Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Kim są terroryści?

Posted by Marucha w dniu 2014-08-05 (Wtorek)

„Nie wiem, jak pracować z parlamentem, w którym połowa deputowanych nie głosuje za uznaniem Narodowych Republik Doniecka i Ługańska za organizacje terrorystyczne” – oświadczył prezydent Ukrainy Piotr Poroszenko podczas swojego wystąpienia na posiedzeniu Rady Najwyższej pod koniec ubiegłego tygodnia.

[Gajowy doradza: pod ścianę z takimi. Albo, lepiej, przeciąć piłą na pół. – admin]

W związku z tym, „kierując się bezpieczeństwem narodowym” – jak to ujął – należy przeprowadzić przedterminowe wybory parlamentarne. Wcześniej, w wywiadzie dla CNN Poroszenko przerwał prowadzącą i domagał się od niej, aby zamiast słowa „separatyści” używała terminu „terroryści”. Wezwał on również Kongres Stanów Zjednoczonych, aby uznał siły samoobrony oraz wszystkich, którzy je wspierają, za „terrorystów”. To znaczy, innymi słowy, całe 4 miliony mieszkańców w regionie Donbasu.

Chodzi o obywateli obwodów donieckiego i ługańskiego, którzy nie uznali przejętej siłą w lutym tego roku władzy w kraju przez radykalnych nacjonalistów i zwolenników idei współpracownika Hitlera Stepana Bandery. Mieszkańcy Donbasu wystąpili również przeciwko zamiarowi Rady Najwyższej znieść regionalny status języka rosyjskiego. Podczas odbywającego się w maju referendum 90 procent głosujących opowiedziało się za niepodległością proklamowanych na krótko przed Narodowych Republik Doniecka i Ługańska, zjednoczonych następnie w ramach Związku Republik Ludowych pod nazwą „Noworosja”.

Dla nowych władz „terrorystami”, jak widać, są wszyscy ci, którzy nie zgadzają się na życie pod sztandarami duchowych spadkobierców faszyzmu Hitlera. Rusofobia dla reżimu w Kijowie stała się faktycznie znakiem firmowym.

Jeśli chodzi o Zachód, to Waszyngton i Bruksela oświadczyły po prostu, że wspierają „wszelkie działania” Poroszenki [Kurwa kurwie łba nie urwie, jak mawia ludowe przysłowie – admin] . Przy okazji, na dniach Unia Europejska „po cichu” – jak określiło to w swoim komunikacie Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji – zniosła zakaz na dostawy sprzętu wojskowego oraz specjalnego wyposażenia dla Kijowa. Zakaz został wprowadzony za czasów byłego prezydenta Wiktora Janukowycza, aby nie pozwolić mu na użycie siły przeciwko uzbrojonym, swoja drogą, bojownikom na Majdanie.

W ostatnich dniach Kijów stara się wykorzystywać do gry kartę ze zestrzelonym na niebie nad Ukrainą malezyjskim „Boeingiem”. Winą za to, jak wiadomo, jeszcze przed rozpoczeciem jakiegokolwiek śledztwa obarczył siły samoobrony. Kim są terroryści, i kto na Ukrainie ma prawo nazywać kogokolwiek terrorystami? Profesor Anatolij Cyganok, dyrektor Centrum Prognoz Wojskowych oraz członek Akademii Nauk Wojskowych, nazwał warunki oraz wezwania Poroszenki hipokryzją. [Czy „hipokryzja” to za bardzo inteligentne słowo na oznaczenie bandytyzmu? – admin]

Z punktu widzenia prawa międzynarodowego mówienie o tym, że 4 miliony stały się nagle terrorystami, jest nonsensem. Zarówno Europa, jak i Stany Zjednoczone to rozumieją. W końcu przedstawiciele obu ogłoszonych republik jeszcze nigdy nie dopuścili się na terytorium Ukrainy aktów terrorystycznych.

Formalnie ONZ nie posiada obecnie jedynej definicji terroryzmu. Istnieje jednak projekt kompleksowej konwencji w sprawie międzynarodowego terroryzmu, prace nad którą Komisja Specjalna ONZ prowadzi od 2000 roku. W konwencji mowa między innymi o tym, że terrorystą jest ten, kto wykorzystując dowolne środki, bezprawnie i umyślnie doprowadza do śmierci lub poważnego uszkodzenia ciała innej osoby, powoduje poważne uszkodzenia własności publicznej lub prywatnej, systemowi transportu publicznego, obiektom infrastruktury, i tak dalej. Ponadto, projekt ostrzega przed stosowaniem podwójnych standardów w walce z terroryzmem.

Definicja jest klarowna i całkowicie godna uwagi. Szczególnie, że na Ukrainie podlegają pod nią ci, którzy, w terminologii amerykańskiego Departamentu Stanu oraz przywództwa Unii Europejskiej, „robią porządki we własnym kraju”.

Według wspomnianego już profesora Anatolija Cyganka, w działaniach obecnego rządu na Południowym wschodzie Ukrainy można dostrzeć wymienione w projekcie ONZ elementy terroryzmu. Ataki z samolotów i wyrzutni rakiet skierowane są na obiekty infrastruktury Donbasu, a celem jest zastraszenie ludności oraz pozbawienie go prawa do własnej opinii.

W związku z tym prezydentowi Poroszence w odpowiedzi na jego wezwania należałoby zadać pytanie: kim są „terroryści”?

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 36 do “Kim są terroryści?”

 1. markglogg said

  Na adresie http://www.parom.tv znajduje się aż 40 kanałów rosyjskojęzycznych telewizji Rosji, Ukrainy i Białorusi, które można oglądać „on-line”

  http://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/08/kanac582y-tv.jpg?w=460&h=260&crop=1

  A przy okazji. Oglądając kanały ukraińskie – a zwłaszcza „5 kanał” Poroszenki, to się czuje, że propaganda UPA-owska idzie pełna parą!

 2. Joe said

  Pan Gajowy to zaraz sadystycznie by przecinal pila…A moze lepiej i bardziej przewidywalnie byloby powitac sprzymiezencow
  walki o wolnosc narodow..(oczywiscie tylko izraelskiego i ukrainskiego)…kwiatami uwitymi w luki tryumfalne ???
  Caly swiat bylby wowczas z Gajowym i w… Gajowce.

 3. Griszka said

  Bandyci w wojskowych mundurach wynajmowani przez Poroszenkę też zastraszają ludność cywilną prowadząc ostrzał artyleryjski na mieszkania i infrastrukturę miejską, w tym szpitale. To się kwalifikuje pod terroryzm.
  Terrorysta Poroszenko ?

 4. Filo said

  Poroszenko ma recht!
  Najlepiej sie pracuje z parlamentem w ktorym nie ma nawet zadnych zalazkow opozycji.
  Nie po to rzadzi junta, zeby nie mogla rzadzic.

 5. maasteer said

  Ad 3 Griszka
  Ale Prosiaczko terroryzuje w celu wprowadzania i umacniania demokracji. Taki rodzaj terroryzmu jest oczywiście dozwolony, a nawet zalecany. Nawet zbrodnia z Odessy nie rzuca się cieniem na te banderowskie kreatury.

 6. maasteer said

  Ciekawe czy sprawdzi sie prezentowana tu na Gajówce przepowiednia baby vangi, że donbascy powstańcy pogonią jesienią nazistowskich zbrodniarzy aż pod polska granice i odzyskają Kijów?
  Znamienne jest że żołnierze armii ukraińskiej ociekają masowo w popłochu na teren FR. Chyba kijowski reżim nie ma co na nich liczyć dlatego apelują o broń i najemników w z zagranicy.
  Bez zachodniego wsparcia i ogromnych kredytów nie będą mogli kontynuować swojej operacji terrorystycznej w Noworosji.

 7. Griszka said

  @5
  Jak USA wreszcie się skończy to rozwiąże się problem terroryzmu na Ukrainie i w Izraelu.

 8. Kronikarz said

  Odebrać Alaskę.
  Pogonić Albańczyków z Kosowa.
  Założyć bazę wojskową w Serbii.
  Uzbroić po zęby Syryjczyków.
  Zbudować port w Jemenie.
  Naszpikować Wenezueli rakietami.
  Zabrać Morze Północne aż do bieguna.
  Dostarczyć Irańczykom wzbogacone go uranu słonko godno.
  Oskarżyć Izrael w Radzie Bezpieczeństwa o terroryzm i o ukrywanie broni chemicznych i biologicznych, tymczasowo nic nie mówiąc dla siupy o atomowych.
  Nałożyć sankcje na Francję za dręczenie patriotów kraju Basków nic na razie nie wspominając o Hiszpanach.

 9. Boydar said

  Czarny humor, Panie Kronikarzu. Ale … chętnie posłucham więcej. Autentycznie podnosi na duchu 🙂

 10. Filo said

  @ 8
  Kronikarz
  A najpierw to trzebaby przepedzic polska armie i polskie samoloty znad Doniecka.
  Polskie wojsko znane jest z tego ze pomaga oprychom. Pomagali w Libii i Iraku i pomogli w powstaniu muzulmanskiego potworka -Kosowa, a teraz pomagaja juncie kijowskiej mordowac cywilow to znaczy kobiety i dzieci na wschodniej Ukrainie.

  Polskie bombowce nad Donieckiem?
  http://www.veteranstoday.com/2014/08/02/mystery-bombing-runs-over-ukraine/

 11. JO said

  ad.10. Czy to Polska Armia?

 12. wi42 said

  Ad. Gajowy „Albo, lepiej, przeciąć piłą na pół. – admin”
  Tylko piłą – tradycje banderowskie należy krzewić – robi się w tym względzie wiele, ale dobrego nigdy za wiele.

 13. wi42 said

  Szczypta normalności ze strony „wolnych” mediów – reportaż mediów R. Murdocha o powstańcach Noworosji, pokazany w australijskiej TV
  http://politikus.ru/articles/26164-rupert-merdok-vstal-na-storonu-opolchencev.html
  Dla nas wystarczą zdjęcia

 14. marta15 said

  tu zas terrorysci z Izraela na oczach swiata z poparciem Obamy zabijaja ludnosc Palestyny ( w wiekszosc dzieci) a teraz oczywscie caly swiat ma placic i leczy rany jakie bezkarana, barbarzysnka Izraleska dzicz im zadala.
  http://www.fronda.pl/a/polacy-pomozcie-naszym-dzieciom-w-gazie,40288.html

 15. marta15 said

  tu bardzo ciekawy wywiad z Finkeslteinem . ostatnie zdanie wymowne.

  „…President Obama has just signed off on a bill GIVING an additional $225 million in emergency funding FOR Israel to EXPANDits arsenal of interceptor missiles. ..”

  http://www.democracynow.org/2014/8/5/ceasefire_after_gaza_assault_leaves_1800
  Czyli globalista i satanista Obama kradnie pieniadze od amerykanskich podatnikow i przekazuje je legalnie barbarzynskiemu Izraelowi ( synagodze szatana) po to by on kontynuowal swe zbrojenia i eksterminacje bezbronnej ludzkosci.
  A swiat ma pokryc zniszczenia, jakich w Gazie dokonali ostatnio zydowscy barbarzyncy. Niech glupie goje placa. od tego w koncu sa ,aby sluzyc wyzszej rasie panow , barany jedne.

 16. Agaton said

  @marta15
  ad14,15

  Dlaczego czytać w prożydowskiej Frondzie o cierpieniach palestyńskich dzieci?

  I jak komunistę (maoistę, socjalistę) słowem czerwonego Finkelsteina można tu promować?

 17. syoTroll said

  ad 14-15 Pani Marto15 częściowo ma pani rację terroryści z Izraela zabijają ludność Palestyny, nawet ostatnio jakiś „terrorysta z Izraela” zabił przy użyciu koparki człowieka z „palestyny”, :))).
  Faktem jest że cahal bombarduje budynki cywilne, ale faktem niestety też jest, że o ile je można tak nazwać „państwo palestyński” jakoś nie chce lub nie może sobie poradzić z terrorystami lub bojownikami (zależy z której strony patrzeć) prowadzącymi prowokacje w stosunku do cahalu i Izraela. Osobiście nie uważam Hamasu za partię polityczną za którą chce być on uznawany, ale jeśli nią jest niech pokaże że kontroluje Gazę i spacyfikuje niepokornych rodaków. Uważam że pani po prostu błędnie interpretuje dysproporcję między stratami izraelskimi i gazańskimi, czyli dobitniej że gdyby zginęło więcej Izraelczyków np. kobiet i dzieci to według pani by było lepiej i uczciwiej. Nie, nie było by.

 18. Filo said

  @11
  JO
  Bombowce wylatuja z polskiej bazy. Decyzje podejmowane na terenie Polski i w imieniu Polakow czesto zwalaja konsekwencje takich decyzji i odpowiedzialnosc na podatnika i lupia polskiego obywatela slawy mu nie przyczyniajac.. Mamy juz awanture wiezien CIA, za ktore ktos dostal 15 milionow dolarow. Polak bedzie placic kare za pogwalcenie Deklaracji praw Czlowieka i Karty Unii. W Europie zabronione jest torturowanie i nie wazne kto to robil i po co. Za to co sie dzieje na polskiej ziemi odpowiada polski rzad, ktory podobno reprezentuja wyborcow. Ktos kto wzial pieniadze i zezwolil na torturowanie ludzi o ktorych Polacy nic nie wiedza – wystepowal w imieniu Polakow!
  Podobnie ma sie rzecz z jablkami. Szympanse spoleczno-polityczne urzadzaja wielka kampanie przeciwko Rosji i to bez najmniejszego powodu!!!
  Polski rolnik zaplaci za te chimery debilow reprezentujacych Polske i polska racje stanu.
  A w podrecznikach do historii nasze wnuki beda czytac o tym jak POLACY napadli na Rosje bo kacapom polskie jablka nie smakowaly.
  Te podreczniki do historii i tak sa coraz to glupsze wiec jedna bzdura wiecej , jedna mniej nie zrobi wielgachnej roznicy.
  Dzis polskie wladze probuja podjac kolejna genialna decyzje wyuczenia Wietnamczykow wpieprzac polskie jablka. Byc moze ze przy odrobinie inwestycji zaloza w Hanoi Centrum szkolenia konsumpcji polskich jablek. Za takie kursy kazemy Wietnamczykom slono placic i wtedy dopiero sie koszty powoli zaczna zwracac.
  Niestety polskiego sadownika nikt nie wyuczy jak produkowac calvados, bo takie kursy i patent drogo kosztuja a butelka calvadosu jest duzo drozsza niz dwa kontenery jablek..
  Mnie toby bardzo interesowalo ile nas te bazy i te bombowce kosztuja? Bo tzw. naklejka, czyli firmowanie rzezi w Doniecku obciazy wszystkich Polakow.
  A jeszcze jak sie czasy zmienia to nas Donieck zawlecze do Trybunalu Miedzynarodowego o odszkodowanie. Libijczycy tez nas moga szarpac za kieszenie.
  Czesi nie pozwolili na bazy NATO – a my mamy duzo pieniedzy, zeby cudze armie utrzymywac .

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/111730,wojna-z-rosja-na-terenie-polski

  i Ukrainy

 19. Joe said

  17…Filo ty musisz zrozumiec ze jeden zyd w rzadzie kosztuje miliard dolarow…A POlska ile ich ma aa???

 20. Luxeuro said

  Ad. 17 – Dowiedziałem się ze siec REAL w Warszawie sprzedaje jabłka za 3 zł/kg które pochodzą z HOLANDII !!! Polskie trochę mniej.

  https://portal.service2fruit.com/offer/details/Vers_Fruit_-_Appels_-_Jonagold_Decosta_(NL)__-_Nog_te_sorteren_(voorverkoop)-7640?lang=pl_PL

 21. JO said

  ad.17. To dlatego Polacy musza sie nauczyc co to grzech a ksiazka o tym to Talmud miedzy innymi.

 22. Griszka said

  @19
  To jest norma w większości supermarketów. Podobnie z produktami mięsnymi. Dlatego Tusk i Kaczyński lamentują, bo widocznie po tych sankcjach będzie ciężko przykryć ten cały EUropejski burdel, do którego zostaliśmy wprowadzeni. Przy okazji warto przypomnieć kto załatwił nam ukraińską konkurencje przez zniesienie ceł na produkty rolne z Banderlandu. Zawsze walczymy za czyjąś „wolność” tylko nigdy nie upomnimy się o własny interes…
  W następnych wyborach koniecznie trzeba głosować na tych samych sprzedawczyków.

 23. Griszka said

  @16
  Żyronda apeluje o ratowanie palestyńskich dzieci, bo inwazja na Gazę to zbyt wielkie g.wno, żeby przykryć je byle proizraelską agitką. Nawet w okłamywaniu gojów trzeba znać umiar.

 24. Filo said

  @18
  Joe
  Chodzi ci o to ilu Polska ma zydow w rzadzie, czy ile dolarow na utrzymanie krwiopijcow?

 25. Filo said

  @ Jo
  Szlachetny panie JO
  Talmud niewiele ma z tym wspolnego. Nie tylko dlatego, ze cuchnie ale malo ktory dran zajety biznesem ma czas i ochote go czytac.
  Natomiast Polakom moze zajac jesze kolejne tysiaclecie, zeby sie dowiedziec co to grzech. I napewno nie dowiedza sie o tym z Talmudu bo tam sa opisane same cnoty utrefionych pejsow.
  Polak lepiej zrobi jak sie zacznie uczyc polskosci i polskich wartosci narodowych. na talmudy szkoda czasu.

 26. Luxeuro said

  Ad. 22 – Ten mały mały kraj Holandia SPRZEDAJE u nas (największego producenta jabłek w Europie) jabłka i im się to opłaca !!!!! Cholera, czysta magia. Dopłaty musza być bardzo bardzo dobre lub transfery i ulgi podatkowe tak dobre ze może i kartofle od nich się opłacą.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kraj%C3%B3w_najwi%C4%99kszych_producent%C3%B3w_jab%C5%82ek

  Cepy i Marionetki Rządzą u nas.

 27. JO said

  ad.25. Panie Filo, wiemy , ze przede wszystkim Polacy Powinni poznac Sw Magisterium, ale bez Ksiazek w Tym Konecznego o Talmudzie…. zrozumienie zagrozenia ze strony Zydow bylo by trudniejsze. O to tylko mi chodzilo…

 28. JO said

  ad.26. Kazdy Holender ma doplaty do Jablek, z pieniedzy ktore Zydo-Unia wyciaga z Polski. Przeciez to proste. Tak wlasnie dzis prowadzi sie Wojne.

  Przeciez dzis wieksza mamy Germanizacje nic za Bismarcka. To co sie Bismackowi nie udalo – udaje sie bez trudu Krolowej Anglii i Merkell.

  Ile Anglikow juz jest Pochodzenia Polskiego? Ile Polakow dzis Mowi po Angielsku i nawet po polsku nie pisnie. Ile MILIONOW w wieku rozrodczym Polakow wyjechalo i Plodzi juz Brytyjskie Dzieci? Czy ktos ma nadzieje, ze te dzieci beda Polakami???? Ze przyjada do Polski Mieszkac jako Polacy, Katolicy, Slowianie?

  Germanizacja to Judaizacja – Ile Jan Pawel II Zjudaizowal Polakow i to Tak, ze sami o tym nie wiedza dajac podloze do poglebienia judaizacji – liberalizacji-globalizacji ich umyslow = Germannizacji – Ludzik Leming….

  Jesze 25 lat takich Zydo-Masonskich zwyciestw a po Polakach nic nie bedzie. Beda mieszanki – Afroslowianskie, Arabskoslowianskie, ChazarskoSlowianskie, Azjato-Slowianskie – pakistanskie…tureckie…

  Polakow NIE BEDZIE jak tego nie zastopujemy.

 29. Luxeuro said

  Prawdziwe terrorysty pokazują się w 11 min. tego filmu. Wszystko wygląda dokładnie tak samo jak na Ukrainie dzisiaj bo to te same gady.

  Wysłał rodzinę do Tobolska by ich „ratować”.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Kerensky
  Polska wersja nie podaje nam to co nam potrzebne.

  Uczciwy wykonawca rozkazów.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Jurowski
  Tu niespodzianka, bo Polska wersja podaje potrzebna informacje.

 30. Boydar said

  @ Pan Filo

  Pańskie komentarze są, jak dla mnie, bezcenne; od razu wiadomo co spadło z indeksu, a co w żadnym razie nie.

 31. Luxeuro said

  Następny „terrorysta” dla mnie to ten,

  Lewis Namier (1886-1960) – „Kto sfałszował tę mapę?

  Sfałszował ją historyk, pracownik brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicz nych Lewis Namier (1886-1960).

  Był to Żyd polski, który uprzednio nazywał się Ludwik Bernstajn-Znamie rowski.
  Jak każdy nacjonalista żydowski był źle ustosunkowany do odradzającego się w latach 1918-19 państwa polskiego i dlatego to zrobił; nie wyklucza się, że był jeszcze jednym agentem sowieckim w Londynie – jednym z pierwszych.

  Potem, czyli po 1945 roku, bezwstydnie się chwalił, że to on, a nie lord Curzon jest „autorem linii Curzona” (Jerzy Węgierski „Nieznana prawda o tzw. Linii Curzona” „Lwów i Kresy” Nr 97, Czerwiec 2005).”

  http://forumemjot.wordpress.com/2013/06/18/zyd-ukradl-polsce-lwow-marian-kaluski/
  http://blogpress.pl/node/13893

 32. syoTroll said

  Lwów faktycznie był polskim miastem, ale okoliczne ziemie już niezupełnie były polskie; raczej w większości ruskie lub rusińskie (jak kto woli). To samo dotyczyło Wilna, z tą tylko różnicą że tam w okolicy większość mieli „Litwini”.

 33. Agaton said

  ad.31
  //Następny „terrorysta” dla mnie to ten//

  A ten terrorysta z Irgunu, ma CV którego może pozazdrościć Tusk, Kaczyński, Miller i cała ta reszta.
  I pomyśleć, że mógłby zostać premierem czy prezydentem Polski, a cała ta Banda 5 głosowała by na niego z pewnością, mimo że powiedział „że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”
  http://tinyurl.com/qjxxlmz

 34. Luxeuro said

  Ad. 32 – Jak widzimy, ludzie biorące udział w najbardziej perfidnych czynach czy akcjach mają jedną powtarzającą charakterystykę, żyd. By tego się dowiedzieć trzeba się tylko przebić przez ich kamuflaż, często jest to nazwisko. A akcje są rozmaite,

  Jack Ruby, właśc. Jacob Leon Rubenstein (ur. prawdopodobnie 25 marca 1911, Chicago, zm. 3 stycznia 1967, Dallas) – amerykański gangster, właściciel klubu nocnego w Dallas, zabójca Lee Harveya Oswalda.

  Powtarza się to tak często że aż głowa boli, ale owce nic o tym nie wiedzą.

 35. Filo said

  Podobno latos jablka bardzo obrodzily na Ukrainie i bedziemy mogli je zakupic bo sa tansze niz polskie.
  I podobno zdrowsze bo koszerne.

  Tymczasem Rosjanie odmowili ponoc importu amerykanskich kurczakow. Bagatela. USA sprzedaje rocznie 150 tys ton kurczakow do Rosji. Te luke ma teraz zapelnic Brazylia, ktora tez sprzedaje kurczaki do Rosji ale w mniejszej ilosci. Obiecuja, ze nadrobia straty wynikle z nieporozumien amerykansko-rosyjskich.
  Wypada dodac, ze jak przyjdzie zima i na Ukrainie sie zrobi zimno to nie beda mogli nam sprzedawac nie tylko jablek ale i tanszego, zdrowszego koszernego drobiu.

 36. Luxeuro said

  Dodatkowy „terrorysta”,
  „Dymitr Bogrow (ur. 10 lutego 1887, zm. 24 września 1911 w Kijowie) – syn bogatego adwokata; studiował prawo na uniwersytecie monachijskim. Współpracownik carskiej Ochrany a zarazem członek organizacji rewolucyjnych; 11 września 1911 w Kijowie dokonał udanego zamachu na przewodniczącym Rady Ministrów Piotrze Stołypinie (1862-1911). Ujęty na gorącym uczynku stanął przed sądem wojskowym, który skazał go na śmierć. Wyrok wykonano przez powieszenie na terenie fortu Łysaja Gora w Kijowie.”

  Rosyjska wersja Wiki ma to co nam potrzebne,
  „Родился в состоятельной еврейской семье. Его отец был присяжным поверенным и крупным домовладельцем, состояние которого оценивалось в полмиллиона рублей.[5] Дед — известный еврейский писатель[6]. Брат — медик Ю. Богров, удостоен Анненского оружия с надписью «За храбрость», награждён орденами Святого Станислава II и III степени и Святой Анны III степени[7].”

  Zmodyfikował przebieg historii zabijając ,
  „Piotr Arkadiewicz Stołypin (ros. Пётр Аркадьевич Столыпин; ur. 14 kwietnia 1862 r., zm. 18 września 1911 r.) – działacz państwowy i polityk rosyjski, 1906-1911 premier i minister spraw wewnętrznych w okresie rządów Mikołaja II.”

  Osoba ktora rozpoczęła reformy które mogły by doprowadzić do społecznych korzystnych zmian. NIE, usunięty.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: