Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Spisek kelnerów

Posted by Marucha w dniu 2014-07-11 (Piątek)

Jaki reżim, taki spisek, który ma go obalić. W ten sposób można podsumować popiskiwania prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej, że czołowi politycy obozu rządzącego zostali nagrani i ośmieszeni przez „spisek” kilku kelnerów.

Gdyby trójka kelnerów obaliła rząd Donalda Tuska, to byłby to największy rechot w historii politycznej świata. Jarosław Kaczyński domagał się „Budapesztu w Warszawie”, inni marzyli o polskim Majdanie, aby obalić reżim Tuskowy. A tu proszę, wystarczył niższy personel restauracyjny…

Słuchając prezentowanych przez media nagrań rozmów ministrów spraw wewnętrznych czy zagranicznych miałem (mylne) wrażenie, że rozmowy te kompletnie nic ciekawego nie wnoszą, ponieważ słyszymy w nich prawdę o stanie Państwa Polskiego i wartości jego sojuszy międzynarodowych.

To, że Polska jako państwo już prawie nie istnieje? Przecież to wiemy. Czy nowością jest, że sojusz ze Stanami Zjednoczonymi jest nic nie wart i zagraża bezpieczeństwu Polski? Wystarczy poczytać „Myśl Polską” lub konserwatyzm.pl aby takie oczywiste ustalenia poznać.

Mimo to, po pewnym zastanowieniu, stwierdzam, że te taśmy są nowatorskie. Nie dlatego, że objawiły jakąś nową prawdę o stanie Państwa Polskiego, lecz dlatego, że z taśm tych mógł to usłyszeć każdy. Dla mnie zawartość taśm nie była żadną nowością. Dla przeciętnego czytelnika „GW” lub oglądacza TVN zapewne były szokujące. Unio-wolnościowo-platformiarsko-obywatelski nastrój poczucia błogostanu prysł. Nawet najbardziej ograniczony „postępowy inteligent” mógł na własne oczy usłyszeć, że wszystko czym karmiły go jego ukochane media – te przeznaczone dla „ludzi inteligentnych” i „wykształconych” – jest całkowitym kłamstwem.

Gorzej, ci, którzy rządzą Polską i opowiadają dyrdymały o cudownym i bezpiecznym kraju, sami nie wierzą ani w jedno słowo, które wypowiadają. Tutaj jest przełom: co innego, gdy prawda jest znana jedynie w niszowych środowiskach, a co innego, gdy została objawiona masom z ekranu telewizyjnego.

Dowiedzieliśmy się co naprawdę nasza klasa polityczna sądzi o polityce. Intrygujące jest to, że ta oto klasa polityczna stworzyła państwowość będącą cieniem państwowości, wmawiała nam przez 25 lat, że jest to państwo naszych marzeń, a sama nie wierzyła ani w jedno słowo, którym zaklinała rzeczywistość. Ciekawe jest także i to, że ludzi ci – jak się okazało zdający sobie całkowicie sprawę z cherlawości swojego dzieła – nie podjęli najmniejszej choćby próby poprawienia, zreformowania czy rektyfikacji swojego dzieła tak, aby III Rzeczpospolita stała się państwem w całkowitym rozumieniu tego terminu.

Wiedzą, że stworzyli koszmarka i nie chcą go poprawić! Dlaczego? Kto im tego zakazuje? Dlaczego nie?

Już rok temu minister Sikorski zdawał sobie sprawę, że sojusz ze Stanami Zjednoczonymi to ułuda, która wciąga nas w konflikt z Niemcami, a przede wszystkim z Rosją, nie dając ani korzyści, ani bezpieczeństwa militarnego. Dlaczego więc polska dyplomacja – kierowana przez Radosława Sikorskiego – wpakowała nasze Państwo w konflikt z Rosją o Ukrainę, mając przed oczami amerykański interes geopolityczny? Dlaczego realizujemy geopolityczne interesy Waszyngtonu mając świadomość, że nie wyciągamy z tego sojuszu żadnych korzyści?

Trudno za „sukces” uznać fakt, że pod Szczecinem stacjonuje 150 amerykańskich żołnierzy, mających za zadanie obronę… wschodniej granicy Polski pod Przemyślem. Dlaczego w to brniemy, skoro to absurd? Panie Ministrze, niech Pan nam odpowie na to pytanie! Dlaczego?!

Z taśm wykradzionych dzięki spiskowi niższego personelu restauracyjnego wynika, że rządzą nami ludzie, którzy absolutnie nie zgadzają się z tym co robią i z państwem, które współtworzą. Nie robią przy tym absolutnie nic, aby poprawić pastwo i uleczyć jego politykę zagraniczną. I to właśnie jest w tej aferze najbardziej intrygujące…

Adam Wielomski
http://konserwatyzm.pl

Komentarzy 13 do “Spisek kelnerów”

 1. Kronikarz said

  ‚ )

 2. Dzonyy said

  Pan minister nie odpowie… twitter jest do czego innego.
  Nikt w ogóle nie odpowie, ani na pytania, ani stanowiskiem. Zresztą jest temat zastępczy, rozdmuchiwany do granic przyzwoitości, gnojenie człowieka, który ośmielił się nie sprzeciwić wyznawanym zasadom. A to dla „onych” stanowi największą zniewagę. Wykorzystają wszystko, żeby poprzez „zadymę” medialną cała ta afera z taśmami pozostała w ukryciu. Wystarczy popatrzeć co zostało „napiętnowane” – przodująca pani redaktor mało palcem oka nie wykuła panu mecenasowi za homofobię mówiąc, że nienawidzi homofobów. Nie to, że pan minister mówi, że państwo istnieje tylko teoretycznie, i znakomicie się pan minister ma, brany jest w obronę. Że drugi mówi o gospodarce „coś tam coś tam i kamieni kupa”.
  To już nie jest intrygujące tylko żałosne jak się patrzy na ludzi, którzy myślą że to wszystko co się dzieje jest na prawdę.

 3. Hmmm… Dinozaurowi cuś się wydaje , że ta cała afera taśmowa to genialny wynalazek chłopczyków od piaru p. Tuska – chodzi tu o zaktywizowanie polityczne i zmobilizowanie wyborcze armii żuli spod budek z piwem ( głosują, do tej pory tylko jak siedzą w kryminale , za to politycznie poprawnie ) – na zasadzie ” sami swoi „.

  Co do afery taśmowej to jej nie będzie aż tak łatwo zamieść pod dywan – po prostu dywan też ukradli …

  Pozdrowienia
  Dinozaur ( z Neandertalu )

 4. Griszka said

  Sikorski powiedział prawdę o sojuszu z USA, bo w końcu nie było kamer a swoich kumpli nie będzie okłamywał. Przecież nawet Michalkiewicz się śmieje, że Kaczyńscy prowadzili amerykańską dywersję za darmo. USA może najwyżej odpalić miejscowym watażkom jakieś drobne w związku z pilnowaniem tajnych więzień, ale zwykli obywatele nigdy na tym nie skorzystają.

 5. Boydar said

  Tylko nie nasza (klasa polityczna), Panie Wielomski, tylko nie nasza !!! A „restauracja”, znaczy „odnowienie”.

  http://pl.wiktionary.org/wiki/restauracja#restauracja_.28j.C4.99zyk_polski.29 vide (1.2)

  Pan Dinozaur (3) ma rację częściowo – „dywan też ukradli”; ale nie ci sami i nie ukradli – zwinęli ! (zwinęli, ukradli, biez wodki nie razbieriosz).

 6. Jack Ravenno said

  Mam nadzieję że to całe zasrane po w koncu padnie tak jak mumia demo (tfu) kratyczna. Ale i tak już wiem że na miejsce po powstanie nowka-folia. mam też propozycje nazwy – CHUDIK – całkiem łatwa 🙂

 7. Nemo said

  Teraz by się przydało, by jeszcze ktoś PiSiurów nagrał- polskie lemingi miały by pełen ogląd sytuacji.

 8. Premizlaus said

  Ober Boydar!
  Szklankę wody proszę!

 9. Boydar said

  Zwykła czy gazowana ? Proponuję zwykłą, bo gazownie się niektórym źle kojarzy.

 10. Premizlaus said

  Zwykła oczywiście. Po gazowanej mam zgagę i kłuje mnie w układzie pokarmowym.

 11. Boydar said

  W takim razie S’il vous plâit, do pełna ! 🙂

 12. maurycy said

  Spisek nizszego personelu ? Przeciez to brednie ! Widac ze to grupa tajniakow -fachwcow to przygotowala ! Kelnerzy sluza do oglupiana naiwnych ! Trzeba rzucic oglupionym ludziom jakies kesy zeby sie podniecali Od dawna wiadomo ze to tajniacy z ,,unych rozdaja ,,karty,, !

 13. Premizlaus said

  Gratio tibi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: