Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Ameryka się jeszcze nie zmieniła

Posted by Marucha w dniu 2014-08-22 (Piątek)

Gwardziści na ulicach Ferguson, czyli co się dzieje w amerykańskim mieście.

Najpoważniejszy od lat konflikt na tle rasowym w USA wybuchł po zastrzeleniu czarnoskórego nastolatka przez białego policjanta. Gwałtowne rozruchy trwają już od ponad tygodnia.

– Stało się najgorsze. Nadzieje, modlitwy i pokojowe wiece wymieszały się z działaniami typowo kryminalnymi, które stanowią coraz większe zagrożenie dla naszego stanu i naszej wspólnoty – oświadczył gubernator Missouri Jay Nixon, gdy w nocy z niedzieli na poniedziałek dał rozkaz wymarszu na ulice miasteczka stanowej Gwardii Narodowej (to działająca w każdym stanie ochotnicza formacja wspierająca wojsko).

Jak stwierdził, tylko z jej pomocą uda się przeciwdziałać bandytyzmowi i rabowaniu sklepów – policja przestała sobie radzić z sytuacją, nie pomogło też wprowadzenie stanu wyjątkowego. Co więcej, swymi nieudolnymi działaniami mundurowi doprowadzili do eskalacji rozruchów, co ściągnęło na nich krytykę o dawno nienotowanej sile. Wszystko to składa się na najpoważniejszy od lat w USA konflikt na tle rasowym.

Szli środkiem ulicy, więc strzelił

Prowadząca do tego lawina zdarzeń ruszyła 9 sierpnia. W Ferguson, 22-tysięcznym miasteczku na przedmieściach St. Louis, 28-letni biały policjant Darren Wilson zastrzelił 18-letniego Michaela Browna, Afroamerykanina, który nie dość, że nie miał przy sobie żadnej broni, to jeszcze nigdy wcześniej nie był notowany przez policję.

Według wewnętrznego śledztwa, przeprowadzonego przez lokalną policję, Brown chciał wcześniej ukraść ze sklepu kilka paczek papierosów, ale po krótkiej szarpaninie z jego właścicielem pomysł porzucił i wraz z 22-letnim kompanem Dorianem Johnsonem postanowił pójść do domu swojej babci. Po drodze dostrzegł ich Wilson. Jak się później okazało, nic nie wiedział o próbie kradzieży. Tymczasem młodzi mężczyźni szli środkiem ulicy. Policjant kilkakrotnie wezwał ich do przejścia na chodnik, a gdy go nie posłuchali, wysiadł z radiowozu i po prostu kilkakrotnie wystrzelił w ich kierunku. Według rodziny zabitego chłopaka – jak na egzekucji. Postrzelony dwukrotnie w głowę Brown zmarł na miejscu. W sumie podczas sekcji w jego ciele znaleziono sześć kul.

Zarówno władze stanowe, jak i prokurator generalny USA Eric Holder kwestionują jednak obiektywność procedury śledczej, którą w tej sprawie przeprowadziła lokalna policja. Holder uważa, że funkcjonariusze nie byli wystarczająco obiektywni, dochodzenie trwało za wolno, a przede wszystkim długo nie ujawniano tożsamości mundurowego, który strzelał do nastolatka.

Nowe dochodzenie ma przeprowadzić FBI. Gubernator Nixon surowo skrytykował policję z Ferguson, twierdząc, że zachowuje się jak obsesyjna, paramilitarna organizacja. – To, że reakcja funkcjonariusza była najprawdopodobniej całkowicie bezzasadna, to jedno. To już wiemy. Teraz największym problemem jest nieprofesjonalne zachowanie kierownictwa lokalnej policji, które nie dość, że mataczyło w śledztwie, to teraz odpowiada bezzasadną siłą na trwające w mieście protesty – mówi POLITYCE Wayne Fisher z Rutgers University Police Institute z New Jersey.

Sprawa przestała mieć wyłącznie lokalny charakter, gdy policja zatrzymała kilku obserwujących wydarzenia dziennikarzy oraz radnego miejskiego Antonio Frencha relacjonującego to, co się dzieje, na Twitterze i Facebooku. Cierpliwość stracił wtedy prezydent Barack Obama. Gospodarz Białego Domu oświadczył, że w Missouri doszło do zamachu na pierwszą poprawkę do konstytucji gwarantującą wolność wypowiedzi. – Pod żadnym pretekstem nie wolno utrudniać ludziom prawa do wypowiedzi – powiedział Obama [Ha ha ha! Kto to mówi! – admin].

Gromy na policję posypały się z lewa i prawa. Wściekli mieszkańcy wyszli na ulice, a pokojowy protest szybko przerodził się w regularną bitwę z funkcjonariuszami, którzy do tłumienia zamieszek użyli wozów opancerzonych, a nawet długiej broni, co dodatkowo rozjuszyło uczestników zajść. – Im nie chodzi o to, by było bezpieczniej. Oni agresywnie walczą o utrzymanie politycznego status quo, w którym my jesteśmy dyskryminowani – powiedział BBC jeden z czarnoskórych protestujących.

Konserwatywny republikanin z Michigan Justin Amash napisał nawet na Twiterze, że miasteczko w Missouri zaczyna być strefą wojny i że winne temu są lokalne władze, które rozgrzewają konflikt, używając zupełnie niewłaściwych środków. Internauci dzielą się zdjęciami portretującymi brutalne zachowania policji. Jej symbolem stało się zdjęcie potraktowanego gazem łzawiącym ośmioletniego chłopca, które obiegło światowe media. O powadze sytuacji świadczy również to, że po raz pierwszy w historii swej działalności na terenie Stanów Zjednoczonych ekipę obserwatorów wysłała do Missouri Amnesty International.

Media szybko przypomniały, że aż 94 proc. zatrudnionych w lokalnej policji to biali, choć Afroamerykanie stanowią 64 proc. populacji Ferguson. Inne statystyki pokazują szerszy kontekst, w którym można doszukać się rasistowskiego podłoża konfliktu, w dodatku tlącego się od dłuższego czasu. Co drugi czarny mężczyzna w miasteczku był co najmniej raz aresztowany, podczas gdy wśród białych ta proporcja wynosi jeden do dwunastu [O czym to świadczy? – admin]. Etniczna większość jest też skromną mniejszością w radzie miejskiej i w zarządzie szkół publicznych. Afroamerykanie zarabiają średnio o 40 proc. mniej niż biali. Nie stać ich na kupno domu, więc przenoszą się do tanich, zdewastowanych osiedli, które coraz bardziej przypominają getto.

– To, co się dzieje w Ferguson, przypomina gehennę walki o naszą emancypację w latach 60. Nasze pokojowe, często milczące protesty były siłą niszczone przez rasistów z Południa. Jestem bardzo poruszona tym, jak jednak niewiele Ameryka się zmieniła przez ostatnich 50 lat – twierdzi Betty Jane Cleckley, emerytowana profesor nauk politycznych z Marshall University w Zachodniej Wirginii i weteranka jednego z ruchów walczących o prawa obywatelskie.

http://www.polityka.pl

Największą tragedią jest to, że Biali i Murzyni nie nadają się do tego, by żyć razem. „Antyrasistom” zwracam uwagę, że nie obarczam za to winą ani czarnych, ani białych – jesteśmy po prostu tak różni, że nie powinniśmy się mieszać w jednym społeczeństwie.
Admin

Komentarzy 68 do “Ameryka się jeszcze nie zmieniła”

 1. maniek said

  Już niedługo jak dolarek się zwali a lud odczuje potężne zubożenie.
  Zacznie się tam Ukraina x2 i niby oni się już na to przygotowali mają setki czy tysiące obozów ale i tak wszystkich nie pomieszczą.

 2. lopek said

  Artykuł jest napisany przez jakiegoś lewaka psychopatę i na dodatek wrogo nastawionego do cywilizacji białego człowieka. Co do policjanta – powinien dostać nagrodę za dbanie o porządek w mieście i tyle. W takich okolicznościach do białego też powinien strzelać – jednak to nie biały szedł środkiem ulicy i miał za nic polecenie policjanta.
  Kiedy zaistniał rasizm?
  Ano wtedy, kiedy une białą rasę uczynili swoimi niewolnikami.

 3. maniek said

  Ad 2
  Czarni może troszkę za bardzo fikają.

  Ale ty przebiłeś w głupocie wszystko co czytałem.
  Medal za morderstwo tylko dlatego że ktoś idzie środkiem drogi.
  Brawo!!!

 4. lopek said

  Re2:
  Jeżeli Pan raczy lewaczyć to proszę sobie lewaczyć do woli. Czy Pan jest tak ograniczony, że nie dostrzega napuszczania przez unych czarnych na białych? Ponadto ów murzyn 130 kg wagi i prawie dwa metry wzrostu szarżował na policjanta o czym une nie wspomną aby takiego jak Pan wprowadzać w lewacki kanał.

 5. Yah said

  Nie chce być złym prorokiem , ale to będzie jeszcze jeden pretekst to przykręcenia śruby ….. białym. Bambo się mści , bo nie dostał na południu dużo głosów.

 6. Agaton said

  //nie obarczam za to winą ani czarnych, ani białych – jesteśmy po prostu tak różni, że nie powinniśmy się mieszać w jednym społeczeństwie.
  Admin//

  Odrobina historii:
  NAACP (Krajowe Stowarzyszenie Postępu Ludzi Kolorowych) — organizacja założona 12 lutego 1909 roku na bazie Ruchu Niagara.)
  Jedynym czarnym [mulatem] w gronie założycieli (wszyscy to marksiści) był W.E.B. Dubois, pozostali to żydzi.
  np. liderem był Kivie Kaplan
  http://en.wikipedia.org/wiki/Kivie_Kaplan
  Pierwszym prezydentem był Arthur Spingarn
  http://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_B._Spingarn
  potem jego brat Noel
  NAACP Legal Defense Fund kierował żyd Jack Greenberg
  http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Greenberg_%28lawyer%29
  Martin Luther King Jr był pod przemożnym wpływem żyda, komunisty Stanleya Levinsona, który prawdopodobnie napisał „I Have a Dream”
  http://en.wikipedia.org/wiki/Stanley_Levison

 7. Luxeuro said

  „Największą tragedią jest to, że Biali i Murzyni nie nadają się do tego, by żyć razem. „Antyrasistom” zwracam uwagę, że nie obarczam za to winą ani czarnych, ani białych – jesteśmy po prostu tak różni, że nie powinniśmy się mieszać w jednym społeczeństwie.
  Admin”
  Zgadzam się. Te mieszanie ma swoje granice.

  W ludzkich wspólnotach zawsze będzie „gra” kto kogo będzie dominował. Czy to rodzina czy to kraj, tak już funkcjonujemy. Wydaje mi się że różnice rasowe potęgują „napięcie dominacji” co później jest tłumaczone że to wina różnic rasowych. To samo dotyczy religijne różnice.

 8. Nemo said

  @4 Lopek.

  „Ponadto ów murzyn 130 kg wagi i prawie dwa metry wzrostu szarżował na policjanta …)

  Być może panie Lopek ale ten gliniarz i tak przegiął- mógł napastnikowi strzelić np. w nogę i po sprawie a nie od razu nafaszerować ołowiem.

  @Artykuł.

  „Media szybko przypomniały, że aż 94 proc. zatrudnionych w lokalnej policji to biali, choć Afroamerykanie stanowią 64 proc. populacji Ferguson.”
  „Etniczna większość jest też skromną mniejszością w radzie miejskiej i w zarządzie szkół publicznych. Afroamerykanie zarabiają średnio o 40 proc. mniej niż biali.”

  Widać czarno na białym kto tu jest żywicielem a kto pasożytem. Pracować im się nie chce i uczyć też nie. Trudno, żeby ktoś bez wykształcenia zarabiał tyle samo co ktoś po studiach. A żeby zostać policjantem to też trzeba najpierw skończyć szkołę policyjną. O czym ta mowa?

 9. maniek said

  Otóż to admin ,mieszania na siłę przyniosą efekt katastrofalny.

  Czarnych zaimportowało im tam żydostwo zło tej ziemi i teraz mają przesrane.

 10. Zerohero said

  Gliniarz przegiął, ale tekst jest i tak kupą lewackiego g. W temat wcisnęli „niższe o 40%” zarobki oraz „12 krotnie częstsze aresztowania”. Na uniwersytetach w USA daje się Negrom dodatkowe punkty tak by byli w stanie przebrnąć przez sito rekrutacyjne. Rozumiem, że właśnie pojawił się postulat aby Negry dostawały dodatek do płacy za samo bycie Negrem oraz żeby policja w 90% przypadkach ignorowała swoje obowiązki gdy Negr dokonuje przestępstwa. Bo przecież ż-lewakowi nie mieści się w głowie, że Murzyni zarabiają mniej bo mają gorsze kompetencje, a są aresztowani, bo zachowują się FATALNIE.

  K…wa jakoś żółci w świecie białych nie mają takich problemów! Ani biali w świecie żółtych!

  oczywiście w ramach „protestów” grabione są sklepy a agresja dotyka przypadkowych osób białego koloru skóry. Tak było w slynnych zamieszkach w Los Angeles w 1991 i słynnych zamieszkach w Detroit w 1967. Tu nie ma złych kontra dobrych. Dobrały się stada rozwydrzonych Murzyzów oraz USmańskie państwo policyjne Z Murzynami i tak się tam cackają. np. morderca OJ Simpson został ułaskawiony w obawie wybuchu „planety małp” na miarę 1991 albo 1967.

  PS. a mnie właśnie ciapaty zdemolował samochód. W pierwszym ułamku sekundy właśnie sobie pomyślałem, że fajnie gdyby tu jakaś policja takich odstrzeliwała.

 11. AlexSailor said

  Ad. @Lopek
  Stwierdzam, że pan nie jest absolutnie rasistą.
  A szerzy to, co pan napisał jest lewackie aż do bólu.

  Posługując się pańską logiką, to jeżeli za drobne wykroczenie polegające na nieposłuchaniu policjanta należy dokonać egzekucji na miejscu, w przypadku ciężkiego przestępstwa zatrzymania dziennikarzy i radnego oraz ich szykanowania, na dodatek działając w zorganizowanej zbrojnej grupie przestępczej, jaką w tym przypadku staje się policja, należałoby publicznie i bez procesu rozstrzelać całą komendę wraz z prokuratorami i sędziami, którzy ich nie ścigali.

  I niech pan nie plecie idiotyzmów dobrych dla skretyniałych amerykanów.
  Gdyby policjant faktycznie się bronił przed szarżującym murzynem i zabił go przez nieszczęśliwy przypadek
  w związku z tym, to murzyn miałby w ciele jedną, góra dwie kule, a nie sześć.
  To przesądza o egzekucji.
  A skoro policjant nie potrafił się zachować, to niech gnije w więzieniu przynajmniej.

  Prawica zakłada minimalizowanie państwa i rozważne używanie jego uprawnień, sił i zasobów.
  W tym przypadku i dalszym ciągu wydarzeń widać jasno, że policja w stanach zachowuje się jakby była
  kastą półbogów, którym wolno wszystko, a najważniejszym jej celem jest obrona samej siebie i swoich interesów.
  Pan pomylił faszystowskie państwo policyjne z prawicowymi rozwiązaniami.
  Przypomnę również, że faszyzm jest blisko spokrewniony z socjalizmem – narodowym socjalizmem, gdzie również władzy wolno było
  wszystko.

 12. AlexSailor said

  @Zerohero
  W zasadzie wyczerpał Pan temat:
  „Tu nie ma złych kontra dobrych. Dobrały się stada rozwydrzonych Murzyzów oraz USmańskie państwo policyjne”
  Nic dodać, nic ująć.

 13. Kazek said

  Za przebrzydłej komuny milicja nie strzelała do ludzi jak teraz. W policji , ochronie i tym podobnych służbach pełno jest psychopatów , którzy tylko patrzą komu by tu przy…..ić.
  Na youtube pełno jest filmików jak działa policja https://www.youtube.com/watch?v=IGG0YkFecF4

 14. Luxeuro said

  Dobry informacja i klarowne stanowisko na ten sam temat, kto gość a kto obcy,

  http://muzyka.interia.pl/pop/news/justyna-steczkowska-odpowiada-na-zarzuty-o-bluznierstwo,2042722,50#pst78741050

  „~Agnieszka – Dzisiaj (08:41)

  Warto przytoczyć tym którzy prowadzą agresywną , bezpardonową nagonkę na Kościół Katolicki i polskich katolików, którzy szydzą z religii katolickiej a z których wielu osiedliło się w Polsce dzięki bezprzykładnej gościnności Polaków którzy przyjęli ich już w czasach Kazimierza Wielkiego gdy prawie cała Europa ich wyrzucała to co powiedziała Pani Julia Eileen Gillard premier Australii – cytat:

  „”Imigranci muszą się zaadaptować lub wyjechać. Jestem zmęczona, że ten naród ma się martwić o to, czy urażamy ich rodaków lub ich kulturę … Nasza kultura rozwinęła się przez ponad dwa wieki po wielu walkach, próbach i zwycięstwach przez miliony mężczyzn i kobiet, którzy szukali wolności. Mówimy po angielsku, a nie hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, japońsku, rosyjsku lub innym językiem. Więc jeśli chcesz być częścią naszego społeczeństwa, nauczyć się naszego języka ! Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie ma tu mowy o „chrześcijańskiej prawicy” lub jakiejkolwiek presji politycznej, to jest fakt, bo chrześcijańscy mężczyźni i kobiety, z ich zasadami chrześcijańskimi, założyli tę nację. Jest z pewnością właściwe, aby wyświetlać to na murach naszych szkół ! Bóg jest dla Ciebie obrazą ? Proponuję wiec się przeprowadzić do innej części świata i tam żyć, ponieważ Bóg jest częścią naszej kultury. Akceptujemy wasze przekonania, nie zadając pytań.Wszystko o co prosimy, to o szanowanie naszych przekonań, aby żyć w pokoju i harmonii z nami. To jest nasz kraj, nasza ziemia i nasz styl życia, i dajemy wam możliwość korzystania z tego wszystkiego. Ale od momentu, kiedy zaczynacie narzekać, jęczeć co do naszej flagi, naszego zaangażowania, naszych przekonań chrześcijańskich, czy naszego stylu życia, gorąco zachęcamy do skorzystania z jeszcze jednej wielkiej australijskiej wolności ” prawa do wyjazdu „.

  Jeśli nie jesteś tutaj szczęśliwy, wyjeżdżaj ! Nikt cie nie zmuszał, aby tu przyjść ! Przyszedłeś z własnej woli, to zaakceptuj nasz kraj, który zaakceptował Ciebie ! Może powinniśmy wysłać tę mowę do wszystkich krajów, do imigrantów w tej samej sytuacji, znaleźć odwagę podnieść głos, aby wyrazić te same prawdy !”

 15. Przecław said

  dot.9.

  Odnośnie „Odzieja” Simpsona myli się Pan całkowicie. Jego wypuszczono na wolność tylko dla tego, by z z wolnego Odzieja mogli zedrzeć skórę spadkobiercy Goldmana, co nie dało by odpowiednich rezultatów, gdyby siedział za kratami. Po kilkuletniej rekwizycji Odzieja zamknięto, tym razem już na dobre.
  W pozostałych sprawach ma Pan rację.

 16. lopek said

  Re10:

  „Ad. @Lopek
  Stwierdzam, że pan nie jest absolutnie rasistą.
  A szerzy to, co pan napisał jest lewackie aż do bólu.” Koniec cytatu.
  Lewackie to jest wszystko to co nastąpiło po zastrzeleniu owego murzyna.
  Problem tkwi w tym, że une ubezwłasnowolniły białą rasę. Ów murzyn miał być zastrzelony już w sklepie przez właściciela tegoż sklepu podczas kradzieży.
  Rasizm jest konsekwencją uczynienia z białej rasy niewolników – podległych unym. Kto tego nie rozumie – nigdy nie zrozumie – co się wokół niego dzieje.

 17. Luxeuro said

  Ad. 14 – To OJ dalej siedzi ? Ja pieprze.
  „He is serving a 33-year sentence, and will be eligible for parole in 2017.”
  33 lat i nic nie zrobi tego dnia !!!
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2709884/300-Pound-OJ-Simpson-tackling-weight-problem-prison-swapping-cookies-ice-cream-tuna-veggies-look-handsome-ladies.html

  Odwet Żydów był ostry. Gdzieś czytałem ze osoba ktora to prawdopodobnie zrobiła to jego syn który nie miał najlepiej w głowie, no i spodobała mu się Nicole. Dlatego rękawiczki nie pasowały.

 18. semperparatus said

  Lopek…znowu się pojawiłeś na portalu i szerzysz bzdurne i prowokacyjne treści…Zrozumcie,że tu nie chodzi o konflikt na linii czarni-biali…ale o wystąpienia przeciwsystemowe…i nieważne kto je robi…Murzyni,czy biali…W Ameryce powstało teraz i w najlepsze funkcjonuje państwo policyjne…a policjanci bezkarnie zabijają bezbronnych ludzi…

 19. Romank said

  Ferguson…..to doskonale rezyserowny spektakl z masa prowokatorow policyjnych, zwozonych na wystepy.
  To zaden konflikt rasowy…to sprawa znarkotyzowania gett…i paskudnych przepisow zezwalajacych policjantom na dosc beztroskie uzycie broni smiertelnej.
  Wiekszosc przypadkow jest tak nawalona, ze wystrczylby kopniak w kolano..palka policyjna..tak jak dawano sobie rade w latach 80 tych….Gdzie policjanci brali za lby, skopali dupsko i nawet nei wsadzali do kicia…ale gnali do domu wytrzezwiec… Wtedy umiano rozpoznac zagrozenie a dzis nie??? MIlitaryzacja policji nei wychodzi na dobre..tym bardziej ze dzis wiekszosc policjantow to ex zolnierze frontowi, jak sie nazywa „szczesliwe cyngle”….dla ktorego zabic tyle co napluc…
  Prosze pamietac ze rocznie w USA dokonuje sie 12 mln aresztowan….z czego zatrzelen jest ok 400 ..z aczeho decydowana wiekszosc w sytuacjach uzycia broni i ostrzelania przez aresztowanych…coz zdazaja sie i wypadki..ale statystyka mowi swoje. 12mln przeciwko 400 osob.

 20. Franek franca said

  Jak parszywe czarnuchy i inne brudasy nas napadają, biją, gwałcą i mordują, to w koszer-mediach cicho-sza. Ale jak jeden z nich zostanie przykładnie posłany do piachu, to zaraz jest wielki rejwach. Do obozów z tym ścierwem i jego pejsatymi mocodawcami!!!
  http://blonde-on-a-mission.tumblr.com/post/45954543204/afghan-rape-marathon-in-swedish-refugee-camp

  http://www.sadistic.pl/dwie-murzynki-zmasakrowaly-biala-kobiete-vt304885.htm

  http://cincinnatiisadump.wordpress.com/2013/

 21. qwerty said

  Jakis murzyn chyba pisal ten artykul.

 22. ojojoj said

  Panie RomanieK, bo tak wyglada „melting pot”. Poza tym, to nie biali ani czarni ani nikt inny tylko „fybrani f fiesze” stworzyli ten „melting baniak” i wykorzystuja do eksperymentow, przeforsowania swoich racji i innych dewiacji psychiczno-talmudycznych. Taki „melting baniak” byl tez zaimportowany do Polski, a za Kazimierza „The Big One” zostal zwienczony Statutami Kaliskimi.

  Dla przypomnienia, wybrane niektore tylko Statuty Kaliskie:

  1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.
  2. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy żyd przysięgą się uwolni.
  3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży.
  4. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył, chrześcijanin się odprzysięże.
  5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw.
  6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić.
  7. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie, żyd od nalegającego chrześcijanina przysięgą się uwolni.
  8. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich; zostają pod opieką króla lub wojewody.
  9. Za zranienie żyda słuszna kara i koszta kuracji.
  10. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku.
  11. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.
  12. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą.
  13. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą.
  14. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci.
  15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu.
  16. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się „wandel” nazywa, zapłaci mu funt pieprzu. (Wandel – wina pieniężna.)
  17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną, gdy się trzeci raz nie stawi, zapłaci karę stosunkowo wyższą.
  18. Za zranienie żyda żyd płaci karę zwyczajną.
  19. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie.
  20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda, my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę.
  21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego.
  22. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony spowodowany nie będzie.
  23. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca, przybywa procent od procentu.
  24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma.
  25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome.
  26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie.
  27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością.
  28. W dnie świąt swoich żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu.
  29. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę.
  30. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej.
  31. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają.
  32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem.
  33. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą.
  34. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze.
  35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod kara 30 szelągów.
  36. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się

 23. Luxeuro said

  Ad. 22 – „Dla przypomnienia, wybrane niektore tylko Statuty Kaliskie:”
  Dobrze ze Pan przypomniał ten traktat bo słyszałem w radiu ze była jakaś tam rocznica na jego temat.

 24. Romank said

  NO prosze 1264 rok. dokladnie 750 ta temu nazad……i jacy madrzy ludzie….ach i jak nie wierzyc .ze z kazdym rokiem swiat na psy schodzi…

 25. Brat Dioskur said

  A jak zareagowalaliby yankie na wystapienie w tym Ferguson jakiegos pracownika ambasady ….rosyjskiej? Naturalnie wystapienie w gescie solidarnosci z czarnymi!A jakby tak jeszcze dolecieli z Moskwy jacys obroncy praw czlowieka zeby rozkrecic …”majdan”?No ,co by sie wtedy dzialo….
  Kilka dni temu w belg. TV nadano reportaz z Pol-Afryki.Gdybym nie byl wprowadzony w temat a zaczal ogladac to od polowy programu to sadzilbym ,ze chodzi o jakies cyganskie obozowiska pod Paryzem,bo tak wlasnie dzisiaj mieszkaja w kraju wolnym od apatrheidu …biali! Niesamowite wprost sceny ,ludzi ,ktorzy jeszcze kilkanascie lat temu posiadali wille, samochody i dobrze prosperujace firmy a dzisiaj sa skrajnymi nedzarzami tylko dlatego ,ze sa BIALI! kazdy z nich zapytany o efekty poszukiwania pracy krecil tylko przeczaco glowa odpowiadajac,ze wszedzie pierszenstwo maja czarni!Jedna ze zniszczonych juz kobiet, na twarzy ktorej widac bylo slady przeminietej urody oswiadczyla wprost ,ze chcialaby byc …czarna ,bo wtedy moglaby godnie zyc.Tak wiec niech wszyscy obroncy cza5rnych a szczegolnie tego bandziora z Ferguson ,ktory najpierw dokonal napadu i juz tylko za to zasluzyl na to ,zeby go zastrzelic jak psa ,niech przyjma do wiadomosci ,ze istnieja tez takie miejsca na kuli ziemskiej ,gdzie jasna karnacja skory jest wystarczajacym powodem do przesladowan.W Holandii 90% wszystkich przestepstw dokonywanych jest przez czarnych ,napadja w bia\ly dzien na bialych odbierajac im komorki a nawet bijac bez powodu ,co zanotowaly kamery uliczne.Zawsze po napadzie z reguly na staruszke lub straca ,kiedy takiemu napastnik odbieral karte bankowa i torturami wyduszal pin ,w programach policyjnych w TV pokazuja ujecia z kamer zamontowanych na bankomatach.Wynik jest znany jak nie bambus to czarny ,ale czarni przewazaja!

 26. Luxeuro said

  Ad. 25 – Panie Brat Dioskur, co Pan wie na temat tej Mabel
  https://marucha.wordpress.com/2014/08/21/usa-tez-nie-wpuszcza-polskich-jablek-ale-dziennikarskie-kurwy-przeciez-o-tym-nie-wspomna/#comment-407074

 27. lopek said

  Re18: Policja nie może być ubezwłasnowolniona w użyciu broni a do tego lewacka nagonka zdąża. Amerykanów chwytają za pysk te siły, które wcześniej chwyciły za pysk Rosjan o nie tylko Rosjan.

 28. Marucha said

  Re 27:
  Nie znam szczegółów tego wydarzenia, a na mediach mogę tyle polegać, co alpinista na przerdzewiałym haku.
  Powiem więc ogólnie: istnieje cała gama stanów pośrednich między ubezwłasnowolnieniem policji, a jej samowolą.
  Ów Murzyn, jakby się nie zachowywał (chyba, że miał przy sobie broń, nóż lub tp.) na wyrok śmierci chyba jednak nie zasłużył.

 29. Romank said

  Panie Brat Dioskur…to nie kolor skory powoduje- ze biali mieszkaja- jak Cyganie….:-))))
  Zmienily sie warunki Welfare:-))) i zamiast utrzymywac bialych panstwo utrzymuje czarnych…reszta musi sie utrzymac sama.,,i rzad i jego programy dla czarnych…Kazdy apartheid sluzy tylko jednemu…dokladnie – jak Komuna…za ktorej dobrze mieli tylko Czerwoni Bracia Wintou:-))),ktorzy do dzis placza, znaczy ci co sie nie przemalowali, jak mozna bylo przemalowac z mysliwych … na zlodzieji:-))))

 30. lopek said

  Re28: Podobno szarżował na policjanta ale mogła to być prowokacja – bo przecież policjant trafił go sześciokrotnie. Potem podjudzono zamieszki, więc zobaczymy co będzie dalej w tym sensie, że z pewnością nastąpi dokręcenie śruby. Na koniec – zakładam (może na wyrost), że w ichniej policji nie ma wariatów czy samobójców.

 31. maurycy said

  Policja USA jest organizacja jawnie bandycka I TO od dawna ! Te kanalie moga SIE DOPUSCIC I DOPUSZCZAJA KAZDEGO BANDYCKEIGO WYCZYNU ! GDYBY TEN BANDYTA POLICJANT ZASTRZELIL BIALEGO ABSOLUTNIE NIC, NIC I JESZCZE RAZ NIC BY SIE NIE DZIALO ! MORDERCA- POLICJANT BYLBY CALKOWICIE I ABSOLUTNIE BEZKARNY ! TU NIE CHODZI TYLKO O KONFLKT RASOWY ! PECH CHCIAL ZE ZASTRZELIL CZARNEGO I CZARNI SIE SLUSZNIE ZBUNTOWALI PRZECIW MORDERCY I BYDLAKOM Z POLICJI KTORZY KRYJA ZBRODNIARZA ! cZYZBYSMY JUZ ZAPOMNIELI O MORDERCACH GRZESIA PRZEMYKA Z MILICJI OBYWATELSKIEJ ? WIDOCZNIE TAK !!!( TERAZ TA POLICJA OCZYWISCIE NICA NIC NIE ROŻNI SIE OD MILICJI TE SAME BEZKARNE I PELNE ISCIE BANDYCKIEJ BYDLAKI I KANALIE !!!

 32. Kazimierz said

  Z mieszania religii, ras, narodów nic dobrego nie wyszło i nie wyjdzie. Bierzmy przykład z natury. Czy widział ktoś, żeby wrony (kawki) wchodziły w paradę dla gołębi, lub odwrotnie. Czy wróbelki przebywają w towarzystwie szpaków . Czy jabłka sadzi się razem z czosnkiem, kapustę z dynią.. Itd., itp.

 33. janek said

  Tego nigdy nie zrozumiem dlaczego po zniesieniu niewolnictwa w stanach murzynów nie odesłano do Afryki? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Pseudo oszczędności się mszczą.

 34. aaaaaaaaa said

  @Admin…
  ….nie jestem przekonany co do stwierdzenia, że nie nadają się do życia razem na jakimś wspólnym terenie ….
  znam Murzynka ,który mieszka od urodzenia w Polsce ma białych rodziców i nie słyszałem, aby go w miejscu zamieszkania spotkały jakieś przykre incydenty…a nawet poza …to chyba jednak kwestia wychowania wyniesionego z domu , charakteru człowieka i z kim się zadaje ……

  poza tym blizna w postaci niewolnictwa będzie zawsze odbijać się na mentalności Afro Amerykanów ,….a z kolei niektórzy biali , którzy w USA pielęgnują ten podział czasami bywają policjantami i korzystają z przywileju ….

  oczywiście ,że genetyczne zachowania i inne sprawy będą różne między białymi i Murzynkami ,ale najważniejsze jest to podsycanie …biali – czarni , biali tu czarni tam …
  w stanach to wciąż funkcjonuje

  efekt jest taki ,że podświadomie rośnie negatywne nastawnie u jednych i drugich a przy sprzyjających warunkach dochodzi do tego to co się stało

  wątpię, aby ten sam policjant strzelał do białych …nawet z gangu …..tylko dlatego, że szli środkiem ulicy …..

  chociaż w stanach Policja faktycznie nie cacka się …..we Francji zresztą podobnie ….

  dramat drobnego złodziejaszka i ( jednak ) rasistowskiego policjanta – tak to odbieram….

 35. aaaaaaaaa said

  @Admin

  najgorsze w tym dramacie jest to, że teraz nastąpi „przeciąganie liny ” na którąś ze stron …i będzie to kolejny powód do nastawiania białych przeciw czarnym …..BLUE COLLAR (1978 ) kłania się ponownie …
  żydostwo na bank zaciera ręce …

 36. Prawda nas wyzwoli said

 37. NC said

  Re 14:
  Nieprawdziwa plotka:
  http://urbanlegends.about.com/od/government/a/Australian-Prime-Minister-Muslim-Immigrants.htm

 38. Marucha said

  Re 34:
  Pojedyncze przypadki nie mają większego wpływu na ogólną ocenę problemów z mieszkaniem pod jednym dachem.
  A kiedy do tego dodać jeszcze ewidentne napuszczanie czarnych na białych – to mamy to, co mamy.
  Czy ktoś słyszał gdziekolwiek o rozruchach rasowych między białymi?

  Powtarzam – mieszanie ras (żydowska idea i wykonanie) to dość pewny sposób na wpędzenie kraju w nierozwiązywalne kłopoty, czego naprawdę nie trzeba udowadniać.

 39. Filo said

  Mnie troche niepokoi ze sa jeszcze ludzie ktorzy uwazaja ze czarni sami sobie winni, ze ich morduja.
  Za przeproszeniem! To samo mowia zydzi o Palestynczykach.
  USA nie jest jedynym krajem pomieszanych ras. Cala Ameryka Poludniowa, Afryka i Azja to jeden tygiel narodow.
  Jakos tak sie sklada, ze tylko w USA mozna BEZKARNIE strzelac do innego koloru skory.
  Murzyni w USA sa nie od dzis i nie od wczoraj.
  Sa tak samo w Brazylii, Anglii i w Ameryce Srodkowej.
  Jeszcze do niedawna Francja nie miala zadnych problemow rasowych.
  Dochodzi do takiego zidiocenia ze niektorym sie wydaje ze policja ma wladze wykonawcza!
  W USA niestety policja morduje nie tylko murzynow.
  Zastanawiam sia jak to sie dzieje ze tylko w przypadku zabitego murzyna opowiada sie o tym, ze policja miala prawo mordowac bo te murzyny to rozne rzeczy wyprawiaja..
  USA jest chore. Cale spoleczenstwo jest oglupiale. Zatracili jakiekolwiek pojecie czlowieczenstwa.
  W zadnym innym panstwie nie ma 6 milionow ludzi w wiezieniu. I chyba zadne inne panstwo nie moze sobie pozwolic na to, zeby 50% ludzi skazanych na smierc – bylo skazanych przez pomylke.
  Przecietny Amerykanin jest 5 razy glupszy od murzyna a 25 razy glupszy od Meksykanina.
  Takiego polowania na murzynow jak w USA nie ma ani w Brazylii, Kanadzie, ani Argentynie, Wenezueli czy Egipcie.
  Czas zagladnac do kodeksu moralnosci.
  State crime is a crime is a crime, IS a crime!

  Czy to tez murzyn? Cy moze ktos skomentowac???

 40. przemądrzałe bydlę said

  Pan Fran SA vel Filo nie daje za wygraną w kwestii multi-kulti. Tutaj Pan nikogo nie przekona, więc gratuluję samozaparcia.

 41. przemądrzałe bydlę said

  Historia słowa „rasizm”:
  http://marksizm-kulturowy.blogspot.com/2011/06/sam-francis-historia-sowa.html

 42. Marucha said

  Re 39, 40
  Na mieszanie się ras bardzo naciskają Żydzi. Im to zawdzięczamy szmuglowanie wielu nielegalnych imigrantów z drugiego końca świata, forsowanie ustaw stawiających inne rasy w pozycji uprzywilejowanej oraz cały zgiełk medialny wokół problemu utrzymany w konwencji poprawniactwa politycznego.
  Sam ten fakt powinien zapalić czerwone światło ostrzegawcze w głowach naiwnych, spacyfikowanych i ogłupionych białych.

  A brutalność policji to trochę inna sprawa.
  Nie chcę jej tłumaczyć ani usprawiedliwiać. Zapewne wielu w niej psychopatów.
  Czy nie jest to jednak reakcja na problemy z czarnymi, które w sposób legalny, posłuszny prawu, są nie do załatwienia?
  Niechęć do nich może właśnie owocować przypadkami agresji.
  Powtarzam – nie usprawiedliwiam policji – ale widzę pewne okoliczności łagodzące.

  Skądinąd… co wyrosło by z owego zastrzelonego 19-latka, skoro już teraz demonstracyjnie olewał polecenia policji, próbował obrabować sklep i atakował policjantów?
  Porządny, praworządny obywatel?
  Nie rozśmieszajcie mnie.

 43. Marucha said

  Przy okazji – informacja z
  http://www.thegatewaypundit.com/2014/08/breaking-report-po-darren-wilson-suffered-orbital-blowout-fracture-to-eye-socket-during-encounter-with-mike-brown/

  The Gateway Pundit can now confirm from two local St. Louis sources that police Officer Darren Wilson suffered facial fractures during his confrontation with deceased 18 year-old Michael Brown. Officer Wilson clearly feared for his life during the incident that led to the shooting death of Brown. This was after Michael Brown and his accomplice Dorian Johnson robbed a local Ferguson convenience store.

  Local St. Louis sources said Wilson suffered an “orbital blowout fracture to the eye socket.” This comes from a source within the Prosecuting Attorney’s office and confirmed by the St. Louis County Police.

  A blowout fracture is a fracture of one or more of the bones surrounding the eye and is commonly referred to as an orbital floor fracture. (AAPOS)

  This comes after St. Louis Post-Dispatch reporter tweeted out last night that a dozen local witnesses confirmed Ferguson police officer Darren Wilson’s version of the Brown shooting story.

  Nie potrafię przełożyć terminów medycznych, ale chodzi o to, że 19-letni bandyta Michael Brown, wraz z kumplem Dorian Johnsonem, obrabowali lokalny sklep (na zdjęciach), a następnie Brown złamał policjantowi kości otaczające oko. Policjan czuł zagrożenie życia.
  Kilkunastu świadków wydarzenia potwierdziło wersję policjanta.

  Tak to jest ze spokojnym, niewinnym Murzynkiem 130 kilo wagi.

 44. Boydar said

  „… Na mieszanie się ras bardzo naciskają Żydzi …” – to Pan Gajowy (42). To nie ulega wątpliwości i ja się zgadzam, nie ma zresztą innych pretendentów do wiodącej roli propagatorów multi-kulti. Można zadać jednak pytanie „którzy ?” Żaden ze znanych mi prostych jewrei nie jest „za tym”, wręcz przeciwnie. A u mnie, na wsi pod Świdnikiem jak rzucisz cegłą to już jesteś antysemita. Pogromy Żydów (przez duże Żet) zawsze przygotowywał Sanhedryn przy współpracy lokalnych kahałów. Przecież to stary, ograny numer.

  Niech Pan nie przywiązuje zbyt dużej wagi do tego, co Panu mówi Żyd.
  Admin

 45. Agaton said

  Millions on the move [Europa]
  http://www.chathamhouse.org/publication/millions-move

 46. Filo said

  Ktos mi probowal wytlumaczyc, ze murzyna mniej boli. Nie wiem jak to sprawdzic.
  Na portalu u Maruchy jest taki cytat jednej pani, ze podobno dla niektorych (gojow) smierc to taka zwykla kwestia biologiczna… a juz taki wrazliwy bardzo narod zydowski przyjmuje smierc jako dramatyczne doswiadczenie. Z tego widac, ze smierc nie wszystkim jednaka.

  Policja w USA jest sedzia, lawa przysieglych i katem (wykonawca wyroku) To wiele tlumaczy. Zdaje sie, ze chodzi o ‚savings’ bo juz USA nie ma pieniedzy na sedziow, lawnikow i trenowanie policji,
  Bo jakby sobie np. wzieli lekcje samoobrony (judo) u Putina to musieliby placic nowa waluta, albo w zlocie
  http://investmentwatchblog.com/cops-in-america-are-becoming-judge-jury-and-executioner/

 47. Filo said

  42
  Trudno usprawiedliwic mordowanie niewinnych ludzi, ktorzy nie zostali osadzeni przez sedziego.
  Nawet nie dyskutujemy winowajcow.Tu jest mowa o osobach zupelnie niewinnych i zupelnie bezbronnych.
  Policjant nie ma prawa strzelac do kazdego kogo nie lubi.
  Ja nie lubie Chinczyklow. Zapisze sie do policji i bede polowac…
  A znowuz do takich bankierow to nawet policja nie smie…

  Polacy powinni byc wyjatkowo wyczuleni na samowole policji. Przeciez pamietamy ks. Popieluszko, Przemka, gornikow z kopalni ‚Wujek’

  DO psa i kota tez sie nie strzela. Bo pies i kot nie ma szansy z lufa karabinu.
  Na ogol i w krajach cywilizowanych nie strzela sie do bezbronnych.. Policja amerykanska strzela nawet do psow, ktorzy sa przewodnikami niewidomych (bialych)

  Ja sie nie czepiam USA. Mnie przerazaja cyfry:

  http://patriotrising.com/2014/08/22/usa-1-deaths-police-shootings/

 48. Co można powiedzieć o czarnych w USA – jeden przykład – agonia Detroit.

 49. Filo said

  42
  Za probe obrabowania sklepu nie strzela sie do ludzi.
  To w Tel Awiwie gadaja, ze trzeba mordowac dzieci palestynskie bo z nich wyrosnie Hamas
  Bo jesli to prawda to z kazdego zyda wyrosnie bankier
  a z kazdego Polaka w Niemczech zlodziej samochodow.
  I tak nas juz Niemiaszki obrazily bo prasa niemiecka ostatnio napisala., ze przyjezdza polska druzyna autokarem a wracac bedzie kazdy … samochodem.

  Ameryka ma jeden powazny problem z murzynami.
  Nie moga przyjac do wiadomosci, ze murzyn w USA to NIE emigrant ( z wyjatkiem Obamy)
  Emigrantami zas sa w wiekszosci panowie z Wall Street i Banku Federalnego.
  Taki murzynek co kradnie papierosy w sklepie to maly pikus. No i gdzies sie tego nauczyl.

  Kiedy z Australii probowali deportowac jakiegos mlodzienca -narkomana i kleptomana do Nowej Zelandii; Nowa Zelanida zawyla ze zgorszenia:
  ” Chlopak od 1 roku zycia mieszka w Australii, w Australii chodzil do szkoly i zlodziejstwa i innych rzeczy, lacznie z cpaniem nauczyl sie w Australii”.
  I na deportacje sie nie zgodzili. Tak sobie wychowujecie mlodziez to sie nia teraz zajmujcie. I mieli racje.

  A co to w USA Clinton albo Clintonowa lepsi od murzynow?

  Przeciez nie kazdy murzyn w USA jest zlodziejem!

  Niegdys Pierwsza dama a teraz potencjalna kandydatka na prezydenta USA :

  http://undergrounddocumentaries.com/the-clinton-chronicles-corruption-high-crimes-and-murder-for-the-new-world-order/

 50. semperparatus said

  Filo…Cała prawda…dziwię się,że gajowy broni policjantów wykonujących-bez sądu-wyroki na ludziach…i nie ma to nic wspólnego z rasizmem…

 51. Brat Dioskur said

  ad26

  Ta Mabel ,Panie Luxeuro, to ciekawa postac!Mozna by rzec wspolczesny Kopciuszek ,ktory z ulicy (doslownie) wyladowal na krolewskich komnatach.Wyszla bowiem ona za maz za jednego hol. krolewiczow uzyskujac tym samym tytul ksieznej.Sam slub krolewicza wynikal raczej z koniecznosci ,bowiem byl on szczegolnie wstrzemiezliwy na gruncie gonienia za spodniczkami ,co spowodowalo fale plotek jakoby krotolewicz …kochal inaczej. Wprawdzie dzialo sie to w kraju stanowiacym fortece pedalstwa jednak posadzenie o takie ciagatki rzuca tu na delikwenta negatywne odium.Szukano wiec na gwalt kandydatki na zone dla wspomnianego krolewicza i ni stad ni zowad pojawila sie…. Mabel.W Holandii zgode na slub nastepcow tronu musi wyrazic rzad i tutaj z Mabel zaczely sie schody ,bowiem okazalo sie ,ze czesto widywano ja na prywatnym jachcie takiego …. hol..Pershinga!
  Jednakze na bezrybiu….stanelo wiec na tym ,ze Mabel zostanie zaakceptowana ,ale krolewicz stracil prawo do dziedziczenia tronu, do ktorego stal zreszta w kolejce na II pozycji.Malzenstwo ugasilo plotki ,niemniej nie bylo zbyt szczesliwe,bo 2 lata temu krolewicz ow zostal przysypany przez lawine w gorach i wygrzebano go spod niej dopiero po 20 minutach. Rreanimacja przywrocila go do zycia ,ale mozg zostal na trwale uszkodzony przez co pacjent przebywal w permanentnej spiaczce .Wywieziono go do Anglii do specjalistycznej kliniki mgdzie jednak po roku zmarl.
  Mabel ,zwana tez w Holandii Mel-B rzucila sie w wir polityki ,do czego oczywiscie ma predyspozycje biorac pod uwage jej …..przeszlosc.Tyle mi o niej wiadomo. Pozdrawiam.

 52. Marucha said

  Re 49, 50:
  Pan Filo nie pisze całej prawdy, którą przecież dopiero co zamieściłem (#43)
  Ów niewinny Murzynek nie tylko obrabował (czy próbował obrabować) sklep, lecz w dodatku fizycznie zaatakował policjanta, o mało nie wybijając mu oka i łamiąc mu kości otaczające oko.

  Poza tym p. Filo pisze dużo obok tematu.

  Policji nie bronię – ani też nie trzeba mi przypominać, że nie każdy Murzyn jest złodziejem.

 53. Miet said

  Re40.
  Po bredniach demonstrowanych tutaj przez Filo, w temacie USrael a nie tylko multi- kulti, tez sklaniam sie do tego, ze to nowe wcielenie FranSA.
  Jak juz nie raz pisalem, jest wiele rzeczy i spraw w USA, ktore przyprawiaja mnie o mdlosci i nad ktorymi nie da sie przejsc bez pietnowania i krytyki.
  Ale to co przedstawia tutaj Filo, to przechodzi wszelkie granice wszystkiego.
  Niestety, tak juz jest wsrod nas Polakow, ze „ekspertow” od wszystkiego mamy mnogo – oni znaja sie na wszystkim, wszystko wiedza oprocz jednego, ze sa po prostu durniami.

 54. assasello said

  Nie śledzę tej sprawy zbyt uważnie i być może ominąłem informację o zawartości alkoholu lub narkotyków we krwi tego nastolatka. Ktoś coś wie na ten temat? Było w mediach czy pominięto w ogólnym rejwachu?

  „Nastolatek” sugeruje chłopca 12-14-letniego. To był 19-letni byczek, 130 kg wagi. – admin

 55. semperparatus said

  Re.52…To co Pan pisze to jest wersja policji…inna jest taka,ze Murzyn został zastrzelony bez powodu i z premedytacją…czyli policjant był jednocześnie sędzią i katem…A gdzie prawomocny wyrok?Udowodnienie winy?A nawet,gdyby wina została udowodniona,to za kradzież nie karze się śmiercią…

 56. assasello said

  @ Admin
  Słuszna uwaga, to dorosły w świetle prawa. Jestem po prostu ciekawy czy nie był zamroczony. Nie byłaby to okoliczność łagodząca w każdym razie. Wręcz przeciwnie

 57. aaaaaaaaa said

  @38
  ….to oczywiste ,że pojedynczy rodzynek nie ustala reguły, natomiast jest to przykład ,że funkcjonowanie „pod jednym dachem” jest możliwe w odpowiednim kontekście …

  osobny problem to to ,że każdy powinien mieszkać u siebie – w Polsce Afro nie mieszkali ,więc sprawa jest oczywista …..
  ( nie chodzi o rodzynki )

  USA – to jedynie rdzenni Indianie ….a reszta to przyjezdni , tak więc rasizm w wykonaniu białych jest brakiem logiki bo tam wszyscy z wyjątkiem Indian nie są u siebie …..paradoksalnie to właśnie rdzenni mieszkańcy mają najmniej do powiedzenia – ot cała „sprawiedliwość” konstytucji USA …

  generalnie kraj idealny do mieszania ludziom w głowach …..o czym przekonałem się już wielokrotnie na pewnym amerykańskim portalu …..śmiech na sali i rozpacz równocześnie ….

 58. Marucha said

  Re 55:
  1. Wersja policji została potwierdzona przez kilkunastu świadków.
  http://patriotrising.com/2014/08/22/usa-1-deaths-police-shootings/
  2. Praca policjanta może oznaczać użycie broni, a zatem ryzyko czyjeś śmierci. To nie ma nic wspólnego z jakimś „wykonywaniem wyroku” bez sądu, lecz z obroną własną – co więcej, obroną funkcjonariusza państwowego.
  3. „Karze się śmiercią” za różne rzeczy, gdy np. osoba podejrzana o przekroczenie szybkości samochodem nagle zaczyna strzelać do policjanta.

  Powtarzam po raz kolejny: nie bronię policji, ale nie znam na tyle wszystkich okoliczności, by ją z góry potępiać i skazywać – bez prawomocnego wyroku.
  Prawdy, jak zwykle, i tak się nie dowiemy, bo od czegóż są żydowskie media…

 59. Marucha said

  Re 30:
  Nie wiem, czy zastrzelony Murzyn był pod wpływem.
  Natomiast okazało się, że główny świadek „niczym niesprowokowanego” zabójstwa, niejaki Dorian Johnson, jest złodziejem notowanym przez policję:
  http://www.abc17news.com/news/key-witness-in-ferguson-wanted-in-jefferson-city/27624066

  Tu jeszcze wersja policjantów z Ferguson:
  http://www.wnd.com/2014/08/ferguson-cops-heres-how-it-went-down/

 60. Filo said

  Na rusofobow i rasistow-amatorow nie ma rady.
  Ile razy jest draka z murzynami zaczyna sie dyskusja na temat multi-kulti ( to apropos tematow obok) i popierania samowoli policji. Policja strzela nie tylko do czarnych.
  Kazdy przestepca ma prawo sie bronic i policja nie jest od zabijania obywateli tylko od ochrony.
  Obecne praktyki amerykanskiej policji sa niezgodne z amerykanska konstytucja. I to nie sa moje wymysly. Sprawdzcie sobie co mowi prawo i amerykanska konstytucja.
  Dlatego te praktyki policji ktora rzekomo dziala we wlasnej obronie powoduja wielkie demonstracje w USA.

  http://www.thelonestarwatchdog.com/2014/08/22/police-brutality-is-a-constitutional-violation-of-all-people-not-a-race-issue/

 61. Marucha said

  Re 60:
  Kazdy przestepca ma prawo sie bronic i policja nie jest od zabijania obywateli tylko od ochrony

  To zdanie, zwłaszcza jego pierwsza część, powaliło mnie na kolana.

 62. Joannus said

  Zabity murzyn i wielka draka w Ferguson, podobnie było we Francji. Zabity jakiś chuligan pochodzenia arabskiego ii wielka draka z podpalaniem samochodów.
  Czy to aby nie są skutki uprzywilejowania mniejszości narodowych.

 63. semperparatus said

  Panie Marucha…do tej pory potępiał Pan amerykańskie państwo i jego wszelkie instytucje…szczególnie tzw”.resorty siłowe”…a teraz usprawiedliwia Pan przedstawicieli aparatu opresji i ucisku tegoż państwa…którzy strzelają do własnych obywateli…nieważne…białych,czy czarnych…Otwieram oczy ze zdumienia…i nie potrafię tego wytłumaczyć…

 64. Filo said

  61
  Marucha
  My rozpatrujemy tutaj casus prawny i o to jest draka w calej Ameryce.
  Sprobuje wyjasnic bez ‚powalania nikogo na kolana’:

  Z prawnego punktu widzenia, pytanie jest czy policjant w tym wypadku mial prawo zabic murzyna.
  Prawo amerykanskie daje policji prawo strzelania w dwoch przypadkach:
  – gdy policjant czuje sie zagrozony
  – gdy przestepca jest zlapany na goracym uczynku.
  – prawo amerykanskie nie uznaje (dosc czesto lamanej) zasady ‚ shoot to kill’.

  W tym konkretnie przypadku ani murzyn nie zagrazal policji (byl bezbronny a policjant nie byl sam)
  Ani policjant nie zlapal murzyna np. w sklepie gdzie byla draka.
  Gdyby go zabil w sklepie w czasie rabunku, nikt by w USA nie krzyczal na ulicy. I nie byloby tej dyskusji na tym forum.

  Policja zreszta wykorzystala tasmy ze ze sklepu a posteriori.
  Policjant, ktory zabil murzyna nic nie wiedzial o jego wyczynach w sklepie wiec zabojstwo nie bylo spowodowane przeszloscia denata.
  Policjant nawet nie bardzo wiedzial do kogo strzela bo z tego wynika ze nie wylegitymowal denata, a wiec zlamal prawo.
  Zaden zreszta sad nie przyjaby tych tasm jako dowodu rzeczowego poniewaz awantura w sklepie nie miala nic wspolnego z zabojstwem.
  Z niektorych zeznan wynika wyraznie, ze policjant nic nie wiedzial o wyczynach murzyna w sklepie.

  Na wydziale prawa w rozpoznanym miedzynarodowo polskim uniwersytecie uczono mnie ze, osoba niewinna – to taka, ktorej nie udowodniono winy.
  (nawet nie wazne czy podejrzany popelnil przestepstwo czy nie- o winie orzeka sad a nie tlum z ulicy czy byle gliniarz, Kowalski czy kominiarz)
  Z tego widac, ze moj uniwersytet zatrudnial idiotow.

  Niemniej jednak od czasow Inkwizycji przyjeto zasade obrony oskarzonego.
  OSKARZONEGO. A ten zabity murzyn nie byl o nic oskarzony.
  I prawnie, zarowno w Polsce jak i w USA, Anglii i praktycznie we wszystkich zachodnich krajach oskarzony i przestepca ma prawo do obrony czy nam sie to podoba czy nie. Dlatego mamy lawnikow i adwokatow, bo jedna osoba moze sie mylic.
  Nie bede podawac roznych przypadkow, zeby znowu mnie ktos oskarzyl o pisanie nie na temat, ale istnieje mnostwo przypadkow, w ktorych osoba podejrzana okazala sie niewinna.
  Istnieje w prawie zarowno polskim jak i amerykanskim zasada, ze istotny jest motyw zbrodni: zbrodna w afekcie, kradziez z glodu, wymuszone przestepstwo itd. itp. itp. Motyw zbrodni bywa czasem wazniejszy w sadzie niz sama zbrodnia. O tym chyba kazdy wie.
  A cala ta informacja jest dostepna w kazdej ksiazce prawniczej wiec ja tu niczego nie wymyslam i nie fantazjuje. Poza tym, nie jest to moja personalna opinia. Pozwalam sobie cytowac prawo i konstytucje.
  Naturalne, ze w obecnej kulturze wojny, szczegolnie populacji cywilnej dzieje sie wielka krzywda, bo wielkie korporacje maja do powiedzenia znacznie wiecej niz politycy czy reprezentanci prawa. Dostep do prawa staje sie przywilejem – wbrew prawu!

  W USA i wszystkich krajach anglosaskich i w prawie westminsterskim jest prawna zasada ‚innocent unless proven guilty’. (Presumption of innocence)
  Istnieje tez prawo zwyczajowe oparte na Magna Carta z 1215 roku, tzw. Habeas corpus. Polega glownie na tym, ze nie wolno nikogo aresztowac bez wyroku sadowego.
  Rozni politycy w USA probuja zniszczyc habeas corpus a napewno go okaleczyl Patriot Act.
  Chodzi o to, ze armia amerykanska i wojska NATO lamia prawo habeas corpus w kazdym panstwie na ktore napadaja. I pozwalaja sobie mordowac kazdego podejrzanego o np. terroryzm. Nawet male dzieci.
  Niewygodnie jest wiec opowiadac o demokraacji skoro sie lamie podstawe tejze demokracji.
  Zachodzi jeszcze jedno pytanie:
  Poniewaz w ostatnich czasach ilosc ofiar bezkarnej policji bardzo wzrosla – czy to przypadkiem nie jest swoista metoda depopulacji. (wprowadzono juz i inne metody o czym mozna poczytac na gajowce)

  A i mnie sie tez dostalo. Za niewinnosc.
  Po raz pierwszy sie chyba zdarza, ze na polskim blogu za cytowanie konstytucji mozna dostac po uszach.

 65. Marucha said

  Re 63:
  Po raz kolejny powtarzam, że nie popieram brutalności policji. Istnieją dobrze udokumentowane jej przypadki, m.in. cytowane uprzednio przez Filo/Fran SA.
  Chodzi o konkretny przypadek, który jest dość wątpliwy, ale dał pretekst do typowych rozruchów, w czym celują bynajmniej nie biali, choć i ich dotyka owa brutalność.

  Re 64:
  Człowiek nieuzbrojony, który łamie policjantowi kości oczodołu (o czym Pan zawsze zapomina) stwarza zagrożenie dla policjanta, zwłaszcza przy swych rozmiarach fizycznych. Można zabić i bez broni.
  Być może policjant powinien mu strzelić w nogi albo w jaja… nie wiem, czy miał czas na zastanawianie się.

  Każdy ma prawo do obrony, ale nie przed policjantem dającym mu polecenie. Bronić się przed nim może w sądzie, panie Filo. Niech Pan nie miesza prawa do samoobrony fizycznej z prawem do obrony w sądzie.
  Sprawa jest niejasna, rzekłbym cuchnąca – cytowanie Konstytucji nic tu nie wnosi.

 66. Boydar said

  „… Panie Marucha…do tej pory potępiał Pan amerykańskie państwo i jego wszelkie instytucje…/…/ …a teraz usprawiedliwia Pan …”

  Panie Semperparatus, Panu się fora popier_doliły (63). Gajówka jako organ FSB oraz Putina w szczególności, zawsze dążyła do ukazania prawdy taka jak ona jest i do umiejscowienia jej tam gdzie się akurat znajduje. Bynajmniej nie pośrodku. Powtórzę to, co już gdzieś indziej napisałem – jeżeli będzie niewinnie pokrzywdzony Żyd, Cygan, Murzyn, Be-żowy, czy ktokolwiek inny, dostanie uczciwe wsparcie na tym forum. My NIE JESTEŚMY ani tendencyjni ani stronniczy. Jedyną wadą Pana Gajowego jest to, że bierze te cholerne krwawe ruble. Powinien brać dulary albo dojczemarki, wtedy byłby cacy, prawda ?

 67. semperparatus said

  A tym razem był niewinnie pokrzywdzony Murzyn…i ok.5000 przed nim…też zastrzeleni przez policję…

 68. Boydar said

  Akurat ta konkretna jedna pięciotysięczna tak całkiem niewinna to chyba nie była … Pytanie jest proste – jebnął copowi przy próbie zatrzymania czy nie. Jeśli tak, Pan na miejscu tego copa też by beszczela ubił. Jeśli nie, skąd dziura w policyjnej twarzoczaszce. Sam se pewnie wydłubał. Krótka piłka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: