Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  minka o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydokomuna w poczuciu misji

Posted by Marucha w dniu 2014-07-10 (Czwartek)

Czy istnieje żydokomuna? Niektórzy, jak np. pan prof. Paweł Śpiewak, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego, twierdzi, że „żydokomuna to antysemicki mit”. Jak tak dalej pójdzie, to tylko patrzeć, jak samo istnienie Żydów zostanie uznane za „antysemicki mit”.

W tym kierunku zresztą zmierzał w swoim czasie pan red. Adam Michnik twierdząc, że przynajmniej w Polsce Żydów „nie ma”. Możemy sobie wyobrazić, co by się w naszym nieszczęśliwym kraju działo, gdyby „byli”.

Ale w tej sprawie zdania są podzielone, bo np. pan Konstanty Gebert utrzymywał, że Żydzi w Polsce nie tylko „są”, ale w dodatku – że „będą walczyć z antysemityzmem”, co w przełożeniu na język ludzki oznacza, że będą próbowali wdeptywać w ziemię każdego, kto im się sprzeciwi. Na wszelki tedy wypadek każdy, komu kariera miła, nie tylko odżegnuje się od „antysemityzmu”, ale chętnie go „potępia”, a nawet, w porywach gorliwości, przyłącza się do potępiania osób uznanych za „antysemitów” w nadziei, że jest to rodzaj szczepionki uodparniającej.

Ale skoro panu Gebertowi wolno, nawet wbrew panu red. Michnikowi uważać, że Żydzi w Polsce „są”, to nie ma powodu, by tego nie zauważać. A skoro Żydzi w Polsce „są”, to jest wysoce prawdopodobne, że maja rozmaite interesy, i że potrafią w sposób zorganizowany o nie zabiegać. Pogląd przeciwny, w postaci przekonania, że Żydzi nie mogą mieć w naszym nieszczęśliwym kraju żadnych interesów, a jeśli nawet by jakieś tam i mieli, to nie potrafią o nie zabiegać, dopiero byłby antysemicki! Zatem nie ma żadnego powodu, by w menażerii nie zauważać słonia.

Wracając tedy do pytania, czy istnieje żydokomuna, warto zwrócić uwagę, że wśród zwolenników komuny są zarówno Żydzi, jak i głupi goje, ale również – że obydwa te kręgi częściowo się na siebie nakładają. Obszar, gdzie te kręgi się na siebie nakładają, to właśnie żydokomuna. Wygląda zatem na to, że żydokomuna istnieje, a jeśli pan prof. Paweł Śpiewak temu zaprzecza, to być może z tych samych powodów, co Stary Diabeł w listach do Diabła Młodego.

Jak wynika z książki Clive Staples Lewisa „Listy starego diabła do młodego”, Stary Diabeł uważał, iż najważniejsze jest wpojenie ludziom przekonania, że diabłów „nie ma”. Jak ludzie w to uwierzą, to kuszenie staje się już dziecinnie łatwe. Wygląda na to, że pan prof. Śpiewak próbuje zastosować tę samą taktykę wobec mniej wartościowego narodu tubylczego, by tym łatwiej doprowadzić go do stanu bezbronności wobec Żydów, kiedy już tutaj „będą”.

Zanim to jednak nastąpi, zatrzymajmy się chwilę nad taktyką żydokomuny. Najbardziej charakterystyczną cechą tej taktyki jest kierowanie się mądrością etapu. Żydokomuna nie ma przyjaciół, bo nie można przecież przyjaźnić się z istotami niższymi, w gruncie rzeczy tylko człekokształtnymi. Można je tylko wykorzystywać, a sposób tego wykorzystywania zależy właśnie od etapu. Etapy zaś się zmieniają, na co zwracał uwagę m.in. Antoni Słonimski pisząc, że dzieje świata mają charakter dwusuwowy. Suw pierwszy: chrześcijanie dla lwów! Suw drugi: Lwów dla chrześcijan! Oczywiście Antoni Słonimski dla efektu komicznego sprawę upraszczał, ale nie da się ukryć, że mechanizm jest właśnie taki.

Weźmy najnowsze dzieje naszego nieszczęśliwego kraju. W latach 40-tych żydokomuna zbuntowała sporą część głupich gojów przeciwko tubylczej szlachcie, czyli polskiej warstwie państwotwórczej, to znaczy – przeciwko ziemiaństwu, inteligencji i duchowieństwu. Propaganda żydokomuny głosiła, że te warstwy są ostoją wstecznictwa, podczas gdy nosicielem nieubłaganego postępu jest właśnie żydokomuna i jej elewi.

W rezultacie tego buntu, przy wydatnym wsparciu Sowieciarzy, którzy – jak stwierdził podczas kwerendy w archiwum KGB Włodzimierz Bukowski – każdemu podbitemu przez siebie krajowi ucinali głowę, likwidując ok. 10 proc. ludności stanowiącej warstwę przywódczą – elity polskie zostały straszliwie przetrzebione i spauperyzowane. Za sprawą żydokomuny rolę elity przejęła u nas polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, z którą tradycyjny, tysiącletni naród polski musi dzielić terytorium państwowe.

Kiedy pod koniec lat 50-tych Sowieciarze w zimnej wojnie postawili na kraje arabskie, światowe żydostwo przeszło na pozycje antysowieckie. Proces ten objął również żydokomunę, która nie tylko zaczęła się przestrajać na pozycje antykomunistyczne, ale nawet wystąpiła przeciwko sowieckiej agenturze czyli partii, tworząc jeden z dwóch nurtów opozycji demokratycznej, tzw. „lewicę laicką”. Należeli tam również głupi goje w rodzaju opętanego przez Żydów pana Henryka Wujca, ale ton nadawała oczywiście żydokomuna. Na tym etapie żydokomuna podjęła umizgi do duchowieństwa, wespół z którym zbuntowała tym razem tradycyjny naród polski przeciwko polskojęzycznej wspólnocie rozbójniczej. W odpowiedzi polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza wystąpiła zbrojnie przeciwko narodowi polskiemu i wprawdzie go spacyfikowała, ale nie pokonała politycznie.

Dopiero w drugiej połowie lat 80-tych żydokomuna zaczęła zmieniać orientację i wespół z przywódcami polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, w osobach generałów Jaruzelskiego i Kiszczaka, w 1989 roku doprowadziła do porozumienia o podziale władzy NAD narodem polskim, któremu się wmówiło, że oto właśnie odzyskał wolność. Wtedy właśnie żydokomuna utworzyła żydowską gazetę dla Polaków, która, wraz z utworzonymi przez wojskową bezpiekę stacjami telewizyjnymi, stała się podstawowym narzędziem antypolskiej propagandy. Prowadzona jest ona dwutorowo; pierwszy nurt, to tzw. pedagogika wstydu, polegając na wmawianiu Polakom odpowiedzialności za masakrę europejskich Żydów w czasie II wojny światowej, a nurt drugi, to próba dyskredytowania w oczach tradycyjnego narodu polskiego ostatniej warstwy przywódczej w postaci duchowieństwa.

Ciekawe, że żydokomuna w tym drugim nurcie powróciła do taktyki stosowanej w latach 40-tych – że mianowicie polskie duchowieństwo, jako obóz wstecznictwa, cofa Polskę w rozwoju cywilizacyjnym, zaś ku świetlanej przyszłości poprowadzi ją dopiero żydokomuna do spółki z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą.

Z takim właśnie programem: „Uwolnić Polskę od Kościoła” wystąpił ostatnio wybitny przedstawiciel żydokomuny, pan prof. Jan Hartman. Nietrudno się domyślić, że i jeden i drugi nurt ma na celu doprowadzenie narodu polskiego do stanu bezbronności w obliczu spodziewanej inwazji żydostwa, które licząc na tzw. „restytucję mienia”, ma nadzieję zostać szlachtą mniej wartościowego narodu tubylczego, zaś polskojęzycznej wspólnocie rozbójniczej, temu rozwnuczonemu potomstwu ubeckich dynastii zamierza powierzyć zadanie utrzymywania go w ryzach.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarzy 20 do “Żydokomuna w poczuciu misji”

 1. RECHABILITUJĄ Ławrientija Berie w Rosji - Żydowska V kolumna PRZEJEŁA władze na uniwersytetach w Rosj, III RP , USA ... said

  Od 1990 roku we wszystkich krajach byłego bloku sowieckiego „międzynarodowy żyd” czyli międzynarodowa mafia żydowska organizowała struktury oraz networki w celu przejęcia całkowitej władzy przez żydów na uniwersytetach, kulturze oraz w sferach intelektualnych tych państw.
  To była i jest „koronkowa robota” w celu NARZUCENIA indoktrynacji judaistycznej oceny wszystkiego co sie dzieje na świecie przez pryzmat KOŻYŚCI żydowskich, oraz wyłonienia w tych krajach żydowskiej elity jako KASTY rządzącej.

  Od 1990 roku „międzynarodowy żyd” na bazie doświadczeń oraz opracowanej metodologii w osaczonym intelektualnie USA przez mafie żydowską, oczywiście z przeznaczonymi wielkimi finansami wziętymi od żydowskich bank-sterów z New Yorku skonstruowano mechanizm wynoszenia na piedestały żydowskich wampirów, jako „autorytety wzorce” do naśladowania.

  Całkiem nie dawno żydowski network w USA zfinansował i doprowadził do postawienia pomnika Lenina(on był ruskim ŻYDEM) w mieście Seattle, na ulicy 600 N 36th St., (Stan Washington):

  http://www.roadsideamerica.com/story/9056

  Na konwie zdobytej władzy i wciskanej gwałtem religii holokaustycznej przez żydów we współczesnej Europie, oni zaczeli RECHABILITOWAĆ po 1990 roku przedstawicieli żydo-komuny we wszystkich krajach byłego bloku sowieckiego i Europy.

  Żydzi z obywatelstwem rosyjskim zamieszkali w Rosji skrzyknięci w jeden silny network maksymalnie WSPERANI finansowo oraz politycznie z zewnątrz przez „międzynarodowego żyda” zwłaszcza z USA też po całości OSACZYLI na kierowniczych stanowiskach instytucje naukowe, uniwersytety w centrach intelektualnych obecnej Rosji.

  Ta zgraja utworzyła V kolumnę, która przejęła w swoje szpony nieomal wszystkie obecne media w Rosji.
  Obecnie ta V kolumna bardzo silnie pracuje nad tym, aby sfabrykowac RECHABILITOWAC, wybielic wszystkich największych KOMUNISTYCZNYCH morderców ŻYDOWSKICH z Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, a w tym LUDOBUJCĘ żyda Ławrientija Berie – Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych ZSRR (NKWD, ros. НКВД – Народный комиссариат внутренних дел)

  To Beria wydał wydał rozkaz i podpisał wyrok śmierci na ZGŁADZENIE 25 tysięcy Polskich oficerów i wyłapaną inteligencję po 17 września 1939 roku po zajeciu polskich terytoriów przez Armię Czerwoną na bazie niemiecko-żydo-rosyjskiej umowy Paktu Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939r.

  „Нераскрытые тайны”: Кого расстреляли вместо Берии в бункере МВО:

  http://www.m24.ru/videos/41868

  Intencją żydowskiej V kolumny prosperującej w obecnej Rosji i CAŁEJ Wschodniej Europie jest WYBIELANIE, a następnie RECHABILITACJA żydowskich komunistycznych WAMPIRÓW oprawców oraz wyniesienie ich na cokoły pomników jako „męczeników bohaterów” w obecnej Rosji, Europie i USA, a potem całego świata.

  Żydowskie intelektualne kręgi w obecnej Rosji planują postawic pierwszy pomnik KRWAWEGO WAMPIRA Ławrientija Berii w Moskwie, obecnie przedstawianego, gloryfikowanego jako „MĘCZENNIKA” przez żydowskie kręgi zamieszkałe w obecnej Rosji.

 2. Jack Ravenno said

  a Beria to skur…wysyn, który swoją łapą podkreślił, np. Katyń, itd…

 3. Mafia ŻYDOWSKA też opanowała uniwersytety w USA said

  Otóż, PRAWIE na wszystkich katedrach slawistyki czy studiów wschodniej europy na uniwersytetach amerykanskich tymi katedrami ZARZĄDZAJA „amerykanie” ale żydowskiego pochodzenia, którzy identyfikują się jedynie z narodowością żydowską i żydowskim egoistycznym szowinistycznym interesem swojej grupy etnicznej

  Teoretycznie te katedry slawistyki POWINNY zajmować się wspołczesną literatura czy sztuką POLSKĄ, gdyż NA TEN cel SĄ własnie PRZEZNACZONE te FUNDUSZE finansowe na prowadzenie badań na tych katedrach slawistyki.

  W zwiazku z tym ze żydzi ZDOMINOWALI te katedry to wymuszają czy podjeli decyzje, aby na tych katedrach slawistiki ZAJMOWAĆ sie ”badaniem” wszystkiego tego, co DOTYCZY ŻYDÓW zamieszkałych w Polsce w tej literaturze czy kulturze, a nastepnie SFABRYKOWANIE fałszywych teoryjek, JAKOBY, że żydzi ODEGRALI ZASADNICZĄ i NAJWAŻNIEJSZA rolę w Polskiej literaturze czy też powstają sfałszowane rozprawy „naukowe” JAKOBY to żydzi z polskim obywatelstwem w 100% kształtowali literaturę czy kulturę polskią, rosyjską, ukaranską … itd.

  Na tych katedrach slawistyki czołowych uniwersytetów amerykańskich nieomal WSZYSKIE teraźniejsze „badania” historyczne krecą sie wokół problematyki małych czy nawet mikroskopijnych społczności żydowskich zamieszkałych w Polsce, Rosji, Ukrainie … itd. Faktyczna polską literaturą, kulturą czy polska sztuka NIKT się NIE zajmuje.

  FABRYKUJE się zatem podstawy „naukowe” na uniwersytetach amerykańskich, aby SFABRYKOWAĆ „dowody” że to NIBY żydzi odegrali ZASADNICZĄ rolę, czyli to żydzi zamieszkali w Polsce NIBY kształtowali kulture w Polsce i wszystkich innych krajach Europy środkowej.

  Żydzi na uczelaniach amerykańskich SFABRYKOWALI odgórne TEZA, że np. Polacy to byli prymitywami, a żydzi zamieszkali w dawnej Polsce stworzyli podwaliny kultóry polskiej.

  Te „badania” żydowskie już SFABRYKOWAŁY TEZY, że to żydzi zamieszkali w Polsce dokonali obalenia komunizmu w Europie i na tej podstawie FABRYKUJE się historię przemian w Polsce po 1989 roku.

  Te tzw. „badania” na tych uniwersytetach amerykańskich zmierzają też do SFABRYKOWANEJ z góry TEZY, że to też żydzi z obywatelstwem polskim tzw. „desydenci demokratyczni” tacy jak Kuronie, Mazowieckie, Geremki, Michniki … itp. dokonali przemian w Polsce po roku 1989, a Polacy to byli i są ciemnotą, która do tej pory niczego nie rozumie, co te „badania” żydowskie na uniwersytetach amerykańskich usiłują UDOWODNIC całemu światu. Polacy przedstawiani sa jako CIEMNOTA pod każdym względem.

  Taka jest fabrykowana PARANOJA i IZREALIZACJA nauki światowej na siłę.
  Jesli jakiś pracownik naukowy na amerykanskim uniwersytecie zaczyna niezgadzać się i nie poddaje się INDOKTRYNACJI żydowskiej w USA, ma inne wyniki swoich badań oraz opinie oparte na autentycznej NIE SFABRYKOWANEJ historii przez żydów dotyczacych „żydów słowianskich” to jest po prostu SPŁAWIANY jako pracownik z uniwersytetu. Wyrzucają takich na bruk.

  Zarządzającymi na katedrach slawistki większości uniwersytetów amerykańskich są „amerykanie” ale pochodzenia żydowskiego. Ci żydzi też decydują o przyznawania stypędiów naukowych, grantów dla studentów, ale też żydowskiego pochodzenia.

  Jeśli jakiś pracownik naukowy wykaże że jest człowiekiem obiektywnym, a nie filosemitą to też jest wcześniej czy później „SPŁAWIANY” z uczelni, otrzymuje negatywne referencje … itp.

  Takie są teraz mechanizmy, czyli zasadniczą sprawą o obsadzie pracownika na Uniwersytecie amerykańskim, ale REFERENCJAMI innych żydów czy stosunku petenta do indoktrynacji zydoskiej jeśli ktoś ma otrzymać posadę na czołowych uniwersytetach amerykańskich.

  Kiedy już żydzi kogoś SPŁAWIĄ z uniwersytetu to taki młody naukowiec też nie NIE ZOSTANIE PRZYJETY na inny uniwersytet, gdyż nie otrzyma referencji od tych żydów co opanowali katedry humanistyki na czołowych uniwersytetach amerykańskich.

  Czołowymi amerykańskimi uniwersytetami zarzadza NIEFORMALNA mafia, której macki sięgają wszędzie.
  Czesław Miłosz tez WPADŁ w takie sidła i dlatego aby się PRZYPODOBAĆ żydom, oficjalnie gardził polskością na zamówienie „profesorów amerykańskich” pochodzenia żydowskiego, którzy FABRYKUJĄ nową historię świata, która PASUJE do obecnych opowiadań i HAGODY żydowskiej.

  Gdyby „noblista” Czesław Miłosz postępował uczciwie to takiej „kariery” by nie zrobił, a przecież ta „kariera” Miłosza to był sukces medialny, gdzie żydoskie kregi w USA wspierają każdego kto niejako podaje się, że jest „polakiem” ale tą polskość publicznie PLUJE, ją zawlcza i bezpodstawnie zniesławia.

  Każdy nowy adept na „naukowca” na uniwersytecie amerykańskim jest zmuszony też FABRYKOWAĆ „naukę” w USA tzn. tanczyć jak jemu żydzi „zagraja” i wypada jemu co jakiś czas coś WYPRODUKOWAĆ i opublikować bardzo pozytywnego o żydach, bo jak nie bedzie tego robił to MAFIA żydowska, która opanowała amerykanskie uniwerysety np. ZLIKWIDUJE jego etat tam gdzie on pracuje i taki „nie poprawny politycznie” naukowiec znajdzie sie szybciutko na bruku.
  ROZUMIECIE jak to „LECI” ???

  Problem polega na tym, że ci młodzi naukowcy, którzy NIE nie chcą FABRYKOWAĆ historii świata pod naciskiem żydowskich „profesorów”, BOJĄ się o tym głośno mówić ci nowi naukowcy , a już nie daj Boże komukolwiek poskarżyć, to wtedy taki bedzie SKOŃCZONY jako naukowiec w tym USA opanywanym przez mafie zydowską.

  Po tym jak taki ucziwy naukowiec WYLECI z uniwersytetu już NIGDY ta MAFIA nie dopusci do tego, aby został przyjety do pracy naukowej w tej „demokratycznej” (sić !!! sić !!!) Ameryce tzn. USizraelu zdominowanym przez agresywną żydowską mafię.

 4. ENKI said

  ŻYDOKOMUNA – czyli – Za co Hartman kocha Marksa?
  Aszkenazyjski Żyd, Karol Marks (prawdziwe nazwisko Moses Mordecai Levy) w 1848 wydał „Manifest komunistyczny”.
  Jan Hartman w 2013 r. – z okazji rocznicy śmierci Mosesa Mordecaia Levy’ego – napisał dla fanów mały wierszyk
  p.t. ZA CO KOCHAMY KAROLA MARKSA?…
  Ów Hartman należy do loży B’nai B’rith , a więc działa jako obserwator i oskarżyciel społeczności polskiej wobec Żydów; zgodnie z żydowską ideą, że “antysemityzmem” jest wszelka krytyka narodu żydowskiego z jakiegokolwiek powodu…Jednocześnie Hartman rozgłasza ideologie marksowskie w ich modern postaci jak gender, palikotyzm i temu podobne.
  Właśnie tak wciska: KOCHAMY MARKSA! …..To typowy chwyt propagandowy: wmawiać oczywiste kłamstwa! Wmawiać, wmawiać, aż przylgną….Cały „wierszyk” tak jak cały Hartman jest takim kłamstwem: o miłości i wdzięczności mas
  dla Mordecaia Levy’ego czyli Marksa.
  Cytat: Lecz przyjdzie czas rewolucji, gdy PROLETARIUSZ
  Obejmie nareszcie pracy swej narzędzia i owoc
  W WALCE KLAS NA WIEKI ZWYCIĘSKI
  I tu ważne zadanie dla czytającego: na miejsce słów „proletariusz, robotnik, masy” wstaw ŻYDZI….
  a wszystko się wyjaśnia w tekście i w działaniu Mordecaia Marksa i Jana Hartmana.

 5. Griszka said

  Dawid Wildstein też twierdzi, że żydokomuna jest mitem 🙂 On w przeciwieństwie do Śpiewaka reprezentuje środowisko prawicy majdanowej.

 6. …nawet jesli ktos probuje odgrzewac takie mity jak ten dla swoich potrzeb, to nie znaczy, ze wiekszosc powinna brac udzial w tym procesie/procederze. Dlaczego? Bo SLOWO ma wartosc konstrukcyjna i nie jest obojetne dla swiata i przyrody, kiedy powtarzamy w kolko „zydzi, zydami, zydostwo, zydokomuna” itd itp w tysiacu ksztaltach i odcieniach.
  Zakladajac, ze taki fenomen istnieje, powinno zastanowic, dlaczego wobec tego zabiera ludziom „normalnym” tyle czasu, zeby go usunac i zawsze na koncu okazuje sie, ze jest to fizycznie niewykonalne??? Czyzby to byla az taka przyrodnicza doskonalosc???!
  No, to bylby najwiekszy fenomen jaki zna ten i tamten swiat! ABSOLUT! W przyrodzie ABSOLUT, jak dotychczas jednak fiuzycznie nie zostal wykryty. Wszystko co postrzegamy lub sobie imaginujemy pokazuje sie na koncu miernota wobec tego, czego nie zdolalismy dostrzec lub wyimaginowac sobie do tego momentu.
  Jest tak, poniewaz w przyrodzie takich absolutnych, niezmiuennych w czasi wartowsci po prostu nie ma. Kropka.

  Ale to do czego nie jest zdolna przyroda jest testowane bez przerwy przez nas samych. Nasze mozgi niezmordowanie prosukuja idealistyczne idee, jedna wieksza od drugiej i WERBALIZUJA je. W komunikacji z innymi okazuje sie, ze w przestrzeni wyobrazni calej spolecznosci rozmaite idealistyczne dziwolagi zaczynaja zyc niezaleznym zyciem od samej przyrody! To jest wlasnie to co ja nazywam wartoscia konstrukcyjna SLOWA. Powielane w miliardach kopii i puszczane w obieg informatycny wytwarza ono stan psychozy, ktory przeklada sie wielowymiarowo, najprzerozniejszymi drogami na zycie spoleczenstwa i wplywa z niezwykla sila na jego jakosc.

  Powtarzanie SLOW, jest DOKARMIANIEM idei. Jesli zdobylibysmy sie kiedykolwiek na racjonalne podejscie do zycia, odrzucajace idealizm, sranelibysmy na gruncie wiedzy, a nie zabobonu. Wlasnego zabobonu, narzuconego samemu sobie wlasnym SLOWEM.

  Dodajmy, ze w przypadku idei „zydokomuny: – BARDZO GLUPIM SLOWEM.

  Juz tu mowilem – scigajmy przestepstwa i przestepcow, a nie mity. Tylko wtedy, po drodze, powpadaja nam do zastawionych sidel wszyscy ci, ktorych sie obawiamy, ktorzy sa grozni – rowniez dla siebie samych, bo prezeciez idealisci to psychopaci sami sobie wyrzadzajacy krzywde – iW TEN CUDOWNYT SPOSOB OSIAGNIEMY ZAMIERZONY CEL – ZOBACZYMY PRAWDE.

  Zycze serdecznie rychlego powrotu do zdrowia wszystkim nie racjonalnie myslacym:)

 7. przepraszam za moje „chochliki drukarskie”, ale zatelepało mną i nadałem tekst w wielkim pośpiechu.

 8. kresowiak said

  czy pan polak stanisław wie ilu polaków wymordowała żydokomuna na kresach i w jaki sposób

 9. re 8.
  Panie Kresowiak.
  Ja sie doskonale orientuje w statystykach zbrodni na moim Narodzie, Polskim Narodzie, i niczego tak nie pragne, jak SKUTECZNIE scigac odpowiedzialnych za te zbrodnie.
  Wiem to z mojego zyciowego doswiadczenia, ze definicja „zydokomuny” nie doprowadzila nas ani o krok blizej zidentyfikowania sprawcow zbrodni na narodach swiata! Caly czas jestesmy daleko od zidentyfikowania PRAWDY, bo dopoki jestesmy podatni na mity, rozmaite kregi w centrach wladzy (wielu centrach – nie ma jednego) karmia mitami i zyjemy tymi mitami.
  Ja chce przerwac ten zaczaroway krag, a najskuteczniej mozna to zrobic OBALAJAC MITY. Jesli znajdzie Pan kiedys czas i zwroci wieksza uwage na sama definicje slowa „zyd”, to zobaczy Pan, ze jest to efemeryda – MIT! Obalmy go, a okaze sie, ze odczujemy wyrazny postep w rozwoju naszej calej cywilizacji.
  Powtarzam – scigajmy zbrodniarzy, ptrzestepcow, w ogole ludzi nie przestrzegajacych Kodeksu Cywilnego, najwazniejszego dokumentu dla utrzymania porzadku spolecznego – TO WYSTARCZY.
  Watpi Pan?

 10. Re 8.
  Panie Kresowiak.
  Wyobrazmy sobie taka sytuacje: przestajemy ziac jadem w zadanym nam przez stereotypy kierunku, a koncentrujemy sie na sciganiu przestepstw.
  Co widzimy? W mediach zamiast stereotypowych inwektyw, mamy fakty. Niech pan wezmie przyklad Islandii – zamiast biadoilic na „zydokomune”, ktora zrujnowala ich ekonomie, scigneli dwoch bankowcow odpowiedzialnych za podpisanie czekow i nielegalne transfery! Okazalo sie, ze gigantyczny problem wiszacy demonicznie nad calym tym krajem zostal zlikwidowany w samym zrodle.
  Co stoi na przeszkodzie, zeby w Polsce tak bylo?
  Ja Panu powiem co, a raczej KTO – my sami z naszymi stereotypami i BRAKIE MWIEDZY O SWIECIE.
  Niech Pan pogoogluje porzadnie slowo „zyd”. Precyzyjnie to slowo i nie zadne tam obocznosci (np. Hebrajczycy, Hasydzi, Karaici – to nie sa zadni „zydzi”!).
  Pozdrawiam

 11. Carlos said

  panie Polak Stanislaw! Prosze przeczytac sobie ksiazke „Rewolta Marcowa” to zrozumie Pan co to byla i jest ZYDOKOMUNA

 12. Romank said

  Panie Stanislawie zydokomuna to nie tyle kasta- jaka ja instalowala i zostala beneficjantem uwlaszczjac polskim swoje wlasne potomstwo czyli Dzieci Resortu….ile stan swiadomosci uwlaszczonych, nowa klasa panszczyznianych wyrobnikow z przeblyskami zmityzowanej przeszlosci i totalnie falszywa projekcja przyszlosci.

 13. Infonurt2 : żadko daje w infonurt2 „teksty” dyżurnego antysemity Żyda Michałkiwicza który dzieki swemu talentowi i sowitym datkom żydokomuny płodzi fale wodne jako agent wpływu piorąc POlakom mózgi… Piszę zyda bo tak opisuje go Filipski(mąż Lusi Ogińskiej) pamietajac go ze szkoły gdzie przychodził w mycce strasząc tym nauczycieli.. A żydokomuna składa się z żyda i dziesięci (10) TW czyli donosicieli.. jak podaje Kiszczak .. A ..ponieważ w POlsce jest już pond 6 milionów żydów więc jeden TW ( KŻ kundel żydowski ) POlak donosiciel musi obskakiwać conajmnie 5- 10 żydów.. Załączam serdeczne pozdrowienia z Kanady dla współczesnych lemingów w kraju – od leminga z PRL .. tak .. ta.. ale w PRL to my byliśmy lemingami! Trzeba się niestety do tego przyznać i to bez bicia..

 14. Carlos said

  Gajowy mowil kiedys ze zna Michalkiewicza i ze jest on katolikiem????

 15. Prawda nas wyzwoli said

  Stanisław Michalkiewicz jest dla mnie osoba podejrzana. Wyglada mi na żyda, ktory ma pozwolenie na krytyczne mowienie i pisanie o żydach.
  Bohdan Szewczyk tez jest osoba podejrzana, calkiem mozliwe że ma agenturalne korzenie. . Podstepny sposob w jaki przejal Infonurt od Krzysztofa Dzikowskiego zalożyciela tego pisma jest podejrzany. Czyżby jeden nadawal na drugiego robiac w glowach goi zamieszanie?
  Unikam obydwu.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Owszem, znam red. Michalkiewicza, czy raczej spotkałem się z nim parę razy, z czego raz na obiedzie.
  Jest katolikiem, zachowywał się i mówił po katolicku.

 17. Infonurt2 : Infonurt Szewczyk nie przejął ale go jako współwłaściciel utrzymał, zmieniając nazwe na Infonurt2. Dzikowski Krzysztof – Zyd ( obecnie pracujący w banku w Chicago – USA- jak informuje mnie H.Pająk) wraz ze swoim zastępcą -Serbskim Żydem Beinem, BC Kanada, – porzucili pismo z całą redakcją otwierając WIR- chyba 10 pisemko żyda Dzikowskiego które szybko padło.. O tym żę Michałkiewicz jest żydem poinformował mnie Albin Siwak- nota bene największy znawca polskich żydów którego z kolei poinformoweał Filipski, kolega szkolny Michałkiewicza. i mąż Lusi Ogińskie, Autorki ZMARTWYCHWSTANIAj. DLA GAJOWEGO I JEGO CZYTELNIKÓW PRZESYŁAM SERDECZNE POZDROWIENIA Z KANADY…A iNFONURT2 TRWA JUŻ 10 LAT!! bohdan szewczyk. Po prostu ci żydzi odkryli się pisząc kalumnie na mnie tak jak tylko potrafia robić żydzi lub ich kundle z żydokomuny!.Oczywiście dla tego z nr.15 prawda jest tylko w Talmudzie..

 18. Boydar said

  Nie należy wytycznych najlepszego kodeksu mafijnego utożsamiać z prawdą, Panie Bogdanie. Na samo słowo prawda, oni momentalnie dostają bowiem krwawej wysypki jak wampir po ultrafiolecie.

 19. Romank said

  ad 17….zaraz pomalutku…. R,Filipski urodzil sie we Lwowie 1934 roku…. Michalkiewicz w 1947 roku w Lublinie….do szkoly chodzili razem na bosaka, przez zaspy….emmpstgrembzdrem….

 20. Boydar said

  🙂 🙂 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: