Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Stan zagrożenia epidemicznego…
  Boydar o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  emilo o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Leo o Polscy socjaliści o cenzurze i…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Leo o Putin i putinizacja
  Kwal o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  kajtek o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  revers o Ukraina walczy z prawosła…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy Trzecią Rzeszę da się zreformować?

Posted by Marucha w dniu 2014-07-17 (Czwartek)

Jest to pytane retoryczne, gdyż historia dała już odpowiedź na pytanie zawarte w tytule. Niemiecka Trzecia Rzesza nie była reformowana ale rozbita i zlikwidowana siłą armii sojuszniczych.

Czasem zastanawiam się nad zbieżnością nazw rzeszy niemieckiej i polskiej. Poza brzmieniem, obie są też podobne pod innymi względami. Obie są totalitarne i można by się spierać, która bardziej. Są też kompletnie skorumpowane. Miałem okazję trochę przeczytać na temat historii Trzeciej Rzeszy (niemieckiej). Korupcja kwitła tam na najwyższych szczeblach. Cała hitlerowska elita była psychopatyczna a nazistowska ideologia służyła głównie motywowaniu mięsa armatniego. W ramach procesu w Norymberdze, zanim wykonano wyroki, udało się przetestować dygnitarzy hitlerowskich i zachowały się ich profile psychologiczne.

Co by jednak nie mówić, Trzecia Rzesza była tworem jak najbardziej legalnym, zgodnym z prawem, które sobie sama stworzyła. Podobnie obecnie, w III RP od wszelkiej maści aparatczyków słyszy się, że przecież oni nie naruszają prawa. Dodajmy, prawa, które sami sobie tworzą. Takie słowa padły między innymi od Bartłomieja Sienkiewicza w odpowiedzi na upublicznienie nagrań jego rozmów z Markiem Belką. Nagrania te pokazały prawdziwą, rynsztokową naturę obu panów.

Jak pokazał Hervey Cleckley w poświęconej psychopatii książce „Mask of Sanity”, jedną z charakterystycznych cech tych osobników jest właśnie staczanie się w rynsztok. W oficjalnym życiu, na stanowiskach, utrzymują oni maskę poprawności, którą widzimy w mediach. Ponieważ jest to wbrew ich prawdziwej naturze, czasem muszą odreagować stres związany z ową poprawnością i staczają się, chodzą do domów publicznych lub biorą udział w orgiach. Wypisz, wymaluj polscy politycy i sędziowie. Dla ilustracji załączam kilka linków.

Charakterystyczna dla psychopatów jest dwoistość języka. W oficjalnych wystąpieniach słychać z ich ust troskę o dobro społeczne, przepisy prawa etc podczas gdy prywatnie załatwiają brudne interesy nie cofając się przed metodami gangsterskimi. Podaję kolejny link. Błaszczak o nagranej rozmowie Romana Giertycha

Od czasu do czasu dochodzi do porachunków mafijnych z użyciem służb specjalnych. Ostatecznie takie jest ich przeznaczenie – ochrona interesów kryminalnej sitwy.

Prokuratorzy w środę zaplanowali przeszukanie w biurze Jana Burego .O tym, że wśród tzw. elit a szczególnie wśród sędziów, mają miejsce masowe zaburzenia psychopatyczne świadczą chociażby ich zachowanie w sprawie Rafała Lewickego , kiedy sędzia Borowy z Ostródy wydał europejski nakaz aresztowania tylko po to, żeby Rafała zamknąć w psychiatryku. Dodajmy Rafał nie popełnił żadnego przestępstwa i miał zaświadczenie od polskiego psychiatry o dobrym zdrowiu. Niemcy na szczęście wykazali minimum zdrowego rozsądku i odmówili wydania Polaka.

W normalnym kraju, to sędzia Borowy trafiłby do szpitala psychiatrycznego, ale Polska nie tylko, że nie jest krajem normalnym, ale wprost rządzonym przez dewiantów.

Inna historia wskazująca na psychopatię połączoną z sadyzmem miała miejsce z Darkiem Komorowskim skazanym na kilka miesięcy więzienia za nazwanie strażnika miejskiego pacanem. Darek podjął strajk głodowy nie zdając sobie sprawy z kim ma do czynienia i że na psychopatów presja psychologiczna nie działa.

Inny przykład ewidentnego zaburzenia sędziów to przyznanie własności działki sąsiadom przez zasiedzenie, mimo iż właściciel wpisany był do księgi wieczystej i przez ponad 30 lat płacił podatek od nieruchomości. Sąsiadom zaś pozwalał korzystać z działki w ramach uprzejmości. Dodajmy, działki wartej ponad 200 tys zł. Absurd tej decyzji sądu nie dla wszystkich jest oczywisty.

Ja sam jestem od dziewięciu lat nękany przez wymiar „sprawiedliwości”, zamykany w psychiatryku i kilkakrotnie w więzieniu z oskarżenia kobiety zaburzonej psychicznie. Psychopatia jest bowiem zaburzeniem psychicznym i to szczególnie niebezpiecznym, bo ludzie ci są poczytalni, potrafią sprawiać dobre wrażenie, jednak mają skłonności do oszustw i manipulacji. Zwykle posiadają też naturalne zdolności psychologiczne, które ułatwiają im ocenę i wykorzystanie swoich ofiar. I tacy właśnie ludzie mają nad nami władzę.

Co gorsza, owa psychopatyczna władza trwa już od 1945 roku a nawet od 1939r. i Polacy mieszkający w kraju nic innego nie zaznali. Znanym zjawiskiem jest, że żyjąc pod wpływem psychopatów, samemu można nabawić się zaburzeń, zatracając poczucie dobra i zła. Takie zjawisko ma miejsce wśród wielu Polaków, dla których dobre i słuszne jest jedynie to co jest zgodne z prawem lub ustalone przez sądy. Tego, że prawo zostało stworzone przez dewiantów i jest sprzeczne z prawem naturalnym i zdrowym rozsądkiem, a sędziowie są zaburzeni i to masowo, nie są w stanie przyjąć do wiadomości.

Zrozumienie natury zła ma podstawowe znaczenie przy próbach naprawy funkcjonowania społeczeństwa. Obecne próby naprawy III RP poprzez zmiany poszczególnych rozwiązań prawnych, można porównać z próbą reformy Auschwitz, instytucji, która działała przecież perfekcyjnie. Można ją było jedynie udoskonalać zmieniając na przykład rodzaj gazu w komorach.

Trzeciej Rzeszy nie zlikwidowali i nowego państwa nie stworzyli sami Niemcy, bo nie byli w stanie. To samo widać po kolejnych próbach zmian III RP przez najróżniejsze organizacje. Nie odgrywają one praktyczne żadnej roli a ich działania sprowadzają się głównie do protestów. Jest tak dlatego, że ich członkowie, czasem nawet byli wysocy funkcjonariusze państwowi, nie mają ani wiedzy ani umiejętności i siły sprawczej aby wprowadzić zmiany. Ludzie ci bowiem są produktami psychopatycznego systemu i nic innego w życiu nie zaznali. Dlatego jeśli nawet zdobędą tę upragnioną władzę poprzez zwycięstwo wyborcze, będą kontynuować ów zdegenerowany system.

Niestety, Polska ma raczej niewielkie szanse pozytywnej reformy z zewnątrz przez obcych. Jeśli w ogóle, to może się to sprowadzić jedynie do kolonizacji, która zresztą już ma miejsce. Dla sprawnego funkcjonowania społeczeństwa potrzeba konieczna jest wymiana zarządzających kadr, coś na kształt tego, co miało miejsce w byłej NRD. Być może warto by skorzystać z zasobów i doświadczeń polskiej emigracji. Mam na myśli emigrację o nastawieniu patriotycznym a niekoniecznie tą z drugiego pokolenia, kosmopolityczną, zabiegającą jedynie o polskie paszporty, dające możliwość osiedlenia się w Unii. Oczywiście próby urządzenia państwa mają sens jedynie jeśli chcemy przetrwać jako naród. W przeciwnym wypadku może faktycznie lepiej zostawić ten kraj do kolonizacji sąsiadom.

Bogdan Goczyński

Polecam również tekst: Psychopaci w wymiarze sprawiedliwości

http://bgoczynski.wordpress.com

Komentarzy 13 do “Czy Trzecią Rzeszę da się zreformować?”

 1. maurycy said

  W 89 roku powstal zaplanowany jawnie kryminalny uklad majacy swe oparcie w wymiarze sprawiedliwosci wszelkich policjach,sluzbach jawnych tajnych ! Rzadza w nich czesto jawnie synalkowie komunistycznych zbrodniarzy,bandytow i zlodzieji ! Oczywiscie sluszni narodowosciowo . Bandyci ci sa rekrutowani hiurtowo poza wszelkimi procedurami i absolutnie z pominieciem wszelkich procedur ! Mowil o tych kryminalnych wynaturzeniach Dariusz Pietrzak byly oficer Urzedu Ochrony Panstywa Tego kryminalnego ukladu nie zmienia zadne wybory .bandyci pilnuja urn wyborczych ! Tylko jakas przemyslana akcja moglaby bandytow i zlodzieji udsunac od wladzy Jaka ? nie wiem . Trzeba usiasc i pomyslec .

 2. Polecam też mój tekst „mądrość elit” : http://bgoczynski.wordpress.com/2014/07/09/madrosc-elit/
  Często jednak zastanawiam się nad przyczynami zerowej efektywności owych różnych stowarzyszeń „walczących z bezprawiem”. Ile w tym jest głupoty, a ile pozoranctwa opłacanego przez bezpiekę. Może rzeczywiście warto usiąść i pomyśleć, z wódką lub nawet bez 🙂

 3. semperparatus said

  Henryk Sienkiewicz…Trylogia:”Ogniem i mieczem”,”Potop”,”Pan Wołodyjowski”
  Bartłomiej Sienkiewicz…trylogia”Chuj”,”Dupa”,”Kamieni kupa”…
  SIGNUM TEMPORIS…TRAGEDIA…

 4. amno said

  „Niestety, Polska ma raczej niewielkie szanse pozytywnej reformy z zewnątrz przez obcych.”
  Niestety, Polska ma raczej wielkie szanse negatywnej reformy z zewnątrz przez obcych. Tzn jeśli już do niej nie doszło.

 5. Romank said

  Często jednak zastanawiam się nad przyczynami zerowej efektywności owych różnych stowarzyszeń „walczących z bezprawiem”. Ile w tym jest głupoty, a ile pozoranctwa opłacanego przez bezpiekę. Może rzeczywiście warto usiąść i pomyśleć, z wódką lub nawet bez…

  Szanowny panie Goszczynski- pozwoli pan- ze odpowiem panu na nurtujace pana pytanie:

  Poniewaz te rozne stowarzyszenia skladaja sie z kurdupli, ktorzy najchetniej glosowaliby na swoje wlasne clony, pod warunkiem- ze te beda glupsze, bzydsze i biedniejsze niz oni.

  To jest oczywiscie wynikiem Specjalnego Stanu Swiadomosci pseudo elit Polski- ktory okreslam mianem
  Parchatosarmackosci.

  PS> wiem, jak sie pisze brzydki..:-))))

 6. Romank said

 7. revers said

  Jakia III Rzesza Polska? do tego trzeba miec bardzo duze kapitaly, PKB, gospodarke, sprawna administracje.

  Na razie PL robi za Gubernatora Franka-Tuska i czeka tylko zeby w ramach tzw. miedzynarodowej spolecznosci zlikwidowac jak to nazwala Junta Kijewska, Poroszenko terrorystow z Doniecka, Luganska po tym jak padl odstrzlony przez SU 25, Boening 777 zmienia sie eufemizm z separatysty na terroryste, by wejsc w otwarty konflikt z Rosja, do czego nawoluje Junta.

  Jutro rano Fuehrer Guberni PL Tusk spotyka sie z naczelstwem MONu by podjac odpowiednie srodki, w Odessie czekaja samobiezne baterie ciezkich czeskich dzial Dana 152 mm na rozkazy lokalnego Fuhrera PL.

 8. aaaaaaaaa said

  autor tego tekstu to kompletny idiota …..bo Niemcy z III Rzeszy są do dnia dzisiejszego dumni , oczywiście po cichu …..nikt tyle dla Niemców nie zrobił co Hitler …w przeciągu zaledwie 10 lat ………gdyby nie był pazerny na Rosję rządziliby do dzisiaj całą Europą …biorąc pod uwagę wprowadzenie rakiet V-1, V-2 i Messerschmittów M-262 ….nikt by nie podskoczył ……o reszcie arsenału nawet nie ma co wspominać bo wyprzedzał dziesięciolecia …..Hitler to był wizjoner w kontekście ogólnym a nie tylko stołka na którym siedzi dupa ………….co za porównanie !

 9. Do Aaa,
  Sposób wypowiadania się świadczy o przedmówcy i jego braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. To, że Trzecia Rzesza była dobrze zorganizowanym państwem, nie zmienia sensu mojego tekstu, że była tworem siejącym zło. Hitler bardziej niż wizjonerem, był psychopatą – oszustem manipulującym nie tylko przeciwnikami, ale może przede wszystkim współpracownikami i podwładnymi. Porównania do Trzeciej Rzeszy użyłem żeby zilustrować zilustrować to co się dzieje w Polsce. Jest to kraj rządzony przez psychopatów, chociaż bez dominującego, nacjonalistycznego przywódcy, jakim był Hitler. To, że są sto psychopaci widać na pierwszy rzut oka dla umiarkowanie doświadczonego psychologa. Przykładem jest chociażby zachowanie się tych osobników przy okazji ostatniej afery podsłuchowej. Idą w zaparte, odwracają kota ogonem i ani myślą o rezygnacji z koryta. Można im pluć w oczy. Najgorzej jednak jest chyba w sądownictwie. Wystarczy poczytać mój blog i trochę publikacji na temat teorii osobowości, żeby zrozumieć problem.

 10. Boydar said

  Panie Bogdanie

  Pański artykuł jest bardzo … emocjonalny. Zawiera elementy zarówno przemawiające do rozumu, jak też ten rozum dotykające mało delikatnie. Mi osobiście, brakuje w nim szerszego kontekstu, bez którego nawet tabliczka mnożenia do stu, staje się śladem gołębia na parapecie – prawdziwa, ale nieistotna. Cieszę się z Pańskiej obecności w Gajówce i pozdrawiam.

 11. Moje teksty są krótkie, bo tak działa ludzki umysł. Przy długich artykułach czytelnicy zasypiają. Żeby zrozumieć kontekst tego o czym piszę należałoby samemu doświadczyć polskich sądów, które są w prawie 100% opanowane przez dewiantów. Wystarczy poczytać mój blog lub inne na podobne tematy np. „Wolny czyn”. Dobrze jest toe zapoznać się z fachową literaturą na ten temat, np. „Ponerologia polityczna” A.Łobaczewskiego, „Psychopaci są wśród nas” R. Hare, czy „Mask of Sanity” H. Cleckley. Jest też sporo innych dobrych publikacji w internecie na ten temat np. http://www.sott.net/article/148141-The-Trick-of-the-Psychopath-s-Trade-Make-Us-Believe-that-Evil-Comes-from-Others
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/08/10/psychologia-i-psychiatria-pod-panowaniem-patokracji/
  są tam dalsze linki i kopalnie wiedzy na temat dewiantów u władzy.

 12. Boydar said

  Rzecz własnie w tym, Panie Bogdanie, że te sądy nie są polskie, jak Pan napisał. Tylko bolszewickie, praktycznie „co do jednego biurka”. I m.in. takiego kontekstu mi brakuje.

  Z dedykacją dla Pana –

 13. Ciekawe 🙂
  Pozdrawiam
  B.G.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: