Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Catolicus o Zielone ludziki
  Kojak o Jak rosyjska ropa umknęła…
  prostopopolsku o Zielone ludziki
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Naoczny świadek o ukraińskich okrucieństwach w Sławiańsku: Trzyletni chłopiec przybity do tablicy ogłoszeń

Posted by Marucha w dniu 2014-07-16 (Środa)

Preambuła:
Biorąc pod uwagę kontrowersje, jakie to zeznanie świadka już wygenerowało (i nadal będzie generować), zasługuje ono na gruntowny przegląd z punktu widzenia przepisów prawnych i dowodowych. Taka recenzja zostanie przygotowana i dostarczona w ciągu najbliższych kilku dni.

Na razie mogę zaoferować własne doświadczenie zawodowe, jako adwokata na sali sądowej z ośmioma latami doświadczenia przed sądami wszystkich instancji prowincji Ontario oraz przed wieloma trybunałami i ciałami administracyjnymi, a także profesjonalną opinię pediatry sądowego z dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniu zbrodni przeciwko dzieciom (która, mam nadzieję, zostanie rozszerzona). Uważamy, że to świadectwo jest prawdziwe, autentyczne i jest wielce prawdopodobnym, że zostałoby przyjęte jako prawda w postępowaniu sądowym.

Galina Pyszniak, świadek okrucieństw popełnionych w Sławiańsku przez ukraińskich “antyterrorystycznych” żołnierzy

Rozważając to świadectwo, proszę pamiętać, że zeznania naocznego świadka są uważane za bezpośredni dowód, który, jeśli jest wiarygodny, nie wymaga w ogóle żadnych dowodów potwierdzających, aby doprowadzić do skazania. Dalsze rozważania mogą być oparte na następujących przesłankach:

1. Preambuła do transkryptu pierwszego wywiadu z Galiną Pyszniak.

Nie ma takiego komentarza, który mógłbym napisać w tym momencie, nie wybuchając niecenzuralnym jadem i nienawiścią wobec ukraińskich nazistów, którzy popełnili te nieludzkie, przerażające zbrodnie. Ale muszę to skomentować, szybko, bo wiem, że wielu spróbuje zakwestionować to świadectwo. Teraz pozwólcie, że zwrócę się do niedowiarków pośród was: moje osiem lat doświadczenia na sali sądowej jednoznacznie wskazują, że to zeznanie świadka jest prawdziwe i autentyczne. I, co więcej, nie mam wątpliwości, że znani mi byli sędziowie Sądu Najwyższego Kanady oraz sędziowie Sądu Apelacyjnego w Ontario, których znam osobiście, uznaliby je za prawdziwe.

2. Preambuła do transkryptu drugiego wywiadu z Galiną Pyszniak.

To jest zeznanie naocznego świadka i jako takie jest uważane za bezpośredni dowód, który po zaakceptowaniu przez sąd, będzie wystarczającym do stwierdzenia odpowiedzialności karnej w przypadku braku jakiejkolwiek innej potwierdzającej dokumentacji, wideo lub dźwiękowej. Moim zdaniem (i zdaniem innych) to świadectwo będzie można uznać za autentyczne i wiarygodne, jeśli zostałoby przedstawione w sądzie. Wszystkie niedowiarki powinny rozważyć ograniczenia własnych umysłów, które, podobnie jak mój własny, odmawiają akceptacji przerażającej rzeczywistości zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości, popełnianych przez siły ukraińskie w Noworosji. Pisałem już na ten temat tutaj, w odniesieniu do świadectwa Fiodora Berezina w sprawie ukraińskich okrucieństw w miejscowości Saurowka. Moja preambuła do pierwszego wywiadu udzielonego przez Galinę Pyszniak może również być pomocna.

3. Komentarz czytelnika i odpowiedź na tenże komentarz (drugi wywiad).

4. Następny komentarz czytelnika (drugi wywiad) oraz

5. Obszerne omówienie raportu Fiodora Berezina w sprawie ukraińskich okrucieństw w Saurowce.

Wideo: pierwszy wywiad z Galiną Pyszniak (ukraińskie okrucieństwa w Sławiańsku) z angielskimi napisami
Napisy do filmu wykonane przez Marcela Sardo (@ marcelsardo)

Przetłumaczone z rosyjskiego [na angielski] przez Gleba Bazova i @3xxRu / korekta – Ghayur Bangash (@Gbabeuf).

Transkrypt pierwszego wywiadu:

Galina: Moja mama powiedziała mi [uwaga: mówi w języku ukraińskim]: „Ach, Moskale naprawdę wyprali ci mózg!” A ja powiedziałam…
Reporter: Twoja mama tak ci powiedziała?
Galina: Tak, moja rodzona matka! Powiedziała do mnie: „Jesteś terrorystką, zabiję cię!”
Reporter: Galina, matka czworga dzieci, przybyła do Rosji ze Sławiańska, ale urodziła się na zachodniej Ukrainie. Dziś mówi o tym z bólem. Jej krewni znienawidzili ją, kiedy okazało się, że jej mąż wyjechał przyłączając się do bojowników. Niemniej jednak, nie boi się przekleństw krewnych. O wiele bardziej obawia się żołnierzy Gwardii Narodowej, którzy zniszczyli ich dom i wpisali Galinę, wraz z mężem i dziećmi, na listę egzekucji.
Galina: Dokonują egzekucji przez rozstrzelanie, ale, przynajmniej, jeśli robią to przez rozstrzelanie, to nie jest tak okrutne… Jest taka rodzina bojownika, żona została wraz z chłopcem w wieku trzech lat. Ukrzyżowali chłopca na tablicy ogłoszeń i pokroili go nożem. I zmusili matkę, by na to patrzyła aż – [zaczyna płakać]… to jest coś, co widziałam osobiście, na własne oczy. Widziałam to… kiedy to dziecko umierało. A następnie przywiązali matkę do czołgu i ciągali ją za sobą wokół placu. A potem powiedzieli: „ukaraliśmy terrorystów.”

Wideo: drugi wywiad z Galiną Pyszniak (ukraińskie okrucieństwa w Sławiańsku) z angielskimi napisami.

Napisy do filmu wykonane przez Marcela Sardo (@ marcelsardo), przetłumaczone z rosyjskiego [na angielski] przez Gleba Bazova.

Prowadzący program TV: Minął już tydzień od czasu, kiedy siły Kijowa weszły do Sławiańska po tym, jak bojownicy wycofali się z miasta. I ta historia, opowiedziana nam przez mieszkankę obozu dla uchodźców w regionie Rostowa, dotyczy również tego czasu [po kapitulacji Sławiańska].

Mówiła o publicznej egzekucji. Kobieta powiedziała, że ​​ma na imię Galina, przybyła ze Sławiańska, jest matką czworga dzieci i pochodzi z zachodniej Ukrainy. Niezadowolenie jej krewnych wynika z faktu, że jej mąż wyjechał wstępując w szeregi bojowników.

Nasza rozmowa z Galiną pozostawiła w nas skomplikowane uczucia. Teraz będziecie Państwo mieli okazję poznać ich przyczyny. Umysł nie chce zrozumieć, jak coś takiego może być możliwe, w naszych czasach, w centrum Europy. Serce nie chce przyznać, że coś takiego może być rzeczywiste. A drugiej strony, to jest jej historia.

Galina Pyszniak: W centrum miasta znajduje się plac Lenina. Po jednej stronie jest burmistrzostwo. To jedyny plac, gdzie mogą być spędzeni wszyscy ludzie. Na placu zebrali kobiety – to dlatego, że nie ma już mężczyzn. Zostały tylko kobiety i osoby starsze. I to jest to, co jest nazywane publiczną egzekucją.
Wzięli dziecko, 3-latka, małego chłopca. Miał na sobie majteczki i koszulkę. Przybili go, jak Jezusa, na tablicy ogłoszeń. Jeden z nich wbijał gwoździe, podczas gdy dwaj pozostali trzymali dziecko. A wszystko działo się na oczach jego matki.
(zaczyna płakać) Przytrzymywali matkę, a ona patrzyła na to wszystko, co się działo – jak dziecko spływa krwią, krzyczy, płacze. A potem zrobili cięcia [na jego ciele], o tak [pokazuje rękami] – żeby dziecko cierpiało. Zniesienie tego widoku było niemożliwością. Ludzie tracili przytomność.
A potem matka – po tym, jak dziecko cierpiało przez półtorej godziny i zmarło po tym wszystkim – zabrali matkę, przywiązali ją, nieprzytomną, do czołgu i przeciągnęli ją wokół placu trzy razy. A obwód placu ma jeden kilometr.
Julia Czumakowa: Po tym wywiadzie, w szczególności, stanie Pani w obliczu poważnego niebezpieczeństwa, czy dobrze to rozumiem?
Galina Pyszniak: Jestem teraz zdrajcą dla mojej ojczyzny, bo urodziłam się w regionie Zakarpacia. Moja matka powiedziała mi: „Kiedy wrócisz, osobiście cię zastrzelę”. A i Gwardia Narodowa chce na mnie wykonać wyrok. Jestem na dwóch listach egzekucyjnych.
Ja po prostu martwię o przyszłość moich dzieci. Jak dla mnie, nie boję się o siebie – współczuję tylko moim dzieciom. Żal mi moich dzieci. Szczerze mówiąc, gdybym nie miała dzieci, to chwyciłabym za broń się i poszła z nimi walczyć. Oni nie są armią ukraińską. Nie są wyzwolicielami. To są bestie!
Kiedy weszli do miasta, nie było tam ani jednego bojownika. Ostrzelali miasto pociskami artleryjskimi, zajęli się grabieżą. Nawet faszyści nie robili takich rzeczy. Nawet faszyści!
Ale to powstanie – to prawnuki SS-Galicji, którzy podnieśli głowy. Ponieważ pochodzę z Zakarpacia, stare babcie opowiadały nam, że nawet faszyści nie robili rzeczy, których dopuszczali się ci z SS-Galicja [14 Dywizja Grenadierów SS (1 ukraińska), określana potocznie jako 14 Dywizja SS-Galizien – przyp. tłumacza]. Oni byli miejscowi i torturowali miejscowych mieszkańców, gwałcili ich żony, zabijali dzieci. I tacy sami stali się ci ludzie – ich prawnuki. Wrócili z piekła, ponownie się odrodzili.
Julia Czumakowa: Czy nie boi się Pani o tym mówić?
Galina Pyszniak: Niech cały świat się dowie, jak torturują ludzi! Bo nikt nie wierzy! Nikt nie wie. I te bomby fosforowe też, odłamki granatów, które wybuchły i które znajdywały dzieci i przynosiły nam – a były wąsy, były kolce [pocisków] – takie rzeczy znajdowały! I wszystkie te trupy, które leżą tam a nie mieliśmy gdzie ich [przenieść] – kostnica nie działa. I ten smród rozkładających się ciał. Nikt [na świecie] by w to inaczej nie uwierzył. Bo nikogo tam nie było – nikt tego nie widział. Bo dla nich to barbarzyństwo.
Jeszcze wczoraj w nocy, tej nocy, kiedy strzelali, moje dziecko ledwo zareagowało. Nawet nie nadstawiło uszu, bo przyzwyczaiło się już do tych odgłosów. Mój najmłodszy, ma 7 lat, powiedział: „Mamo, co to jest? Czy oni znowu bombardują?” A potem znowu [wskazuje, że dziecko idzie spać]…
Julia Czumakowa: Usnął?
Galina Pyszniak: I poszedł spać.
Julia Czumakowa: Była Pani tak odważna, pokazując swoją twarz [do kamery], podając swoje imię i nazwisko. Czy Pani w ogóle się nie boi?
Galina Pyszniak: Ponieważ, jak wam mówię, w ciągu tych trzech miesięcy zamieniłam się w kamień.
Julia Czumakowa: Na co ma Pani nadzieję? Przecież pewnego dnia to wszystko się skończy.
Galina Pyszniak: Dajcie nam wolność! Tam nie ma Rosjan. Tam nie walczą Rosjanie. To są prości robotnicy, często zwykli górnicy, pracownicy, którzy powstali. Powstali, ponieważ osiągnęli swoje granice. Jak długo może trwać rozlew krwi? Wszyscy jesteśmy ludźmi. Jesteśmy tej samej krwi. Nie dzielcie nas! Wszyscy jesteśmy ludźmi.
Tak, są też wśród nas, a także między nimi, tak, są źli ludzie. Nie sugeruję, że wszyscy jesteśmy święci. Ale wszyscy jesteśmy ludźmi. Nigdy nie powinno być wojny, w każdej sytuacji ludzie powinni negocjować. Używać słów. A dobre słowo zawsze zwycięży.
Julia Czumakowa: Dziękuję bardzo za to, że zgodziła się Pani opowiedzieć nam o tym wszystkim. Powodzenia.

Komentarz SOTT:
Strefa wojny to przynęta dla psychopatów. Chaos w takich sytuacjach tworzy środowisko wolne od zwykłych ograniczeń społecznych i prawnych normalnego społeczeństwa. Bez tych ograniczeń, mają oni swobodę działania zgodnie z ich prawdziwą naturą, jak opisał to Andrzej Łobaczewski w swojej książce „Ponerologia polityczna“. Jeśli powyższe sprawozdanie jest oparte na faktach, to nie dziwi. Takie zbrodnie są aż nazbyt często popełniane w czasach rewolucji, wojen i ludobójstwa. A Ukraina prowadzi ludobójstwo na ludności Noworosji.
Ukraina jest obecnie rządzona przez zdeprawowany, psychopatyczny reżim, w pełni wspierany przez USA. Kiedy sytuacja w Gazie i Iraku wymyka się spod kontroli, mamy do czynienia nie tylko z powtórką zarazy (czym kiedyś był nazistowski reżim w Niemczech), jaka dręczyła ludzkość – widzimy jej egzemplifikację.

Na SOTT: Eyewitness account of Ukrainian atrocities in Slavyansk: Three-year-old boy nailed to an announcement board
Tłumaczenie: PRACowniA

https://pracownia4.wordpress.com

Komentarzy 14 do “Naoczny świadek o ukraińskich okrucieństwach w Sławiańsku: Trzyletni chłopiec przybity do tablicy ogłoszeń”

 1. Zbyszko said

  Jak długo jeszcze, społecznośąc międzynarodowa będzie tolerowac te barbarzyństwa?! JAK DŁUGO JESZCZE TO DIABELSKIE NASIENIE BĘDZIE SIĘ PANOSZYŁO PO ŚWIECIE?!

 2. Sowa said

  Są dzieci Boże i są dzieci diabła. Ten banderowsko-talmudyczny pomiot to potomkowie diabła.

 3. revers said

  http://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/massaker-von-srebrenica-niederlande-fuer-tod-von-300-menschen-mitverantwortlich-13048584.html

  Tak samo niby masowe mordy serbow na muzulmanach sa tylko wydmuszka medialna nato do podjecia bombardowan Serbii, gdy okazuje sie ze w masakrach na muzulmanach brali tez udzial holendrzy w ramach ONZ, prowadzac selekcje podopiecznych i wydajac na smierc no wlasnie komu?

  pod serbow tez mogly podszyc sie specjalne oddzialy najemnikow, odurzonych srodkami pobudzajacymi ‚Zombii’ , bo sa takie w obiegu farmaceutycznym specjanego stosowania, stosowane przez sluzby specjalne, agencje ochrony inaczej.

 4. Romank said

  Swiadkow bylo wg zeznan pani Galiny duzo…czy sa inne potwierdzenia zeznan pani Galiny????
  TO bardzo wazne…
  Dowodzi ta banda psychopatow , psychopata i pederasta Oleg Laszko….zatem…zatem dewiant ze sadystycznymi inklinacjami, ktory nie powinin stykac sie ludzmi…
  Malo tzw turystyka psychopatow z calego swiata..na Ukraine powoduje, ze ludzie powinni pisac petycje do UN , z prosba by natychmiast Rosja , ktoa jest najleoiej oprzygotowana i jest najlepszym gwarantem …wprowadzila ochrone i zabezpieczyla ludznosc przed straszliwym losem z rak dewiantow! wspieranych przez NATO,,I USA…

 5. Marucha said

  Re 4:
  Nie znamy nazwisk innych świadków… może to i dobrze dla świadków.
  A ze banderowskie ścierwo jest zdolne do takiego bestialstwa, nie trzeba nikomu przypominać.

 6. maasteer said

  Kwestionowanie tego bestialstwa i sadyzmu (ukrzyżowanie 3 letniego chłopca) świadczy tylko o nazistowskich zapatrywaniach kwestionujących. Niech jeszcze poświadczą (w tym polskie ścierwomedia) że ludobójstwa wołyńskiego też nie było – przecież to tylko wymysł „rosyjskiej propagandy”

 7. Romank said

  Maaster…popraw sobie kaganiec ,bo sie pogryziesz niechcacy:-))))
  TU nikt nie kwestionuje..ale mysli o ukaraniu winnych….za duzo ich chodzi bezkarnych…a zly przyklad psuje,,,do tego potrzebne jest duzo informacji. Ale to nie twoj leb….kaganiec ci wystarczy:-)))

 8. Griszka said

  Świadków mogło być więcej, ale tylko Galina powiedziała o tym publicznie. Nawet jeśli wypłynęły by liczne zdjęcia dokumentujące tą i inne zbrodnie banderowców to i tak ścierwomedia albo spuszczą zasłonę milczenia albo powiedzą, że to prowokacja separatystów. Dziesiątki dowodów w postaci filmów i zdjęć pokazujących skrajne zezwierzęcenie najemników napuszczonych przez USrael też zostało zbagatelizowane. Wpierw zrzucali wszystko na Assada albo zarządzali ciszę w eterze. Gdy i to nie pomogło, w ścierwomediach stworzono mit „umiarkowanego rebelianta” i zabawa w głupiego Jasia trwa w najlepsze, także na forum ONZ.

 9. maasteer said

  Re 7 Roman
  Na Gajówce może i nikt nie kwestionuje ale w polskojęzycznych ścierwomediach to raczej wszyscy – taka jest obecnie poprawność polityczna i poparcie dla nazi-banderowców.
  Winnych ludobójstwa w Noworosji i w Odessie póki co nikt nie ukarze bo są pod uSSraelską kuratelą.
  A kaganiec to do ciebie lepiej pasuje – chyba maszt to z autopsji, Sam się gryziesz swoimi wypocinami.

 10. maasteer said

  Jak ten Bein z takim idiotą współpracuje.

 11. maasteer said

  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/by_text/public/lugasnk_ubitye.jpg?itok=PKKJsCZf

  Barbarzyństwo kijowskiej junty – strzelają do kobiet z małymi dziećmi

 12. Marucha said

  Re 6, 10:
  Panie Maasteer, weryfikacja informacji takich, jakie podano w artykule, jest rzeczą podstawową i nie ma to nic wspólnego z podawaniem ich w wątpliwość. Nie rozumiem Pańskiego napadu na RomanaK.

  Ja mogę być przekonany, że to prawda. I wszystko wskazuje, że to prawda. Do czego zdolny jest banderowski pomiot – wiemy.
  Ale czy to nie jest prowokacja banderowskiego ścierwa mająca zdyskredytować wszelkie inne wiadomości na temat zezwierzęcenia ukraińskich bojców?

 13. maasteer said

  Re 12 Pan Gajowy

  Przecież ja nie atakuje.
  Ja tylko się bronie 🙂 – no przy czym tu ten kaganiec??

  Chciałem tylko dodać, że ukraińskie barbarzyństwo w ogólnopolskich mediach i portalach jest bagatelizowane a rosyjskie próby załagodzenia sytuacji są przedstawiane jako agresja co zresztą trafnie skomentował Pan Griszka (8)

  Ależ tak! Wszyscy o tym wiemy. Co więcej – nie bagatelizowane, ale w ogóle przemilczane.
  Admin

 14. maasteer said

  Przemilczane jak rocznica Zbrodni Wołyńskiej 😦

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: