Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ukraińcy powinni strzelać do tzw. konwoju humanitarnego”

Posted by Marucha w dniu 2014-08-23 (Sobota)

Dr Jerzy Targalski, psychopata.

Prezentujemy wypowiedź kolejnego polskojęzycznego psychopaty i degenerata moralnego z tytułem doktorskim, któremu życzliwej gościny użyczyła równie psychopatyczna „Niezależna.pl”.
Admin.

Celem rosyjskich władz, które wysłały tzw. konwój humanitarny, jest wymiana najemników walczących za pieniądze na wschodzie Ukrainy, na regularne oddziały rosyjskich sił zbrojnych – mówi w rozmowie z portalem niezalezna.pl dr Jerzy Targalski ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

W piątek, bez zgody ukraińskich celników oraz przedstawicieli Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, granicę rosyjsko-ukraińską przekroczyło 145 ciężarówek tzw. „białego konwoju”, którego deklarowanym celem jest „pomóc humanitarna dla mieszkańców Donbasu”.

– Nazywamy to otwartym wtargnięciem pod płaszczykiem Czerwonego Krzyża. To wojskowe samochody, za kierownicą których tak naprawdę siedzą żołnierze wyszkoleni do kierowania pojazdami bojowymi, czołgami i przewożenia artylerii – oświadczył podczas piątkowej konferencji prasowej szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wałentyn Naływajczenko. Funkcjonariusz dodał, że tzw. rosyjski konwój humanitarny ma trzy cele. Pierwszy – transportowanie systemów artyleryjskich, drugi – dostarczenie broni i sprzętu dla rosyjskich terrorystów. Trzecie, ukrycie ciał zabitych podczas walk z Ukraińcami na Donbasie rosyjskich najemników.

– Jak widać m.in. na mapach opublikowanych we wpisie blogera portalu Naszeblogi.pl Chatar Leon, na trasie, którą jadą ciężarówki, leży Mołodohwardijsk (w pobliżu miasta Krasnodon). Miejscowość, w rejonie której nastąpiła koncentracja wojskowej techniki dostarczonej z Rosji oraz sił terrorystów przygotowujących się do wyruszenia w kierunku Ługańska. Przede wszystkim, podejrzewa się, że kierowcami tych ciężarówek są rosyjscy specjaliści od ciężkiej techniki wojennej. Mają zostać na miejscu i kierować dalej walką oddziałów najemników. Już w tej chwili w oddziałach terrorystycznych są całe plutony i oddziały wojsk rosyjskich. Nie chodzi o poszczególnych Rosjan, którzy kierują oddziałami najemników. Tylko wymianę najemników, walczą za pieniądze na wschodzie Ukrainę, na regularne oddziały rosyjskich Sił Zbrojnych – mówi portalowi niezalezna.pl dr Targalski.

W opinii eksperta ds. polityki wschodniej [eksperta? zwykłego, opłacanego za szczekanie kundla – admin], z powrotem ciężarówkami do Rosji mogą zostać wywiezieni przede wszystkim ranni terroryści i żołnierze. – Pozostając na miejscu, obciążają stronę walczącą, a gdy są schwytani – składają zeznania. Trupy są wygodniejsze, bo zeznań nie składają – stwierdza dr Targalski.

Jak dodaje, jednostronna decyzja Rosji o przekroczeniu przez konwój granicy, jest próbą postawienia wobec faktów dokonanych Angeli Merkel. Kanclerze Niemiec przyjedzie w sobotę, 23 sierpnia, do Kijowa. Z kolei we wtorek (26 sierpnia) w Mińsku odbędzie się spotkanie przedstawicieli Ukrainy, Unii Europejskiej i Eurazjatyckiej Trójki (Rosja, Białoruś, Kazachstan).

– Chodzi o to, żeby uczynić z Merkel w sposób jawny i ostentacyjny obrońcę interesów rosyjskich. Teraz, nie zależnie od tego co zrobi Rosja, Merkel i tak będzie zmuszała Ukraińców do zawieszenia broni, żeby Rosja mogła robić co chce na okupowanej przez nią części Ukrainy – wyjaśnia dr Targalski.

– W tej sytuacji Ukraina powinna walczyć z tzw. konwojem humanitarnym, strzelać. Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać. A potem patrzeć co dalej – podsumowuje Targalski. [No to stań, łobuzie, pod ścianą. Potem zobaczymy, co dalej – admin]

http://niezalezna.pl

Ojciec dr-a Targalskiego (również Jerzy) to stary PZPR-owiec, od 1952 roku. Wykładowca marksizmu-leninizmu na Uniwersytecie Warszawskim, prowadził także szkolenia partyjne. W 1968 krytycznie odniósł się do wzniecania antysemityzmu po „wydarzeniach marcowych” – czyli był „anty-antysemitą”. Podejrzewamy, iż był po prostu Żydem.
Synek, który poleca strzelanie do konwoju humanitarnego – a potem zastanawianie się „co dalej” –  to były KOR-owiec. Karierę zrobił jako typowe dziecko resortu. Zbydlęcenie, jakie zaprezentował, godne jest najwyższej pogardy.
Admin

Komentarzy 28 do “Ukraińcy powinni strzelać do tzw. konwoju humanitarnego””

 1. Re: Artykul.
  Czyzby kolejna zydowska kreatura uprawiala publicznie prowokacje „mendialna???”…
  Czyzby syjonistyczne zydostwo „lapalo sie juz brzytwy” na ostatnim bastionie talmudyzmu???
  A moze dotarlo juz do „nich” ze wiekszosc swiata zobaczyla ze sa nadzy??? (i pelni klamstwa, hipokryzji i zydowskiej wscieklizny majac na uwadze, ze wkrotce pol swiata bedzie sobie podcierac tylki ich dolarami z federal reserve… – A to bardzo boli, a nawet druzgocze mniemanie o sobie jako swego rodzaju „wybranstwa”)…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. przemądrzałe bydlę said

  A tu nawoływania w podobnym stylu drugiego psychopaty, jego kumpla Sakiewicza:
  http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/601698,pilsudski-potrzebny-natychmiast
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/112159,sakiewicz-wskakuj-na-kasztanke-i-hajda-na-moskala

 3. Boydar said

  Kontrolna inwentaryzacja wszawych parchów zaawansowana w 60%, „trwa ładowanie systemu, proszę czekać”.

 4. przemądrzałe bydlę said

  Braun o ‚sojuszu’ polsko-amerykańskim i Sakiewiczu pracującym dla USA ‚za frajer’
  http://patrz.pl/filmy/braun-o-sojuszu-polsko-amerykanskim-i-sakiewiczu-pracujacym-dla-usa-za-frajer

 5. Joannus said

  Pokaż mi swoją facjatę a powiem ci kim jesteś, sprawdza się często. Na fotce maska całkiem znajoma z wyłupiastymi oczami, zdradza przynależność rasową.

 6. Boryna said

  Taki „ucony” jak jego rodaczla Sroda

 7. Boydar said

  Panie Janie, gwoli ścisłości; wyłupiaste oczka zdradzają zespół wad genetycznych a nie przynależność rasową. To oczywiście czysty przypadek, że przedmiotowa rasa w większości stanowi akademicki przykład wszystkich możliwych i niemożliwych uszkodzeń DNA. „Niemożliwych” napisałem celowo – człowiekowi, na ten przykład, nie może ogon pokryć się łuską. A im może ! Wot zagwozdka 🙂

 8. adsenior said

  Wiecie co, ja za samo fizys, wsadził bym tego śmądrka do „psychuszki”! Naćpał się psychotropów i gaworzy albo pluje jadem, wolny wybór!

 9. komentator said

  „Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać.”

  To jest po polsku napisane?

 10. AlexSailor said

  Ale pacan.
  To Rosjanie nie mogą przejść przez granicę Rosjujsko-Noworosyjską kontroplowaną przez powstańców??
  Nie mogą w ten sposób przerzucić sprzętu i zaopatrzenia???
  Ale brednie.

  Refleksja.
  I taką idiotyczną propagandą karmiono Polaków przez STULECIA.
  Gdzie my rozum mieliśmy?

 11. Joannus said

  Ad 7
  Panie Boydar doprecyzuję – rybie oczka. Na potwierdzenie mogę podac wiele nazwisk i ksywek, np. Bławacka, Edelman, Suchocka, Kissinger. Zespołu wad genetycznych oczywiście nie neguję.

 12. Boydar said

  @ Pan Jan (11)

  Nie ma Pan szans zanegować, une same wiedzą i mówią, że to jeden z najpoważniejszych problemów „ludu przebranego”. Ustawy aborcyjne na całym świecie w połączeniu z „badaniami prenatalnymi” robione były głównie pod tym kątem. Oczywiście depopulacja gojów też była istotna nie mniej.

  Wchodźmy w związki z jewrejami, wchodźmy; będą nasze dzieci tak samo popier-dolone jak oni, albo jeszcze bardziej. Naprzód Panowie, tyle wspaniałych żydowskich cip zostało do wzięcia, żadna gojka tak wam dobrze nie zrobi w łóżku. Mają tysiące lat doświadczenia !!! Tylko nie zapomnijcie o torebce foliowej na głowę gdy przyjdzie starość, bo do Domów Opieki się nie załapiecie, za duża kolejka !!!

  Ten fotoszop od Pana Siggi mimo że nie dokładny, jest porażający w swej wymowie – https://marucha.wordpress.com/2014/08/17/wolne-tematy-48-2014/#comment-407000

 13. @10 Rosjanie mogą wjechać dywizja pancerną i gów…o im kto zrobi – nie ma jakiejkolwiek potrzeby aby ukrywali się pod przykrywką jakichkolwiek konwojów. Ten gostek to zwykły debil i tyle. A jeśli to wygaduje celowo to debil i sk….syn.

 14. Obambo said

  Za PiSu był rzucony na odcinek TVP i szukał tam komunistów 😀

 15. Filo said

  Z tego dyplomowanego naukowca jest taki ekspert jak z piz..y kapelusz.
  Ukraina nigdy nie miala zamknietych granic z Rosja. Kazdy sobie lazil tam i z powrotem kiedy chcial jak w Schengen.
  Junta niedawno probowala zamknac granice a nawet wybudowac izraelski mur berlinski.
  Nie przeszlo to nawet przez samozwanczy parlament, bo duzo Ukraincow pracuje w Rosji a mieszka na Ukrainie. Byl strach, ze Rosja zamknie granice.
  Wiec granice sa dalej otwarte. To ze stoja tam celnicy to nie mialo specjalnego znaczenia, bo przejezdzaly glownie ciezarowki z zakupionym towarem i samochody osobowe.
  Skad sie nagle wziela taka miedzynarodowa troska o strzezenie ukrainskich granic i to u Polakow?
  Pewnie dlatego, ze granica z Polska jest bardziej strzezona, zeby przypadkiem Polacy nie pouciekali do Polski bo sobie tego przede wszystkim polskie wladze nie zycza.
  Z raportow OSCE wyszlo, ze nie ma tam zadnej broni i ukrainscy celnicy zezwolili na przejazd. Naturalnie przejscie graniczne jest pod kontrola opolczencow.

  Celnicy sobie a Kijow sobie.

  A tymczasem:
  Dziekuje ci Ukraino!:

 16. Filo said

  A tymczasem;
  Ciekawe co na to nasz wielki uczony?

  Not restricted by borders:

  http://patriotrising.com/2014/08/22/restricted-borders-obama-admin-announces-plan-attack-isis-syria/

 17. monarchista said

  Sam Targalski/Darski to pewnie w stodołę by nie trafił. Po napisaniu tych głupot wszyscy tam piali z zachwytu. Ma o sobie jakieś dziwne przeświadczenie, że ludzie czekają na to co powie i spijają wiedzę z jego ust. Uważa się przy tym za znawcę spraw wszelkich, a ciekawe czy po zrobieniu doktoratu brał udział chociaż w jednej ekspedycji naukowej na obszarze, o którym pisał.

 18. Forged said

  Wystarczy popatrzeć na facjatę tego „czegoś” – no wypisz, wymaluj – czosnek…

 19. Inkwizytor said

  Takiemu cwelowi jak targalski to tylko napluć w ropuszy pysk, Sakiewiczowi mendzie w ludzie skórze ta samo

 20. podczaszy said

  Ale w swojej autobiografii „Resortowe Dzieci” za wiele o sobie nie napisał Jerzy Targalski Darski.

 21. Filo said

  UWAGA
  Bez wzgledu na wzgledy i pyskowania rosyjski konwoj spelnil zadanie!
  Dostarczyli humanitarna pomoc i wszystkie ciezarowki (227) wrocily juz do Rosji

  http://rt.com/news/182332-humanitarian-aid-foreign-ministry/

  Gdzies to juz pisalo: Glodnego nakarmic…

 22. ERROR 404 NSZ said

  Ad 01 Pan Jasiek z Toronto

  Pierwsze zdanie , „Czyżby kolejna żydowska….”

  Lubię jak pierwszy wpis trafia prosto w sedno, dalsze komentarze „forumowiczów” są rodzynkami na cieście, zdarza się przednimi ….

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ, Białystok.

 23. Halszka said

  ad 4
  Bardzo proszę nie pomawiać Sakiewicza! On miałby pracować za frajer?
  Owszem, pracuje dla Amerykanów, ale dlaczego „za frajer”? Takim frajerem to on nie jest.
  Przecież GP przed Smoleńskiem była zdychającym, nie kupowanym prawie przez nikogo pisemkiem. I niechybnie by zdechła, jak tyle innych pism, gdyby nie to, że zawsze w porę pojawiała się jakaś pomoc humanitarna – w dolarach. Przewidywano widać, że może się okazać potrzebny.

  Podejrzewam, że to samo może się odnosić do Targalskiego. Za szczególnie buńczuczną, cytowaną w mediach wypowiedź pewnie leci jakaś premia.

 24. Delije sever said

  Ryj jak po syfilisie

 25. fajfer1962 said

  Samo spojrzenie tego zasrańca mówi nam, że to psychol. I tak szczeka i zachowuje się. A jakby gnojku do Ciebie strzelano? hę, to nasrałbyś w gacie ze strachu.

 26. fajfer1962 said

  Przypominam sobie: Targalski jest współautorem książki: „Resortowe dzieci”. Nic szczególnego, wielki Chłam, takoż hała

 27. Un tam beł i widzioł te wymiane najemników na nowych. To beło po tym jak syndzia zakuńczył pierwszo połowe

 28. Chciałbym widzieć, gdzie jest „prokuratura”, która tak prędko tropi „mowę nienawiści” i zwalcza „nawoływanie do przemocy”. Milczy???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: