Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Premier Ukrainy Jaceniuk podał się do dymisji

Posted by Marucha w dniu 2014-07-25 (Piątek)

Arsenij Jaceniuk oświadczył deputowanym do Rady Najwyższej, że podaje się do dymisji ze stanowiska premiera Ukrainy.

„Ogłaszam dymisję w związku z rozpadem koalicji i blokowaniem inicjatyw rządowych” – powiedział on, zabierając głos podczas dzisiejszego wieczornego posiedzenia.

Przewodniczący Rady Aleksander Turczynow poprosił partie UDAR i Swoboda o zgłoszenie kandydatury technicznego premiera.

http://polish.ruvr.ru

Ucieka z tonącego okrętu?
Admin

Powołano pełniącego obowiązki premiera Ukrainy

Na tymczasowo pełniącego obowiązki premiera Ukrainy powołano wicepremiera, ministra rozwoju regionalnego Władimira Grojsmana – poinformował minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Awakow. [Nb. typowe ukraińskie nazwisko – admin]

Dzisiaj wcześniej premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk z trybuny Rady Najwyższej dodał się do dymisji. Uzasadnił on swoją decyzję rozpadem koalicji parlamentarnej i blokowaniem inicjatyw rządowych. Oskarżył on deputowanych, którzy rozbili koalicję, o pozbawienie pracowników budżetowych wynagrodzenia, a także o to, że „nie pozwolili Ukrainie uwolnić się od rosyjskiego uzależnienia gazowego”.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 15 do “Premier Ukrainy Jaceniuk podał się do dymisji”

 1. Jaceniuk zrezygnowal said

  Chwalipiety: strona internetowa ukrainskiej armii dumnej z posiadania systemu BUK
  http://en.uos.ua/produktsiya/tehnika-pvo/75-zenitniy-raketniy-kompleks-buk

  Nie ma sie czym chwalic. Ale z drugiej strony, ukrainski parlament pozbyl sie niewygodnych i teraz bedzie mogl sobie mianowac nowych swoich ludzi, a ci ludzie podpisza wszystko co Poroszenko bedzie chcial a przede wszystkim kontrakt z IMF.
  http://www.globalresearch.ca/collapse-of-ukraine-government-prime-minister-yatsenyuk-resigns-amidst-pressures-exerted-by-the-imf/5393168

 2. Marcin said

  Ucieka z tonącego okrętu?
  Admin

  To mi wygląda raczej na zagrywkę taktyczną. Teraz nie dość,że pozbędą się Partii Regionów z parlamentu ( parlamentu he he ) to stworzą czysty rasowo banderowski rząd. Będzie się działo. A gdzie obecnie przebywa nasz bohater? Czy tam gdzie jest ukraińskie złoto?

 3. Griszka said

  @1
  Skoro IMF wygrał to wniosek o ewakuacji banderowca Jaceniuka z tonącego okrętu jest słuszny. Teraz zacznie się masowe strzyżenie ukraińskich owieczek.

 4. Griszka said

  Budżetówka nie dostaje wynagrodzeń ? Czy tak samo było za znienawidzonego Janukowycza ? Podziękujcie prostytutkom majdańskim i banderowcom, drodzy Ukraińcy, za to, że was okradli w biały dzień. Unia Jewrejska i Międzynarodowy Fundusz Lichwiarski przyniosły na Ukrainę jeszcze większą biedę.

 5. galaszek said

  Aaaaaaaaajjjjj!!!!!……WWaaaaaaaajjjj!!!! aaaaaaajjjjjj!!!! …szle zrobiowal tego Jesieniuk sze poddalo sze on dymisji!…. oj szle ,szle!!! un z calego ten jego rzad nie powinno poddac sie do dymijsy…uno i cale jego czosnkowe rzadek powinien sie poddac tyko do eutanazji!!!

 6. fajfer1962 said

  Drodzy Gajówkowicze, tak wygląda klasyczny jewrej banderowski, jak ten Jaceniuk, łysy z wybałuszonymi gałami. Aj, waj, aj, waj, aj, waj…

  To kompletnie nic nie zmieni; przyjdzie za niego jeszcze gorszy, albo już jest, banderowiec.

 7. wi42 said

  @Admin
  „Władimira Grojsmana – poinformował minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Awakow. [Nb. typowe ukraińskie nazwisko – admin]”
  Do kompletu – Poroszenko/Walcman, Kolomojski, Kapitelman/Tymoszenko

 8. Alka said

  Zweszyl mozliwosc ze sprawcy moga znalezc sie przed trybunalem w Hadze i dal cwaniak noge.
  Holandia moze tej zbrodni nie puscic plazem.

 9. Griszka said

  @8
  Banderowiec Jarosz jest teraz poszukiwany przez Interpol jako terrorysta. Idą ciężkie czasy dla majdaniarzy…

 10. Griszka said

  2/3 żołnierzy ukraińskich, biorących udział w tzw. operacji antyterrorystycznej, też się ewakuowało. Część nogami do przodu, ale połowa żołnierzy po prostu zdezerterowała. Czyżby nie podobała się im nowa majdańska demokracja, w końcu miało być tak pięknie ?
  W dniach 9-15 lipca separatyści nie stracili nawet 50 ludzi, według treści dokumentu sygnowanego przez bandytę Awakowa, a siły samoobrony zabiły ok. 1600 banderowców – kolejne 3,5 tysiąca uciekło z pola walki. Jeśli separatyści będą walczyć równie zaciekle przez kolejne 5 dni to tzw. operacja antyterrorystyczna będzie zakończona, biadoli Awakow.
  Póki konflikt wrze proponuje rozdać karabiny wszystkim Tuskom, Kaczyńskim, Palikotom oraz reszcie polskojęzycznych parchów i wysłać ich na front skoro są pierwsi do bitki z Rosjanami. Junta zyska dodatkowy dzień na odwrót a my pozbędziemy się wreszcie większości aktorów reprezentujących układ z Magdalenki.

 11. Boydar said

  Bardzo bliska mi koncepcja (10) Panie Grisza; ja też podczas operacji w Syrii odnosiłem wrażenie, że pozbyto się w jej trakcie całkiem znaczącej ilości najbardziej wściekłej swołoczy z całego niecywilizowanego świata. Tylko zwyczajnych Syryjczyków mi ogromnie było (i jest nadal) żal, nawet jak nie byli/są chrześcijanami. Na Ukrainie dziwnie podobnie się dzieje. Potrzebne tylko jeszcze jakieś „kamienie milowe” tego procesu – jak np. przybicie Kołomojskiego do drzwi jakiejś większej synagogi (co postulowałem jakiś czas temu). Bez żadnych dodatkowych karteczek.

 12. Griszka said

  @11
  Na miejsce katastrofy mają przybyć oddziały specjalne policji z Australii. Nie wiadomo ilu ich będzie a mundur policjanta może założyć każdy. Niestety to może być próba wejścia sił NATO tylnymi drzwiami, Junta jest zdesperowana, bo w miastach na Wschodzie trwa przymusowy pobór – młodzieńców biorą w łapankach, bez powiadomienia ich rodzin. Ci młodzi ludzie albo zdezerterują albo zasilą siły samoobrony. Banderowcy się wykruszają – o czym sam Pan wspomina.
  Pomijam w równaniu zagranicznych najemników, którzy tam działają od początku konfliktu. Sama Ukraina jest już skończona. Najwyżej może zostać przerobiona na jeden wielki barak dla USmańców.
  Wtedy sobie zadamy pytanie jak na tę prowokację zareaguje Rosja i czy będziemy bliżej globalnej wojny.

 13. wi42 said

  cd, 10 G.
  wojna…
  http://politikus.ru/video/25313-vse-chto-ostalos-ot-72-y-brigady-vsu-25072014.html

 14. fajfer1962 said

  Prawdopodobnie nie przyjęli dymisji tego jewreja.

 15. fajfer1962 said

  … a może się mylę???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: