Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

  • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


    Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
    Antoni Słonimski, poeta żydowski

    Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
    Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

    Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
    Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
    Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
    Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
  • Kategorie

  • Archiwum artykułów

  • Kanały RSS na FeedBucket

    Artykuły
    Komentarze
    Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

  • Wyszukiwarka artykułów

  • Najnowsze komentarze

    Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
    Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
    Boydar o Wolne tematy (48 – …
    Boydar o Wolne tematy (48 – …
    Boydar o Wolne tematy (48 – …
    Gość o Tożsamość Ukrainy
    Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
    Boydar o Wolne tematy (48 – …
    NC o Tożsamość Ukrainy
    ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
    ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
    ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
    Marcin o Wolne tematy (48 – …
    I*** o Upały i irracjonalizm z b…
    I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  • Najnowsze artykuły

  • Najpopularniejsze wpisy

  • Wprowadź swój adres email

    Dołącz do 616 obserwujących.

Powstrzymać państwowe odbieranie dzieci!

Posted by Marucha w dniu 2014-08-14 (Czwartek)

Na mocy kontrowersyjnej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, odbiera się rodzicom coraz więcej dzieci. Politycy – mimo wcześniejszych dekalaracji – zwlekają ze skierowaniem wniosku o kontrolę konstytucyjności tej ustawy. Korzystając ze strony protestuj.pl wyślij petycję w tej sprawie do przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS.

W okresie od 1 sierpnia 2010 roku do końca 2011 roku na podstawie zapisów ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie odebrano aż 588 dzieci. W 2013 roku było to już 627 dzieci!

Prawnicy Instytutu Ordo Iuris z własnej inicjatywy już wiosną br. przygotowali wniosek o kontrolę konstytucyjności tej ustawy, który do Trybunału Konstytucyjnego obiecała skierować grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, politycy zwlekają od miesięcy ze spełnieniem obietnicy. Petycja ma im uzmysłowić, że społeczeństwo oczekuje od nich niezwłocznych działań w tej sprawie. Każdego dnia decyzjami urzędników kilkoro dzieci jest w Polsce odbieranych rodzicom.

Apelujemy o podpisywanie zamieszczonego listu, dzięki czemu trafi on drogą emailową do biura posła Mariusza Błaszczaka – przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS; kopia apelu trafi do Jarosława Kaczyńskiego.

List można wysłać korzystając ze strony protestuj.pl.

http://www.pch24.pl

Komentarzy 13 do “Powstrzymać państwowe odbieranie dzieci!”

  1. biscoter said

    Już mnie dre wysyłać petycję do jakiegoś żyda, który na nią ledwie rzuci okiem, wyśmieje głupich gojów i wrzuci do kominka, przy którym będzie się grzał w szabas ze swoją Salcią.

  2. AlexSailor said

    „Korzystając ze strony protestuj.pl wyślij petycję w tej sprawie do przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS.”

    Proponuję wysłać petycję również do przewodniczących klubów PO, SLD i paligłupów.
    Przypomnę, że ustawę odbierającą dzieci przygotowywała dzisiejsza minister dwojga nazwisk KR pracująca w kancelarii prezydenta LK.
    Również kluby PO i SLD, a nawet paligłupy zabiegają o głosy.
    Nie ważne kto zmieni zbrodnicze prawo, ważne żeby zmienił.
    Stawianie tylko na PIS jest w tej sytuacji mało poważne, jako bezalternatywne, a posłowie SLD (próg wyborczy) i PO (odstawienie od koryta) mogą być czulsi na głos społeczeństwa i zdrowy rozsądek niż pewni żerowiska po następnych wyborach PISmeni.

  3. AlexSailor said

    Ad. 1
    To ni tak działa.
    Oni (rządzący, nie żydzi, bo to jest dezinformacja) nie mogą sobie na wszystko pozwolić, bo nie da się płynąć pod prąd długo.
    Owszem, mogą przez jakiś czas działać wbrew ludziom, lub dłuższy czas w jakiejś sprawie.
    Ale nie ciągle i nie we wszystkim.
    Dla nich jest to sygnał – aktywna (zagrażająca ich dostępowi do koryta) grupa ludzi będzie działać dla realizacji swoich celów (polityka) z oderwaniem ich od żerowiska przy okazji.
    Po co się więc narażać, jeśli np kilka milionów ludzi popiera aktywistów tej grupy.

    Proszę zauważyć, że w Polsce jakoś dziwnie po przegranym głosowaniu, czy przyjęciu czegoś (np. TL) sprawa przestaje istnieć.
    Po przyjęciu zbrodniczej ustawy o nacjonalizacji dzieci i zakazie ich wychowywania przez rodziców z obowiązkiem żywienia i przechowywania, sprawa przestała istnieć.
    Gdyby dalej ludzie działali i to intensywnie, to ustawę by zmieniono, a przynajmniej złagodzono.
    I tak jest ze wszystkim.

  4. Zbyszko said

    Najpierw niszczenie rodzin, deprawacja, emigracja, itd, itp, potem zabieranie dzieci. Jak to wszystko logicznie układa się w to systemowe niszczenie Polaków w ich właśnym Kraju, by zrobic miejsce dla innych…
    Nie ulega wątpliwości, że ta ustawa jest narzędziem, cześcią tego systemu niszczenia Polaków.

  5. Anna said

    Dzieci zabierają nie tylko przy przemocy, ale w przypadku coraz częściej występującej zwyczajnej nędzy! To jest hipokryzja państwa i szczyt nadużywania władzy. Pieniądze przeznaczone na rodziny zastępcze dane rodzicom naturalnym uratowały by rodzinę. Tak działa pomoc socjalna w tym państwie!

  6. Plausi said

    Janczarzy

    To państwo o przestępczej charaterystyce usiłuje w ten sposób stworzyć sobie bazę przyszłych janczarów. Nie jest to żadne odkrycie III Rzeczy… , na podobnej zasadzie funkcjonowała III Rzesza, przy czym na janczarów brano jak wiemy dzieci polskie.

    Wielu w Polsce traktuje państwo jako organ nie obciążony, działający w ramach prawa, już przypadek Amber Gold dowiódł, że to prawo jest dostosowywane, AGold działała wg. prawa zatwierdzonego świeżo przez parlament, do potrzeb organizacji przestępczych i AG nie jest żadnym wyjątkiem. Weźmy choćby ustawy zatwierdzone przez bandy w sejmie i senacie pozwalające na fracking gazu, wg. danych z USA, gdzie podobne zbrodnicze ustawy zostały zatwierdzone przez bandy z Kongresu jeszcze w czasach zbrodniczej grupy GWBush-Cheney-Halliburton, jest fracking nierzadko zorganizowaną metododą zatruwania środowiska i tam mieszkającej ludności i produktów żywnościowych, patrz youtube( „”GASLAND Trailer 2010″ & Josh Fox” min. 2:20), donosi się o palnej wodzie pitnej i ogromnym stężeniu trucizn w wodach gruntowych na terenach frackingu.

    Od lat zwracamy uwagę na to, że Polską zarządzają organizacje przestępcze, których organy nazywane są „partiami politycznymi”, sejmem, senatem, rządem, czy nie bez racji nazywane przez Michalkiewicza służbami specjalnymi. Dodajmy, że także chluba Polaków „S” nie była i nie jest niczym innym. Jak długo aktywni uczestnicy „S” nie pojmują, że banda Kuronia-Geremka sprzedała im „kolumnę Zygmunta”, nie posuniemy się ani krok do przodu w zwalczaniu PPZ.

    Dodajmy, że tzw. wybory demokratyczne nie oznaczają niczego innego, jak zatwierdzenie „prawa” PPZ do dalszej grabieży.

    Czytelnikowi może się w tym miejscu wydawać, ci psychopaci Plausi to naprawdę przesadzają, to otwórz oczy i spójrz nia przypadki samobójstw i mordów, na „zegar długu publicznego”, na ustawodawstwo a la „fracking” i AGold, na gangsteryzm i.t.d. , jest daleko gorzej. I nie myśl czytelniku, że w innych krajach UE jest dużo lepiej, byłoby lepiej, to nigdy nie doszło by do tego, że jakiś Berlusconi lata uprawia swoją „bunga-bunga” demokrati, a spójrz do Francji, gdzie prezydent Sarkozy został zatrzymany pod zarzutem przestępstwa, można mnożyć przykłady.

    A jeśli ci to nie wystarczy, czytelniku, to spróbuj na cytowanym wyżej blogu poszukać „Juncker”, abyś w końcu pojął zasady funkcjonowania UE, Juncker przewodzi KE.

  7. Agaton said

    Jak to działa, na przykładzie Wiktora Osiatynskiego [żyd]
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_Osiaty%C5%84ski

    Zasiada min w Open Society Global Board [Soros] tam są podejmowane kluczowe decyzje ds prawa i prawnych precedensów
    http://www.opensocietyfoundations.org/about/boards/open-society-global-board

    Program Spraw Precedensowych
    przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_Spraw_Precedensowych

    Do najważniejszych i najgłośniejszych spraw objętych Programem należą:
    – sprawa Bożeny Łopackiej przeciwko Biedronce – ochrona praw pracowniczych;
    – sprawa Alicji Tysiąc – wyrok Trybunału w Strasburgu kwestionujący polski mechanizm dochodzenia prawa do aborcji ze względów terapeutycznych;
    – sprawa Państwa Wojnarowskich – odpowiedzialność odszkodowawcza za tzw. złe urodzenie (wrongful birth),
    – sprawa Bączkowski przeciwko Polsce zakończona wyrokiem Trybunału w Strasburgu dotycząca zakazu Parady Równości w 2005.

  8. Brat Dioskur said

    Ostatnio byla w Polsce glosna sprawa pobicia niemowlecia przez wyrodnego ojca.Maluch bedzie juz inwalida do konca zycia! Okazalo sie ,ze dzieciak juz wczesniej byl hospitalizowany z podobnego powodu i jakos opieka spoleczna nie skladala wniosku o odebranie dziecka tym pseudorodzicom ,bo i matka nie jest bez winy.Dopiero teraz ,kiedy mleko sie wylalo ,sedzina wydala stosowny wyrok a do mamara powinny powedrowac tez urzedasy z opieki spolecznej.
    Usmialem sie serdecznie ,kiedy na kanale Kino Polska lecial stary polski film w ktorym zdenerwowany ojciec zwrocil sie do krnabrego syna slowami „zebym ci tylko lania tu nie sprawil”.H,ho….pomyslalem ,dzisiaj juz tylko za same slowa moglbys dostac wyrok….

  9. Boryna said

    Agentka Tuska Lipowicz powiedziała,że ustawa o przemocy ma tylko charakter edukacyjny. Jak teraz może spojrzeć w oczy ludziom to straszydło -wstrętne babsko?

  10. Filo said

    Pi**dolenie i przypadkowe rodzenie dzieci stalo sie panstwowym monopolem na tzw. hodowle niemowlat.
    Zamowilismy jamnika a poniewaz nie bylo – to poczekalismy az sie urodzi sznaucer.
    Wlasciwie tez czlonek rodziny.
    Zawsze to bezpiecznej: dziecko moga odebrac.
    Psa – NEVER! Cale miasto sie wkurwi i paru rajcow miejskich bedzie musialo zrezygnowac. Telewizja i Watykan sie zainteresuja.
    Dzieci nie podlegaja zadnej ochronie prawnej.

  11. JO said

    ad.10. Za to Dzieci Podlegaja Prawu….talmudycznemu……

  12. slowianin said

    dzieci są własnością państwa (w systemie totalitarnym to normalne)..więc oco chodzi?

  13. Boryna said

    Ustawa o przemocy sama w sobiemjest totalitarna przemocw wobce rodzin i dzieci.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: