Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Anglicy ignorowali gang pakistańskich gwałcicieli

Posted by Marucha w dniu 2014-08-28 (Czwartek)

Policja i władze angielskiego miasta Rotherham tolerowali działanie grupy pakistańskich gwałcicieli. Bandyci między 1997 a 2013 rokiem regularnie, niezagrożeni interwencją wymiaru sprawiedliwości, molestowali setki dzieci. Według wstępnych informacji, poszkodowanych zostało ponad 1400 dzieci.

W ciągu szesnastu lat gang pakistańskich imigrantów w Rotherham molestowało i zgwałciło ponad 1400 dzieci. Ofiary były bite, bandyci dokonywali zbiorowych gwałtów, grozili ofiarom bronią palną, oblewali benzyną grożąc przy tym spaleniem żywcem.

Policja wiedziała o wielu takich przypadkach, traktując ofiary z pogardą. Pakistańskiemu gangowi przeciwstawiali się rodzice dzieci, co kończyło się aresztowaniem – ale ojców potencjalnych ofiar.

Policjanci twierdzili, że w przypadku z każdego z doniesień stosunek seksualny posiadał dobrowolny charakter.

„Nikt tak naprawdę nie zna prawdziwej skali problemu molestowania dzieci w Rotherham. Według naszych ostrożnych szacunków, między rokiem 1997 a 2013 wykorzystanych seksualnie zostało około 1400 dzieci. Były one porywane, bite, grupowo gwałcone, przewożone do innych miast i miasteczek na północy Anglii, a następnie zastraszane” – ujawnia w raporcie profesor Alexis Jay, kierująca w przeszłości szkocką opieką społeczną. „Istnieją przypadki dzieci, które były oblewane paliwem i grożono im podpaleniem. Dzieciom grożono bronią, zmuszano do obserwowania brutalnych gwałtów i mówiono, że zostaną tak zgwałcone jeśli tylko komuś powiedzą o tym, co widziały” – czytamy.

„Co do opieki społecznej, skala i waga problemu były pomniejszane przez kierownictwo wyższego szczebla. Na poziomie operacyjnym, policja nie traktowała priorytetowo przypadków molestowania seksualnego dzieci, wiele spośród ofiar było traktowanych z pogardą. Policja nie podejmowała żadnych działań w związku z nadużyciami” – podkreśla prof. Jay.

Policja i władze lokalne starannie ignorowały problem bojąc się… posądzenia o rasizm. Sprawcami byli imigranci z Pakistanu. „Niektórzy członkowie rady miejskiej uważali, że to jednorazowe problemy, które same miną. Urzędnicy opisywali ich nerwowe zachowanie w chwili, w której podejmowana była kwestia pochodzenia etnicznego sprawców” – czytamy w raporcie. Ze stanowiska zrezygnował jedynie przewodniczący rady, jej członkowie nie ponieśli żadnych konsekwencji.

Przez lata policja tolerowała działalność grupy gwałcicieli, ofiary traktując jako „niewiarygodne”, bądź dają im do zrozumienia, że nie zasługują na ochronę prawa. Problem wyszedł na jaw w roku 2010, wraz z wyrokiem skazującym pięciu mężczyzn, oskarżonych o molestowanie nastolatek. Aktualnie policja z Rotherham prowadzi 32 różne sprawy, w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrzymanych zostało 15 osób. Podobne dochodzenia toczą się w Rochdale, Dderby i w Oksfordzie.

Źródło: BBC/ telegraph.co.uk
mat
http://www.pch24.pl

Komentarzy 28 do “Anglicy ignorowali gang pakistańskich gwałcicieli”

 1. Boydar said

  W Sodomie też było miło, aż się skończyło. A przykład Gomory świeci nam do tej pory.

 2. Filo said

  Anglicy zawsze beda ignorowac poczynania pedofilow. Nie maja wyjscia. Musieliby zamknac wiele urzedow administracyjnych , lacznie z parlamentem i przetrzepac rodzine krolewska, zwiazki lekarzy, nauczycieli, pracownikow socjalnych itp.
  Co za wspanialy kraj, ktory naucza moralnosci i demokracjii inne narody:.

  http://investmentwatchblog.com/busted-lord-brittan-the-uk-parliment-pedophile-ring-documents/

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2609315/Another-paedophile-politician-unmasked-MP-exposed-Cyril-Smiths-sex-ring.html

  http://investmentwatchblog.com/high-level-government-pedophile-to-be-exposed-victim-speaks-out/

  http://www.theguardian.com/society/2014/jul/16/660-suspected-paedophiles-arrested-uk

  http://investmentwatchblog.com/uk-parlimentry-pedophile-ring-to-be-investigated/

  http://www.intellihub.com/10-uk-politicians-investigated-massive-pedophilia-ring/

  http://www.davidicke.com/headlines/79139-the-british-establishment-paedophiles-everywhere/

  A w Danii kwitnie eurosodomia:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-satanizuje-dzieci-wychowanie-dzieci-danii-2014-08

 3. adsenior said

  No cóż, takie są efekty wymuszania tolerancji dla MULTIKULTI!!!

 4. AlexSailor said

  „Aktualnie policja z Rotherham prowadzi 32 różne sprawy, w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrzymanych zostało 15 osób. Podobne dochodzenia toczą się w Rochdale, Dderby i w Oksfordzie.”

  A czy zatrzymani zostali policjanci i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo???
  Czy zostaną oskarżone o współudział???

 5. JO said

  Izba Lordow to sami Zydzi. Rodzina Krolewska to Talmudyczna, obrzezana Rodzina. Anglia jest pod okupacja od czasow Henryka XVIII i uzywana byla jak Niemcy do Podboju Swiata dla Zydo-Masonerii.

  Anglia dzis jest na Etapie Likwidacji Fizycznej Narodu Angielskiego.”Muurzyn zrobil swoje Murzun moze „Odejejsc w zaswiaty”

  Murzyn=Bialy Czlowiek w podbitych Protestankich Panstwach.

 6. Boydar said

  „a ja zrozumiałam, że protestantką”

  i co, strasznie śmieszne ?

 7. Boydar said

  „o jeden iks za daleko” Panie JO 🙂

 8. Piotr72 said

  Trudno mi bylo uwierzyć, w informacje z tej prelekcji
  http://gloria.tv/media/SbuKbWmQ5Fn
  jednak to co robił ten gang zwyrodnialcow, zdaje się je potwierdzać

 9. maurycy said

  To jest klasyczny przyklad degeneracji zydlecenia oraz calkowitego zdziczenia tzw Zachodu ! zawdzieczaja ja w duzym stopniu dzialalnosci. zydowstwa ktore te zdegenerowane zasady z maniackim uporem wciela ! Zastraszajac, przekupujac i niszczac normalnych ludzi ! Oni wiedza ze tylko multikulturowosc umozliwia im kryminalne rzady, kradzieze i wszelkie swinstwa ! Gdy obowiazuja normalne zasady moralne , zydowstwo zdycha jak robactwo polane srodkiem dyzenfekcyjnym !

 10. Zerohero said

  Dla tych którzy jeszcze nie oglądali. Żydówka sama przyznaje, że Europa ma zostać zniszczona:

 11. Magda said

  Multi kulti w Europie jest teraz celowo doprowadzane do punktu wrzenia, aby wywołać jak największe konflikty religijne. Chociażby taki ISIL jest finansowany przez syjonistów. Na zgliszczach starego porządku łatwiej zaprowadzić nowy ład. A ile przy tym bonusów można uzyskać, zupełnie jak przy transformacji ustrojowej w naszym kraju. Polska bida chroni przed multi kulti ale nieustraszony rząd polskojęzyczny pragnie nam ubarwić życie wschodnimi awanturami.

 12. JO said

  ad.7. 🙂 ( – x)

 13. Brat Dioskur said

  Bo to sie teraz nazywa …”Policor” ,czyli cos, co nie tylko Brytoli ,ale caly Zachod trzyma za morde nie pozwalajac wyartykulowac chocby jednego slowa sprzeciwu wobec zalewu kulturowego maksksizmu.Nie obawa o rasizm powstrzymywala odpowiedzialne instancje w UK od zdecydowanego wkroczenia do akcji ,tylko pewne figury usadowione na kluczowych pozycjach brytolskiej polityki ,te same ,ktore w przypadku Kosciola potrafia rozpetac wsciekla kampanie na skale orkanu ale w przypadku ,jak powyzszy, potrafia narzucic wszystkim milczenie.Czy aby u nas nie da sie juz zauwazyc takich zjawisk? Po protestach przeciwko NKWdowskiemu zbrodniarzowi posypaly sie ostre wyroki ,taki sam protest ,tylko ze przeciw wykladowi o szkodliwosci gender spotkal sie z obojetnoscia polskich organow tzw. sprawiedliwosci.Czy brytolski i polski przypadek nie sa sobie podobne?

 14. Filo said

  10
  Magda
  Pedofilia jest tez od wiekow i angielska i akurat nie ma nic wspolnego z multi- kulti.

  Ale nie tylko angielska. Wiec uczciwiej jest potepiac pedofile w KAZDEJ kulturze.
  Pedofilia jest zbrodnia OBOJETNIE gdzie i w jakiej kulturze.
  Cala europejska mafia promuje teraz rozniste zboczenia. My sie nie bronimy.
  My potepiamy multi-kulti.
  To ladnie brzmi i nie zalatwia problemu. Zwalanie winy na terrorystow, dzihadistow, emigrantow, takich nieprzystosowalnych pozwala nam zapomniec, ze:
  Rzad brytyjski jest odpowiedzialny za harmonie spoleczna
  -za bezpieczenstwo dzieci
  -za edukacje emigrantow
  -za programy asymilacyjne ( za moich czasow dzialaly bardzo dobrze)
  -za przyznawanie paszportow i wiz pobytowych nie tylko uchodzcom ale i biznesmenom, emigrantom z …………….. np Izraela.

 15. Filo said

  @ 5
  JO
  Brawo JO
  Hit the nail!

 16. Magda said

  re 13 Filo
  Pedofilia omawiana w artykule, a dokonywana jest na terenie Anglii właśnie przez muzułman … Gdyby ich nie było w Anglii to tamtejsze statystyki przypadków pedofilii byłyby o wiele niższe. Widzę ścisły związek z multi kulti, który jest celową strategią realizowaną m. in. przez rząd brytyjski. Wszystko się zazębia.
  Pedofilia jest znacznie bardziej powszechna w islamie niż chrześcijaństwie. Sam Koran dopuszcza do niej …
  Gdyby na Polskę zwaliły się hordy muzułman to statystyki pedofilii nie poszybowałyby w górę?

 17. kassandra9 said

  To nie były dzieci sędziów i cielebrytów

 18. Filo said

  15
  Bo ty niczego nie widzisz.
  Anglia od zarania jej dziejow jest krajem emigrantow.
  Najwyzszy czas wziac historie do reki i poczytac o Anglii.
  Anglia miala np. pieciu krolow niemieckich, z ktorych zaden nawet po angielsku nie gadal a co drugi byl waryjot.
  A pierwszy krol angielski (Kanut Wielki ) byl pol-Polakiem. Tez mial pod czaszka bo sie wsciekl, ze go morskie fale nie chcialy sluchac.
  Ja mysle, ze JO troszke by Magde podszkolil z historii. Od najazdu Saksonow, Wikingow, Rzymian, Piktow, Francuzow ….Hindusow i baaaaaaaaardzo bogatych
  ” Arabow” z Arabii Saudyjskiej o ktorych nikt jakos nie wspomina.

 19. Centuria said

  Re 18: Kanut byl faktycznie pol-Polakiem i pol Dunczykiem, Do dzis uznawany jest za jednego z najpeszych krolow Anglii. Nie jestem pewna, czy to,, ze sie wsciekl o falem jest akurat objawem choroby umyslowej. Latwo oceniamy, nie rozumiejac mentalnosci ludzi tego okresu. Wladcy czesto mieli przypisywane nadprzyrodzone sily i pewnie sami w nie wierzylo j(ak i ich podwladni)

 20. Magda said

  re 18 Filo
  Nieładnie Panie Filo przy braku argumentów stosować chwyty poniżej pasa. Przyznałam, że moja znajomość historii mogłaby być lepsza i Pan po tym jedzie. Stracił Pan u mnie jakikolwiek szacunek.

  Nie odniósł się Pan do żadnego z moich argumentów, więc proszę wrócić do postu nr 16 i odnieść się do nich, a nie wypisywać wymijające wspominki o królach cudzoziemcach i najazdach na Anglię. Co Pan ma do powiedzenia o dopuszczaniu pedofilii przez Koran przy fakcie zapełnienia Anglii przez muzułman w ramach realizowanego w Europie multi kulti?

 21. JO said

  ad.18. Panie Filo. Tu sie z Panem nie zgodze, ze Anglia To Kraj Emigrantow.

  Choc Anglia byla podbijana to Zywiol glowny pozostawal ten sam TYM BARDZIEJ, ze ci podbijajacy byli z tej Samej Rodziny – haplogrupy R 1 a…lib R 1 b

  Poglad, ktory Pan prztoczyl , jest pogladem Zydo-Masonerii by Anglicy Lykneli Naplyw Obcej Cywilizacji o obcym Genotypie.

 22. revers said

  ad3,4 to nie ma multi kulti a zwykla manipulacja odrocenie uwagi od glownego sprawcy zabaw pedofilskich w tym udzial adwokatow, sedziow, prokuratorow, polcji w tej pedofilskiej sieci, na wyspach ginie rocznie 20 tys dzieci, w niemczech tylko 2 tys, i te same sieci niby wymairu sprawiedliwosci nie oskarza sie, beda zacierac slady swej dzialnosci, zamykac sprawy, zrzucac wine na inne grupy spoleczne lub nacje, proceder wyciszac.

 23. Filo said

  21
  JO
  Pan sie moze ze mna nie zgadzac, ale mam gdzies haplogrupy bo zupelnie nie rozumiem jak Celtowie, Rzymianie, Germanie i Norsemeni mogli byc tej samej haplo-cos tam.
  Rycerze Okraglego Stolu wedrowali po calej Europie o docierali do Ziemi Swietej, miewali rozne damy serca i nie tylko serca.
  A do tego dochodzi jeszcze upadek Bizancjum, o ktorym raczyl pan laskawie zapomniec:
  Kiedy Turcy podbili Bizancjum cale armie uchodzcow – powtarzam: UCHODZCOW zasilily nie tylko poludniowa Europe ale dotarly tez i do Anglii.
  Ci uchodzcy to byli przewaznie scholarze i i rozni uczeni ze Wschodu, ktorzy bardzo zaplodnili umysly europejskie kultura starozytna. Ja nie bardzo sobie wyobrazam rozkwitu nauki i humanizmu w Europie bez wplywow bizantyjskich, a w ogole wschodnich. Tlumaczenia tekstow szalenie wzbogacily nie tylko wiedze o swiecie ale i bardzo wzbogacily przed -purytanska literature angielska..
  Dobrze jest tez poczytac niektorych katolickich myslicieli i filozofow chrzescijanskich. : Sw. Tomasza z Akwinu czy Sw. Augustyna.

  A jesli sie panu JO wydaje, ze istnialy w Anglii getta etniczne gdzie sie ludzie nie mieszali i nie spolkowali, to prosze mnie oswiecic czym wytlumaczyc ilosc zydow w Izbie Lordow – czy panow typu Churchill, ktorzy napewno maja rozniste haplogrupy. Nie przypominam sobie tez zadnego genetycznie angielskiego krola, a i rozni pisarze, w tym Conrad Korzeniowski, czy J. Joyce i G.B.Shaw, jak i wielu Irlandczykow -katolikow mialo pochodzenie francuskie. A i ‚ Trzech Muszkieterow’ pan JO tez nie czytal.
  Przywozili sobie tez angielscy oficjele rozne damy z bogatych rodzin w Indiach i nawet sie z nimi zenili.
  Panu JO to sie wydaje, ze po ulicah Londynu, Manchesteru czy Leeds chodza same piegowate blond panienki o jakiejs haplogrupie zgola nie podejrzanej. Albo jak pani Lady Ashton o urodzie konia.

  @20
  Natomiast pani Magdzie nie mam ochoty odpowiadac bo ona nawet nie wie, ze przyklad idzie z gory.
  Skoro parlament angielski ukrywa pedofilie wiec jest niejako dozwolona dla calego kraju i opowiadanie, ze o pedofilii nikt nie slyszal zanim nie przyszli ‚Pakis’ jest zwyklym oszustwem i wskazuje na to, ze bardziej pani Magdzie zalezy na krytykowaniu emigrantow niz pedofilii.
  W Parlamencie brytyjskim grzmia od dawna, ze rzad lekcewazy te zbrodnie na dzieciach od lat.
  Prosze posluchac: ( a ja sie szacunku od nikogo nie domagam)

 24. NICK said

  P. Filo.
  Wie Pan(i). Te „haplogrupy” to niech se, na razie, będą:). Przyjdzie czas.
  Chociaż też mnie to… zastanawia.

 25. Filo said

  24
  Nick
  Chodzi mi o to, ze obojetnie jak sie bedziemy nazywali, to nie ma materialu genetycznego.
  Bo rodzina mojej mamy jest z Galicji, ale dziadkowie jezdzili na Wegry i w Krakowie byly sklepy wegierskie i pelno bylo Austriakow. We Wiedniu mieszkalo duzo Polakow.
  Za dawnych czasow mielismy osadnictwo niemieckie, a Jagiello nam przywiozl w orszaku cala armie jurnych Litwinow, ktorzy tez nie wiadomo jakie mieli geny bo sie lali i zenili rozniscie.
  Najwiecej sie teraz opowiada w Izraelu o czystosci rasy zydowskiej, ktora nota bene w ogole nie istnieje, ale chca stworzyc panstwo zydowskie.
  Jest to zwykly zydowski tupet, bo im sie linia ginekologiczna skonczyla biblijnie na krolu Dawidzie o ile taki istnial, a potem potomstwo plodzili tylko panowie, o matkach sie raczej nie wspomina.
  Potem sie duzo judejczykow przenioslo do Europy, ktora juz tez byla pomieszana bo Rzymianie zwozili sobie branki, kochanki, niewolnice z calego podbitego swiata. Z Jerozolimy do Europy uciekali glownie panowie wiec musieli sobie szukac zon niegenetycznych. Nikt sie zreszta tym nie przejmowal bo w dawnych czasach ludzie tez sie zenili dla majatku i nie tylko dwory byly internacjonalne.
  Druga grupa do sprawdzenia to sa Izraelczycy , ktorzy do Izraela przybyli z calego swiata, przede wszystkim z Azji. Jesli w Chinach mieszkaja zydzi ze skosnymi oczami to znaczy, ze maja geny azjatyckie. Chazarowie tez nie byli czystej krwi i rasy bo Chanat podbijal rozne ludy.

  Najprzyjmowali tez w Tel Awiwie czarnych zydow z Etiopii i teraz sie ich wstydza i wyganiaja bo jak bedzie wygladac takie czysto genetyczne panstwo?.
  A ja dalej nie rozumiem, czego ma sie wstydzic Polak, ktorego prababka byla np. ksiezniczka burgundzka ozeniona z Radziwillem z Litwy?
  Moze ja pochodze od .. Stefana Batorego i nawet o tym nie wiem. A jak wiem, to niech mi ktos udowodni, ze klamie?

 26. NICK said

  P. Filo (25).
  No, więc, te haplogrupy to niech se na razie będą. Mieszanina genów? Jest. Jakiś procencik pilnujący czystości genów? Jest.
  Czysta rasa żydowska? Nie ma. Pomieszana ala żydowska rasa? Jest. Charakter i natura ala żydowska? Jest. P. JO sugeruje, że winno się pilnować swego pochodzenia. Ma rację. A któż pilnuje?

 27. Filo said

  JO bedzie po muzulmansku poilnowac swoje corki a potem wnuczeta.
  Podobno maja sie ukazac w sprzedazy takie testery do badnia genow w spermie; wiec moga byc te badania przeprowadzane tylko na chlopcach.
  A potem sie zaczna dlugie kolejki do adwokatow po odszkodowania od zon i mezow za oszustwa genetyczno- matrymonialne.
  Jakby nie patrzec to adwokaci zawsze zarobia.

 28. NICK said

  Aaa. Dodam. Żydzi też są. Np. większość ad-wo-katów. Czy to co napisałem nie jest czasem filosemickie? Pytanie ogólne. I – nie retoryczne.
  Dobrej nocy i z Panem Bogiem.
  Przyznaję – logogryfowanie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: