Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kontrrewolucja irytuje coraz bardziej

Posted by Marucha w dniu 2014-07-19 (Sobota)

Protestujący w obronie poszanowania wiary i moralności katolicy drażnią coraz bardziej salonowe media. Awangardą szczucia i wyśmiewania aktywnych i niedających sobie w kaszę dmuchać katolików jest jak zwykle organ z Czerskiej. „GW” nie waha się używać do tego celu nawet postaci papieża Franciszka.

Pierwszą stronę piątkowego krakowskiego wydania „Wyborczej” zdobi zdjęcie uśmiechniętego papieża Franciszka w otoczeniu radosnych młodych ludzi.

Tytuły uzupełniające fotografię mówią wszystko „Franciszek już się zbliża. Dwa lata do światowych Dni Młodzieży. Opowieść wolontariuszy z Rio de Janeiro”. Przekaz jest jasny – drżyjcie polscy biskupi walczący z gender i homorewolucją, oto przyjeżdża wesoły i pogodny papież, który wam pokaże.

[Prawda jest taka, że papież Franciszek, swoimi głoszonymi  – być może nierozważnie- w mediach poglądami oraz zachowaniem, daje pożywkę gadzinowym mediom publikowanym po polsku dla Polaków – admin]

Podobieństwo do tytułu popularnej pieśni eucharystycznej także nie jest bez znaczenia. W latach 90-tych parodiował ją także zespół Pawła Kukiza Piersi. W tekście zawarto bezpardonowe szyderstwo z polskiego duchowieństwa. By nie było wątpliowsci, obelżywy tekst połączono z oryginalną linią melodyczną kościelnej pieśni. „Wyborcza” poszła o krok dalej. To nie „ksiądz proboszcz już się zbliża” a papież.

Kto jeszcze ma się obawiać „zbliżającego się papieża”? Na przykład pozbawieni poczucia humoru „fanatyczni katolicy” blokujący występ kabaretu Limo w Rabce. O tym także przeczytamy na pierwszej stronie krakowskiej „GW”. Żałosne popisy kabareciarzy oprotestowała m. in. dyrektor rabczańskiego ośrodka kultury Joanna Lelek. Występ został odwołany. Czy słusznie? Próbka żartów kabaretu z jaką można się zapoznać dzięki lekturze „Wyborczej” nie pozostawia wątpliwości, że tak. Kpiny z Bożego Narodzenia oraz papieża nie mogą pozostawić obojętnym nikogo, komu drogie są zarówno wartości chrześcijańskie i zwykła przyzwoitość.

Doprawdy, fanatyzm katolicki prezentowany przez niektórych mieszkańców Rabki jest porażający. Zamiast, jak radzą tzw. autorytety, siedzieć pokornie w kruchcie, ośmielają się bronić swych przekonań. To się nie mieści w głowach redaktorów z Czerskiej. Dostrzegają oni, że lata pracy całego środowiska zawodowych laicyzatorów oraz rozwadniających naukę Kościoła „katolików otwartych” poszły na marne.

Jak wielki jest poziom desperacji i strachu pokazuje m. in. piątkowa „Wyborcza”. Pasuje jak ulał do tej sytuacji przysłowie o tonącym, który się brzytwy chwyta.

Łukasz Karpiel
http://www.pch24.pl

Dopóki Polską rządzą tacy ludzie, jacy rządzili nią od 1989 roku, nie ma obaw: gadzinowe media dostaną swoje wsparcie pieniędzmi podatników. Nie utoną.
Admin

Komentarze 23 do “Kontrrewolucja irytuje coraz bardziej”

 1. Marek said

  Poziom kabaretu w 3rp idzie ręka w ręke z poziomem zarządzających nią kundli żydowskich.

 2. Boydar said

  „… Dostrzegają oni, że lata pracy całego środowiska zawodowych laicyzatorów oraz rozwadniających naukę Kościoła „katolików otwartych” poszły na marne …” – PO-NE-RO-LO-GIA !!!

 3. aaaaaaaaa said

  Abel Giza – żydowskie imię i nazwisko ……i wszystko w temacie ….

 4. Dictum said

  ad. „Franciszek, swoimi głoszonymi – być może nierozważnie- w mediach pogladami”.

  Co znaczy „nierozważnie” ?
  To kto, jak nie papież, ma mieć rozwagę?
  Myślę, że i rozważnie, i przemyślanie – po prostu tańcuje, jak mu ten zgniły świat przygrywa!

  Niekoniecznie. Wiele z jego wypowiedzi było później z konieczności „interpretowanych”. Papież żadnej z nich nie zarzucił manipulacji.
  Admin

 5. Zbyszko said

  Każdy Polak, który bierze udział w bluźnierczym przedstawieniu, czy to kabaretowym, czy innym, ma sobie grzech zaparcia się Jezusa Chrystusa. Chyba nie ulega wątpliwości, że jedyną ochroną przed tym grzechem jesrt po prostu, wyjście ze spektaklu.

 6. Dictum said

  Faktycznie ten „Gnój Wychodkowy” robi bokami, to są paranoicy.
  Ale tak na marginesie – nazwa „katolicy otwarci” jest z gruntu fałszywa. Bo to nie są żadni katolicy. To jest żydowski pomiot, przebierańcy do roli rozwalania Kk od wewnątrz.

 7. wars said

  Myślę, że Franciszek może nam wszystkim napsuć krwi – już tam na Czerskiej dobrze wiedzą kto jest „ich”…Osobiście nie wiążę z tym papieżem żadnych nadziei. Myślę, że ta sama ręka która zdjęła Benedykta XVI z Piotrowego tronu posadziła na nim Franciszka… i nie była to ręka Boga.

 8. Dictum said

  ad. 4 – Admin
  Nie bardzo rozumiem. Przez kogo „z konieczności” interpretowanych?
  Jeśli papież się wypowiada o homoseksualistach: – A kimże ja jestem, żeby ich sądzić? – to znaczy podważa naukę Kościoła. Bo kapłani są od tego, żeby sądzić o grzechach. A najwyższy kapłan chyba najbardziej – ma obowiązek potępiać zło!

 9. mk said

  Cos zbyt czesto sie papciowi Franciszkowi przydarzaja te ‚nierozwazne wypowiedzi’ czy gesty *(np.calowanie zydow po lapkach), nie sadzi pan panie Marucha?

 10. Marucha said

  Re 9:
  Nie do mnie z pretensjami. To nie ja „interpretuję” różne wypowiedzi Franciszka, tylko teologowie, dziennikarze, politycy, zwykłe k…wy etc.

 11. Toni said

  Jeśli Franciszek naprawdę jest „ich” (a wiele na to wskazuje i nie tylko jego wypowiedzi), to niedługo w Gadzinówce Wybiórczej oraz we wszystlich lewacko-masońskich szmatławcach i mediach będą kłuli nam w oczy Franciszkiem i będą domagać się posłuszeństwa wobec niego na kanwie dogmatu nieomylności rozciąganego jak guma na wszelkie bzdury światowe nic nie mające wspólnego z tradycyjnym nauczaniem Kościoła… Taki jest masoński plan rozwalenia resztek katolicyzmu na świecie.

  Kler będzie musiał złożyć nowy rodzaj przysięgi na wierność papieżowi, by nikt z kleru zbytnio nie zaczął się wychylać i przebąkiwać, że z nauczaniem Kościoła coś jest już grubo nie tak, jak tradycyjna nauka podpowiada… Jedna światowa, skrojona na modłę masońską, eklektyczna religia, będzie przedstawiana jako ziszczenie się biblijnej zapowiedzi, że powstanie jedna owczarnia i jeden pasterz… Światowa Rada Kościołów od dawna już nad takim planem pracuje. Do finalizacji całego szwindlu potrzebny jest jednak „ich” papież…

 12. KaRabin said

  Za bluźniercze przedstawienia, kabarety itp. Polacy obwiniają wszystkich tylko nie siebie. A to przecież wyłącznie i tylko Polaków wina. Dlaczego ?Już wyjaśniam .Ludzie dla pieniędzy i popularności zrobią wszystko ,a że szmaciarzy i bydląt bez honoru jest w dzisiejszych czasach jest sporo, sprawa staje się poważna. Polacy muszą się zjednoczyć (nie mylić ze zjednoczeniem prawicy 🙂 ) a przede wszystkim wzajemnie się szanować (nie będzie łatwo) .Od tego trzeba zacząć a nie o wszystko oskarżać Żydów, cyklistów i masonów 🙂

 13. aaaaaaaaa said

  @12 wypierdalaj stąd gnoju ….i ten bełkot zostaw u siebie w domu…już za żydów z dużej litery powinieneś dostać w mordę .

 14. Marucha said

  Re 13:
  KaRabin ma sporo racji…

 15. Zerohero said

  Widziałem jak jeden z kabaretów naśmiewał się z rosyjskiego imperializmu. Nawet w PRL robiono w kabaretach aluzje do „wschodu”, a teraz szmaciarze wolnej Polski boją się pożartować z Usraela. Nawiasem mówiąc taka kabaretowa gnida żartująca z ruskiego imperializmu krótko po mordzie w Odessie zasługuje na śmierć.

 16. aaaaaaaaa said

  @ 14 nie ma racji ,…bo polskim społeczeństwem łatwo się manipuluje z powodu braku innych punktów odniesienia , jeśli żydostwo jest, a jest w każdej tv w każdym programie , w każdym portalu to mało kto ,kto pracuje po 8-10 godzin będzie szukał innych informacji niż to co usłyszy po drodze w radio , robiąc obiad kątem w tv itp, itd , ja obserwuję to na swoich rówieśnikach a co dopiero z osobami starszymi , jest jedna wielka propaganda i nawet ludzie którzy trochę myślą samodzielnie wpadają w pułapki informacyjne – daleko nie szukać – Owsiak i spółka …..dopiero teraz niektórym sie otwierają oczy na to się okazało po Matce Kurka …..z Tuskiem jest jeszcze gorzej , wiem bo widzę jak ludzie reagują po aferze taśmowej i nie tylko ……Polska się budzi ale w ślimaczym tempie i boję się że nie zdąży na czas …..
  wina samych Polaków to jest może z 5 …10% tych kórzy mają olew już na wszystko , byle własny „ogródek ” był zabezpieczony …..jest też masa ludzi która w ogóle nie ma czasu na śledzenie tego wszystkiego – każą płacić to płacą ale to bezwiedny twór który utonął w pogoni za spłatą kredytu itp…
  …dlatego nie zgodzę się na zrzucanie winy na Polaków ,
  a kto ustala ustawy ? podatki ? opłaty ? Polacy ???…..Polacy skazują 92 letnią kobietę na więzienie ? nonsens ……

  nawet TV śląsk już opanował gessler i miesza w śląskich garach – to o czym my tu rozmawiamy ?

  to jest jedna wielka mafijna sekta informacyjno propagandowa ……

 17. KaRabin said

  re13./Szanowny Panie /Pani Aaaaaaaaaa….ł. Mylne pojęcie patriotyzmu które Pan /Pani reprezentuje przynosi więcej szkody naszej ojczyźnie niż pożytku. Zadam fundamentalne pytanie, co Pan/Pani zrobił w ostatnim miesiącu dla swojego sąsiada, emeryta lub rencisty który mieszka w okolicy. Z pewnością sięgającą 98% powiem NIC!!
  Wulgarne zachowanie oraz nienawiść do Żydów ,nie pomogą w rozwiązaniu problemów Polski i Polaków. Zacznijcie się ludzie szanować i wspierać wzajemnie.Zapomnijcie o podziałach politycznych bo one są wyprodukowane specjalnie po to by wami manipulować .Najśmieszniejsze jest to ,że jeden z drugim patriotyzmem gębę sobie wyciera ale na innego Polaka (zwłaszcza ja ten ma więcej) patrzy jak na wroga. Mówię wam to ja KaRabin i robi się jeszcze śmieszniej bo mam rację a szkoda.

 18. aaaaaaaaa said

  @14 to społeczeństwo jest zajechane robotą i myśleniem jak przetrwać ….to co się dzieje w marketach typu Netto to już są pierwsze objawy czystego niewolnictwa ……podobnie jak dawniej z Biedronką i pewnie innymi to samo….

  jak rozmawiam czasami z pracownikami to ręce opadają od wymagań a pensja nawet w 1/4 nie przekłada się na te wymagania zaś nieroby sejmowe z potrójnymi pensjami , bądź więcej płaszczą dupę i jeszcze walą w rogi ten naród na każdym poziomie …..

  tu w tym kraju na każdej wielkiej ulicy w każdym mieście powinna stać gilotyna i kasować to

  nieróbstwo …

  ..ale niestety 3/4 narodu śpi „informacyjnie” albo boi się podnieść głowę …

 19. aaaaaaaaa said

  @ 17 poczytaj sobie na temat żydów a później porozmawiamy pajacu ….dla żydów ludzie to bydło jeśli jeszcze do ciebie to nie dociera to spierdalaj kretynie ……bo szkoda mojego czasu ….resztę odpowiedzi masz w #16 jeśli admin to zatwierdzi ……..

 20. aaaaaaaaa said

  @14….muszę przyznać ,że nie doceniłem roli mediów …..żydostwo jednak musiało przeprowadzić dobry marketing w tej sprawie wykupując prawie wszystko co jest możliwe …., choć w dalszym ciągu uważam że kto będzie szukał to znajdzie jednak fałsz i zakłamanie medialne , mnie otworzył oczy ONET …..jestem mu za to dozgonnie wdzięczny !…..

 21. Griszka said

  @16
  Myślę, że Pan za bardzo uogólnia. Niektórzy Polacy pod wpływem intensywnej propagandy wroga stali się zwykłymi lemingami. Szczególnie mam na myśli ślepo oddanych swoim partiom, zwolenników PiS i PO. Takim osobnikom niestety nie mogę pomóc. Trzeba poczekać tak jak Żydzi podczas Exodusu aż wymrą, żeby ruszyć dalej. Ewentualnie poszukać synów Lewiego i rozdać im miecze.

 22. aaaaaaaaa said

  …bardzo proszę jak ładnie Onetowa propaganda idzie :

  „Sikorski: UE była zbyt powściągliwa wobec Moskwy w kontekście Ukrainy
  Szef pol­skie­go MSZ Ra­do­sław Si­kor­ski uznał w opu­bli­ko­wa­nych dziś wy­wia­dach dla nie­miec­kie­go „Welt am Son­n­tag” i hisz­pań­skie­go „ABC”, że pań­stwa za­chod­nie były nad­mier­nie po­wścią­gli­we wobec Mo­skwy w kon­tek­ście kon­flik­tu na Ukra­inie. – My w Pol­sce nie je­ste­śmy i nawet nie mo­że­my czuć się bez­piecz­ni – stwier­dził.”

  strach i panika na zamówienie ….

 23. KaRabin said

  Bycie życzliwym nie wymaga znajomości twórczości Immanuela Kanta,zatem proszę nie dorabiać do tego filozofii i spojrzeć na to bardziej przyziemnie. Mimo, że jest Pan ,dużo łagodniej nastawiany do dyskusji od usaera Aaaaaaaa…ł ,to jednak miecze chce Pan rozdawać 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: