Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

To nie Rosja, a Niemcy są niebezpieczni dla Polski i Europy

Posted by Marucha w dniu 2014-08-25 (Poniedziałek)

Według Angeli Merkel – „Uznanie przyłączenia Krymu do Rosji może być niebezpieczne dla Europy”.

A to się kanclerzyca Merkel rozbestwiła – już wysuwa roszczenia do Krymu. Tak jak kiedyś kanclerz Hitler wysuwał roszczenia do „Korytarza” i do Gdańska, tak i dzisiaj Ziomkostwa Pruskie maja roszczenia od Polski – Niemcy zawsze wysuwali roszczenia i to tylko im w głowie.

To Polska powinna mieć roszczenia.

Niemcy są bardzo niebezpieczne dla Polski i Europy i trzeba dodać – zawsze byli – jest to historycznie udokumentowane.

No to przypomnijmy pani Kesner – Merkel, byłej agence STASI…

Połączenie Niemiec NRD i RFN jest naruszeniem Umowy poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami – o likwidacji państwa Pruskiego odpowiedzialnego za wywołanie 2 wojen światowych i śmierć milionów ludzi.  Moskiewska umowa 2+4 o połączeniu Niemiec jest nieważna – sprzeczna z Umowa poczdamska –to sukces przewrotnej dyplomacji niemieckiej i pogarda dla ofiar II Wojny Światowej. Po połączeniu Niemcy zaczęły agresje na Polskę i Europę, a teraz na Ukrainę.

Współczesna agresja Niemiec na Europe odbywa sie przez mechanizm Unii Europejskiej integracje do UE, w której Niemcy dominują.

Francja, Holandia odrzuciły Traktat Konstytucyjny w referendach, który zmieniono na Traktat Lizboński.  Irlandia odrzuciła Traktat Lizboński w pierwszym referendum (drugie jest nieważne) , Wielka Brytania odrzuciła euro tj. traktat Monetarny (im można), Grecja została zbankrutowana przez Euro, w Polsce referendum akcesyjne sfałszowano. Niemcy ZMUSZAJĄ inne państwa do integracji z UE – czyli nowej formy agresji niemieckiej na Europę. UKIP w Wielkiej Brytanii (Nigel Farage) zyskują na popularności i są zdecydowanymi rzecznikami wystąpienia WB z Unii; Niemcy zmuszają inne państwa do integracji z UE drogą przymusu , terroru politycznego, manipulacji wyborczych i politycznych.

Co to za Europa – bez Francji, Anglii, Irlandii, Holandii, zbankrutowanej przez niemieckie Euro Grecji, zmuszonej sfałszowanymi referendum Polski, napadniętej przez Niemcy Ukrainy…
Państwo , które zabija swoich własnych obywateli w bezprecedensowej walce o wladze w imie obcych interesów –nie uznaje glosu swoich obywateli pragnących suwerenności, nie uznające puczystowskiego przewrotu takie nie ma prawa do istnienia.

Niemcy są bardzo niebezpieczne dla Europy.

Kryzys na Ukrainie jest wynikiem odmowy podpisania Umowy Stowarzyszeniowej Ukrainy z niemiecką UE. Inspirowanie przez Niemcy puczu wojskowego , obalenie prezydenta Janukowycza i uznanie przez Niemcy prezydenta Poroszenki, osadzenie puczystowskiego rządu przez Niemcy, USA i NATO , zorganizowanie EuroMajdanu – jest aktem agresji politycznej i militarnej przede wszystkim Niemiec, ale żydowska marionetka wojskowa z USA tez chce mieć w tym udział (F*ck EU jak to powiedziała p. senatorowa (Kluskowa) Nudelman– Nuland)

Niemcy i NATO są niebezpieczne dla Europy.

Ukraina nigdy nie miała osobnej państwowości – Powstała, jako osobne państwo dopiero w 1991 r. Ukraina to była Polska – Polska stworzyła Ukrainę. Po pruskich zaborach dostała się pod administracje Rosji carskiej, zdominowanej prze Prusy. Ukraina była sztucznym tworem masonerii niemieckiej.
Niemcy dalej atakuja.

KRYM był kiedyś polski, kiedyś językiem urzędowym Tatarów krymskich był język polski. Krym był kiedyś kolonia rzymską – Polacy zamieszkujący tereny współczesnej Ukrainy udający się na Krym mówili, że idą „k Rimu” – do Rzymu – stąd nazwa Krym. Krym był długo pod panowaniem Rosji, został rozwinięty gospodarczo i stał się częścią Rosji i dziedzictwa kulturowego Rosji. Krym został inkorporowany do republiki Ukraińskiej w ramach Rosji Sowieckiej dopiero w 1964 r za Chruszczowa – przez wieki był rosyjski.
Odessa była kiedyś polską dziurą nad Morzem Czarnym – skąd pochodzą przodkowie polskiego Żyda Kaczyńskiego

A tu proszę – roszczenia niemieckie do Krymu! Najwyraźniej budowa wielkich Niemiec od Berlina do Bagdadu (wg.Dmowskiego) nie wyszła Niemcom ze szwabskich głów.

Mamy uznanie neo-nazistowskiego i neo-UPA-owskiego „Prawego Sektora”, rządu na Ukrainie i przewrotu wojskowego – i uznanie przez Niemcy i UE neonazistowskiej ideologii Ukrainy nawołującej do czystek etnicznych, gloryfikującej zbrodnie ludobójstwo na Polakach , a teraz Rosjan – przez stawianie pomników i uznanie Bandery i rezunów za Bohaterów narodowych ,chociażby przez „Prawy Sektor”

Ideologia Bandery- Doncowa jest ideologia rasistowska i faszystowską. Poieranie tej ideologii przez Niemcy, NATO , „Rzont polski” – zagrożona karą wiezienia do lat 2.

Art. 256 Kodeks karny (KK) . Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Merkel – do wiezienia na dwa lata.
Żydowski Volksdeutsch Obergruppenführer Tusk (agent STASI) – na dwa lata do wiezienia.
Kaczyński, który wykrzykiwał na Ukrainie „Sława Ukrainie, Heroiom sława” – banderowskie hasła – na 2 lata do wiezienia.
Prawy Sektor – do wiezienia.

Ukraina nie jest członkiem NATO, ani UE zdominowanej przez Niemcy. Bezprawna interwencja polityczna i militarna Niemiec, USA, NATO – to wielkie niebezpieczeństwo dla Polski i Europy. Bandyci niemieccy, bandyci ukraińscy – byli i sa wielkim niebezpieczeństwem dla Polski i Europy.

Niemcy i USA – Niemieckie Fundacje (Adenauera) i amerykańskie fundacje (Sorosa) ingerują w wewnętrzne sprawy Polski , finansują i fałszują wybory, osadziły niemieckiego agenta Tuska na stanowisku premiera rządu Polskiego i Poroszenke na stanowisku prezydenta Ukrainy. Ingerują w każdą dziedzinę życia politycznego, gospodarczego w Polsce, a teraz na Ukrainie. Niemcy są bardzo niebezpieczne dla Polski i Europy

Niemcy nie wypłaciły Polsce odszkodowań za straty wojenne – tylko za II wojnę światową odszkodowania wynoszą w przybliżeniu 25 bilionów (trylionów po amerykańsku) dolarów – za wywózki, za pracę niewolniczą, za zniszczenie materialne 75% Polski, za wymordowanie ok. 8 milionów Polaków. Dodać do tego trzeba zbrodnie ludobójstwa UPA – wymordowała ona 0,5 miliona Polaków. Niemcy stworzyły i finansowały UPA – z SS Galizien, batalionów SD Nachtigel i Roland. UPA była pod kontrola GESTAPO i Abwehry, tak jak dziś „Prawy Sektor” jest pod kontrola niemieckiego BND i amerykańskiego CIA.

To Niemcy są bardzo niebezpieczne dla Polski i Europy!

MatkaPolka

Komentarzy 50 do “To nie Rosja, a Niemcy są niebezpieczni dla Polski i Europy”

 1. Joannus said

  ”Art. 256 Kodeks karny (KK) . Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu
  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
  .Merkel – do wiezienia na dwa lata.”

  Skazani kanclerzyny na dwa lata, na podstawie polskiego kodeksu – jakże to realna perspektywa.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Ależ jesteśmy w Unii – i to, co obowiązuje w jednym kraju, automatycznie jest uznawane przez inne kraje.

 3. maniek said

  Re 1

  Kaczysław Banderowski oficjalnie na majdanie popierał idee zbrondniarza 170 tys Polaków.
  Wznosił hasła antypolskie z jego poplecznikaki i wyznawcami ,co mu więc grozi?

 4. maasteer said

  Wiec cały PoPiS przed trybunał stanu i do pierdla.

 5. Anonim said

  Kanclerz Makrel i Niemcy nic do Krymu jeszcze nie mają ponadto co chciało od Krymu Nato więc to całe ogłaszanie że może to być niebezpieczny ruch dla Europy to przygotowanie gruntu.
  Usmany mają już swoje kosowo „nasza” władza też to poparła teraz rozdzierając szaty nad faktem dokonamy czyli aneksją/powrotem Krymu do Rosji a i pewnie wschodniej Ukrainy Niemcy zrobią dobry klimat do swojej gry.
  No bo stan faktyczny się liczy to że wykupują dawne prusy, Śląsk i Ziemie Zachodnie to jeszcze nic, one na mapach wciąż są w Polsce i wszelkie zmiany mogą być cofnięte prawnie, trzeba z tym coś zrobić no to się ogłosi manipulując że skoro nawet Rosja olewa teraz traktaty w tym także ustalenia z Jałty to Niemcom też wolno…za rok może dwa

 6. fajfer1962 said

  Rosja to nasi bracia SŁOWIANIE A SZKOPY to zawsze bedą naszymi wrogami, nieprzyjacielami to moje subiektywne stanowisko, ale myślę sobie, że wcale nie jest ODOSOBNIONE

 7. maniek said

  Re 6

  W prawie wszystkich językach słowiańskich niemiec to nemec ,nemce itd.
  Czyli obcy wróg z którym dogadać sie nie można.

 8. JO said

  Przypomnijmy ze w Formacji wojskowej SS bylo ponad 200 000 ZYDOW.

 9. JO said

  Powiazanie SS – Zydow I UPA z Ludobojstwem Na Polakach oraz biedoty zydowskiej Mozeistow (przez Syjonistow jakomi byli SSmani) sa – JEDNOZNACZNE

 10. Joe said

  8…A nad tym 200 000 zydami bylo 5-ciu zydow z Nowego Jorku ktorzy dali kase na caly projekt.Teraz jest to samo ..tylko ze
  juz blizej Syberii o kilkaset kilometrow.

 11. Griszka said

  Kaczyński wykrzykiwał jedynie Sława Ukrainie. Mnie jednak najbardziej śmieszy jego hipokryzja. Wcześniej wyszukiwał gorliwie antysemitów wśród uczestników Marszu Niepodległości a teraz nie bał się przemawiać na platformie obok modelowego żydożercy Tiahnyboka (co prawda koszernym) i jego kolesiów banderowców ze Swobody. Ciekawe też, że tłum był zaznajomiony z banderowskimi hasłami.
  Bandera był nazistą. Faszyzm to trochę inna historia.

 12. fajfer1962 said

  Brońmy Rosji bracia SŁOWIANIE, bo jest po nas. Żydowstwo zaczęło zalewać Europę wschodnią, Ukrainę (całą). Myślę, że Prezydent Putin widzi to wyraźnie. Jewreje opanowały już „Facebook”, „Twitter”, „nk”, inne. U GAJOWEGO swobodnie możemy dyskutować, pisząc. Gdziekolwiek indziej już nie!!! BLOKUJĄ!!!

 13. Premizlaus said

  Czy ten orzeł III Rzeszy nie był zaczerpnięty z Cesarstwa Rzymskiego?

 14. Brat Dioskur said

  ad3@Maniek

  Niestety ,musze Pana zmartwic…po pierwsze nie sa to mundury SS a po drugie osobnik siedzacy w srodku ,bo podejrzewam ,ze to on ma byc Bandera ,ma zbyt inteligentny wyraz twarzy, zeby go brac za wspomnianego herszta rezunow W rzeczywistosci jest to Reinhard Gehlen,szef Referatu Abwehry „Obce Armie Wschod”, ktory kierowal niemiecka siatka szpiegowska usadowiona w Sowietach i podobno tak swietnie zakonspirowana ,ze nigdy nie zdemaskowana!Zapewne dlatego Amerykanie po wojnie przewiezli Gehlena do USA z cala dokumentacja jaka zgromadzil ,uprzednio odmawiajac Sowietom jego wydania.Gehlen powrocil pozniej do Niemiec i jako protegowany Amerykanow zalozyl organizacje znana dzisiaj jako BND.Jest nam Polakom Gehlen wiec b.bliski jako ze BND de facto poprzez swoich proxy zarzadza dzisiaj III RP!

 15. Boydar said

  @ Pan Maasteer (4)

  Jako że nie nazywam się Ludwig Von Mises i o ekonomii pojęcia nie mam, byłby mi skłonny Pan Maasteer wyjaśnić, kto ma w tym pierdlu żywić te kilka milionów sprzedawczyków i z jakiej racji ? One nie zwyczajne do czarnej kawy i chleba. A czarnej macy nikt natenczas nie produkuje.

 16. fajfer1962 said

  @14 Nie do końca się zgodzę, że ten osobnik to nie Bandera, ale więcej mi chodzi o mundur. Essesmani mieli także podobne mundury co Wehrmacht, czy Abwehra (ZIELONE!). Zwiodło Pana (tak myślę) naszywki na szyi, czy epolety, czy jak ta k. się zwała. Na fotografii co prawda nie widać na szyi naszywek „SS”, ale jak powtarzam: SS miało także na kołnierzach (nie na wszystkich mundurach: szczególnie na czarnych) oznaczenia podłużne jak Wehrmacht, Abwehra.

 17. Stolnik said

  Rosyjskość, to duch azjatycki – duch podstępu i zbrodni, pogardy do osoby ludzkiej. Etnicznie to Słowianie, lecz mentalnie to Azjaci. Państwo rosyjskie ujarzmia własnych obywateli, panuje w nim zasada cezaropapizmu i endemicznej nienawiści do katolicyzmu. Cywilizacyjnie, to turańszczyzna i bizantynizm. Rosjanie noszą w sobie tendencje dominacji i podboju innych narodów, nie mieści się im w głowach partnerska współpraca z innymi narodami, poszanowanie ich suwerenności …
  Od połowy XVIII w. Rosją rządzili Niemcy, zaś od 1917 r. Rosja znajduje się pod absolutną władzą Żydów. Rosja od dawna odgrywa rolę pionka w dalekosiężnej polityce Niemieckiej.
  Dowbór-Muśnicki zwraca uwagę na powszechną wśród Rosjan korupcję oraz skłonność do nadużywania alkoholu. Cechuje ich brak zrównoważenia, niestałość przekonań i opinii oraz nieskrywana sympatia do Niemców.

  A pan aby dobrze się czuje? – admin

 18. Brat Dioskur said

  ad16.
  Prosze wiec sobie wrzucic w Google „Reinhardt Gehlen”.a zobaczy Pan….. to samo zdjecie!Kolor munduru nie jest tu istotny (grenadierzy z Waffen SS ubrani byli rowniez w tzw. feldgrau),bo zdjecie jest czarno- biale, sztandarowym dowodem na to ,ze nie sa to SS- mani sa wlasnie owe prostokatne naszywki na kolnierzach mundurow. Takowych nie posiadala ZADNA ,wlacznie z Leibstandarte , formacja SS a byly one zastrzezone wylacznie dla Wehrmachtu w sklad ktorego wchodzila Abwehra.
  Klania sie tutaj nasz ….Kloss! No i ” last but not least” , Bandera mial leb jak ceber…..

 19. maasteer said

  Ad 15 Pan Boydar

  Póki co miałem na myśli tych kilkuset z knesejmu i ministerstw 🙂 tych którzy bezpośrednio wplatali nas w bander-terroryzm.
  Niech by wały przeciwpowodziowe umacniali i nowe budowali. A jak by im jedzonko nie pasiło to niech nie jedzą 🙂

  Ewentualnie wyeksportować ich do Birobidżanu – na zawsze …

 20. Boydar said

  Eksport, Panie Maasteer, to umowa pomiędzy stronami. Na co tamtym, takim samym jak i te tutaj, kilkaset tysięcy nierobów i złodziei. Takie głupie to birobidżańce chyba nie są 🙂 Tak czy owak, mamy problem. Ja mimo wszystko, po chrześcijańsku, proponuję metodę warstwową; warstwa parchów, warstwa wapna, warstwa parchów, warstwa wapna. Aż do wyczerpania zasobów.

 21. Luxeuro said

  Ad. 17 – Tak jest.
  http://gehlen.greyfalcon.us/

  „C.I.A. Said to Rebuff Congress on Nazi Files

  The Central Intelligence Agency is refusing to provide hundreds of thousands of pages of documents sought by a government working group under a 1998 law that requires full disclosure of classified records related to Nazi war criminals, say Congressional officials from both parties.”
  Czemu CIA nie chce dać dokumenty ?

 22. fajfer1962 said

  @17 Niech Pan dobrze spojrzy na tych dwóch nazistowskich „dżentelmenów” po prawej i lewej stronie Bandery i ich naszywki: jak widać nie są jednakowe, z naszywkami Bandery, bo i nie muszą być jednakowe. Nie chodzi mi o ich szarże, stopnie wojskowe, jako, ze nie muszą byc z jednego korpusu. „Daję” głowę, że „gdzieś widzialem” właśnie te naszywki, jakie ma Bandera, to były esesmańskie, i zielony mundur; być może do potrzeb filmu („Walkiria”- z Tomem Cruise’m), ktoś mylnie to przyfasował??? Hans Kloss, tak, dobry przykład, tylko, że serial-film, jest czarno-biały-lata szedziesiąte, a wtedy tylko jeden film kolorowy-polski powstał: „Krzyżacy”. Więc trudno się odnieść mi równiez do munduru Hansa Klossa vel Staśka Mikulskiego-prywatnie. 😀

 23. fajfer1962 said

  @20

  Szkoda, że artykuł jest po szwabsku i trzeba tłumaczyć przez internetowego tłumacza, a to nie zawsze jest wiarygodne. Fotografia wydaje się prawdziwa, bez pomocy photoshop’a.

 24. fajfer1962 said

  Panie Luxeuro rozwiał Pan wątpliwości, za co dziekuję. 🙂

 25. Kar said

  ..zgadza sie co mowi Brat Dioskur (to nie zaden chachel Bandera), Gehlen byl znaczna postacia w wywiadzie niemieckim…wiedzial o upadku III Rzeszy i dlatego juz wczesnie planowal sprzedanie swojej skory aliantom (Amerykanom). Pozniej juz po wojnie pracowal w Niemczech pod scislym nadzorem amerykanskim

  http://gehlen.greyfalcon.us/

 26. Brat Dioskur said

  ad24.
  Oczywiscie! …Niemniej zeby juz Fajfer1962 nie mial zadnych watpliwosci,ze to Gehlen.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Gehlen

 27. Brat Dioskur said

  erreta 25

  ponownie ;
  http://en.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Gehlen

 28. Brat Dioskur said

  nie rozumiem dlaczego czlon (_ Gehlen) nie wychodzi pogrubione? Moze trzeba go dopisac!

  Trzeba było wyrzucić zbędną spację – admin

 29. ad 13.

  Caly artykul bardzo na czasie i sa nawet akcenty nowe (prawdziwa etymologia nazwy ‚Krym’), slowem duze brawa dla MatkiPolki!

  A co do „Czy ten orzeł III Rzeszy nie był zaczerpnięty z Cesarstwa Rzymskiego?”

  to nalezy sie wyjasnienie, ze takie orle skrzydla figuruja w godlach wszystkich wielkich imperiow, poniewaz sa symbolem zaczerpnietym z czasow kiedy caly swiat byl wedyjski i Archaniolowie kontrolujacy ludzkosc w roznych zakatkach globu przemieszczali sie na te kontrole w latajacych urzadzeniach, roznie zwanych, z ktorych najbardziej przypadl mi do gustu perski termin „fruwaś”, dokladnie w takim polskim brzmieniu.

  Rzym, jak kazde inne imperium nowozytne, jest produktem rozpadu Euroazjatyckiego Imperium Lechii, wiec naturalnie uzywal „fruwasia” w swojej symbolice przy wszystkich mozliwych okazjach. Poniewaz Niemcy dokonali nieudanej proby powrotu do wedyzmu, co symbolicznie symbolizuje znak swastyki, wiec Orzel Wisznu rowniez musial zajac w symbolice ich „rzeszy” poczesne miejsce. Notabene nazwa Reich, jest odmiana slowa Lech, i jest wlasnie proba odbudowy Lechii. Zapomnieli tylko glupki, ze do Lechii bez Polakow, Rosjan i in. Rodowitych Wedyjzkich Lechitow nie ma powrotu, nie mowiac juz o tym, ze w ustroju wedyjskim nie ma miejsca dla metod semickich. Nie ma w wedyzmie dyskryminacji rasowej – w Indiach nawet delfin jest zrownany w statusie prawnym z czlowiekiem! W wedyzmie panuje tolerancja, o jakiej ten ich przyglup na szczycie wladzy nie mial zielonego pojecia, nie byl w stanie sobie wyimaginowac. Z calej ideii Lechii podobala mu sie jedynie Jej Olsniewajaca Potega, ktorej pobalski zaobserwowal w kulturze Rzymu, a ktora zapragnal osiagnac za jednym Blitz Krieg, tak jak swinia pragnie obejrzec niebo (i znow podkreslam, ze nie mam tutaj na uwadze obrazania tego szlachetnego i pozytecznego zwierzatka). Osiol, to bylaby rowniez obraza zwierzecia, wiec nie bede tego poziomu durnoty blizej staral sie okreslic. Jest po prostu ODRAZAJACA. Szkoda, ze zyl w Argentynie dlugie lata po tym wszystkim i do dzis w Polsce nie wolno o tym nawet wspomniec.

  Jeszcze wroce do etymologii Krymu, bo jest wielce wymowna, a b. rzadko spotykana. Otoz na analogicznej zasadzie jak nazwa „Krym”, powstala z „K Rimu”, rowniez mamy takie nazwy jak miato Graz (wymowa Grac) w Austrii, ktore powstalo ze Staroslowianskiego „K Racji”, nalezacy do Racji, czyli Recji – centralnej czesci Lechii Europejskiej, wchlonietej w koncu przez Rzym, ktorej stolica byl istniejacy do dzis Lech, na wzor Leha w Tybecie. To jeden z setki przykladow tej etymologii, z ktorych najwazniejsze to Krakow i Grecja = obydwa twory admninistracyjne przynalezne byly Lechi Europejskiej, ktorej nazwa zmienila sie w lacinskim zapisie na Raetia, co po naszemu brzmialo Recja.

  Wspolczesni hihihistorycy panicznie uciekaja od tego rodzaju „obnazania krola” i przenigdy nie stosuja tego argumentu do uzasadniania nawet najbardziej oczywistych przypadkow toponomicznych, poniewaz wydaloby sie wowczas, ze Lechia istniala na prawde, poslugiwala sie technologia na nieslychanym poziomie (latajace statki powietrzne i kosmiczne) i ze byla w gruncie rzeczy delegatura rzadow nad rasa ludzka sprawowanych przez autentycznie funkcjonujace plemie gwiezdne, Rodzine homoidalnych gigantow zwanych Pol Leli, Mlodzi Niebianie, (a nie zlatynizowane dla posmiewiska lelum polelum), znanej tez jako Nepali (biblijni Nefilim po Wielkiej Zmianie Zgloskowej w tamtym regionie), Tytani itd.

  Tak oto krok po kroku PRAWDA toruje sobie droge do nas Polakow, czyli Niebian, czyli czlonkow Rodziny Bozej, a nie slug. Tzn. to ostatnie rozroznienie zalezy wylacznie od tego kto kim sie czuje – to indywidualna kwestia zalezna od poziomu poinformowania o PRAWDZIE i uzyskanej przez NIA swiadomosci.

  Pozdrawiam Serdecznie
  Polak Stanisław

 30. fajfer1962 said

  Gehlen to taki sam naziol jak bandera ;/

 31. Luxeuro said

  Ciekawa sprawa z tym Gutkiem Gehlen. Jakoś jego robota jest wplątana w Operacje Gladio.
  http://operation-gladio.net/gerhard-wessel
  Ciekawa strona ale po angielsku.

  Bardzo ciekawa książka
  http://operation-gladio.net/scott-john-lee-anderson-inside-the-league-1986

  „”Inside The League: The Shocking Expose Of How Terrorists, Nazis, And Latin American Death Squads Have Infiltrated The World Anti-Communist League.” Scott Anderson and Jon Lee Anderson. Dodd Mead, New York, 1986. „

 32. robertgrunholz said

  Ad. 29

  Wie Pan co znaczy nazwisko Grunholz? Mniej więcej zielone drzewo. Wywodzi się to od tego drzewa, z którego Adam i Ewa zerwali jabłka. Co oczywiście stawia naszych członków rodziny na prostej linii od przodków wszystkich ludzi. To drzewo tak naprawdę zasadził jednak pewien pomarańczowy gatunek Replitan, którzy przybyli do nas z pewnej oddalonej gwiazdy za Pasem Oriona, a przed dwudziestoma tysiącami lat stoczyli wojny z gigantami, o których dziś można przeczytać w Mahabaharacie. Rodzinna tradycja twierdzi, iż Polskę założyli rakszaszowie – „raksza” oznacza mniej więcej „rydwan”, musieli być zatem pierwszym ludem, który je wymyślił i zaczął się nimi posługiwać na masową skalę. Stąd pewnie dawne pisma o Aryjczykach, którzy przybyli Kaukaz… na rydwanach właśnie! Ogromny błąd został popełniony w sprawie Krymu. Otóż słowo „Krym” wywodzi się od „Ka-rymu”, czyli bramy, którą, wedle podań, w Himalajach stworzył Dhrytaraszta, by Ariowie po uprzednim rozejściu się w cztery strony świata z tabliczkami wiedzy (tabliczki białej rasy strzegą górale w Szwajcarii, rasy żółtej Indianie Hopi, rasy czarnej plemiona na Mount Kenya, a rasy żółtej na Fudżi), kiedy wrócą i połączą swą wiedzę, wrócili do kolebki przodków i przeszli do podziemnego świata, do którego prowadzi właśnie tamta brama, a której strzeże posąg w kształcie prymitywnego fallusa.

  Nie sikał Pan od rana?

 33. Nemo said

  @32 RobertGrunholz

  :] :] :]

 34. maasteer said

  Ad 20 Pan Boydar

  Bardzo ciekawa ta metoda warstwowa, tylko przed warstwowaniem można by jeszcze organy pozyskać, i po warstwie wapna dać warstwę ziemi. Bo i na tym interesie splajtujemy 🙂

 35. janek said

  Gdzie jest teraz poprzedni prezydent Ukrainy?

 36. maasteer said

  Ad 35 Janek

  Może w Rosji?

 37. akej said

  @ 13
  A mnie uczono, ze ten czarny orzel pruski byl dany Albrechtowi Hohenzollernowi jako godlo lennego Ksiestwa Pruskiego przez Zygnunta Starego.

 38. Romank said

  Panie Stanislawie…czy pokusi sie pan i sprecyzuje czas ,,kiedy mialy te zaszlosci??? Wg obecnego kalendarza z Anno Domini i przed…

 39. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/08/25/to-nie-rosja-a-niemcy-sa-niebezpieczni-dla-polski-i-europy/ […]

 40. […] 2014-08-25 (poniedziałek) at 06:33:56 […]

 41. Imvubu said

  Panie Robercie, niech Pan uważa w swoich ironicznych wejściach, ponieważ może sie Pan niechcący otrzeć o niezwykle prawdopodobne fakty. Otóż wojny na zadziwiająco wysokim (jesli to można tak nazwać) poziomie, odbywały sie w zamierzchłej przeszłości, prawdopodobnie około 10 tys lat BC. W nich była użyta broń porównywalna do dzisiejszej jądrowej. A opisuje to nie Mahabharata, tylko Ramajana, o ile sie nie myle.

  Szkielety gigantów (biblijnych???) wykopywane sa przez archeologów na całym świecie I ostatnio zaczyna się o tym mówić otwarcie, na przykład na History Channel.

  Pan Stanislaw: Latające machiny z bardzo dawnej historii mogły się nazywać wimana i zabierać wiele setek wojowników na swój pokład.

 42. Dan Zen said

  Nie zapominajcie ze ,,u-kraju,, zostal stworzony jako przeciwaga miedzy konsolidacji sily Slowian Norodu Polskiego i Rosyjskiego , jak sami widzicie skutki tego ge$zeftu sa obecne tez w naszych czasach.

 43. Dan Zen said

  Jesli nawet ,,my,, Polacy jako Narod, Panstwo, Kultura Przodujaca, obecnie w stanie upadlym , zdemoralizowanym, zmanipulowany, podpuszczonym, wykorzystywanym ekonomicznie, podejmiemy proby organicznego przebudzenia jednostek wprowadzonych w ograniczenia samoswiadomosci poprzez media , prasam internet… Czy jestes y w stanie ograniczycwplyw 800. Tysiecznej rzeszy zdrajcow w administracjii publicznej oplacanej przez CDU Tuska ? Wyglada na to ze nie gdyz nie mamy zadnej organizacji stworzonej na wroz wegierskiego Orbana

 44. NICK said

  Polak Stanisław, ostatnio jakby częściej, błądzi… .
  Biedaczyna.
  Niestety zaraża. Przykład – Imvubu.

 45. Nemo said

  @44 NICK

  Pan Imvubu nie może albo nie chce przyjąć do wiadomości, co na przykład o gigantach, mówi Pismo Święte, miast tego woli bujać w obłokach. Cóż- tam gdzie zanika wiara natychmiast rodzi się zabobon…

 46. bobo said

  Ciekawe ile lat mam autorka? 12?

 47. NICK said

  A Bobo JUŻ potrafi pisać!
  Genialnie?

 48. JO said

  ad.29. Ja nie moge Pana Czytac, Pan Troluje i Troluje.

 49. imwubu said

  Nie rozumiemy sie.

  Pisze jak wół, iż wykopaliska potwierdzaja zapisy z Genesis, co niechcacy przyznaje History Channel.
  Imvubego zarazil nie pan Stanislaw, ale Wandaluzja i to juz wiele lat temu. Takze Hendryxen, do ktorego linki znajduja sie na Gajowce na lewym marginesie strony.

  Panie Nemo, czy gdy jest pewnosc, to wiara zanika? Starzy znajomi pana Maruchy pamiętają to pytanie z innego forum.

 50. NICK said

  P. Imvubu.
  Rozumiemy się, rozumiemy. Nawet: dość dobrze, wbrew pozorom.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: