Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Dlaczego ćwiczenia wojskowe w Rosji niepokoją USA

Posted by Marucha w dniu 2014-08-07 (Czwartek)

Poczytajmy, co niepokoi syjonistycznych skurwysynów z piekła rodem. Ich „niepokoją” ćwiczenia wojskowe wewnątrz Rosji. Ale Rosji nie powinno niepokoić okrążanie jej przez dziesiątki wojskowych baz amerykańskich ani wpierdalanie się amerykańskich bandytów na Morze Czarne.
Admin

Ćwiczenia wojskowe, które Rosja realizuje w tym tygodniu w obwodzie astrachańskim w dolnym biegu Wołgi, wywołały „głębokie zaniepokojenie” w Stanach Zjednoczonych. Rzecznik Departamentu Stanu Jen Psaki nazwała je „prowokacyjnymi i służącymi eskalacji napięcia na granicy rosyjsko-ukraińskiej”. {Bezczelne są te… rzeczniczki… i zuchwałe – admin]

Patrząc na mapę można zobaczyć, że w rzeczywistości Rosja prowadzi szkolenia przy granicy zupełnie innego państwa – Kazachstanu, 800 kilometrów od Ukrainy. Ale urzędnicy i wojskowi w Stanach Zjednoczonych nie przywiązują wielkiej uwagi do mapy. Kilka miesięcy temu dowódca Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Herbert Carlisle powiązał także loty rosyjskich samolotów nad wschodnią częścią Oceanu Spokojnego z kryzysem na Ukrainie. Fakt, że te rejony znajdują się na różnych półkulach, ogólnie nie przeszkodził generałowi.

Zresztą niewykluczone, że w Departamencie Stanu i Pentagonie mają mimo wszystko jakieś pojęcie o geografii, ale swoje wypowiedzi kierują do mniej świadomych rodaków. W kwietniu gazeta Washington Post opublikowała wyniki ankiety przeprowadzonej wśród Amerykanów, których poproszono o wskazanie na mapie, gdzie znajduje się Ukraina. Tylko jeden na sześć ankietowanych był mniej więcej blisko prawdy. Reszta wskazywała na duży, ale odległy kraj w rejonie Sudanu, Portugalii, a nawet Finlandii.

Czyli jedyną rzeczą, którą wiedzą Amerykanie, jest to, że Ukraina nie leży na ich kontynencie. Ale, jak pokazało to badanie, brak wiedzy nie przeszkadza im wypowiadać się za wsparciem operacji wojskowej na Ukrainie. Nieszczęście i cierpienie ludzi za oceanem ich nie rusza.

Tymczasem w rezultacie działań represyjnych władz Kijowa, prowadzonych przy podjudzaniu zachodnich sponsorów reżimu, giną cywile, dzieci, wielu jest rannych, niszczone są obiekty cywilne. W regionie pogarsza się sytuacja humanitarna. Perspektywy są jeszcze bardziej straszne: w ostatnich dniach wojska ukraińskie ciągną w stronę Doniecka – milionowego miasta, które jest uważane za centrum ruchu oporu – systemy rakietowe „Smiercz”, „Uragan”, „Grad”, a nawet „Toczka U”.

Broń tego typu w żaden sposób nie odpowiada tak zwanym celom antyterrorystycznym, którymi władze Kijowa uzasadniają swoje działania na południowym wschodzie, podkreśla prezydent Instytutu Ocen Strategicznych Aleksander Konowałow.

Wyrzutnie rakiet w ich precyzji są zaprojektowane do niszczenia celów powierzchniowych, a nie punktowych. Co do rakiet balistycznych, to ja w ogóle nie widzę sensu ich użycia w tej sytuacji. „Toczka U” jest dość drogą rzeczą i co chcą nią trafić? Siły samoobrony nie mają takich celów, które ten pocisk mógłby razić. Ale system wyrzutni rakietowych, szczególnie w obszarach, gdzie są osiedla, – to jest nieludzkie. Głównymi ofiarami będą tutaj na pewno cywile, ponieważ system wyrzutni rakiet wypala dużą powierzchnię. Z ich pomocą nie można dostać się do konkretnej osoby czy dokładnego celu.

Ale te argumenty nie działają na Kijów i jego zachodnich stronników. Życie cywilów najwyraźniej ich nie obchodzi, podkreśla rosyjski MSZ. Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zamierza po raz kolejny zwrócić uwagę na katastrofalną sytuację ludności w Donbasie i zwrócić się do kierownictwa organizacji międzynarodowych w celu natychmiastowego rozpoczęcia specjalnej operacji humanitarnej.

http://polish.ruvr.ru

Komentarze 53 do “Dlaczego ćwiczenia wojskowe w Rosji niepokoją USA”

 1. KaRabin said

  Dzień dobry Panie Gajowy. Jeśli mógłby mi Pan wyjaśnić jak to jest z tym światowym syjonizmem bo się pogubiłem. Skoro jak Pan pisze „syjonistycznych skurwysynów ,…. niepokoją” ćwiczenia wojskowe wewnątrz Rosji” to analogicznie do państwa poglądów na forum w dalszej części Pańskiej wypowiedzi powinno być napisane : Ale SYJONISTYCZNEJ Rosji nie powinno niepokoić okrążanie jej przez dziesiątki wojskowych baz amerykańskich ani wpierdalanie się amerykańskich bandytów na Morze Czarne. Pozdrawiam 🙂

 2. biscoter said

  Oczywiście psychopaci z OZN i Zachodu nie są zainteresowani ratowaniem tamtejszej ludności, a dalszą eskalacją konfliktu i wyrzynaniem ludności cywilnej z Doniecka. Dlatego żadnej misji humanitarnej ani interwencji wojsk pokojowych ONZ nie będzie. A jeśli Rosja sama podejmie się ratowania tamtejszej ludności i wyśle swoje wojska do Donbasu, to będą to nazywali niczym nieuzasadnioną napaścią, wrogim aktem, wywołaniem wojny itd. Hipokryci.

 3. Anka said

  Pnie Gajowy żydki i amerykanie tyle keszu zainwestowali w Ukrainę, że nie ma mowy o jakimkolwiek wycofaniu się z tych terenów. Gudłaje walczą o pokój tak mocno, że kamień na kamieniu nie zostanie jak podaje radio Erewań !

  Właśnie teraz chyba na Prawicy mąż przeczytał, że poprzednich ponad 40-stu razem wziętych prezydentów USA nie zadłużyło państwa tak jak czarniawy. W tym kontekście nie ma się co dziwić, że przeciętny amerykan nie wie gdzie leży Ukraina !

 4. markglogg said

  Na portalu http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/06/14162/ ukazał się dość sarkastyczne kompendium poglądów „słowiańskich obrońców Putina” w szczególności A. Szuberta z niemieckiego Schwarzwaldu i P. Beina z Vancouver nad Pacyfikiem.

  „Adm” z Olsztyna skomentował to „kompendium” krótko:

  Adm
  7 Sierpień 2014 o 5:11 Edytuj

  Czego najbardziej obawia się zachód?
  Tego by Rosja nie wkroczyła na Ukrainę.
  Wówczas plany Waszyngtonu spełzły by na niczym, co więcej Rosja włączając Ukrainę w skład FR stałaby się znowu mocarstwem ( według słów Z. Brzezińskiego i H. Kisingera)
  Byłoby to wielką porażką USA
  Stąd taki rwetes i nieustająca presja na Putina i Kreml
  A Putin stoi w rozkroku albo Rosja, albo zachód, z tym, że odchyłkę ma wciąż w stronę zachodu

 5. Agaton said

  @Anka
  //Gudłaje walczą o pokój tak mocno, że kamień na kamieniu nie zostanie jak podaje radio Erewań !//

  Zwłaszcza Ten Gudłaj, ciekawe dlaczego w polskiej wersji Wikipedi nie jest Gudłajem a w angielskiej jest?
  [polska]
  http://tinyurl.com/q7llnqe
  [angielska]
  http://tinyurl.com/7sgowhw

 6. revers said

  ad2

  ja tez nie wiem gdzie lezy ameryka, moze w Kenii

  lub bankstersi i ich meliny FED, po kontrolowanym przez nich wyburzeniu centrow handlowych i malych bankow w WTC 1,2,7

 7. cobalt2001 said

  Nie pisac wulgaryzmow prosze bo to obniza wartosc merytoryczna przekazu.

 8. Jack Ravenno said

  Mnie wkurza i przeraża to, że masa ludzi najwidoczniej PRAGNIE wojny jak powietrza – po co? Durni jacyś czy co? Nawet zdawałoby się normalni ludzie są tak stronniczo antyrosyjscy, że nie widzę aby to nie miało przerodzić się w groźną zawieruchę. USArael i reszta gówna chce wojny.

 9. revers said

  Moze merytoryczne szczegoly, a nie wandalizmy np. zaprzeczanie cyklow Konradieva w ekonomii i rosyjskiego wkladu w odwandalizowaniu zachodu , ich gospodarek i kulturek marksistowskich.

 10. syoTroll said

  ad 2. Ja protestuję przeciw fałszowaniu prawdy. Oni wcale nie walczą o pokój (o pokój walczyło ZSRR), oni walczą z terroryzmem o demokrację !!!

 11. maurycy said

  Cwiczenia niepokoja ? To jest kolejny nachalny belkot miedzynarodowego zydowstwa ! Staje sie on ostatnio nieslychanie bezczelny dokonywany z iscie bandycka buta i ! On juz niczym nie rozni sie od propagandy hitlewrowcow Goebbelsa ! Ten sam rodzaj nieslychanej bezczelnosci ,niebotycznego rozmijania sie inforamacji z rzeczywistoscia, nieslychanej napastliwosci ,zadufania we wlasne ja . Bandziory podobnie tez jak Hitler chca rzadza ic swiatem !

 12. ALI BABA said

  ….Ćwiczenia wojskowe, które Rosja realizuje w tym tygodniu w obwodzie astrachańskim w dolnym biegu Wołgi, A MOŻE TE ŚCIERWA NIE WIEDZĄ GDZIE LEŻY ASTRACHAŃ…i stąd ta ostra krytyka..!!

 13. adsenior said

  No bo ruskie, w ramach uspakajania nastrojów w USArelu, winni podobni jak oni, robić takie manewry tysiące kilometrów od swojego terytorium, np. na Morzu Karaibskim, tak jak USArael, robi na Morzu Czarnym!

 14. grab said

  Życie cywilów , tak naprawdę nikogo nie obchodzi , może się mylę ? Dlatego ważne jest , aby psychopatów ( wszelkiej maści podlityków , desydentów ) wysłać tam gdzie pieprz rośnie !

 15. maasteer said

  Ad 3 markglogg
  „Czego najbardziej obawia się zachód?
  Tego by Rosja nie wkroczyła na Ukrainę.
  Wówczas plany Waszyngtonu spełzły by na niczym, co więcej Rosja włączając Ukrainę w skład FR stałaby się znowu mocarstwem”

  A dotychczas myślałem, że zachód za wszelka cenę chce wciągnąć Putina w niekończącą się wojnę w Noworosji, – stosując bestialskie prowokacje, a on nie dał się sprowokować.

 16. NICK said

  Rossija ma tzw. ‚zachód’ w najgłębszym [doodbytniczo] poważaniu.
  A, że utrzymuje tzw. stosunki to każdy sobie odpowie. Dlaczego.
  Ciekawe czy doodbytniczo „przejdzie ‚bez bulu'”.

 17. wi42 said

  @11M
  „A dotychczas myślałem, że zachód za wszelka cenę chce wciągnąć Putina w niekończącą się wojnę w Noworosji, – stosując bestialskie prowokacje, a on nie dał się sprowokować.”

  Jest powiedzenie – „to samo, ale nie tak samo”
  Zachod chce zeby Rosja weszla jako agresor, Rosja chce wejsc z misja pokojowa.

 18. Romank said

  Dokladnie..paneiWi42 z dodaniem.. wejdzie tylko- jako wybawiciel i przyjaciel ,witani przez ludnosc z autentyczna radoscia,,i ulga…
  Teraz prosze nei naduzywac ani przymiotnika Amerykanski, ani Zydowski…bo takim nie jest Globalistyczny NWO..uzywa tylko Amerykanow jako narzedzie i nosiciela..z zydostwo jego najwiekszych funkcjonariuszy konczy sie na swiadectwie urodzenia.
  TO jest ta sama czerwona zaraza, jaka z Burego Niedwiedzia przesiadla sie na Lysego Orla…ta sama, ktora uzywa za podpaske i papier do podcierania Orla Bialego, Czarnego i wiele innych…
  Takiej niecheci do jakiejkolwiek akcji przeciw Rosji, wyrazanej chetnie glosno i publicznie…jaka przejawiaja dzis Amerykanie nie spotykalem u nich nigdy wczesniej,.,..tak samo siarczyste komentarze na mass merdialnych alfonsow i rzadowe prostytutki…

 19. Filo said

  Amerykanie nie powinni sie bac Rosji skoro Kijowym Ukraincom dzielnie pomaga polska armia.
  Damy rade calej Rosji bo polskie czolgi obronia i Kijow i Dniepropietrowsk:

  Polecam tez panu JO gwoli wyjasnienia mojego poprzedniego wpisu o polskiej pomocy dla bratniego narodu banderowcow:

  A tak naprawde to mysle sobie po cichutku: Jak Polakom nie wstyd!. Przed Czechami, Slowakami, Serbami, Madziarami…
  A tak lubimy pisac o powstaniach i ich bohaterach!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-stronie-ukrowskiej-armii-walcza-zagraniczni-najemnicy-2014-08

 20. NICK said

  P. Romanie(14).
  Ostatnim akapitem to chce Pan dodać otuchy czy też jest to rzeczywiste quasi-przebudzenie?

 21. NICK said

  Wspominałem osobiste świadectwo gdy polski podoficer chciał a nie mógł walczyć najemnie na „ukrainie”.
  Pośrednich świadectw przybyło kilka.
  W mendiach o tym cisza.
  Widocznie nie ten etap świadomości społecznej – uznał eksterminator Narodu Polskiego – ale, wkrótce się to zmieni i ‚polskie goje’ pójdą na front.
  [czy tu czy tam]

 22. Yah said

  Ad 15

  „A tak lubimy pisac o powstaniach i ich bohaterach!”

  Kto lubi pisać ? Polacy ? Śmiem wątpić. Wszystkie powstania w Polsce robione są przez młodzież, albo młodzież wykorzystywaną przez „polityków” dla swoich celów lub celów obcych mocarstw. Cała pisana historia powstań to próba ich uzasadnienia przez tych, co na powstaniach zyskali. I nie jest to bynajmniej naród polski.

 23. Griszka said

  @15
  Separatyści dziękują Tuskowi za świeże dostawy zestawów artyleryjskich, bwpów i granatników z polskich magazynów.
  W ogóle to będą złote żniwa dla rosyjskiej zbrojeniówki. Do tej pory mieli silną konkurencję na sowiecki sprzęt, który wbrew propagandzie USmańskiej sprzedaje się jak świeże bułeczki, gdy amerykański szrot jest tylko brany po wymianie kopert pod stołem. Kijowska junta wysyła sprzęt, który miał trafić do zagranicznych odbiorców w Afryce i w Azji, do Donbasu. Oczywiście pieniądze, za które zakupiono czołgi transportery cudownie wyparowały w tym samym rejonie. Po tej akcji nawet pies z kulawą nogą nie zainteresuje się ofertą ukraińskiej zbrojeniówki, gdy Rusek obok gwarantuje realizacje dostawy i równie niskie ceny.

 24. RusskijFallus said

  Ruskie trepy.
  Jesteście tak tępi, że onucami śmierdzi na odległość.
  Ciekwe co będzie jak was odetną od internetu.
  Brytyjczycy juz tak robią.
  Polscy informatycy tez dadza radę.
  Będziecie sobie wtedy pisać po polskiemu na .ru domenach, ale wyłącznie dla siebie.

  Jaki tam russkijfallus – zwykły ch… obrzezany.
  Admin

 25. Boydar said

  Ty tak nie rżyj ze śmiechu, bo ci ktoś pokaże i zapłaczesz się na śmierć.

 26. Amadeus said

  Nie ma co się martwić, wiedza amerykanców jest nie zagrożona, oni porostu jej nie mają.
  Bo te hooje z ameryki nie życzą sobie robić cokolwiek bez ich wiedzy, są już tak bezczelni i zindoktrynowani że wszędzie się mieszają.
  To naocznie widać i czuć że psychole z usraela na siłę w każdym działaniu Putina będą widzieć zagrożenie, aby tępe masy ludzkie nastawić przeciwko Rosji i w konsekwencji rozpocząć ich psychopatyczny scenariusz wojny z Rosją.
  Dobrze że Putin nie daje się na razie w to wmanipulować.

  Ad 20. RusskijFallus

  Jak to jest być kootasem? Nie wiedziałem, że kootasy mogą mówić.

 27. Romank said

  Fallusie dlaczego podszywasz sie pod ruskiego??/ wstydzisz sie wlasnej tozsamosci??? pokaz zdjecie:-))) Kazdy ma swoje upodobania,, onuce sa po to, zeby je czesto prac..po tym poznaje sie Slowian od tych z odcietymi internetowymi fallusami…ich onuc nie da sie powachac…

  Panie Nick…ja nie pisze, czegos z niczego- czyli z glowy,,jak to nagminie robia pewni znawcy Ameryki, ktorzy ja widzieli za stypendia:-))) Tak autentycznie jest,,,dlatego tak wylaza ze skory..co tylko czyni ich bardziej expose…
  A i uwazajcie na tych Polakow ,ktorych wlasnie ” podpierdolono” w iscie elegancki sposob….:-))))
  pamietajcie sluchajcie tylko tych z wlasciwego Szwarcwaldu kolo…. Klaja:-))))), ale bron Boze -nie Beina i Szuberta:-))))) Bein bzydko spiewa..Szubert puszcza pare po niemniecku:-)))_)_)

 28. Yah said

  Ad 22

  Panie Amadeus kootasy jak wszyscy wiemy potrafią tylko stać i ….. pluć ….. a czasami nawet stać nie potrafią 😉

 29. Griszka said

  Na razie chachłacki kutas w ramach walki z Maruchą podbija mu licznik wyświetleń. To tak odnośnie tępoty umysłowej. W mendiach Michnik i Sakiewicz mówią praktycznie jednym głosem. Jedynie kłócą się o to, kto ma być przy korycie albo w którym momencie należy odrzucić pozory i wyjąć święty obrazek z klapy. Agenciaki i sprzedawczyki okrągłostołowe bardzo się denerwują, że jedynie w sieci istnieje alternatywa dla ich partyjnych tub – na razie jedynie prężą swoją małe fiutki przed ekranem komputera.

 30. NICK said

  Ad 20:
  Rym prosty.
  ‚Aj, aj, aj. Waj, waj, waj.
  No to teraz spier-da-laj.’

 31. Boydar said

  Russkij, chłe, chłe, dowartościować się chciał …

 32. Griszka said

  @26
  Prowokatorów boli dupa, że ich sojusznicy z Wielkich USA nie znają się na geografii i amerykańscy oficjele są z tego powodu pośmiewiskiem na świecie.

 33. dejpanspokój said

  Tak wqurwionego Gajowego jeszcze nie czytałem 🙂 No ale w pełni uzasadnione. Właśnie w TV zapchlone śmierdziele podali, że UE i USA pozwą Rosję za to, że ustanowiła sankcje gospodarcze ale już qrwa nie powiedzieli kto zaczął tę całą szopkę z sankcjami, a wcześniej z rozdupcaniem Ukrainy.

 34. Boydar said

  A ja głupi wierzyłem od przedszkola, że szczytem bezczelności jest nasrać komuś na wycieraczkę i zadzwonić żeby sprzątnął. Tak właśnie się oszukuje małe dzieci.

 35. Romank said

  Fallusie dlaczego podszywasz sie pod ruskiego??/ wstydzisz sie wlasnej tozsamosci??? pokaz zdjecie:-))) Kazdy ma swoje upodobania,, onuce sa po to, zeby je czesto prac..po tym poznaje sie Slowian od tych z odcietymi internetowymi fallusami…ich onuc nie da sie powachac…

  Panie Nick…ja nie pisze, czegos z niczego- czyli z glowy,,jak to nagminie robia pewni znawcy Ameryki, ktorzy ja widzieli za stypendia:-))) Tak autentycznie jest,,,dlatego tak wylaza ze skory..co tylko czyni ich bardziej expose…
  A i uwazajcie na tych Polakow ,ktorych wlasnie ” podpierdolono” w iscie elegancki sposob….:-))))
  pamietajcie sluchajcie tylko tych z wlasciwego Szwarcwaldu kolo…. Klaja:-))))), ale bron Boze -nie Beina i Szuberta:-))))) Bein bzydko spiewa..Szubert puszcza pare po niemniecku:-)))_)_)

 36. Boydar said

  No chyba długopis się Panu nie skończył, Panie Romanie … Voilà ! Chociaż, nie, to by było za proste. Sorry …

 37. Ex said

  Braun jedzie po ku*wach

 38. NICK said

  Oj tam!
  Po remisji – zaostrzenie!
  Wprost tego nie nazwę.
  Ja – wybaczam!
  Wy – pouczcie!
  Inaczej?
  Goście przypadkowi i jednorazowi zrobią rząd.
  I pójdą stąd.

 39. maasteer said

  Ad 33 Dejpanspokoj

  „Właśnie w TV zapchlone śmierdziele podali, że UE i USA pozwą Rosję za to, że ustanowiła sankcje gospodarcze”- i słusznie!!

  To bezprecedensowa i bezczelna prowokacja KGBisty Putina, który niewątpliwie dąży do załamania światowych finansów – łajdak cholerny.
  I w dodatku wspiera i organizuje burdy na majdanie – jego agenci przejęli całą inicjatywę, to nie do przyjęcia dla nowo wybranych demokratycznych władz.

  ps
  i niech jeszcze Putin 50 mld zielonych za jukos ureguluje – bo bezpodstawnie uwłaszczył się na czyjejś krzywdzie!.

 40. Griszka said

  @33
  To znaczy, że sankcje rosyjskie okazują się być skuteczne. Jedyne na co ich stać to wyprodukowanie jakiegoś papierka.

 41. marta15 said

  ad 37 Braun ma racje.
  Ale Polacy sie nie obudza. To juz narod zombie. udoopieni totalnie. na maksa.
  Jak kamienie z glodu zaczna gryzc to moze ich oswieci. Ale to juz bedzie za pozno. na zmiany.

 42. marta15 said

  trzeab tez zauwazyc iesamowita ,histeryczna judeo-katolickiej nagonke Frondy na Putina i Rosje.
  Podziekujcie tym wszystkim pseudo-katolickim stronom internteowym , gazeta i magzynom i TV za efektywnie pranie mozgu

 43. Zerohero said

  @24, RusskijFallus

  Nie wiem czy zauważyli Państwo, że to bardzo cenny komentarz! Ceny bo zdradza sposób myślenia degenerata. Bo z czego degenerat tak się cieszy? Z faktu, że Zachód cenzuruje Internet! Dokładnie z tego. Zawsze się mówiło, że to Chiny albo Iran tak odcinają i cenzurują. A tu proszę. Ot, zachodni żydodemokrata.

 44. Boydar said

  Mimo całej prezentowanej elokwencji, nie był w stanie p. Braun sformułować przeciw Rosji i Putinowi ANI JEDNEGO konkretnego zarzutu. Obrzygał wprawdzie, ale to była tylko wczorajsza sałatka. Kubkiem da się spłukać. Wstyd Panie Braun, nie przygotował się Pan do występu ! Cała szopka z kiblowaniem psu na budę. O psach będzie jeszcze artykuł.

 45. Luxeuro said

  Kanadyjskie kukły wysyłają sprzęt wojskowy na Ukrainę. Sprzet wyprodukowany w …..
  http://www.zerohedge.com/news/2014-08-07/it-begins-canada-send-military-equipment-ukraine

  Zawsze myślałem ze ten kraj jest inny ale widać ze to nic specjalnego.

 46. Luxeuro said

  Oto ten sprzęt

 47. Griszka said

  @43
  Kanada od początku była bardzo zaangażowana w ten konflikt a władze kraju to wyjątkowo zapamiętali syjoniści. To było do przewidzenia.
  Według mnie szykuje się powtórka z Gruzji. Pod nosem Rosji powstaje kolejny niezatapialny lotniskowiec NATO.

 48. Griszka said

  Nie ma co żartować, Panie Luxeuro.

 49. Luxeuro said

  Ad. 44 – Film jest wyrażeniem jakie to idioty sterują tym krajem.

 50. Marucha said

  Re 1:
  Bo Rosja, moim zdaniem, nie jest państwem syjonistycznym.

  Re 12:
  Te kanalie świetnie wiedzą, gdzie co leży w Rosji i na Ukrainie. Wiedzą też, że społeczeństwo amerykańskie nie zna geografii.

  Re 33:
  Ano byłem porządnie wqrviony. Nie tyle na tę głupią pi*dę Jen Psaki, ile na tych, którzy słuchają jej bełkotu.

  Re 42:
  Kto tu kiedykolwiek dziękował Frondzie za cokolwiek?
  Do kogo pije Pani Marta???

 51. revers said

 52. revers said

  wlasnie w Iraku rozpoczeto bombaridowke po obansku dla ISIS, a szefem ISIS jest dlugoletni Agent mossadu i znany aktor Abu Bakr al Baghdadi , ksywka `Kalif`. czyli powtorka z Bin Ladena na kazda okazje.

  http://deadlinelive.info/2014/08/07/breaking-u-s-airstrikes-in-iraq-have-begun/

  http://www.veteranstoday.com/2014/08/04/french-report-isil-leader-mossad

 53. fajfer1962 said

  [img]https://imagizer.imageshack.us/v2/600x399q90/674/dtZnMi.jpg[/img]

  Jak syjoniści robią manewry to dobrze. Wolność Tomku w swoim domku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: