Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Amerykański Kongres Żydów chce odebrać nagrodę prezydentowi Turcji

Posted by Marucha w dniu 2014-07-26 (Sobota)

Społeczność żydowska w Turcji, wystosowała specjalny list do Amerykańskiego Kongresu Żydów, który żąda odebrania nagrody tureckiemu premierowi Recepowi Tayyipowi Erdoganowi. Żydzi z Turcji negatywnie ocenili ten pomysł.

Amerykański Kongres Żydów wystosował wczoraj apel do premiera Turcji, w którym domagają się zwrotu nagrody przyznanej dziesięć lat temu. Erdogan otrzymał ją wówczas za pracę na rzecz pokoju i walkę z terroryzmem.

Amerykańscy Żydzi uważają, że turecki premier jest obecnie „najbardziej zajadłym anty-izraelskim przywódcą na świecie”, a jego wypowiedzi są „niebezpieczną retoryką”, która „podżega Turków do przemocy wobec Żydów”. Erdogan ma więc działać obecnie na rzecz pogorszenia stosunków turecko-żydowskich.

Społeczność Żydów w Turcji odpowiedziała na list swoich amerykańskich odpowiedników, apelując o przemyślenie tej decyzji. Nie zadziała ona bowiem pozytywnie na rozwiązanie konfliktu na Bliskim Wschodzie, a dodatkowo turecki rząd odciął się od najbardziej radykalnych głosów na temat Izraela. Zdaniem rządzących, polityczna krytyka Izraela nie może zamieniać się w „antysemityzm”.

Premier Turcji od początku konfliktu krytykuje Izrael, oskarżając go o zbrodnie wojenne i barbarzyństwo, a także terroryzowanie regionu.

Na podstawie: .hurriyetdailynews.com, todayszaman.com, jpost.com
http://autonom.pl

Komentarzy 20 do “Amerykański Kongres Żydów chce odebrać nagrodę prezydentowi Turcji”

 1. adsenior said

  Typowe dla eskimosów, pogłaskać, dać blaszkę, gdy ktoś ich chwali oraz aj waj, to antysemita /jak semita może być antysemitą?/, gdy uważa, że źle postępują – zabrać mu wcześniej przyznaną blaszkę!

 2. hawo said

  ad.1

  to sa turcy wiec zadni semici

 3. Boydar said

  Z nich tacy sami Turcy jak i ze mnie. Ot, dwa kahały się pożarły. Jeszcze się dogadają, spokojna głowa.

 4. jony said

  Iluminaci bildelbergi żydzi czy jak ich zwał snuja plany jak zapanować nad światem i w pewnym sensie im się udaje czy udawało zapanować nad tym tumem, osiągali sukcesy itd do pewnego momentu. Kiedyś społeczeństwo było głupie był mały postęp technologiczny ludzie przez to tez mało używali głowy do myślenia bo nie musieli bo za ich życia dożo się nie zmieniało. Przyszedł postęp technologiczny ludzie by móc się do niego przystosować musiało zmądrzeć a tym samym przy okazji poznali kto nimi rządzi i jak to robi. Z każdym dniem te społeczeństwo staje się mądrzejsze bo technologia idzie nadal naprzód a elity korzystają ze zdobyczy nauki jakie wyprodukują niewolnicy. I gdy elita chce nowych zabawek aut samolotów komputerów to niestety musi się podzielić wiedzą z niewolnikami by ci mogli te rzeczy im zrobić. I to powoduje że niewolnicy mądrzeją. I gdy to się nasyci do tego stopnia że ludzie będą na tyle bystrzy by zasiąść na tronie panów wtedy cała ta piramida padnie. Masoni jeszcze się ratują trując ludzi szczepionkami żywnością GMO, mediami oraz gestapowskimi metodami zastraszania ludzi. Ale prędzej czy później stracą władze. I o tym właśnie mówi generał na tym filmie.

  -I najlepszym przykładem na to że jednak się tak dzieje jak ten generał prawi jest to że chiny które mają duża nadwyżkę ludności dalej się rozwijają i elicie tego świata nie udaje się tego zastopować. Choć z tego co widzę to było paręnaście prób wytrucia chińczyków wirusami ale zostały one szybko wykryte i zniszczone w zarodku.

  -Co się tyczy rosji miała ona być podzielona na 30-40 państw i populacja zmniejszona ze 150mln do 15-50mln, i gdyby jelcyn rządził dalej to kto wie jak by było. Ale wraz wejściem putina i ludźmi którzy za nim stoją doszło do tego że rosja znów staje się mocarstwem i zamiast się dzielić to dostaje nowe terytoria. krym , osetia.

  -W japoni też chcieli się wyłamać z szyku to ich postraszyli tsunami czy skutecznie, no na chwile na pewno, ale japonia już buduje systemy obronne przed tymi zjawiskami. Wiec w przyszłości mogą planować ponownie się wyłamać z szyku.

  -Ostatnio putin był u fidela kastro i tu nagle samolot z bratanica fidela castro córka raula castro spada i ona ginie.
  http://www.wykop.pl/ramka/2090938/corka-raula-castro-wsrod-ofiar-katastrofy-samolotu-algierskich-linii-lotniczych/

  -A tu z innej beczki syn rockefelera ginie w wypadku samolotu.

  Te wszystkie informacje potwierdzają teorie generała że iluminaci głoszą swoje plany depopulacji ale one nie koniecznie idą tak jak oni chcą, a społeczeństwu się wmawia że wszystkie ich plany są realizowane by ich zdołować i żeby się poddali. To jest niczym innym jak propagandą. A wytrucie 6 miliardów ludzi lub ich zabicie obecną technologią czyli atomówkami wymagały by zgody wszystkich mocarstw i zarządzającymi nimi elitami a z tego co widać zgody niema. Bo głupi nie są i zdają sobie sprawę że ten świat byłby niezdatny do zamieszkania. Nawet jakby się ukryli na 100 lat pod ziemia bo i tam by promieniowanie mogło ich dosięgnąć. A co do depopulacji ludzi wirusem to też to nie jest możliwe by zdziesiątkować populacje do 1 miliarda tą trucizną, bo przy obecnym postępie technologicznym szybko została by wynaleziona odtrutka szczepionka i przekazana do internetu. Po za tym tak jak pisałem mocarstwa się wyłamują z szyku. A ci mają własnych naukowców.

 5. Turek syn Turka said

  Amerykanski Kongres Zydow odbierze Erdoganowi nagrode i przyzna Kolomojskiemu.

  Syn Erdogana robi swietne interesy w Izraelu. A w Turcji zblizaja sie wybory. Kurdowie w Turcji pomoga Izraelowi zniszczyc Turcje.
  Za pomoc Turcji w mordowaniu Syryjczykow nalezy sie sie Turkom lanie. Izraelowi tez.
  Izrael niech sie lepiej przygladnie komu nadali Nagrody Nobla.
  Czy ktos zgadnie kto tak skomplikowal polityke Bliskiego Wschodu?

 6. maurycy said

  Widac ze z tymi zwyrodnialcami nie moze byc zadnego porozumienia ! Oni sa rasa nadludzi i zastrzegaja sobie zawsze kryminalne wynaturzenia i zbrodnie ! Kto bandziorow skrytykuje i napietnuje jest przedmiotem agresji tych kanali ! Zawsze tak bedzie Musimy przyzwyczaic sie do takiej reakcji tych zwyrodnialcow ktora jest standardem i nie zwacac ywagi na ten zdegenerowany belkot o antysemityzmie i Robmy swoje jak mawial Mlynarski !

 7. Guła said

  Co się dzieje?
  Przecież to młodoturcy, znaczy naszę (chyba że cóś poplątałem z uwagi na upał i tak dalej)

 8. Griszka said

  @5
  Władze może przejąć w Turcji opozycja, która zarzuca Erdoganowi korupcję, wspieranie terrorystów w Syrii i serwilizm wobec Izraela. Erdogan się zdenerwował, bo nie dostanie setek milionów dolarów na szkolenie siepaczy wysyłanych przeciwko wojskom Assad. Jak widać prostytuowanie się dla USA nigdy się nie opłaca.

 9. podczaszy said

  Jeśli ma zwrócić żydom żydowską nagrodę to z lichwą.
  Nagrodę dostał na 10 lat czyli ma zwrócić 10 nagród!

 10. Toni said

  Zatem prawdziwa jest zasada: antysemitą nie jest ten, kto nie lubi żydów, ale ten, kogo żydzi nie lubią.

  Ad.4.
  Władcy, mianujący siebie samych panami tego świata (układ władztwa przebiega tak: duch tego świata, inaczej szatan, a następnie jego rozwietki: masoneria, jako swoisty, zakamuflowanyn dla profanów i niższych szczebli wtajemniczenia, „kościół” szatana, w którym illuminaci są jakby węższym zakonem, obejmuje układy programowo-wykonawcze globalistów typu: 1. kilka rodzin bankierskich żydowskiego pochodzenia należących na ogół do illuminatów, 2. Komitet 300-tu wciągający do władztwa nad światem anglosasów, 3. Klub Bilderberg wciągający do roboty globalistycznej rządy pozostałych nacji świata zachodniego, 4. Komisja Trójstronna, wciągająca do globalizmu również japończyków, 5. agendy w różnych krajach do spraw międzynarodowych podobne do amerykańskiej Rady Stosunków Międzynarodowych) – władcy, mianujący sibie panami tego świata prą do depopulacji matki ziemi, bo pogania ich do tego właściwy im pan – szatan, który mało ma czasu i chciałby na wieczność zapełnić piekło miliardami dusz (przez wieczność, czyli przez czasową nieskończoność potrzebuje on ogromnej, dążącej do nieskończoności, liczby dusz, by móc przez wieczność je dreczyć tak, jak sam jest dręczony przez swoją, nieskończenie wielką pychę…). Nie idzie im wszystko tak, jakby tego chcieli, bo na ziemi działa też Bóg poprzez swoich ludzi i aniołów…

  Ad. 7.
  „Jak widać prostytuowanie się dla USA nigdy się nie opłaca.”
  Święta prawda. Nasza polityczna elitka również ostatnio na tym się przejechała. Wymyślony przez globalistów europejski trybunał ukarał Polskę za więzienia CIA na terenie naszego kraju… Wszystko zgodnie z przewrotną zasadą globalistów: zawinił chirurg, ale powiesili oddźwiernego…

 11. akej said

  Erdogan to mlodoturecka, proislamska polityczna prostytuta, ktora powiedziala zydom pare slow prawdy i zawziecie atakuje Asada. Nie cierpie go. Mam tylko ubaw z tego powodu, ze zdenerwowal narodek wybrany.

 12. Enry said

  Ciekawy artykul:

  http://www.zerohedge.com/news/2014-07-26/if-americans-knew-what-was-happening-israel-…

 13. Griszka said

  @11
  Erdogan teraz szuka przyjaciół w Rosji.

 14. Agaton said

  @Griszka
  //Erdogan teraz szuka przyjaciół w Rosji.//

  Obawiam się, że ani w Rosji ani na Ukrainie,,, ani nie szuka, bo po co.
  Erdogan nie jest Turkiem, prawdopodobnie Gruzinem, Turcja jest od lat ’50 w NATO, te jego „wymachiwanie szabelką” przeciwko żydom jest, jak to w tej fasadowej demokracji takim rytuałem islamskim, no bo jest masakra w Gazie, a potem przyjmie następną nagrodę, być może nawet z rąk mordercy Nathaniahu, czy jakoś tak.

  Żydowski reżim na Ukrainie (odświętnie przybrany)
  http://tinyurl.com/lnbysht

  A tu żydowski reżim w Rosji
  Były premier, obecnie główny KGBista Putina Michaił Fradkow, innych nie ma co wymieniać, bo jest ich niemnożko, a ten jest Putina ulubieńcem, być może następcą.
  http://tinyurl.com/7sgowhw
  http://tinyurl.com/njt9rxv

 15. u said

  Niech Zydy glupich zadan nie wysuwaja, bo Erdogan zasluzyl na ta nagrode, a chocby za wspomaganie kanibali w Syrii. Bardzo aktywnie dopomaga w rozwalenieu tego kraju i jakos rzez ssryjskiej ludnosci nie powoduje jego oburzenia. Erdogan jak zauwazy, ze mu sie pali na ulicach, to wali w Kurnik., zeby latwiej ogien – stlumic. On dziala w kierunku utrzymania wlasnego siedzenia na stanowisku premiera w Turcji, ale wierzyc mu nie mozna. Zbrata sie z kazdym, kto zapewni mu wzrost osobistych wplywow w kraju i w swiecie.

 16. Agaton said

  przepraszam za błąd w linku
  http://tinyurl.com/lnbysht

 17. Griszka said

  @14
  Żydowski reżim w Rosji… Dalej nie czytam pańskich bzdur. Proszę iść z tym do Beina.

 18. Bajkaly said

  Ostatnia wiadomosc jest taka, ze Erdogan odmawia placenia w dolarach i ma ochote przystapic do BRICS.
  A do tego nie odbiera telefonow z Casablanki (Bialego Domu).
  Szukam potwierdzenia tej informacji w innych zrodlach.

 19. u said

  Zeby przystapic do BRICS -ow to najpierw Erdogan bedzie musial zrezygnowac ze wspierania bandytow w Syrii. Rosja nie zgodzi sie na czlonkostwo Turcji jesli koliduje turecka aktywnosc z rosyjskimi interesami na B.W.

 20. Re: Artykul.
  Skoro zydzi posiadaja „moc” nadawania nagrody, to z pewnoscia maja „moc” jej odbierania..
  Tak wiec, skoro zydzi kontroluja emisje srodkow finansowych, to w d…pie maja tych, ktorzy ustanawiaja niekorzystne dla „nich” prawa…
  Ot cala tajemnica..
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: