Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  omega o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Merkel wzywa Kijów do umiaru

Posted by Marucha w dniu 2014-07-12 (Sobota)

Tytuł jest szokujący. Do jakiego „umiaru”? Przecież każdy inteligentny leming wie, że Ukraina jest stroną broniącą się, a agresorem jest Rosja.
Admin

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała prezydentowi Ukrainy Petro Poroszence, aby strona ukraińska zachowała umiar w swych działaniach przeciwko prorosyjskim separatystom i chroniła cywilów – poinformował Steffen Seibert, rzecznik kanclerz.

Merkel przekazała to Poroszence wczoraj w rozmowie telefonicznej. Rzecznik dodał, że zarówno niemiecka kanclerz, jak i ukraiński prezydent zgodzili się co do konieczności zorganizowania spotkania grupy kontaktowej w celu wdrożenia planu pokojowego Poroszenki i obustronnego zawieszenia broni.

Powołanie grupy kontaktowej, w skład której wchodzą przedstawiciele władz Ukrainy i Rosji, prorosyjscy separatyści i mediatorzy z OBWE, ma pomóc wypracować porozumienie w sprawie stałego zawieszenia broni we wschodnich obwodach Ukrainy, gdzie separatyści od kilku miesięcy walczą przeciwko ukraińskim siłom rządowym. Jest to jeden z kroków przewidzianych umową wypracowaną 2 lipca w Berlinie przez szefów MSZ Rosji, Ukrainy, Francji i Niemiec.

W niedzielę odbyło się w Kijowie spotkanie grupy, ale bez udziału przedstawicieli prorosyjskich separatystów. Omawiano sytuację na wschodzie Ukrainy, tematem rozmów były też zasady i miejsce dalszych konsultacji w ramach grupy kontaktowej z udziałem wszystkich stron – poinformowało OBWE.

MPA, PAP
http://naszdziennik.pl

Skoro sama kanclerzyca Angela Merkel napomina coś o chronieniu cywilów w Noworosji, to może i na naszych niezależnych żurnalistów i takich-że polityków spadnie nagłe i spontaniczne olśnienie, że widocznie jest coś, przed czym owych cywilów należy chronić? Co by to mogło być?  Ulewne deszcze? Upały? 
My podpowiadamy: można ich chronić przed szrapnelami, białym fosforem, rozstrzeliwaniami itd. Najlepiej zaś byłoby ich chronić przed władzami Ukrainy.
Admin

Komentarzy 7 do “Merkel wzywa Kijów do umiaru”

 1. Nemo said

  Jednym słowem z tym rosyjskim ultimatum o którym było wczoraj w gajowce, musi być coś na rzeczy.

 2. Griszka said

  @1
  Może też mieć to związek z tym, że Niemcy zaczynają robić u siebie porządek z amerykańską agenturą.

 3. maasteer said

  A kiedy my zrobimy taki porządek? z tymi lachociagami?

 4. ALI BABA said

  ad 2 Niemcy to sobie mogą robią porządek w swoich garażach, bo….WYSTARCZY CZYTAĆ..lupo cativo.blog.com
  aby wiedzieć co tam w trawie piszczy.!!! PS Jeden Niemiec to żalił się, że izraelska firma w jakimś landzie kupiła firmę zaopatrującą jakieś tam miejscowości w wodę pitną /podkreślił, że zrobiono to w ” sposób kryminalny”./ auf krimenelle Weise/!!!

 5. Griszka said

  @4
  W takim razie żydzi niemieccy 🙂

 6. ALI BABA said

  ad 5…WYSTARCZY CZYTAĆ..lupo cativo.blog.com…Nie chodzi tylko o żydów niemieckich…JEST TO WIELKIE UPROSZCZENIE
  Czytam ten blog 2/3 x na tydz. mają oni b. poważne problemy /islamizacja, podsłuchy, korupcja, prasa wiadomo w czyich łapach, a banki, donosicielstwo, reperkusje działalności aliantów w wielu dziedzinach po 1945 odbijają się im czkawką po dzień dzisiejszy..JEST TO ZAMIERZONE DZIAŁANIE /SIC!!/ ITD ITD..!! Polecam ten blog dla znających b. dobrze język..

 7. Easy Rider said

  Ten tytułowy fakt oraz nagłośnienie afery ze szpiegami amerykańskimi w Niemczech świadczą o tym, że coś pęka w jednolitym dotychczas froncie NWO, a przynajmniej – że USrael zaczyna jakby tracić grunt w Europie. Zastanawiam się, czy w tym kontekście nie należałoby także rozpatrywać krajowej afery podsłuchowej, której celem mogło być skompromitowanie proniemieckich rządów PO, a tym samym – szybkie doprowadzenie do władzy reprezentującego opcję żydoamerykańską PiS-u, który nie będzie miał oporów przed nieograniczonym zaangażowaniem ze strony polskiej w awanturę na Ukrainie i zamianie Polski w amerykańską bazę wojskową. Do czego to doszliśmy: folksdojcze jako mniejsze zło?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: