Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Na złość Putinowi…

Posted by Marucha w dniu 2014-08-14 (Czwartek)

Kiedy obserwuje się polskie antyrosyjskie harce polityczne, morze zalewającej głupoty, bezwstyd mediów – nasuwa się podstawowe pytanie – z czego to się bierze? Czy ludzie, wydawać by się mogło, inteligentni mogą popadać w taki stan aberracji? I jak to się dzieje, że w narodzie, który ponoć przez wieki słynął z nonkonformizmu i buntowniczej natury – tyle służalstwa, owczego pędu, panicznego strachu przez wypowiedzeniem tego, co się myśli?

W mediach zgodny chór posłów potakiewiczów, prześcigający się w rzucaniu najordynarniejszych obelg na wroga ludzkości Putina, przy którym tacy zbrodniarze jak Hitler czy Stalin to grzeczne uczniaki i liberałowie. Dziennikarze i dziennikarzyny wycierający sobie codziennie gębę tymże Putinem i nie znoszą sytuacji, kiedy jakiś gość w studiu odważy się sądzić coś innego.

Wreszcie jawni podżegacze wojenni, szaleńcy i psychopaci. To oni nadają ton – normalni ludzie muszą szukać prawdziwych informacji i opinii w Internecie.

To stado szaleńców judziło od miesięcy, nawołując do jak „najdotkliwszych sanacji”, tak żeby Putin „to poczuł”. Denerwowało ich, że na Zachodzie takiego wojowniczego nastroju nie ma. Dziennikarzyna z TOK FM wygłaszał pełne jadu oskarżenia pod adresem państw zachodnich, pieniąc się, że są tacy ostrożni. Pewien polityk, który już od dawna reprezentuje interesy oligarchii ukraińskiej, a nie polskie – rugał rząd holenderski za to, że nie wysłał spadochroniarzy w rejon katastrofy MH 17. Pewnie o to chodziło jego kijowskim mocodawcom – sprowokować pojawienie się wojsk NATO na wschodzie Ukrainy.

Politycy lewicy, którzy jeszcze parę lat temu byli rozważni i ostrożni – teraz przebili w rusofobii i obrzydliwiej ukrainofilii solidaruchów – co i jakim językiem wygadywał Włodzimierz Cimoszewicz, a także Aleksander Kwaśniewski, Marek Siwiec czy Ryszard Kalisz budziło jedynie zażenowanie. Ale także zastanowienie – skąd to się wzięło, skąd te gigantyczne emocje? Można się domyślać – skąd. Stare powiązania Kwaśniewskiego z ukraińskimi oligarchami-sponsorami, którym oddał Stocznię Gdańską i Hutę Częstochowa – nie są chyba związkiem platonicznym.

W tym potwornym zgiełku nie pojawiają się żadne glosy sprzeciwu czy pytania o to, jaki jest polski interes narodowy? Czy musimy być w tym konflikcie na pierwszej linii frontu, czy naprawdę mamy coś do zyskania? Czy obecna „prozachodnia” Ukraina z oligarchami i banderowcami na czele to jest to wymarzone szczęście dla narodu ukraińskiego i dla nas? Mówi o tym tylko Janusz Korwin-Mikke, uznawany przez establishment za niepoczytalnego szaleńca, a który bardziej przypomina Georga Poniemirskiego z „Kariery Nikodema Dyzmy”, który jako jedyny poznał się kim jest fetowany jako geniusz oszust.

I nagle, kiedy Putin – czego należało się spodziewać – uderzył w polski export jabłek i warzyw – zagotowało się. Jak on śmiał? Mamy dowód kim on jest naprawdę. To człowiek nieobliczalny. To oburzenie jest zabawne – pokazuje jakimi amatorami są główni dyrygenci tej hucpy. Pewnie myśleli, że Rosja będzie grzecznie przyjmować kolejne policzki, plucie, obelgi i sankcje. Pewnie myśleli, że oburzony naród rosyjski zdmuchnie Putina ze stanowiska, bo w sklepie nie ma francuskich serów czy polskich jabłek, a w restauracji steku.

A tu nagle taki afront. Cóż więc robią nasi spece od walki z Rosja – ogłaszają kabotyńską akcję „Zjedz jabłko na złość Putinowi”. A ile było śmiechu, głupawych komentarzy panienek z telewizji, pozowania do kamery… Mniejsza o to, że dla setek polskich producentów nie jest do śmiechu, że dostajemy od razu, na dzień dobry, 5.5 mld w plecy. Ale kogo to obchodzi – te przyziemne troski rolników i sadowników. Cóż za małostkowe postawy?! Tu idzie o zbawienie świata, wykończenie Putlera, a ci jakimś jabłkami zawracają głowę. Ta wiocha nigdy nie rozumiała polskiego mesjanizmu, a w czasie powstania 1863 roku zdzierała buty z poległych powstańców.

Przy okazji jednak wyszło jedno na jaw – kwintesencją polskiej „polityki wschodniej” jest robienie na złość Putinowi i Rosji. Polskie realne interesy, gospodarcze i polityczne, nie mają znaczenia, liczy się tylko ten jeden podstawowy cel. Można to osiągać na rożne sposoby – popierać złodziei i banderowców na Ukrainie, szczuć opinię polską na „krwawego” Putina (ciekawe jest to, że za tysiące ofiar na Ukrainie oskarża się zawsze i w każdym przypadku Putina, mimo że realnymi sprawcami tych ofiar są sami Ukraińcy – od prowokacji Parubija na Majdanie, przez Odessę, Donieck i Ługańsk, i wedle wszelkiego prawdopodobieństwa po zestrzelenie MH 17 mające sprowokować interwencję NATO), mścić się na kulturze rosyjskiej, na Dostojewskim, Czajkowskim i Puszkinie, na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, wreszcie – bo i takie uczone głosy się pojawiły – wmawiać Polakom, że w Rosji szaleje, i to od dawna, polonofobia, co jest jawnym i ordynarnym łgarstwem.

Czyż nie miał więc racji Roman Dmowski, który zdiagnozował takie postawy, szaleńcze i antypolskie, pisząc:

„.Stąd odżyły na nowo stare hasła, i znów głośno się zaczął wypowiadać stosunek do Rosji, pozbawiony wszelkiej podstawy myślowej, bezkrytyczny, operujący pustymi frazesami, broniący się zaciekle przeciw wszelkiej logice, który zaślubiał duchowo rewolucjonistów, biorących od socjalizmu niemieckiego hasła walki przeciw „caratowi”, z histerycznymi starymi pannami, w których oczach wszelka próba politycznego myślenia i działania psuła „czystość” patriotyzmu. Ten stosunek do Rosji, wojujący na każdym kroku frazesem o godności narodowej, był właściwie najbardziej upokarzający, bo przemawia przezeń psychologia zbuntowanych niewolników”. Postawa taka polegała też na tym, że „zaczęliśmy ślepo dążyć do jej zguby, chociażbyśmy sami mieli razem z nią zginąć”.

Patrząc na to, co wyprawiają w Polsce politycy, media i tzw. autorytety – Dmowski musiałby dzisiaj powtórzyć swoje opinie. Byłby nawet bardziej przerażony niż w swoich czasach.

Jan Engelgard
http://mysl-polska.pl

Stanowisko, jakie zajmują polskojęzyczne media i tacyż politycy nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem od czasów napaści usraelskich bandziorów na Serbię. Przypomnijmy sobie. co te kanalie wypisywały i wygadywały o „czystkach etnicznych” w byłej Jugosławii, o Iraku, o wojnie w Zatoce Perskiej, o Gruzji, Syrii, Libii, o Iranie.
Parszywe ścierwa nigdy nawet nie otarły się o prawdę.
Admin

Komentarze 63 do “Na złość Putinowi…”

 1. Atanazy said

  To nie tak samo, jak z Serbią. Serbowie nie krzywdzili Polaków, a Rosjanie tak. Rozbiory, rusyfikacja, narzucenie socjalizmu to tylko przykłady. Niechęć do Rosjan jest głęboko zakorzeniona w polskim społeczeństwie i dlatego tak łatwo o antyrosyjską propagandę. Z dwojga złego Polacy są skłonni zapomnieć krzywdy banderowcom niż Rosjanom.
  Oczywiście można pokazywać drugą stronę medalu, wskazywać na słowiańskie pokrewieństwo, doszukiwać się pozytywnego aspekt rozbiorów, eksponować znaczenie Żydów w instalacji systemu komunistycznego w Rosji. Niemniej w przeważającej części Polacy są i będą stali za Zachodem, a nie za Wschodem. Nawet wbrew aktualnym faktom, nawet za cenę działania na szkodę Polski. Będą przeciw Rosjanom. Nie należy się temu dziwić.

  I druga sprawa. Putin nie będzie wieczny. Nawet jeśli Putin nie chce wszczynać nowej wielkiej wojny, tylko prowadzi zdrową, narodową politykę, to wzmacnianie się Rosji jest samo w sobie niebezpieczne. Jeśli Putin odejdzie, a przyjdzie na jego miejsce ktoś o poglądach Żyrinowskiego, to może być nieciekawie. Dlatego działania dywersyjne Zachodu nie są pozbawione podstaw. Trudno przewidzieć, jak potoczą się wydarzenia na świecie.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Niechęć do Rosjan została celowo wyprodukowana w Polsce przez żydów. Historia rozbiorów jest zafałszowana. Rusyfikacja była niczym w porównaniu z germanizacją. Socjalizm, jak się okazało, to małe piffko w porówaniu z judaizmem unijnym. Itd.

  Działania dywersyjne Zachodu oczywiście nie są pozbawione podstaw – tak, jak nie jest pozbawione podstaw zaopatrywanie się w broń przez włamywacza.

 3. Joannus said

  Ad 1
  ” Nawet jeśli Putin nie chce wszczynać nowej wielkiej wojny, tylko prowadzi zdrową, narodową politykę, to wzmacnianie się Rosji jest samo w sobie niebezpieczne”

  Za to bezpieczne jest pewnie dla pana tylko wzmacnianie NWO . Dla niego to konieczne były ostatnie wojny w Jugosławii, Iraku, Libii, Afganistanie i ostatnio na Ukrainie. A perspektywa dla dalszego wzmocnienia bezpieczenstwa,to rozwalenie Rosji.
  Jako katolik wolę wzmacnianie prawosławnej Rosji, niż bezbożnego ”Zachodu” służącego na różne sposoby prekursorowi antychrysta.

  ”Prekursor antychrysta, ze swymi oddziałami z kilku narodów, będzie walczył przeciwko prawdziwemu Chrystusowi, jedynemu Zbawcy świata; przeleje wiele krwi i będzie chciał zniszczyć kult Boga, aby siebie kazać uważać za Boga. ” – są to słowa Matki Bożej wypowiedziane w La Sallette.

 4. Aneta said

  @1
  „….wzmacnianie się Rosji jest samo w sobie niebezpieczne”.

  A to niby dlaczego? co?
  Właśnie jej wzmocnienie gwarantuje, że różnego rodzaju ścierwa parchate i inne gnidy zachodu będą trzymane w dystansie, powiem więcej – dzięki temu Polska ma szansę przetrwać !!!
  Światowy parch dobrze wie, że ze Słowianami tak łatwo im nie pójdzie….aczkolwiec z tępymi lemingami jak najbardziej !.

 5. JO said

  Nie bylo zadnej Rusyfikacji. W osimnastym wieku wszystki Panstwa dazyly do Ujednolicenia Organizacji Panstw w tym Ujednolicenia Jezyka. Na Litwie zawsze rozmawiano w Dialekcie Ruskim, do ktorego wprowadzono Ukaz, by mowic w jezyku Rosyjskim , bo stalo sie terenem Cesarstwa. Popatrzmy co mamy my dzisw Unii – w jakim jezyku my dzis mowimy?? Dzieci nasze ucza sie Angielskiego a j.polski jest coraz bardziej …niszczony.

  W Cesarstwie w tym w Koronie zapanowal jezyk urzedowy Rosyjski. Jezyk Polski do Postan byl rowniez w tym na uczelniach, w szkolach.

  Po powstaniach Jezyk Polski, ktory przeciez kiedys NIE BYL POLSKIM w dzisiejszym tego slowa znaczenia a Jezykiem ELITY SZLACHECKIEJ – w sytuacji przejscia tej Elity na Strone Zydo-Masonerii – Rewolucjonistow – naturalnie, ze musial zostac zdyscyplinowany powiedzmy jako jezyk Bandytow I SLUSZNIE!!!

  Historia Rzeczpospolitej przedrozbiorowej to Historia Zywiolu Zyd- masonskiego SZALEJACEGO w Rzeczpospolitej, ktory dokonywal ZAMACHOW Stanu na Lad Spoleczny a jego Apogeum byl Zamach Stanu jakim Byla NIEPRAWNA KONSTYTUCJA 3 Maja, ktore byla przeprowadzona w przerwie urzedowania Sejmu, gdy poslowie rozjechali sie do Domow a garstka Zamachowcow samowolnie zebrala sie I dokonala Przewrotu ustanawiajac pod nieobecnosc Poslow Opozycji – Konstytucje 3 maja.

  Obraz Matejki jest Artystyczna Interpretacja a nie utrwaleniem Faktu.

  Dzis wiemy, ze zamach na Polske przez Masonerie byl planowany od dawna a Stronnictwo w Rosji jak sie okazuje prowadzilo polityke propolska od samego poczatku do samego konca, ktorego wynikiem bylo restauracja Rzeczpospolitej Nr II I to na jej samym poczatku jako Panstwa Chrzescijanskiego, ktore po przewrocie Majowym Pilsudski zamienil na Ateistyczne- Masonskie o takim samym Godle jaki Mamy teraz, z tym samym zadaniem do Zrobienia – WOJNA.

  Godlo jaki mamy dzis, to Symbol Smierci – Wojny – to znak, ze PRL BIS ma byc uwiklana w Wojne.

 6. Marucha said

  Re 4:
  Powinniśmy za wszelką cenę dążyć do tego, aby właśnie Rosja uzyskała przewagę nad satanistycznym „Zachodem”.
  Gdyby tak jeszcze mogła mieć sojusznika w Polsce…
  Zachodnie k…y posrałyby się w stringi, jak to ujął p. Boydar.

 7. Marucha said

  Re 5:
  Nawet po powstaniach język polski był legalny. Np. drukowano w nim książki.

 8. JO said

  ad.6. Rosja Ma Sojusznika w Okupowanych Przez Zydo-Masonerie Polakach.

  Lemingi sa przeciwne wszystkiemu I robia tak jak im TV kaze… to Samobojcy na wymarciu.

 9. SZS said

  „Zachód wpadł w antyrosyjską histerię ” Niestety to prawda. I miałbym to głęboko gdzieś, gdyby nie antyrosyjska postawa – granicząca z paranoją – naszych mediów. Żeby nie być gołosłownym, zebrałem garść tytułów nad kompletnie bzdurnymi (i co się okazało później, całkowicie nietrafionymi) artykułami. Życzę przyjemnej lektury :

  Bolesna porażka Rosji na Ukrainie. „Plan Putina spalił na panewce”
  Kolejne uderzenie wymierzone w Polskę. Rosja nie przebiera w środkach.
  Były doradca Władimira Putina ostrzega: Rosja chce wojny domowej na Ukrainie
  Rosjanie mszczą się po wyborach na Ukrainie
  Litwa łamie monopol Gazpromu. Tak się negocjuje z Putinem !
  Rosja ostrzy sobie zęby na Pamir?
  Ostry ruch Putina. Miliony Rosjan ma problem (dot. zakazu palenia )
  Stanowczy apel do Rosji: macie kilka godzin (Kerry)
  Cybernetyczny atak na firmy energetyczne, ślady prowadzą do Rosji
  Putin szykuje kolejne uderzenie wy mierzone w Polskę
  Ostrzeżenie z USA: Putin może być niebezpieczny
  Rosja: „Oczko w głowie Putina” wystartowało przy trzecim podejściu…
  Kiedy Putin podbije Polskę ?
  Rosja ma nowy problem. Szykuje się wyścig zbrojeń?
  Rosjanie „okrążają” USA. Putin gra o wszystko
  Rosja może mieć spore kłopoty. „Kończy się cierpliwość Zachodu”
  Raport po tragedii na Ukrainie – „tak zabija Putin”
  „Putin musi ponieść karę”.
  „Rosyjski kopniak w tyłek świata”.
  Rosjanie chcą wrogo przejąć polską spółkę
  Jak Putin wybrnie z kolejnej zbrodni
  Rosja ponosi odpowiedzialność za wyhodowanie potwora

  Jeżeli tego typu określenia mają pomóc w normalizacji stosunków polsko rosyjskich, i przełamaniu szalejącej rusofobii, to życzę powodzenia !

 10. Halszka said

  @ 1

  „Z dwojga złego Polacy są skłonni zapomnieć krzywdy banderowcom niż Rosjanom.”

  Którzy Polacy? Proszę mówić za siebie. I nie zapominać o tym, że to banderowcy, a nie Rosjanie, zgłaszają dziś wobec Polski roszczenia terytorialne.

  A poza tym: Polacy, jak zresztą każdy naród, nie są i nie mogą być obojętni na wpływ przeszło 20-letniej propagandy medialnej i odpowiednio ukierunkowanej nauki historii w szkole. Dla wielu Polaków, uratowanych z więzień, obozów i łapanek, jeszcze przez wiele lat po wojnie sam dżwięk języka niemieckiego był nie do zniesienia. Mało było rodzin, w których nikt nie zginął podczas niemieckiej okupacji. I co? Byliśmy skłonni zapomnieć?

  Teraz jakoś nie wypada nawet mówić o „niemieckich” zbrodniach. Jeśli były zbrodnie, to „nazistowskie”. Wystarczyło jedno pokolenie, by zmienić świadomość społeczeństwa. Winy niemieckie? Jakie? To dawno i nieprawda, dziś Niemcy to nasz sojusznik!
  Ale to programowe zapomnienie działa tylko w jednym kierunku: niemieckim. Inaczej w kierunku rosyjskim: tu trzeba rozdrapywać rany..Bo dlaczego w kółko odmienia się przez wszystkie przypadki słowo Katyń? Dlaczego planuje się teraz budowę Muzeum Wojny 1920 roku, gdy z braku środków zamykane są biblioteki?

  Ano po prostu dlatego, że tu nie chodzi o to, by wyzwolić nas od historycznych urazów, lęków i agresji. Nasza złość i agresja jest potrzebna, ale podlana patriotyzmem i ukierunkowana: przeciw Ruskim. Do tego potrzebna jest pamięć o krzywdach. A tymczasem z kilkudziesięciu lat PRL-u, poza okresem stalinowskim, brak bardziej aktualnych horrorów, jakimi można by straszyć dzieci i młodzież. Z miejscowości, w których stacjonowali Rosjanie, nie słychać opowieści o masowych gwałtach, bezkarnym rozjeżdżaniu miejscowych na drogach, strzelaniu do polskiej ludności dla rozrywki na punktach kontrolnych… Czyli o tych wszystkich radościach, jakie są udziałem ludności w Afganistanie czy Iraku. Zresztą, także w Europie. Żadnej kary nie poniósł amerykański lotnik z bazy w Aviano, który lecąc nisko wbrew wszelkim przepisom zerwał linę kolejki we Włoszech. Wagonik runął na ziemię, w katastrofie zginęło dwadzieścia kilka osób, chyba były też ofiary z Polski. Media krótko to odnotowały. Można sobie wyobrazić ten zalew komentarzy o ruskim barbarzyństwie, te dziesiątki karykatur z roześmianym Putinem za sterami, gdyby to był rosyjski samolot!.

 11. Plausi said

  „Bezczelne oszustwo” i o podcinaniu gałęzi

  Niedawno zajmowaliśmy się tematem narzucania nam przez okupanta swego języka, w tekście znajdujemy zwrot: „główni dyrygenci tej hucpy „, to brzmi tak obojętnie a

  hucpa – jidisz: „bezczelne oszustwo”

  a wspomniani „główni dyrygenci tej hucpy” to ci sami co na Ukrainie.

  A jak reaguje wielu Polaków na to bezczelne oszustwo ? A no stoją przed telewizorem z rozwartą gębę i i usiłują namiętnie podciąć gałąź na której siedzą, wydając z siebie antyrosyjski bełkot. Ale czyż nie w podobny sposób zadbały miliony Polaków, aby w ramach NSZZ przekazać „kupcom” (jak w jednym z linków powyżej) ich majątek narodowy. Teraz muszą jeszcze im zapłacić następne 65 miliardów dolarów w ramach następnego „bezczelnego oszustwa” pod nazwą Heart , co znaczy tyle co „serce”, za to pełne antypolskiego jadu.

  Byłoby przy tym dość niezwykłym, gdyby okupant się nad tym głowił: jaki „jest polski interes narodowy? „, dlatego też „W mediach zgodny chór posłów potakiewiczów”, nazwijmy rzecz po imieniu:chór kolaborantów okupanta, listę rozpoczyna znamiennie pewien „Abram” z dodatkiem „owicz”, wzmocnionych przez kolaborantów wyższych.

  Te listy potwierdzają głęboki stan omamienia, żeby nie rzec ogłupienia tzw. suwerena/wyborcy, choć pomimo wytężonej pracy gadzinówek najwyraźniej znaczna część ludności zaczyna mieć wątpliwości co do stanu tego systemu demokracji.

  „To stado szaleńców”, to bardzo uprzejme określenie dla grup zorganizowanych w ramach struktur państwa, które wykorzystują pieniądze podatników do zorganizowanej grabieży mienia zarówno społecznego jak i prywatnego. A czymże różnią się organy III Rzeczy…. od ekipy osadzonej przez zachodnie służby specjalne w Kijowie, składające się z band tzw. „oligarchów” i grup morderców w rodzaju banderowców ? I nie udawajmy, że znaczenie zorganizowanej przestępczości w procesie tworzenia tzw. demokracji uszło naszej uwadze.

  Zastanówmy się nad tym, co znaczy słowo demokracja, bo z gadzinówek panującej nad nami „demokracji” na pewno nie możemy się tego dowiedzieć.

 12. Halszka said

  @ SZS

  Ładny zestaw.

  Też już myślałam o gromadzeniu takich tytułów, okładek i cytatów. Ale koniecznie z nazwami pism (czy witryn) i nazwiskami autorów. Może jakieś premie by dostali?

 13. Ola said

  Re 1:
  ” Polacy są i będą stali za Zachodem ”

  Posłowie (o podwójnych nazwiskach) nakierowani do pyskowania przez liderów ( o podwójnych nazwiskach) – przeciwko Rosji, proszę zwrócić uwagę, że to nie wszyscy Polacy!. „Nasz” rząd, jak mogliśmy się niejednokrotnie przekonać, nawet na Zachodzie, nie miał woli reprezentować godnie Polski i Polaków, przyczyniając krzywdzących nas, kłamliwych opinii, pozwalając atakować Polaków przez tzw Zachód o „podwójnych nazwiskach”, pozwalając nas okradać, itd .. czyniąc więcej szkody niż pożytku. W tym są podobni do ukraińskich banderowców, naród, obywatele się nie liczą, ważne są tylko ” ICH ” cele.

 14. ENKI said

  Akurat w tym momencie dziejowym widać jasno, dlaczego tak wściekle zwalczali Dmowskiego w PRL i III RP; otóż za jego koncepcję polskiej suwerenności w Europie i w świecie, za kształtowanie obywatelskiej patriotycznej postawy. Inaczej wyglądałaby świadomość obywateli i scena polityczna, gdybyśmy mieli szeroki dostęp do prac Dmowskiego.

  W jakichkolwiek warunkach, zwłaszcza w konfliktowych, wobec Rosjan mają silniejszą pozycję Polacy zdolni uwzględniać interesy obu narodów i państw, przyznający im obu prawo do istnienia i rozwoju, znający i odwołujący się do kultury i historii szeroko pojętych. Porozumienie jest możliwe tylko wśród szanujących się ludzi. Zacietrzewieni, podstępni, obłudni, zapatrzeni w swoje interesy, nazywane przez nich misją, tacy tylko wywołują wojny. Każda decyzja i działanie w kontaktach międzynarodowych MUSI mieć na względzie SKUTKI, jakie przyniesie w przyszłości, czasem po dziesięcioleciach, stuleciach…W ogólnym bilansie liczy się wartość materialna i moralna. Cel -NIEPODLEGŁOŚĆ mogą osiągnąć tylko kompetentni i odpowiedzialni za Polskę przed narodem we współpracy z Polakami i innymi, zwłaszcza sąsiedzkimi narodami.

 15. Boydar said

  Z jednej strony, wpajanie przekonań, co podnosiłem w sąsiednim wątku, z drugiej PONEROLOGIA.

  Nawet leming w końcu powie z niecierpliwością – „pieeeerdy, idę na pyffko”

 16. Boydar said

  To było @ (9), przepraszam SZS

 17. markglogg said

  No cóż, podstawą tak zwanej „globalizacji” jest zdanie włożone w usta Jezusa z Nazaretu „i będzie jedna trzoda i jeden pasterz” (Jan 10; 16). To nowotestamentowe zdanie, włożone w usta Jezusa przez ewangelistę Jana circa 80 lat po tegoż Jezusa ukrzyżowaniu, jest prostym rozwinięciem zdania wziętego ze Starego Testamentu: „A mój sługa Dawid będzie królem nad nimi i wszyscy oni będą mieć jednego pasterza, i będą chodzić według moich sądowniczych rozstrzygnięć, i będą przestrzegać moich ustaw i wprowadzą je w czyn.” (Ez 37:24).

  I to co mamy w dzisiejszych polskich – a w istocie żydo-amerykańskich – mediach polskojęzycznych, to jest systematyczna praca „wychowawcza” nad tym, aby ten Staro-Nowotestamentowy program „globalizacji globu” został doprowadzony do końca.

  I o co tutaj się chrześcijanie awanturują? Ma przecież być jedna Zuniformizowana Ludzka Biomasa (w której „nie będzie już ani Żyda,ani Greka, ani mężczyzny ani kobiety”), czyli Ludzkość ma być w formie gender. A nad nią Jeden Pasterz (rodzaju jednak żydo-męskiego) Dawid (wraz ze swoją „familią”, zazwyczaj kojarzoną z Globalną Mafią.). I tyle.

 18. Boydar said

  Jezusa Pan do tego gówna nie mieszaj, bo język Panu … jak Marksowi.

 19. maurycy said

  Polskie antyrosyjskie harce ? Nie, wscieklizne polskiego oszalalego zydowstwa ! Ich bandycka buta daje o sobie znac jasno i wyraznie ! Pokazuje kim sa te smieci i kogo reprezentuja !Politycy lewicy ? To jedna zydowska zdegenerowana szajka ! Podzial jest adresowany tylko ku oglupieniu tubylcow , ze te z scierwa czyms sie roznia i kogos reprezentuja ! Te scierwa tylko reprezentuja swoje geszefty i swojego koszernego towarzystwa !

 20. Skoczek said

  Ad. 17

  Panie Gajowy,

  Ten Pan raz po raz przysrywa Chrześcijaństwu i Chrześcijanom, mieszając przy okazji ludziom w głowach swoimi przewrotnymi wpisami.

  Co Pan na to?

 21. Syriusz said

  Ja to bym zamknal ryje wszystkim lze mediom w jezyku polskim albo ustanowil nad nimi komisarzy-cenzorow.
  I wtedy nie byloby napuszczania jednych na drugich.
  Przecierz te rzytki maja we krwi sklocanie rodzin, nastepnie nacji i wywolywanie bratobojczych wojen. Oni z tego zyja i w ten sposob zdobywaja wladze nad ludami. Do jakiego domu nie wleza ze swoimi zafajdanymi buciorami tam sa swary i wojny.
  Jak teraz bedzie jakas wieksza rozroba to chyba bedzie ostatnia w ich nacji.

 22. Polityczny prozac said

  @1

  Atanazy.
  Napisal ze to nie tak samo jak z Serbia bo Serbowie nie krzywdzili Polakow.
  Bardzo szczerze ujete i swiadczy o mentalnosci roznych Polakow, ktorym nie potrzebne sa zadne powody do nienawisci. Mozemy napadac na innych co nas nigdy nie krzywdzili. Powod jakis sie moze znajdzie: np. obrona muzulmanow.
  Dlatego popieralismy powstanie panstwa muzulmanskiego w Kosowie. Popieramy tez prawo zyda Kolomojskiego do zajecia chrzescijanskiego Krymu i zbombardowania calego polwyspu lacznie z mieszkancami. Bardziej nas interesuje Krym niz Lwow.
  Niestety, te gleboko zakorzenione niecheci do Rosjan maja to do siebie, ze mamy bardzo plytko zakorzenione niecheci do Niemcow, banderowcow, Szwedow, czy tzw. Zachodu.
  Tak jak nas wyciulali Anglicy w czasie wojny a Amerykanie po wojnie nie tylko w Jalcie, i przy Okraglym Stole to juz nawet Radek szczerze i przy wodce nie wydzierzyl i palnal cos o niewolnictwie seksualnym zalzawionej cioty wdziecznej ze ja w ogole ktos jeszcze chce wykorzystywac . Takiego ponizenia jakiego doznajemy od Zachodu, ktorego wlasna piersia bronilismy przed Turkami, Mongolami, Germanami malo ktore panstwo doswiadczylo.
  No to nam bylo jeszcze malo i pojechalismy do Mali krasc Tuaregom zloto dla Francuzow, ktorzy winni sa zloto Niemiaszkom.
  Dla chwaly zgola nie molojeckej ale dla paru groszy i wielkich obietnic kontraktow pomagalismy mordowac ludnosc cywilna w Iraku i Libii.
  Psinco nam z tego przyszlo. Ale kosztowalo i kosztuje drogo.
  Teraz polscy najemnicy pomagaja banderowcom mordowac kobiety i dzieci w DOniecku, ktore tez nam nigdy zadnej krzywdy nie wyrzadzily.
  Za wiezienia CIA na polskiej ziemi przyjdzie nam jeszcze zdrowo zaplacic; ale ktos zainkasowal 15 mln dolarow. Placimy tez nie wiadomo za co rozne odszkodowania roznym oszustom. Te odszkodowania naleza sie przede wszystkim Polakom.
  Kosztem naszych dzieci i przyszlych pokolen zadluzylismy Polske na wieki i pozwolilismy przefrymarczyc kraj za bezcen.
  Stawiamy pomniki niszczycielom polskiego narodu. Wygrazamy piescia Putinowi i udajemy gierojow. Za pyskowanie na Putina nie wywalaja z roboty i nie zmuszaja do samobojstwa.
  I zamiast rachunku sumienia – probujemy to sumienie zagluszyc i zalatac Putinem. Zeby jeszcze bardziej zglupiec to powolujemy sie na wyrwane z historii kartki.
  Nienawisc do Moskwy zacmila nam polska racje stanu. Nacpalismy sie politycznego prozaku.

 23. Joannus said

  Ad 17
  Niby to egzegeta, tylko głowa nie ta, usiłująca podważać sens i prawdziwość słów Pana Jezusa i św Jana Ewangelisty

 24. Lily said

  Co za hipokryzja,szkoda,ze predzej nie wsadzono innych,tam gdzie ich miejsce. Nie bylo by tyle, wymordowanych niewinnych ludzi. Lucyfer,od swoich wyznawcow,domaga sie coraz wiecej i wiecej krwawych ofiar.

 25. Kronikarz said

  Mogło się wydawać, że internet ukruci kłamstwom, ale gdzież tam!

 26. Griszka said

  Lisowi, tej cichodajce Tuska, zrobili dobrzy ludzie nawet lepszą okładkę. Nie polecam oglądania jej co bardziej pruderyjnym osobom.

 27. Romank said

  CO tam…pozwolcie podsywaczom srywac…bo to maja w naturze,,,patrzcie tylko pod nogi:-)))
  Idzcie do archiwum i wezcie prase tzw ” polska” z roku w 38 i 39…i analogia narzuci sie wam sama..
  I wtedy zaplacili za to ci , ktorych nawet na te gazety nie bylo stac….i dzis bedzie to samo.

  Atanazy… taki przyklad

  W Serbii , Serbowie zlapali polskich oficerow kontyngentnikow EU. trzech- dwoch podpulkownikow i jeden major,,,.i przykuli ich na kolanach do wychodka..siedzieli tak w sloneczku. z bardzo glupimi minami, fotografowani przez dziennikarzy z calego swiata….obejmujac wianuszkiem kibel,…kibel smierdzial, a Serby przelazac przez nich zalatwiajac swoje potrzeby okladali ich epitetami…
  – Branko ipak Slavenie….
  _ CO ne možete vidjeti iz ovog parhate sukisyny jebeno:-)))).Kurwysyniw mogao ubiti ih, ali nei nismo sigurni hoće li ili ne Poljak koji jesi .

  Ogladajac to wtedy dotarlo do mnie z przerazliwa pewnoscia, na czym polega polskie – „stanie za Zachodem::-)))))

 28. Brat Dioskur said

  Zbanowany tymczasem Ad3 napisal ,ze nalezymy do Zachodu.Nie wyjasnil w jakim znaczeniu… ,geograficznym czy kulturowym? W rzeczywistosci jestesmy nazatami Cywilizacji Lacinskiej ,ktora na Zachodzie jest juz martwa.Dzisiejszy Zachod jest zdegenerowanym tworem ,ktoremu trudno przypisac jakakolwiek forme kultury a ,ktory mozna uzdrowic jedynie przy pomocy radykalnych metod do jakich nalezy wyciecie chorych komorek rakowych ….. i to w znaczeniu doslownym!.Jedynym panstwem ,ktore dysponuje do tego celu wystarczajacymi srodkami jest Rosja . I juz kiedys pisalem ,ze jezeli planowana w latach 70′ przez Sowietow inwazja Zachodu skonczylaby sie kleska cywilizacyjna to dzisiaj interwencja Rosji na zachodzie Europy uratowalaby resztki kulturalnego spadku po Grekach i Rzymianach jakie gdzieniegdzie w Europie jeszcze slabo sie tla , ba ,nawet w „postepowej ” Holandii!. Wobec zagrozenia przez zbrodnicze odlamy Islamu Holendrzy juz nieraz wypowiadali sie w Internecie ,ze ratunek tylko moze przyniesc Putin!W swoim liscie do dziennika De Telegraaf jeden z czytelnikow miazdzy doslownie postawe NATO i Zachodu wobec bezmiaru zbrodni dokonywanych przez ISIS i konczy swoj list slowami ,ze jedynym politykiem ,ktory bylby w stanie rozwiazac ten problem jest Putin.Bylem niebywale zdziwiony ,kiedy wczoraj prowadzacy dyskusje w hol. TV o rzetelnosci przekazow prasowych zarowno zachodnich jak i rosyjskich spuentowal przypuszczeniem ,ze byc moze Rosjanie koloryzuja nieco ,ale i zachodnie media nie sa bez grzechu!W polskiej TV rzecz nie do pomyslenia!Tam leci wszystko na jedno kopyto ,no chyba ,ze dopuszcza do glosu Korwina ,ale ten juz dostal szlaban!

 29. Marucha said

  Re 17:
  Interpretuje Pan Pismo Święte, jak Falandysz polskie prawo.

  Re 20:
  Cenię p. Głogoczowskiego za wiedzę.
  Modlę się, aby ten inteligentny człowiek się nawrócił, bo na temat religii głupstwa gada i jest zadeklarowanym antyklerykałem.

 30. Kazek said

  Aby zmienić nastawienie szeroko rozumianych Polaków trzeba by napisać historię na nowo pisząc prawdę a nie propagandę.
  Mackiewicz pisał ,że prawda jest najlepszą propagandą ale są trudności w jej głoszeniu.
  Nie ma w Polsce rozróżnienia między Rosją carską , Bolszewią, ZSRR, i współczesną Rosją. Książki typu :”Od białego do czerwonego caratu ”
  nadają ton w historiografii.
  Nikt już nie docieka jakiej narodowości byli naziści ale fałszywie twierdzi się ,że bolszewicy to oczywiście w 100 procentach Rosjanie .
  Samo przekazanie prawdy o Rewolucji bolszewickiej to byłby wstrząs dla Polski i reszty świata,
  Taki Piłsudski darzony kultem jak święci Pańscy to podobnie jak Lenin przywieziony do Polski agent Niemiecki. Znamienna jest jego rola w uratowaniu władzy bolszewickiej.
  Nastawienie do Rosji się nie zmieni bo kto miałby uświadomić Polaków skoro nawet Kościół trąbi w tą samą tutkę.

 31. revers said

  na zlosc newweekowi

 32. Filo said

  27
  Roman
  Sorrrrrry
  To nie Serbowie!
  Bo to nie serbski jezyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To chorwacki!!!
  Uwazaja co i kogo cytujesz!

 33. Filo said

  28
  Dlaczego nalezymy do Zachodu?
  A nie do siebie??
  Czy musimy do kogo nalezec?

 34. jowram said

  Jutro święto zawsze wywieszałem dwie flagi, a teraz mocno się zastanawiam którą wywiesić?

 35. delagardie said

  O co chodzi? Polskie media są w większości niemieckie jak np newsweek, onet, fakt, dziennik.pl. A to media pozwalają partiom politycznym zaistnieć. Więc nie ma w obecnym stanie rzeczy winy Polaków. Cóż my jesteśmy tego stanu rzeczy winni?

 36. Romank said

  FIlo,,ten co z nimi gadal zna jako tako horvacki… jezyki niewiele sie roznia i w wielu rejonach mowia ta gwara.. W Serbii mowia zdziebelko inaczej i pisza..ale nie bylo zadnego problemu, jak sie mowilo po hrvatcku ,zeby ktos powiedzial ,ze nie rozumie,…jeszcze- jak wiedzili, ze Polak…sami gadali,..
  Tak samo- jak ktos z Podkarpacia przechodzil na gware podkarpacka natychmiast go rozumieli wszyscy…:-_)_) To cos jak w okolicy Stanislawowa..pardon Ivano Frankiwska,,,

 37. aa said

  Wytlumaczenie tego jest proste P olacy uwazaja sie za EUropejczykow a wrzeczywistosci to banda niedouczonych kretynow belkoczacych w jakims trudno zrozumialym dialekcie rozwalajacych sie w zdezylowanych niemieckich gratach. Jedyna mysl w ich lbach to forsa zarcie i dupa
  Ci pseudo polscy scierwo pismaki to tylko ich odbicie dlatego lepiej dac sobie spokoj z tym i po prostu nie sluchac i nie czytac tego jest p MARUCHA BLOGI NA WOLNEJ POLSCE ITD WYSTARCZY A ONI NIECH SIE PIENIA Z TA SWOJA GLUPOTA NA ZDROWIE JAK POWIEDZIAL PREZYDENT PUTIN

 38. Ex said

  >I jak to się dzieje, że w narodzie, który ponoć przez wieki słynął z nonkonformizmu i buntowniczej natury – tyle służalstwa, owczego pędu, panicznego strachu przez wypowiedzeniem tego, co się myśli?

  Może tak, że oni nie mają nic wspólnego z narodem o którym pan myśli?

 39. Ex said

  >Politycy lewicy, którzy jeszcze parę lat temu byli rozważni i ostrożni – teraz przebili w rusofobii i obrzydliwiej ukrainofilii solidaruchów – co i jakim językiem wygadywał Włodzimierz Cimoszewicz, a także Aleksander Kwaśniewski, Marek Siwiec czy Ryszard Kalisz budziło jedynie zażenowanie.

  Po prostu inny etap i inna jego mądrość enduchu.

 40. Ex said

  >I nagle, kiedy Putin – czego należało się spodziewać – uderzył w polski export jabłek i warzyw – zagotowało się.

  Ja np się tego nie spodziewałem, bo to jest działanie kompletnie bezsensowne:

  1. Każdy kij ma dwa końce – mówił to osobiście sam Putin jak USA zaczęły mówić o sankcjach,
  2. Nie dotykają winnych, tylko całkowicie niewinnych,
  3. Wpisują się w propagowany przez propagandę obraz wrogiej Rosji,
  4. Blokowanie handlu owocami jako sankcja polityczna to kuriozum, tym bardziej wobec państwa które są jedynie przedmiotami a nie podmiotami międzynarodowej polityki i id jej prawdziwych dysponentów tylko cierpią: jak Grecja czy Polska,
  5. Owoce i warzywa będą docierały tam mimo sankcji, tyle że przez pośredników, którym ten stan rzeczy jest bardzo na rękę.
  6. Co z sankcjami wobec Berlina,Londynu czy Waszyngtonu?

 41. Romank said

  http://www.defence24.pl/analiza_putin-nagradza-orbana-za-wiernosc

 42. JO said

  ad.40. Shel z hukiem wylecial z Rynku Rosyjskiego surowcowego juz dawno – to o Anglii
  Zydzi – Syjonisci albo w wiezieniu albo ewakuowali sie do Izraela albo do USA z Zyciem ale bez Kasy….
  Syria dostala wsparcie od Rosjan i Wygrywa na pohybel Izraelowi i syjonistom z Anglii i USA
  Chiny wspolpracuja z Rosja a nie z USA…Anglia…Izraelem

  itd, itd itd….

 43. Marucha said

  Re 40:
  Bzdury.
  Po reakcji Unii Europejskiej i USA widać, jak bardzo ich uderzyły rosyjskie sankcje.

 44. Ex said

  @42 Może, a w ogóle to dlaczego Rosja te sankcje wprowadziła?

  To, że jacyś polskojęzyczni politycy czy dziennikarze coś tam mówią i piszą, to chyba nie powód, tym bardziej w kraju takim jak Rosja, gdzie bardzo ceni się wolność słowa i swobodę wypowiedzi zwłaszcza polityków.

  Rosja odpowiedziała sankcjami na SANKCJE, a nie na gadaninę dziennikarzy czy polityków.
  Coś mi się Pan przestaje podobać.
  Admin

 45. Ex said

  @44 Jakie sankcje wobec Rosji wprowadziła Polska na które odpowiedzią jest blokada warzyw i owoców?

  No to odpowiem na idiotyczne pytanie: Polska stała w pierwszym szeregu krzykaczy domagających się sankcji dla Rosji, zajmując najtwardsze antyrosyjskie stanowisko w UE. Polska jest regionem Unii Europejskiej, a więc odpowiedzialność spada i na nią.
  Inne: skasowano obchody Roku Kultury Rosyskiej (sic!).
  Dalsze tego typu pytania proszę zadawać w gazeta.pl
  Admin

 46. u said

  Ja tam mysle, ze Putin ma wszystkich „niezaleznych” trepopolitykow i oblakanych – przytakiwaczy, w DUPIE. Takie karykatury tak wysoko nie podskocza. One sa na tyle moze madre i zdaja sobie sprawe z dystansu jaki dzieli Putina i trepy, totymbardziej ujadaja, bo gul w gardziel im ropycha. Putin to firma, logo bezcenne, a reszta to szczekaczki.

 47. Marucha said

  Re 46:
  Niestety, nie może mieć w d… NATO, bandyckiej organizacji dowodzonej przez psychopatów. Ale czas, jak mi się wydaje, pracuje na jego korzyść. Niech żyje jak najdłużej i nie lata samolotami.

 48. Marucha said

  Ad 45:
  Jeszcze mała uwaga do Ex (Xe): pańskie pytania nie są „niewygodne”. Są dowodem głupoty albo pracy na zlecenie.

 49. Boydar said

  Putin to firma

  tak właśnie (za U-46), firma, a nie atrapa; używajmy luster, nie mieczy (za Szewczykiem)

 50. slowianin said

  ….jak tak dalej pójdzie to…wkrótce w podręcznikach histori będzie sie pisać że to Rosjanie rozpętali drugą wojnę światową – goje wszystko strawią

 51. delagardie said

  Re: 37 Tak w zachodniej Europie to sami genteleni, a spójrzmy na Rosję po wygranej przez czerwonych rewolucji październikowej, kto rządził? I może z tego powodu rze rządzili czerwoni to wszyscy Rosjanie to bolszewicy? W Polsce obecnie rządzi Usrael za pomocą quasi demokracji i władzy łatwo nie odda i co za to odpowiedzialni są wszyscy Polacy?

 52. Brat Dioskur said

  ad44@EX
  „Może, a w ogóle to dlaczego Rosja te sankcje wprowadziła?”

  Ha…jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.Ot co….

 53. hulsz said

  ad.1 kurwa ale belkot przeciez to USA wydaje na zbrojenia wiecej niz wszystkie panstwa swiata razem wziete ale to widze Panu nie przeszkadza

 54. Griszka said

  W ogóle nie rozumiem gadki:
  „To, że jacyś polskojęzyczni politycy czy dziennikarze coś tam mówią i piszą, to chyba nie powód”.
  Przecież wspomniane parchy mają w Polsce, ku naszemu nieszczęściu, realną władzę. A przynajmniej jej zewnętrzne znamiona. Ich działania odbijają się na wszystkich Polakach.

 55. JO said

  ad.1. Panie Anastazy, nie przeczytalem wczesniej Pana Wpisu.

  Co do Rozbiorow, to Fakty mowia calkiem co innego. Rozbiorow NIE bylo a propagansa Zydo-Masonska o Rozbiorach. To samo dotyczy „krzywdzenia” Polakow. Tak krzywdzono Polakow I Polske, ze Cesarstwo Rosyjskie „Wyprodukowalo” Hymn ” Boze Cos Polske” I do Konca Rosji na Herbie Cesarstwa Polski Herb Istnial jako Symbol I Panstwa I Narodu.

 56. Filo said

  36
  Roman
  Ja bardzo dobrze znam serbski. Serbski nie jest ‚jekavski’. Chorwacki natychmiast mozna rozpoznac. Ja znam tez chorwacki ale nie mowie po chorwacku. Nie da sie.
  Moze rdzenni Serbowie moga nasladowac chorwacki ale zaraz sie wsypia. To nie jest to samo co gwara!!! To jest osobny jezyk choc bardzo podobny.
  Zrozumienie Serba przez Chorwata nie ma tu wielkiego znaczenia. Wazne ze od razu wiadomo kto jest jakiej narodowosci a w przypadku Serbow i Chorwatow jest to teraz po rzezni na Balkanach szalenie wazne. Kiedys bylo tylko wazne.
  Dlatego z cytowanego przez pana tekstu WIADOMO od razu ze to nie mogli byc Serbowie.
  I o to mi sie rozchodzi.

 57. revers said

  Banderowskich lwowiaków posiekano

  a w żydomediach cały czas na okrgło że to separatysci ostrzeliwują Ługańsk, Donieck wielkie skupiska ludzkie, a banderowcy do wyzwolicielie.

  Gdy separatysci niszcza baterie poroszenki

  zastanawijąca jest naczelna rola jedynego źródła informacji oraz rola wielkiego Wodza Ukrainy i Polski Poroszenki, skoro łżemedia polskojęzyczne tak służebnie szczekają co im Pan Siczy z Buława z Kijewa Powie.

  oraz nic o tym że w Ferguson/Usrael trwa prawie że 5 dniowa wojna domowa.

 58. Re: 57 Revers.
  W St Luis na razie jest sredniej wielkosci „zadyma” po zamordowania bezbronnego 18 letniego murzyna przez policjanta, ktory w zasadzie jest bezkarny i ten fakt doprowadzil do tej prowokacji ze strony przebranego zolnierza za policjanta… Ot taki zydowski test na murzynska cierpliwosc i wyrozumialosc. Jak to sie moze skonczyc i czy wogole sie skonczy?… Trudno powiedziec, bo cala zydowska afera (i nie tylko ta jedna) dosc szybko oblatuje siec Internetu. Czy bedzie wojna czy stan wojenny?…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 59. KAZIMIERA said

  @49
  Witam Pana, Boydar
  zgadzam się z Panem – Putin to firma i religijny bardzo. Wyspowiadał się u popa, a że „swój” chłop z niego……….Komunikatywny jest bardzo – wbrew pozorom, ludzie mu ufają, prezenty dają, zwierzają się, chociaż miał odmienny interes- i lustro przystawi wrogowi
  pozdrawiam
  Kazia

 60. Filo said

  58
  Panie Jasku
  Nie wiem jakiej wielkosci jest zadyma w Fergusonie ale po tym co opowiadali amerykanskie kowboje polityczne o demonstracjach na majdanie za Janukowicza to jest w tym Fergusonie jawne kurestwo.
  Niechby teraz ta zezowata sciera z majdana Victoria Nuland sprobowala rozdawac ciastka amerykanskim demonstrantom a John McCain powtorzyl w Fergusonie to co pier… na majdanie, cytuje:
  „Ja z wami!
  Ameryka z wami!”

  Ladnie krytykowac bezbronnych Berkutow.
  Ale tylko amerykanski policjant strzelajac do bezbronnego mlodego murzyna moze bezkarnie wrzeszczec: Fucking animal!

  Dla mnie to nie jest ‚sredniej wielkosci zadyma’.

 61. Re: 60 Filo.
  Bardziej koncetrowalbym swoja uwage na farmerow, ktorych „federalni” probowali przegonic z pastwisk. Oni sa naprawde w…wieni i dosc powaznie (bez rozglosu) skupiaja sie na konkretnych „dzialaniach” odwrotnie do krzykliwych murzynow ktorym sie „paznokcie” lamia przy niechcianej pracy..i ida na bezrobocie…
  Generalnie, problemy bialych i czarnych rosna wprost proporcjonalnie do posuniec policji i federalnych urzednikow i byc moze sily bialych i czarnych moga sie „zazebic” i byc skierowane we wlasciwym kierunku. W kierunku „bialego knesetu”…w Waszyngtonie…z „czarnym wsadem”…
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 62. Boydar said

  @ Pani Kazimiera

  Pojęcie „bardzo religijny” ma u mnie negatywną konotację, „kto leży pod figurą …”. Ja nie chcę, żeby On był „bardzo religijny’, ja chcę żeby wiedział i czuł, które Jego działania podobają się Bogu a które nie. I żeby pokazywał ludziom, jak postępując politycznie, ekonomicznie, etc. nie obrażać Stwórcy. Bardzo religijny ma być Papież, prymas, biskup, w końcu ksiądz. Bo na nich patrzymy głównie pod kątem „religii”. Długo by pisać. Pozdrawiam również.

 63. Filo said

  61
  Jasiek z Toronto
  Panie Jasku, czy pan sie zastanawia co pan pisze???

  Na majdanie nie bylo murzynow. W Doniecku tez nie ma.
  Jest prawo w kazdym kraju, ze policja nie ma wladzy wykonawczej. Koniec. Kropka!
  Tymczasem policja w USA strzela nie tylko do murzynow co im sie paznokcie lamia. Strzela do bezbronnych starych ludzi, do matek z dziecmi i do zwierzat domowych. Strzelaja do psow-przewodnikow dla niewidomych ludzi.
  Manicure murzyna nie jest zadnym pretekstem do lamania prawa.

  Chory czlowiek w kajdankach nie stanowi zagrozenia dla policji:
  http://www.intellihub.com/ambulance-workers-blow-whistle-cops-beat-shackled-mentally-ill-man/

  Policjant zmusza pijanego do prowadzenia auta po czym go morduje:
  http://www.intellihub.com/cop-forces-drunk-man-move-car-man-bumps-cars-cop-shot-dead/

  Policja morduje 73 letnia kobiete zupelnie bez powodu
  http://nwo-patriot-link-news.blogspot.com.au/2014/07/73-year-old-grandmother-mauled-and.html

  Policja udusila niewinnego mezczyzne
  http://www.ancreport.com/kops/kops-choke-innocent-father-to-death/

  Policja zastrzelila 16 latka i pieciu innych w Chicago
  http://wakeupfromyourslumber.com/news/boy-16-among-five-people-shot-chicago-police-over-36-hours

  Policja zamordowala 4 ludzi a potem ich jeszcze okradla

  Lista jest bardzo dluga,
  A na zabijanie ludzi bezbronnych nie ma zadnego usprawiedliwienia i GOWNO to police obchodzi czy ktos jest pracowity czy leniwy. Za to nie sie strzela do ludzi.

  PS
  do farmerow policja nie strzela bo farmerzy maja bron!!!!!
  I na uzbrojonych ludziach nie bede sie koncentrowac na pana zyczenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: