Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
  Liwiusz o O tych, którzy się na niemieck…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  ella o Upadek cywilizacji zachodniej
  Liwiusz o Czterech pancernych i Ukr…
  osoba prywatna o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czyżby remake Jugosławii?

Posted by Marucha w dniu 2014-07-09 (Środa)

Dick Marty

Dick Marty

Z korespondencji byłego adwokata Julii Tymoszenko, Siergieja Własienko, z niemieckim lekarzem wynika, że Ukraina dostarcza do Niemiec narządy rannych członków ruchu oporu.

Kiedy w mediach pojawiły się okrutne historie o „żółtym domu” wydawało się, że oglądamy odcinek z horroru, a nie rozpoznawalne realia kosowskiego dramatu. Jugosławii już nie ma, lecz zostawiła po sobie ludzi, którzy muszą żyć z jedną nerką lub płucem. Ich nazwiska na zawsze pozostaną związane ze sprawą Medicus, o którego częściowej winie mówiła Carla del Ponte, Dick Marty i Pierre Péan.

Jaki los czeka rannych powstańców z Doniecka i Ługańska?
Pisarz i dyrektor wydawnictwa Xenia o serbsko-chorwackim pochodzeniu, Slobodan Despot, doskonale zna tragedię kosowskich Serbów:

„Kwestia handlu narządami w Kosowie została poruszona w pamiętnikach Del Ponte, w których autorka opisywała pracę na stanowisku prokuratora Międzynarodowego Trybunału ds. Byłej Jugosławii. O wiele bardziej szczegółowe śledztwo przeprowadził szwajcarski sędzia i deputowany Dick Marty. Złożył on raport w Radzie Europy. Został w nim potwierdzony fakt handlu narządami, pobieranymi od więźniów (przeważnie byli to serbscy cywile) przez lekarzy na polecenie Armii Wyzwolenia Kosowa. Później te narządy (pobierano je w okropnych warunkach, czasami bez znieczulenia) sprzedawano przez międzynarodową sieć przestępczą w Turcji i innych krajach. Przeszczepiano je pacjentom, którzy mieli na to środki.

Ustalono, że w handel narządami byli zamieszani wysocy rangą przedstawiciele władzy, ponieważ dyskretne zorganizowanie takiej akcji jest po prostu niemożliwe: przewożenie narządów wymaga rozwiniętej infrastruktury, szybkich działań oraz wiedzy medycznej, które dostępne są bynajmniej nie wszędzie. Poza tym, w raporcie podkreślono duży popyt, ponieważ organy od razu wysyłano do Turcji i krajów zachodnioeuropejskich”.

Prawdopodobnie na Ukrainie w obecnych warunkach dzieje się coś podobnego. Nie chodzi o nieuzasadnione potępianie. Wszystkie fakty, przykre i ostre, są znane. O wiele trudniej teraz jest przewidzieć, w jaki sposób ta prawda – jeśli rzeczywiście zostanie potwierdzona – zdobędzie rozgłos.

Przypomnę, że demaskacje Del Ponte nie wywołały szczególnego oburzenia na Zachodzie. Deputowany Dick Marty, który wykonał prace o wartości historycznej i zdecydował się na ryzyko podczas dochodzenia, nie został za to w żaden sposób wyróżniony i nagrodzony.

Tym razem cała ta sprawa na Ukrainie może znów natrafić na ścianę milczenia. Po pierwsze, nie zgadza się to z podziałem ról, który raz na zawsze został ustalony dla ukraińskiego kryzysu. Po drugie, nie jest wykluczone, że istnienie takiego handlu narządami ma wpływ na interesy wielu wpływowych osób na Zachodzie, które robią wszystko, aby sprawa nie wyszła na jaw.

W każdym razie, kosowski precedens istnieje. Został dokumentalnie potwierdzony, wszystkie fakty wyszły na jaw. Przypomnę, że doszło do tego w czasie, gdy stanowisko kuratora Kosowa sprawował Bernard Kouchner, który został powołany przez ONZ. Musiał on wiedzieć o tym, co się działo na powierzonym mu niewielkim terytorium. Kiedy dziennikarz zapytał go o handel narządami, ten poradził mu skonsultowanie się z psychiatrą.

Najprawdopodobniej Zachód do końca będzie zaprzeczał nawet wyraźnym dowodom istnienia takiego nielegalnego handlu.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 10 do “Czyżby remake Jugosławii?”

 1. revers said

  Przeciez sprawa zajmowal sie juz Interpol, byl bezsilny , w powstalych na szybko za unijne srodki klinikach, lub prywatnych sponsorow z zachodu wycinano co trzeba w spolkach z Ankary i Tel-Avivu, sprawy organow upadaly dzieki roznicom w naciagnietym prawie pod transplantacje w Kosowie a prawem Tureckim czy Talmudu w Izraelu.

 2. Juziek said

  Ludzkość stacza się po równi pochyłej w przepaść!

 3. Jacek said

  ad Juziek

  jest staczana w przepasc.

 4. maasteer said

  Z TVP na pewno się o tym nie dowiemy, choć wczoraj o dziwo w wiadomościach pokazano przemoc wobec młodych Palestyńczyków której dopuszcza się reżim izraelski.

 5. NyndrO said

  Ad 3.* To paskudne,ale właściwie na własne życzenie i z przyklaskiem.Ludzkość ma wystarczającą siłę,żeby rozjebać swoich oprawców.Szkoda,że jedynie potencjalną.Oprawcy umiejętnie obchodzą się z tym potencjałem,a ludzkość grilluje.

 6. Dictum said

  Zgniły Zachód sam uprawia ten zbrodniczy proceder dla bogaczy, więc dlaczego stamtąd miało iść oburzenie?

 7. Romank said

  A wszendzie ci mili panowie w bzydkich czapeczkach

  https://www.google.com/search?q=HUman+organ+trafficking&client=firefox-a&hs=2i5&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Q_i9U524KMzYoAStnIKoCA&ved=0CEwQ7Ak&biw=1093&bih=482

 8. Boydar said

  Czemu się Pan Roman czapeczek czepia; pan papież nosi taką samą, tyle że z limitowanej kolekcji.

 9. Prawda nas wyzwoli said

  W handel narządami byli zamieszani żydzi.

 10. Boydar said

  @ PNW (9)

  A skąd takie niecne przypuszczenia ? Ładnie to tak rzucać obelżywe kalumnie na starszych braci w wierze ? Może jeszcze Chrystusa ukrzyżowali, co ???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: