolnosci, ktory prezydent USA nie byl masonem lub zydem??? (no powiedzmy na przestrzeni 120 lat)????..

  Owszem, kazda bogata rodzina w USA mogla finansowac swojego kandydata, ale TYLKO do poziomu burmistrza miasta lub tzw. „governor’a” stanu (wojewody stanowego), ale potem WSZELKIE polityczne „awanse” byl i sa calkowicie zalezne od zydowskiej lichwiarskiej finansjery umiejscowionej w Nowym jewJorku i Londynie i TYLKO Sehendryn zydowski decyduje o tym, kto ma zostac prezydentem USA czy prezydentem RP i zadne „usprawiedliwienia” z serii „politycy sie sami lub przez rodziny finansuja, czy wspomagaja itp… brednie…medialne wogole nie maja racji bytu w sensie decyzji i ustanawiania…kwestii doktrynalnej zydowskiego syjonizmu…

  I dlatego zapytalem wczesniej: Czy jest to jasne i klarowne?
  Jak widac nie bylo. Wiec prosze uwazniej czytac moje wpisy, jak rowniez wpisy „Matki Polki”, RomanaK, Gajowego, Jerze’goS i innych, ktorzy wiedza co pisza…i na jaki temat za co im bardzo dziekuje, aby NIGDY nie ulegali zadnym sugestiom, opiniom, fobiom, czy politycznej poprawnosci.
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 43. Re: 33 Matriani…
  Napisze TYLKO: – byla realizowana „pewna” zydowsko-syjonistyczna koncepcja na ktorej torach znalazl sie j.p.morgan i musial dokonac wyboru…
  Nic wiecej nie napisze, bowiem to nas Polakow zupelnie nie DOTYCZY i nie powinnismy zajmowac sie cudzymi sprawami „pod lasam” jesli mamy balagan u siebie pod nosem…w RP, gdzie jeszcze jak na razie zaden nie odwazyl sie „odstrzelic” choc jednego politycznego s….syna…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Centuria said

  Re 42. Oh, toz Panu sie nie chce szukac i czeka az go ktos wyreczy? Czy moze uwaza Pan, ze wszyscy bez wyjatku byli masonami i zydami? Czy chodzi o religie czy rase? Otoz, nie ma na liscie ani jednego zyda. Sami prezbiterianie, quakerzy, babptysci i jeden katolik (Kennnedy). Dziwilabym sie gdyby byl zyd, bo oni wola pociagac na zapleczu sznureczkami a nie pchac sie na swiecznik.

  A masoni? Jest ich 14. Lincoln ponoc nawet sie zapisal, ale wycofal, jak zostal preyzedentem, bo skarzyl sie na brak czasu. Obiecal, ze sie zapisze ponownie, jak odiedzi kadencje, ale do tego nie doszlo, bo wiemy co sie stalo. Reagan byl ponoc honorowym masonem. LBJ byl masonem I stopnia, ale nie uczesticzyl w procesie, wiec takim pozostal. Aha, co najmniej pieciu bylo otwarcie anty-masonami. Jednym z nich byl John Quincy Adams.

  Czy to jasne i klarowne?

  Prosze poczytac o kampanii wyborczej Kennedy’ego. Joseph Kennedy powiedzial slynne slowa: „Don’t buy a single vote more than necessary. I’ll be damned if I’m going to pay for a landslide.” (Nie kupuj ani jednego zbytecznego glosu Niech mnie szlag trafi, jesli mialbym zaplacic za razaca przewage”)

  Nieco na temat Joe i kampanii:

  http://www.newsmax.com/RonaldKessler/joe-kennedy/2008/05/27/id/323798/

  http://www.amazon.com/Dont-Another-Vote-Wont-Landslide/dp/0870127489

  http://www.cwporter.com/ytedksonprez.htm

  i wiele wiele innych….

  Czy to jasne i klarowne?

  A moze Pan rozwinie rabka tajemnicy i bardzo prosze o zrodla.

 45. Re: 44 – centuria…
  No coz, widze, ze jednak wybiera sie pan na posla i nie rozumie pytania, lub je nie zamierza rozumiec.
  Jesli chodzi o Abrahama Lincolna, to juz samo jego imie wskazuje, ze byl zydem…

  Pytanie bylo: „Widze, ze wasc jest az nazbyt uparty w swoim „pogladzie” i „opinii”…, ale powtorze na wszelki wypadek pytanie, ktore wasc „ominal” i nie wiem z jakiej przyczyny, a pytanie brzmi (powtrzam je po raz drugi – bo byc moze wasc szykuje sie na „posla” wiec na wszelki wypadek je ponawiam: ” Jaki amerykanski prezydent, a w szczegolnosci, ktory prezydent USA nie byl masonem lub zydem??? (no powiedzmy na przestrzeni 120 lat)????..

  NA PRZESTRZENI 120 LAT a nie prawie 200 !!!.

  Coz to znaczy byc masonem ” I stopnia???” Co to wogole mialoby oznaczac??? A moze ktos inny byl masonem II lub III stopnia??? Czy pan kpi ze mnie czy o droge pyta?…

  Dosc dobre zrodlo informacji nie tylko na temat prezydentow ale calej zydowsko-masonskiej siatki funkcjonujacej na terenie USA posiadal William Cooper – zamordowany przez nieznanych sprawcow przebranych za policjantow stanowych. Niecho no sobie pan wpisze w „googlach” haslo: William Cooper i wszystko bedzie JASNE I CLAROWNE…
  (kto, gdzie, kiedy i za ile…).
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 46. Centuria said

  Oj, Panie Jasku. Najwidoczniej ma Pan problemy ze zrozumieniem, bo z moich tekstow jasno wynika, ze jestem kobieta, a Pan upracie zwraca sie do mnie per „wasc”.

  I wyglada na to, ze Pan pisze na temat, ktory Mu jest calkowicie obcy. Masoni maja rozne stopnie wtajemniczenia. Mason I stopnia to taka masonska plotka. Mason 33 stopnia to gruba ryba. Wyraznie tez podaje, ze 14 prezydentow bylo masonami: George Washington; James Monroe; Andrew Jackson; James Polk; James Buchanan; Andrew Johnson; James Garfield; William McKinley; Theodore Roosevelt; William Taft; Warren Harding; Franklin Delano Roosevelt; Harry S. Truman; and Gerald Ford. Jak Pan ma inne dane, to niech Pan napisze i koniecznie ze zrodlami, prosze.

  Co do imienia Abraham, to mnie Pan ubawil. Osobiscie znam Palestynczyka (Chrzescijanina), ktory ma na imie Abraham, choc wg Pana koniecznie musi byc Zydem. Mam dla Pana niespodzianke, wielu ludzi w Pln Ameryce nosi imiona biblijne, jak Rachel, Rebecca, Noah, Dawid czy Zachary czy inne i wcale Zydami nie sa. A co popularnym niegdys w Polsce imieniem Jakub? Albo Jozef? A Moze Rafal, Szymon lub Gabriel. Pewnie wszyscy sa zydami.

  A William Cooper to ten od Ufoludkow? Ten sam ktory twierdzil, ze Kennedy zostal zamordowanay, bo mial publicznie podac do wiadomosci, ze Ufoludki wkrotce beda rzadzic ziemia?

  Ja odpowiedzialam. Teraz czekam, aby Pan rozwinal wlasne pytanie :” ” Jaki amerykanski prezydent, a w szczegolnosci, ktory prezydent USA nie byl masonem lub zydem??? (no powiedzmy na przestrzeni 120 lat)????..” i koniecznie ze zrodlami. Chce Pan 120 lat a nie 200 – Theodore Roosevelt; William Taft; Warren Harding; Franklin Delano Roosevelt; Harry S. Truman; and Gerald Ford (w sumie 6).

 47. Re: 46 Centuria…
  Czyli mam rozumiec, ze z tych 6-ciu wymienionych przez pania prezydentow: Chce Pan 120 lat a nie 200 – Theodore Roosevelt; William Taft; Warren Harding; Franklin Delano Roosevelt; Harry S. Truman; and Gerald Ford (w sumie 6). zaden z nich nie byl masonem ani zydem?
  Czy dobrze rozumiem? Czy dobrze (poprawnie) przeczytalem???.
  (by potem nie bylo zadnych nieporozumien pt: „ja nie wiedzialam”, „nawet sie nie domyslalam”, albo „zle zostalam poinformowana”…)…

  Jesli chodzi o W.Cooper’a i „ufo-ludkow” to my dokladnie mamy ten sam problem z tymi „ufo-ludkami”, ktore okupuja nasze ziemie od ponad 600 lat…
  i wysmiewanie W.Cooper’a w zasadzie jest nie na miejscu i nie na tym Forum…
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 48. Centuria said

  Czekam ciagle na informacje, ktorzy prezydenci byli masonami i zydami. Mam nadzieje, ze sie czegos naucze i dowiem. I bardzo prosze o zrodla.

  Zmienia Pan temat. Cooper istotnie wierzyl w przybyszow z kosmosu, a pan insynuuje, ze mial na mysli zydow. Takie byly jego poglady, a Pan zarzuca mi wysmiewanie sie z niego. Wie Pan, ja uwazam, ze kazdy moze wierzyc w to co chce – taka tolerancyjna jestem. W przybyszow z innych planet, ktorzy sa na drodze opanowania swiata albo w to, ze kazdy Abraham, Jakub czy Josef to zydzi.

 49. Marucha said

  Panie Jaśku,
  Po pierwsze – w tamtych czasach masoneria nie była tak rozpracowana, jak obecnie. Mamiła ludzi szlachetnością swych idei. Wielu – włącznie z niektórymi biskupami – dali się na to nabrać.
  Po drugie – mason niskiego stopnia to w dupie był i gówno widział.

  Re 48:
  William Cooper, podobnie jak David Icke (ten od „reptilian”) to totalne odloty, albo światowa hasbara, odciągająca uwagę ludzi od rzeczywistości.
  Jak można w ogóle na serio traktować COKOLWIEK oni napiszą?

 50. Boydar said

  Ale z tym, trudno się nie zgodzić – „Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną dociekliwością”.

 51. matirani said

  Ze od 600 lat nasza cywilizacja usiluja sterowac pasoszydzi, to trudno sie nie zgodzic. Ale koczownicy i zlodzieje z pustyni to jednak nie ufoludki. Ludek to wyjatkowo pasozytniczy, nastawiony na przezycie kosztem innych, ale jednak nalezacy do naszego gatunku homo sapiens. Gorzej nawet, bo podobno 64 % zydów w Palestynie-Israhelu jest pochodzenia slowianskiego – Pan Roman podal kiedys taki komunikat-link prosto z Israhella.

  Tychze to pasozytów-koczowników przeganiano historycznie po zniszczeniach jakich dokonywali swoimi oszustwami albo sami uciekali po zniszczeniu kraju w którym pasozytowali. Trudno mi powiedziec która cywilizacje zniszczyli jako pierwsza, moze nawet Sumerów… Jak pisal Prus rujnowali i Egipcjan…

 52. Boydar said

  Co było przed Egiptem to już nie pamiętam. Ale potem była Grecja, aż w końcu ruszyli na Europę. Z drugiej strony rypali Azję. No i się qurwa u nas, w Polsce, zeszli. I tu zdechną. Amen.

 53. matirani said

  Boydar – I tak nam dopomóż Bóg. Amen. 😉

 54. Re: 48 Centuria…
  Jak otrzymam informacje od Jessie’go Ventury (governora – bylego wojewody stanu Massatusetts) USA lub od Davida Duke’a na ktorych informacjach moge sie podeprzec, to niezwlocznie przesle, by nie bylo zadnych nieporozumien. Ci dwaj panowie wypowiadali sie clarownie na temat prezydentow sprawujacych wladze w USA na przestrzeni 120 lat publicznie w jakich „zaleznosciach” i „wyplywach’ ci prezydenci stawali sie prezydentami USA. (Kto konkretnie ich finansowal i do jakich konkretnie loz masonskich przynalezeli, jak i rowniez jakie nazwiska „przybierali”).
  ===========================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli chodzi o W.Coopera czy Alex’a Johnsa, Celetniego, czy keisnera, lub traficant’a to uwaznie ich wysluchuje i sprawdzam jak te zapodawane informacje maja sie do rzeczywistosci.

 55. przemądrzałe bydlę said

  „Trzynaście głównych rodzin Iluminatów stanowić ma ścisłą elitę wielkiego światowego spisku. Uważa się ich za satanistów, okultystów a nawet Reptillian.”

  To zdanie eliminuje ten tekst z grona takich, na które warto zwrócić uwagę. Jak ktoś do kwestii banksterów i masonerii dodaje brednie o „reptilianach” czy „kosmitach”, tzn. że troll unych, mający na celu ośmieszenie postawy antyglobalistycznej.

  Gwoli ścisłości: autor nie powiedział, że iluminatów uważa za „reptilian”, ale że niektórzy tak uważają – admin

 56. matirani said

  re55 – doklanie. Uklony

  Swietna za to jest dyskusja pod tym tekstem 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: