Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Adrian o Wolne tematy (23 – …
  revers o Ukraina walczy z prawosła…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Yagiel o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  prostopopolsku o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Krew pasażerów malezyjskiego Boeinga na rękach prezydenta Poroszenki

Posted by Marucha w dniu 2014-07-19 (Sobota)

Do tragedii malezyjskiego Boeinga na Ukrainie mogłoby nie dojść, jeśli Kijów nie rozpętałby na południowym wschodzie kraju bratobójczej wojny domowej.

Boeing 777 linii lotniczych Malaysia Airlines, wykonujący rejs na trasie Amsterdam – Kuala Lumpur, rozbił się 17 lipca około godziny 16:30 (17:30 czasu moskiewskiego) w pobliżu miejscowości Hrabowo w obwodzie donieckim. Wszyscy pasażerowie oraz członkowie załogi zginęli.

Trasa tego lotu przez Organizację Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) została zadeklarowana jako bezpieczna, natomiast Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych twierdziło, że przestrzeń powietrzna, w której znajdował się samolot nie jest „przedmiotem ograniczeń”.

Warto zwrócić uwagę na to, że Ukraina już wcześniej zamknęła przestrzeń powietrzną w strefie działań zbrojnych, które Kijów nazywa „operacją antyterrorystyczną”. Jednak zakaz dotyczył tylko niższych wysokości, a dziesięciokilometrowa wysokość uważana była za bezpieczną. Mówi brazylijski ekspert, inżynier Nelson Francisco Duringo:

Nawet, jeśli na części terytorium trwa konflikt, samolot leci na określonej wysokości. Było wiadomo o przenośnych systemach rakietowych. Pociski te mają zasięg do 2-4 tysięcy metrów, nie mogłyby zestrzelić samolotu lecącego na wysokości 12-14 tysięcy metrów. W związku z tym, to była stosunkowo bezpieczna przestrzeń. Nie powinno było być problemów.

To właśnie na wysokości 10 kilometrów malezyjski Boeing został zestrzelony przez niezidentyfikowaną rakietę systemu obrony przeciwpowietrznej. Mówi redaktor naczelny magazynu „Obrona Narodowa” Igor Korotczenko:

Na takich wysokościach samolot może zostać zniszczony tylko przy użyciu rakietowego kompleksu przeciwlotniczego. Ukraińska obrona przeciwlotnicza posiada standardową broń – przeciwlotnicze systemy rakietowe „Buk”. Nawiasem mówiąc, ukraińska obrona przeciwlotnicza została postawiona w stan podwyższonej gotowości z powodu ewentualnych problemów w przestrzeni powietrznej Ukrainy od strony Rosji. Jest oczywiste, że załoga ukraińskiego rakietowego kompleksu przeciwlotniczego sprawdzała funkcjonalność swoich systemów bojowych, włączając w to różne tryby. Ze względu na brak kwalifikacji lub przez zwykły przypadek dokonano przejęcia i zniszczenie malezyjskiego Boeinga przez ukraiński rakietowy kompleks przeciwlotniczy.

Na temat rakietowego kompleksu przeciwlotniczego „Buk” wypowiedział się inżynier Nelson Francisco Duringo:

System „Buk” – następca osławionych w konflikcie na Bliskim Wschodzie systemów „Kub” – ma zasięg do 12 tysięcy metrów. Jest on zdolny zestrzelić samolot, który leci na wysokości przelotowej wykorzystywanej przez komercyjne linie lotnicze, czyli 12-14 tysięcy metrów. Może nawet nie dojść do bezpośredniego zderzenia. Jeśli czujnik wykryje, że cel znajduje się blisko, rakieta eksploduje i wyrzuci metalowe fragmenty we wszystkich kierunkach. Fragmenty i sam wybuch są wystarczające do zestrzelenia niezabezpieczonego komercyjnego samolotu.

Zdaniem większości ekspertów odpowiedzialność za katastrofę samolotu ponoszą ukraińskie siły zbrojne, choć Kijów oficjalnie obwinia siły samoobrony. Oskarżenia te wymagają dowodów sądowych, choć wiadomo, że skomplikowanych systemów wojskowych rebelianci na południowym wschodzie Ukrainie nie mają Komentuje członek Rosyjskiej Akademii Kosmonautyki Jurij Karasz:

Z bardzo dużym prawdopodobieństwem samolot został zestrzelony przez ukraiński rakietowy kompleks przeciwlotniczy. Jednak nie sądzę, że zrobiono to celowo. Niestety, ukraińskie siły zbrojne są w bardzo złym stanie. Ich poziom wyszkolenia jest bardzo niski. Pamiętajmy, co stało się 13 lat temu, gdy przypadkowo zestrzelono rosyjski samolot Tu-154. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że systemem obrony przeciwpowietrznej kierowali nie oficerowie, a żołnierze służby zasadniczej.

Tragiczny wypadek, o którym wspomniał ekspert, miał miejsce 4 października 2001 roku, kiedy samolot linii lotniczych „Syberia”, odbywający lot na trasie Tel Awiw – Nowosybirsk, został przypadkowo zestrzelony przez ukraińską rakietę przeciwlotniczą S-200, wypuszczoną podczas odbywających się na Półwyspie Krymskim manewrów wojskowych. Zginęło 66 pasażerów i 12 członków załogi. Co istotne, sąd w Kijowie odmówił uznania winy ukraińskim wojskowym, powołując się na niejednoznaczną opinię ekspertów. W rzeczywistości jednak Kijów przyznał się do winy, zwalniając kilku oficerów wyższego i średniego szczebla dowodzenia, w jakiś sposób związanych z tą tragedią.

Dochodzenie w sprawie obecnego wypadku powinno być prowadzone pod nadzorem Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO), uważa Międzypaństwowy Komitet Lotniczy. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że ukraiński rząd zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zablokować niezależne śledztwo, powiedział Igor Korotczenko:

W związku z tym, że do wypadku doszło na terytorium Ukrainy, dochodzenie będą prowadziły ukraińskie władze. Naturalnie, zostanie ono sfałszowane. Myślę, że Ukraina nie dopuści międzynarodowych ekspertów w dziedzinie lotnictwa, powołując się na to, że wypadek miał miejsce w ukraińskiej przestrzeni powietrznej. Już teraz wprawiono w ruch machinę kłamstw. Przyznać się do tego, że ukraiński rakietowy kompleks przeciwlotniczy zniszczył samolot cywilny, oznacza podpisanie werdyktu dla Poroszenki. Kijów na to nie pozwoli.

Oczywiście, Ukraina jest odpowiedzialna za tę straszną tragedią, do której mogłoby nie dojść, gdyby prezydent Poroszenko nie wznowił operacji pacyfikacyjnej w południowo-wschodniej części kraju. Krew pasażerów i załogi Boeinga znajduje się na jego rękach.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 56 do “Krew pasażerów malezyjskiego Boeinga na rękach prezydenta Poroszenki”

 1. maurycy said

  NIE MA TAKIEJ ZBRODNI KTOREJ POGROBOWCY ZBRODNIARZY Z UPA BY ZAWACHAI SIE DOKONAC ! WALCMAN POSLUGUJACY SIE PRZEZWISKIEM POROSZENKO TO ICH CZLOWIEK . ICH HERSZT IDEOWY ZBRODNIARZ BANDERA NIE TAKICH DOKONYWAL ZBRODNI PO WIELBICIELACH ZBRODNIARZY I BANDTOW MOZNA BYLO I WYLACZIE NALEZALO SIE TEGO SPODZIEWAC . MORDY TO ICH NORMALNA DZIALAL;NOSC I STALA PRAKTYKA NIE WIEM SKAD TE ZDZIWIENIE ZE PIEWCY ZBRODNIARZY DOKONUJA MORDOW ?

 2. Pokręć said

  Mi tam równie daleko od banderowców, jak od komunistów. Komunizm i banderyzm to systemy zbrodnicze. Pomnik Bandery oraz gen. Czerniachowskiego mnie tak samo denerwują jako Polaka. Ani jednemu, ani grugiemu nic złego nie zrobiliśmy a obaj zabijali (pośrednio i bezpośrednio) Polaków na polskiej ziemi. To, że jeden walczył przy okazji przeciwko niemieckiemu okupantowi – niewiele zmienia.
  Odpowiedzialność ponosi ten, kto nacisnął na spust i ten, kto wydał rozkaz. Gadanie, że gdyby Poroszenko nie rozpętał „wojny bratobójczej”, to by do tego nie doszło, mozna bardzo łatwo uzasadnić tym, że był precedens – przecież do II WŚ doszło dlatego, że Polska „postawiła się” Hitlerowi, a tak w ogóle, to wszystkiemu są winni Adam i Ewa, bo nie posłuchali Boga. Skoro wojna na Ukrainie to wojna „bratobójcza”, to jaki interes ma Putin w popieraniu jednych Ukraińców przeciw drugim? A może to nie jest „wojna bratobójcza”?
  Poza tym nawet jesli to zestrzelenie było przypadkowe, to co za patałach strzelał nie widząc do czego strzela? Skąd w rękach cywilnych separatystów znalazły się rakiety „Buk”? Nie twierdzę, że to oni strzelali, ale skoro takie mieli, to po cholerę walili do samolotu lecącego do Rosji? Co im taki zagrażał?
  Że Ukraińcy podejrzewali, że tym samolotem leci Putin z Brazylii i strzelili? Co robiłby w tym rejonie i kursie na Kuala – Lumpur Putin lecący do Moskwy? Czy poza tym FSB jest tak głupia, żeby skierowac samolot Putina nad Ukrainę? Wolnego, o takie coś Rosjan nie podejrzewam. ABSOLUTNIE. Ukraińców zresztą też. Nie ma takiej opcji, żeby wymyślić sobie, że tam nagle mógłby sie pojawić bezbronny, cywilny samolot z Putinem na pokładzie i zaproszeniem dla ukraińskich Buków „jestem łatwym celem – zestrzelcie mnie”.
  SBU ma nagrania rozmów separatystów, które można po głosie zidentyfikować. Czy FSB ma podobne – Ukraińców? Jeśli to są sfabrykowane dowody, to FSB powinna dla przykładu sfabrykowac podobne rozmowy tak, żeby nie dało się ich podwazyć i w ten sposób obronić sie przed zarzutami – wykazując wątpliwość dowodów strony ukraińskiej.
  Jeszcze raz mówię: mi równie daleko od banderowców jak od komunistów – ale stronniczość nie przystoi nikomu. Zbyt wiele szumu i zbyt wiele wątpliwości a jak zwykle – obie strony mają wiele za uszami. Do tego grają interesy międzynarodówki masońskiej i jeszcze paru innych diabelskich grup i spisków. Jednostronne opowiadanie się murem za którąkolwiek opcją to gwarancja poparzenia sobie paluchów.
  Ja po lekturze kilku portali, blogów i relacji nadal nie wiem, kto jest winien. Gdybanie nic nie pomoże.
  Podobnie jak zapiekła stronniczość. Ja rozumiem, że można Rosję i Rosjan lubić, wręcz kochać, ale trzeba pamiętać, że Rosjanin, jak go poprosisz – odda Ci ostatnia koszulę, ale jak mu każą – to Cię zabije.

 3. maurycy said

  Pokrec ! Nie mozna porownywac zbrodniarzy z otchlani piekla UPA z komunistami ! Porownanie Poroszenki z Putinem jest glupie i jest naduzyciem ! Mozna rozne rzeczy zarzucac Putinowi ale porownywac go z lajdakiem, zlodziejem i zydowska kukla Poroszenka -Walcmanem to wyjatkowa brednia i Obrzucanie Putnia blotem to jest zwyczajna glupota ! Przeczy tez zwyklej uczciwosci i moralnosci !

 4. Eliza said

  Czy może szokować ? Kościół charyzmatyczny w Kijowie

  Na głównej ulicy stolicy Ukrainy – Chreszczatyk – tysiące zgromadziło się tysiące przedstawicieli ukraińskiego duchowego centrum „Renaissance”. Ludzie przyszli się modlić za prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko, burmistrza Kijowa Vitali Klitschko i o zjednoczoną Ukrainę (według portalu PolitNavigator)
  Zebrani modlili się o to by, „Pan błogosławił i pomógł Petro Poroszence.” Pastor centrum religijnego Vladimir Munteanu, który prowadził „modlitwa”, zauważył, że na „Ukrainie nadszedł nowy czas.”

  Ukraińska Unia Kościołów ewangelickich i chrześcijan nazwała to centrum działalności religijnej jako zbliżone do praktyk okultystycznych.” Ponadto, niektórzy eksperci charakteryzują Centre „Renaissance” jako totalitarną sekty.
  http://rusvesna.su/news/1405755588

 5. Boydar said

  Do wyboru –

 6. Eliza said

  Informacja zwrotna na temat porwania zwłok przez rebeliantów:
  http://russian.rt.com/article/41607

 7. Eliza said

  Panie Boydar, to straszne zoombi i moim zdaniem niebezpieczna dla otoczenia publikacja.
  Ze swojej strony podaję reinformację do podawanej w mediach polskich w sprawie porwania ciał z pola śmierci: „Republika Ludowa nierozpoznane Donieck zaprzeczył sprawozdań mediów ukraińskich, którzy twierdzą, że bojówki rzekomo ukradł część ciał tych, którzy zginęli w katastrofie Boeinga malezyjskiej.
  19 lipca 2014, 13:03

  Оригинал статьи: http://russian.rt.com/article/41607#ixzz37uBxe9YD http://russian.rt.com/article/41607

 8. Marucha said

  Re 2:
  trzeba pamiętać, że Rosjanin, jak go poprosisz – odda Ci ostatnia koszulę, ale jak mu każą – to Cię zabije.

  No to zupełnie jak Polacy. Wprawdzie ostatniej koszuli nie oddadzą, ale zabić zabiją. Czy to chodzi o strajkujących w 1981 roku, czy o Afganistan…

 9. Sołtys said

  @4
  Qrwa! Co to za cyrk?

 10. Kristos said

  Jestem ciekaw,do kogo należą te linie lotnicze bo jeśli się nie mylę to już drugi ich samolot w niedługim odstępie czasu.Może to nie ma znaczenia,a może ma.

 11. Sołtys said

  Ten to pojechał po bandzie.Ciekawe ile im płacą za wypisywanie tych bredni?
  http://kuzmiuk.blog.onet.pl/2014/07/19/nieodparcie-nasuwaja-sie-porownania/

 12. Zerohero said

  Artykuł zapomina o obiektywnym sednie, tzn. że ukraińskie władze wpuścily samolot w teren walk.

 13. revers said

  i nie znajduje konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania wojskowych z dumy

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16348815,Rosja_twardo_do_Ukrainy__Odpowiedzcie_na_10_waznych.html#BoxSlotI3img

 14. Robert said

  sorry, separatysci dostali Buk-i walneli sobie po gorzalce i walneli w Malasya Airlines samolot i …. panie Gajowy daruj sobie Poroszenke

  Skoro Pan to widział, to może zrobił Pan jakieś zdjęcia?
  Admin

 15. interesariusz said

  powstańcy, nieustannie ostrzeliwani i bombardowani z powietrza, mają prawo walić do wszystkiego, co pojawia się nad ich głowami, nie zastanawiając się, co leci. Jeśli to oni zrobili, w co wątpię, to moje wybaczenie mają, w przeciwieństwie do banderowców ostrzeliwujących miasta należące do wchodnio-ukraińców, miasta, które zostały sprzedane rodzine Bidenów.

 16. Zerohero said

  @14

  Skoro taki pierwszy lepszy jak Robert już w chwili zamachu wie na 100%, że separatyści mieli Buki, chlali gorzałkę i strzelali do wszystkiego co lata, to czemu ukraińska junta kierowała tam cywilne loty?

  Robercie, ty jesteś zwykłym cieciem internetowym, a wiesz, maz PEWNOŚĆ jak tam było niebezpiecznie, to tym bardziej pewność miał Poroszenko. Czemu mamy darować Poroszenkę? tylko, że Żyd, to ma być bezkarny? Wymuszał w młodość haracze, „czekoladę” ukradł a nie stworzył, dokonal licznych zbrodni na wschodzie, a teraz przegrywa wojnę. Zrobienie z przeciwnika terrorysty to jego być albo nie byc.

 17. wi42 said

  #14R – spec nad spece, nie tylko wie, że powstańcy, ale nawet, że po gorzałce.
  #12 Z – ukraińskie władze nie tylko wpuściły, ale wciągnęły. Dowody bezsprzeczne I to już 90% odpowiedziwlności.
  Oto jeszcze opinia nt. użytej broni – zamieściłem ją wczoraj, ale wydaje się jest istotna, więc powtarzam;
  Dziś mieliśmy długą rozmowę ze specami obrony p. lot. i zasugerowano ciekawy pomysł, a raczej obserwację.
  Rakieta „Buk” ma około 65 – 70 kg. Wybuch rakiety w odległości 17 metrów (parameter bezpiecznika) od „Boeinga”, lecącego na wysokości 30.000 stóp z prędkością 800 km / h, który ma również na pokładzie, prawie 80% paliwa, z dużym prawdopodobieństwem samolot po prostu eksploduje oraz leci na dół w postaci małych fragmentów. Nawet jeśli nie występuje wybuch, wówczas, z powodu masowego uszkodzenia po prostu rozrywa na kawałki .
  To co widzieli świadkowie bardziej pasuje do pocisków „powietrze – powietrze” niskiej mocy krótkiego zasięgu. Ten pocisk jest zwykle naprowadzany na ciepło silnika i niszczy skrzydło samolotu, które powoduje korkociąg. W tym przypadku, zniszczenie samolotu odbywa się na wysokości 2000 – 3000 metrów w gęstej warstwie powierzchniowej co obserwowali świadkowie.
  Podkreślam, że nie jest to wersja, a opinia specjalistów.
  http://trueinform.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=28585

  Podobną opinię zamieściłem dziś u Maruchy w „Po trupach….” (inny link – więcej zdjęć)

 18. Boydar said

  Dobre (16), Panie Zerohero, dobre bo mocne. I łańcuchem po jajach palanta !!!

 19. jowram said

  Rezuny bombardują cywili, powstańcy likwidują resztki wroga w kotle, potrzebują ekstra 20-20 czołgów kontra z 800 czołgów junty.

 20. Juziek said

  Re 18:

  I to rozpalonym do czerwoności Panie Boydar!

 21. Andrzej said

  http://www.flightradar24.com/data/flights/mh17/#3d83a40

 22. Joannus said

  Podejżewam iż zestrzelenie samolotu z ludzmi zostalo celowo przeprowadzone. Po co, aby odwrócić uwage od Palestyny w ogniu oraz dla kompromitowania Rosji i Nowej Rosji. Dwie pieczenie na jednym ogniu, skąd my to znamy.Inaczej zrobił ten co korzysta.

 23. Kazek said

  wyczytalem, ze mogło być też tak , że zaistniała pełna współpraca a mianowicie

  Ukraińcy kierują samolot, Rosjanie dostarczają Buka, separatyści strzelają.

 24. Juziek said

  Re wi42:

  Samolot został trafiony w silnik (prawy), co spowodowało jego pożar i uszkodzenie skrzydła.
  W następstwie utrata mocy i stateczności, co doprowadziło do korkociągu i zniszczenie samolotu na dużo niższej wysokości w stosunku do tej, na której odbywał lot.
  Świadczy o tym rozmiar destrukcji. Gdyby nastąpiło trafienie „Bukiem” na wysokości jego lotu to zniszczenie i obszar rozrzucenia szczątek były by odpowiednio większe.

 25. Andrzej said

  By uniknąć oskarżenia o utrudnianie śledztwa separatyści musieliby się poddać banderowcom i oddać teren…
  Cwane są….
  Wiele pieczeni na jednym ogniu…

 26. akej said

  @ Robert (14)
  Stuknij sie porzadnie w swoj glupi leb! Czy ty nie jestes w stanie dostrzedz gry kijowskich ludobojczych banderowcow?
  Przeciez oni celowo wprowadzili ten samolot nad terytorium walki. Sami go rozwalili aby wine zrzucic na separatystow i Kreml. Przypomnij sobie „metody” walki” banderowcow. To, co robili w czasie 2WS powtarzaja teraz kropka w kropke.

 27. wiesdomar said

  Ten pasażerski samolot, to przysłowiowe wieże WTC. Bandy mordercow spod znaku dolara zrobili powtórke z rozrywki. Tym razem ściągneli nad głowy separatystów samolot i rozwalili go. Stara zasada kryminalistyki mowi że zbrodnie popełnia ten kto ma z tego korzyść. Tak jak w przypadku wież WTC. A lemingi wszystko kupią. Mając media można cały świat zamienic w lemingowisko

 28. Kazek said

  re Andrzej
  bardzo dobre spostrzeżenie

 29. Zerohero said

  @wi42

  Bardzo rozsądna analiza. Do mnie przemawia, choć biorę pod uwagę możliwość innego zadziałania rakiety. tzn. jest to przesłanka warta nagłaśniania, ale niekoniecznie zawziętej obrony (w razie czego).

 30. wi42 said

  @29 Fakty i obserwacje – ostrożne przypuszczenia, to tylko tyle możemy.
  W odróżnieniu od tych co minutę po katasrofie wiedzeli kto i jak.

 31. piColo said

  Ciekawa teoria ze „sfory” :

  To Barak Obama zestrzelił ten samolot rękoma CIA kiedy jeszcze w hangarze agent udający obsługę techniczną podłączył swój sprzęt do komputera pokładowego i zmienił sposób identyfikacji samolotu w określonych ramach czasowych (czyli tak precyzyjnie, aby został zestrzelony jako AN-26 bezpośrednio nad terytorium opanowanym przez separatystów) co potwierdza zdziwienie separatystów bezpośrednio po zestrzeleniu samolotu, ponieważ byli przekonani (to są doświadczeni eksperci od rakiet) że celują do wojskowego samolotu Ukrainy. USA MA KREW 300 NIEWINNYCH LUDZI NA SWOICH RĘKACH !!

 32. juz wiadomo kto zawinil – oczywiscie, ze banderowcy – oby zgnili wszyscy tak jak stoja:

 33. Zerohero said

  @PiColo

  Interesująca hipoteza. Aby taki plan wypalił trzeba było jednak posłać samolot nad głowy separatystów. Czyli ciągle wraca niewygodne dla żydobanderowców pytanie: czemu junta puściła ruch cywilny nad strefą walk. WIEDZĄC co się święci.

 34. marchabr said

  Stawiam hipotezę, że samolot filipińskich linii lotniczych jest tym samym samolotem co zaginął na wiosnę tego roku.
  Ostatnia wypowiedzź lidera separatystów mówi iż był wyczuwalny ogromny odór (są zdjęcia dostępne jak przeszukujący ludzie zatyjkają nosy przed silonym swądem oraz to iż był to samolot z dużą ilością medykamentów i to iż kabina pilotów była pełna krwi zaś pasażerowi krwi owej byli pozbawieni.
  Są fakty dotyczące maszyny i jej zakuopu na Florydzie a potem składowaniu w Tel Avivie i samozwańczym locie nad Holandią (!) i zmuszeniem jej do zmiany lodtu:
  http://zygmuntbialas.salon24.pl/576437,2-co-sie-stalo-z-boeingiem-777

  Przypominam, to jest HIPOTEZA. Do rozważenia.

  Leciałem Boeingiem 777 taki samolot to bardzo duża maszyna (prawie jak słynny Dreamliner) i niemozliwe jest jej ot tak zaginięcie.

 35. Wiesiek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mh17-przewozil-makabryczny-ladunek-skazonych-zwlok-krwi-2014-07

 36. revers said

  jak na razie to Protoszenko dzwoni po kolejnych biurach prezydentow od Bulu I Prawa Miedzynarodowego i nawoluje do organizowania Trybunalu, akurat w palacu bula moze miec zrozumienie tam tez wiedza jak przejac wladze przed upadkiem samolotu lub incjatywe w zacieraniu sladow zamachu.

 37. revers said

  Pozostaje tez wyjasnie czy w samolocie nie przewozono biologiczna bron lub jej komponenty, w postaci wirusow, zarazkow eboli, innych smiercionosnych bakterii tak skrzetnie rozwijanych na holenderskim uniwersytecie w Roterdamie.

 38. Ar said

  Gdybym miał wyrazić swoje myśli to od nadmiaru przekleństw monitory by pękały. Niech ten lucyfer zabiera te żmije gdzie ich miejsce. kur.y jeb.ne

 39. wi42 said

  Re 36 R
  „jak na razie to Protoszenko dzwoni po kolejnych biurach prezydentow od Bulu I Prawa Miedzynarodowego i nawoluje do organizowania Trybunalu,”

  Zanim trybunaly, trzeba zrobic dochodzenie I Walcman/partoszenko tego sie boi.

 40. Marcin said

  Ad 34
  To rodziny nie będą na rozpoznaniu zwłok swoich bliskich?

 41. Juziek said

  Warto zapoznać się!

  http://www.bibula.com/?p=75682

  I następnie!

  No właśnie dlaczego taki pech prześladuje Malezję!

  http://www.bibula.com/?p=47566

 42. Zerohero said

  @35, Wiesiek

  Wszystko spoko, ale to już nie te czasy by psujące się zwłoki stanowiły broń biologiczną jak to robiono za pomoca katapult przy obleganiu fortec. Chyba nawet japońskie bomby 2 wojny z bronią biologiczną były w postaci proszku a nie zakażonego mięsa.

 43. dr TS said

  Dwie rzeczy mnie zszokowały:
  – we wraku smoleńskim brak było trupów…
  – jak denat może sam wyskoczyć z całego ubrania podczas katastrofy (fot.3), no i tak trochę wygląda na nieświeżego…
  Uwaga, zdjęcia są drastyczne !!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/malezyjski-samolot-chodzi-falszywa-flaga-skladanka-internetu-2014-07

 44. matirani said

  Gawronski ma ciekawe info:

  http://rafzen.wordpress.com/2014/01/26/state-of-israel-guilty-of-genocide-and-amos-yaron-of-crimes-against-humanity-and-genocide/

  State of Israel guilty of genocide, and Amos Yaron of crimes against humanity and genocide.
  janvier 26, 2014

  The Kuala Lumpur War Crimes Tribunal (KLWCT) after listening to the testimonies of 11 prosecution witnesses and voluminous documentary evidence and extensive submissions by the prosecution and amicus curiae delivered its judgement on the two charges against the State of Israel and retired Army general Amos Yaron.

 45. Ten WAMPIR żydo-ukrainski Petro Poroszenko to autentyczny FRANKENSTEIN Europy, który MUSI zniknąć aby nie robił smrodu na świecie !

  Nazywac wszystkich ukrańców WAMPIRAMI FRANKENSTEINAMI tak aby ludzie kojarzyli w swojej wyobraźni z WYGLADEM tłumu FRANKENSTEINNA jako ich wszystkich w pełnym tego słowa znaczeniu.

  Gdy będziecie coś publikować i będzie mowa i MORDERCACH jak Jacyniuka, Avakowa , Turczynowa to zamieszczać zdięcie jakiegoś WAMPIRA !

  https://www.google.com/search?q=frankenstein&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=MVPLU-vpOMKoyATN04Jg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1260&bih=689&dpr=1.25#q=frankenstein%20clipart&revid=546573217&tbm=isch&imgdii=_

 46. Agaton said

  @44
  A kto kryje się po drugiej stronie?

  To Mihaił Fradkov – Taki Beria, Jeżow obecnego Wywiadu Zagranicznego Rosji, Były premier Rosji i żyd, co możesz przeczytać na oficjalnej stronie Wiki ang.

  Jeżeli on nie wie, kto popełnił tę zbrodnię, to kto?

  Obecnie trwające 2 tzw operacje, jedna w Gazie i druga na Ukrainie wzajemnie się kryją i obie są tak naprawdę prowadzone przez żydów.

  Kilka dni temu Putina odwiedziła delegacja najważniejszych żydów i wzajemnie sobie „herbatnikowali” (to takie określenie z grypsery, która jak wiadomo pochodzi od żydów rosyjskich)

 47. emeryt wojskowy said

  No to w końcu były czy nie te trupy bezkriwstne i rozkladajace sie załadowane na ten samolot i rejs ?
  Może na tym skupcie się i dociekajcie – czyje trupy,gdzie i po co wiezione ,także krew w opakowaniach.
  Można jeszcze tych „ejdsowcow w delegacji” rozpatrzyć ,może to byli „naukowe świadki” wiezione na faktyczne rozwalenie aby stało się,ze najlepszy świadek to martwy świadek (po podziale lupow w bandyckich działaniach).

  Mnie się wydaje,ze jaka kto bronia walczy od takiej ginie – stare,madre i sprawdzalne !

 48. Boydar said

  @ (44)

  Pan zaczerpnął wyobrażenie ‚Frankensteina’ z Gazety Wyborczej. Dlaczego obraża Pan nieszczęśnika porównaniem do prawdziwych (bądź fałszywych) banderowców ? Polecam na poczatek – http://pl.wikipedia.org/wiki/Frankenstein

 49. Eliza said

  Moja wyobraźnie była za mała, przepraszam p. Boydar, że zaprezentowane przez Niego rysunki zombie, potraktowałam jako niestosowne. Potworności, ile zła kryje się w ludzkich duszach, czy ONI są godni miana ludzi. Dzisiaj jest piękny dzień, ale artykuł na stronach Wolnej Polski ( z tłumaczenia Oli Gordon) http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mh17-przewozil-makabryczny-ladunek-skazonych-zwlok-krwi-2014-07 – podany przez Wiesia z poz.35 –
  zaburzył moją psychikę.

 50. Boydar said

  Pani Elizo

  Proszę Się mną za bardzo nie przejmować. Proszę pisać.

  Napisała Pani np. „… ile zła kryje się w ludzkich duszach …” Czy jest Pani pewna, że właśnie to miała Pani na myśli ?
  Ten tłum (4), te stada zombie (5), nie są obrazami LUDZI. To zmyłka. W nich dusze zostały w chytry sposób WYŁĄCZONE. Są (dusze) dziełem Boga i nie mogą być złe. Pan Jezus płacze (to moje wyobrażenie) patrząc na takie sceny. Po nie-ludziach by nie płakał …

 51. revers said

  krew i wojna elektroniczna w przestrzeni powietrznej PL, UA

  http://europebusines.blogspot.ca/2014/07/ecm-battle-over-poland-saved-putins.html

 52. Eliza said

  Dziękuję za odpowiedź Panie Boydar (p.50). Ma Pan rację ludzie, Ci którzy perfidnie manipulują ludzkim umysłem to tego stopnia, że ludzie przestają racjonalnie myśleć nie mogą mieć duszy od Boga.

 53. Sokol Swaroga said

  A propos „Kto jest kto” i jak do tego dochodzi…do „upadlania, odmozdzania, ubezduszniania itd.
  Polecam bardzo ciekawy film(krotki, pare minut)


  A jak temu NIE ULEGAC ?

  Silne POCZUCIE TOZSAMOSCI i PRZYNALEZNOSCI do okreslonego NARODU , silna WIEZ Z TRADYCJA I KORZENIAMI, Z PRZODKAMI pozwala zachowac spokoj, godnosc, sile, wole dzialania itd.

  Chwala Przodkom

 54. Sokol Swaroga said

  Ad 53….Jakis Aniol zdecydowal dac film powyzej…cos „kliknelo, mignelo”jakis ruch myszka 😉
  ???
  Do powyzszego komentarza
  …mial byc ten film::

 55. Sokol Swaroga said

  Ad. 53, 54..
  Nie wiem co jest?
  Jeszcze raz probuje wpisac film:

  Jesteście przygotowywani do roli niewolników PL

 56. revers said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: