Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tragedia malezyjskiego Boeinga powodem eskalacji wojny informacyjnej

Posted by Marucha w dniu 2014-07-22 (Wtorek)

Wykorzystując nieuczciwe metody wojny informacyjnej, Zachód na tragedii malezyjskiego samolotu próbuje zdobyć polityczne punkty.

Prezydent Rosji Władimir Putin wezwał wszystkie strony konfliktu na Ukrainie do zapewnienia warunków do przeprowadzenia wszechstronnego dochodzenia w sprawie katastrofy malezyjskiego Boeinga nad obwodem donieckim. Przywódca państwa rosyjskiego wystąpił z specjalnym oświadczeniem w tej sprawie. Nikt nie powinien i nie ma prawa wykorzystywać tej tragedii do osiągnięcia egoistycznych celów politycznych – powiedział Putin.

Tymczasem dokładnie to ma miejsce. Katastrofa Boeinga-777 jest wykorzystywana przez rusofobiczne lobby w Europie i w Stanach Zjednoczonych jako pretekst do wzmagania antyrosyjskiej histerii oraz jako wstęp do rozpoczęcia nowej zimnej wojny.

Jest to bardzo niewygodny moment dla przeciwników geopolitycznych Kremla. Oskarżenia pod adresem Kremla zostały już głośno wypowiedziane. W konsekwencji, nie należy oczekiwać wyników bezstronnego śledztwa – nawet jeśli będzie miało ono miejsce. Eksperci zauważają, że w dzisiejszym świecie fizyczna rzeczywistość ma często wtórne znaczenie w stosunku do rzeczywistości informacyjnej – dlatego też brak broni masowego rażenia w państwie Saddama Husajna nie przeszkodził Stanom Zjednoczonym w inwazji na Irak.

Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku malezyjskiego Boeinga: będzie winny ten, na kogo Zachód nałoży brzemię winy niezależnie od obiektywnej rzeczywistości.

Obserwujemy bardzo duży nacisk informacyjny na zachodnie społeczeństwo. Jednak na początkowym etapie zdeklarowani rusofobowie zmuszeni są do powściągliwości. Mówi ukraiński politolog, prezydent Centrum Analiz Systemowych i Prognozowania Rostisław Iszczenko:

Wszystkie te zarzuty mają na celu pozbawienie sił samoobrony międzynarodowego wsparcia, aby skomplikować sytuację międzynarodową Federacji Rosyjskiej. Nie mówiłbym tutaj o czyjejś konkretnej taniej popularności. Mamy do czynienia z interesami Stanów Zjednoczonych, interesami ukraińskich władz. Chciałbym zwrócić uwagę tylko na to, że w obecnej sytuacji Zachód, w tym nawet Stany Zjednoczone, mimo wszystko zachowywał się dość powściągliwie. To znaczy nie podchwycił od razu niepopartych dowodami zarzutów Kijowa, który oskarżył siły samoobrony i Federację Rosyjską, w tej samej chwili, gdy samolot jeszcze spadał.

Amerykański publicysta Paul Craig Roberts z przerażeniem zauważa, że zachodnia prasa w całości próbuje się podporządkować polityce Waszyngtonu i, wbrew zdrowemu rozsądkowi, „wieszać psy” na Rosji. Zdaniem publicysty, chodzi o całkowicie wyreżyserowany przekaz informacji, o celowe zniekształcanie obrazu rzeczywistości.

Jako były redaktor „The Wall Street Journal”, Paul Craig Roberts w pewnym sensie usprawiedliwia swoich kolegów, podkreślając, że „dziennikarze albo zgodzają się na każde kłamstwo albo wypadają za burtę”.

„Niedostatek dyplomacji Putina polega na tym, że opiera się on na dobrej woli i triumfie prawdy – pisze Roberts. – Jednak Zachód nie ma dobrej woli, a Waszyngton nie jest zainteresowany triumfem prawdy, lecz w triumfie samego Waszyngtonu. Naprzeciwko Putina nie stoją rozsądni partnerzy, a ministerstwo propagandy skierowane przeciwko niemu” – podsumowuje Paul Craig Roberts.

Władze Ukrainy znajdują się obecnie pod wpływem dużego stresu, związanego z możliwością wyjścia na jaw prawdy. Niezależnie od wojowniczej retoryki, Zachód będzie zmuszał Kijów do spotkania przy stole negocjacyjnym, uważa doniecki politolog, dyrektor Centrum Badań Eurazjatyckich Władimir Korniłow:

Widzimy, że Zachód zdecydował się obwiniać we wszystkim Rosję. Nie zważając na nic, na jakiekolwiek dowody i świadectwa. Będzie stale oskarżać i wywierać presję na Rosję. W zasadzie cały ten konflikt wokół Ukrainy został wymyślony, aby osłabić Federację Rosyjską. Zachód, oczywiście, nie dba o Ukrainę. Oczywiste jest, że skoro konflikt został wymyślony w tym celu, to Zachód będzie wspierał ten punkt widzenia. Proszę jednak zwrócić uwagę, że potępiając Rosję i to wszystko na czym stoi, a także rosyjskie władze oraz donieckie siły samoobrony, Zachód mimo wszystko wzywa wszystkie strony konfliktu do zaprzestania rozlewu krwi.

Według politologów, po tragedii malezyjskiego Boeinga konflikt wyszedł poza granice konfliktu narodowego i osiągnął skalę międzynarodową. Pozwala to Kijowowi na zwiększenie presji na zachodnich sponsorów, dosłownie wiążąc im ręce. W związku z tym na pytanie „kto zyskuje na katastrofie na ukraińskim niebie” może dać całkiem jasną i jednoznaczną odpowiedź, niezależnie od prób wzbudzania wątpliwości w tej sprawie.

http://polish.ruvr.ru

*                              *                             *

Jako uzupełnienie powyższego artykułu zamieszczamy parę innych informacji.

OBWE na Ukrainie: przeszkadzają nam nie siły samoobrony, a gapie i dziennikarze

Bezpieczeństwo obserwatorów misji OBWE, którzy pracują na miejscu katastrofy Boeinga na Ukrainie, zapewniają siły samoobrony – powiedział w wywiadzie dla dziennikarzy z Zurychu zastępca szefa misji obserwatorów OBWE, Szwajcar Alexander Hug.

Hug podkreślił, że w pracy specjalistów na miejscu katastrofy przeszkadzają nie siły samoobrony, a ciekawscy gapie i dziennikarze.
Tymczasem media donoszą, że ratownicy zakończyli poszukiwanie ciał na miejscu katastrofy malezyjskiego samolotu. Według ostatnich danych, znalezione zostały ciała 282 ofiar. Wszystkie one znajdują się w mieście Torez w wagonach-chłodniach.

http://polish.ruvr.ru

Katastrofa Boeinga zbiegła się w czasie z przelotem satelity USA nad Ukrainą

Katastrofa malezyjskiego Boeinga w obwodzie donieckim Ukrainy i monitorowanie ukraińskiego terytorium przez satelitę USA zbiegły się w czasie – powiedział dziś dowódca zarządu operacyjnego Sztabu Generalnego sił zbrojnych FR, Andriej Kartapołow.

Zwrócił się on do USA z prośbą o przedstawienie zdjęć z tego satelity.

Kartapołow podkreślił również, że dane z obiektywnej kontroli Ministerstwa Obrony FR świadczą o tym, że Boeing 777 po przelocie nad Donieckiem zboczył z trasy o 14 km.

„Co było przyczyną wyjścia poza granice trasy – błąd załogi czy wykonanie poleceń ukraińskiego kontrolera lotów – będzie można się dowiedzieć dopiero po odszyfrowaniu czarnych skrzynek i rozmów służb kontrolerskich” – powiedział Kartapołow.

http://polish.ruvr.ru

USA nadal będą kupować od Rosji silniki rakietowe

Pomimo trybu sankcji wobec rosyjskich przedsiębiorstw Rosja nadal będzie dostarczać do USA silniki rakietowe ze względów pragmatycznych – powiedział dziś wicepremier Rosji, Dmitrij Rogozin.

Przypomniał on, że sprzedawane silniki do rakiet nośnych „Atlas” i „Antares” zostały opracowane wiele lat temu, ale w najbliższych latach USA nie będą mogły się bez nich obejść.

Rogozin zaznaczył jednocześnie, że strona amerykańska stosując sankcje działa również pragmatycznie [he he he… – admin], jako że rosyjscy producenci silników nie zostali objęci nowymi ograniczeniami.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarzy 68 do “Tragedia malezyjskiego Boeinga powodem eskalacji wojny informacyjnej”

 1. Juziek said

  Najlepiej będzie dla wszystkich, kiedy dochodzeniem i postawieniem zarzutów zajmie się wyłącznie Trybunał Malezji. Koniec i kropka!
  Skonfliktowani Europejczycy nie nadają się do tej roboty, nie mówiąc o jakichś Amerykanach!

 2. Juziek said

  http://polish.ruvr.ru/2014_07_22/Czarne-skrzynki-Boeinga-777-zostaly-przekazane-malezyjskim-ekspertom-4553/

 3. Juziek said

  http://wolnemedia.net/polityka/albo-korwin-mikke-cos-wie-albo-sie-myli/

 4. biscoter said

  @3 Dziękuję Panu za przesłanie linka do tego ciekawego wywiadu z redaktorem Michalkiewiczem.

 5. qwerty93 said

  Re 3
  Pan Michalkiewicz jak nikt potrafi obiektywnie ocenic sytuacje.
  Dzieki za link.

 6. Pokręć said

  @3: Nawet kolega polityczny i partyjny JKM-a – sam red. Michalkiewicz dopuszcza możliwość, że to separatyści przez pomyłkę zestrzelili Boeinga… Dziwię się ludziom, którzy o to kategorycznie oskarżają Ukraińców. Poza tym co robiłby Putin nad Donieckiem w cywilnym samolocie, który Ukraina ma czym strącić bez trudu? FSB byłaby taka głupia i podsyłała swojego szefa wrogom na talerzu? SBU o tym świetnie wie… Poza tym Flightragar24 jest dostępny na każdym smartfonie, więc wiadomo, kto gdzie leci. Wybaczcie, że nie uważam Rosji za idealny kraj, ale wiem, co znaczy słowo „bardak”.

 7. Eliza said

  „Zdjęcia zrobione przez amerykańskiego satelitę pokazują, że ukraińscy wojskowi zestrzelili malezyjski samolot – poinformował znany ze swoich dochodzeń amerykański publicysta i analityk Robert Parry.
  Według danych dziennikarza, amerykański wywiad dysponuje zdjęciami, które są dowodem na to, że odpowiedzialność za zestrzelony samolot cywilny spoczywa na ukraińskich wojskach.
  Parry nie podaje nazwiska swojego informatora z amerykańskiego wywiadu, aczkolwiek podkreśla, że jest to pewne źródło, z którego wcześniej otrzymywał wiarygodne informacje w sprawie podobnej sytuacji”.
  http://polish.ruvr.ru/2014_07_22/Amerykanski-ekspert-ukrainscy-wojskowi-zestrzelili-samolot-nad-Donieckiem-0903/
  a samoustanowiony premier Ukrainy zamiast pokoju domaga się od świata nowoczesnej broni. Ameryka – CIA i inni uprawiają aksjomat polityczny. Z konferencji z Rosji wynika, że Rosja ma niejednego asa w rękawie. Dlaczego milczy US i Obama?

 8. revers said

  nie przekrecaj za bardzo, bo szef jedynej slusznej dyplomacji juz oglosil czerwona line we wschodniej ukrainie, co oznacza wkrotce operacje powietrzna NATO – bedzie lepszy bardak bo libijski lub iracki z tym ze tam raz beda przewalac sie neofaszysci, raz rebelianci-terrorysci az do oswobodzenia Krymu – powstancow nie w slowinku anglosaskim.

  Szkoda tylko ze dzieki takim jak ty i konfabulista jak Michalkiewicz na zachodzie, a szczegolnie w Holandii nikt nie wie ze we wschodniej ukraine trwa jak najprawdziwsza wojna – nie playowe gierki i nikt tam ich nie zapraszal lub nie kierowal z Moskwy lub z Doniecka samoloty cywilne.

  Nadal brak jest trackow dwoch misliwcow ktore mialy kontakt wzrokowy i identyfikacyjny 3-5 mil od MH17.

  Podobne prowokacje byly uzywane w syrii tylko ze tam faktycznie obie strony mialy cienki sprzet do zwalczania samolotow cywilnych lecacych powyzej 4000 metrow lub 10 tys metrow..

 9. Eliza said

  Proszę Państwa, to nie koniec prawdy, teraz Newsweek zamieszcza w swoim artykule tekst http://swiat.newsweek.pl/ukraina-katastrofa-boeinga-777-malezyjski-samolot-relacja-newsweek,artykuly,344156,1.html
  Cyt;” Jeden z prorosyjskich separatystów, z którym rozmawiał wysłannik dziennika „Corriere della Sera”, przyznał, że ich dowódcy pomylili malezyjski samolot z maszyną transportową ukraińskiego wojska. Relację świadka włoska gazeta zamieściła we wtorek.
  – Trafiliśmy w samolot Kijowa, tak powiedzieli nam nasi dowódcy. Myśleliśmy, że zobaczymy ukraińskich pilotów lądujących na spadochronach, a tymczasem natknęliśmy się na zwłoki cywilów. Tyle biednych szczątków, razem z walizkami i bagażami, które nie miały nic wspólnego z wojskiem – powiedział jeden z separatystów, z którym włoski dziennikarz rozmawiał w poniedziałek na stacji Torez, gdzie stał pociąg z ciałami ofiar.
  – W czwartek po południu nasi dowódcy wydali nam rozkaz, by wsiąść do ciężarówki z dużą ilością broni i amunicji – opowiadał separatysta. – Kilka minut wcześniej, może dziesięć, usłyszeliśmy ogromny wybuch na niebie. +Trafiliśmy właśnie w samolot faszystów z Kijowa+ powiedzieli nam. Polecili nam ostrożność, ponieważ, były informacje, że przynajmniej część załogi wyskoczyła na spadochronach.
  – Widać było białe przedmioty wśród chmur. Może mieliśmy walczyć z nimi, żeby ich schwytać – dodał świadek wydarzeń, który nie ujawnił swego imienia i stopnia.
  – Razem z moimi żołnierzami szukałem spadochronów na ziemi i na drzewach – kontynuował. – W pewnym momencie zobaczyłem strzępy materiału na polanie. Podniosłem je i ujrzałem ciało dziewczynki, która nie miała pięciu lat. To było straszne.
  – Wtedy zrozumiałem, że to był cywilny samolot, a nie wojskowy. I że to byli zabici cywile. Stos otwartych walizek potwierdził to odkrycie – zauważył rozmówca włoskiej gazety.
  Towarzyszący mu podczas tego wywiadu inni prorosyjscy bojownicy przedstawili dziennikarzowi jedynie oficjalną wersję: „Oczywiście to nie my zestrzeliliśmy samolot. Nie dysponujemy pociskami, które można wystrzelić tak wysoko”.
  To mamy cdn. Dziennikarze sobie chodzą i gaworzą
  z szeregowymi, na każdy temat. Super farsa. To chyba ten milicjant później popełnił samobójstwo w nocy i jako zamachowiec dokonał ataku na punkt kontrolny w obwodzie donieckim.

 10. Juziek said

  Re 8:

  Pani Elizo.

  Ot dziennikarskie brednie bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

  Ciekawe na ile przytomna jest gawiedź zachodnia (na przykład Holandii) i zdaje sobie sprawę z rozmiaru zniszczeń na wschodzie Ukrainy, powodowanych przez faszystów z Kijowa?

 11. Romank said

  Jezyk propagandy siega zenitu:-0))
  FOX News,,,na dole ekranu leca newsy…. separatysciu PROrosyjscy „”Ulegli” presji meidzynarodowej i dopuscili na miejsc e wypadku miedznarodowy zespol….:-))))
  Pod wplywem „””silnej miedzynarodowej opinii””””” ProRosyjscy separatysci doddali ciala … etc..etc…
  PO jakiemu romawial wyslannik dziennika, Corriera dela Serra z Kozakami????
  Rzygac sie chce,,,wyslannik dziennika…anonimek…udzielajacy informacji tez.. tylko Czytelnik z dowodem:-))))

 12. podczaszy said

  Dziwne słowa stewardessy – przepraszała męża, pisała że pewnego dnia nie wróci, spotka Allaha – zapowiadała swoje zniknięcie

  I won’t be with you forever; one day I will go and meet Allah and never return”, were among Malaysia Airlines (MAS), flight MH17 stewardess, Mastura Mustafa’s last remarks to Mohamed Affendi Khairuddin through ‘WeChat‘.

  “She also begged forgiveness for any wrong she had done to me. I found it strange.

  Our addition: It sounds more like a person about to commit a disappearing act than someone with a premonition. Why ask forgiveness for in such a way? It is clearly as if the woman knew she would never see her husband again.

  http://nodisinfo.com/strange-behavior-mh17-stewardess-mastura-mustafa/

  Malaysian Airlines Corpse Through the Roof Image is a Fake – pirotechnika
  http://nodisinfo.com/sessini/

  http://nodisinfo.com/romanian-zionist-jew-fakes-death-mh17-crash-hoax – aktorka

  Malaysian Hoax Zionist Jews Caught Faking Grief at Schiphol Airport

  Furthermore, as revealed by one of our posters this acting is no minor issue. A fee of $5000 dollars is issued to each fraudster for their role in this scam.

  5000 dolarów dla każdego udawacza smutku rozpaczy płaczu aktora syjonisty judaisty

  http://nodisinfo.com/malaysian-zionist-jews-caught-faking-grief-at-amsterdams-schipol-airport/

  silikonowe zwłoki atrapy, hollywoodzkie techniki
  http://nodisinfo.com/silicone-dummy-detected-wreckage-mh-17-hoax/

  wrak podmieniony
  http://nodisinfo.com/strewn-fake-wreckage-proven-mh17-crash-hoax/

  Schipol Customs Agent Caught Lying About MH17 Fake Flight

  http://nodisinfo.com/schipol-customs-agent-caught-lying-mh17-fake-flight/

  Nowiutkie paszporty
  http://nodisinfo.com/passport-staging-proves-malaysian-airlines-crash-scam/

  http://nodisinfo.com/really-happened-malaysian-flight-mh17-eyewitness-accounts/

  Zionist Oligarchs Behind the Malaysian Airlines Crash Hoax
  http://nodisinfo.com/zionist-jews-behind-mh17-crash-catastrophe/

 13. podczaszy said

  The Crash of Malaysian Airlines MH17 is a False Flag Plot

  Yet, what is seen regarding MH17? All that is seen is an explosion, not in the air but, rather, on the ground. It just so happened that certain individuals were in perfect position to capture that explosion or, rather, detonation. In this case a hovering helicopter is in place to document the image. It is not plausible that such a vehicle would be just in that position to do so.

  Of note, now did the people who took this image possibly do so, unless they had advance knowledge?

  fotograf zdjęć eksplozji znalazł się we właściwym miejscu i czasie – gratulacje

  eksplozja samolotu na ziemi
  szyby całe
  linie na słupach nienaruszone
  blisko dróg
  drogi przejezdne cudem żadna część nie zatarasowała drogi
  na pokładzie był zbieracz paszportów – wszyskie w jednym miejscu
  bagaże torby ze sklepu z sejfami wytrzymały spadek z 10km nad ziemią
  http://nodisinfo.com/mh17

 14. Luxeuro said

  Zgadzam się z określeniem „Wojna Informacyjna”.

  ŻOŁNIERZE „informacyjni” pracują na wszystkich forach internetowych by bilans komentarzy był jak najbardziej pozytywny dla sił Zachodnich. Wyraźnie widać to na tym forum dyskusyjnym dla pilotów.
  http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/6131379/1/#207
  Strona Amerykańska już wie kto jest odpowiedzialna i tylko dzielny opór kogoś z Ugandy i Hong Kongu powoduje ze jest zmiana tematu dyskusji : czemu samolot leciał nad strefą gdzie już wcześniej cały świat wiedział ze spadają samoloty dzięki broni rakietowej. Ten temat jest omijany przez stronę Amerykańską jak #ówno.

 15. Romank said

  Witam Panie Romanie, jestem w podrozach miedzy S a R. Przesylam prosbe jaka przyslal Wierny Tradycji Bractwa sw. Piusa X – Milicji Niepokalanej:
  [4:41:37 AM] Józef XXXXXXXXi: CZEŚĆ NIEPOKALANEJ!

  Drodzy Rycerze!
  Prosimy o modlitwę w nadesłanej intencji:

  „Proszę o modlitwę za separatystów na wschodzie Ukrainy. Są bestialsko mordowani przez bestialskie wojska Ukrainy. Kobietom zaszywa sie szczury w brzuchach a dzieci i mężczyźni są bestialsko mordowani. Mam kolegę wśród żołnierzy powstańczych, który przysłał mi list z tą informacją. Proszę również o modlitwę o opamiętanie sie Ukraińców ,Kijowa oraz o tych wszystkich którzy codziennie karmią nas fałszywymi informacjami by sie nawrócili.”

  Z NIEPOKALANĄ

  Sekretariat MI
  http://www.militia-immaculatae.org
  [4:42:53 AM] Józef XXXXXXX: Niech Pan to wysle Piotrowi Beinowi i na WIEC. Ja nie mam casu zaraz wyjezdzam do Txxx i Rxxxxx.

 16. revers said

  ad5
  jeszcze raz nie krec tylko sprawdz lot AI113 z Delhi do Birnigham , AI113 porzelatywal obok MH17 w odleglosci 25km i mial kontakt radiowy, na Fighterach onlin-owych, juz zostaly usuniete dane lotu AI113 tak jak hiszpanskiego kontrolera lotow.

  http://timesofindia.indiatimes.com/india/Air-India-flight-was-90-seconds-away-when-missile-struck-Malaysia-Airlines-Flight-MH17/articleshow/38702536.cms

  nie ma to jak mala hipokryzja goni wielka hipokryzje, do tego mega ignorancja i efekt jest mozna pisac o wydmuszkach i kontaktach z opoczencami.

 17. JO said

  ad.12. My juz sie Modlimy od jakiegos czasu.

 18. revers said

  nad wisla tubylcy sa juz przygotowanie do religi lgbt, swietego bala, czy blue beam w ramach poprawnosci politycznej tak ze modlitwy nic nie sprawia – a ilosc wypadkow samochodowych pod Dreznem na A4 tylko wzrasta, jak i na
  autostradach peruwianskiego sloneczka Tuska.

  Czy to nie zly znak ze autobus Pl hamuje nagle przed autobusem UA i wpada na przeciwlegla nitke autostrady i zabija na miejscu10 osob z drugiego busika PL.

  Za to bracia Seerbowie w ilosci batalionu dolaczyli do donbasowej gwardii istnienia.

 19. Romank said

  Prawda Medialna:-))) obejrzyjcie…

 20. Luxeuro said

  Ad. 13 – Ścieżka loty dla MH-17 była wyraźnie zmieniona z nieznanych nam powodów. Ta informacja była dostępna tuz po incydencie na rożnych forach gdzie taka informacja jest dostępna. Przez przynajmniej 10 dni ten lot to Malezji leciał daleko od obszaru konfliktu.

  Ciekawe jest słownictwo używane kiedy są dyskusje na temat tego incydentu. Informacja podana w Polskim Radiu dzisiaj jakoby ze UE nie jest zadowolona z zachowania Putina określiła to słowem „wściekła” 🙂 Słowo naładowane emocjami.

  Był podobny incydent koło Iranu gdzie USS Vinncent zestrzeli Irański samolot pasażerski w 1988 roku. Statek miał najlepsze radary na świecie by śledzić co lata w niebach i „pomylił” samolot cywilny od wojskowego. USA określiło sprawę jako „wypadek”. Kapitan przyznał się do „pomyłki” i w nagrodzie dostał medal,

  „The U.S. government issued notes of regret for the loss of human life but never admitted wrongdoing, accepted responsibility, nor apologised for the incident. Officially, it continues to blame Iranian hostile actions for the incident. The men of the Vincennes were all awarded combat-action ribbons. Lustig, the air-warfare co-ordinator, won the navy’s Commendation Medal for „heroic achievement,” noting his „ability to maintain his poise and confidence under fire” that enabled him to „quickly and precisely complete the firing procedure.” ”
  http://www.modelmayhem.com/po.php?thread_id=134795&page=3

  Daily Mail tak opisuje ta sprawę,

  „William C Rogers cieszy emeryturę w Kalifornii po tym jak został oczyszczony z wszelkich wykroczeń w sprawie krachu w 1988 irańskiego samolotu pasażerskiego”

  „krachu” ?????

  W sprawie MH-17 logika by sugerowała ze jeżeli rebelianci nie celowo wybrali pasażerski samolot do zestrzelenia a była by to pomyłka to mogli by dostać medal jeżeli by się przyznali.

 21. Romank said

  A jak sie wam wydaje dlaczego nikt nigdzie nie nazwie..West Bank Samaria….ani Gazy z Nazarethem Galilea?????
  Bo- jak by to wygladalo Aszkenazi bija Galilejczykow i Samarytan…..nawet cioty zaczeluby kumac…ze bija krewnych Bozinkowych:-))))

 22. Jack Ravenno said

  Krótka piłka – Ukraina jest tylko narzędziem lucyferian do wykonania ataku na Rosję. O tym pisał bodajże H.Pająk przed rokiem 2000. Te sukinsyny nie cofną się przed najgorszą zbrodnią aby dopiąć swego + dlatego malezyjski samolot został zestrzelony – widocznie potrzebuja „mocniejszych” argumentów aby naciskać na Rosję. Draństwo.

 23. Usrael said

  Putin moze sobie wzywac kogo chce. Jak usrael i israel i jewrounia oglosily juz przed katastrofa ze to jego wina i opublikowali na socjalnych merdiach fotosy jak mierzy z dymiacego nagana w samolot to Sw. Boze nie pomoze.
  Najwazniejsze to ze ludzie czytaja i wierza i powtarzaja 🙂
  „Bo to jest fakt niezbity ze stale powtarzane klamstwa przechodza z czasem w mity”.
  Np: mit o cudzie nad Wisla, mit skoku przez mur Stoczni Gdanskiej, mit 9/11……….. wystarczy?

 24. Luxeuro said

  „…Jak nasze dzieci i rodziny zabijali świat nie słyszał. A to się stało to cały świat krzyczy. ….”
  mężczyzna w Rossypnoye, Donieck mówi.

  https://news.vice.com/video/exclusive-footage-of-mh17-aftermath-russian-roulette-dispatch-60
  Ale tak i tak nikt go na Zachodzie nie słyszy bo on jest terrorystom.

  „Why was Eurocontrol approving flight plans, because they were dumb enough to take the word of Ukraine that things were safe. Not true, too late now the war zone is closed. What I want to know, since the shot-down of the Ukraine transport from 21,000 ft., how many fgn. airliners were allowed to fly thru the area? I bet that after the shoot-down, no Ukraine aircraft has come near the area! But until 48 hrs. ago Ukratne would route fgn. carriers into the war zone day or night! Thanks US supported Ukraine government for being so very stupid!! Some of you people need to learn the first rule of war.
  THE FIRST DEATH IN WAR IS THE TRUTH ”

  „Exactly, „War Zone” vs „war zone” it makes no difference. The thing is that many airlines from Europe and Asia trusted the NOTAM issued by Ukraine to keep them safe, they did not receive the special „strong warnings” not to fly over this region that UK and US airlines received from the US. ”
  http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/6131379/1/#207

  Były „ostre” ostrzeżenia co do bezpieczeństwa powietrza nad Ukraina dla linii lotniczych US i UK przekazane przez USA. A reszta nic. To jest śmieszne i przypomina rok 1939.

 25. podczaszy said

  Wszyscy analizują treści podsłuchanych rozmów, ale mało kto zastanawia się co tak szybka publikacja rozmów pomiędzy separatystami a oficerami GRU rzeczywiście oznacza, a jest to:

  Potwierdzenie faktu, że rozmowy są w istocie podsłuchiwane
  Potwierdzenie, że rozmowy są rozszyfrowywane na bieżąco (być może w ogóle nie są szyfrowane)

  Jak podsłuchano rozmowy? Może tą wojskową zabawką do przechwytywania sygnałów telefonii komórkowej i satelitarnej?

  Co ciekawe, rozmowy zostały błyskawicznie opublikowane przez służby ukraińskie na …YouTube, co wywołało małe zamieszanie i podejrzenia o to, że nagrania zostały sfabrykowane — zwłaszcza, że analiza metadanych pliku pobranego z YouTube wskazywała na to, że oryginalny czas nagrania to 16 lipca, czyli dzień przed katastrofą…
  Różnica w dacie publikacji nagrania na YouTube a dacie nagrania pozyskanej z metadanych

  Analiza wykonana przez jednego z internautów potwierdziła jednak, że data na YouTubowym klipie jest rzeczywiście o 24 godziny wcześniejsza, ale wynika to — i tu ciekawostka — z błędu programistycznego twórców samego YouTuba. Internauta zauważa, że po pierwsze, zwolennicy teorii spiskowej nie analizowali oryginalnego nagrania video od służb, a nagranie ściągnięte z YouTube (czyli skompresowany oryginał). Po drugie, programiści YouTube (co można potwierdzić na każdym klipie) najprawdopodobniej korzystają z funkcji asctime, której struktura nie jest intuicyjna (miesiące numeruje się od 0 nie od 1; a dni od 1, nie od zera — co powoduje częste pomyłki programistów).

  Niby GRU jest nieświadome i daje się podsłuchiwać?
  Przepowiednia ukraińskich służb z youtube to bład programistów;)

  http://niebezpiecznik.pl/post/katastrofa-mh-17-i-jej-wplyw-na-ataki-internetowe-oraz-sieciowe-wpadki-separatystow-i-ujawnienie-podsluchu/

 26. Luxeuro said

  Ciekawa sprawa czarnych skrzynek. Myślałem ze pojadą do Malezji a okazuje się ze są w rekach Holendrów, a ci dali je Angolom bo TYLKO oni maja odpowiedni sprzęt !!!!
  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/ukraine/10984136/MH17-black-box-to-be-sent-to-Farnborough.html

 27. błysk said

  Moja wersja wydarzenia: banderowcy nie mogą pokonać powstańców /czytaj także separatystów /,toteż zdecydowali się na zbrodnię : strącenie samolotu cywilnego .Dowody? Zmienili trasę samolotu ,by przelatywał nad terenem walk , wysłali dwa samoloty i któryś z nich posłał rakietę.Podnieśli też wrzask,że to uczynili terroryści ,wrzask zanim samolot spadł na ziemię. Cel operacji – pognębić za wszelka cenę powstańców i wspierającą ich Rosję. Dochodzę także do wniosku,że opór przeciwko władzy banderowców jest zbyt słaby ,toteż Rosja mogła zainspirować tylko Donieck i Ługańsk,albo też okupacja banderowców jest bardzo brutalna i silna ,toteż opór nie może się ujawnić. Zachodzi pytanie ,co robił przez całe lata Janukowicz?

 28. Luxeuro said

  Zerohedge widzi ironie przekazania czarnych skrzynek Angolom

  http://www.zerohedge.com/news/2014-07-22/mh-17-black-boxes-will-be-analyzed-uk-whose-prime-minister-compares-russian-aggressi#comments

 29. Luxeuro said

  „http://en.wikipedia.org/wiki/Kuala_Lumpur_War_Crimes_Commission

  In November 2011 the tribunal purportedly exercised universal jurisdiction to try in absentia former US President George W. Bush and former British Prime Minister Tony Blair, convicting both for crimes against peace because of what the tribunal concluded was the unlawful invasion of Iraq.[7][8][9]

  In November 2013, the tribunal convicted State of Israel guilty of genocide of the Palestinian people and convicted former Israeli general Amos Yaron for crimes against humanity and genocide for his involvement in the Sabra and Shatila massacre.[12]

  Now we all know about the NeoCon plans to isolate Russia from Europe.
  But Malaysia is the only country in the world to have tried the NeoCon war criminals.
  One MH777 OK. But Two? That is what is known in the trade as sending a CLEAR MESSAGE.”
  http://www.zerohedge.com/news/2014-07-22/mh-17-black-boxes-will-be-analyzed-uk-whose-prime-minister-compares-russian-aggressi#comment-4989145

  Jedyna Malezja ma jaja by sadzić tych psychopatów.

 30. […] Tragedia malezyjskiego Boeinga powodem eskalacji wojny informacyjnej (marucha.wordpress.com) […]

 31. DomGaw said

  Info Cz 2. cd wpisu spod art o boeingu.

  Tak jak tam wspomniałem – pisałem o tym, że będą dwa zdarzenia pozornie niezwiązane ze sobą, jedno na dalekim wschodzie, drugie w Europie.
  Można to sprawdzić we wpisach. Admin tutejszy mnie wtedy delikatnie mówiąc…obśmiał.

  Nie wiedziałem oczywiście, że będą to wypadki z samolotami, LECZ, ŻE JAKIES PROWOKACJE ZAISTNIEJĄ było oczywiste.

  O co kaman więc z tymi samolotami?

  1) Dwie pieczenie na jednym ogniu i do tego dar dziękczynny dla bestii.
  2) Putin ma kwity na Smoleńsk w którym sam jest ciut umoczony bo wykorzystał dar nieba i chciał przy okazji ponaigrywać się z nadwiślańskich tubylców.
  Teraz, przyciskany ze wszystkich stron chciał wypuścić ciut kwitów. Trzeba było go skompromitować. Wykorzystano więc i zrobiono mu to samo kuku jakie zrobił on wcześniej. Podrzucono mu zgniłe jajo, zaczęto wrzeszczeć, że to on to jajo wrzucił a kiedy zaczął się tłumaczyć to się dowiedział, że ” jak raz mataczyłeś to teraz pewnie tez mataczysz. kropka”. Wołodia zgłupiał i zastygł.

  Na marginesie to tłumaczy szaloną nadgorliwość naszych mediów w utwierdzaniu tubylców, że to Putin wręcz z własnego pistoletu zestrzelił ten samolot. Dupa się służbom zapaliła to się musieli wybielać a Włodka zdyskredytować.

  3) False flag. Samolot to ten sam porwany wcześniej w Azji ( teraz śledczy zaczynają to dopiero rozumieć).
  Prawdziwy lot benka z Amsterdamu był ODWOŁANY. NIE ODBYŁ SIĘ. Można to sprawdzić na stronie odlotów. Nie każdy na to wpadł. A tam jak byk – odwołany.
  Wierzysz w teatrzyk w mediach? Gwiezdne wojny tez były w tv. Uwierzyłeś, że to film dokumentalny? Mało to aktorów gotowych za kasę wypłakać się w tv? Wiem, ciężko uwierzyć ale taka prawda.

  4) Gaz. Benek spada na wzgórzu ofiarnym w miejscowości która leży w sercu największych złóż gazu w Europie. Samolot spada a pejsaci ekimosi tańczą taniec dziękczynny. Przypadek. Nie. Uczcili dobry geszeft za 10 miliardów dolców.

  5) Było dwa razy powietrze to teraz kolej na…wodę.

 32. jowram said

  Przy każdej katastrofie lotniczej, pierwszą rzeczą, którą widzimy na ekranach naszych telewizorów – to nie jest miejsce katastrofy, a krewni ofiar, z których wielu jeszcze nie zdołało opuścić lotniska po odprowadzeniu. Przez całą dobę, w ciągu kilku dni, widz ogląda reportaże o tym, jak z krewnymi ofiar pracują psychologowie, jak przeprowadza się wywiady z psychologami i krewnymi ofiar.

  Co natomiast widzimy w tym przypadku? Od chwili tragedii minęła praktycznie doba, ale ani jeden kanał telewizyjny świata nie pokazał nam krewnych ofiar katastrofy. Na żadnym portalu w Internecie nie znajdziecie zdjęć tych krewnych; również nie znajdziecie ani jednego wywiadu z krewnymi. Nigdzie w Internecie nie znajdziecie histerii z powodu tej tragedii, co byłoby naturalne w podobnej sytuacji. Na stronach holenderskich cisza i spokój, oraz Łaska Boża – do materiałów o katastrofie bardzo mała ilość komentarzy, charakteryzujących się całkowitym chłodem i obojętnością.

  Dziś rano nadchodzi dziwna wiadomość o tym, że krewni tych, którzy zginęli w katastrofie samolotu malezyjskiego proszą dziennikarzy nie publikować zdjęć z miejsca katastrofy, zwłaszcza takich, na których wyraźnie są widoczne ofiary tragedii. Czy pamiętacie Państwo podobne prośby z ogromnej listy poprzednich katastrof ludzkości?

  Jest o czym pomyśleć.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym-porozmyslac-zestrzelony-boeing-kombinacja-trupami-2014-07

 33. DomGaw said

  Jowram –
  Bo nie ma żadnych krewnych ofiar. Lot się nie odbył. To w mediach to teatrzyk.

  Analogicznie do polskiego tupolewa – czy ktos zbadał sprawę odprowadzenia delegacji na lotnisko? Nikt. A przecież wiadomo, że jak pierdnie Doda to akurat przy tym było 20 reporterów. Kiedy zas wylatywał prezydent kraju wraz najwazniejszymi ludźmi to…ani jednego reportera ni ebyło na lotnisku, nikt nie odprowadzał ich a taśm z monitoringu nie ma.
  Lotu z Okęcia nie było. TAK JAK NIE BYŁO LOTU z Amsterdamu.

 34. Marcin said

  Wg BBC od dzisiaj nie ma prorosyjskich separatystów a prokremlowscy.

 35. wi42 said

  Flightaware zmienia trasy lotow poprzedajace 17.07. O czym to swiadczy?

  http://politikus.ru/events/25011-sayt-flightaware-falsificiruet-dannye-o-marshrutah-reysa-mh17.html

 36. Siggi said

  Panowie nr 31 i 32 i 33, -na miły Bóg-nie znęcajcie się nade mną 70-ciolatkiem(24 lipca).Czytam Wasze teksty,oczy przecieram,brak mi sił wszelakich,żeby wątpić,już w żadem razie kpić.Podajecie rzeczy niby fantastyczne,ale i realne a dla nas maluczkich ciężkie do ogarnięcia.No tortury na moją głowę,znów nie będę spał tylko rozmyślał;…jak to w zasadzie było.W cuda z zasady nie wierzę,ale …Może to ta „fałszywa flaga”.I wojna światowa to MS”Lusitania” była sygnałem dla USA przystąpienia do wojny. II WŚ to Perl Harbor,no a III-cia to co?
  Ciężko to wszystko ogarnąć.Chyba wezmę jakąś pigułkę na rozjaśnienie.

 37. NICK said

  Bracie Dioskur, proszę o relację z Holandii. Na tematy powyższe.

 38. Ciężko się Polakowi wchodzi na takie dyskusje, gdzie przeważają „kochający Putina” . Ale trudno: Kłamią WSZYSTKIE strony, Panowie ! Nie jest tak, że kłamie czekoladowy Poroszenko, czy globaliści – JEDYNIE. Ci też, ale zbiry Putina – też. Polacy, od 1918 -go nie musicie lizać dupska carowi!, czy Soso, czy Władimirowi! Jeśli musicie czytać banialuki – to brońcie Prawdy i Polski, nie putina.
  z Panem Bogiem
  Mirosław Dakowski

 39. Następna krwawa ZEMSTA żydo-masonów na Malaysia Airlines z użyciem SZMAT ukraińców ? said

  Htlerowska „prowokacja gliwicka” to mały pikuś przy tej sfabrykowanej przez nazi banderowców UKRAINCÓW we współpracy z ŻYDAMI mordercami z CIA na konto tych GŁUPKÓW ukraińskich, którzy teraz okupują Kijów mordując cywilną ludnośc identycznie jak hitlerowcy, ale na zamówienie ZBRODNIARZY z Waszynktonu, Tel Avi-vu i Brukseli.

  Żydo-masońska krwawa mafia retorycznych ZBRODNIARZY z MELINY ‚biały dom” z Washington DC upiekła na „ukrainie” razem DWIE MORDERCZO-trujące pieczenie na jednym ogniu:

  1. Krwawo się ZEMŚCILI na Malazji mordując temu państwu NASTEPNY samolot pasażerski ich linii lotniczych.
  2. Usiłują maksymalnie podle OCZERNIC Rosjan na arenie międzynarodowej, UKRAINCY usiłują rozpętac III wojnę światową.

  Ad 1 :
  Żydoscy zawzieci LUDOBUJCY z Waszynktonu KRAJĄ rząd i obywateli Malajzi, CELOWO likwidując ich następny samolot w ZEMŚCIE za wyrok wydany przez Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji w Kuala Lumpur, który wydał werdykt SKAZUJACY byłego prezydenta USA, ZBRODNIARZA mordercę George’a W. Busha w poniedziałek 7 maja 2012.

  Ponadto Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji w Kuala Lumpur uznał WINNYMI zabicia ponad 1,5 milona ludzi w Iraku, Afganiztanie, Libii, Egipcie oskarżonych też współpracowników MORDERCY G.W.Busha:

  Richard’a Cheney’a, byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych,
  Donalda Rumsfelda, byłego Sekretarza Obrony,
  Alberto Gonzalesa, byłego doradcę prezydenta Busha,
  Davida Addingtona, byłego radcę prawnego wiceprezydenta,
  Williama Haynesa II, byłego radcę prawnego Sekretarza Obrony,
  Jay’a Bybee, byłego asystenta Prokuratora Generalnego oraz
  Johna Choon Yoo, byłego zastępcę Prokuratora Generalnego,
  Toni Blair – premier Wielkiej Brytanii

  Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji w Kuala Lumpur uznał WINNYMI zarzucanych im czynów i skazuje jako ZBRODNIARZY wojennych za tortury i okrutne, nieludzkie i poniżające traktowanie niewinnych cywili.
  Rząd w Malajzii i prokuratura w Malajzi wydała decyzje NATYCHMIASTOWEGO aresztowania tych ZBRODNIARZY, gdyby któryś z nich się pojawił na terytorium Malajzi.

  W przygotowaniu tego procesu dla ZBRODNIARZY z USA i Wielkiej Brytanii pracował też 92-letni obecnie prof. Benjamin Ferenc, Amerykanin pochodzenia węgierskiego, który latach 1946-1949 był głównym prokuratorem-oskarżycielem w procesach przed Trybunałem Norymberskim dla Niemców hitlerowskich.
  92-letni obecnie prof. Benjamin Ferenc, obywatel amerykański pochodzenia węgierskiego określił wojny prowadzone w Iraku, Afganiztanie, Libi oraz zoorganizowanie konfliktu w Syrii przez rzad USA wspólnie z żydoską bandą CIA, jako ZBRODNIE zbliżone do tych spowodowanych przez nazistów hitlerowskich.

  Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji w Kuala Lumpur w 2012 roku postawił ZARZUTY wobec ZBRODNI popełnionych przez NATO, oraz jego dowódcy ZBRODNIARZA wojennego Andersa Fogha Rasmussena(obywatel duński), a także wobec MORDERCÓW wyniesionych na piedestały władzy w Libyi po 2011 roku czyli członków tzw. Narodowej Rady Tymczasowowej w Libi.

  Tamtejszy Trybunał Zbrodni Wojennych (Kuala Lumpur War Crimes Tribunal) zwany też Komisją Zbrodni Wojennych (Kuala Lumpur War Crimes Commission – KLWCC) w której pracach brał udział naczelny prokurator z procesu w Norymberdze prof. Benjamin Ferenc, obywatel amerykański POSŁUGIWALI się IDENTYCZNYM prawem jakim posługiwali się prokuratorzy amerykańscy i ZSRR w procesie w Norymberdze po II Wojnie Światowej.

  Wbrew wątpliwościom wielu publicystów, KLWCC posiada międzynarodowe umocowanie prawne. Podstawą legalności jego prac są:
  wstęp do UN General Assembly Resolution 95(1) z 11.12.1946;
  art. 13 Draft Code of Crimes Against the Peace and Security of Mankind (1991);
  rezolucja UN (ONZ) nr. S/25704 (1993) i
  art. 27 Traktatu Rzymskiego.

  Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji w Kuala Lumpur zwrócił się w 2012 roku do głównego prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze – Luis Moreno-Ocampo w Hadze o ROZLICZENIE wymienionych zbrodniarzy, ale do dnia dzisiejszego ten, że trybunał w Hadze milczy, nie zajoł stanowiska w sprawie ZBRODNI popełnonych przez ludobujców z żydo-masońskiej MELINY „biały dom” z Washington DC.

  Trybunał Zbrodni Wojennych (Kuala Lumpur War Crimes Tribunal) orzekł, że nie ma wojen bez zbrodni, ale rzecz w tym, by winni NIE unikali KARY, bez względu na to, kogo reprezentują oraz jakie stanowiska zajmują.

  Właśnie ze ten WYROK na żydo-msońskich zbrodniarzach z Waszynktonu/Londynu tam rządzacy krwawi dyktatorzy się KRWAWO ZEMŚCILI, wcześniej porywając kilka miesiecy temu samolot Malaysia Airlines, który „zaginął” bez więści, przewożąc na swoim pokładzie 1000 kg złota w sztabach, a teraz ten nastepny Malaysia Airlines fligt 17 został CELOWO naprowadzony przez agentów CIA w ukrainskich mundurach reprezentujacych zdziczałych nazistów krwawych rozwydrzonych banderowców ukraińskich z Kijowa.

  Naziemna stacja kierująca miedzynarodowym ruchem lotniczym na tzw. „ukrainie” nagrywała rozmowy z pilotami strąconego samolotu Malaysia Airlines Flight 17, ale które to nagrania zostały zaraz po zestrzeleniu samolotu ZAREKWIROWANE przez BEZPIEKĘ krwawej rządzacej nazistowskiej junty z Kijowa, która NIE chce ujawnic tych rozmów dla dobra prowadzonego śledzctwa.

  AD 2):
  Rakietowy System przeciw-lotniczy BUK, który najprawdopodobniej był użyty do zestrzelenia samolotu jest zaprojektowany do niszczenia samolotów lecących na dowolnej, dostępnej BOJOWYM samolotom wysokości. Jest to samonaprowadzająca się inteligentna rakieta, która w razie UTRATY pierwszego celu na który została pierwotnie nakierowana, szuka następnego celu. Naprowadza się sama na podczerwień, której to źródłem są dysze turbin odrzutowych samolotów.
  Temperatura takiej dyszy to kilkaset stopni i czyli detektor rakiety szuka SAMODZIELNIE najbliższego źródła i jest w stanie wykryc z odleglości kilkudziesięciu kilometrów. Wysokośc 3000m czy 10000m nie ma tu znaczenia.
  Na jej przebycie rakieta potrzebuje kilkanaście sekund.

  Jeżeli operator rakiety NIE MA doświadczenia i NIE potrafi sprawnie obsługiwac dośc prymitywnego niezbyt dokładanego radaru, który jest w komplecie systemu BUK, jeśli OPERATOR natychmiast nie zorientuje się, że rakieta STRACIŁA naprowadzanie się na PIERWOTNY wyznaczony cel, czyli na szybki ZWROTNY myśliwiec wojskowy w przestrzeni przeznaczony do zniszczenia, to ta rakieta NATYCHMIAST sama poszukuje innego NAJSILNIEJSZEGO żródła promieniowania fal podczerwonych tam gdzie się ona znajduje wybierając samodzielnie ZŁY cel, czyli INNY obiekt latający z silnikami turbinowymi, który znajdzie się PRZYPADKOWO w odległości kilkudziesięciu kilometrów od rakiety.

  DOŚWIADCZONY operator systemu rakietowego BUK ma jedynie TEORETYCZNĄ możliwośc wykrycia, że rakieta STRACIŁA naprowadzanie się na PIERWOTNIE wyznaczony dla niej cel i wtedy operator może zniszczyc rakiete w powietrzu, aby ona NIE nakierowała się SAMODZIELNIE na NIE wyznaczony obiekt przez operatora.

  Trzeba jeszcze wiedziec jedno: cel wojskowy (mysliwiec) nie jest taki łatwym celem do trafienia przez system rakietowy BUK przez poczatkującego operatora tego systemu. Ukraincy o tym wiedzą.
  Myśliwiec wojskowy jest bardzo zwrotnym obiektem latającym, który potrafi po pierwsze zmienic charakterystyke widmową temperatury wylotu dyszy (poprzez zmiane jej geometrii) oraz posiada inteligentny system wykrywający zbliżająca się atakująca rakietę. Wtedy ten system myśliwca sam automatycznie broni myśliwca przed zniszczeniem po przez odstrzelenie pozornego celu o podobnym widmie co dysza silnika. Atakująca rakieta wystrzelona z systemu BUK przechwyci tą odstrzelona mała rakietę wystrzelona z myśliwca ratując myśliwiec.

  Są dowody na to, że samolot Malaysia Airlines Flight MH17 miał faktycznie INNĄ wyznaczoną trasę przelotu do Kuala Lumpur, ale na nim WYMUSIŁA zmianę trasy przelotu UKRAINSKA stacja kontrolna naprowadzania lotniczego, tak aby on leciał nad terem ogarniętym Wojna Domową w Donbasie, a ponadto ta stacja nakazała obniżyc lot z wyskosci 10,700m do wyskosci 10,000m co słyszały inne samoloty komunikacyjne w pobliżu.
  Ponadto przed samym uderzeniem rakietą BUK w samolot komunikacyjny Malaysia Airlines Flight MH17 latały w bezposredniej BLIZKOSCI dwa myśliwce ukraińskie, które prawdopodobnie zostały wykryte przez system BUK aby zanecic do ich zestrzelenia i to do tych myśliwców ukrainskich została wysłana rakieta BUK, ale te myśliwce zdołały uniknąć zestrzelenia, a rakieta BUK dosiegneła samolot pasażerski, który był i jest BEZBRONNY !!!

  W tym momencie nasuwa się PODSTAWOWE pytanie:
  DLACZEGO ukraińskie myśliwce wojskowe latały w bezpośredniej bliskości samolotu komunikacyjnego Malaysia Airlines Flight MH17 na wyskosci 10,100m i to wokół niego akurat w rejonie gdzie toczy się autentyczna Wojna Domowa z użyciem ukraińskiego całego lotnictwa jakie ci bandyci z Kijowa posiadają ?

  Jeśli te dwa myśliwce ukraińskie miały zadanie zaatakować, ostrzelac obiekty naziemne separatystów w okolicach Doniecka to by latały na NISKICH pułapach, a nie na wyskości 10,100m, akurat 3 kilometry od przelatującego tam samolotu komunikacyjnego i to też akurat linii lotniczych Malaysia Airlines, które są ZWALCZANE przez imperializm żydo-masoński !

  Tym to sposobem Boeing 777 Malaysia Airlines Flight MH17 został NAKIEROWANY przez UKRAINCÓW-CIA jako „DRUGI” cel który był zaaranżowany FAKTYCZNIE jako PIERWSZY cel do zniszczenia w celu wywołania niesamowitej super INTRYGI MEDZYNARODOWEJ, zabicia 300 niewinnych cywili, wcześniej obmyślanej oraz przygotowanej w szczegółach operacyjnych różnych służb cynicznych nazistów ukraińskich BANDYTÓW z Kijowa najprawdopodobniej z pomocą CIA !!!

  To co się stało wszystko wskazuje, że to zestrzelenie akurat samolotu komunikacyjnego Malaysia Airlines Flight MH17 było ZAPLANOWANE, wyreżyserowane do perfekcji przez „kogoś” (najprawdopodobniej CIA !!!) i wiec NIE jest to pierwotna wina separatystów, lecz WTÓRNA. Takie tylko wkręcenie (chcący, bądź niechcący) WYREŻESYROWANE LUDOBUJSTWO przez władze tych cynicznych zabijaków ukraińców nazistów banderowców z Kijowa, podpuszczanych do wojny z Rosja przez żydo-bandytów z MELINY „biały dom” z Washingtonu DC i ich płatnych morderców CIA.

  Faszystowski rząd nazistów ukrainskich bombarduje i ostrzeliwuje miasta w których mieszkają cywile, których te wampiry ukrainskie z Kijowa usiłuja wszystkich wymordowac. W zniszczonych domach giną TYSIĄCAMI cywile, kobiety, dzieci!
  Obwinianie za tę rzeź Putina to szczyt bezczelnej propagandy zakłamanych faszystów z Kijowa, Brukseli czy Washingtonu, których Goebels to mały pikuś.

  Nie jest to tajemnicą, że obecne to tzw. ONZ jest agendą żydo-masonstwa i złodzejskiego systemu bank-sterskiego , która PRZEKUPIONA za US$ oszukuje, wydaje FAŁSZYWE werdykty jak ten, że JAKOBY organizacja lotnicza faszystowskiej „ukrainy” za bezpieczną dla lotów, co jest OSZUSTWEM. Organizaje ruchu lotniczego na tzw. „ukrainie” są NIE wiarogodne.

  Masowe mordowanie ukrainskich obywateli przez bandytów żydo-ukrainskich banderowców uznawane jest za bardzo CHWALEBNE przez „nasze” tzw. „polskie media” media i tzw. „naszych” polityków jak Kaczynskiego, Tuska czy Komorowskiego. Oczywiscie wg. propagndy ludobujców z Kijowa, Brukseli czy Washingtonu to Putin jak zwykle wszystkiemu „winny”.

  Znam anty-rosyjską zajadła fałszywą propagandę w USA w innych krajach, którą należy uznawac jako ich przygotowanie nie tylko do „zimnej wojny” lecz do III wojny światowej, czemu wturują ci GŁUPCY tusek, kaczynski, komorowski, czyli te sługusy żydo-masonstwa z „warszawki”. To sa NAJGŁUPSZE pionki „warszawki” którymi sobie „gra” mędzynarodowa żydo-mafia, złodzeje z Berlina, pedalstwo lub zbeczeńcy z Brukseli, bank-sterzy żydo-złodzeje z New Yorku i każdy kto ma troche sprytu, ale wszystko ze straszliwą szkodą dla przecietnego polskiego obywatela, bezbronnego SZABROWANEGO i bitego na wszystkie strony.

  W ostanich dziesięcioleciach, gdzie tylko się pojawi rozwydzony złodziej ŻYD z amerykanskim obywatelstwem to odrazu pojawia się złodzejstwo finansowe, przekret, chaos moralny, ogień, bomby i ŚMIRC.
  To wszystko jest na rachunek tego zbankrutowanego USA, którego flagą zasłaniaja się mafia najwiekszych żydowskich złodzejo-bandytów, która na codzien wyciera sobie swoje osrane buciory tą amerykanską flagą.
  Jeszcze raz PODKRESLAM, że stało się to typowe, gdzie pojawi się ŻYD to zaraz jest chaos, oszustwo, złodziejstwo i śmierc.

  Polityczna porawność oszukanczych mediów w zbankrutowanym moralnie USA w sprawie oczywistych morderstw żydów na Palastynczykach z Gazy już nikogo nie dziwi.
  Po prostu ci psełdo-dziennikarze i PRZEKUPENI politycy w krajach zachodnich boją się tych zbrodniarzy z MELINY „biały dom”, którzy pod byle pretekstem dziesiatkami tysiecy MORDUJĄ bezbronnych cywili obrzucajac ich bombami i rakietami z bronią masowego rażenia.

  Tych zbrodniarzy z MELINY „biały dom” naśladuja banderowcy nazisci żydo-ukrainscy z Kijowa i Izraela.
  O straszliwym źle wyrzadzonym przez obecnych rządzacych zbrodniarzy żydo-masonów z MELINY „biały dom” można by pisac tomy.

  Kiev Censors MH17 Air Traffic Control Recordings:

 40. Luxeuro said

  Malezja poinformowała ze Ukraina (Kijew) zmieniała kurs samolotu na niższą wysokość.

  http://www.globalresearch.ca/malaysian-airlines-mh17-was-ordered-to-fly-over-the-east-ukraine-warzone/5392540

  „On the matter of MH17’s flight path, Malaysian Airlines confirms that the pilot was instructed to fly at a lower altitude by the Kiev air traffic control tower upon its entry into Ukraine airspace.

  ”MH17 filed a flight plan requesting to fly at 35,000ft throughout Ukrainian airspace. This is close to the ‘optimum’ altitude.

  However, an aircraft’s altitude in flight is determined by air traffic control on the ground. Upon entering Ukrainian airspace, MH17 was instructed by Ukrainian air traffic control to fly at 33,000ft.””

  Ciekawe co jeszcze rozkazywali im robić w tym nieszczęsnym dniu Ukraińcy z Banderlandu.

  „Ding Ding ….

  ~PIOTR – 16 min temu

  COŚ AMERYKANIE SPUŚCILI Z TONU… jak 2 dni temu rosyjski Sztab Generalny opublikował 5 fotek z UKRAIŃSKIMI BUKAMI – 5 km od DONIECKA w dn. 14 -17 bm !!! A UKRIANA ‚trąbiła” przez 4 dni, że NIE mieli w „strefie operacji AT” ŻADNYCH BUKÓW !!! AŻ dziwne MYŚLAŁEM że USA ‚przygwożdżą” Rosjan super fotkami z kosmosu. A CI OPIERAJĄ się na … DANYCH UKRAIŃSKICH..+ „mediach społecznościowych” !! A UKRAIŃCY pokazali video pochodzące z MSW Ukrainy .. z RZEKOMO powstańczym BUKiem…w którym .. jaki traf brakuje 1(?) rakiety !!! CZUJNI INTERNAUCI (ha, ha ) zwrócili UWAGĘ że NA TYM video jest magazyn budowlany pn. „Stroidom” który .. znajduje się w KRASNOARMIEJSKU , adres ul. GORKIEGO 39 !!!! PONADTO widnieje tam reklama AUTOSALONU, który mieści się przy ulicy DNIEPROPIETROWSKIEJ nr 34 też w mieście KRASNOARMIEJSK. Miasto to od dnia.. 11 MAJA znajduje się CIĄGLE pod kontrolą SIŁ UKRAINY !!!! Dwa dni temu ZACZĘLI kwestionować TO nagranie NAWET dziennikarze UKRAIŃSCY, którzy pokazali video (+ foto) z III br z m. SNIŻNOE z UKRAIŃSKIMI BUKAMI, gdy NAWET NIE BYŁO POWSTAŃCÓW i znów tam widać ukr. kolumnę z BUKIEM nr 312 ( takim samym nr 312 – jak rzekomy „powstańczy”) !!! A takich to „dowodach” UKRAIŃSKICH „opiera się” USA.. co jest nawet wygodne..jak coś … to NIE nasze dane .. podaliśmy za kimś !!!”
  http://tinyurl.hu/Dtld/

 41. Misia said

  @38
  ….a idz Pan w pi.du !

 42. Plausi said

  Do wiadomości

  Szwajcarzy nie wiedzą kto zestrzelił. Przy okazji ilustracja zjawiska mediów.

 43. revers said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/historia-ekspertach-aids-mh17-oszustwo-ciag-dalszy-2014-07

  Byla KABALAA 777

  http://miryline.blogspot.de/2014/07/777-kabbala.html

 44. JO said

  ad.38. Klamal tez Kadafi , Husejn, Klamie Prezysent Syrii oraz przywodcy Iranu….a w szczegolnosci Oklamuja/wali swoj Narod, ciemiezyli Go zmuszajac do zamieszkania w poldarmowych Mieszkaniach, chodzenia do darmowych szkol i szpitali, zmuszali/aja do zakladania Rodzin wielodzietnych eyc, etc, tec

  No a Nagonka Medialna na Putina i Rosje to taka Zmylka Syjonistyczna , bo tam jest Swiata Wrog, Despota, Nacjonalista. Ortodoksa, Ciamiezca kochajacych inaczej….

  Pan , tak jak Rysiu za Swoja Mowe w czasach Wojennych i Martylologii Rosjan- Naszych Wschodnich Braci powinien byc ZBANOWANY

 45. JO said

  Wczoraj wieczorem i Noca WSZYSTKIE media TV i Radio w GB wykreowaly Putina jako Wroga Ludzkosci Nr Jeden.

  W tym samym czasie, Izrael zabijajac ponad 600 cywilow w Palestynie a ponad 700 (oficjalne dane – a wiec ofiar bylo kilka tysiecy..) gdy „Zolnierzy” – Mordercow izraelskich zginelo 40 – wzywal do umiarkowanego, proporcjonalnego odwetu na Palastynczykach nie zauwazajac, ze Palestynczycy sa Zaglodzeni i umierac maja do wyboru przez Smierc Glodowa lub z bronia w reku.

  Klnac sie Chce

 46. revers said

  najlepiej zajac „miedzynarodowa spolecznosc” 300 ofiar manipulacji sluzb niz 600 palestynczykom w jeden dzien zakatrupionych przez wielki syjon.

  http://polskiepiekielko.pl/2014/07/masakra-w-strefie-gazy-patrz-i-pozniej-nie-mow-ze-nie-wiedziales.html

 47. wanderer said

  Drogie Panie i Panowie,

  Prosze porownac sobie zdjecia samolotu, na ktorym doszlo do eksplozji w wyniku ktorego spadl na ziemie a mianowicie samolotu ktory spadl na Lockerbie w Szkocji. Samolot tez spadl w „kawalkach”
  Teraz prosze jeszcze raz spojrzec na zdjecia z Ukrainy. Widac roznice?

  Prosze Panstwa, samolot ktory wazy okolo dwustu ton spadajac robi wyrwe na kilka metrow gleboka. Czy widzicie cos podobnego na Ukrainie?
  Takie sa prawa fizyki. Gdybym wzial kamien zrzucil z wysokosci „tylko” kilkuset metrow – utonie on w glebie na znaczna glebokosc. Tu wielotonowy samolot rozbija sie na obsianym polu i… nic. Lekkie wgniecenie. Takie wglebienie powstanie przy napowierzchniowej eksplozji. Oczywiscie w mediach o tym nie bedzie ani slowa, tak jak nie bylo przy tupolewie. Stutonowe piorko laduje na bagnie i nie robi sladu..

  Pozdrawiam.

 48. jowram said

  @ 33 Oczywiście winno być „krewni” w cudzysłowie, to jest nas już dwóch, którzy nie wierzą w odlot z Okęcia.

  Ci sami naoczni świadkowie oświadczają, że w większości ciała były nagie, a na ubranych trupach była jednakowa odzież z „Hugo Boss”;

  Warto wspomnieć, że założyciel firmy, Hugo Ferdinand Boss był lojalnym nazistą, który przyjaźnił się z Adolfem Hitlerem. W 1938 roku firma produkowała już mundury wojskowe, między innymi dla SS i Wehrmachtu. Od 1940 Hugo Boss wykorzystywał do pracy robotników przymusowych, głównie kobiety z Polski i Francji. Kilka lat temu firma Hugo Boss oficjalnie przeprosiła Polaków i Francuzów za przymuszanie do szycia mundurów dla nazistów.

  czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/sport/news-hugo-boss-najpierw-ubieral-nazistow-teraz-loewa-i-niemiecka-kadre-te-koszule-bija-rekordy-sprzedazy_527611#ixzz38IUymqUt

 49. Pytek said

  # 38 „Jeśli musicie czytać banialuki – to brońcie Prawdy i Polski, nie putina.”

  Jak wyglada ta Prawda przez panska lornetke? Juz nawet pajac obama wycofuje sie rakiem z oskarzen Rosji.
  Mysle ze pan zle odbiera wpisy. To nie obrona Putina tylko proba zbalansowania histerycznej rusofobii ktora Polakow zalewaja zydomedia. Wystraczy otworzyc „wPolityce”, „wSieci”, szkoda ze nie ma publikacji „wDupie”, lub jakakolwiek inna szmate by zobaczyc codziennie na glownej stronie nawal rusofobicznych wypocin.

  Tu nowe informacje sugerujace ze samolot zastrzelony mogl byc nie przez rakiete ziemia-powietrze, ale przez pocisk z towarzyszacego MiG-a:

  http://www.atimes.com/atimes/Central_Asia/CEN-01-230714.html

  Pozyjemy, zobaczymy. Jak pan reaguje na ludobojstwo w Gazie, gdzie zydy maja „prawo do obrony” przed Palestynczykami miotajacymi kamienie i strzelajacych kapiszonami?

 50. Zerohero said

  @49, Pytek

  Przecież napisał wyraźnie: „brońcie Prawdy i Polski, nie putina”

  czyli chodzi mu obronę probanderowskiego, unijnego protektoratu USA o nazwie Polin. Zbiór prawd jest tu dobrze zdefiniowany zgodnie z interesem ludu Izraela. Jak Wołyń nie pasuje, to wylatuje z listy „prawd”. Na przykład!

 51. jowram said

  Ale na pokładzie rozbitego Boeinga, w szczątkach kuchni, nie znaleziono ani jednego pojemnika z jedzeniem. Boeing ma kilka kuchni, w przedniej części, w środkowej i w tylnej części. Część ogonowa samolotu nie zawiera nafty i w tej katastrofie część ogonowa najmniej ucierpiała. Przy tak długim locie na pokład samolotu ładuje się podwójną ilość żywności, posiłek podawany jest dwa razy. Przy 300 pasażerach wszystkie kuchnie powinny być zapełnione do oporu. Jednakże prowiantu nigdzie nie ma. W zamkniętych pojemnikach i wózkach prowiant powinien zachować się w jakiejś postaci. Fakt braku prowiantu potwierdzają liczni świadkowie spośród powstańców pospolitego ruszenia. „Odnosi się wrażenie, że na nas zrzucono samolot z trupami i chcą nas oskarżyć o to, że my sami zestrzeliliśmy ten samolot”.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-malezyjski-boeing-bez-prowiantu-pasazerow-2014-07

 52. JO said

  ad.34. Wojna weszla w kolejna Faze, dokladnie jak z Irakiem czy Libia. Putin jest oskarzany o Morderstwo na Litwinience, o zamach na Samoloty Pasazerskie, o anaksje Krymu, o odbudowuwanie ZSRR i probe zaboru Ukrainy i wschodniej Europy, o Wspieranie Terrorystow w Syrii, o klamstwa, dwulicowosc etc, etc, etc a przede wszystkim o burzenie demokracji w Rosji, ktorej TRZEBA POMOC

 53. Boydar said

  Gówno, gówno, gówno. I jeszcze raz gówno. Po czem mamy wnosić profesorze, że prawdą jest to albo to !

  Nie po to WSZYSTKIE media są pośrednio lub bezpośrednio w żydowskich łapach, abyśmy mieli z nich dowiadywać prawdy. Jeżeli zgodnym chórem wszystkie twierdzą, że Putin to bandyta i morderca, to mimo że nie wiem, czy nie jest tak faktycznie, stawiam wszystkie pieniądze że KŁAMIĄ !!! Bo zawsze kłamały, kłamią i będą kłamać. Po to są.

 54. Polityka USA said

  Filozofia polityki USA/Izrael:

  Klamac, jebac – nic sie nie bac.

 55. Maverick said

  USA bazuje swoje dowody na podstawie postow w sieci podstawionych poprzez zydow radzacych obecnie Ukraina I budujacych podobny folwark jak Polska, gdzie oni bede nowa szlachta jerozolimska w Ukraincy parpbkami.

  Nie majac dowodow USA wycofuja sie z posadzania Rosji, I zwalja na ukrainskiego dezertera. Szukaja ucieczki od klamstw z twarza, takie same bzdury jak bron masowej zagldy w Iraku, Jak uzycie gazu poprzez Assada, gdy uzyli go rebelinaci z Al Kajdy sponsorowani poprzez Saudyjczykow I Obame.

  NWO nie popuszcza I dalej wywoluje ferment.

 56. deV said

  @Jowram

  Wystapię trochę w roli adwokata diabła, ale są i tu pewne istotne wątpliwości do do tego:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym-porozmyslac-zestrzelony-boeing-kombinacja-trupami-2014-07

  1.Sprawa zaginionego Boeninga nie jest jednoznacznym dowodem. Fakt, że do tej pory go nie odnaleziono to tylko poszlaka.
  2.Trupi zapach to sprawa względna. Dzień był goracy, to również miało wpływ na rozkład. Pytanie, skoro wybuch miał nastąpić na znacznej wysokości, dlaczeog nie są porozrywane? Różnica ciśnień powinna je rozerwać, prawda?
  3.Kto miał czas na oglądanie metek?
  4.Nowe paszporty – najsłabszy punkt. Dlaczego ktoś iałby coś podrzucać na terenie wojny? Czy dokładnie wiedizał, gdzie spadnie samolot? Nie lepiej było umieścić w samolocie wszystie potrzebne „dowody”, mając na to czas? To bez sensu!
  5.Ponoć leciały samolotem jakieś „sławy do AIDS” – to musieli być żywi ludzie… Co sięz nimi stało? Gdzie wsiedli… i gdzie wysiedli? Nie wiemy. Nie ma jednak takiej podłości, której nie dopuściliby sie bydlacy z Izraela. Pytanie jak?
  6. ad.4 – ta sama uwaga, po co podrzucać, nie lepiej załadować do samolotu?
  7.Nie wiem, czy pojawiły się wywiady. Aktorów mamy dostatek, ale ktoś w końcu coś chlapnie, bo zwariuje, prawda?

  Jeszcze raz powiem, nie ma takiej podłości, która byłaby zbyt wielka dla Izraela – oni są w stanie dopuścić się każdej zbrodni, ale nie ośmieszajmy się fantastycznymi historiami. Moja teoria jest taka, że dysponujacy rakietami (P-P i Z-P) bandreowcy zestrzelili samolot i sfabrykowali rozmowy, angażując całą machinę medialną do uznania jej za prawdziwą wersję.

 57. revers said

  Boening 777 uzyty jako MH370, i jako MH17

  http://the-tap.blogspot.de/2014/07/crashed-malaysia-air-plane-in-ukraine.html

  czyli kolejna mistyfikacja

 58. jowram said

  Postęp w raporcie o rozkładających się ciałach

  Teraz mówi się, że holenderski lekarz, który był na miejscu następnego dnia złożył zeznanie, że ciała w samolocie były w stanie rozkładu i martwe na wiele dni przed katastrofą, co zgadza się z opinią dowódcy wojskowego i dowody tam są co do tego, że były również torturowane przed katastrofą. Ale przekład z holenderskiego jest bardzo zły i pracuję nad drugim potwierdzeniem.

  Meksykańska prasa opublikowała bardzo szczegółowy artykuł na temat martwych ciał, pokazując je jako załadowane w pociągu w specjalnych workach, I CO WAŻNIEJSZE, JAK BARDZO CUCHNĘŁY, bo każdy na miejscu dusił się od fetoru, łącznie z krzepkimi wojskowymi typami i lekarzami. To było nierealne, nigdy nie widziałem czegoś takiego jak te ciała w żadnej katastrofie. W żaden sposób ten rodzaj rozkładu nie mógłby się rozpocząć w tak krótkim czasie, chyba że ciała były faktycznie martwe na długo przed zestrzeleniem.

  Jest niezwykle ważne, by ponownie narzucić rzeczywistość z tym, że ciała były zgniłe, bo to dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że TO NIE BYŁ LOT MH17, NIE MA ŻADNEGO MOŻLIWEGO SPOSOBU NIEZALEŻNIE OD WYMYŚLANYCH HISTORII. Nie dbam o to, co kręcą masmedia, same zgniłe ciała pokazują iż wszystko inne nie ma znaczenia. Nie istnieje tu żaden złoty środek.

 59. Griszka said

  @Luxeuro
  Te ‚poważne dowody” już zostały usunięte. Jestem ciekaw ilu „niezależnych blogerów i dziennikarzy” skopiowało je i powieliło, kompromitując się jednocześnie.

  @Dakowski
  Pan chyba zapomina, że na razie na kłamstwie złapano jedynie stronę ukraińską. Kijowska junta po raz kolejny postrzeliła siebie w stopę i wskazała siebie jako sprawcę, np. pokazując swoje wyrzutnie Buk w rejonie katastrofy i nieudolnie próbując zwalić winę na Rosję czy separatystów . Tylko neokony korzystają na zestrzeleniu tego samolotu.
  Nie rozumiem pańskiego zarzutu na temat uwielbienia Putina. Analizujemy w tym momencie fakty na temat tej prowokacji, a nie to czy ktoś ma religijny stosunek do osoby jakiegoś polityka.

 60. Griszka said

  @34

 61. deV said

  Szkoda, że Panu prof. Dakowskiemu rusofobia odbiera zdolność trzeźwej analizy. Niestety, Panu profesorowi zabrakło odwagi, żeby powiedzieć, kto stoi za tymi wszystkim zbrodniami na Ukrainie, żeby nie zostać oskarżonym o antysemityzm.

 62. Piotrx said

  Załóżmy, że lot MH17 to w rzeczywistości MH370 …..to zapis czarnych skrzynek jest sfałszowany !

 63. Gard said

  Szkoda ze prof. Dakowski jeszcze si eni ezorientowal ze Polski nie ma, a istnieje teoretycznie, co potwierdzono na tasmach. Polska cholota pozwolila sprzedac zydom siebie i kraj, a akt sprzedazy podzyrowal lech.kacz. i nikt nie protestowal. Jesli ludzie dalej beda sie dawac podpuszczac przeciw Rosji, to ludzie w polskim rejonie doczekja podobnej sytuacji co obecnie Palestynczycy. O ile pan prof. tych czasow nie dozyje to jego dzieci na pewno.

 64. GW said

  @62 i
  Czy takze (podobne zalozenie) Malaysia Airlines nie zorientowaly sie, ze pomimo znikniecia MH370 stan liczebny samolotow byl staly do dnia 17 lipca?
  Nie pojmuje sposobu podmiany zniknietego samolotu.

  Do pana Boydara – pamietam nazwanie mnie przez pana onegdaj ‚prowokatorem’ po wskazaniu przeze mnie pewnego artykulu okoloputinowskiego ze strony pana profesora D.
  Pozdrawiam i serdecznie.

 65. Boydar said

  @ GW (64)

  Konkrety (linki) proszę, głowa nie śmietnik. U profesora różne teksty się objawiają. A i mnie mogło ponieść, wojnę mamy. Również pozdrawiam najuprzejmiej.

 66. APA said

  POZDROWIENIA DLA WALCZACEJ MALEZJI !

  JESTESMY SERCEM Z WAMI !!!

  APA

 67. markglogg said

  Heglowska USraelsko – Ruska teza – antyteza i ich SYNTEZA

  No to dzięki dzisiejszym e-listom od mych kolegów, Come Carpentier de Gourdon z New Delhi oraz Bronkowi Chapinskiemu z Petersburga na Florydzie mogę się pokusić o filozoficzne rozstrzygniecie problemu PRZYSZŁOŚCI za najbliższe 2 lata.

  Mianowicie mamy „Heglowskie” przeciwieństwo „Tezy” (Siergieja Glaziowa „pesymistyczna” przepowiednia, że Rosja, jeśli bardzo się będzie starała nie pomagać Donbasowi, to w roku przyszłym OTRZYMA WOJNĘ O KRYM nie tylko z Ukrainą, ale i Polską, etc.) Tekst pesymistycznego proroctwa Glaziowa sprzed 2 miesiecy został przetłumaczony na angielski:

  Oraz optymistycznej „Antytezy”, już tylko w języku Panów, jakiegoś amerykańskiego „holograficznego mędrca”, który prorokuje, że to Putin i Rosja ZAKWESTIONUJE NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK

  A jaka będzie tej „heglowskiej dialektyki przeciwieństw” SYNTEZA?

  Amerykańscy autorzy, komentujący przetłumaczone na angielski przepowiednie Sirgieja Glaziowa, oraz aktualną sytuację geopolityczną, przytaczają prace „mędrców Pentagonu”, którzy zaplanowali następujące „rozwiązanie dialektyczne”, oczywiście zgodne z teorią jedności przeciwieństw Hegla:

  Otóż w roku 2016 ma być ukończona tzw. Tarcza Antyrakietowa, aktywnie budowana np. w Rumunii.

  A wtedy TEZA to – wedlug nie kryjących swych intencji „pentagonistów” – WYPRZEDZAJĄCE UDERZENIE ATOMOWE w ROSJĘ w 2016

  ANTYTEZA to – dokonana resztkami pozostałymi po takim hiperuderzeniu – OSŁABIONA REAKCJA ATOMOWA ROSJI, reakcja powstrzymana przez Tarczę Przeciwatomową.

  SYNTEZA to ma być STWORZENIE ŚWIATA WIECZNEGO POKOJU, w którym cała przestrzeń kosmiczna będzie pod wyłącznym panowaniem Stanów Zjednoczonych.

  A jak wiadomo od czasów starożytnych

  JAK W NIEBIE TAK I NA ZIEMI

  Amen

 68. jowram said

  defence24.pl/news_awacs-nad-polska-do-monitorowania-sytuacji-na-krymie-trzy-maszyny-obejmuja-terytorium-europy-srodkowej#

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: