Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
  Liwiusz o Demokracja liberalna, demokrac…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kadyrow zamroził czeczeńskie konta Obamy i Barroso

Posted by Marucha w dniu 2014-07-27 (Niedziela)

Prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow w odpowiedzi na sankcje Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych przedstawił swoją czarną listę.

Na listę trafili prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso, przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy, Wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Catherine Ashton, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz. Zakazano im wjazdu do republiki, a ich czeczeńskie rachunki bankowe i aktywa zostały zamrożone.

W taki sposób Kadyrow postanowił ukarać polityków za „tragedie narodów Libii, Syrii, Iraku, Afganistanu, a w ostatnim czasie i Ukrainy”.

Wcześniej UE umieściła nazwisko Kadyrowa na czarnej liście sankcji.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 10 do “Kadyrow zamroził czeczeńskie konta Obamy i Barroso”

 1. No to i RP powinna pojsci w podskokach w te samy slady? a jak nie to nalezy demonstrowac i swoje zdanie wyrazic przed Sejmem i biurami poslow?

 2. maurycy said

  No i dobrze naglosnil miedzynarodowych bandytow przedstawiajacych sie jako demokraci ! Coraz bardziej to przzypomina koalicje zbrodniarzy Hitlera i jego towarzyszy ! Oni taz mowili o pokoju i I napaDALI W SPOSOB JAWNIE KRYMINALNY POSZCZEGOLNE KRAJE ! TE BANDZIORY tez TAK ROBIA ,NAPADAJA, NISZCZA, PALA
  , MORDUJA ZOSTAWIAJA KREW, TRUPY, LZY I ZNISZCZENIA ! AWSZ7YSTKO TO PRZY ISCIE HILEROWSKIEJ PROPAGANDZIE O WOLNOSCI I PRAWACH CZLOWIEKA ! PRAWACH BANDTOW DO DEMOKRATYCZNEGO ZBIJANIA LUDZI !

 3. Zbyszko said

  Oczywiście prezydent Czeczeni to niebezpieczny terrorysta a Czeczenia jest miejscem gdzie ukrywa się Bin Laden, więc czekamy na stosowną reakcję „sił pokojowych”

 4. wars said

  Ten news powininien być w dziale „humor”.

 5. wars said

  Tak się śmiałem, że z błędem napisałem 🙂

 6. Juziek said

  Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji: Inwazja na Irak w 2003 roku była zbrodnią; G.W.Bush i Tony Blair uznani winnymi ludobójstwa.

  Były prezydent USA George W. Bush oraz premier Wlk. Brytanii Tony Blair zostali uznani winnymi zbrodni wojny i ludobójstwa – przeciwko pokojowi i ludzkości – decydując się na inwazję Iraku w 2003 roku. Taką decyzję podjął Kualalumpur War Crimes Tribiunal (Trybunał Zbrodni Wojennych w Kualalumpur), który ma swoją siedzibę w Malezji.
  Inwazja na Irak została określona jako akt nieuprawnionej agresji, która skutkowała śmiercią wielu Irakijczyków. Sędzia podkreślił, że sfabrykowali oni dokumenty świadczące o rzekomym posiadani broni masowego rażenia przez Saddama.
  Francis Boyle, międzynarodowy prokurator badający zbrodnie przeciwko ludzkości powiedział, że Bush i Blair zostali skazani w oparciu o to samo prawo, w oparciu o które w Norymberdze skazano część elit nazistowskich. “Bush i Blair są zbrodniarzami wojennymi i winni być zatrzymani przez każde szanujące prawo międzynarodowe państwo. Nie ustaniemy w naszych działaniach, dopóki Bush i Blair nie zostaną zatrzymani i wsadzeni do więzienia.”.
  Nazwiska Busha i Blaira zostają dopisane do listy poszukiwanych zbrodniarzy wojennych.

  Trybunał został powołany z inicjatywy Prezydenta Malezji i nie ma umocowania w żadnym tworze typu ONZ, ale ma swoje umocowanie jako trybunał niezależnego kraju i jego wyroki podlegają wykonaniu na terenie większości krajów – także zachodnich. Tak więc sytuacja jest dość precedensowa i zobaczymy jak się rozwinie na świecie. Decyzja Trybunału jest kamieniem milowym w zmianie paradygmatu bezkarności elit rządzących. Oczywiście teraz rozpoczną się zakulisowe przetargi, gdzie Panowie Bush i Blair mogą bezpiecznie pojechać, a gdzie nie, ale z pewnością jest to krok w stronę lepszego świata. Zaczyna być naprawdę ciekawie … .

 7. Griszka said

  @5
  Prezydent Czeczenii odpowiedział na śmieszne sankcje o charakterze propagandowym własnymi sankcjami. Te sankcje przypominają usuwanie kogoś z listy znajomych na Pejsbooku.

 8. Paweł said

  Brawo dla Kadyrowa. Chociaż propagandowo, to ma chłop jaja.

 9. Zerohero said

  Kadyrow chroni muzułmańską Czeczenię przed natowską islamizajcą. To nie jest pierwszy lepszy watażka, dlatego znalazł się na czarnych listach zachodu.

 10. Marucha said

  Oczywiście Kadyrow ma taki sam mandat do nakładania i zdejmowania sankcji, jak inni prezydenci, włącznie z tymi, którzy powinni już dawno wisieć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: